Detail závodu

TURUJ BRDY - WINTER RUN

Trokavec

Běh

Datum a prezentace

DATUM ZÁVODU

09.02.2019

DATUM A ČAS PREZENTACE

Detaily závodu

DÉLKA ZÁVODU / TRATĚ

13+ km

19+ km

Pořadatel a kontakt

ROCK'N'FOOT Z. S.


Tel.:
info@rnf.cz

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH

Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Platba
Aubrecht Petr BC 13+ km Muži 2
Balajka Martin Black Sheep Horšice 19+ km Muži 3
Barcal Richard dos amigos 13+ km Muži 4
Bartošová Natálie Horšovský Týn 13+ km Ženy 5
Baštářová Lenka Rozběháme Česko - Tachovsko 19+ km Ženy 167
Baštářová Lenka Dobrovolní hasici Bedrč 19+ km Ženy
Batulka Martin PunkTrail 19+ km Muži 6
Batulková Anna Panděra 13+ km Ženy
Bauerová Veronika 13+ km Ženy 306
Bejdáková Denisa Cubicor team 13+ km Ženy 7
Beňasová Veronika Triexpert běžecký klub České Budějovice 19+ km Ženy 9
Bendová Anežka 13+ km Ženy
Benešová Alžběta 13+ km Ženy 10
Berka Lukáš BikeClubKralovice 19+ km Muži 11
Berna Tomas 19+ km Muži 308
Beštová Michaela Plzeňská12tka 19+ km Ženy 12
Bláha Jakub SK Špinaví looseři 13+ km Muži 13
Blažková Nikola 13+ km Ženy 197
Blažková Markéta 13+ km Ženy
Blecha Vladislav TJ liga 100 Praha 13+ km Muži 14
Bodnarová Iveta Kladno 19+ km Ženy 33
Boudová Linda Syky 13+ km Ženy
Bozdech Filip Syky 13+ km Muži
Brejcha Miloš SRTG Sušice 13+ km Muži 15
Brož Jaroslav 13+ km Muži 16
Břicháček Miloš adidas Runners Prague 19+ km Muži 17
Břicháček Miloš adidas Runners Prague 19+ km Muži
Cejpkova Petra Miloviccti běžci 19+ km Ženy
Cingrošová Žaneta 13+ km Ženy 18
Culos Stefano Running Lions 19+ km Muži 19
Čejková Magdalena Hobby Runners 19+ km Ženy 20
Čermák Martin Wheelabrator Tryskáči 19+ km Muži 21
Černý Lukáš Tým Romana Černého 13+ km Muži 22
Černý Michal Tým Romana Černého 13+ km Muži 23
Červenka David 13+ km Muži 24
Červený Václav Zručskej Plzeňák 19+ km Muži 25
Červinka Karel Společenstvo 19+ km Muži
Číp Roman Koně, dobrý koně! 19+ km Muži 26
Čmolik Jakub Author team Stupno 19+ km Muži
David Igor BC 13+ km Muži 27
Davídek Milan 13+ km Muži 28
Davídková Lenka Plzeň 13+ km Ženy
Davidová Nikola hardcore treninky 19+ km Ženy
De Liso Giorgio Leggins Stalkers 13+ km Muži 29
Divišová Efi Plzeňské běhny 13+ km Ženy 30
Divišova Efi Plzeňské běhny a běžci 13+ km Ženy
Dlouhá Dana RAC Cerhovice 13+ km Ženy 31
Dočekal Franta Maraton klub Kladno 19+ km Muži 32
Dolák Milan Toyota Dolák 13+ km Muži 260
Drahokoupil Jakub 19+ km Muži 34
Drastík Jakub 13+ km Muži 302
Dušek Antonín 13+ km Muži 35
Eibl Martin Hasičský sbor Příbram 13+ km Muži 36
Emilie Votočková Petra Run4fun 19+ km Ženy
Fantova Zuzana 13+ km Ženy 37
Feber Jiří 13+ km Muži 180
Federel David Hostomice 13+ km Muži 47
Fiala Rostislav 19+ km Muži 38
Fialkova Jitka Skořice 13+ km Ženy 39
Fialová Lenka Preator Gym Team 19+ km Ženy 40
Fínková Eva Hard Rock Runners 19+ km Ženy
Forst Miroslav 13+ km Muži 41
Franěk Patrik RSáci z Predator workout Příbram 13+ km Muži 42
gabikova Kristina 19+ km Ženy
Gazda Vítězslav Divišov 19+ km Muži 43
Grin Jakub Toyota Dolák 13+ km Muži 261
Grin Kateřina Toyota Dolák 13+ km Ženy 262
Grulich Roman 19+ km Muži 44
Gulyáš Michael 13+ km Muži 45
Hach Lukáš Štefko Running Team 19+ km Muži 46
Hajžman David Nýřany 13+ km Muži
Hanousková Lucie Black S Gang 19+ km Ženy 48
Hanzelinová Pavlína 13+ km Ženy 49
Hanzlík Martin MarffRun 19+ km Muži 50
Havlíček David Osmaci.cz/Travel Free 19+ km Muži 51
Havránek Jiří Záluží na sekerách 19+ km Muži 52
Herčík Petr 19+ km Muži 53
Hlaváček David 13+ km Muži 263
Hlaváčová Lucie Praha 4 13+ km Ženy 54
Hocká Jana Rozběháme Česko 13+ km Ženy 55
Hodermarský Peter Team Faith Příbram 13+ km Muži
Holík Michael 19+ km Muži 56
Homolka Martin SRTG Sušice 13+ km Muži 57
Hons Pavel 13+ km Muži 58
Hora Pavel Toyota Dolák 13+ km Muži 59
Horčička Petr Sob 19+ km Muži 60
Horová Lucie Toyota Dolák 13+ km Ženy 61
Hošková Veronika Veselky 13+ km Ženy 62
Hrabě Pavel Etriatlon Team 19+ km Muži 63
Hrabíková Zdena Klabava 13+ km Ženy 64
Hrda Tomáš 13+ km Muži 65
Hron Michal Rokycany 13+ km Muži 66
Hrubá Karolína 13+ km Ženy 67
Hrubá Karolína 13+ km Ženy
Hrubý Richard FbC Spartak Žebrák 19+ km Muži 68
Hulinova Kateřina 13+ km Ženy
Huml Michal Testovací registrace 13+ km Muži
Chalupa Jan Fabiánův Prostředník 19+ km Muži 69
Charvát Petr 13+ km Muži 70
Chmelař Robert Troja team 19+ km Muži 71
Chmelíková Martina 13+ km Ženy 205
Janásová Gabriela AF team 19+ km Ženy
Jandásek Jan 13+ km Muži 72
Janík Ladislav 13+ km Muži 73
Jareš Václav 13+ km Muži 74
jeřábek jakub ŠKODOVÁCI V BĚHU 13+ km Muži 264
Jiránek Václav buggymoje.cz 13+ km Muži 75
Jirásek Tomáš Running Stones Praha 19+ km Muži 76
Jirkal Tomáš 19+ km Muži 77
Jírů Daniela 13+ km Ženy 78
Jírů David 13+ km Muži 79
Johánek Jiří Plzeň 19+ km Muži 80
Juhás Marek Kiki & Maki 19+ km Muži 81
Kabourková Ladislava Šneci v běhu 13+ km Ženy 82
Kamišová Zdenka Rozběháme Česko 13+ km Ženy 83
Kára Milan Running Academy Cerhovice 13+ km Muži 84
Karas Martin 13+ km Muži 85
Karásek Václav 19+ km Muži 86
Karásková Jana RUN magazine team 13+ km Ženy 87
Kareš Josef 13+ km Muži 88
Kárová Iveta Running Academy Cerhovice 13+ km Ženy 89
Kasalova Hana 13+ km Ženy
Kaslová Kateřina Hobby runners 19+ km Ženy 90
Kašpar Petr Kamzyk Run Team 19+ km Muži 91
Keizlar Matěj 13+ km Muži 92
Klasna Michal 19+ km Muži
Klasna Michal 19+ km Muži
Kliková Eva Šneci v běhu 13+ km Ženy
Klíma Karel Rungo-Plzeň-výběhy 13+ km Muži 93
Klimek Jan RSaci 19+ km Muži 297
Klímová Blanka Brutal team Děčín 13+ km Ženy 94
Klocová Kateřina 13+ km Ženy 95
Klouček Petr 13+ km Muži 96
Kňourek Vít Rozběháme Česko - Tachovsko 13+ km Muži 97
Kočí Petra 13+ km Ženy 98
Kočová Alena Dobříš 13+ km Ženy 99
Kopecká Soňa adidas runners Prague 13+ km Ženy 100
Korba Lukáš Novovesáci 19+ km Muži 101
Korcakova Anna Rozmberk Bad Vltavou 13+ km Ženy
Korecká Blanka Šneci v běhu 13+ km Ženy 102
Kostka Petr AR 19+ km Muži 301
Kovařčík Josef 13+ km Muži 103
Kovařík Jan Filmoví povaleči 13+ km Muži
Král Tomáš 19+ km Muži 104
Král Václav Rozběháme Česko 13+ km Muži 105
Kramářová Vladimíra RSáci 19+ km Ženy 266
Krátký Jan Psychotéky 19+ km Muži 106
Krejčová Kateřina 13+ km Ženy 107
Krňoul Vladimír 13+ km Muži 108
Krofta Jiří Liga 100 Praha 19+ km Muži 109
Kroupova Petra Pribram 19+ km Ženy 110
Kršňák Martin 13+ km Muži 111
Krupička Martin IronSport ELPO 19+ km Muži 112
Krupička Tomáš Plzeňští běžci 13+ km Muži 144
Kříž Lubomír 19+ km Muži 113
Kubát Jiří BC 13+ km Muži 114
Kubcova Eva Meixner Consulting 19+ km Ženy 265
Kubelková Eva Radějovice 19+ km Ženy 115
Kubínová Ivana WheelLabrator 19+ km Ženy 310
Kučera Vojtěch Ninja Team 13+ km Muži 116
Kučerová Jana Český běžecký klub 13+ km Ženy 117
Kudlíková Petra Adventní běhání 19+ km Ženy 118
Kule Aleš BKČS 13+ km Muži 119
Kunstát Jiří 13+ km Muži
Kunstátová Marie Šneci v běhu 13+ km Ženy
Kuntová Martina Black S Gang 19+ km Ženy 120
Kupka Libor Rozběháme Česko 13+ km Muži 121
lešek vratislav šneci v běhu 13+ km Muži 122
Linhart Václav 19+ km Muži 123
Liška Michal Dobříš 13+ km Muži 124
Lišková Jiřina 13+ km Ženy 125
Lojda Lukáš Jihlava 13+ km Muži 305
Loprais Radomír 13+ km Muži 127
Lukáš David Tj SG Sokol Plzeň-Petřín 19+ km Muži 128
Macurova Zuzana Ropice 13+ km Ženy
Mandausová Vladimíra BEZEDNA Team 13+ km Ženy 129
Marášek Jakub 19+ km Muži
Marenčák Viliam 13+ km Muži
Markvart Lukáš 13+ km Muži 130
Markvart Jakub Cubicor team 13+ km Muži 131
März Jiří Predator workout plzeň 19+ km Muži
Matějka Josef 13+ km Muži 132
Matějka Tomáš 13+ km Muži 133
Michal Daniel Rsáci Příbram 13+ km Muži 134
Moravec Stanislav 13+ km Muži 135
Morávek Michal 19+ km Muži 136
Mošna Lukáš Hrádek 13+ km Muži 137
Moulisová Helena 13+ km Ženy 138
Mraček Lukáš RSáci 19+ km Muži 139
Mrázková Eva 13+ km Ženy 307
Mudrová Bohumila Behny s.r.o. 13+ km Ženy 140
Mulic Zlatan dos amigos 13+ km Muži
Mulič Zlatan dos amigos 13+ km Muži 141
Mužík Jiří Mužátka 13+ km Muži
Mužík Martin RockPoint Trailrunning Team 19+ km Muži 142
Nataliuk Maryna 13+ km Ženy 143
NICOLA DAVIDE MAZI TEAM 13+ km Muži 145
Novák Miroslav I+M Bubenec 13+ km Muži
Nováková Barbora 13+ km Ženy 146
Nováková Magda 19+ km Ženy 147
Novotná Jitka Sdh Dalovy 13+ km Ženy 148
Novotný David Psáci 13+ km Muži 309
Novotný Tomáš Syky 13+ km Muži
Nový Vlastimil 19+ km Muži 149
Olbert Michal Plzeň 13+ km Muži 150
Ondrackova Marie 13+ km Ženy 300
Opletal Martin Praha 19+ km Muži 151
Opletal Martin Praha 19+ km Muži
Orsag Dominik 19+ km Muži 8
Ouda Pavel 13+ km Muži 269
Oudová Theodora 13+ km Ženy 271
Oudová Sandra 13+ km Ženy 152
PAGLIACCI LUIGI MAZI TEAM 13+ km Muži
PAGLIACCI SIMONE PRAHA 1 13+ km Muži 153
Pajtl Vojtěch Kamenny Újezd 13+ km Muži 154
Palíková Lucie Škodováci v běhu 13+ km Ženy 155
Paszyc Matouš 13+ km Muži 156
Pavlíček Martin 19+ km Muži 304
Pavlišen Alexandr Drtič Bezděkov 19+ km Muži 157
Pěčková Zdeňka AF TEAM PLZEŇ 19+ km Ženy 158
Pechova Michaela NikdyNemameDost 13+ km Ženy 159
Pešek Petr AF tým 19+ km Muži 267
Petráčková Jana Outloň Run Team 19+ km Ženy 161
Petráčková Jana Outloň Run Team 19+ km Ženy
Petrásek Robin Ninja Team 13+ km Muži
Petrásek Robin Ninja Team 13+ km Muži 162
Petrasek Robin Ninja Team 13+ km Muži
Phillips Monika Běhat umí každý 19+ km Ženy 163
Pietri Alessandro Leggins Stalkers 13+ km Muži 164
Pitelová Barbora Báječné ženy v běhu 19+ km Ženy
Pluháček Miroslav 13+ km Muži 165
Plzák Michal PeakMachine 19+ km Muži 166
Pospíšil Jan Utah Team Pytlov 19+ km Muži 168
Pospíšil Jiří Redpoint Team 13+ km Muži 169
Pospíšil Martin 19+ km Muži
Pribyl Josef Muvko 19+ km Muži 170
Prihara Ondřej Running Lions 19+ km Muži 295
Procházka David 19+ km Muži 171
Procházková Lenka 19+ km Ženy 172
Prokopová Denisa Preator Gym Team 19+ km Ženy 173
Prokopova Ingrida 13+ km Ženy 174
Proněk Lukáš 13+ km Muži 298
Převrátilová Renata 19+ km Ženy 175
Rada Michal 13+ km Muži 176
Rejdova Katerina Muvko 19+ km Ženy 177
Rezek Tomas 13+ km Muži
Richtrmocová Irena Gladiators 19+ km Ženy
Rosenbaumová Eliška Rozběháme Česko 13+ km Ženy 178
Routová Tereza 13+ km Ženy 179
Ruzickova Lucie Slo(w) Mo 19+ km Ženy
Řáha Martin 13+ km Muži 181
Řezáč Václav 19+ km Muži 182
Říha Jan Praha 4 19+ km Muži 183
Safínová Lucie 13+ km Ženy 184
Sandecki Mark 19+ km Muži
Sedlářová Kateřina RSáci 13+ km Ženy 185
Sekmiler Libor 13+ km Muži 186
Sevald Ondřej SK Nižbor 19+ km Muži 187
Slapinčka Jakub Doberský Hobit 19+ km Muži 188
Slatkovský Marek KB Klabava 19+ km Muži 189
Souček Martin 13+ km Muži 190
Soukupová Julie Forrest Gump Team 13+ km Ženy 191
Spevackova Jana 19+ km Ženy 192
Spěváčková Svatava 13+ km Ženy
Srb Jindřich Night Run Team 19+ km Muži 193
Stržínková Markéta Orange Team 13+ km Ženy 195
Střelka Robert Haka Racing Team 19+ km Muži 196
suja Ján Plzeň 19+ km Muži 303
Svoboda Pavel SK Vlaška 19+ km Muži 198
Svoboda Petr RSáci 13+ km Muži 199
Svobodová Andrea 13+ km Ženy 200
Svozilík Josef Český běžecký klub 13+ km Muži 201
Swiderová Vendula 13+ km Ženy 202
Sýkora Josef Syky 13+ km Muži
sykorova Alena Syky 19+ km Ženy
Sýkorová Štěpánka 13+ km Ženy 203
Šantínová Markéta PSC Plzeň 19+ km Ženy 204
Šeděnka Jan Koně, dobrý koně !!! 13+ km Muži 206
Šedivý Michal Podluhy 19+ km Muži 207
Šedová Jana Březová-Oleško 19+ km Ženy 208
Šilingr Zdeněk Seal's RUN 13+ km Muži 209
Šmídlová Monika 13+ km Ženy 210
Šmoliková Dana Nevid 13+ km Ženy 211
Šmolíková Michaela 19+ km Ženy 212
Šnebergerová Michaela 13+ km Ženy 213
Šrámek David Filmový povaleči 13+ km Muži 214
Štádler Jan #runhardyrun 13+ km Muži 215
Šťástka (Jiri Sterc) Vojtěch 19+ km Muži 194
Štengl Roman KeepFalling 13+ km Muži
Štěpánková Veronika CRTC workout 19+ km Ženy 216
Šturmová Jana Velosport Domažlice 13+ km Ženy 217
Šůchová Romana 13+ km Ženy
šusta David 19+ km Muži 218
Šustová Marie 13+ km Ženy
Šustová Marie 13+ km Ženy 219
Švarcová Kateřina 13+ km Ženy 220
Tomáško Jakub ToTT 13+ km Muži
Tomsa Jaroslav PCR 13+ km Muži
Touš Jakub 13+ km Muži 221
Trešlová Hana Baláž Extreme-Team 13+ km Ženy 222
Trnková Iva 13+ km Ženy 223
Třísková Katarína Praha 13+ km Ženy 224
Tříška Hynek Kladno 13+ km Muži 225
Uldrych Dušan SDH Obořiště 19+ km Muži 226
Urxová Jana RAC Cerhovice 13+ km Ženy 227
Vacková Věra 13+ km Ženy 228
Václavík Jan KOS Plzeň 19+ km Muži 229
Váchal Filip SOD Oleško 13+ km Muži 230
Vaindlová Pavla 13+ km Ženy 294
Vála Vojtěch 19+ km Muži 160
Valtr Tomas NikdyNemameDost 13+ km Muži 231
Vančurová Šárka BKV Holýšov 13+ km Ženy 232
Vaněčková Martina PSP Klub koloběhu Plzeň 19+ km Ženy 1
Vaníček Jan SKP ROKYCANY 13+ km Muži 233
Vašíček Martin 19+ km Muži 234
Vašíčková Denisa 13+ km Ženy 235
Vavruška Ondřej Společenstvo 19+ km Muži
Vejdělková Miluše SOD Oleško 13+ km Ženy 236
Vejrová Denisa Armáda ČR 13+ km Ženy
Veselá Eliška Veselky 13+ km Ženy 237
Veselá Lenka 13+ km Ženy 238
Větrovská Nina 13+ km Ženy 239
Vladyka Jaromír Studio POLE Velké Popovice 19+ km Muži
Vladyka Honza SRTG Příbram 13+ km Muži 240
Vlk Pavel Originál 1869 Příbram 19+ km Muži 241
Vóďa Vodička Lukáš Orange Team 13+ km Muži 242
Vojtíšek Radovan Moon Kil Sun Team 19+ km Muži 243
Volfová Kateřina 13+ km Ženy 270
Voráček David 19+ km Muži 244
Vostrá Jana 13+ km Ženy 245
Vošalíková Jana RSaci 13+ km Ženy 246
Vraštil Petr Sokol Roztoky 19+ km Muži
Vršecký Michal 13+ km Muži 247
Vyleta Lukáš 13+ km Muži 248
Wágner František 13+ km Muži 249
Weber Miroslav Běžecký klub České spořitelny 13+ km Muži 250
Weiner Štěpán Šneci v běhu 13+ km Muži 251
Winkelhőferová Dana 19+ km Ženy 252
Zábojník Marcel SK Špinaví Looseři 13+ km Muži 253
Zahálka Michal 13+ km Muži 254
Zaremba Jan Reebok Run Crew Praha 13+ km Muži 255
Zdenkova Lenka 19+ km Ženy
Zelenková Kateřina 13+ km Ženy 256
Zelenková Pavla Kladno 13+ km Ženy 257
Zemanova Alexandra 13+ km Ženy 258
žamburek karel 19+ km Muži 259
Žitný Karel on-conversion.cz 19+ km Muži 268

STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH

Trať Kategorie Počet závodníků
13+ km Muži 119
13+ km Ženy 96
19+ km Muži 89
19+ km Ženy 43
Celkem 347