Detail závodu

fyzioRUN 2019

Praha 6 - obora Hvězda

Běh

Datum a prezentace

DATUM ZÁVODU

09.05.2019

DATUM A ČAS PREZENTACE

16:00-17:15, start 17:30

Detaily závodu

DÉLKA ZÁVODU / TRATĚ

4800m

Pořadatel a kontakt

Marek Lekeš


Tel.: 775 104 845
lekes.marek@seznam.cz

STRUČNÉ INFO O ZÁVODU: Pohodový závod na 5 km v pražské oboře Hvězda. Svým startem finančně podpoříte Klub nemocných cystickou fibrózou.

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH

Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Platba
Almášyová Zuzana 4800m Ženy 97
Andrášová Martina 4800m Ženy 138
Bárta Martin Global Payments Europe 4800m Muži
Bartoníček Jakub JZD 4800m Muži 92
Bartošová Iveta ATOM RAT 4800m Ženy 80
Běhounková Terya 4800m Ženy 94
Bližňák Vojtěch TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 4800m Muži 18
Bojnovský David 4800m Muži 70
Bošková Marie 4800m Ženy 169
Bradáčová Andrea 4800m Ženy 133
Brezina Jan 4800m Muži 144
Busch Aaron 4800m Muži 47
Buzková Tereza 4800m Ženy 148
Cassová Johana 4800m Ženy
Císař Štěpán 4800m Muži 44
Čechová Kristýna 4800m Ženy 16
Čechová Tereza OK Kamenice 4800m Ženy 22
Černá Alžběta Kinisi centrum fyzioterapie 4800m Ženy
Černá Tereza Šneci v běhu 4800m Ženy 90
Čeřovský Jiří 4800m Muži 54
Daubner Jan AutTalk 4800m Muži 87
Dolinský Josef 4800m Muži 98
Drahošová Markéta Guerlain L´Institut 4800m Ženy 109
Dubayová Kristýna Guerlain L´Institut 4800m Ženy 113
Dvořáčková Tereza 4800m Ženy 999
Dvořáková Marcela FN Motol 4800m Ženy 164
Edrová Aneta Guerlain L´Institut 4800m Ženy 101
Elsterová Dana 4800m Ženy 153
Fabiánek Jan 4800m Muži
Faltýnek Jiří ATOM RAT 4800m Muži 81
Faltýnková Vanda ATOM RAT 4800m Ženy 71
Foldzna Tomáš 4800m Muži 72
Frajtová Aneta Dycky Motol 4800m Ženy 159
Hadáčková Lucie 4800m Ženy 95
Hajt Michal 4800m Muži 12
Hajtová Lucie PROSTĚ BĚŽ 4800m Ženy 11
Hampejsová Julie Global Payments Europe 4800m Ženy 38
Havelka Ondřej 4800m Muži 134
Herold Pavel Slaný cirkus 4800m Muži 2
Hoffmanová Barbora 4800m Ženy 40
Hochman Petr 4800m Muži 34
Hochmanová Alexandra 4800m Ženy 180
Holik Miroslav 4800m Muži 119
Holíková Marie 4800m Ženy 120
Horáková Jana FN Motol 4800m Ženy 6
Hrachovcová Monika SK Slavia Praha 4800m Ženy 31
Hrbáčková Karolína 4800m Ženy 158
Chalas Jan Slaný cirkus skupina Bé 4800m Muži 99
Chmelařová Alžběta 4800m Ženy 186
Chmelařová Anna 4800m Ženy 187
Chmelařová Eliška 4800m Ženy 188
Chudomel Ondřej 4800m Muži 163
Jakoubek Matěj Silvini Madshus team 4800m Muži
Jakubův Kristýna Guerlain L´Institut 4800m Ženy 103
Jančová Monika ASC Dukla Brandýs n. L. 4800m Ženy
Janoušek Petr Girja Fight Club 4800m Muži
Jelínek Aleš Praha 6 4800m Muži 176
Jelínek Pavel Praha 6 4800m Muži 178
Jelínek Tomáš 4800m Muži 177
Jirásek Martin 4800m Muži 64
Jirásek Vít Šneci v běhu 4800m Muži
Jíšová Barbora Eleven Run Team 4800m Ženy 33
Johnson Michal Tým Ivo 4800m Muži 13
Karasová Kamila 4800m Ženy 145
Kettnerová Lucie 4800m Ženy 147
Kettnerova Romana 4800m Ženy 121
Koběrská Jarmila 4800m Ženy 136
Koblížek Miroslav 4800m Muži 129
Kohútová Andrea 4800m Ženy
Kolář Jáchym DyckyMotol 4800m Muži 154
Kolenčík Michal PSVB 4800m Muži 181
Koňáková Kateřina Global Payments 4800m Ženy 20
Kopecká Eliška 4800m Ženy 132
Kotíková Zuzana 4800m Ženy 174
Kozáková Denisa Hvězda Pardubice 4800m Ženy
Kozel Jakub 4800m Muži 78
Kozlová Kateřina 4800m Ženy 77
Králová Vilma 4800m Ženy 56
Kramperová Adéla 4800m Ženy 41
Kratinová Barbora 4800m Ženy 82
Kratochvil Marek Bražecký mládenci 4800m Muži
Krausová Eliška 4800m Ženy 57
Krocová Valerie Namáhavá dušnost 4800m Ženy 35
Křinecká Jana 4800m Ženy
Kříž Petr 4800m Muži 166
Kucín Lukáš Global Payments Europe 4800m Muži
Kudláček Jiří 4800m Muži 161
Kunzmann Egon 4800m Muži 68
Kůrka Pavel 4800m Muži 100
Kuťková Katarína adidas Runners Prague 4800m Ženy 86
Kvasničák Josef 4800m Muži 59
Kýnová Učiková Magdaléna 4800m Ženy 152
Lammelová Alexandra 4800m Ženy 140
Lasotová Veronika 4800m Ženy
Lašková Leona 4800m Ženy
Lekeš Marek FN Motol 4800m Muži 244
Lexa Ivan 4800m Muži 32
Li Anna Rychlé šipky 4800m Ženy 51
Lisý Tomáš 4800m Muži 185
Londa Jiří 4800m Muži 141
Londa Jiří SK Černé plíce 4800m Muži
Losová Olga 4800m Ženy
Maien Ludvik 4800m Muži 17
Marčík Vladimír Perňa Systém 4800m Muži 117
Mareš Jindřich 4800m Muži 165
Matoušková Jana 4800m Ženy 104
Matoušková Kristýna 4800m Ženy 143
Mejdrová Iva 4800m Ženy 52
Mišáková Barbora Global Payments Europe 4800m Ženy 61
Molda Milan #milanbezi 4800m Muži
Müller Dominik 4800m Muži
Mydlilová Jana Sneci v behu 4800m Ženy
Nastoupilová Alena Guerlain L´Institut 4800m Ženy 102
Nejezchleba Josef Dycky Motol 4800m Muži 157
Nešperová Kamila 4800m Ženy 53
Novák Jakub TVL FN Motol 4800m Muži 42
Obešlo František 4800m Muži 125
Ostratická Kristýna 4800m Ženy 85
Pátek Ondřej FN Motol 4800m Muži 55
Pecyárová Michaela 4800m Ženy 131
Pešicová Lucie 4800m Ženy 122
Podpěrová Markéta Dukla Praha 4800m Ženy 30
Pokorná Agáta 4800m Ženy 84
Pokorná Jana 4800m Ženy 183
Pokorný Jan 4800m Muži 184
Pokorný Jan RHB a TVL 4800m Muži 74
Pokorný Matěj 4800m Muži 182
Praská Vendulka Slaný cirkus 4800m Ženy 1
Prieselová Veronika Guerlain L´Institut 4800m Ženy 114
Rock Jan AC Obora Hvězda Praha 4800m Muži
Rubíčková Jarmila 4800m Ženy 172
Seidlerová Kateřina 4800m Ženy 19
Simon Michal 4800m Muži 73
Slížková Andrea 4800m Ženy 67
Slováková Marie 4800m Ženy 58
Sommerová Zuzana JZD 4800m Ženy 93
Staníčková Barbora 4800m Ženy
Stavná Barbora 4800m Ženy 83
Stodolová Anna KSBM Praha 4800m Ženy 139
Stránská Andrea Global Payments Europe 4800m Ženy
Strzch Michal 4800m Muži 91
Stříbrný Martin Dycky Motol 4800m Muži 156
Svátová Klára 4800m Ženy 137
Svitková Stanislava Global Payments Europe 4800m Ženy 9
Svoboda Pavel Global Payments Europe 4800m Muži
Šarounová Adéla ATOM RAT 4800m Ženy 79
Šebková Iveta FN Motol 4800m Ženy 15
Šemberová Ivana 4800m Ženy 149
Šesták Michal Global Payments Europe 4800m Muži 63
Šimůnek Radovan 4800m Muži 118
Špacírová Marie 4800m Ženy
Špůr Josef 4800m Muži 96
Štěpánková Romana 4800m Ženy 142
Štěpánová Ydeňka 4800m Ženy 151
Šulc Vlastimil BTCS 4800m Muži
Šuranová Hana 4800m Ženy 3
Tortorici Victoria 4800m Ženy 173
Tóth Adam 4800m Muži 89
Tuček Tomáš ATOM RAT 4800m Muži 75
Uksová Tereza Global Payments Europe 4800m Ženy 7
Vácha Petr 4800m Muži 65
Vaňková Eva 4800m Ženy 66
Váňová Kateřina RunCzech 4800m Ženy
Veselý Daniel 4800m Muži 124
Vidovičová Helena Tlapky v tahu 4800m Ženy 24
Vích Damián TJ Dukla Praha 4800m Muži 50
Víchová Věra Rychlé šipky 4800m Ženy 49
Vlasáková Magdaléna 4800m Ženy 60
Vojeníková Nikola 4800m Ženy 23
Zelený Jindřich Global Payments Europe 4800m Muži 39
Zobal Ondřej 4800m Muži 88
Zvěrina David 4800m Muži 175
Žáková Martina Guerlain L´Institut 4800m Ženy 110
Želechovská Petra Guerlain L´Institut 4800m Ženy 116

STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH

Trať Kategorie Počet závodníků
4800m Ženy 101
4800m Muži 73
Celkem 174