Detail závodu

Ž3 Sport sprint triatlon

Vodní nádrž Rozkoš

Datum a prezentace

DATUM ZÁVODU

13.07.2019

DATUM A ČAS PREZENTACE

Detaily závodu

DÉLKA ZÁVODU / TRATĚ

Triatlon

Pořadatel a kontakt

Ž3 Sport


info@z3sport.cz

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH

Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Platba
Alena Březinová + Karla Jakoubková + Klára Vítková Bohemky Triatlon Štafety 110
Alexij Jiří Triatlon Muži 77
Andrea Kubíková + Monika Livarová + Karolína Schusterová Pomalý holky Triatlon Štafety 112
Aneta Ptáčková + Tereza Hylenová + Edita Svitáková Amatérky Triatlon Štafety 106
Bohuněk Tomáš Triatlon Muži 50
Cejnar Jakub Triatlon Muži 12
Cejnar Jiří Triatlon Muži 124
Cogan Rudolf Triatlon Muži 41
Coganová Zdeňka Triatlon Ženy 42
Cöger Martin Triatlon Muži 80
Čech Daniel Triatlon Muži 5
Čeněk Jan Triatlon Muži 18
Čimera Jan Triatlon Muži 35
Daniel Adámek + Vojtěch Zídka + Anežka Kratěnová Obojživelníci Triatlon Štafety 107
Dostál Jan Triatlon Muži 69
Dostál Tomáš Triatlon Muži 37
Ďoubal Jan Triatlon Muži 65
Ďoubalová Věra Triatlon Ženy 64
Dražan Tomáš Triatlon Muži 125
Drhlík Petr Triatlon Muži 28
Gajdoš Dušan Triatlon Muži 32
Habr Jiří Triatlon Muži 29
Hanuš Jiří Triatlon Muži 123
Hanzlová Markéta Triatlon Ženy 51
Herzig Radek Triatlon Muži 53
Hofman Olda Triatlon Muži 44
Honza Rýdl + Kateřina Korytova + Jan Pajer GLADIATORRACE TEAM Triatlon Štafety 111
Hrabík Pavel Triatlon Muži 19
Huček Jakub Triatlon Muži 73
Hučková Martina Triatlon Ženy 72
Jan Kejklíček + Jakub Exner + Martin Borůvka Malopéráci a k tomu ještě jeden tlouštík Triatlon Štafety 109
Jana Hrubá + Káťa Jirmanová + Monika Horáková Run4run_behny Triatlon Štafety 105
Jančovič Roman Triatlon Muži 45
Janoušková Karolína Triatlon Ženy 63
Jirásek Jakub Triatlon Muži 67
Kadlečík Pavel Triatlon Muži 8
Kateřina Brátová + Anna Čermáková + Petr Hacker HOVRCH Triatlon Štafety 101
Kocourek Matouš Triatlon Muži 71
Kocourek Roman Triatlon Muži 70
Kostyšynová Eva Triatlon Ženy 39
Kratochvíl Marek Triatlon Muži 4
Krob Vojtěch Triatlon Muži 31
Kubát Martin Triatlon Muži 21
Langenberger Adam Triatlon Muži 9
Langenberger Lukáš Triatlon Muži 10
Langenberger Stanislav Triatlon Muži 15
Lenfeld Miloslav Triatlon Muži 54
Magnusek Martin Triatlon Muži 16
Macháň Šimon Triatlon Muži 7
Mansfeld Arnošt Triatlon Muži 62
Martin Jiří Triatlon Muži 34
Martin Muller + Michal Muller + Tomas Tyls Babaci Triatlon Štafety 113
Martin Tesař + Adam Ludvík + Tomáš Hrubý Totálně sehraný trio těžkých profesionálů Triatlon Štafety 116
Martinec Daniel Triatlon Muži 59
Martinec Tomáš Triatlon Muži 58
Matouš Jiří Triatlon Muži 61
May Petr Triatlon Muži 14
Michal Šťastný + Radek Musil + Jiří Zelený Šampóni Triatlon Štafety 128
Michal Vaněček + Veronika Petráková + Tomáš Petrák Dva plus jedna Triatlon Štafety 117
Michl Míra Triatlon Muži 60
Milan Škoda + David Valášek Hokejky Triatlon Štafety 120
Míša Pijáková + Michal Vojtěch + Martin Vítek Kobra a užovky Triatlon Štafety 108
Morkusová Lucie Triatlon Ženy 6
Nosalova Veronika Triatlon Ženy 56
Nosek Filip Triatlon Muži 11
Novotný Marek Triatlon Muži 132
Ondřej Machačka + Jana Melišíková + Jan Halaj Vůbec se neznáme Triatlon Štafety 119
Pařízek Dominik Triatlon Muži 49
Paštika Miroslav Triatlon Muži 75
Peníška Rostislav Triatlon Muži 47
Peroutka Tomáš Triatlon Muži 78
Peterová Alena Triatlon Ženy 13
Petiška Ondřej Triatlon Muži 79
Petr Martin Triatlon Muži 76
Petr Tichý + Vladimír Tichý + Petr Tichý Team3T Triatlon Štafety 114
Petr Vaněček + Michal Kaválek + Matěj Sychrovský 100+ Triatlon Štafety 100
Petra Skácelová + Leona Blažková + Radka Škodová PackWay team Triatlon Štafety 115
Poživilová Barbora Triatlon Ženy 126
Ptáček David Triatlon Muži 17
Renský Michal Triatlon Muži 33
Richtrová Anna Triatlon Ženy 66
Richtrová Eva Triatlon Ženy 68
Segeth Josef Triatlon Muži 25
Silvan Tomáš Triatlon Muži 1
Soukup Lukáš Triatlon Muži 23
Staněk Honza Triatlon Muži 57
Svatoš Lukáš Triatlon Muži 74
Svoboda Jirka Triatlon Muži 52
Svoboda Václav Triatlon Muži 48
Šárka Peinlová + Jana Malínská + Renata Fendrychová Run4Run_coury Triatlon Štafety 104
Šedivý Petr Triatlon Muži 36
Šimák Petr Triatlon Muži 130
Škarda František Triatlon Muži 121
Šlapka Petr Triatlon Muži 20
Štangler David Triatlon Muži 129
Štěpán Václav Triatlon Muži 22
Šubrtová Zuzana Triatlon Ženy 26
Tauberová Kateřina Triatlon Ženy 38
Tereza Bernardová + Eliška Cejnarová + Denisa Vojtasová Dynamo Triatlon Štafety 102
Tylšová Daniela Triatlon Ženy 46
Uher Juraj Triatlon Muži 30
Vaněčková Anna Triatlon Ženy 3
Veronika Švecová + Barbora Švecová + Kateřina Švecová Tři sestry Triatlon Štafety 103
Veronika Vojťechová + Miloslav Vojtěch + Jiří Krtička Za 5 min 12 Triatlon Štafety 118
Vlček Lukáš Triatlon Muži 24
Vojtas Filip Triatlon Muži 43
Vondráček Jakub Triatlon Muži 2
Výborný Václav Triatlon Muži 55
Zeisková Markéta Triatlon Ženy 40
Zelený Matěj Triatlon Muži 131
Zeman Jaroslav Triatlon Muži 27
ZIka Adam Triatlon Muži 127
Zima Zdeněk Triatlon Muži 122

STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH

Trať Kategorie Počet závodníků
Triatlon Muži 74
Triatlon Štafety 22
Triatlon Ženy 17
Celkem 113