Detail závodu

DECATHLON RUN 2019

Plzeň

Běh

Datum a prezentace

DATUM ZÁVODU

01.05.2019

DATUM A ČAS PREZENTACE

Detaily závodu

DÉLKA ZÁVODU / TRATĚ

10 km

2x5,7 km

115 m

800 m

1350 m

2 km

Pořadatel a kontakt

Rozběháme Česko z.ú.


Tel.: +420 608 583 445
info@rozbehamecesko.cz

2019
STARTOVNÉ OD
PŘIHLÁŠENO ZÁVODNÍKŮ
STRUČNÉ INFO O ZÁVODU: 4.ročník běžeckého závodu pro všechny sportovce a rodiny s dětmi

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH

Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Platba
Adamcová Helena PSP Klub koloběhu Plzeň 10 km Ženy 40+ let 399
Augusta Karel 10 km Muži 40+ let 367
Augustová Eliška Triatlet Karlovy Vary 2 km Holky 13-17 let 42
Babková Lucie 10 km Ženy 40+ let 344
Baierl Josef Žatec 115 m Kluci 0-6 let 80
Baierlová Aneta Žatec 10 km Ženy 18-39 425
Baierlová Jasmína Žatec 115 m Holky 0-6 let 79
Baierlová Karolína Žatec 2 km Holky 13-17 let 70
Balajka Martin Black Sheep 10 km Muži 40+ let 340
Balajková Tereza Malá a Velká 2x5,7 km Štafety ženy
Barochovská Andrea Malá a Velká 10 km Ženy 40+ let 362
Barthová Karolína 10 km Ženy 18-39 380
Bartoš Dalibor Rozběháme Tachovsko 10 km Muži 40+ let 424
Bauerová Lucie 2x5,7 km Štafety ženy
Beck Lukáš AC Mariánské Lázně 800 m Kluci 7-9 let 61
Becková Kateřina AC Mariánské Lázně 1350 m Holky 10-12 let 37
Bechiňský Václav New Roll Runners 2x5,7 km Štafety muži 722
Beneda Jaroslav Brufenteam II 2x5,7 km Štafety muži
Benešová Dominika 10 km Ženy 18-39 398
Běžel Petr 2x5,7 km Štafety smíšené 737
Bielková Věra Plzeň 10 km Ženy 40+ let
Bílý Lukáš Ak Škoda Plzeň 115 m Kluci 0-6 let 102
Blechová Andrea Šneci v běhu 10 km Ženy 18-39 418
Bluma David 115 m Kluci 0-6 let 3
Bouda Oldřich Rozběháme Klatovy 10 km Muži 18-39 let 452
Bozděch Marek SRTG Plzeň 2x5,7 km Štafety muži 719
Brabec Pavel STG Holýšov 10 km Muži 18-39 let 413
Bradáčková Zuzana 10 km Ženy 18-39 353
Brejcha Miloš SRTG Sušice 10 km Muži 40+ let 332
Brejchová Veronika - 10 km Ženy 18-39
Brodská Kateřina Rozběháme Plzeň 10 km Ženy 18-39 404
Broncová Dagmar Run Ladies 10 km Ženy 40+ let 434
Broulíková Sofie 115 m Holky 0-6 let
Broulíková Veronika AK ŠKODA 800 m Holky 7-9 let
Brunclík Ondřej 2 km Kluci 13-17 let
Brych Oliver 115 m Kluci 0-6 let 2
Buresova Veronik 10 km Ženy 18-39
Bureš Radek New Roll Runners 2x5,7 km Štafety smíšené 723
Burešová Dominika Atletika Klatovy 800 m Holky 7-9 let 52
Burian Luboš Cicindela team 2x5,7 km Štafety smíšené 724
Burkart Lukáš Burky team 800 m Kluci 7-9 let 46
Burkart Matyáš Burky team 115 m Kluci 0-6 let 5
Burkart Věroslava Burky team 10 km Ženy 18-39 321
Buzický Vladimír Plzeň 2x5,7 km Štafety muži
Cejnar Tomáš In Pivo Veritas 2 2x5,7 km Štafety muži 748
Cibulková Lenka Šneci v běhu 2x5,7 km Štafety ženy 714
Cibulková Jana Šneci v běhu 2 km Holky 13-17 let 43
Čadová Lenka Čadíci 10 km Ženy 40+ let 318
Čaj Roman Rozběháme Česko 10 km Muži 40+ let 310
Čása Ladislav 10 km Muži 40+ let 408
Čečák Eliáš 800 m Kluci 7-9 let
Čečák Eliáš 800 m Kluci 7-9 let
Čečák Eliáš 800 m Kluci 7-9 let
Čečák Eliáš 800 m Kluci 7-9 let
Čečák Eliáš 800 m Kluci 7-9 let 68
Čečák Eliáš 800 m Kluci 7-9 let
Čečák Eliáš 800 m Kluci 7-9 let
Černá Petra Běžci Chomutov 2x5,7 km Štafety ženy 718
Červenka Milan 10 km Muži 40+ let 381
Červenka Zdeněk 10 km Muži 18-39 let 453
Červenková Natálie 1350 m Holky 10-12 let 103
Čížek Adam 115 m Kluci 0-6 let
Čížek Jakub 10 km Muži 18-39 let 397
Čížek Mikoláš 115 m Kluci 0-6 let
Čížková Denisa 10 km Ženy 18-39 391
Čížkova Monika 2x5,7 km Štafety smíšené
Damas Leon Plzeň 115 m Kluci 0-6 let 4
david jiří 10 km Muži 18-39 let 458
davidová petra 10 km Ženy 18-39 460
Děd Dominik Dobřany 1350 m Kluci 10-12 let 28
Dědová Anna Dobřany 800 m Holky 7-9 let 49
Dekan Josef Halma Plzeň 10 km Muži 18-39 let
Dobrá Lucie 10 km Ženy 18-39
Dohnalová Andrea 2x5,7 km Štafety ženy 730
Dolanová Lenka 10 km Ženy 40+ let
Dolejšová Daniela 10 km Ženy 18-39 441
Dostál Matteo 115 m Kluci 0-6 let 71
Dostálová Nella 115 m Holky 0-6 let 72
Drda Lukáš 115 m Kluci 0-6 let 18
Drdová Simona 10 km Ženy 18-39 440
Dubská Kateřina Rozběháme Česko 10 km Ženy 40+ let 303
Duchek Josef Tukohontas 2x5,7 km Štafety smíšené 738
Dulovcová Lucie 10 km Ženy 18-39 393
Dvířka Antonín 800 m Kluci 7-9 let
Dvířková Tereza 115 m Holky 0-6 let
Eichler Marek 1350 m Kluci 10-12 let 96
Eichlerová Natalie 1350 m Holky 10-12 let 97
Faflík Lukáš 1350 m Kluci 10-12 let 31
Faflíková Andrejka 2 km Holky 13-17 let 41
Farníková Eva 10 km Ženy 18-39 394
Fencl Michal Uruk-hai 10 km Muži 18-39 let
Fidler Jakub Elektro Viola 800 m Kluci 7-9 let 45
Fidler Martin Elektro Viola 10 km Muži 18-39 let 315
Fišer Jan 2x5,7 km Štafety smíšené
Fleišmanová Šárka 800 m Holky 7-9 let 54
Fojtíková Kateřina F4F s úsměvem 10 km Ženy 18-39 454
Forst Miroslav SRTG Sušice 10 km Muži 18-39 let 324
Forstová Kristýna 115 m Holky 0-6 let 7
Fousová Eva Aces team Karlovy Vary 10 km Ženy 18-39 446
Franková Barbora AK Škoda Plzeň 1350 m Holky 10-12 let 99
Fričková Eva 2x5,7 km Štafety ženy 713
Friebelová Veronika 2x5,7 km Štafety smíšené 750
Fryčková Štěpánka Rozběháme Kralovice 10 km Ženy 40+ let 405
Gabrielová Ivana 10 km Ženy 40+ let 456
Gombos Marek 10 km Muži 40+ let 356
Gombos Samuel 800 m Kluci 7-9 let 50
Gombosová Sofie 115 m Holky 0-6 let 14
Gregušová Marika Happy Faces 2x5,7 km Štafety ženy 734
Grillingerová Irena 10 km Ženy 18-39
Grossová Markéta 10 km Ženy 18-39 461
Gruzovský Josef STG Plzen 10 km Muži 18-39 let 341
Hálová Veronika 10 km Ženy 18-39 462
Hanzelìnovà Pavlína Srtg Sušice 10 km Ženy 18-39 319
Hartl Ondřej 2 km Kluci 13-17 let 39
Hasmaova Lenka 10 km Ženy 40+ let 383
Havlíčková Barbora Plzeň 2x5,7 km Štafety ženy 729
Havlíčková Klára Plzeň 115 m Holky 0-6 let 78
havlíčková Michaela Qap.cz 10 km Ženy 40+ let 355
Hejlová Viktorie Aerobic klub Lady Plzeň 1350 m Holky 10-12 let 30
Hladká Libuše 10 km Ženy 40+ let 386
Hlous Vladislav 10 km Muži 18-39 let
Hocmannová Denisa 10 km Ženy 40+ let 306
Hojda Petr 2x5,7 km Štafety smíšené 739
Honalová Soňa SportPro Plzeň 10 km Ženy 18-39
Horák Jakub Rozběháme Česko 10 km Muži 18-39 let
Horká Lucie 10 km Ženy 18-39
Hošek Jakub 115 m Kluci 0-6 let 15
Hošek Jakub 10 km Muži 18-39 let 302
Houba Robert In Pivo Veritas 2x5,7 km Štafety muži 747
Houdková Viktorie 800 m Holky 7-9 let 55
Houška Filip N/A 800 m Kluci 7-9 let 69
Houška Martin N/A 1350 m Kluci 10-12 let 98
Hovanec Pavel 10 km Muži 18-39 let 438
Hrabě Pavel Etriatlon Team 10 km Muži 18-39 let 463
Hruška Michal 10 km Muži 18-39 let 445
Hrušková Eliška 115 m Holky 0-6 let 86
Hubáček Radek 2x5,7 km Štafety smíšené 746
Huml Filip Střela Žebrák 800 m Kluci 7-9 let 63
Huml Jakub Cerhovice 115 m Kluci 0-6 let 75
Huml Jan Střela Žebrák 2 km Kluci 13-17 let 101
Humlová Eliška Střela Žebrák 1350 m Holky 10-12 let 93
Hupač Karel SK Petřín Plzeň 800 m Kluci 7-9 let 56
Hupačová Klára SK Petřín Plzeň 115 m Holky 0-6 let 21
Hůrka Otakar Bike a Běh Ostrov 10 km Muži 40+ let 422
Chalupa Ladislav Kocourci 10 km Muži 40+ let 305
Chalupová Kozderková Jitka Kocourci 2x5,7 km Štafety ženy 701
Chejlava David 10 km Muži 18-39 let 466
Chlupsa Michaela 10 km Ženy 18-39
Ibrmajer Matěj 2x5,7 km Štafety muži 736
Imr Martin 10 km Muži 18-39 let 427
imrová Mia 115 m Holky 0-6 let 81
Jana Homolková 2x5,7 km Štafety smíšené 716
Jandíková Lenka 10 km Ženy 18-39 474
Jandoš David 1350 m Kluci 10-12 let 94
Jandová Lenka Rozběháme Most 10 km Ženy 40+ let 390
Janoušek Jaromír 10 km Muži 18-39 let 329
Jedlička Daniel 10 km Muži 18-39 let 455
Jechura Václav 10 km Muži 18-39 let
Jelenová Ivana 2x5,7 km Štafety ženy 710
Ježková Jolana Obora 10 km Ženy 40+ let 371
Ježková Hana Plzeň 10 km Ženy 40+ let 439
Jíra Radek Rozběháme Česko 10 km Muži 18-39 let 449
Jirkal Tomáš 10 km Muži 18-39 let 409
Jirkalová Emilly 115 m Holky 0-6 let 74
Jiskra Marek Šneci v běhu 10 km Muži 40+ let 421
Kadlec Martin 10 km Muži 18-39 let 467
Kadlecová Magda 10 km Ženy 18-39
Kaiser Kristián 1350 m Kluci 10-12 let 104
Kaiser Samuel 1350 m Kluci 10-12 let 106
Kalina Josef Brufenteam I 2x5,7 km Štafety smíšené 740
Kalistová Anna 800 m Holky 7-9 let
Kalouskova Eva 2x5,7 km Štafety smíšené 742
Kaprál Michal 10 km Muži 40+ let
KAREL David 800 m Kluci 7-9 let 47
KARLOVÁ Sabina 115 m Holky 0-6 let 6
Kasal Jakub 10 km Muži 18-39 let 370
Keckstein Jiří SK Tlustice 2x5,7 km Štafety muži 708
Kišová Gabriela Malá, Velká 10 km Ženy 40+ let 361
Klabačka Daniel 115 m Kluci 0-6 let 73
Klasková Zuzana Forrest gump 2x5,7 km Štafety ženy 703
Klierová Petra 2x5,7 km Štafety ženy
Kloudová Amálie 115 m Holky 0-6 let
Kňava Martin Bike a Běh Ostrov 2x5,7 km Štafety smíšené 725
Knop Ondřej 800 m Kluci 7-9 let 44
Knopová Dana Rozběháme Kralovice 10 km Ženy 40+ let 304
Knopová Kristýna 1350 m Holky 10-12 let 25
Knoppova Kamila 10 km Ženy 18-39
Kocová Aneta Plzeň 10 km Ženy 18-39 428
kočanová Dominika Heřmanova Huť 10 km Ženy 18-39
Kolářová Lenka SRTG Holýšov 10 km Ženy 18-39 416
Königsmarková Gabriela 115 m Holky 0-6 let 76
Kopecká Kateřina RunLadies 10 km Ženy 18-39 430
Korecká Blanka Šneci v běhu 2x5,7 km Štafety smíšené
Kosinová Veronika 10 km Ženy 18-39 327
Košťal Martin 10 km Muži 18-39 let 410
Kottová Blanka F4F s úsměvem 10 km Ženy 40+ let 457
Kottová Veronika F4F s úsměvem 10 km Ženy 18-39 459
Koval Oleg Chýně 10 km Muži 18-39 let
Kovalová Diana Lužinýýý Running Team 800 m Holky 7-9 let
Kovalová Diana 800 m Holky 7-9 let
Kovanda Ladislav 10 km Muži 18-39 let 326
Kovanda Martin 10 km Muži 18-39 let 325
Kovandová Jolana 10 km Ženy 40+ let 360
Kožíšková Veronika 10 km Ženy 18-39
Král Václav Rozběháme Česko 10 km Muži 18-39 let 359
Králik Michal 10 km Muži 18-39 let
Kratochvíl Václav Šneci v běhu 800 m Kluci 7-9 let 48
Kratochvílová Markéta Šneci v běhu 10 km Ženy 40+ let 336
Kraus Tomáš 321start 1350 m Kluci 10-12 let 88
Kravčíková Markéta 10 km Ženy 18-39
Krejča František 800 m Kluci 7-9 let 59
Krejčí Tomáš Plzeň 10 km Muži 18-39 let
Krejčová Ivana 2x5,7 km Štafety smíšené 726
Krejčová Nela 1350 m Holky 10-12 let 91
Krenova Petra 2x5,7 km Štafety smíšené 728
Kreuzer Tomáš 2x5,7 km Štafety smíšené 704
Kroupar Jaroslav Rozběháme Klatovy 10 km Muži 18-39 let
Křen Jan 10 km Muži 18-39 let 435
Křesina Jakub 10 km Muži 18-39 let 448
Kříž Lubomí 2x5,7 km Štafety smíšené 732
Kubaň Petr 800 m Kluci 7-9 let 60
Kubaňova Albina 2x5,7 km Štafety ženy 715
Kubin Marek PMDP Plzeň 2x5,7 km Štafety smíšené 712
Kubínová Anna Budo Plzeň 1350 m Holky 10-12 let 35
Kubínová Eliška Budo Plzeň 115 m Holky 0-6 let 20
Kučerová Jana 10 km Ženy 18-39 436
Kučerová Nicol 800 m Holky 7-9 let 66
Kudová Aneta 2 km Holky 13-17 let
Kunšta Jan STG Strakonice 1350 m Kluci 10-12 let 90
Kunštová Julie STG Strakonice 1350 m Holky 10-12 let 89
Kunštová Kateřina STG Strakonice 10 km Ženy 18-39 403
Kupilíková Šarlota 10 km Ženy 18-39 334
Kůsová Lenka TRIATLET 10 km Ženy 40+ let
Kůsová Nikolka TRIATLET 115 m Holky 0-6 let
Kyenge Dan RozběhámeMost 2x5,7 km Štafety muži 717
Lábr David 10 km Muži 18-39 let 447
Landštof Robin 10 km Muži 18-39 let 388
Lecjaksová Michaela 10 km Ženy 18-39 389
Leksa Petr BO Doubravan Újezd 2x5,7 km Štafety smíšené 743
Lenka 2 km Holky 13-17 let
Lešek Tomáš 10 km Muži 18-39 let 333
lešek vratislav šneci v běhu 10 km Muži 40+ let 335
Lhotová Ivana Přátelé běhu Cheb 10 km Ženy 40+ let 352
Lišková Andrea 10 km Ženy 18-39 317
Lukeš Marek Mickey’s runners 2x5,7 km Štafety smíšené
Maděrová Mirka Rozběháme Most 10 km Ženy 40+ let 451
Mach Milan 2x5,7 km Štafety smíšené 711
Macha Lukáš 115 m Kluci 0-6 let 83
Macháčková Naděžda 10 km Ženy 40+ let
Machová Tereza 800 m Holky 7-9 let 67
Machová Zuzana 115 m Holky 0-6 let 82
Makovcová Ivana 10 km Ženy 40+ let 363
Malinký Ondřej 10 km Muži 18-39 let 407
Mandaus Aleš Bezedna Team 115 m Kluci 0-6 let 107
Mandaus Aleš Bezedna Team 10 km Muži 18-39 let 464
Mandaus Jiří Bezedna Team 115 m Kluci 0-6 let 108
Mandausová Vladimíra Bezedna Team 10 km Ženy 18-39 465
Mareš Ondřej Marešáci 2x5,7 km Štafety smíšené 702
Markvart Jakub Cubicor team 2x5,7 km Štafety smíšené
Maroušková Patricie 10 km Ženy 18-39 373
Maroušková Žaneta 10 km Ženy 18-39 385
Mašková Jana 10 km Ženy 40+ let 376
Matas Martin 10 km Muži 18-39 let
Matějková Eliška Kindervajicko 2x5,7 km Štafety ženy 744
Matoušek Tomáš 115 m Kluci 0-6 let
Matoušek Václav Drmoul 10 km Muži 40+ let 415
Matoušková Jana 2x5,7 km Štafety ženy 727
Matoušková Kateřina 800 m Holky 7-9 let
Matoušková Lenka 10 km Ženy 18-39
Metlička Fabián 115 m Kluci 0-6 let 85
Metlička Tobiáš 115 m Kluci 0-6 let 84
Minařík Petr SKP Rokycany 10 km Muži 40+ let
Minaříková Karolína PSC Plzeň 800 m Holky 7-9 let
Miňovský Dušan miňonky 10 km Muži 18-39 let 429
Monika Pašková Lipovka 10 km Ženy 40+ let
Moravcová Kateřina 10 km Ženy 18-39 354
Mordychova Barbora Chotěšov 2x5,7 km Štafety smíšené
Mrhálek Tomáš 1350 m Kluci 10-12 let 95
Mrhalkova Lucie 2x5,7 km Štafety ženy
Neduchal Filip 115 m Kluci 0-6 let 9
Neduchal Kristián 115 m Kluci 0-6 let 10
Neduchal Tomáš 10 km Muži 18-39 let 337
Nekvasil Filip 1350 m Kluci 10-12 let 26
Němcová Theinka 115 m Holky 0-6 let 8
Němec Honza Plzeňští běžci KLUB 10 km Muži 40+ let
Němečková Zuzana 2 km Holky 13-17 let
Neškrabal Aleš 10 km Muži 18-39 let
Nguyenová Irena 10 km Ženy 18-39
Nimbergerova Veronika 10 km Ženy 40+ let 309
Nova Soňa 10 km Ženy 18-39
Nováková Eva SCPl 2x5,7 km Štafety smíšené
Novotný Pavel 10 km Muži 18-39 let 420
Nový Jaroslav LionsTeamOCR 2x5,7 km Štafety smíšené 705
Nový Michal 10 km Muži 18-39 let 314
Palasová Barbora Ostrov 800 m Holky 7-9 let 65
Palíková Lucie ŠKODA ELECTRIC Run Crew 10 km Ženy 18-39 316
Paluch Jan Haka Racing Team 2x5,7 km Štafety muži
Panenka Radim 10 km Muži 18-39 let 395
Pašková Natálie Mrtník 2 km Holky 13-17 let 735
Pašková Stella Mrtnik 1350 m Holky 10-12 let 100
Pašková Václava Mrtnik 10 km Ženy 18-39 443
Pavelová Julie 10 km Ženy 18-39 346
Pavelová Radka 10 km Ženy 40+ let 347
Pavlišen Alexandr Bezděkov pod Třemšínem 10 km Muži 40+ let 442
Pěkná Jitka CS 10 km Ženy 18-39 433
Pernička Michal 800 m Kluci 7-9 let
Pernička Michal 800 m Kluci 7-9 let
Perničková Anna 800 m Holky 7-9 let
Perničková Lenka 10 km Ženy 18-39
Pešková Eliška 115 m Holky 0-6 let 1
Peteříková Lucie 10 km Ženy 40+ let 311
Petrbok Jan 10 km Muži 18-39 let
Pfeiferová Tereza 2x5,7 km Štafety ženy 749
Píbilová Lenka 10 km Ženy 40+ let 331
Pich Jan 10 km Muži 18-39 let 328
Plačko Matyáš Kdyně 800 m Kluci 7-9 let 53
Plačková Eva Kdyně 10 km Ženy 18-39 377
Plačková Rozálie Kdyně 115 m Holky 0-6 let 19
Plachý Petr Vršovice ole 2x5,7 km Štafety muži
Plíšková Zlata FitnessKa 10 km Ženy 18-39 323
Poborský Štěpán 1350 m Kluci 10-12 let 33
Podlenová Lenka Olympia Spartan Training Kutná Hora 10 km Ženy 18-39 437
Podskalský Rudolf Rozběháme Tachovsko 10 km Muži 18-39 let 384
Pokorný Michal 10 km Muži 18-39 let 406
Polák Miloš 10 km Muži 40+ let 387
Poláková Alena Rozběháme Česko 10 km Ženy 40+ let 468
Pospíšil Jiří Redpoint team 10 km Muži 40+ let
Potužáková Petra Loket 10 km Ženy 18-39
Potužáková Petra Loket 10 km Ženy 18-39
Potužníková Kateřina Triatlet Karlovy Vary 2 km Holky 13-17 let 38
Potužníková Magdaléna Triatlet Karlovy Vary 1350 m Holky 10-12 let 27
Prokopcová Tereza STG Plzen 10 km Ženy 18-39 400
Prokopová Denisa Predator Gym Team 10 km Ženy 18-39 342
Provazníková Veronika #GLADIATORRACETEAM 10 km Ženy 18-39
Pučálka Marek Keňský bělošský tým 10 km Muži 18-39 let 469
Račanský Luboš 10 km Muži 40+ let 358
Rada Šimon Radojc bojs 115 m Kluci 0-6 let 111
Rada Tomáš Radojc bojs 115 m Kluci 0-6 let 110
Rádlová Lenka Rozběháme Česko 10 km Ženy 18-39 301
Rechtoríková Marie RunLadies 10 km Ženy 18-39
Rein David 10 km Muži 18-39 let 414
Rein Maxim 115 m Kluci 0-6 let 77
Reitspiesová Olga 10 km Ženy 40+ let 369
Repova Jana PB CHEB 10 km Ženy 18-39 364
Revák Libor PREDATOR TEAM 10 km Muži 18-39 let 417
Reznicek Petr 2x5,7 km Štafety muži
Routová Tereza 10 km Ženy 18-39
Rubáš Adam SSC BOLEVEC 1350 m Kluci 10-12 let 87
Rubášová Lucia Tj Božkov 10 km Ženy 18-39 402
Rumlová Karolína Ak Škoda Plzeň 1350 m Holky 10-12 let 92
Rychtaříková Monika 10 km Ženy 18-39
Rychtaříková Monika 10 km Ženy 18-39
Rysková Veronika STG Strakonice 1350 m Holky 10-12 let 34
Řehůřková Silvia Šneci v běhu 10 km Ženy 18-39 368
Řepa Lukáš 800 m Kluci 7-9 let 64
Řezáčová Jana 10 km Ženy 18-39 401
Říhová Anna AE klub LADY Plzeň 1350 m Holky 10-12 let 24
Říhová Anna Vejprnice 1350 m Holky 10-12 let
Říhová Ilona 10 km Ženy 40+ let 343
Sailer Václav 10 km Muži 18-39 let 375
Sandrini Tomáš Zbloudilá oktáva 10 km Muži 18-39 let
Sedláčková Kateřina AK Škoda Plzeň 2x5,7 km Štafety ženy 741
Schneider Josef 10 km Muži 18-39 let 351
Siegl Tomáš 2x5,7 km Štafety smíšené
Siegl Tomáš 2x5,7 km Štafety smíšené
Sihelská Martina QAP.CZ 10 km Ženy 40+ let 350
Sirůček Kamil Příbram 10 km Muži 18-39 let 379
Sirůčková Jana Příbram 10 km Ženy 18-39 378
Sládková Monika Rozběháme Kralovice 10 km Ženy 40+ let 423
smolik Dominik 2 km Kluci 13-17 let
Smolová Karolína AE klub LADY Plzeň 1350 m Holky 10-12 let
Smolová Karolína AE klub LADY Plzeň 1350 m Holky 10-12 let
Soukup Matěj Spartak Sedlec 2 km Kluci 13-17 let
Soukupová Petra 10 km Ženy 40+ let
Stadtherová Alice 800 m Holky 7-9 let 51
Starcová Monika 2x5,7 km Štafety ženy 709
Strnad Jaroslav 10 km Muži 40+ let 470
Stušková Hana Aces Karlovy Vary 10 km Ženy 40+ let 366
suja Ján Soja 10 km Muži 18-39 let 432
Susansky Ladislav Plzeň 10 km Muži 18-39 let 372
Svobodová Petra 10 km Ženy 18-39 382
Svobodová Kateřina AK Škoda Plzeň 800 m Holky 7-9 let
Sýkora Jakub PRO-STORY 10 km Muži 18-39 let
Sýkora Jiří Šneci v běhu 10 km Muži 40+ let 308
Syrová Kateřina 10 km Ženy 18-39 476
Šafaříková Karolina 10 km Ženy 18-39 392
Šantín Pavel AK Valcha 2x5,7 km Štafety muži 721
Šantínová Markéta PSC Plzeň 2x5,7 km Štafety ženy
ŠEFL Dominik 800 m Kluci 7-9 let
Šeflová Karolína 115 m Holky 0-6 let
Šimon Pavel TJ Sokol Žebrák 10 km Muži 40+ let 396
Šimon Vašek TJ Sokol Žebrák 115 m Kluci 0-6 let 22
Šimonek Petr Praha 5 10 km Muži 18-39 let
Šimonová Vendula TJ Sokol Žebrák 115 m Holky 0-6 let 23
Šímová Šárka 10 km Ženy 40+ let 312
Škubalová Karolína Horní Bříza 2x5,7 km Štafety ženy 731
Šmíd Jan 1350 m Kluci 10-12 let 36
Šmídová Ivana 2x5,7 km Štafety smíšené 720
Šmídová Marcela 10 km Ženy 18-39 338
Šmídová Petra Bobši 10 km Ženy 40+ let 307
Šmídová Petra 2x5,7 km Štafety ženy 706
Šnebergerová Michaela 10 km Ženy 18-39 475
Špetová Patricie AK ŠKODA PLZEŇ 800 m Holky 7-9 let 57
Špetová Viktorie KK ZÁPAD 800 m Holky 7-9 let 58
Šrůtová Petra 2x5,7 km Štafety ženy
Štěpánová Berta 2x5,7 km Štafety ženy 745
Štich Nikolas 115 m Kluci 0-6 let 16
Štolfová Jana Šneci v běhu 10 km Ženy 40+ let 471
Štrbová Gábule Sokolov 10 km Ženy 40+ let 431
Švarc Jiří Krakov 10 km Muži 18-39 let 313
Švec Michal Rozběhej Litvínov 10 km Muži 18-39 let 472
Švecová Alexandra Rozběhej Litvínov 115 m Holky 0-6 let 105
Švecová Kateřina Rozběhej Litvínov 10 km Ženy 18-39 473
Táborský Pavel (J)elita 2x5,7 km Štafety smíšené 707
Taflíková Martina Atletika Klatovy 10 km Ženy 18-39
Tichá Tereza Mickey’s runners 2x5,7 km Štafety smíšené
Tobrman Jan 800 m Kluci 7-9 let
Tobrmanová Barbora 1350 m Holky 10-12 let
Tomanová Alena Chotíkov 10 km Ženy 40+ let
Tomášková Lucie Plzeň 10 km Ženy 18-39 345
Trollerová Alena 2x5,7 km Štafety smíšené 733
Tučáková Olga 10 km Ženy 40+ let 330
tung le Thanh Trosky 10 km Muži 18-39 let 349
Ulčová Gabriela 10 km Ženy 40+ let 357
Ungr Jaroslav Běžecký oddíl SK Doubravan Újezd 10 km Muži 40+ let 412
Vácha Eliáš 115 m Kluci 0-6 let 17
Valenta Jan 10 km Muži 40+ let 450
Vaníček Honza SKP Rokycany 10 km Muži 18-39 let 339
Vaníček Honzík 115 m Kluci 0-6 let 11
Vaňušová Kristýna 10 km Ženy 18-39 374
Vávra Lukáš Triatlon Plzeň 800 m Kluci 7-9 let
Vávrová Nela Triatlon Plzeň 1350 m Holky 10-12 let
Viktora Radek Restart 10 km Muži 40+ let
Viktorie Zahorova 115 m Holky 0-6 let 12
Vildová Tereza 10 km Ženy 18-39
Vimmerová Vladislava Rozběháme česko 10 km Ženy 18-39 419
Vlas Jiří Rozběháme Česko - Plzeň 10 km Muži 18-39 let 322
Vojta Ježek Lubor Obora 1350 m Kluci 10-12 let 32
Vonášek Adam Plzeň 10 km Muži 18-39 let 348
Voves Jakub TAP 800 m Kluci 7-9 let 62
Vovsová Eliška J&A Plzeň 1350 m Holky 10-12 let 109
Vozárová Tereza Martin 2x5,7 km Štafety ženy
Vrabec Jiří Fírové 10 km Muži 40+ let 365
VRÁTNÍKOVÁ ALICE Rozběháme Česko 10 km Ženy 40+ let 320
Vyhnisová Michaela Rozhehame Klatovy 10 km Ženy 40+ let
Zahálka Michal 10 km Muži 18-39 let
Záhořová Jana 10 km Ženy 18-39 411
Zajíc Matěj AK ŠKODA PLZEŇ 1350 m Kluci 10-12 let 29
Zajíc Vojtěch AK ŠKODA PLZEŇ 2 km Kluci 13-17 let 40
Zemanová Adéla 115 m Holky 0-6 let 13
Zemanová Valentýna Rozběháme Kralovice 115 m Holky 0-6 let
Zemanová Veronika Rozběháme Kralovice 2x5,7 km Štafety ženy
Zemanová Viktorie Rozběháme Kralovice 800 m Holky 7-9 let
Zítka Petr Plzeň 10 km Muži 40+ let 426
Žáčková Jana Makabi Karlovy Vary 10 km Ženy 40+ let 444
Žibřidová Eva 115 m Holky 0-6 let
Žibřidová Zuzana 10 km Ženy 18-39

STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH

Trať Kategorie Počet závodníků
10 km Ženy 18-39 84
10 km Muži 18-39 let 69
10 km Ženy 40+ let 50
2x5,7 km Štafety smíšené 33
10 km Muži 40+ let 28
115 m Kluci 0-6 let 28
800 m Kluci 7-9 let 28
115 m Holky 0-6 let 27
2x5,7 km Štafety ženy 26
1350 m Holky 10-12 let 21
800 m Holky 7-9 let 19
1350 m Kluci 10-12 let 16
2x5,7 km Štafety muži 13
2 km Holky 13-17 let 9
2 km Kluci 13-17 let 6
Celkem 457