Detail závodu

XT triathlon DACHSMAN

Kunratice u Cvikova

Triatlon

Datum a prezentace

DATUM ZÁVODU

22.06.2019

DATUM A ČAS PREZENTACE

Detaily závodu

DÉLKA ZÁVODU / TRATĚ

0,7 km swim, 24 km bike, 7 km run

Pořadatel a kontakt

Daniel Zemančík


Tel.: 602 126 386
bluemarlin@seznam.cz

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH

Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Platba
Bauerová Alena Žižkovský Tygři 0,7 km swim, 24 km bike, 7 km run ženy 15 až 35 let (ročník 2004 až 1984) 75
Bečvařík Aleš Skalákovi 0,7 km swim, 24 km bike, 7 km run muži 15 až 39 let (ročník 2004 až 1980) 35
Bisová Štěpánka ACCLI 0,7 km swim, 24 km bike, 7 km run ženy 15 až 35 let (ročník 2004 až 1984) 76
Cmunt Petr Bitters Superior Cyklolive team 0,7 km swim, 24 km bike, 7 km run muži 15 až 39 let (ročník 2004 až 1980) 1
Černý Jaroslav Triathlete 0,7 km swim, 24 km bike, 7 km run muži nad 40 let (ročník 1979 a starší) 18
Čumpelík Marek Haven team 0,7 km swim, 24 km bike, 7 km run muži 15 až 39 let (ročník 2004 až 1980) 9
Engelhartová Michaela Nový Bor 0,7 km swim, 24 km bike, 7 km run týmové štafety (bez rozdílu)
Fanturová Lenka VSK FTVS 0,7 km swim, 24 km bike, 7 km run ženy nad 36 let (ročník 1983 a starší) 80
Fridrichovský Mirek SbK Teplice 0,7 km swim, 24 km bike, 7 km run muži nad 40 let (ročník 1979 a starší) 10
Glumbík Karel SbK Teplice 0,7 km swim, 24 km bike, 7 km run muži nad 40 let (ročník 1979 a starší) 19
Graman Michal 0,7 km swim, 24 km bike, 7 km run muži nad 40 let (ročník 1979 a starší) 12
Herren Barbora Multisport Team 0,7 km swim, 24 km bike, 7 km run ženy 15 až 35 let (ročník 2004 až 1984) 79
Holinka Jan Sport Paudera 0,7 km swim, 24 km bike, 7 km run muži nad 40 let (ročník 1979 a starší) 14
Hrouda Milan Multisport Team 0,7 km swim, 24 km bike, 7 km run muži nad 40 let (ročník 1979 a starší) 2
Hrouda Štěpán Líný Drzý Holky 0,7 km swim, 24 km bike, 7 km run muži 15 až 39 let (ročník 2004 až 1980) 40
Chott Jan Nakrefbike 0,7 km swim, 24 km bike, 7 km run muži nad 40 let (ročník 1979 a starší) 15
Jindra Pavel Multisport Team 0,7 km swim, 24 km bike, 7 km run muži nad 40 let (ročník 1979 a starší) 37
Jirák Karel Tri club Česká Lípa 0,7 km swim, 24 km bike, 7 km run muži nad 40 let (ročník 1979 a starší) 4
Jordán Danial Tri Club Česká Lípa 0,7 km swim, 24 km bike, 7 km run muži 15 až 39 let (ročník 2004 až 1980) 43
Karko Jan Cyklo-spinn elite 0,7 km swim, 24 km bike, 7 km run týmové štafety (bez rozdílu) 101
Khivrich Oleg 0,7 km swim, 24 km bike, 7 km run muži 15 až 39 let (ročník 2004 až 1980) 16
Khýr Rostislav 0,7 km swim, 24 km bike, 7 km run muži nad 40 let (ročník 1979 a starší) 17
Klaus Schwager, O-SEE Sports e.V. 0,7 km swim, 24 km bike, 7 km run muži nad 40 let (ročník 1979 a starší) 45
Knejzlík Marek Tri Club Česká Lípa 0,7 km swim, 24 km bike, 7 km run muži nad 40 let (ročník 1979 a starší) 3
Kočí Martin ZPcyklo PROOFY Corratec team 0,7 km swim, 24 km bike, 7 km run muži 15 až 39 let (ročník 2004 až 1980) 8
Kovář Petr Eleven Mercedes Mitas 0,7 km swim, 24 km bike, 7 km run muži nad 40 let (ročník 1979 a starší) 20
Kramosil Petr TTT 0,7 km swim, 24 km bike, 7 km run muži nad 40 let (ročník 1979 a starší) 21
Kruger Falko 0,7 km swim, 24 km bike, 7 km run muži 15 až 39 let (ročník 2004 až 1980) 39
Loubková Ivana Rohozec Amulet Cvikov 0,7 km swim, 24 km bike, 7 km run ženy nad 36 let (ročník 1983 a starší) 71
Mužíček Pavel TTT 0,7 km swim, 24 km bike, 7 km run muži 15 až 39 let (ročník 2004 až 1980) 21
Navrátil Martin 0,7 km swim, 24 km bike, 7 km run muži 15 až 39 let (ročník 2004 až 1980) 22
Newet Martin Sousedi 0,7 km swim, 24 km bike, 7 km run týmové štafety (bez rozdílu) 106
Novák Martin 0,7 km swim, 24 km bike, 7 km run muži 15 až 39 let (ročník 2004 až 1980) 23
Nováková Jarmila Suprtým Století 0,7 km swim, 24 km bike, 7 km run týmové štafety (bez rozdílu) 105
Obr Tomáš BODY ID náramky 0,7 km swim, 24 km bike, 7 km run muži nad 40 let (ročník 1979 a starší) 41
Ondrej Michal CNS Academy 0,7 km swim, 24 km bike, 7 km run muži 15 až 39 let (ročník 2004 až 1980) 24
Pařík Ondřej T. J. Sokol Kolín - atletika 0,7 km swim, 24 km bike, 7 km run muži 15 až 39 let (ročník 2004 až 1980) 25
Piskaty Slavomir Slavo 0,7 km swim, 24 km bike, 7 km run muži 15 až 39 let (ročník 2004 až 1980) 26
Polesný Martin TRI-SPACE 0,7 km swim, 24 km bike, 7 km run muži 15 až 39 let (ročník 2004 až 1980) 38
Prokop Jan 0,7 km swim, 24 km bike, 7 km run muži nad 40 let (ročník 1979 a starší) 27
Pröllerová Petra Oyate Woape 0,7 km swim, 24 km bike, 7 km run týmové štafety (bez rozdílu) 103
Pušman Petr ZPCyklo PROOFY Corratec team 0,7 km swim, 24 km bike, 7 km run muži 15 až 39 let (ročník 2004 až 1980) 28
Rumlena Jan AKTIVIT Nový Bor 0,7 km swim, 24 km bike, 7 km run muži nad 40 let (ročník 1979 a starší) 29
Ryšavá Vendulka AC Česká Lípa 0,7 km swim, 24 km bike, 7 km run ženy 15 až 35 let (ročník 2004 až 1984)
Strnad Tomáš Multisport Team 0,7 km swim, 24 km bike, 7 km run týmové štafety (bez rozdílu) 5
Suchánek Radko SK Maxbike Ostrava 0,7 km swim, 24 km bike, 7 km run muži nad 40 let (ročník 1979 a starší)
Šilhavý Jan SbK Unčín 0,7 km swim, 24 km bike, 7 km run muži 15 až 39 let (ročník 2004 až 1980) 30
Škoda Milan TJ Háje 0,7 km swim, 24 km bike, 7 km run muži nad 40 let (ročník 1979 a starší) 31
Šťástková Stanislava Nový Bor 0,7 km swim, 24 km bike, 7 km run týmové štafety (bez rozdílu) 104
Štross Jiří KUDRNI 0,7 km swim, 24 km bike, 7 km run týmové štafety (bez rozdílu) 102
Šubrtová Gabriela H.O.P. 0,7 km swim, 24 km bike, 7 km run ženy nad 36 let (ročník 1983 a starší) 73
Švandová Lenka SK Kola Víšek 0,7 km swim, 24 km bike, 7 km run ženy nad 36 let (ročník 1983 a starší) 72
Tauš Jakub Decathlon Letňany 0,7 km swim, 24 km bike, 7 km run muži 15 až 39 let (ročník 2004 až 1980) 32
Věchet Ladislav 0,7 km swim, 24 km bike, 7 km run muži nad 40 let (ročník 1979 a starší) 33
Veselý Jan TJ Lokomotiva Beroun 0,7 km swim, 24 km bike, 7 km run muži 15 až 39 let (ročník 2004 až 1980)
Vitovský Ondřej SK Štípa 0,7 km swim, 24 km bike, 7 km run muži 15 až 39 let (ročník 2004 až 1980) 34
Zelenková Klára 0,7 km swim, 24 km bike, 7 km run ženy 15 až 35 let (ročník 2004 až 1984) 74
Zeman David BEKO Bike & Ski Racing Team 0,7 km swim, 24 km bike, 7 km run muži 15 až 39 let (ročník 2004 až 1980) 36
Zušťák Vladislav Triatlon Praha Háje 0,7 km swim, 24 km bike, 7 km run muži 15 až 39 let (ročník 2004 až 1980) 6
Žák Radek Sk Kola Víšek 0,7 km swim, 24 km bike, 7 km run muži nad 40 let (ročník 1979 a starší) 44

STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH

Trať Kategorie Počet závodníků
0,7 km swim, 24 km bike, 7 km run muži 15 až 39 let (ročník 2004 až 1980) 22
0,7 km swim, 24 km bike, 7 km run muži nad 40 let (ročník 1979 a starší) 21
0,7 km swim, 24 km bike, 7 km run týmové štafety (bez rozdílu) 8
0,7 km swim, 24 km bike, 7 km run ženy 15 až 35 let (ročník 2004 až 1984) 5
0,7 km swim, 24 km bike, 7 km run ženy nad 36 let (ročník 1983 a starší) 4
Celkem 60