Detail závodu

Hannah Pilsen Trail Letkovská čtyřicítka

Běh

Datum a prezentace

DATUM ZÁVODU

25.05.2019

DATUM A ČAS PREZENTACE

Detaily závodu

DÉLKA ZÁVODU / TRATĚ

42km

32km

20km

8,5km

1600m

800m

350m

Pořadatel a kontakt

Pilsen Trail


Tel.:
info@pilsentrail.cz

WEB

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH

Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Platba
Argmannová Jana 8,5km Ženy 15-39 let 207
Atayi Karhy 350m Žačky do 6 let 420
Audes Adam Olympia Plzeň Team 350m Žáci do 6 let 302
Audes Marek Olympia Plzeň Team 20km Muži 15-39 let 144
Balajka Martin Rebel Team Blovice 20km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 116
Beneš Zdeněk Bez pedálů 42km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 22
Beštová Michaela Plzeňská 12tka 20km Veteránky (40+ let = ročník 1979 a starší) 133
Bielková Věra 20km Veteránky (40+ let = ročník 1979 a starší) 127
Bluma David 350m Žáci do 6 let 301
Brabec Martin www.anglickecentrum.cz 800m Žáci 7-10 let 315
Brabec Michal www.anglickecentrum.cz 1600m Žáci 11-14 let 328
Brabec Miroslav www.anglickecentrum.cz 32km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 65
Brabec Tomas DRAGANA 42km Muži 15-39 let 28
Brousek Petr Racek team 32km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 62
Černý Karel RK Evropa Plzeň 8,5km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 205
Černý Martin AC TRIAL Plzeň 20km Muži 15-39 let 429
Černý Michal 20km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 430
Červená Rozálie AF TEAM PLZEŇ 800m Žačky 7-10 let 322
Červený Václav zručskej Plzeňák 32km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 61
Červený Vojta AF TEAM Plzeň 8,5km Muži 15-39 let 208
Darton David York Knavesmire Harriers 42km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 6
Davídková Lenka Běhny 20km Veteránky (40+ let = ročník 1979 a starší) 139
Demangeon Viktor 350m Žáci do 6 let 419
Demangeon Xavier Pisek 32km Muži 15-39 let 54
Dumek JIří Krtek 32km Muži 15-39 let 76
Dvořák Roman 20km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 145
Eisner Tomáš Pilsenman Club 20km Muži 15-39 let 137
Fait František 20km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 123
Fajta Viktor Plzeň 8,5km Muži 15-39 let 221
Faltejsek Martin 20km Muži 15-39 let 114
Fencl Michal Rozběháme česko 20km Muži 15-39 let 124
Fiala Rostislav 20km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 132
Fialová Lenka Predator Gym TEAM 20km Ženy 15-39 let 434
Foltýn Toník 800m Žáci 7-10 let 431
Fričková Eva 20km Ženy 15-39 let 104
Glassl Jindřich Consulte 350m Žáci do 6 let 409
Glasslová Sára Consulte 800m Žačky 7-10 let 407
Glasslová Sofie Consulte 350m Žačky do 6 let 408
Glassová Julie Consulte 350m Žáci do 6 let 410
Hajšman Stanislav 20km Muži 15-39 let 403
Halamka Petr 42km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 2
Hampl Ondřej 350m Žáci do 6 let 405
Hamplová Věra 32km Ženy 15-39 let 72
Harazim Martin 32km Muži 15-39 let 57
Hasman Jindra 350m Žáci do 6 let 400
Havranek Jiří Záluží na Sekerách 32km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 21
Hejzek Martin MS BIKE ACADEMY racing 800m Žáci 7-10 let 326
Hejzek Ondřej MS BIKE ACADEMY racing 800m Žáci 7-10 let 327
Herejková Vanesa 350m Žačky do 6 let 308
Hladík Josef Klánovice 32km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 55
Hlavatý Vladislav AF Team Plzeň 20km Muži 15-39 let 135
Hnojský Vlastislav 42km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 15
Hodaň Lukáš Saferex AFTEAM 20km Muži 15-39 let 402
Hodanová Terezie-Marie 20km Ženy 15-39 let 131
Hofhans Filip 350m Žáci do 6 let 416
Hofhans Kubík 350m Žáci do 6 let 415
Hofhans Tomáš 32km Muži 15-39 let 70
Hořáková Lucie 32km Ženy 15-39 let 50
Hrabák Petr AF Team 20km Muži 15-39 let 151
Hrabetova Michaela 20km Ženy 15-39 let 150
Husák Dalibor 32km Muži 15-39 let 66
Janda Antonín Cross-Czechcs 20km Muži 15-39 let 149
Janda Dominik 20km Muži 15-39 let 130
Janoušková Eliška LK Škoda Plzeň 350m Žačky do 6 let 412
Janoušková Julie LK Škoda Plzeň 350m Žačky do 6 let 411
Jelenová Ivana 8,5km Veteránky (40+ let = ročník 1979 a starší) 200
Junková Kristýna Runland 20km Veteránky (40+ let = ročník 1979 a starší) 146
Juráš Jan Vegan sport club Strakonice 42km Muži 15-39 let 11
Kaňušková Monika 20km Ženy 15-39 let 101
Klabačka Daniel 800m Žáci 7-10 let 312
Klapková Šárka Rock Point 20km Ženy 15-39 let 136
Klímová Kateřina 8,5km Ženy 15-39 let 217
Knepr Lukáš BSO 20km Muži 15-39 let 429
Kocík Vojtěch Kamenolom 32km Muži 15-39 let 51
Kondrová Petra 32km Veteránky (40+ let = ročník 1979 a starší) 58
Konečná Gabriela Běhny 20km Veteránky (40+ let = ročník 1979 a starší) 138
Kopřivová Tamara 8,5km Veteránky (40+ let = ročník 1979 a starší) 222
Král Jan Primalex Břasy 800m Žáci 7-10 let 319
Králová Aneta Kobra Radnice 800m Žačky 7-10 let 318
Králová Iva Rock Point 8,5km Ženy 15-39 let 214
Kramer Steffon 20km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 126
Krejčová Barbora Biatlon Litice 1600m Žačky 11-14 let 330
Kršňák Martin Plzeň 20km Muži 15-39 let 153
Kufnerová Eva 321 start 20km Ženy 15-39 let 428
Lábr David Plzeň 8,5km Muži 15-39 let 213
Laitl Vojtěch 8,5km Muži 15-39 let 210
Lamr David 20km Muži 15-39 let 100
Lea Colin York Knavesmire Harriers 42km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 7
Leitl Martin Plzeňští bežci klub 8,5km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 219
Majer Jan Silvini Madshus team 20km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 108
Málek Ondřej 32km Muži 15-39 let 52
Malý Jiří 42km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 17
Mareš Jindřich 42km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 3
Mareš Martin Zruč-Senec 32km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 53
Marková Zuzana 20km Veteránky (40+ let = ročník 1979 a starší) 113
März Jiří Rock Point Plzeň 42km Muži 15-39 let 10
Mikuta Michal 8,5km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 202
Mikutová Dana 8,5km Veteránky (40+ let = ročník 1979 a starší) 201
Miškovič Dušan Plzeňští běžci KLUB 42km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 16
Mišove Pavel Never Alone 32km Muži 15-39 let 418
Motl Tomáš Nejlepší den 42km Muži 15-39 let 25
Naxerová Jana USK CS Plzeň 32km Veteránky (40+ let = ročník 1979 a starší) 64
Němec Honza Plzeňští běžci KLUB 42km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 12
Novák Ondřej ToBi Team 20km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 148
Novák Václav ToBi Team 8,5km Muži 15-39 let 218
Orosz Tamás - 32km Muži 15-39 let 71
Palacká Darina Forrest Gump team 8,5km Veteránky (40+ let = ročník 1979 a starší) 212
Palacký Václav Forrest Gump team 20km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 122
Páníková Barča AE klub LADY Plzeň 800m Žačky 7-10 let 323
Páníková Kamila 20km Veteránky (40+ let = ročník 1979 a starší) 110
Parala Martin 20km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 425
Paríšková Elena 8,5km Ženy 15-39 let 421
Pavelek Martin 20km Muži 15-39 let 142
Pazzišková Veronika 350m Žačky do 6 let 422
Pěčková Zdeňka AF TEAM Plzeň 32km Veteránky (40+ let = ročník 1979 a starší) 60
Pešek Petr AF tým 20km Muži 15-39 let 140
Petrák Jan Rozběháme Česko 20km Muži 15-39 let 117
Pich Michal 32km Muži 15-39 let 63
Podgórski Tomasz 8,5km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 120
Polivka Roman 32km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 78
Potočňák Miroslav Rumning Klap 42km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 1
Prušinovský Zdeněk 20km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 111
Pykal Tomáš Taneční soubor Jaro 42km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 8
Rabutki Dmitri 20km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 105
Rada Stanislav 42km Muži 15-39 let 26
Reifová Ella 350m Žáci do 6 let 414
Reifová EmMa 350m Žáci do 6 let 413
Reiprich Daniel 32km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 77
Routová Tereza 20km Ženy 15-39 let 115
Rypien Pavel Alpy 32km Muži 15-39 let 9
Sassmann Vojtěch 800m Žáci 7-10 let 321
Sassmannová Pavlína AF Team 8,5km Ženy 15-39 let 216
Schaefer Steffi 42km Ženy 15-39 let 4
Sirotek Jakub Runland Team 350m Žáci do 6 let 304
Slatkovský Marek KB Klabava 20km Muži 15-39 let 154
Somogyi Dániel Třeboň 20km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 129
Souček Alexej 800m Žáci 7-10 let 317
Stach Ivan Stříbro 32km Muži 15-39 let 75
Stachová Pavla SV STŘÍBRO 32km Ženy 15-39 let 74
Stehlík Petr 8,5km Muži 15-39 let 209
Stopková Jana H.O.R.A.L. Praha 42km Veteránky (40+ let = ročník 1979 a starší) 27
Strejc Václav Nepomuk 8,5km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 203
Strnad Petr 20km Muži 15-39 let 143
Střelka Robert 32km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 67
Stýblo Daniel Tj Sokol Petřín 800m Žáci 7-10 let 316
Stýblová Veronika Koloradi 350m Žačky do 6 let 303
Suchá Hana SKH Stupno 8,5km Ženy 15-39 let 424
Suchanová Ester Princezny zezPlzně 32km Veteránky (40+ let = ročník 1979 a starší) 59
Svoboda Kryštof Okap 350m Žáci do 6 let 305
Sýba Tomáš 32km Muži 15-39 let 404
Šampalík Josef Prasopsi Plzeň 42km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 24
Ševčík Vít SKOB Ostrov 800m Žáci 7-10 let 313
Ševčíková Petra SKOB Ostrov 20km Veteránky (40+ let = ročník 1979 a starší) 112
Šilhánek Jaromír USK CS Plzeň 350m Žáci do 6 let 307
Šilhánková Barbora USK CS Plzeň 350m Žačky do 6 let 306
Šlechtová Pavlína SK Bambousek 32km Veteránky (40+ let = ročník 1979 a starší) 23
Štěpánek Jan 20km Muži 15-39 let 423
Štěpánková Kateřina Řečice 20km Ženy 15-39 let 426
Šůchová Oli 321start 20km Ženy 15-39 let 103
Šustr Michal 32km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 68
Švíková Anička RK EVROPA 350m Žačky do 6 let 406
Švojgr Karel 32km Muži 15-39 let 73
Toběrný Michal 20km Muži 15-39 let 102
Tobrman Honzík 800m Žáci 7-10 let 325
Tobrman Jan 800m Žáci 7-10 let 311
Tobrmanová Barbora 800m Žačky 7-10 let 310
Tobrmanová Barča AE klub LADY Plzeň 800m Žačky 7-10 let 324
Tomášek Martin JT marny 20km Muži 15-39 let 152
Václavík Jan KOS Plzeň 42km Muži 15-39 let 19
Vachrlon Václav ŠAK Chodov 32km Muži 15-39 let 56
Vála Vojtěch Běhat umí každý 32km Muži 15-39 let 401
Vančáková Magdaléna 20km Veteránky (40+ let = ročník 1979 a starší) 433
Vendelbergerová Lenka 20km Veteránky (40+ let = ročník 1979 a starší) 147
Vernerová Darina Vegan sport club, Strakonice 8,5km Ženy 15-39 let 204
Větrovec Jiří 20km Muži 15-39 let 141
Větrovec Jonáš 350m Žáci do 6 let 417
Visinger Miroslav Hursch 20km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 119
Vitík Martin Rock Point 32km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 69
Vohradský Lukáš 20km Muži 15-39 let 121
Vojtěchová Markéta 8,5km Ženy 15-39 let 211
Vojtíšek Radovan Moon Kil Sun Team 42km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 18
Voláková Lucie 20km Ženy 15-39 let 109
Vopička Josef Ninos Checos 42km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 14
Vosecký Michal Řečice 20km Muži 15-39 let 427
Votava Zdenek 1600m Žáci 11-14 let 329
Votava Zdenek Sokol Krimice 8,5km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 215
Votavová Eva Rock Point 20km Veteránky (40+ let = ročník 1979 a starší) 134
Votavova Veonika 800m Žačky 7-10 let 320
Vrána Pavel HOSaSM 42km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 20
X Nguyen Thanh 42km Muži 15-39 let 5
Záhorová Věra 20km Ženy 15-39 let 125
Záleská Martina 20km Ženy 15-39 let 107
Záleský Lukáš 20km Muži 15-39 let 106
Zatloukal Jan Prostějovští rodáci 20km Muži 15-39 let 118
Zatloukal Jan 800m Žáci 7-10 let 314
Zborníková Barbora 350m Žačky do 6 let 309
Zborníková Veronika 8,5km Ženy 15-39 let 220
Zedníček Jan RK Evropa Plzeň 8,5km Muži 15-39 let 206
Zelená Lucie 42km Ženy 15-39 let 13

STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH

Trať Kategorie Počet závodníků
20km Muži 15-39 let 27
32km Muži 15-39 let 16
350m Žáci do 6 let 15
42km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 15
20km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 14
20km Ženy 15-39 let 13
800m Žáci 7-10 let 13
20km Veteránky (40+ let = ročník 1979 a starší) 11
32km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 11
350m Žačky do 6 let 10
8,5km Ženy 15-39 let 9
800m Žačky 7-10 let 7
42km Muži 15-39 let 7
8,5km Muži 15-39 let 7
8,5km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 6
32km Veteránky (40+ let = ročník 1979 a starší) 5
8,5km Veteránky (40+ let = ročník 1979 a starší) 4
32km Ženy 15-39 let 3
1600m Žáci 11-14 let 2
42km Ženy 15-39 let 2
1600m Žačky 11-14 let 1
42km Veteránky (40+ let = ročník 1979 a starší) 1
Celkem 199