Detail závodu

Běh pro Petra

Horní Bříza

Běh

Datum a prezentace

DATUM ZÁVODU

04.05.2019

DATUM A ČAS PREZENTACE

Detaily závodu

DÉLKA ZÁVODU / TRATĚ

5 km

10 km

Pořadatel a kontakt

Grünsport s.r.o.


Tel.: 602 777 227
grunova@grunsport.cz

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH

Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Platba
Babková Eva Spartan Training Group Plzeň 5 km Ženy 61
Balajka Martin Black Sheep 10 km Muži 1
Barchánková Kristýna Foinia Steel 5 km Ženy 132
Barchánková Kristýna Foinia steel s.r.o. 5 km Ženy
Barchánková Radka Foinia steel s.r.o. 5 km Ženy
Barchánková Radka Foinia Steel 5 km Ženy 131
Baťková Barbora 5 km Ženy 110
Baťková Libuše 5 km Ženy 63
Bayer Richard 5 km Muži 144
Benešová Veronika 5 km Ženy 137
Blahovec Martin 5 km Muži 64
Braunova Veronika 10 km Ženy 2
Bretšnajdr Jiří 10 km Muži 3
Brodská Kateřina Rozběháme Plzeň 10 km Ženy 4
Čapková Monika Předenické fretky 5 km Ženy 65
Černý Karel GRŰNSPORT TEAM 5 km Muži 66
Červená Lucie 5 km Ženy 67
Diesl Nikolas 10 km Muži 5
Dolejšová Lucie 5 km Ženy 68
Doubková Lucie 5 km Ženy 127
Duras Karel SK Horní Briza 5 km Muži 69
Dvořák Milan GRÜNSPORT 5 km Muži 70
Dvořáková Lenka 10 km Ženy 6
Fehér Marek 10 km Muži 7
Fencl Michal 10 km Muži 8
Ficová Lenka Bohemka 5 km Ženy 71
Filipová Nikola Spartan Training Group Plzeň 5 km Ženy 72
Fráz Dušan 5 km Muži 143
Gábová Veronika 5 km Ženy 73
Galovic Martin 5 km Muži 74
Gayerová Kateřina 10 km Ženy 9
Glazerová Pavlína 5 km Ženy 133
Grun David 5 km Muži
Grűnová Nikol 10 km Ženy 10
Hájek Petr Emma SMA 5 km Muži 75
Hanuš Jan 5 km Muži 139
Hart Radek V Jámě 10 km Muži 11
Helebrantová Jana Prostě běž 5 km Ženy 76
Herajtová Nikola 5 km Ženy 111
Hlinovský Tomáš 10 km Muži 51
Holeček Michal 5 km Muži 111
Holeček Michal 5 km Muži 112
Hořan Roman 5 km Muži 77
Hošková Martina 5 km Ženy 113
Hoťková Petra 10 km Ženy 58
Houdek Jáchym 5 km Muži 150
Houdek Karel 5 km Muži 149
Hrdličková Marie 10 km Ženy 12
Hulec David samoběh 5 km Muži 78
Hyža Milan 10 km Muži 13
Charvát Jan 10 km Muži 14
Chlupsa Mário 5 km Muži 126
Chlupsa Michaela 10 km Ženy 15
Chmelik Petr 10 km Muži 56
Chmelíř Petr 5 km Ženy
Chmelíř Petr HC Chotíkov 10 km Muži
Chmelířová Veronika 5 km Ženy 136
Chudáček Petr 5 km Muži 79
Chudáčková Eva 5 km Ženy
Chudáčková Eva 5 km Ženy 80
Jirmann Jan 10 km Muži 33
Kabátová Andrea 5 km Ženy 141
Kabátová Tereza 10 km Ženy 16
Kadlecová Magda 10 km Ženy 60
Kociál Tomáš 5 km Muži 101
Kolman Lukaš 5 km Muži
Korbel Martin Ferrum Racing 10 km Muži
Kožíšek Vlastimil 5 km Muži 142
Král Václav Rozběháme Česko 10 km Muži 17
Krejcikova Štěpánka 10 km Ženy 18
Kunesch Jan 5 km Muži 81
Kunesch Jan 5 km Muži 147
Kunesch Vít 5 km Muži 82
Kuneschová Iva 5 km Ženy 83
Kupka Libor 10 km Muži 59
Kuželka Petr 10 km Muži 57
Lisnerová Kristýna 5 km Ženy 122
Mede Martin 5 km Muži 84
Melichar Daniel GFŘ 10 km Muži 50
Merhout Martin 5 km Muži 85
Michálek Jan 5 km Muži 135
Michálek Josef 5 km Muži 116
Michálková Renáta 5 km Ženy 134
Motlík Miroslav 5 km Muži 86
Mucha David 5 km Muži 120
Nováková Hana Bohemka 5 km Ženy 87
Ouřadová Sylva 5 km Ženy 125
Paták Ondřej 5 km Muži 195
Patáková Marketa 5 km Ženy
Patáková Natalie 5 km Ženy
Petroušek Lukáš 5 km Muži 119
Pichner Tomáš SK Senomaty 5 km Muži 88
Pichner Tomáš 5 km Muži 117
Piškulová Pavlína Rozbehame Kralovice 5 km Ženy 89
Posoldová Simona 5 km Ženy 140
Pospíšil Jiří 10 km Muži 54
Procházka Zdeněk Město Horní Bříza 10 km Muži 19
Račanský Luboš 5 km Muži 90
Rada Michal 10 km Muži 53
Rajtrman Petr 5 km Muži 128
Ruzickova Iva 10 km Ženy 20
Růžička Matěj 5 km Muži 146
Růžičková Iva 5 km Ženy 145
Řenčová Milena 5 km Ženy 102
Sedivy Michal SK Horní Briza 5 km Muži 91
Sedlák Jan 10 km Muži 21
Seko Dominik 5 km Muži
Slabihoudek Jan 5 km Muži 92
Sopr Martin 10 km Muži 22
Soukupová Barbora Spartan Training Group Plzeň 5 km Ženy 93
Starinčáková Michala 5 km Ženy 23
Starinčáková Michala 5 km Ženy 123
Svoboda Martin 10 km Muži 29
Svoboda Petr 5 km Muži 118
Sýkora Jiří 5 km Muži 94
Sýkorová Jana 5 km Ženy 95
Sýkorová Martina 5 km Ženy 96
Sýkorová Petra 5 km Ženy 97
Šilpochová Martina 5 km Ženy 98
Šindelářová Jana 5 km Ženy 124
Šindler Roman 5 km Muži 99
Šiška Marek SK Horní Bříza 5 km Muži
Šiška Marek 5 km Muži 129
Škubal Jiří Bůček Team Horní Bříza 5 km Muži 100
Škubalová Anežka Bůček Team Horní Bříza 5 km Ženy 101
Škubalová Karolína Bůček Team Horní Bříza 5 km Ženy 102
Škubalová Markéta Bůček Team Horní Bříza 5 km Ženy 103
Šlehofer Zdeněk Leonidas Kings 5 km Muži 114
Šlehůbr Iveta 5 km Ženy 104
Šmucer Jakub 5 km Muži 130
Šváb Hubert SKBU Hostivař, DataSentics 10 km Muži 23
Tauer Tomáš 5 km Muži 105
Tomeška Jakub 5 km Muži 106
Tomešková Kristýna Emma SMA 5 km Ženy 107
Trampota Pavel 5 km Muži 103
Trnka Daniel 10 km Muži 52
Turčová Adéla 5 km Ženy 105
Týmr Ladislav 5 km Muži 138
Ulč Jiří Beespee 10 km Muži 24
Ulčová Kateřina 5 km Ženy 115
Václavík Jan KOS Plzeň 10 km Muži 25
Vildová Tereza 10 km Ženy 26
Vodák Martin Axon Sport Team 5 km Muži 108
Vokáč Jiří 10 km Muži 30
Voráčková Alla 5 km Ženy 110
Walter Martin 10 km Muži 27
Walterová Lucie Prostě běž 5 km Ženy 148
Walterová Lucie 5 km Ženy 121
Zelenková Marie 10 km Ženy 28

STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH

Trať Kategorie Počet závodníků
5 km Ženy 53
5 km Muži 53
10 km Muži 29
10 km Ženy 14
Celkem 149