Hannah Pilsen Trail Letkovská čtyřicítka
MÍSTO ZÁVODU
TYP ZÁVODU
Běh
DATUM ZÁVODU
25.05.2019
ČAS REGISTRACE
SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH
Jméno | Klub | Trať | Kategorie | Číslo | Čip | Platba |
---|---|---|---|---|---|---|
Argmannová Jana | 8,5km | Ženy 15-39 let | 207 | 91 | ||
Atayi Karhy | 350m | Žačky do 6 let | 420 | 232 | ||
Audes Adam | Olympia Plzeň Team | 350m | Žáci do 6 let | 302 | 92 | |
Audes Marek | Olympia Plzeň Team | 20km | Muži 15-39 let | 144 | 94 | |
Balajka Martin | Rebel Team Blovice | 20km | Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) | 116 | 95 | |
Beneš Zdeněk | Bez pedálů | 42km | Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) | 22 | 93 | |
Beštová Michaela | Plzeňská 12tka | 20km | Veteránky (40+ let = ročník 1979 a starší) | 133 | 99 | |
Bielková Věra | 20km | Veteránky (40+ let = ročník 1979 a starší) | 127 | 100 | ||
Bluma David | 350m | Žáci do 6 let | 301 | 97 | ||
Brabec Martin | www.anglickecentrum.cz | 800m | Žáci 7-10 let | 315 | 63 | |
Brabec Michal | www.anglickecentrum.cz | 1600m | Žáci 11-14 let | 328 | 96 | |
Brabec Miroslav | www.anglickecentrum.cz | 32km | Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) | 65 | 65 | |
Brabec Tomas | DRAGANA | 42km | Muži 15-39 let | 28 | 98 | |
Brousek Petr | Racek team | 32km | Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) | 62 | 64 | |
Černý Karel | RK Evropa Plzeň | 8,5km | Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) | 205 | 62 | |
Černý Martin | AC TRIAL Plzeň | 20km | Muži 15-39 let | 429 | 263 | |
Černý Michal | 20km | Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) | 430 | 233 | ||
Červená Rozálie | AF TEAM PLZEŇ | 800m | Žačky 7-10 let | 322 | 61 | |
Červený Václav | zručskej Plzeňák | 32km | Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) | 61 | 68 | |
Červený Vojta | AF TEAM Plzeň | 8,5km | Muži 15-39 let | 208 | 67 | |
Darton David | York Knavesmire Harriers | 42km | Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) | 6 | 66 | |
Davídková Lenka | Běhny | 20km | Veteránky (40+ let = ročník 1979 a starší) | 139 | 69 | |
Demangeon Viktor | 350m | Žáci do 6 let | 419 | 240 | ||
Demangeon Xavier | Pisek | 32km | Muži 15-39 let | 54 | 70 | |
Dumek JIří | Krtek | 32km | Muži 15-39 let | 76 | 72 | |
Dvořák Roman | 20km | Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) | 145 | 71 | ||
Eisner Tomáš | Pilsenman Club | 20km | Muži 15-39 let | 137 | 74 | |
Fait František | 20km | Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) | 123 | 75 | ||
Fajta Viktor | Plzeň | 8,5km | Muži 15-39 let | 221 | 73 | |
Faltejsek Martin | 20km | Muži 15-39 let | 114 | 76 | ||
Fencl Michal | Rozběháme česko | 20km | Muži 15-39 let | 124 | 80 | |
Fiala Rostislav | 20km | Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) | 132 | 77 | ||
Fialová Lenka | Predator Gym TEAM | 20km | Ženy 15-39 let | 434 | 231 | |
Foltýn Toník | 800m | Žáci 7-10 let | 431 | 234 | ||
Fričková Eva | 20km | Ženy 15-39 let | 104 | 78 | ||
Glassl Jindřich | Consulte | 350m | Žáci do 6 let | 409 | 246 | |
Glasslová Sára | Consulte | 800m | Žačky 7-10 let | 407 | 247 | |
Glasslová Sofie | Consulte | 350m | Žačky do 6 let | 408 | 249 | |
Glassová Julie | Consulte | 350m | Žáci do 6 let | 410 | 236 | |
Hajšman Stanislav | 20km | Muži 15-39 let | 403 | 243 | ||
Halamka Petr | 42km | Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) | 2 | 79 | ||
Hampl Ondřej | 350m | Žáci do 6 let | 405 | 268 | ||
Hamplová Věra | 32km | Ženy 15-39 let | 72 | 84 | ||
Harazim Martin | 32km | Muži 15-39 let | 57 | 85 | ||
Hasman Jindra | 350m | Žáci do 6 let | 400 | 248 | ||
Havranek Jiří | Záluží na Sekerách | 32km | Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) | 21 | 81 | |
Hejzek Martin | MS BIKE ACADEMY racing | 800m | Žáci 7-10 let | 326 | 82 | |
Hejzek Ondřej | MS BIKE ACADEMY racing | 800m | Žáci 7-10 let | 327 | 83 | |
Herejková Vanesa | 350m | Žačky do 6 let | 308 | 87 | ||
Hladík Josef | Klánovice | 32km | Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) | 55 | 88 | |
Hlavatý Vladislav | AF Team Plzeň | 20km | Muži 15-39 let | 135 | 90 | |
Hnojský Vlastislav | 42km | Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) | 15 | 89 | ||
Hodaň Lukáš | Saferex AFTEAM | 20km | Muži 15-39 let | 402 | 250 | |
Hodanová Terezie-Marie | 20km | Ženy 15-39 let | 131 | 86 | ||
Hofhans Filip | 350m | Žáci do 6 let | 416 | 237 | ||
Hofhans Kubík | 350m | Žáci do 6 let | 415 | 300 | ||
Hofhans Tomáš | 32km | Muži 15-39 let | 70 | 56 | ||
Hořáková Lucie | 32km | Ženy 15-39 let | 50 | 58 | ||
Hrabák Petr | AF Team | 20km | Muži 15-39 let | 151 | 57 | |
Hrabetova Michaela | 20km | Ženy 15-39 let | 150 | 59 | ||
Husák Dalibor | 32km | Muži 15-39 let | 66 | 60 | ||
Janda Antonín | Cross-Czechcs | 20km | Muži 15-39 let | 149 | 55 | |
Janda Dominik | 20km | Muži 15-39 let | 130 | 53 | ||
Janoušková Eliška | LK Škoda Plzeň | 350m | Žačky do 6 let | 412 | 299 | |
Janoušková Julie | LK Škoda Plzeň | 350m | Žačky do 6 let | 411 | 298 | |
Jelenová Ivana | 8,5km | Veteránky (40+ let = ročník 1979 a starší) | 200 | 54 | ||
Junková Kristýna | Runland | 20km | Veteránky (40+ let = ročník 1979 a starší) | 146 | 52 | |
Juráš Jan | Vegan sport club Strakonice | 42km | Muži 15-39 let | 11 | 51 | |
Kaňušková Monika | 20km | Ženy 15-39 let | 101 | 47 | ||
Klabačka Daniel | 800m | Žáci 7-10 let | 312 | 46 | ||
Klapková Šárka | Rock Point | 20km | Ženy 15-39 let | 136 | 50 | |
Klímová Kateřina | 8,5km | Ženy 15-39 let | 217 | 49 | ||
Knepr Lukáš | BSO | 20km | Muži 15-39 let | 429 | 295 | |
Kocík Vojtěch | Kamenolom | 32km | Muži 15-39 let | 51 | 48 | |
Kondrová Petra | 32km | Veteránky (40+ let = ročník 1979 a starší) | 58 | 41 | ||
Konečná Gabriela | Běhny | 20km | Veteránky (40+ let = ročník 1979 a starší) | 138 | 44 | |
Kopřivová Tamara | 8,5km | Veteránky (40+ let = ročník 1979 a starší) | 222 | 45 | ||
Král Jan | Primalex Břasy | 800m | Žáci 7-10 let | 319 | 43 | |
Králová Aneta | Kobra Radnice | 800m | Žačky 7-10 let | 318 | 42 | |
Králová Iva | Rock Point | 8,5km | Ženy 15-39 let | 214 | 39 | |
Kramer Steffon | 20km | Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) | 126 | 40 | ||
Krejčová Barbora | Biatlon Litice | 1600m | Žačky 11-14 let | 330 | 38 | |
Kršňák Martin | Plzeň | 20km | Muži 15-39 let | 153 | 36 | |
Kufnerová Eva | 321 start | 20km | Ženy 15-39 let | 428 | 291 | |
Lábr David | Plzeň | 8,5km | Muži 15-39 let | 213 | 37 | |
Laitl Vojtěch | 8,5km | Muži 15-39 let | 210 | 31 | ||
Lamr David | 20km | Muži 15-39 let | 100 | 34 | ||
Lea Colin | York Knavesmire Harriers | 42km | Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) | 7 | 35 | |
Leitl Martin | Plzeňští bežci klub | 8,5km | Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) | 219 | 32 | |
Majer Jan | Silvini Madshus team | 20km | Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) | 108 | 33 | |
Málek Ondřej | 32km | Muži 15-39 let | 52 | 27 | ||
Malý Jiří | 42km | Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) | 17 | 29 | ||
Mareš Jindřich | 42km | Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) | 3 | 30 | ||
Mareš Martin | Zruč-Senec | 32km | Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) | 53 | 26 | |
Marková Zuzana | 20km | Veteránky (40+ let = ročník 1979 a starší) | 113 | 28 | ||
März Jiří | Rock Point Plzeň | 42km | Muži 15-39 let | 10 | 21 | |
Mikuta Michal | 8,5km | Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) | 202 | 24 | ||
Mikutová Dana | 8,5km | Veteránky (40+ let = ročník 1979 a starší) | 201 | 23 | ||
Miškovič Dušan | Plzeňští běžci KLUB | 42km | Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) | 16 | 22 | |
Mišove Pavel | Never Alone | 32km | Muži 15-39 let | 418 | 265 | |
Motl Tomáš | Nejlepší den | 42km | Muži 15-39 let | 25 | 25 | |
Naxerová Jana | USK CS Plzeň | 32km | Veteránky (40+ let = ročník 1979 a starší) | 64 | 20 | |
Němec Honza | Plzeňští běžci KLUB | 42km | Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) | 12 | 16 | |
Novák Ondřej | ToBi Team | 20km | Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) | 148 | 18 | |
Novák Václav | ToBi Team | 8,5km | Muži 15-39 let | 218 | 19 | |
Orosz Tamás | - | 32km | Muži 15-39 let | 71 | 17 | |
Palacká Darina | Forrest Gump team | 8,5km | Veteránky (40+ let = ročník 1979 a starší) | 212 | 13 | |
Palacký Václav | Forrest Gump team | 20km | Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) | 122 | 11 | |
Páníková Barča | AE klub LADY Plzeň | 800m | Žačky 7-10 let | 323 | 12 | |
Páníková Kamila | 20km | Veteránky (40+ let = ročník 1979 a starší) | 110 | 14 | ||
Parala Martin | 20km | Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) | 425 | 293 | ||
Paríšková Elena | 8,5km | Ženy 15-39 let | 421 | 235 | ||
Pavelek Martin | 20km | Muži 15-39 let | 142 | 15 | ||
Pazzišková Veronika | 350m | Žačky do 6 let | 422 | 262 | ||
Pěčková Zdeňka | AF TEAM Plzeň | 32km | Veteránky (40+ let = ročník 1979 a starší) | 60 | 10 | |
Pešek Petr | AF tým | 20km | Muži 15-39 let | 140 | 6 | |
Petrák Jan | Rozběháme Česko | 20km | Muži 15-39 let | 117 | 7 | |
Pich Michal | 32km | Muži 15-39 let | 63 | 8 | ||
Podgórski Tomasz | 8,5km | Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) | 120 | 9 | ||
Polivka Roman | 32km | Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) | 78 | 1 | ||
Potočňák Miroslav | Rumning Klap | 42km | Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) | 1 | 5 | |
Prušinovský Zdeněk | 20km | Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) | 111 | 4 | ||
Pykal Tomáš | Taneční soubor Jaro | 42km | Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) | 8 | 3 | |
Rabutki Dmitri | 20km | Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) | 105 | 2 | ||
Rada Stanislav | 42km | Muži 15-39 let | 26 | 205 | ||
Reifová Ella | 350m | Žáci do 6 let | 414 | 297 | ||
Reifová EmMa | 350m | Žáci do 6 let | 413 | 239 | ||
Reiprich Daniel | 32km | Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) | 77 | 202 | ||
Routová Tereza | 20km | Ženy 15-39 let | 115 | 201 | ||
Rypien Pavel | Alpy | 32km | Muži 15-39 let | 9 | 204 | |
Sassmann Vojtěch | 800m | Žáci 7-10 let | 321 | 203 | ||
Sassmannová Pavlína | AF Team | 8,5km | Ženy 15-39 let | 216 | 207 | |
Schaefer Steffi | 42km | Ženy 15-39 let | 4 | 221 | ||
Sirotek Jakub | Runland Team | 350m | Žáci do 6 let | 304 | 210 | |
Slatkovský Marek | KB Klabava | 20km | Muži 15-39 let | 154 | 208 | |
Somogyi Dániel | Třeboň | 20km | Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) | 129 | 209 | |
Souček Alexej | 800m | Žáci 7-10 let | 317 | 206 | ||
Stach Ivan | Stříbro | 32km | Muži 15-39 let | 75 | 215 | |
Stachová Pavla | SV STŘÍBRO | 32km | Ženy 15-39 let | 74 | 213 | |
Stehlík Petr | 8,5km | Muži 15-39 let | 209 | 212 | ||
Stopková Jana | H.O.R.A.L. Praha | 42km | Veteránky (40+ let = ročník 1979 a starší) | 27 | 211 | |
Strejc Václav | Nepomuk | 8,5km | Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) | 203 | 214 | |
Strnad Petr | 20km | Muži 15-39 let | 143 | 219 | ||
Střelka Robert | 32km | Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) | 67 | 218 | ||
Stýblo Daniel | Tj Sokol Petřín | 800m | Žáci 7-10 let | 316 | 217 | |
Stýblová Veronika | Koloradi | 350m | Žačky do 6 let | 303 | 220 | |
Suchá Hana | SKH Stupno | 8,5km | Ženy 15-39 let | 424 | 296 | |
Suchanová Ester | Princezny zezPlzně | 32km | Veteránky (40+ let = ročník 1979 a starší) | 59 | 223 | |
Svoboda Kryštof | Okap | 350m | Žáci do 6 let | 305 | 216 | |
Sýba Tomáš | 32km | Muži 15-39 let | 404 | 266 | ||
Šampalík Josef | Prasopsi Plzeň | 42km | Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) | 24 | 222 | |
Ševčík Vít | SKOB Ostrov | 800m | Žáci 7-10 let | 313 | 225 | |
Ševčíková Petra | SKOB Ostrov | 20km | Veteránky (40+ let = ročník 1979 a starší) | 112 | 224 | |
Šilhánek Jaromír | USK CS Plzeň | 350m | Žáci do 6 let | 307 | 287 | |
Šilhánková Barbora | USK CS Plzeň | 350m | Žačky do 6 let | 306 | 290 | |
Šlechtová Pavlína | SK Bambousek | 32km | Veteránky (40+ let = ročník 1979 a starší) | 23 | 286 | |
Štěpánek Jan | 20km | Muži 15-39 let | 423 | 261 | ||
Štěpánková Kateřina | Řečice | 20km | Ženy 15-39 let | 426 | 292 | |
Šůchová Oli | 321start | 20km | Ženy 15-39 let | 103 | 288 | |
Šustr Michal | 32km | Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) | 68 | 283 | ||
Švíková Anička | RK EVROPA | 350m | Žačky do 6 let | 406 | 267 | |
Švojgr Karel | 32km | Muži 15-39 let | 73 | 282 | ||
Toběrný Michal | 20km | Muži 15-39 let | 102 | 260 | ||
Tobrman Honzík | 800m | Žáci 7-10 let | 325 | 285 | ||
Tobrman Jan | 800m | Žáci 7-10 let | 311 | |||
Tobrmanová Barbora | 800m | Žačky 7-10 let | 310 | |||
Tobrmanová Barča | AE klub LADY Plzeň | 800m | Žačky 7-10 let | 324 | 284 | |
Tomášek Martin | JT marny | 20km | Muži 15-39 let | 152 | 258 | |
Václavík Jan | KOS Plzeň | 42km | Muži 15-39 let | 19 | 259 | |
Vachrlon Václav | ŠAK Chodov | 32km | Muži 15-39 let | 56 | 257 | |
Vála Vojtěch | Běhat umí každý | 32km | Muži 15-39 let | 401 | 270 | |
Vančáková Magdaléna | 20km | Veteránky (40+ let = ročník 1979 a starší) | 433 | 294 | ||
Vendelbergerová Lenka | 20km | Veteránky (40+ let = ročník 1979 a starší) | 147 | 256 | ||
Vernerová Darina | Vegan sport club, Strakonice | 8,5km | Ženy 15-39 let | 204 | 281 | |
Větrovec Jiří | 20km | Muži 15-39 let | 141 | 255 | ||
Větrovec Jonáš | 350m | Žáci do 6 let | 417 | 238 | ||
Visinger Miroslav | Hursch | 20km | Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) | 119 | 289 | |
Vitík Martin | Rock Point | 32km | Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) | 69 | 252 | |
Vohradský Lukáš | 20km | Muži 15-39 let | 121 | 253 | ||
Vojtěchová Markéta | 8,5km | Ženy 15-39 let | 211 | 251 | ||
Vojtíšek Radovan | Moon Kil Sun Team | 42km | Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) | 18 | 279 | |
Voláková Lucie | 20km | Ženy 15-39 let | 109 | 280 | ||
Vopička Josef | Ninos Checos | 42km | Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) | 14 | 226 | |
Vosecký Michal | Řečice | 20km | Muži 15-39 let | 427 | 264 | |
Votava Zdenek | Sokol Krimice | 8,5km | Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) | 215 | 227 | |
Votava Zdenek | 1600m | Žáci 11-14 let | 329 | 277 | ||
Votavová Eva | Rock Point | 20km | Veteránky (40+ let = ročník 1979 a starší) | 134 | 228 | |
Votavova Veonika | 800m | Žačky 7-10 let | 320 | 229 | ||
Vrána Pavel | HOSaSM | 42km | Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) | 20 | 230 | |
X Nguyen Thanh | 42km | Muži 15-39 let | 5 | 278 | ||
Záhorová Věra | 20km | Ženy 15-39 let | 125 | 276 | ||
Záleská Martina | 20km | Ženy 15-39 let | 107 | 254 | ||
Záleský Lukáš | 20km | Muži 15-39 let | 106 | 244 | ||
Zatloukal Jan | Prostějovští rodáci | 20km | Muži 15-39 let | 118 | 272 | |
Zatloukal Jan | 800m | Žáci 7-10 let | 314 | 274 | ||
Zborníková Barbora | 350m | Žačky do 6 let | 309 | 273 | ||
Zborníková Veronika | 8,5km | Ženy 15-39 let | 220 | 275 | ||
Zedníček Jan | RK Evropa Plzeň | 8,5km | Muži 15-39 let | 206 | 242 | |
Zelená Lucie | 42km | Ženy 15-39 let | 13 | 271 |
STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH
Trať | Kategorie | Počet závodníků |
---|---|---|
20km | Muži 15-39 let | 27 |
32km | Muži 15-39 let | 16 |
42km | Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) | 15 |
350m | Žáci do 6 let | 15 |
20km | Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) | 14 |
20km | Ženy 15-39 let | 13 |
800m | Žáci 7-10 let | 13 |
32km | Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) | 11 |
20km | Veteránky (40+ let = ročník 1979 a starší) | 11 |
350m | Žačky do 6 let | 10 |
8,5km | Ženy 15-39 let | 9 |
42km | Muži 15-39 let | 7 |
8,5km | Muži 15-39 let | 7 |
800m | Žačky 7-10 let | 7 |
8,5km | Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) | 6 |
32km | Veteránky (40+ let = ročník 1979 a starší) | 5 |
8,5km | Veteránky (40+ let = ročník 1979 a starší) | 4 |
32km | Ženy 15-39 let | 3 |
42km | Ženy 15-39 let | 2 |
1600m | Žáci 11-14 let | 2 |
1600m | Žačky 11-14 let | 1 |
42km | Veteránky (40+ let = ročník 1979 a starší) | 1 |
Celkem | 199 |