Detail závodu

Amazon Race Power Run 2019

Hradec Králové

Běh s překážkami

Datum a prezentace

DATUM ZÁVODU

29.06.2019

DATUM A ČAS PREZENTACE

Detaily závodu

DÉLKA ZÁVODU / TRATĚ

7km 16 překážek

Pořadatel a kontakt

Amazon race


Tel.:
info@amazonrace.cz

2019
STARTOVNÉ OD
PŘIHLÁŠENO ZÁVODNÍKŮ

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH

Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Platba
Beková Veronika POAKA CREW 7km 16 překážek Ženy
Berger Jan 7km 16 překážek Muži
Bohatý Martin 7km 16 překážek Muži
Brzobohatá Šárka #gladiatorraceteam 7km 16 překážek Ženy
Burdych Ondřej 7km 16 překážek VIP Muži
Burdych Radek 7km 16 překážek VIP Muži
Burdychova Barbora 7km 16 překážek VIP Ženy
Cepek Jaroslav 7km 16 překážek VIP Muži
Čihák Martin #GLADIATORRACETEAM 7km 16 překážek Muži
Čížek Dominik Třebešáci 7km 16 překážek Muži
Čtvrtečka Jan #Gladiatorraceteam 7km 16 překážek Muži
Dofková Šárka Dolní Studénky 7km 16 překážek VIP Ženy
Dolečková Lenka 7km 16 překážek Ženy
Doležal Tomáš 7km 16 překážek Muži
Drbohlavová Lucie 7km 16 překážek VIP Ženy
Fassati Marek POAKA CREW 7km 16 překážek Muži
Fenclová Kateřina Běhny z Pětipsů 7km 16 překážek Ženy
Fenclová Veronika Běhny z Pětipsů 7km 16 překážek Ženy
Filipová Andrea 7km 16 překážek Ženy
Fousek Ondřej 7km 16 překážek Muži
Fousková Kristýna 7km 16 překážek Ženy
Frátriková Šárka 7km 16 překážek Ženy
Froněk Tomáš 7km 16 překážek Muži
glos petr 7km 16 překážek Muži
Glosová Kristýna 7km 16 překážek Ženy
Halabrín Radovan 7km 16 překážek VIP Muži
Halířová Kristýna SRTG HK 7km 16 překážek Ženy
Hartmanová Radmila #GLADIATORRACETEAM 7km 16 překážek Ženy
Hlavatá Martina 7km 16 překážek VIP Ženy
Holatová Denisa POAKA CREW 7km 16 překážek Ženy
Holek Tomas 7km 16 překážek VIP Muži
Hromádková Lenka 7km 16 překážek VIP Ženy
janacova veronika radek burdych,ondra burdych ,bara burdychova,veronika janacova 7km 16 překážek VIP Ženy
Jandera Vojtěch 7km 16 překážek Muži
Jílek Martin 7km 16 překážek Muži
Joukl Luboš Liga výjimečných 7km 16 překážek Muži
Judl Libor Heřmanice 7km 16 překážek Muži
Kalivoda Ondřej Olympia Spartan Training KH 7km 16 překážek Muži
Keller Michal POAKA CREW 7km 16 překážek Muži
Kodydek Tomáš Svídnický extrém team 7km 16 překážek Muži
Koch Tomáš Prostě tým 7km 16 překážek Muži
Komárek Daniel 7km 16 překážek VIP Muži
Kordová Lenka 7km 16 překážek Ženy
Kozák Martin 7km 16 překážek Muži
Krausová Lucie 7km 16 překážek Ženy
Krausová Veronika POAKA CREW 7km 16 překážek Ženy
Kroulík Radim 7km 16 překážek VIP Muži
Kroulíková Pavla 7km 16 překážek VIP Ženy
Kubeník Luboš Prostě tým 7km 16 překážek Muži
Kubišová Kristýna 7km 16 překážek VIP Ženy
Kučerová Kristýna 7km 16 překážek Ženy
Kunovjánková Martina Olympia Spartan Training KH 7km 16 překážek Ženy
Kuropatnicka Zuzana Predator workout Počátky 7km 16 překážek Ženy
Kynčlová Valerie POAKA CREW 7km 16 překážek Ženy
Kysilka Lukáš 7km 16 překážek Muži
Lachmanová Monika Prostě tým 7km 16 překážek Ženy
Laštovička Martin 7km 16 překážek Muži
Laštovička Petr #GLADIATORRACETEAM 7km 16 překážek Muži
Laštovičková Lenka 7km 16 překážek Ženy
Lettl Libor 7km 16 překážek VIP Muži
Lněnička Jan UHK 7km 16 překážek Muži
Lubomír Moupic Jan My2 7km 16 překážek VIP Muži
Lucie Krausová Gedžitka 7km 16 překážek VIP Ženy
Malínská Daniela GLADIATORRACETEAM 7km 16 překážek Ženy
Marek Lukáš 7km 16 překážek VIP Muži
Mitrášová Tereza POAKA CREW 7km 16 překážek Ženy
Mosiurczáková Pavlína Mattoni FreeRun Jablonec nad Nisou 7km 16 překážek Ženy
Moudr Adam 7km 16 překážek Muži
Němeček Bohuslav #PoklopCars 7km 16 překážek VIP Muži
Nováková Martina 7km 16 překážek VIP Ženy
Okluská Monika Běhny z Pětipsů 7km 16 překážek Ženy
Pavelková Michaela 7km 16 překážek Ženy
Pecharová Aneta SRTG Kolín 7km 16 překážek VIP Ženy
Pechova Michaela NikdyNemameDost 7km 16 překážek VIP Ženy
Petruchová Hana 7km 16 překážek Ženy
Pohan Jakub Prostě tým 7km 16 překážek Muži
Postová Iva 7km 16 překážek Ženy
Poživil Ivan POAKA CREW 7km 16 překážek VIP Muži
Provazníková Veronika #GLADIATORRACETEAM 7km 16 překážek Ženy
Ragula Petr Saffari team 7km 16 překážek Muži
Rapčan Ladislav Pajp tým 7km 16 překážek VIP Muži
Raslová Marie Liberec 7km 16 překážek VIP Ženy
Römerová Veronika #GLADIATORRACETEAM 7km 16 překážek Ženy
Řezníček David Liberec 7km 16 překážek VIP Muži
Shejbalová Jana Run magazine team 7km 16 překážek Ženy
Shejbalová Jana RUN magazine team 7km 16 překážek Ženy
Slavkovský Milan Dum spiro spero 7km 16 překážek Muži
Sotona Petr Kolín 7km 16 překážek Muži
Sovová Lucie 7km 16 překážek VIP Ženy
Springle Marek 7km 16 překážek VIP Muži
Stádníková Anna Šneci v běhu 7km 16 překážek Ženy
Stehlík Michal 7km 16 překážek Muži
Sůra Milan Třebešáci 7km 16 překážek Muži
Svobodová Klára Pajp tým 7km 16 překážek VIP Ženy
Syrový Filip #GLADIATORRACETEAM 7km 16 překážek Muži
Šímová Andrea #GLADIATORRACETEAM 7km 16 překážek VIP Ženy
Špůr Radek 7km 16 překážek VIP Muži
Štembera Petr 7km 16 překážek Muži
Štemberová Věra 7km 16 překážek Ženy
Štěpán Martin 7km 16 překážek Muži
Šulcová Jana 7km 16 překážek VIP Ženy
Šůstek Richard Extra Brno 7km 16 překážek VIP Muži
Švecová Jana 7km 16 překážek VIP Ženy
Tomanová Veronika Olympia Spartan Trainink KH 7km 16 překážek VIP Ženy
Tremmel Jiří #Gladiatorrace 7km 16 překážek Muži
Urbánek Michal #gladiatorraceteam 7km 16 překážek Muži
Vachalová Šárka 7km 16 překážek Ženy
Veverková Michaela 7km 16 překážek Ženy
Vízek Martin Mistr Yoda 7km 16 překážek VIP Muži
Vlková Petra 7km 16 překážek Ženy
Zachata Markéta 7km 16 překážek VIP Ženy
Zlatovská Erika Saffari team 7km 16 překážek Ženy

STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH

Trať Kategorie Počet závodníků
7km 16 překážek Ženy 38
7km 16 překážek Muži 36
7km 16 překážek VIP Ženy 20
7km 16 překážek VIP Muži 18
Celkem 112