Detail závodu

Stodská osmička

Stod

Běh

Datum a prezentace

DATUM ZÁVODU

20.07.2019

DATUM A ČAS PREZENTACE

8:00-10:00

Detaily závodu

DÉLKA ZÁVODU / TRATĚ

8km

Pořadatel a kontakt

Městské kulturní středisko Stod


Tel.:
mks@mestostod.cz

WEB

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH

Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Platba
Argmannová Jana 8km Ženy 30-40 let 31
Barthová Karolína 8km Juniorky do 30 let
Benda Miroslav Domažlice 8km Muži 50-60 let 12
Beran Jan BKV Holýšov 8km Muži 40-50 let 64
Beran Václav AK Škoda Plzeň 8km Junioři 20-30 let 39
Beran Václav AK Škoda Plzeň 8km Junioři 20-30 let
Beranová Magdalena BKV Holýšov 8km Ženy 30-40 let
Berka Vilém Stod 8km Muži 40-50 let
Brýna Tomáš 8km Muži 30-40 let 60
Břindová Ivana 8km Ženy 50+ let 76
Cermanová Nikola 8km Juniorky do 30 let 35
Černá Jana BKV Holýšov 8km Ženy 40-50 let 19
Dietl Marek Nezdice 8km Muži 30-40 let 65
Dubová /Ilona 8km Ženy 40-50 let 21
Dubový Martin 8km Dorostenci do 20 let 22
Dvorský Emil 8km Muži 60-70 let 58
Dvorský Petr 8km Muži 40-50 let 74
Dvořák Roman 8km Muži 40-50 let
Fait Karel 8km Muži 60-70 let 40
Gabriel Jan Gábiny 8km Muži 50-60 let
Gabriel Lukáš Gábiny 8km Muži 30-40 let 57
Gabriel Václav 8km Muži 40-50 let 9
Gábrík Jan 8km Muži 50-60 let 8
Hájek Jiří 8km Junioři 20-30 let
Hojda Petr Klenčí pod čerchovem 8km Muži 60-70 let 36
Horká Lucie 8km Ženy 30-40 let
Hrdlička Jan 8km Muži 40-50 let 5
Hronec Juraj 8km Muži 40-50 let 13
Janový Petr AC-Trial Plzeň 8km Muži 70+ let 3
Jaša Tomáš AK Škoda Plzeň 8km Junioři 20-30 let 44
Jílek Pavel cykloservis Malát Klatovy 8km Muži 40-50 let 10
Kamišová Zdenka Atytaky 8km Ženy 40-50 let 68
Kanta Zdeněk Štefko Running Team 8km Muži 30-40 let 23
Kasik Miroslav CESKY BEZECKY KLUB 8km Muži 70+ let 2
Kocur Zdeněk 8km Muži 30-40 let 37
Konrád Peter 8km Muži 30-40 let 6
KORYTÁR JÁN AC Falcon Rokycany 8km Muži 60-70 let 18
Král Milan Plzeň 8km Muži 40-50 let
Králová Eva 8km Ženy 40-50 let 69
Kroupa Jaroslav 8km Muži 50-60 let 59
Kučera Petr AK Škoda Plzeň 8km Dorostenci do 20 let 30
Kučera Petr AK Škoda Plzeň 8km Dorostenci do 20 let
Labanc Štefan SV Stříbro 8km Muži 60-70 let 17
Lieblová Markéta Stod 8km Ženy 40-50 let 52
Lukačišin Milan cykloservis Malát Klatovy 8km Muži 60-70 let 11
Lunga Petr 8km Muži 40-50 let 72
Lungová Irena 8km Ženy 40-50 let 73
Macán Jakub BKV Holýšov 8km Dorostenci do 20 let 27
Macán Miloslav BKV Holýšov 8km Muži 40-50 let 28
März František 8km Muži 70+ let 41
Matulka Adam 8km Dorostenci do 20 let 45
Matys Jaroslav 8km Muži 50-60 let
Minařík Petr SKP Rokycany 8km Muži 40-50 let 67
Naxerová Jana USK CS Plzeň 8km Ženy 50+ let
Nejedlý Přemysl Honezovice/Stod 8km Muži 30-40 let 56
Němejcová Zuzana BKV Holýšov 8km Ženy 30-40 let 20
Neuvirt Miroslav AK Škoda Plzeň 8km Muži 30-40 let
Neuvirt Miroslav AK Škoda Plzeň 8km Muži 30-40 let
Neuvirt Miroslav AK Škoda Plzeň 8km Muži 30-40 let 29
Nevečeřal Jan 8km Muži 40-50 let 63
Ondrášik Milan BKV Holýšov 8km Muži 40-50 let 51
Pehaničová Lucie 8km Juniorky do 30 let 26
Peteřík Tomáš 8km Muži 30-40 let 71
Poslední Lenka 8km Juniorky do 30 let 43
Poslední Milan 8km Muži 40-50 let 42
Puchrová Tereza Sunny Gang Plzeň 8km Juniorky do 30 let 61
Reif Luboš Domažlice 8km Muži 30-40 let 16
Reiter Miroslav 8km Muži 30-40 let 75
Řeřicha Jan Sunny Gang Plzeň 8km Muži 30-40 let 62
Sedláček Jan TJ Sušice 8km Muži 40-50 let 4
Sedláček Radek 8km Muži 40-50 let 25
Sedláčková Kateřina AK Škoda Plzeň 8km Juniorky do 30 let ¨24
Sedláčková Kateřina AK Škoda Plzeň 8km Juniorky do 30 let
Sedláčková Kateřina AK Škoda Plzeň 8km Juniorky do 30 let
Sladký Roman AC Falcon Rokycany 8km Muži 40-50 let 32
Soukupová Julie Forrest Gump Team 8km Ženy 30-40 let
Strejc Václav Nepomuk 8km Muži 60-70 let
Šimková Markéta Rozběháme česko 8km Ženy 30-40 let 53
Šizling Miloslav 8km Muži 40-50 let 55
Šmíd Jaroslav Dobřany 8km Muži 40-50 let 66
Šroubek Vlastimil 8km Junioři 20-30 let 1
Tarantík Josef BK Lhota 8km Muži 50-60 let 33
Tarantíková Petra BK Lhota 8km Ženy 40-50 let 34
Vaňková Silvie VanRun 8km Ženy 40-50 let 14
Veselý Petr Squashclub Plzeň 8km Muži 40-50 let 46
Vimmerová Vladislava Rozběháme Česko 8km Ženy 30-40 let
Vlasák Jaroslav Avl stříbro 8km Muži 50-60 let 47
Vlasák Tomáš Avl stříbro 8km Muži 30-40 let 54
Voráček Karel Sokol Dolany 8km Muži 50-60 let 7
Vrána Pavel HOSaSM 8km Muži 40-50 let 70
Všechovský Vlastimil 8km Muži 30-40 let 38
Zazvonil Jan 8km Muži 40-50 let 50
Zazvonilová Kristýna 8km Juniorky do 30 let 49
Zazvonilová Markéta 8km Ženy 40-50 let 48
Zemek David 8km Junioři 20-30 let 15

STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH

Trať Kategorie Počet závodníků
8km Muži 40-50 let 23
8km Muži 30-40 let 16
8km Juniorky do 30 let 9
8km Ženy 40-50 let 9
8km Muži 50-60 let 8
8km Muži 60-70 let 7
8km Ženy 30-40 let 7
8km Junioři 20-30 let 6
8km Dorostenci do 20 let 5
8km Muži 70+ let 3
8km Ženy 50+ let 2
Celkem 95