Detail závodu

Ressl Kros Run

Most

Běh

Datum a prezentace

DATUM ZÁVODU

06.04.2019

DATUM A ČAS PREZENTACE

9:30-10:30

Detaily závodu

DÉLKA ZÁVODU / TRATĚ

10,3 km

5,1 km

Pořadatel a kontakt

Statutární město Most


Tel.:
Barbora.Tancosova@mesto-most.cz

WEB

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH

Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Platba
Alblová Odeta 5,1 km Ženy 36 – 50 let 31
Babinčáková Veronika STG Strupčice 5,1 km Ženy 19 – 35 let 29
Balášová Kateřina Atletika Litvínov, z.s. 5,1 km Ženy 10 – 18 let 25
Bobysud Lukas 10,3 km Muži 19 – 35 let 157
Bráová Lenka 5,1 km Ženy 36 – 50 let 34
Brátová Nela 5,1 km Ženy 10 – 18 let 35
Brhelová Barbora 5,1 km Ženy 19 – 35 let
Brožek Jiří Afro 33 5,1 km Muži 36 – 50 let 1
Brožek Jiří Afro 33 5,1 km Muži 36 – 50 let
Brožek Oldřich Most 10,3 km Muži 36 – 50 let
Brzek Daniel 10,3 km Muži 19 – 35 let 155
Civín Jiří Most 10,3 km Muži nad 50 let 160
Civínová Jana Most 5,1 km Ženy na 50 let 43
Čádová Michala Litvínov 10,3 km Ženy 36 – 50 let 130
Čech Martin 10,3 km Muži 36 – 50 let 129
Černohorský Dominik Litvínov 10,3 km Muži 10 – 18 let 131
Červený Martin Vtelno žije 10,3 km Muži nad 50 let 118
Čihulová Jana 5,1 km Ženy 36 – 50 let 44
Dekoj Radek 10,3 km Muži 19 – 35 let
Dohnal Jan 5,1 km Muži 36 – 50 let 46
Dohnalová Lenka 5,1 km Ženy 36 – 50 let 45
Drexlerová Šárová Markéta 10,3 km Ženy 36 – 50 let 173
Fialka František Běžci Chomutov 10,3 km Muži 36 – 50 let 114
Filingr Čeněk Běžecký klub F-C Kadaň 10,3 km Muži nad 50 let 102
Filipová Vladimíra 10,3 km Ženy 36 – 50 let 128
Gabko Petr Most 10,3 km Muži 36 – 50 let 140
Hampl Lukáš Statutární město Most 5,1 km Muži 36 – 50 let 20
Harant Kryštof Bulldog gym 10,3 km Muži 10 – 18 let 156
Havelka Jakub 10,3 km Muži 19 – 35 let 123
Havelka Jakub 10,3 km Muži 19 – 35 let
Havlenová Lucie 5,1 km Ženy 36 – 50 let 48
Havlík Matěj 5,1 km Muži 19 – 35 let 22
Havlík Slavomír 5,1 km Muži 36 – 50 let 21
Havlíková Jarmila 5,1 km Ženy 36 – 50 let 23
Havlůjová Marcela Most v pohybu 10,3 km Ženy 36 – 50 let 117
Hollick Petr 10,3 km Muži 19 – 35 let 107
Hrbek Martin 10,3 km Muži 36 – 50 let 164
Hrdličková Jana Hladová kola Litvínov 10,3 km Ženy 36 – 50 let 165
Chavík Martin Kl-Kamnářství 10,3 km Muži 36 – 50 let 125
Chavík Martin Veterina Boskovice 10,3 km Muži 10 – 18 let 127
Chavík Ondra 5,1 km Muži 10 – 18 let
Chavíková Kateřina Mostecké běhny 5,1 km Ženy 36 – 50 let 16
Chroust Jan RC Falkenštejn Krásná Lípa 10,3 km Muži nad 50 let 106
Ihnačinec Jakub Krušnoman TT Litvínov 5,1 km Muži 19 – 35 let 17
Ján Kamenský Adam Most 5,1 km Muži 10 – 18 let 51
jaroslav segl kl sport most 5,1 km Muži nad 50 let 12
Jiskra Marek Šneči v běhu 5,1 km Muži 36 – 50 let 27
Kabelák Petr 10,3 km Muži 36 – 50 let 115
Kapoun Tibor 10,3 km Muži 19 – 35 let 138
Kejkrt Pavel 10,3 km Muži 36 – 50 let 154
Kindl Libor Jägerteam 10,3 km Muži 36 – 50 let 110
Kindlová Anna Jägerteam 5,1 km Ženy 10 – 18 let
Kirsch Petr AK Most 10,3 km Muži nad 50 let 111
Klečková Libuše STG Strupčice 5,1 km Ženy 36 – 50 let 26
Kňáva Tomáš Běžci Chomutov 10,3 km Muži 36 – 50 let 147
Kočíb Pavel Krušnoman TT Litvinov 10,3 km Muži 36 – 50 let 162
Kohoutová Jaroslava 5,1 km Ženy 36 – 50 let 19
Kopáčová Jana 5,1 km Ženy 10 – 18 let 7
Kordík František Sport Most - krasobruslení 5,1 km Muži 10 – 18 let
Kovářová Markéta Štibingr team 10,3 km Ženy 19 – 35 let 163
Kritzbach Jan AK Most 10,3 km Muži 36 – 50 let 144
Krumlovský Petr 10,3 km Muži 36 – 50 let 148
Kučera Miroslav 10,3 km Muži nad 50 let 151
Kučerová Alena 10,3 km Ženy 19 – 35 let 152
Kukučová Anna STG Strupčice 5,1 km Ženy 19 – 35 let 28
Kutílková Kateřina SRTG Most 10,3 km Ženy 19 – 35 let 146
Lešner Jakub Ústí nad Labem 10,3 km Muži 19 – 35 let 141
Machuta Petr Magistrát města Mostu 5,1 km Muži nad 50 let 4
Majeová Kateřina 5,1 km Ženy 36 – 50 let 33
Majerová Karolína 5,1 km Ženy 10 – 18 let 32
Maleček Petr 5,1 km Muži 36 – 50 let 2
Marek Matyáš 5,1 km Muži 10 – 18 let 30
Masopust Karel 10,3 km Muži nad 50 let 101
Masopust Karel 10,3 km Muži nad 50 let
Miroslav Sapoušek 10,3 km Muži 36 – 50 let 104
Motvičková Kristýna 10,3 km Ženy 36 – 50 let 137
Mrnka Jan 10,3 km Muži 36 – 50 let 153
Mrnková Věra BK Louny 10,3 km Ženy 36 – 50 let 105
Myslivec Jan Unipetrol RPA 10,3 km Muži nad 50 let 122
Nemetz Petr 5,1 km Muži 10 – 18 let 24
Novák Jaroslav 5,1 km Muži 36 – 50 let 15
Novák Kamil 10,3 km Muži 19 – 35 let 124
Novák Michal 10,3 km Muži 19 – 35 let 149
Nováková Jana 5,1 km Ženy 36 – 50 let 50
Panitz Erich STG Most 10,3 km Muži 19 – 35 let 145
Pánková Jana Běžci Chomutov 10,3 km Ženy 36 – 50 let 158
Paul Roman 10,3 km Muži 36 – 50 let 159
Pikalová Karolína 5,1 km Ženy 10 – 18 let
Pilek Jakub STG STRUPČICE 10,3 km Muži 19 – 35 let 120
Pluhař Luboš 5,1 km Muži 36 – 50 let 38
Pluhařová Viktorie 5,1 km Ženy 10 – 18 let 39
Pohořalý David 5,1 km Muži 19 – 35 let 47
Popelka Jakub 5,1 km Muži 10 – 18 let
Praská Vendulka WeTriDa 10,3 km Ženy 36 – 50 let 116
Procházková Martina Zmetek 5,1 km Ženy 36 – 50 let 18
Pros Vladimír 10,3 km Muži 19 – 35 let 143
Přibil Tomáš Hladová kola Litvínov 10,3 km Muži 36 – 50 let 166
Purchart Zdeněk BK UNIPETROL 5,1 km Muži nad 50 let 3
Pyskatý Jan Transformers 42 5,1 km Muži 19 – 35 let 9
Rein David 5,1 km Muži 36 – 50 let 42
Salajková Aneta 5,1 km Ženy 10 – 18 let
Sebránek Pavel 10,3 km Muži 36 – 50 let 112
Sebránek Prokop AK Bílina 5,1 km Muži 10 – 18 let 6
Sebránková Ema AK Bílina 5,1 km Ženy 10 – 18 let 5
Sedlár Daniel Krušnoman TT Litvínov 5,1 km Muži 10 – 18 let
Sedlár Daniel Krušnoman TT Litvínov 5,1 km Muži 10 – 18 let 36
Sedlárová Michaela Dvoreček 10,3 km Ženy 36 – 50 let 142
Sedlárová Michaela Dvoreček 10,3 km Ženy 36 – 50 let
Setvák Miroslav Unipetrol Litvínov 5,1 km Muži 36 – 50 let 37
Slavík Michal Gestamp 10,3 km Muži 19 – 35 let 175
Sliška Vladislav 10,3 km Muži nad 50 let 109
Smeták Václav AK Most 5,1 km Muži nad 50 let 53
Stehlíková Radka Běžci Chomutov 10,3 km Ženy 36 – 50 let 119
Studnička Pavel 10,3 km Muži 36 – 50 let 113
Stumpf Michal Most 10,3 km Muži 36 – 50 let 103
Šedová Lucie 5,1 km Ženy 36 – 50 let
Šeinerová Tereza 5,1 km Ženy 19 – 35 let 49
Šíp Radek 5,1 km Muži 36 – 50 let 40
Škaloudová Veronika 10,3 km Ženy 10 – 18 let 132
Šmíd Petr BANÍK OSEK 10,3 km Muži 36 – 50 let 108
Šolta Marcel STG Strupčice 10,3 km Muži 36 – 50 let 135
Šroufek Jaroslav STG Spořice 10,3 km Muži 19 – 35 let
Štítkovec Martin 10,3 km Muži 36 – 50 let 170
Štítkovec Vít 5,1 km Muži 36 – 50 let 52
Štosek Matěj BK Baník Most 5,1 km Muži 10 – 18 let 14
Štosková Martina AMA Most 5,1 km Ženy 36 – 50 let 13
Švec Michal Rozběhej Litvínov 5,1 km Muži 19 – 35 let 11
Švecová Kateřina Rozběhej Litvínov 5,1 km Ženy 19 – 35 let 10
Švecová Kateřina Rozběhej Litvínov 10,3 km Ženy 19 – 35 let
Turčanová Vladislava Fitness Zimák Most 10,3 km Ženy 19 – 35 let 172
Tvrzník Tomáš Rotaract club Most 10,3 km Muži 19 – 35 let 174
Ulrych Josef STG Most 10,3 km Muži 19 – 35 let 167
Unger Miroslav 10,3 km Muži 36 – 50 let 121
Vágner Jan Fitness Zimák Most 10,3 km Muži 19 – 35 let 171
Veruněk Patrik 5,1 km Muži 19 – 35 let 8
Vítková Zuzana Rozběháme Most 10,3 km Ženy na 50 let 139
VITOVSKY PETR Cukrar01 10,3 km Muži nad 50 let 136
Vodička Pavel Rozbĕháme Most 10,3 km Muži nad 50 let 169
Vorlíček Jan STG Most 5,1 km Muži 19 – 35 let 41
Vrťová Ivona 10,3 km Ženy 36 – 50 let 150
Vyskočilová Anna Atletika Litvínov, z.s. 5,1 km Ženy 10 – 18 let
Wurdak Radek MyPlans 10,3 km Muži 36 – 50 let 168
Zbuzek Jaroslav Spona Teplice 10,3 km Muži nad 50 let 134
Zbuzek Michal Unipetrol Litvínov 10,3 km Muži 19 – 35 let 161
Zbuzková Blanka Unipetrol Litvínov 10,3 km Ženy 19 – 35 let 133

STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH

Trať Kategorie Počet závodníků
10,3 km Muži 36 – 50 let 25
10,3 km Muži 19 – 35 let 19
5,1 km Ženy 36 – 50 let 14
10,3 km Muži nad 50 let 13
10,3 km Ženy 36 – 50 let 13
5,1 km Muži 36 – 50 let 13
5,1 km Ženy 10 – 18 let 10
5,1 km Muži 10 – 18 let 10
5,1 km Muži 19 – 35 let 7
10,3 km Ženy 19 – 35 let 6
5,1 km Ženy 19 – 35 let 5
5,1 km Muži nad 50 let 4
10,3 km Muži 10 – 18 let 3
5,1 km Ženy na 50 let 1
10,3 km Ženy na 50 let 1
10,3 km Ženy 10 – 18 let 1
Celkem 145