Detail závodu

Böllhoff - Drhleny cup 2019

Drhleny - Kemp

Triatlon + MTB

Datum a prezentace

DATUM ZÁVODU

27.07.2019

DATUM A ČAS PREZENTACE

MTB 8.30 - 9:30 Triatlon 11:00 - 12:30 (děti 11:00 - 11:30)

Detaily závodu

DÉLKA ZÁVODU / TRATĚ

MTB - 15 km

MTB - 30 km

Triatlon - plavání 0,1km, kolo 3km, běh 1,2km

Triatlon - plavání 0,3km, kolo 15km, běh 2,5km

Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km

Pořadatel a kontakt

SDH Suhrovice


Tel.: 6066014777
miro.kvch@seznam.cz

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH

Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Platba
Adamů Jan MTB - 30 km Muži 6
Bajer Václav MTB - 30 km Muži
Bareš Filip Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 154
Bartoň Ladislav SDH Suhrovice Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 121
Beckert Erik MTB - 30 km Muži
Bejr Stanislav Kněžmost Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 114
Beran David Beran catering bike team MTB - 30 km Muži 9
Bílek Aleš Czech Tallboys Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 141
Bláhová Eliška MTB - 30 km Ženy 54
Brdlik Vladimir MTB - 30 km Muži 15
Brtník Lukáš Hennig CZ MTB - 30 km Muži 13
Březina Martin BMV bike Team MTB - 30 km Muži 34
Březina Martin AEES cycling team MTB - 30 km Muži 33
Cibulková Lenka Triatlon - plavání 0,3km, kolo 15km, běh 2,5km Ženy 156
Čadilová Klára no name Triatlon - plavání 0,3km, kolo 15km, běh 2,5km Ženy 119
Čečelský Jakub Lauf Team Kněymost Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 157
Čepelka Miloslav HC Drhleny Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 138
Dolejší Pavel AEES cycling team MTB - 30 km Muži 42
Doškář Jan MTB - 30 km Muži 28
Doškář Radek MTB - 30 km Muži 19
Draganov Radko STPA Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 104
Dušek Jakub AC Slovan Liberec Triatlon - plavání 0,1km, kolo 3km, běh 1,2km Kluci od 11 do 14 let
Dušková Kateřina TJ Sokol Plavy-Cyklo Benda Triatlon - plavání 0,1km, kolo 3km, běh 1,2km Holky od 11 do 14 let 103
Edr Daniel Lauf Team Kněymost Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 151
Francová Jitka Triatlon Mlada Boleslav Triatlon - plavání 0,3km, kolo 15km, běh 2,5km Ženy 146
Fridrich Jakub MTB - 30 km Muži
Hába Jan Joskatel Team Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 139
Hampl Petr AEES cycling team MTB - 30 km Muži 44
Hanuš David Kautex Textron Bohemia Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 133
Hegr Jan Böllhoff MTB - 30 km Muži 49
Hejduk Petr Svijany MTB - 30 km Muži
Hladíková Adéla OKSSZ Triatlon - plavání 0,3km, kolo 15km, běh 2,5km Juniorky (15-17 let) 111
Hladíková Eva OKSSZ Triatlon - plavání 0,3km, kolo 15km, běh 2,5km Ženy 110
Hlubuček Tomáš Triatlon - plavání 0,1km, kolo 3km, běh 1,2km Kluci od 11 do 14 let 120
Horáček Jan Team Cyklotrener MTB - 30 km Muži 1
Horák Michal OKSSAZ Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 152
Horák Michal OKSSAZ MTB - 30 km Muži 36
Hoza Miroslav BÖLLHOFF Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži
Hrdličková Lenka MTB - 30 km Ženy 27
Hron František Kautex Textron Bohemia MTB - 30 km Muži 20
Hron Jakub Triatlon - plavání 0,1km, kolo 3km, běh 1,2km Kluci do 10 let 122
Hronová Anna MTB - 15 km Holky do 14 let 21
Hybner Josef MTB - 15 km Kluci do 14 let 17
Jakubička Tomáš Sokol Železný Brod Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 143
Jakubička Tomáš Sokol Železný Brod Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 144
Ječný Josef MTB - 30 km Muži 22
Jirman Jiří MTB - 30 km Muži 53
Johanovský Jiří Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 125
Jonáš Filip Cannondale Mratín MTB - 30 km Muži 7
Kastner Libor KAUTEX Textron Bohemia Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 134
Kastnerová Bára Triatlon - plavání 0,1km, kolo 3km, běh 1,2km Holky do 10 let 135
Khivrich Oleg Praha Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 118
Klípa Jaroslav MTB - 30 km Muži 8
Klouda Tomas Böllhoff Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 159
Knápek Jan Johnnyho šlapky MTB - 30 km Muži 5
Kovařík Jan Lauf team Kněžmost MTB - 30 km Muži 4
Kraus Václav Čistý sport MTB - 30 km Muži 29
Kubát Vojtěch Triatlon - plavání 0,1km, kolo 3km, běh 1,2km Kluci od 11 do 14 let 126
Kurzveil Jiří Triatlon Mladá Boleslav Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 155
KUŽEL JIŘÍ Czech tallboys Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 101
Laciok František Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 142
Lebduška Jan KSM HRÁDEK MTB - 30 km Muži 35
Ledvinová Martina Triatlon - plavání 0,3km, kolo 15km, běh 2,5km Ženy 137
libor Štěpánek TJ sokol Podlázky Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 109
Lorenc Petr Böllhoff Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži
Loukotka Milan SAC Bělá pod Bezdězem MTB - 30 km Muži 3
Maděra Vítek MTB - 15 km Kluci do 14 let 16
Marek Petr Böllhoff MTB - 30 km Muži
Matejkova Katarina Böllhoff Triatlon - plavání 0,3km, kolo 15km, běh 2,5km Ženy
Mazůrek Roman WT Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 116
Mikulecký Adam Triatlon - plavání 0,1km, kolo 3km, běh 1,2km Kluci od 11 do 14 let 127
Minařík Daniel Kautex Textron Bohemia Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 153
Mittner Jakub TJ Sokol Podlázky Dalovice Triatlon - plavání 0,1km, kolo 3km, běh 1,2km Kluci od 11 do 14 let 112
Novák Michal TJ Sokol Podlázky-Dalovice Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 132
Pála Václav Joskatel team MTB - 30 km Muži 11
Pecka Miroslav AEES cycling team MTB - 30 km Muži 30
Petr Tadeáš Böllhoff MTB - 30 km Muži 51
Pospíšil Viktor Kautex Textron Bohemia MTB - 30 km Muži 52
Pospíšilová Eva Lauf Team Kněymost Triatlon - plavání 0,3km, kolo 15km, běh 2,5km Ženy 158
Procházka Jiří AEES cycling team MTB - 30 km Muži 43
Ptáček Petr AEES cycling team MTB - 30 km Muži 32
Ptáčková Radka Sokol Podlázky Triatlon - plavání 0,3km, kolo 15km, běh 2,5km Ženy 140
Qiu Lijuan Böllhoff Triatlon - plavání 0,3km, kolo 15km, běh 2,5km Ženy 161
Ramzerová Michaela MTB - 30 km Ženy 38
Ranzer Jan MTB - 30 km Muži 39
Režný Zdeněk Progres run Liberec Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 113
Roubíček Jan MTB - 30 km Muži 25
Roubíček Miroslav MTB - 30 km Muži 23
Rufert Pavel Böllhoff MTB - 30 km Muži
Salášek Jan Böllhoff Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 162
Segl Vojtěch MTB - 30 km Muži 41
Skrbek Jan Czech Tallboys Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 117
Skrbek Matouš Sokol Železný Brod Triatlon - plavání 0,1km, kolo 3km, běh 1,2km Kluci do 10 let 128
Skrbek Sebastian Sokol Železný Brod Triatlon - plavání 0,1km, kolo 3km, běh 1,2km Kluci do 10 let 129
Skrbková Lenka Sokol Železný Brod Triatlon - plavání 0,3km, kolo 15km, běh 2,5km Ženy 131
Skůček Petr MTB - 30 km Muži 14
Slavík Vladimír MTB - 30 km Muži 24
Sluková Lenka Böllhoff Triatlon - plavání 0,3km, kolo 15km, běh 2,5km Ženy 160
Sofín Luděk Sófa Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 102
Staňková Veronika Tj Sokol Podlázky Triatlon - plavání 0,3km, kolo 15km, běh 2,5km Ženy 145
Stránský Michal Kautex Textron Bohemia MTB - 30 km Muži 46
Sucharda Jiří Böllhof MTB - 30 km Muži 50
Svoboda Daniel AEES Cycling team MTB - 15 km Junioři (15-17 let) 18
Svoboda Jan Progres run Team Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 124
Svoboda Miroslav AEES Cycling team MTB - 30 km Muži 77
Svoboda Ondřej MTB - 15 km Junioři (15-17 let) 48
Svobodová zuzana Progres run Team Triatlon - plavání 0,3km, kolo 15km, běh 2,5km Ženy 123
Šafra Pavel Joskatel team MTB - 30 km Muži 10
Šálek Vladimír Progres liberec Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 115
Šimonek Petr Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 99
Šlégl Jiří TJ sokol podlazky MTB - 30 km Muži 2
Šmejda Radek MTB - 30 km Muži 40
ŠŤASTNÝ MICHAL TJ SOKOL PODLAZKY Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 100
Štěpánková Karolína TJ sokol Podlazky Triatlon - plavání 0,1km, kolo 3km, běh 1,2km Holky od 11 do 14 let 107
Štěpánková Natálie TJ sokol Podlázky Triatlon - plavání 0,1km, kolo 3km, běh 1,2km Holky do 10 let 108
Šturma Jiří TJ Sokol Podlázky-Dalovice Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 130
Ungerman Antonín Tj Sokol Podláyky Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 147
Václav Voseký Miloš Český Brod MTB - 30 km Muži 12
Valášek Milan BMV bike team MTB - 30 km Muži 31
Valc Petr MTB - 30 km Muži
Vančura Martin Hennig CZ MTB - 30 km Muži
Vild Michal SAC Bělá pod Bezdězem MTB - 30 km Muži 47
Vinický Petr Böllhoff Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži
Vochvest Vojta HC Drhleny Triatlon - plavání 0,1km, kolo 3km, běh 1,2km Kluci od 11 do 14 let 150
Vochvest Kuba HC Drhleny Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 149
Vopat Václav Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 148
Zakouřil Miroslav Rohozec Amulet MTB - 30 km Muži 37
Zeman Radim Bike&ski Bakajda MTB - 15 km Junioři (15-17 let) 45
Zemanová Jitka Bakov nad Jizerou Triatlon - plavání 0,3km, kolo 15km, běh 2,5km Ženy 105
Zemanová Kristýna Bakov nad Jizerou Triatlon - plavání 0,3km, kolo 15km, běh 2,5km Ženy 106
Zima Josef AEES Cycling team MTB - 30 km Muži 26
Zobal Zdeněk Severní Větry Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 136

STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH

Trať Kategorie Počet závodníků
MTB - 30 km Muži 54
Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 40
Triatlon - plavání 0,3km, kolo 15km, běh 2,5km Ženy 15
Triatlon - plavání 0,1km, kolo 3km, běh 1,2km Kluci od 11 do 14 let 6
Triatlon - plavání 0,1km, kolo 3km, běh 1,2km Kluci do 10 let 3
MTB - 15 km Junioři (15-17 let) 3
MTB - 30 km Ženy 3
Triatlon - plavání 0,1km, kolo 3km, běh 1,2km Holky od 11 do 14 let 2
MTB - 15 km Kluci do 14 let 2
Triatlon - plavání 0,1km, kolo 3km, běh 1,2km Holky do 10 let 2
Triatlon - plavání 0,3km, kolo 15km, běh 2,5km Juniorky (15-17 let) 1
MTB - 15 km Holky do 14 let 1
Celkem 132