Detail závodu

Sezi Run 2019

Sezimovo Ústí

Běh

Datum a prezentace

DATUM ZÁVODU

13.07.2019

DATUM A ČAS PREZENTACE

Detaily závodu

DÉLKA ZÁVODU / TRATĚ

12 km - Červená

6 km - Modrá

4 km - Zelená

1 km - Žlutá

Pořadatel a kontakt

Aleš Sedlák


Tel.:
sedlo88@seznam.cz

WEB

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH

Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Platba
Albrecht Josef KBC Tábor 12 km - Červená Muži do 39 let 9
Bartoš David 12 km - Červená Muži do 39 let 53
Benedikt Tomáš 12 km - Červená Muži do 39 let 35
Bezemek Martin 6 km - Modrá Muži do 39 let 240
Bílek Petr Horní Skrýchov 12 km - Červená Muži nad 40 let 23
Bláha Jan 12 km - Červená Muži nad 40 let 44
Bočková Lucie Slapy 12 km - Červená Ženy do 39 let 65
Bodláková Kamila Quatro Amigos 12 km - Červená Ženy do 39 let 49
Bohatová Lucie 12 km - Červená Ženy do 39 let 18
Bok Libor TJ MAGLA 6 km - Modrá Muži do 39 let 168
Borská Martina 12 km - Červená Ženy do 39 let 3
Bouda Jan Jiskra Třeboň 12 km - Červená Muži do 39 let 60
Brothánek Antonín TC Dvořák České Budějovice 12 km - Červená Muži nad 40 let
Brothánková Lenka TC Dvořák České Budějovice 12 km - Červená Ženy nad 40 let
Bubníková Markéta 4 km - Zelená Dospělí s kočárkem 312
Bubníková Markéta 4 km - Zelená Dospělí s kočárkem
Camrda Luděk www.camrda.cz 6 km - Modrá Muži od 40 do 55 let 221
Capouchová Nina Bodylove 12 km - Červená Ženy do 39 let 69
Cícha Antonín 1 km - Žlutá Děti do 12 let
Cíchová Erika PROSTĚ BĚŽ 6 km - Modrá Ženy od 40 do 55 let 170
Cipin Otto 6 km - Modrá Muži do 39 let
Černá Lenka 12 km - Červená Ženy do 39 let 21
Černý Pavel 6 km - Modrá Muži od 40 do 55 let 223
Černý Stanislav 12 km - Červená Muži nad 40 let 22
Dostál Zdeněk Velosport Valenta Scott team Pelhřimov 12 km - Červená Muži nad 40 let 12
Dufek Roman Sezimovo ústí HotelMas 12 km - Červená Muži nad 40 let 7
Dušák Matěj Atletika Tábor 1 km - Žlutá Děti do 12 let
Dušáková Denisa Atletika Tábor 1 km - Žlutá Děti do 12 let
Dušková Jitka Eon TT Tábor 12 km - Červená Ženy nad 40 let 58
Ferenczi Klára 12 km - Červená Ženy nad 40 let 42
Ferenczi Miloš 12 km - Červená Muži nad 40 let 43
Fischer Robert TJ Magla 12 km - Červená Muži do 39 let 5
Fišáková Růžena Vopičky 12 km - Červená Ženy nad 40 let
Fořt Radek 6 km - Modrá Muži do 39 let 227
Gyürüsi Martin Hrabu kopu kradu 12 km - Červená Muži do 39 let 39
Habara Jan 12 km - Červená Muži nad 40 let 25
Habara Jaromír 12 km - Červená Muži nad 40 let 24
Habara Tadeáš 4 km - Zelená Děti do 16 let 309
Hajný Michal 6 km - Modrá Muži do 39 let 163
Haselbauerová Anna 12 km - Červená Ženy nad 40 let
Hejná Jana 6 km - Modrá Ženy do 39 let 198
Hergeserg Jiří 12 km - Červená Muži nad 40 let 15
Heřman Radim 6 km - Modrá Muži do 39 let
Hlaváč Marek 6 km - Modrá Muži do 39 let 184
Holejsovsky Jiří 6 km - Modrá Muži do 39 let
Holišovský Jiří 6 km - Modrá Muži do 39 let 211
Horner Jakub TJ Magla 12 km - Červená Muži do 39 let
Hrdinková Lucie PROSTĚ BĚŽ 6 km - Modrá Ženy do 39 let
Hruška Radek PAVUS Veselí nad Lužnicí 12 km - Červená Muži nad 40 let 38
Hrušková Alžběta 4 km - Zelená Děti do 16 let 310
Chlup Petr DVABĚŽCI.CZ 12 km - Červená Muži nad 40 let 27
Chlup Tomáš DVABĚŽCI.CZ 12 km - Červená Muži do 39 let 29
Chlupová Tereza DVABĚŽCI.CZ 12 km - Červená Ženy do 39 let 30
Chodorová Marta 4 km - Zelená Dospělí s kočárkem
Chrt Ondřej Los Pedros Tabor CF 6 km - Modrá Muži do 39 let 174
Chrt Tomáš Los Pedros Tabor CF 1 km - Žlutá Děti do 12 let
Jahn Josef 6 km - Modrá Muži do 39 let
Jerhotová Michaela TJ Magla 12 km - Červená Ženy do 39 let 6
Jerie Marek TJ Magla 6 km - Modrá Muži do 39 let 173
Jindrová Lucie Horky 1 km - Žlutá Děti do 12 let
Jindrova Michaela Horky 6 km - Modrá Ženy do 39 let 151
Kabíčková Tereza 6 km - Modrá Dívky do 18 let 188
Kadlec Miroslav 6 km - Modrá Muži od 40 do 55 let 215
Kapral Jan 12 km - Červená Muži do 39 let 67
Kasík Konstantin Afinpol 12 km - Červená Muži nad 40 let
Kasík Konstantin 12 km - Červená Muži nad 40 let 28
KEIL JAROSLAV Běžec Vysočiny 6 km - Modrá Muži nad 56 let 159
Kellner Honza Kelly Tennis Academy 12 km - Červená Muži do 39 let 70
Kincová Petra Triathlon Team Tábor 12 km - Červená Ženy nad 40 let 46
Knotková Kateřina 6 km - Modrá Ženy do 39 let 222
Koktavá Šárka 6 km - Modrá Ženy do 39 let 204
Komínková Ivana 6 km - Modrá Ženy od 40 do 55 let 233
Konášek Václav Sokol Hluboká nad Vltavou 6 km - Modrá Muži do 39 let 169
Kouba Zdeněk 6 km - Modrá Muži od 40 do 55 let 177
Koubová Eva 4 km - Zelená Dospělí s kočárkem 308
Koukalová Václava 6 km - Modrá Ženy od 40 do 55 let 155
Krejčí Amálie 4 km - Zelená Děti do 16 let 313
Krejčí Josef 6 km - Modrá Chlapci do 18 let 176
Krejčí Petr 6 km - Modrá Muži od 40 do 55 let 175
Krejčí Tomáš STS Chvojkovice Brod 6 km - Modrá Muži do 39 let 210
Krejčová Jana 6 km - Modrá Ženy od 40 do 55 let 237
Krejzlík Lukáš 12 km - Červená Muži do 39 let 68
Kubínová Kristýna 12 km - Červená Ženy do 39 let 33
Kubovský Jakub 12 km - Červená Muži do 39 let 32
Kubovský Jakub 6 km - Modrá Chlapci do 18 let 998
Kučera Richard 6 km - Modrá Muži do 39 let 239
Küffnerová Nela 12 km - Červená Ženy do 39 let 61
Kuchařová Nea 6 km - Modrá Ženy do 39 let 161
Kusbach Zdeněk Tábor Foxes 6 km - Modrá Muži do 39 let 191
Lácha Filip 6 km - Modrá Muži do 39 let
Leibl Petr 6 km - Modrá Muži do 39 let 186
Lešek Jirka Running Fox 2 Tabor 6 km - Modrá Muži do 39 let 213
Libor Kadeřávek Adam WC 12 km - Červená Muži do 39 let 54
Lišková Marta 12 km - Červená Ženy do 39 let 19
Loos Jaroslav 6 km - Modrá Muži do 39 let 212
Loos Jaroslav 6 km - Modrá Muži do 39 let
Loudínová Martina Laňky z Kaňky 6 km - Modrá Ženy od 40 do 55 let 171
Lucie Tomášková 6 km - Modrá Ženy do 39 let 152
Malecha Jaroslav 12 km - Červená Muži do 39 let
Malenická Ivana 6 km - Modrá Ženy od 40 do 55 let 238
Marek Miloš Pelhřimov 12 km - Červená Muži do 39 let 62
Melich Josef 6 km - Modrá Muži nad 56 let 236
Nohava Pavel 12 km - Červená Muži do 39 let 47
Nováková Michaela 6 km - Modrá Ženy od 40 do 55 let 232
Novotna Barbora SC vebr - sport 6 km - Modrá Dívky do 18 let 229
Novotny Jan SC vebr - sport 6 km - Modrá Chlapci do 18 let 230
Oslejskova Iva BK Říčany 12 km - Červená Ženy do 39 let
Ošlejšková Iva 12 km - Červená Ženy do 39 let 50
Oupicová Eva Sezimovo Usti 12 km - Červená Ženy do 39 let 66
Panovská Anna 1 km - Žlutá Děti do 12 let 999
Panovská Marcela Tábor 6 km - Modrá Ženy do 39 let 157
Panovský Josef 1 km - Žlutá Děti do 12 let
Panovský Vladimír 6 km - Modrá Muži od 40 do 55 let 158
pavel 6 km - Modrá Chlapci do 18 let
Pavlík Jan SuperBěhny 6 km - Modrá Muži do 39 let 178
Pechová Petra 12 km - Červená Ženy nad 40 let 45
Pěknic Marek 6 km - Modrá Muži do 39 let 207
Pěknicová Michaela 6 km - Modrá Ženy do 39 let 206
Píchová Jana 6 km - Modrá Ženy od 40 do 55 let 234
Píchová Michaela 6 km - Modrá Ženy do 39 let 165
Poborská Eliška 6 km - Modrá Dívky do 18 let 225
Poborská Helena 12 km - Červená Ženy nad 40 let 59
Podjukl Vojtěch SK Hranice / ONěmec.cz 12 km - Červená Muži do 39 let 8
Podlaha Miroslav HC Radimov 6 km - Modrá Muži od 40 do 55 let 226
Polák Luděk 6 km - Modrá Muži nad 56 let 196
Poláková Helena 6 km - Modrá Ženy nad 56 let 195
Polakova Jolana 6 km - Modrá Ženy od 40 do 55 let 231
Postlová Silvie 6 km - Modrá Ženy od 40 do 55 let 205
Privoznik Martin 1 km - Žlutá Děti do 12 let
Privoznikova Martina 12 km - Červená Ženy do 39 let
Privoznikova Terezka 1 km - Žlutá Děti do 12 let
Procházka Josef Pomalonožky 6 km - Modrá Muži do 39 let 190
Procházková Jitka SC vebr-sport, z.s. 12 km - Červená Ženy do 39 let 48
Přibyl Ivan 12 km - Červená Muži nad 40 let 37
Přívozníková Martina 12 km - Červená Ženy do 39 let 1
Purman Aleš 12 km - Červená Muži do 39 let 4
Rada Martin 12 km - Červená Muži do 39 let 41
Rada Rudolf rudolf-treti.cz 12 km - Červená Muži nad 40 let
Rákosník Jonáš TJ Magla 12 km - Červená Muži do 39 let 14
Reitinger Petr 12 km - Červená Muži nad 40 let 55
Rejmont Jan Tábor Foxes 6 km - Modrá Muži do 39 let 162
Rokos Lukáš Jiskra Třeboň 12 km - Červená Muži do 39 let 16
Rozsypal Martin Běžecký klub Bechyně 12 km - Červená Muži do 39 let
Rozsypalová Antonie 4 km - Zelená Dospělí s kočárkem
Samcová Kateřina 6 km - Modrá Ženy od 40 do 55 let 235
Sedláček Jan 12 km - Červená Muži do 39 let 57
Sedlák František Tj Magla 4 km - Zelená Dospělí s kočárkem 306
Sedlák Mikuláš TJ Magla 1 km - Žlutá Děti do 12 let
Sedlák Radek Planá nad Lužnicí 6 km - Modrá Muži od 40 do 55 let 185
Sedlák Tomáš SK Čéčova České Budějovice 1 km - Žlutá Děti do 12 let
Sedláková Iveta TJ Magla 4 km - Zelená Dospělí s kočárkem 307
Sedláková Kateřina Planá nad Lužnicí 4 km - Zelená Děti do 16 let 303
Sedláková Pavla Planá nad Lužnicí 6 km - Modrá Ženy od 40 do 55 let 156
Sedláková Petra TJ Magla 4 km - Zelená Dospělí s kočárkem 311
Sedláková Tereza Planá nad Lužnicí 4 km - Zelená Děti do 16 let 304
Sitek David 6 km - Modrá Muži do 39 let 208
Sitková Nikola BK České Budějovice 6 km - Modrá Dívky do 18 let 209
Smažík Tomáš 6 km - Modrá Chlapci do 18 let 189
Smržová Lucie 12 km - Červená Ženy do 39 let 52
Solovevova Jana Ultima K.lap Team 12 km - Červená Ženy do 39 let 17
Spěváček Vojtěch 4 km - Zelená Děti do 16 let 302
Spěváček Vojtěch Sezimovo Ústí 2 4 km - Zelená Děti do 16 let
Staněk Milan 6 km - Modrá Muži od 40 do 55 let 181
Střelková Ivona Laňky z Kaňky 6 km - Modrá Ženy od 40 do 55 let
Studnař Lukáš Val/Veselí nad Lužnicí 12 km - Červená Muži do 39 let 40
Svatková Michaela 6 km - Modrá Ženy do 39 let
Svoboda Erik Písek 6 km - Modrá Muži od 40 do 55 let 218
Šanda David Jivno team 1 km - Žlutá Děti do 12 let
Šandová Monika Jivno team 4 km - Zelená Dospělí s kočárkem
Šatavová Lenka 12 km - Červená Ženy do 39 let 51
Šatný Petr Prařský Ku*vy 6 km - Modrá Muži do 39 let 228
Šelmát Daniel Žádný 1 km - Žlutá Děti do 12 let
Šimáková Eva Laňky z Kaňky 6 km - Modrá Ženy od 40 do 55 let 172
Šímová Kateřina TŠ Atak 12 km - Červená Ženy do 39 let 31
Šímová Radka 6 km - Modrá Ženy do 39 let 166
Škrdletová Kateřina 6 km - Modrá Ženy do 39 let 183
Šrámek Martin 12 km - Červená Muži do 39 let 34
Štěpánek Michal 12 km - Červená Muži do 39 let 11
Štěpánková Eva 6 km - Modrá Ženy do 39 let 164
Šubrta Václav 12 km - Červená Muži nad 40 let 64
Šustr Pavel Tábor 6 km - Modrá Muži od 40 do 55 let 199
Švadlena Petr Velo club Tábor 6 km - Modrá Muži od 40 do 55 let 187
Táborský Michal TJ Magla 12 km - Červená Muži do 39 let 13
Tichý Stanislav SKS Praha 12 km - Červená Muži nad 40 let 26
Tischler Jakub 6 km - Modrá Muži do 39 let 214
Tomandl Radek 6 km - Modrá Muži od 40 do 55 let 224
Tomanová Monika Žďár nad Sázavou 12 km - Červená Ženy nad 40 let
Tomášková Natálie 1 km - Žlutá Děti do 12 let
Toufarová Ivana 6 km - Modrá Ženy od 40 do 55 let 160
Uhlířová Miroslava 6 km - Modrá Ženy od 40 do 55 let 200
Václavík Karel 12 km - Červená Muži nad 40 let 10
Václavík Robin 1 km - Žlutá Děti do 12 let
Václavíková Valerie 1 km - Žlutá Děti do 12 let
Vačkář Zdeněk 12 km - Červená Muži do 39 let 56
Váchová Ivona 6 km - Modrá Ženy do 39 let 180
Váchová Lenka MK JCC 6 km - Modrá Ženy do 39 let 179
Vaníček Ondřej 12 km - Červená Muži nad 40 let 2
Vaníček Robin 1 km - Žlutá Děti do 12 let
Vaníček Štěpán 1 km - Žlutá Děti do 12 let
Vaníčková Alena Laňky z Kaňky 6 km - Modrá Ženy do 39 let 154
Vaníčková Nikola 1 km - Žlutá Děti do 12 let
Vaňková Renata 6 km - Modrá Ženy od 40 do 55 let 182
Vášová Lenka 6 km - Modrá Ženy od 40 do 55 let 216
Vášová Veronika České Budějovice 6 km - Modrá Ženy do 39 let 197
Vávra Jan 12 km - Červená Muži do 39 let 20
Vernerová Zuzana TJ Magla 6 km - Modrá Ženy do 39 let 167
Vithová Eva 6 km - Modrá Ženy od 40 do 55 let 219
Vithová Martina 6 km - Modrá Ženy do 39 let 220
Voborník Daniel 6 km - Modrá Muži do 39 let 193
Voborníková Veronika 6 km - Modrá Ženy do 39 let 194
Volf Rudolf 12 km - Červená Muži do 39 let 36
Voráček Filip 12 km - Červená Muži nad 40 let
Vožický Šimon TJ Jiskra Havlíčkův Brod 4 km - Zelená Děti do 16 let 305
Vyskočil David Ski klub Vimperk 6 km - Modrá Chlapci do 18 let 201
Vyskočil Pavel Ski klub Vimperk 6 km - Modrá Muži od 40 do 55 let 202
Vyskočil Vítek Ski klub Vimperk 6 km - Modrá Chlapci do 18 let 203
Zíka Luděk 6 km - Modrá Muži od 40 do 55 let 153
Zíková Natálie 4 km - Zelená Děti do 16 let 301
Zíková Natálie 1 km - Žlutá Děti do 12 let
Zindulka Robert 12 km - Červená Muži do 39 let 63
Žahour Pavel 6 km - Modrá Muži od 40 do 55 let 217

STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH

Trať Kategorie Počet závodníků
12 km - Červená Muži do 39 let 31
6 km - Modrá Muži do 39 let 29
12 km - Červená Muži nad 40 let 22
6 km - Modrá Ženy do 39 let 21
12 km - Červená Ženy do 39 let 21
1 km - Žlutá Děti do 12 let 20
6 km - Modrá Ženy od 40 do 55 let 19
6 km - Modrá Muži od 40 do 55 let 16
4 km - Zelená Dospělí s kočárkem 9
12 km - Červená Ženy nad 40 let 9
4 km - Zelená Děti do 16 let 9
6 km - Modrá Chlapci do 18 let 7
6 km - Modrá Dívky do 18 let 4
6 km - Modrá Muži nad 56 let 3
6 km - Modrá Ženy nad 56 let 1
Celkem 221