Detail závodu

Hannah Pilsen Trail Krkavec

Běh

Datum a prezentace

DATUM ZÁVODU

09.11.2019

DATUM A ČAS PREZENTACE

Detaily závodu

DÉLKA ZÁVODU / TRATĚ

42km

23km

11,5km

1600m

800m

350m

Pořadatel a kontakt

Pilsen Trail


info@pilsentrail.cz

WEB

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH

Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Platba
Klepačová Karolína TJ Sokol Petřín 800m Žačky 7-10 let 550
Adámek Jaromír 11,5km Muži 15-39 let 540
Adámková Lucie 11,5km Ženy 15-39 let 309
Anděl Robert KOS Slavia Plzeň 11,5km Muži 15-39 let 344
Anděl Robin KOS Slavia Plzeň 800m Žáci 7-10 let 533
Andělová Viktorie KOS Slavia Plzeň 800m Žačky 7-10 let 534
Antoš Jan 23km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 213
Argmannová Jana 11,5km Ženy 15-39 let 306
Argmannová Johanka 350m Žačky do 6 let 521
Audes Adam Olympia Plzeň Team 350m Žáci do 6 let 513
Audes Marek Olympia Plzeň Team 23km Muži 15-39 let 206
Babický Jan klub přátel človeka v tísni 42km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 509
Baborová Anna 11,5km Ženy 15-39 let 313
Baca Carmiña Axxis Sports 23km Veteránky (40+ let = ročník 1979 a starší) 167
Bajerová Michaela 11,5km Veteránky (40+ let = ročník 1979 a starší) 396
Balajka Martin Rebel Team Blovice 23km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 126
Bandžuch Martin SK Kdyně 23km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 536
Barnášová Kateřina 23km Ženy 15-39 let 118
Batten Hannah 23km Ženy 15-39 let 540
Baxová Irena LBE Beroun 23km Veteránky (40+ let = ročník 1979 a starší) 508
Bayer Tomáš 11,5km Muži 15-39 let 406
Beňasová Veronika #tymdejvid 42km Ženy 15-39 let 53
Beneš Zdeněk Bez pedálů 42km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 52
Beneš Zdeněk Barokomaraton 42km Muži 15-39 let 54
Benisch Tomáš 11,5km Muži 15-39 let 319
Beránek Zdeněk 11,5km Muži 15-39 let 377
Beránková Hedvika UCKCS Plzeň 1600m Žačky 11-14 let 554
Beránková Julie USKCS Plzeň 1600m Žačky 11-14 let 535
Bergqvist Charlotta Team Nordic Trail 42km Ženy 15-39 let 62
Bergqvist-Backman Karolina Team Nordic Trail Finland 42km Ženy 15-39 let 51
Bernard Michal The Magnificient Three 23km Muži 15-39 let 220
Bernášková Alena osmaci.cz 11,5km Ženy 15-39 let 333
Bernášková Kateřina osmaci.cz 350m Žačky do 6 let 509
Beštová Michaela plzeňská 12tka 11,5km Veteránky (40+ let = ročník 1979 a starší) 156
Bielková Věra Plzeň 23km Veteránky (40+ let = ročník 1979 a starší) 108
Bluma David Plzeň 350m Žáci do 6 let 500
Bogiš Tomáš 11,5km Muži 15-39 let 356
Böhm Petr RUNNAŘI Sokolov 11,5km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 307
Boubelíková Jitka Tuláci na cestách 42km Veteránky (40+ let = ročník 1979 a starší) 45
Bouda Oldřich Rozběháme Klatovy 23km Muži 15-39 let 219
Bouchal Vít 350m Žáci do 6 let 503
Brabcová Magdalena www.anglickecentrum.cz 1600m Žačky 11-14 let 558
Brabec Martin www.anglickecentrum.cz 800m Žáci 7-10 let 546
Brabec Michal www.anglickecentrum.cz 1600m Žáci 11-14 let 557
Brabec Miroslav www.anglickecentrum.cz 23km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 218
Brezáni Leontýna AK Škoda Plzeň 800m Žačky 7-10 let 538
Brož Milan Kome Klub Kraslice 42km Muži 15-39 let 49
Budilova Hana Medový Újezd 11,5km Ženy 15-39 let 371
Buk Jindřich SKOB Roudnice n.L 42km Muži 15-39 let 38
Buk Petr SKOB Roudnice n. L. 42km Muži 15-39 let 32
Burian Lukáš 11,5km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 554
Burt Pavel SPORT CLUB PLZEŇ 23km Muži 15-39 let 205
Cihlová Markéta 11,5km Veteránky (40+ let = ročník 1979 a starší) 380
Clark Emily Old Town Running 11,5km Ženy 15-39 let 312
Čaj Roman Rozběháme Plzeň 23km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 153
Čása Ladislav 23km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 189
Čermák Michal 23km Muži 15-39 let 557
Černá Klárka cernosinacestach 350m Žačky do 6 let 518
Černá Monika 800m Žačky 7-10 let 515
Černý Milan Rebel team Blovice 23km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 207
Černý František cernosinacestach 23km Muži 15-39 let 214
Černý Karel RK Evropa Plzeň 11,5km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 402
Černý Matouš cernosinacestach 350m Žáci do 6 let 517
Červenka Zdeněk 11,5km Muži 15-39 let 390
Červený Václav zručskej Plzeňák 23km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 155
Čmelinský Jiří 42km Muži 15-39 let 507
De Sousa Alexandra 23km Ženy 15-39 let 109
Demangeon Nora Pisek 800m Žačky 7-10 let 539
Demangeon Viktor Pisek 350m Žáci do 6 let 510
Demangeon Xavier Pisek 23km Muži 15-39 let 162
Denk Jáchym TAP Plzeň 350m Žáci do 6 let 519
Dolanová Lenka 11,5km Veteránky (40+ let = ročník 1979 a starší) 392
Doležal Tomáš Humbuk 42km Muži 15-39 let 16
Doleželová Lenka Predator gym team 23km Ženy 15-39 let 158
Doubková Michaela 11,5km Veteránky (40+ let = ročník 1979 a starší) 549
Doubková Valerie 1600m Žačky 11-14 let 548
Dumek Jiří Krtek 11,5km Muži 15-39 let 345
Dvořák Milan Slávie Kakejcov 11,5km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 300
Dvořák Petr šneci v běhu 800m Žáci 7-10 let 536
Dvořák Roman 23km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 555
Dvořák Vít šneci v běhu 800m Žáci 7-10 let 537
Dvořáková Zuzana šneci v běhu 11,5km Ženy 15-39 let 349
Eisner Tomáš Pilsenman Club 42km Muži 15-39 let 19
Eisnerová Kristýna Runland 11,5km Veteránky (40+ let = ročník 1979 a starší) 328
Eisnerová Petra 11,5km Ženy 15-39 let 363
eric Marcheix Bouliac sports plaisir 23km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 223
Fait František 23km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 146
Fajta Viktor D5 23km Muži 15-39 let 204
Fiala Michal AC-Heating 23km Muži 15-39 let 157
Fiala Rostislav 23km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 181
Fiala Tomáš Doosan Škoda Power 23km Muži 15-39 let 134
Fojtách Dušan Tatran Třemošná 11,5km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 383
Foltýn Toník Beroun 800m Žáci 7-10 let 521
Frank Radim Plzeň 23km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 170
Frantová Andrea Lidl 23km Ženy 15-39 let 190
Friedl Jáchim 350m Žáci do 6 let 528
Friedl Tomáš 321start 42km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 29
Fryčková Štěpánka Rozběháme Kralovice 11,5km Veteránky (40+ let = ročník 1979 a starší) 336
Funk Maximilian 11,5km Muži 15-39 let 340
Fux Tomáš MS BIKE Academy racing 1600m Žáci 11-14 let 524
Gabriel Jan 42km Muži 15-39 let 502
Gabriel Eisnerová Lenka 11,5km Ženy 15-39 let 362
Gabriel Pavel 42km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 504
Galanská Radka Ladies Prague & Pilsen 11,5km Veteránky (40+ let = ročník 1979 a starší) 314
Gazdík Denis 11,5km Muži 15-39 let 353
Gerychová Michaela Kubkolo.cz 42km Ženy 15-39 let 506
Glozar Martin Godspeed 23km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 106
Gosling Steve DHL running club 23km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 150
Gricová Alžběta Český Mararonský Klub 11,5km Ženy 15-39 let 357
Hajšman Stanislav 23km Muži 15-39 let 104
Halaj Martin 23km Muži 15-39 let 533
Hálová Veronika 11,5km Ženy 15-39 let 550
Hammerová Míša Smetánka z Berlína 11,5km Ženy 15-39 let 404
Hanuš Martin 11,5km Muži 15-39 let 320
Harazim Martin 42km Muži 15-39 let 9
Hart Radek 23km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 536
Hasnedl Dan Plzeň 23km Muži 15-39 let 110
Hasnedlová Jaroslava 23km Ženy 15-39 let 510
Hejný Jan Zlomený játro 11,5km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 334
Heringová Daniela 11,5km Ženy 15-39 let 301
Herradová Štěpánka 42km Veteránky (40+ let = ročník 1979 a starší) 15
Hladík Josef Klánovice 23km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 202
Hlinovský Tomáš 11,5km Muži 15-39 let 395
Hlinovský Václav Krkavec 11,5km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 338
Hnojsky Vlastislav 42km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 58
Holenda Jan 11,5km Muži 15-39 let 547
Horák Otakar 23km Muži 15-39 let 124
Horský Tomáš Tj Sokol Plzeň Petřín 800m Žáci 7-10 let 532
Horváth Filip Judoclub Plzeň 800m Žáci 7-10 let 523
Horváthová Vendula 42km Veteránky (40+ let = ročník 1979 a starší) 8
Hořáková Lucie 42km Ženy 15-39 let 2
Hospr Tomáš 321 Start 23km Muži 15-39 let 215
House Lydia 11,5km Ženy 15-39 let 321
Houška Václav Beer 23km Muži 15-39 let 174
Houška Václav 800m Žáci 7-10 let 531
Hrabětová Michaela 11,5km Ženy 15-39 let 346
Hrabík Tomáš Kubovo běhny 11,5km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 310
Hroch František Klokani 23km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 164
Hronec Juraj PCC 11,5km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 379
Hulešová Martina Merklín 23km Veteránky (40+ let = ročník 1979 a starší) 141
Hupač Karel SK Petřín Plzeň 800m Žáci 7-10 let 542
Hupačová Klára FLIK - FLAK 350m Žačky do 6 let 511
Husák Dalibor 23km Muži 15-39 let 175
Husák Dalibor 23km Muži 15-39 let 176
Husník Lukáš 23km Muži 15-39 let 133
Chadd Katie Old Town Running 23km Ženy 15-39 let 116
Chmelíková Martina Šneci v běhu 23km Ženy 15-39 let 210
Chomát Vít Run71 23km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 209
Christophe Smol Team SPLT 42km Muži 15-39 let 5
Chudáček Zdeněk 321start 42km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 22
Igriniová Zuzana 23km Ženy 15-39 let 105
Jadlovský Ondřej 11,5km Muži 15-39 let 551
Jeníček Martin Žižkovský tygři 23km Muži 15-39 let 196
Jirkal Tomáš 42km Muži 15-39 let 44
Juráš Jan Vegan sport club Strakonice 42km Muži 15-39 let 41
Kadlecova Barbora LK Skoda Plzen 1600m Žačky 11-14 let 556
Kadlecova Zuzana LK Skoda Plzen 11,5km Veteránky (40+ let = ročník 1979 a starší) 394
Kalhofen Frank Dresdner SKIVEREIN 42km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 507
Kaňková Markéta 321 Start 11,5km Ženy 15-39 let 398
Kapler Adam Saláti 800m Žáci 7-10 let 513
Kaprál Filip 350m Žáci do 6 let 520
Kaprálová Lola TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 800m Žačky 7-10 let 549
karim zerrougui 11,5km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 375
Kejík Miroslav Porno Czech Team 23km Muži 15-39 let 151
Kilian Petr 800m Žáci 7-10 let 529
Kilian Petr 23km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 154
Kilianová Johana 800m Žačky 7-10 let 530
Kimák Boris Klub Bežcov Stropkov 23km Muži 15-39 let 221
Klabačka Daniel 800m Žáci 7-10 let 524
Klapková Šárka Rock Point 11,5km Ženy 15-39 let 401
Klemsa Rostislav 11,5km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 359
Klepšová Veronika 23km Ženy 15-39 let 114
Klimentová Marta Skviřín 11,5km Ženy 15-39 let 365
Klímová Kateřina 11,5km Ženy 15-39 let 368
Kohoutková Blanka 11,5km Ženy 15-39 let 546
Kondrová Petra 42km Veteránky (40+ let = ročník 1979 a starší) 505
Kopelent Tomáš 11,5km Muži 15-39 let 304
Korbel Martin Ferrum Racing 42km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 46
Kořínková Lenka 23km Veteránky (40+ let = ročník 1979 a starší) 522
Kostel Jirka Běhám si sám 23km Muži 15-39 let 199
Košťálek František BC Město Touškov 1600m Žáci 11-14 let 517
Koštálek Jan BC Touškov 800m Žáci 7-10 let 518
Kotlán Martin Runczech 23km Muži 15-39 let 222
Kotlan Milan Lesy CR run team 23km Muži 15-39 let 195
Kotlanová Eliška 350m Žačky do 6 let 520
Kotlář Hynek Zvíkovecké běhny 350m Žáci do 6 let 507
Kotlář Pavel Zvíkovecké běhny 23km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 123
Kozák Jan iThinkBeer 42km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 30
Kožíšková Michaela 11,5km Ženy 15-39 let 327
Králíčková Michala Novoveský Tatra klub 23km Ženy 15-39 let 128
Králová Iva Rock Point 23km Ženy 15-39 let 198
Krameš Jaroslav 42km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 57
Krátký Michal 23km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 161
Kratochvíl Pavel Atytaky 800m Žáci 7-10 let 531
Kraus Tomáš TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1600m Žáci 11-14 let 526
Kraus Tomáš Sunny Gang Plzeň 11,5km Muži 15-39 let 369
Krejčí Tomáš Plzeň 11,5km Muži 15-39 let 387
Krochot Daniel 42km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 39
Kroupa Jaroslav 11,5km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 539
Krs Jan 321start 42km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 24
Krůdl Jiří WITTE Bike Team 42km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 25
Kříž Vít 23km Muži 15-39 let 111
Křížek Miroslav 11,5km Muži 15-39 let 355
Kubica Radek Muzi v kreci 23km Muži 15-39 let 197
KUCKO Miroslav Liberec - Česká republika 42km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 42
Kučera Otakar Sokol Přeštice 11,5km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 331
Kučerová Jana 11,5km Ženy 15-39 let 399
Kudlič Josef Sunny Gang Plzeň 23km Muži 15-39 let 159
Kule Aleš BKČS 23km Muži 15-39 let 532
Kunstmüllerová Tereza 23km Ženy 15-39 let 131
Lamr David 23km Muži 15-39 let 100
Lanková Jana 11,5km Ženy 15-39 let 381
Lazar Martin Gizo 23km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 147
Ledererová Kamila 42km Veteránky (40+ let = ročník 1979 a starší) 37
Ledvinová Lucie Sunny Gang Plzeň 11,5km Ženy 15-39 let 364
Legát Vojtěch Plzeň 23km Muži 15-39 let 173
Les Pavel 23km Muži 15-39 let 160
Leštinová Jana 23km Ženy 15-39 let 216
Lexa Lukas Pilsenman Club 23km Muži 15-39 let 171
Linassi Lindsay Trisportmnk 42km Ženy 15-39 let 4
Lohová Monika Šneci v běhu 23km Ženy 15-39 let 187
Lohrová Daniela 23km Ženy 15-39 let 180
Lunter Martin 11,5km Muži 15-39 let 376
Lunter Petr 350m Žáci do 6 let 519
Lunterová Taťána 800m Žačky 7-10 let 548
Lusk Luděk Vivobarefoot Plzeň 42km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 33
Macánová Aneta 11,5km Ženy 15-39 let 315
Mach David Ostrava 42km Muži 15-39 let 50
Majer Jan Silvini Madshus team 23km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 142
Malinký Ondřej 11,5km Muži 15-39 let 391
Malinký Viktor 350m Žáci do 6 let 515
Malý Jiří 42km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 27
Marek Luboš PCC 11,5km Muži 15-39 let 378
Marek Petr 42km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 3
Mareš Martin Zruč-Senec 23km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 121
Mareš Štěpán 23km Muži 15-39 let 541
Marková Zuzana TAP 42km Veteránky (40+ let = ročník 1979 a starší) 63
Markvart Vladislav MS Bike Academy Racing 42km Muži 15-39 let 34
Martínková Ljuba 11,5km Veteránky (40+ let = ročník 1979 a starší) 361
Maříková Eva 11,5km Veteránky (40+ let = ročník 1979 a starší) 103
Mastný Leonard TJ Sokol SG Plzeň - Petřín 800m Žáci 7-10 let 547
Mašek Josef Zvíkovecké běhny 11,5km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 325
Mašek Petr 11,5km Muži 15-39 let 347
Matoušková Lenka 11,5km Ženy 15-39 let 389
Melichar Martin Honeybadgers 42km Muži 15-39 let 23
Metlička Fabián 350m Žáci do 6 let 503
Metlička Tobiáš 350m Žáci do 6 let 504
Metličková Barbora 1600m Žačky 11-14 let 552
Mezník Vláďa LBE 42km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 36
Moláček Jiří 23km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 559
Morávek David 23km Muži 15-39 let 542
Mottlová Klára Horní Blatná 42km Veteránky (40+ let = ročník 1979 a starší) 21
Moudrý Ondřej 321 start 23km Muži 15-39 let 523
Moulis Ladislav Dumpling Comittee 23km Muži 15-39 let 227
Mrázová Adéla 800m Žačky 7-10 let 544
Mrázová Ema 350m Žačky do 6 let 516
Müller Zdeněk Medový újezd 23km Muži 15-39 let 179
Mužíková Marie 23km Ženy 15-39 let 543
Najman Ondřej 23km Muži 15-39 let 230
Naxerová Jana USKCS Plzeň 23km Veteránky (40+ let = ročník 1979 a starší) 163
Nedvědová Petra 11,5km Ženy 15-39 let 311
Nejedlý Petr Praha 5 42km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 26
Němeček Jiří Plzeň 23km Muži 15-39 let 208
Neudecker Martin WSV Schönsee 42km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 17
Neudecker Samuel WSV Schönsee 800m Žáci 7-10 let 528
Novák Petr 11,5km Muži 15-39 let 393
Novák Martin Zbůch 11,5km Muži 15-39 let 397
Nový Mira === 23km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 145
Nyergesová Jana 23km Veteránky (40+ let = ročník 1979 a starší) 102
Nývlt Jiří 350m Žáci do 6 let 508
Olsbro Linda 23km Ženy 15-39 let 149
Opatrný Václav 23km Muži 15-39 let 540
Ovsíková Kateřina 11,5km Ženy 15-39 let 366
Pacholík Ondřej Predátor gym Plzeň 11,5km Muži 15-39 let 405
Palacký Václav Forrest Gump team 23km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 178
Páníková Barča AE Lady Plzeň 800m Žačky 7-10 let 529
Páníková Kamila 11,5km Veteránky (40+ let = ročník 1979 a starší) 329
Patel Dhruv 11,5km Muži 15-39 let 343
Patras Marek Lobzy team 800m Žáci 7-10 let 530
Patrasová Jitka Lobzy team 23km Veteránky (40+ let = ročník 1979 a starší) 135
Pavlíčková Renáta Rozběháme Česko 11,5km Veteránky (40+ let = ročník 1979 a starší) 388
Pazak Eduard 800m Žáci 7-10 let 540
Pazák Otakar 350m Žáci do 6 let 537
Pazak Tomas 23km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 192
Pěčková Zdeňka Ready 2 Win 42km Veteránky (40+ let = ročník 1979 a starší) 18
Pejša Jan Saláti 11,5km Muži 15-39 let 514
Pejšová Anna Saláti 1600m Žačky 11-14 let 512
Pejšová Zuzana Saláti 800m Žačky 7-10 let 511
Pešík Jiří 23km Muži 15-39 let 125
Peteřík Dušan BKV Holýšov 11,5km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 385
Peteříková Emma BKV Holýšov 350m Žačky do 6 let 512
Pich Michal 42km Muži 15-39 let 12
Placek Adam 42km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 10
Pluhařová Jana 11,5km Ženy 15-39 let 352
Podgorski Tomasz 23km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 169
Polák Hynek TJ Sokol Záluží 23km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 122
Popovičová Romana 11,5km Ženy 15-39 let 302
Pöschl Michal 11,5km Muži 15-39 let 305
Potočňák Miroslav Rumning Klap 42km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 13
Pražská Veronika 11,5km Ženy 15-39 let 326
Prosrová Ema 800m Žačky 7-10 let 535
Prusík Tomáš 23km Muži 15-39 let 152
Prušinovský Zdeněk 23km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 112
Příhoda Radek 23km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 558
Puchrová Tereza Sunny Gang Plzeň 11,5km Ženy 15-39 let 358
Punčochář Jan 23km Muži 15-39 let 538
Pyšná Lucie 23km Veteránky (40+ let = ročník 1979 a starší) 117
Rada Michal Plzeň 23km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 136
Rada Stanislav 42km Muži 15-39 let 60
Raffay Ivan Štefko running team 42km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 47
Raffayová Svetlana Štefko running team 23km Veteránky (40+ let = ročník 1979 a starší) 200
Rais Karel 42km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 6
Rázek Štěpán 800m Žáci 7-10 let 500
Reiprich Daniel 42km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 20
Rezek Michal PIM Kings 42km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 40
Režný Matěj 42km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 508
Rod Zdeněk 11,5km Muži 15-39 let 354
Routová Tereza 23km Ženy 15-39 let 172
Roy-Wright Leilani 11,5km Ženy 15-39 let 545
Řeřicha Jan Sunny Gang Plzeň 11,5km Muži 15-39 let 360
Sánchez Édgar Axxis Sports 23km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 168
SEdláček Karel #copatutoje 23km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 186
Sedláčková Blanka #copatutoje 23km Ženy 15-39 let 185
Sedlák Jan 42km Muži 15-39 let 14
Seidl Miroslav OB Říčany 42km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 59
Sirotek Jakub 350m Žáci do 6 let 536
skh sajeev 350m Žáci do 6 let 501
skh sajeev 350m Žáci do 6 let 502
Sklenář David #TRENUJFURT 11,5km Muži 15-39 let 332
Sládková Monika Rozběháme Kralovice 11,5km Veteránky (40+ let = ročník 1979 a starší) 335
Slámová Lucie 23km Ženy 15-39 let 148
Slaviková Klára 1600m Žačky 11-14 let 544
Smazalová Kateřina 11,5km Ženy 15-39 let 534
Sokol Martin Axon sport team 23km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 140
Souček Martin PCC 11,5km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 384
Soukupová Julie Forrest Gump Team 23km Ženy 15-39 let 228
Stahl Jaroslav SV Stříbro 23km Muži 15-39 let 537
STAN2K Jiří 11,5km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 348
Staněk Jan TAP 800m Žáci 7-10 let 526
Staňková Ella 350m Žačky do 6 let 505
Staňková Jana 11,5km Ženy 15-39 let 318
Stehlík Petr 23km Muži 15-39 let 137
Stephan Muth Tristar Regensburg 23km Muži 15-39 let 143
Stockelmayer Lukáš 11,5km Muži 15-39 let 374
Stockelmayerova Lucie 1600m Žačky 11-14 let 553
Stockelmayerova Pavlína 11,5km Veteránky (40+ let = ročník 1979 a starší) 373
Stowasser Filip Škoda Transportation 23km Muži 15-39 let 127
Straková Eliška 11,5km Ženy 15-39 let 342
Strohmer Gregor team2012.at 42km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 1
SVOBODA JIŘÍ Team bike Březová 42km Muži 15-39 let 48
Šafránek PETR 23km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 129
Šampalík Josef Prasopsi Plzeň 42km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 43
Šantín Pavel AK Valcha 23km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 144
Šereda Jiří 11,5km Muži 15-39 let 372
Šíma Zdeněk Slivenec 11,5km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 400
Šimurda Antonín Kubovo běhny 23km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 113
Šindelářová Blanka Rebel team Blovice 23km Veteránky (40+ let = ročník 1979 a starší) 130
Šlehůbr Iveta Šneci v běhu 11,5km Veteránky (40+ let = ročník 1979 a starší) 382
Šlehůbrová Aneta Šneci v běhu 800m Žačky 7-10 let 541
Šmákalová Petra Sokol SG Plzeň Petřín 23km Veteránky (40+ let = ročník 1979 a starší) 203
Šmákalová Zuzana AC NÝŘANY 1600m Žačky 11-14 let 555
Šplíchal Marek Maserna Plzen 42km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 55
Šrámková Denisa Sunny Gang Plzeň 11,5km Ženy 15-39 let 370
Štádler Tomáš 23km Muži 15-39 let 138
Štěpáník Petr PS PROSTORY 11,5km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 350
Študlar Jiří 42km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 501
Šůchová Olesja 321start 23km Ženy 15-39 let 115
Šulc Zdeněk Behnenijenobehani.cz 42km Muži 15-39 let 35
Šulcová Eliška 23km Ženy 15-39 let 556
Šustek Jaroslav 23km Muži 15-39 let 194
Švarcová Marta Třemošná 11,5km Veteránky (40+ let = ročník 1979 a starší) 339
Švíková Anna 350m Žačky do 6 let 516
Tahvola Kristina 23km Ženy 15-39 let 119
Tatíčková Ela TJ Petřín 800m Žačky 7-10 let 551
Tichý Stanislav SKS 23km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 211
Tjutčev Jakub Zvíkovecké běhny 11,5km Muži 15-39 let 323
Tjutčev Matěj Zvíkovecké běhny 800m Žáci 7-10 let 527
Tjutčev Šimon Zvíkovecké běhny 350m Žáci do 6 let 506
Tobrman Honzík 800m Žáci 7-10 let 525
Tobrmanová Barča AE klub LADY Plzeň 800m Žačky 7-10 let 522
Toma Zdenek 11,5km Muži 15-39 let 337
Tomanová Alena 23km Veteránky (40+ let = ročník 1979 a starší) 183
Tomanová Kristýna 23km Ženy 15-39 let 184
Tomášková Kateřina 11,5km Ženy 15-39 let 303
Tomeš Filip 23km Muži 15-39 let 139
Topinka Karel 11,5km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 367
Tošner Michal KOS Plzeň 23km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 217
Trojáček Petr 11,5km Muži 15-39 let 341
Třešková Inka 23km Ženy 15-39 let 132
Tumová Monika - 11,5km Veteránky (40+ let = ročník 1979 a starší) 386
Tyrner Vojta 350m Žáci do 6 let 527
Ulma Tomáš Praha 42km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 56
Ulman Radek 11,5km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 308
Václavíková Ema Kos Plzeň 350m Žačky do 6 let 525
Vachrlon Václav ŠAK Chodov 23km Muži 15-39 let 101
Vajnar Vladimír V&V Runners 23km Muži 15-39 let 120
Vála Vojtěch Běhat umí každý 42km Muži 15-39 let 7
Vališ Lukáš PCC 11,5km Muži 15-39 let 407
Valoušková Kristýna V&V Runners 11,5km Ženy 15-39 let 322
Vaňková Klára Hazlov 23km Ženy 15-39 let 193
Vcelak Matej 23km Muži 15-39 let 107
Vendelbergerová Lenka 23km Veteránky (40+ let = ročník 1979 a starší) 226
Větrovec Jiří 23km Muži 15-39 let 166
Větrovská Nina 23km Ženy 15-39 let 212
Vieyra Luis Exatec Running 42km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 28
Vohradský Lukáš Tempo Makers 23km Muži 15-39 let 225
Voláková Lucie 23km Ženy 15-39 let 224
Vondráček Petr Zvíkovecké běhny 11,5km Muži 15-39 let 324
Vostarek Jiří #TRENUJFURT 11,5km Muži 15-39 let 330
Votavová Eva Rock Point 23km Veteránky (40+ let = ročník 1979 a starší) 201
Voves Jakub 800m Žáci 7-10 let 545
Vrabec Jiří Fírové 11,5km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 317
Vrana Pavel HOSaSM 42km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 11
Vrátniková I. 11,5km Veteránky (40+ let = ročník 1979 a starší) 541
Vychron Petr 321start 11,5km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 351
Weissar Petr Pilsenman 23km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 177
Wendler Jan UWG Plzeň 800m Žáci 7-10 let 543
Wendler Viktor UWG Plzeň 42km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 61
Wendlerová Adélka UWG Plzeň 350m Žačky do 6 let 514
Zajicek Jakub 23km Muži 15-39 let 229
Zárybnický Jan Bike Club Brdy 42km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 31
Zatloukal Jan 23km Muži 15-39 let 191
Zdvořan Daniel Polízanice 23km Muži 15-39 let 188
Zdvořan Daniel Polízanice 23km Muži 15-39 let 182
Zedníček Jan RK Evropa Plzeň 11,5km Muži 15-39 let 403
Zelenková Kateřina 23km Ženy 15-39 let 165
Zeman Jaroslav 11,5km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 552
Zemanová Jindřiška 23km Ženy 15-39 let 553
Žárská Sofie 11,5km Ženy 15-39 let 316

STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH

Trať Kategorie Počet závodníků
23km Muži 15-39 let 60
23km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 43
11,5km Ženy 15-39 let 40
11,5km Muži 15-39 let 40
42km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 37
23km Ženy 15-39 let 32
11,5km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 24
800m Žáci 7-10 let 24
42km Muži 15-39 let 21
350m Žáci do 6 let 20
11,5km Veteránky (40+ let = ročník 1979 a starší) 19
800m Žačky 7-10 let 15
23km Veteránky (40+ let = ročník 1979 a starší) 15
350m Žačky do 6 let 11
1600m Žačky 11-14 let 10
42km Veteránky (40+ let = ročník 1979 a starší) 8
42km Ženy 15-39 let 6
1600m Žáci 11-14 let 4
Celkem 429