Detail závodu

Amazon Race Power Run 2019

Hradec Králové

Běh s překážkami

Datum a prezentace

DATUM ZÁVODU

29.06.2019

DATUM A ČAS PREZENTACE

Detaily závodu

DÉLKA ZÁVODU / TRATĚ

7km 16 překážek

Pořadatel a kontakt

Amazon race


Tel.:
info@amazonrace.cz

2019
STARTOVNÉ OD
PŘIHLÁŠENO ZÁVODNÍKŮ

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH

Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Platba
Josef Vajc DENY GYM 7km 16 překážek Muži
Alt Milan 7km 16 překážek Muži
Andělová Tereza 7km 16 překážek Ženy
Andrysíková Romana 7km 16 překážek Ženy
Audy Adam 7km 16 překážek Muži
Bečvařík Jakub DenyGym 7km 16 překážek Muži
Beková Veronika POAKA CREW 7km 16 překážek Ženy
Berger Jan 7km 16 překážek Muži
Bitter Pavel #GLADIATORRACETEAM 7km 16 překážek Muži
Bohatý Martin 7km 16 překážek Muži
Brzobohatá Šárka #gladiatorraceteam 7km 16 překážek Ženy
Bujárek Josef Jokers 7km 16 překážek Muži
Burdych Ondřej 7km 16 překážek VIP Muži
Burdych Radek 7km 16 překážek VIP Muži
Burdychova Barbora 7km 16 překážek VIP Ženy
Cepek Jaroslav 7km 16 překážek VIP Muži
Červenka Martin 7km 16 překážek Muži
Čihák Martin #GLADIATORRACETEAM 7km 16 překážek Muži
Čížek Dominik Třebešáci 7km 16 překážek Muži
Čtvrtečka Jan #Gladiatorraceteam 7km 16 překážek Muži
Dašek Milan 7km 16 překážek Muži
Dofková Šárka Dolní Studénky 7km 16 překážek VIP Ženy
Dolečková Lenka 7km 16 překážek Ženy
Doležal Lukáš 7km 16 překážek Muži
Doležal Tomáš 7km 16 překážek Muži
Drbohlavová Lucie 7km 16 překážek VIP Ženy
Dvořáček Lukáš 7km 16 překážek Muži
Eflerová Jaroslava SRTG Praha 7km 16 překážek Ženy
Eva Bubu 7km 16 překážek Ženy
Fassati Marek POAKA CREW 7km 16 překážek Muži
Fenclová Kateřina Běhny z Pětipsů 7km 16 překážek Ženy
Fenclová Veronika Běhny z Pětipsů 7km 16 překážek Ženy
Filipová Andrea 7km 16 překážek Ženy
Frátriková Šárka 7km 16 překážek Ženy
Froněk Tomáš 7km 16 překážek Muži
glos petr 7km 16 překážek Muži
Glosová Kristýna 7km 16 překážek Ženy
Halabrín Radovan 7km 16 překážek VIP Muži
Halířová Kristýna SRTG HK 7km 16 překážek Ženy
Hartmanová Radmila #GLADIATORRACETEAM 7km 16 překážek Ženy
Hindráková Petra Gladiator Race team 7km 16 překážek Ženy
Hladíková Hana 7km 16 překážek Ženy
Hladká Helena SRTG Praha 7km 16 překážek Ženy
Hlavatá Martina 7km 16 překážek VIP Ženy
Hlavatá Martina 7km 16 překážek Ženy
Hlavatà Martina 7km 16 překážek Ženy
Holatová Denisa POAKA CREW 7km 16 překážek Ženy
Holek Tomas 7km 16 překážek VIP Muži
Holubová Tereza 7km 16 překážek Ženy
Holubová Tereza 7km 16 překážek Ženy
Hrdlovičová Daniela 7km 16 překážek Ženy
Hromádková Lenka 7km 16 překážek VIP Ženy
Charvátová Radka Deny Gym 7km 16 překážek Ženy
Izberovic Tomas 7km 16 překážek Muži
Jamrichová Renata 7km 16 překážek Ženy
janacova veronika radek burdych,ondra burdych ,bara burdychova,veronika janacova 7km 16 překážek VIP Ženy
Jandera Vojtěch 7km 16 překážek Muži
Jelínková Sabina 7km 16 překážek Ženy
Jílek Martin 7km 16 překážek Muži
Joukl Luboš Liga výjimečných 7km 16 překážek Muži
Judl Libor Heřmanice 7km 16 překážek Muži
Jungwirth Jan SVVAT 7km 16 překážek Muži
Kadlecová Simona 7km 16 překážek Ženy
Kalivoda Ondřej Olympia Spartan Training KH 7km 16 překážek Muži
Keller Michal POAKA CREW 7km 16 překážek Muži
Klikoš Jiří Achilles tým 7km 16 překážek Muži
Kodydek Tomáš Svídnický extrém team 7km 16 překážek Muži
Koch Tomáš Prostě tým 7km 16 překážek Muži
Komárek Daniel 7km 16 překážek VIP Muži
Kordová Lenka 7km 16 překážek Ženy
Kozák Martin 7km 16 překážek Muži
Králová Kateřina 7km 16 překážek Ženy
Krausová Lucie 7km 16 překážek Ženy
Krausová Veronika POAKA CREW 7km 16 překážek Ženy
Kroulík Radim 7km 16 překážek VIP Muži
Kroulíková Pavla 7km 16 překážek VIP Ženy
Kubeník Luboš Prostě tým 7km 16 překážek Muži
Kubíková Lucie #GLADIATORRACETEAM 7km 16 překážek Ženy
Kubišová Kristýna 7km 16 překážek VIP Ženy
Kučerová Kristýna 7km 16 překážek Ženy
Kunovjánková Martina Olympia Spartan Training KH 7km 16 překážek Ženy
Kurešová Kateřina Šneci v běhu 7km 16 překážek Ženy
Kuropatnicka Zuzana Predator workout Počátky 7km 16 překážek Ženy
Kynčlová Valerie POAKA CREW 7km 16 překážek Ženy
Kysilka Lukáš 7km 16 překážek Muži
Lacina Josef Gladiators 7km 16 překážek Muži
Lagin Marcel 7km 16 překážek Muži
Laginová Zlata 7km 16 překážek Ženy
Lachmanová Monika Prostě tým 7km 16 překážek Ženy
Lásková Zuzana 7km 16 překážek Ženy
Laštovička Martin 7km 16 překážek Muži
Laštovička Petr #GLADIATORRACETEAM 7km 16 překážek Muži
Laštovičková Lenka 7km 16 překážek Ženy
Lettl Libor 7km 16 překážek VIP Muži
Listopad Jan Olympia Spartan Training KH 7km 16 překážek Muži
Lněnička Jan UHK 7km 16 překážek Muži
Lubomír Moupic Jan My2 7km 16 překážek VIP Muži
Lucie Krausová Gedžitka 7km 16 překážek VIP Ženy
Macháček Tomáš STG Kolín 7km 16 překážek Muži
Malínská Daniela GLADIATORRACETEAM 7km 16 překážek Ženy
Marek Lukáš 7km 16 překážek VIP Muži
Markéta Rakety z Děčína 7km 16 překážek Ženy
Mendřická Marta Blonďáci 7km 16 překážek Ženy
Mendřický Jan Blonďáci 7km 16 překážek Muži
Mikeš Filip #GLADIATORRACETEAM 7km 16 překážek Muži
Minaříková Tereza Den Gym 7km 16 překážek Ženy
Mitrášová Tereza POAKA CREW 7km 16 překážek Ženy
Mlíčko Vojtěch NikdyNemameDost 7km 16 překážek Muži
Mokřížová Jana 7km 16 překážek Ženy
Mosiurczáková Pavlína Mattoni FreeRun Jablonec nad Nisou 7km 16 překážek Ženy
Moudr Adam 7km 16 překážek Muži
Mrázová Lucie 7km 16 překážek Ženy
Müller Michal SRTG Česká Třebová 7km 16 překážek Muži
Němeček Bohuslav #PoklopCars 7km 16 překážek VIP Muži
Nezbedová Marie 7km 16 překážek Ženy
Nováková Martina 7km 16 překážek VIP Ženy
Okluská Monika Běhny z Pětipsů 7km 16 překážek Ženy
Oubrechtova Marie 7km 16 překážek Ženy
Pakostová Šárka 7km 16 překážek Ženy
Pavelková Michaela 7km 16 překážek Ženy
Pecharová Aneta SRTG Kolín 7km 16 překážek VIP Ženy
Pechova Michaela NikdyNemameDost 7km 16 překážek VIP Ženy
Petr Vojtech Plhovsky pes 7km 16 překážek Muži
Petraskova Helena Rakety z Děčína 7km 16 překážek Ženy
Petruchová Hana 7km 16 překážek Ženy
Pohan Jakub Prostě tým 7km 16 překážek Muži
Poláková Karolína POAKA CREW 7km 16 překážek Ženy
Postová Iva 7km 16 překážek Ženy
Poživil Ivan POAKA CREW 7km 16 překážek VIP Muži
Procházka Tomáš 7km 16 překážek Muži
Provazníková Veronika #GLADIATORRACETEAM 7km 16 překážek Ženy
Ptáčková Pavla 7km 16 překážek Ženy
Ragula Petr Saffari team 7km 16 překážek Muži
Rapčan Ladislav Pajp tým 7km 16 překážek VIP Muži
Raslová Marie Liberec 7km 16 překážek VIP Ženy
Römerová Veronika #GLADIATORRACETEAM 7km 16 překážek Ženy
Řezníček David Liberec 7km 16 překážek VIP Muži
Shejbalová Jana Run magazine team 7km 16 překážek Ženy
Shejbalova Jana 7km 16 překážek Muži
Shejbalová Jana RUN magazine team 7km 16 překážek Ženy
Slavkovský Milan Dum spiro spero 7km 16 překážek Muži
Sotona Petr Kolín 7km 16 překážek Muži
Sotonová Monika Kolín 7km 16 překážek Ženy
Sovová Lucie 7km 16 překážek VIP Ženy
Spalenska Veronika POAKA CREW 7km 16 překážek Ženy
Springle Marek 7km 16 překážek VIP Muži
Staněk Miroslav #GLADIATORRACETEAM# 7km 16 překážek Muži
Stehlík Michal 7km 16 překážek Muži
Sůra Milan Třebešáci 7km 16 překážek Muži
Svatošová Markéta Rakety z Děčína 7km 16 překážek Ženy
Svoboda Jakub 7km 16 překážek Muži
Svoboda Jakub 7km 16 překážek Muži
Svobodova Jirina 7km 16 překážek Ženy
Svobodová Klára Pajp tým 7km 16 překážek VIP Ženy
Szilási Tomáš 7km 16 překážek Muži
Szilási Tomáš 7km 16 překážek Muži
Šajner Josef Deny Gym 7km 16 překážek Muži
Šajner Josef Deny Gym 7km 16 překážek Muži
Šajnerova Marcela Deny Gym 7km 16 překážek Ženy
Šímová Andrea #GLADIATORRACETEAM 7km 16 překážek VIP Ženy
Škrétová Petra 7km 16 překážek Ženy
Šmídová Vendula Jokers 7km 16 překážek Ženy
Špůr Radek 7km 16 překážek VIP Muži
Štembera Petr 7km 16 překážek Muži
Štemberová Věra 7km 16 překážek Ženy
Štěpán Martin 7km 16 překážek Muži
Šúkala Ondřej 7km 16 překážek Muži
Šulcová Jana 7km 16 překážek VIP Ženy
Šůstek Richard Extra Brno 7km 16 překážek VIP Muži
Švecová Jana 7km 16 překážek VIP Ženy
Thiele Aleš STG Kolín 7km 16 překážek Muži
Tobiška Lukáš 7km 16 překážek Muži
Tomanová Veronika Olympia Spartan Trainink KH 7km 16 překážek VIP Ženy
Toužimská Simona Rakety z Děčína 7km 16 překážek Ženy
Tůmová Věra 7km 16 překážek Ženy
Urbánek Michal #gladiatorraceteam 7km 16 překážek Muži
Vadinský Pavel 7km 16 překážek Muži
Vachalová Šárka 7km 16 překážek Ženy
Vařeková Kateřina 7km 16 překážek Ženy
Veverková Michaela 7km 16 překážek Ženy
Vízek Martin Mistr Yoda 7km 16 překážek VIP Muži
Vlková Petra 7km 16 překážek Ženy
Vyhnisová Michaela 7km 16 překážek Ženy
Wolfová Michaela Vlčice 7km 16 překážek Ženy
Zachata Markéta 7km 16 překážek VIP Ženy
Zlatovská Erika Saffari team 7km 16 překážek Ženy

STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH

Trať Kategorie Počet závodníků
7km 16 překážek Ženy 80
7km 16 překážek Muži 68
7km 16 překážek VIP Ženy 20
7km 16 překážek VIP Muži 18
Celkem 186