Detail závodu

Růžovský panter

Růžová

Běh

Datum a prezentace

DATUM ZÁVODU

08.06.2019

DATUM A ČAS PREZENTACE

od 13:00 do 14:30 hod

Detaily závodu

DÉLKA ZÁVODU / TRATĚ

6,9 km

Pořadatel a kontakt

Obec Růžová a Sdružení 55+


info@obec-ruzova.cz

STRUČNÉ INFO O ZÁVODU: Náš Růžovský panter je určen pro všechny rekreační a hobby běžce a pro všechny ty, kteří se chtějí jen tak proběhnout. MAXIMÁLNÍ POČET ÚČASTNÍKŮ je 150 běžců! Součástí akce jsou také dětské závody a Růžovský kotlík - soutěž ve vaření gulášové polévky.
Těšíme se na Vás v Růžové! www.obec-ruzova.cz. Jsme také na facebooku.

www.obec-ruzova.cz

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH

Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Platba
Barcal Pavel Konkordia Děčín 6,9 km Muži 1952 až 1969 36
Barcalová Milada Konkordia Děčín 6,9 km Ženy 1952 až 1969 37
Bašus Libor 6,9 km Muži 1952 až 1969 90
Bašusová Ivana 6,9 km Ženy 1952 až 1969 91
Benešová Lucie 6,9 km Ženy 1970 až 2001 51
Bošek Zdeněk Drmonok 6,9 km Muži 1952 až 1969 11
Bošková Jana Sama za sebe 6,9 km Ženy 1952 až 1969 14
Botek Zdenek SK betyna Kamenický Šenov 6,9 km Muži 1970 až 2001 21
Bouma Jakub Růžová 6,9 km Muži 1970 až 2001 87
Bouma Josef Růžová 6,9 km Muži 1952 až 1969 88
Bříško Antonín DPS JANOV 6,9 km Muži 1951 a starší 74
Cobydup Leopold Ofbike.cz 6,9 km Muži 1970 až 2001 93
Ďásková Martina 6,9 km Ženy 1970 až 2001 131
Dolejš Martin 6,9 km Muži 1970 až 2001 122
Drobúl Jan Dream team Růžová 6,9 km Muži 1970 až 2001 17
Dvořák Čestmír 6,9 km Muži 1970 až 2001 121
Endler Marek Šneci v běhu 6,9 km Muži 1970 až 2001 44
Fialová Jitka 6,9 km Ženy 1970 až 2001 45
Friš Ladislav 6,9 km Muži 1951 a starší 129
Friš Ladislav Janov 6,9 km Muži 1951 a starší
Gajdůšková Danuše 6,9 km Ženy 1970 až 2001 39
Havránek Jiří BikeroRun Bynov 6,9 km Muži 1970 až 2001 3
Hlaváček Jiří 6,9 km Muži 1970 až 2001 114
Holeček Jiří Běžci Chomutov 6,9 km Muži 1970 až 2001 25
Holl Lukáš 6,9 km Muži 1970 až 2001 444
Höll Sebastian 6,9 km Junioři 2002 a mladší 40
Hošková Tereza 6,9 km Ženy 1970 až 2001
Hozáková Alena Konkordia Děčín 6,9 km Juniorky 2002 a mladší 52
Hueberová Eva 6,9 km Ženy 1970 až 2001 138
Chmelík Jaroslav 6,9 km Muži 1970 až 2001 115
Jakoubek David 6,9 km Muži 1970 až 2001
Ježek Jakub SK APD Děčín 6,9 km Junioři 2002 a mladší 53
Ježková Michaela 6,9 km Ženy 1970 až 2001 54
Jirásková Linda Hrom parta 6,9 km Ženy 1970 až 2001 63
Jožák Karel Sokol Bzí 6,9 km Muži 1970 až 2001 64
Jůn Martin 6,9 km Muži 1970 až 2001 75
Kantner Jiří 6,9 km Muži 1970 až 2001 46
Kašová Marcela 6,9 km Ženy 1970 až 2001 5
Kolman Jiří 6,9 km Muži 1970 až 2001 76
Košík Jan 6,9 km Muži 1970 až 2001 127
Košíková Anna 6,9 km Juniorky 2002 a mladší 128
Kracmanová Hana Kamenické běhny 6,9 km Ženy 1970 až 2001
Kramerová Vladimíra 6,9 km Ženy 1970 až 2001 55
Kratochvílová Markéta 6,9 km Ženy 1970 až 2001 109
Krnáč Marcel Decin 6,9 km Muži 1970 až 2001 6
Krůtil František ABX s r. o. 6,9 km Muži 1970 až 2001 47
Křížková Kateřina ELTECH TEAM 6,9 km Ženy 1970 až 2001 77
Kučerová Katarína KONKORDIA Děčín 6,9 km Ženy 1952 až 1969 56
Kyjovská Lucie 6,9 km Ženy 1970 až 2001
Linhart Karel 6,9 km Muži 1951 a starší 117
Litovčenková Jana 6,9 km Ženy 1970 až 2001 2999
Litovčenková Jana 6,9 km Ženy 1970 až 2001 107
Lucie Kyjovská 6,9 km Ženy 1970 až 2001 135
Lux Rudolf Brutal Team Děčín 6,9 km Muži 1970 až 2001 65
Majer Jan ASK Děčín 6,9 km Junioři 2002 a mladší 7
Majerová Adéla BK Děčín 6,9 km Juniorky 2002 a mladší 8
Majerová Kateřina 6,9 km Ženy 1970 až 2001 9
Málek Jiří 6,9 km Muži 1970 až 2001 2
Malíková Martina Konkordia Děčín 6,9 km Ženy 1970 až 2001
Mareš Vojtěch Děčín 6,9 km Muži 1970 až 2001
Mareš Vojtěch 6,9 km Muži 1970 až 2001 133
Martina Šestořádová Hrom parta 6,9 km Ženy 1970 až 2001 66
Masopustová Jana Bynovec 6,9 km Ženy 1970 až 2001 110
Máša Petr Hlavně přežít 6,9 km Muži 1970 až 2001 29
Mataj Jan Sám za sebe 6,9 km Muži 1970 až 2001 23
Matajová Zdeňka Sama za sebe 6,9 km Ženy 1970 až 2001 24
Mikel Stanislav C´est la vie 6,9 km Muži 1952 až 1969 18
Mikelová Petra Růžová 6,9 km Ženy 1970 až 2001 19
Milatová Martina Růžová 6,9 km Ženy 1970 až 2001 134
Miškovský Adam SK APD Děčín 6,9 km Junioři 2002 a mladší 67
Miškovský Jenda SK APD Děčín 6,9 km Junioři 2002 a mladší 68
Miškovský Vojta SK APD Děčín 6,9 km Junioři 2002 a mladší 69
Motyčková Soňa TJ Běhavka 6,9 km Ženy 1970 až 2001 78
Musil Petr Sokol UL 6,9 km Muži 1970 až 2001 13
Němeček Martin ELTECH TEAM 6,9 km Muži 1952 až 1969 1
Nováková Jana 6,9 km Ženy 1970 až 2001 132
Novotný Josef 6,9 km Muži 1970 až 2001 120
Očková Jana 6,9 km Ženy 1970 až 2001 125
Pavlišová Oldřiška 6,9 km Ženy 1970 až 2001 57
Pekařová Žaneta 6,9 km Ženy 1970 až 2001 137
Peterka Marek 6,9 km Junioři 2002 a mladší 124
Pivoňka Rudolf 6,9 km Muži 1951 a starší 49
Pivoňková Petra DRMONOK 6,9 km Ženy 1970 až 2001 30
Pižl Tomáš 6,9 km Muži 1970 až 2001 119
Pomichálková Romana SK APD Děčín 6,9 km Juniorky 2002 a mladší 58
Pořádek Patrik 6,9 km Muži 1970 až 2001 136
Pořádek Patrik 6,9 km Muži 1970 až 2001 92
Pražák Jan AWP Media s.r.o. 6,9 km Muži 1970 až 2001 31
Procházka Josef 6,9 km Muži 1970 až 2001 118
Prousková Jitka Šneci v běhu 6,9 km Ženy 1952 až 1969 86
Přibyl Luboš KONKORDIA Děčín 6,9 km Muži 1952 až 1969 70
Přibylová Erika KONKORDIA Děčén 6,9 km Ženy 1952 až 1969 71
Rathouský Jiří USK Provod 6,9 km Junioři 2002 a mladší 102
Rehankova Adélka TJ Spartak Boletice 6,9 km Juniorky 2002 a mladší 79
Růžička Aleš Kolbenka bike team 6,9 km Muži 1952 až 1969 15
Sak Miroslav Arnoltice 6,9 km Muži 1970 až 2001 20
Sasková Dagmar Princezna vole!!! 6,9 km Ženy 1970 až 2001 48
Savr Yveta 6,9 km Ženy 1970 až 2001 72
Secká Kateřina SK BECHER’S Vítov 6,9 km Ženy 1970 až 2001 80
Secký Filip SK BECHER’S Vítov 6,9 km Muži 1970 až 2001 81
Seiler Miroslav HC BIOLIT 6,9 km Muži 1970 až 2001 82
Slánský Petr 6,9 km Muži 1970 až 2001 130
Smrž František 6,9 km Muži 1952 až 1969
Steklá Michaela 6,9 km Ženy 1970 až 2001 59
Steklý Radek 6,9 km Muži 1970 až 2001 60
Szalayová Petra Ústí nad Labem 6,9 km Ženy 1970 až 2001
Šena Jakub 6,9 km Muži 1970 až 2001 101
Šíma Pavel 6,9 km Muži 1970 až 2001 104
šišuláková Helena Ústí nad Labem 6,9 km Ženy 1970 až 2001
Špatenka Milan Sokol Libouchec 6,9 km Muži 1970 až 2001 83
Šuler Karel 6,9 km Muži 1951 a starší 108
Šustová Iveta 6,9 km Ženy 1970 až 2001 84
Taberyová Pavla Janov 6,9 km Ženy 1970 až 2001
Taberyová Pavla 6,9 km Ženy 1970 až 2001 123
Tenkrát Milan Drmonok 6,9 km Muži 1970 až 2001 62
Topič Jaroslav 6,9 km Junioři 2002 a mladší 103
Uhlíř František Sám za sebe 6,9 km Muži 1970 až 2001 12
Vála Miroslav Růžová 6,9 km Muži 1970 až 2001 22
Vlasák Tomáš Drmonok 6,9 km Muži 1970 až 2001 10
Vlasáková Lucie Sama za sebe 6,9 km Ženy 1970 až 2001 16
Vokůrka Pavel HC-Biolit 6,9 km Muži 1970 až 2001 61
Votápek Antonín TJ Běhavka 6,9 km Muži 1970 až 2001 85
Wenzel Richard 6,9 km Muži 1970 až 2001 38
Yveta Peterková Hrom parta 6,9 km Ženy 1970 až 2001 73
Zahálková Iva 6,9 km Ženy 1970 až 2001 41
Zachula František 6,9 km Muži 1970 až 2001 105
Zachula Martin 6,9 km Junioři 2002 a mladší 106
Zámečníková Petra 6,9 km Ženy 1970 až 2001 116
Záveská Michaela 6,9 km Ženy 1970 až 2001 4
Zedník Petr 6,9 km Muži 1952 až 1969 111
Zedník Petr- Děčín 6,9 km Muži 1952 až 1969
Zedníková Lenka 6,9 km Ženy 1952 až 1969 112
Zedníková Lenka Děčín 6,9 km Ženy 1952 až 1969
Zeman Jan Důchodci 6,9 km Muži 1970 až 2001
Zrůstová Anna 6,9 km Juniorky 2002 a mladší 126
Žáček Martin 6,9 km Muži 1970 až 2001 42
Ženíšková Adéla 6,9 km Ženy 1970 až 2001 43
Živná Marie Konkordia Děčín 6,9 km Ženy 1970 až 2001 89
Živný Jaroslav Konkordia Děčín 6,9 km Muži 1952 až 1969 50

STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH

Trať Kategorie Počet závodníků
6,9 km Muži 1970 až 2001 51
6,9 km Ženy 1970 až 2001 46
6,9 km Muži 1952 až 1969 12
6,9 km Junioři 2002 a mladší 10
6,9 km Ženy 1952 až 1969 8
6,9 km Muži 1951 a starší 6
6,9 km Juniorky 2002 a mladší 6
Celkem 139