Detail závodu

Hannah Pilsen Trail Radeč Maraton

Volduchy, kemp Veselý Habr

Běh

Datum a prezentace

DATUM ZÁVODU

27.04.2019

DATUM A ČAS PREZENTACE

Detaily závodu

DÉLKA ZÁVODU / TRATĚ

48km

21km

7,5km

1600m

800m

350m

Pořadatel a kontakt

Pilsen Trail


Tel.:
info@pilsentrail.cz

WEB

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH

Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Platba
Agmannová Jana 7,5km Ženy 15-39 let 211
Antonie Wagner Anika 350m Žačky do 6 let 315
Audes Adam .Olympia Plzeň Team 350m Žáci do 6 let 313
Audes Marek Olympia Plzeň Team 21km Muži 15-39 let 162
Badura Václav TJ Slovan Karlovy Vary 21km Muži 15-39 let 113
Balajka Martin Rebel Team Blovice 21km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 129
Bejdáková Denisa Cubicor team 7,5km Ženy 15-39 let 221
Benedikt Jan 7,5km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 217
Beneš Zdeněk Bez pedálů 48km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 20
Beneš Zdeněk RuMning klap 48km Muži 15-39 let 23
Béni Nikolett 7,5km Ženy 15-39 let 205
Beránková Hedvika 1600m Žačky 11-14 let
Beránková Julie 800m Žačky 7-10 let
Böhm Radek 48km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 24
Brabant Camille 21km Ženy 15-39 let 100
Brabec Michal www.aglickecentrum.cz 1600m Žáci 11-14 let 318
Brabec Miroslav www.anglickecentrum.cz 21km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 136
Brousek Petr Racek team 21km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 118
Burian Ondrej 4flow 21km Muži 15-39 let 116
Burian Ondrej 4flow 21km Muži 15-39 let 117
Curry Martin 21km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 114
Černý Karel RK Evropa Plzeň 7,5km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 208
Červený Vojta AF TEAM PLZEŇ 7,5km Muži 15-39 let 212
Červený Václav zručskej Plzeňák 21km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 120
Dubinina Anna 7,5km Veteránky (40+ let = ročník 1979 a starší) 219
Dubinina Eva Lokomotiva Beroun 800m Žačky 7-10 let 307
Dubinina Maria 350m Žačky do 6 let 312
Dubinina Sofia 800m Žačky 7-10 let 308
Dumek Jiří Krtek 21km Muži 15-39 let 157
Dwonch Albana 7,5km Veteránky (40+ let = ročník 1979 a starší)
Dwonch Andy 7,5km Veteránky (40+ let = ročník 1979 a starší)
Dwonch Emma 7,5km Ženy 15-39 let
Dwonch Joshua 7,5km Muži 15-39 let
Fait František 21km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší)
Falta Ondrej DKP 21km Muži 15-39 let 143
Ferko Radoslav 21km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 104
Ferková Petra Runhojičky 21km Veteránky (40+ let = ročník 1979 a starší) 105
Fiala Rostislav 21km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 164
Fialová Lenka Predator Gym Team 21km Ženy 15-39 let 165
Fričková Eva 7,5km Ženy 15-39 let 201
Gabelica Gabi ZTŠ 48km Veteránky (40+ let = ročník 1979 a starší) 7
gaspar gabriel 21km Muži 15-39 let 112
Gregorová Petra Runhojičky 21km Veteránky (40+ let = ročník 1979 a starší) 106
Harazim Martin 21km Muži 15-39 let 149
Hasmanová Lenka PilsenTrail.cz 21km Veteránky (40+ let = ročník 1979 a starší) 161
Havlíková Tereza 21km Ženy 15-39 let
Heindel Jan 21km Veteránky (40+ let = ročník 1979 a starší) 132
Herradová Štěpánka 48km Veteránky (40+ let = ročník 1979 a starší) 12
Holkupová Zdeňka 7,5km Veteránky (40+ let = ročník 1979 a starší) 206
Hořáková Lucie 21km Ženy 15-39 let 102
Hrabetova Michaela 21km Ženy 15-39 let 156
Husák Dalibor 21km Muži 15-39 let 166
Iryna Frolova 7,5km Ženy 15-39 let 200
Janošík Richard 21km Muži 15-39 let 124
Jordan Anna 21km Ženy 15-39 let 110
Jordan Ryan 7,5km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 202
Juráš Jan Vegan sport club Strakonice 48km Muži 15-39 let 25
Kadlec Tomáš Base Camp 48km Muži 15-39 let 401
Kaminski Zdeněk PORPR 21km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 108
Klabačka Daniel 800m Žáci 7-10 let 306
Korbel Martin Ferrum Racing 21km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 142
Král Jan 800m Žáci 7-10 let
Králová Aneta 800m Žačky 7-10 let
Králová Iva Rock Point 7,5km Ženy 15-39 let 214
Kubrová Ida 21km Ženy 15-39 let
Kučaba Tomáš 21km Muži 15-39 let 135
Lacigová Silva 21km Veteránky (40+ let = ročník 1979 a starší) 402
Lazar Martin Gizo 48km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 29
Lusk Luděk Vivobarefoot Plzeň 48km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 10
Majer Jan Silvini Madshus team 21km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 145
Málek Ondřej 21km Muži 15-39 let 111
Málková Želechovská Jana 21km Veteránky (40+ let = ročník 1979 a starší) 151
Malý Jiří 48km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 8
Mandulová Katka 48km Veteránky (40+ let = ročník 1979 a starší) 400
Marek Petr 48km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 17
Mareš Jindřich 48km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 4
Mareš Martin Zruč-Senec 21km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 131
Mareš Štěpán Rytíři 48km Muži 15-39 let 3
Marie Wagner Magda 800m Žačky 7-10 let 309
Marková Zuzana 21km Veteránky (40+ let = ročník 1979 a starší) 137
Markvart Jakub Cubicor team 7,5km Muži 15-39 let 220
Martínková Věra 21km Veteránky (40+ let = ročník 1979 a starší) 403
März Jiří Rock Point Plzeň 48km Muži 15-39 let 19
Max 350m Žáci do 6 let
Mezník Vláďa LBE 48km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 22
Miller Zachary 21km Muži 15-39 let 101
Mišove Pavel Never Alone 21km Muži 15-39 let 159
Moravcová Tereza 350m Žačky do 6 let 310
Moravec Stanislav 21km Muži 15-39 let 133
Morávek David 48km Muži 15-39 let 1
Naxerová Jana USK CS Plzeň 21km Veteránky (40+ let = ročník 1979 a starší) 128
Němeček Jiří 21km Muži 15-39 let 138
Novak Marko Ultra trail Ribnica 48km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 6
o'neill david 21km Muži 15-39 let 158
Ovsjannikov Michal 21km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 160
Palacký Václav Forrest Gump team 21km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 154
Páníková Kamila 7,5km Veteránky (40+ let = ročník 1979 a starší) 203
Parula Martin Ještě kousek 21km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 122
Pěčková Zdeňka AF TEAM PLZEŇ 21km Veteránky (40+ let = ročník 1979 a starší) 109
Pech Jonáš Bohutín 1600m Žáci 11-14 let 319
Pech Luboš Náplava Bohutín 21km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 126
Perrin Amelie 1600m Žačky 11-14 let
Perrin Angello 7,5km Muži 15-39 let
Perrin Thomas 7,5km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší)
Peteřík Dušan BKV Holýšov 21km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 127
Peteříková Emma BKV Holýšov 350m Žačky do 6 let 316
Pich Michal 21km Muži 15-39 let 148
Plzák Maxík 350m Žáci do 6 let 404
Plzak Michal Revnice 21km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 141
Plzák Teodov 350m Žáci do 6 let 405
Prchalová Jaromíra 21km Veteránky (40+ let = ročník 1979 a starší) 123
Prušinovský Zdeněk 21km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 155
Rais Karel 48km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 21
Redondo Amil Pedro Pulso Trail 21km Muži 15-39 let 119
Rinowský Adam 800m Žáci 7-10 let
Routová Tereza 7,5km Ženy 15-39 let 223
Seidl Miroslav OB Říčany 48km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 18
Schwagerová Veronika Sněží! *** 21km Ženy 15-39 let 107
Skalák Jan Zabs/AB 48km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 14
Slatkovský Marek KB Klabava 21km Muži 15-39 let 140
Soghomonyan Armen 21km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 121
Stehlik Petr 7,5km Muži 15-39 let 213
Stone Siggy 21km Muži 15-39 let 115
Stopková Jana H.O.R.A.L. Praha 48km Veteránky (40+ let = ročník 1979 a starší) 27
Strohmer Gregor team2012.at 48km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 2
Suchá Hana 7,5km Ženy 15-39 let
Svěchota Adam 800m Žáci 7-10 let 303
Svěchota Matyáš 1600m Žáci 11-14 let 320
Svěchotová Anežka 800m Žačky 7-10 let 304
Šampalík Josef Prasopsi Plzeň 48km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 16
Šantín Pavel AK Valcha 21km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 139
Ševčík Vít SKOB Ostrov 800m Žáci 7-10 let 302
Ševčíková Petra SKOB Ostrov 21km Veteránky (40+ let = ročník 1979 a starší) 134
Štěpánek Jan 21km Muži 15-39 let
Švarcová Adéla 1600m Žačky 11-14 let 317
Švarcová Marta 7,5km Veteránky (40+ let = ročník 1979 a starší) 207
Švojgr Karel 21km Muži 15-39 let 150
Taumotte Laurent AXA 21km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší)
Tobrman Honzík 800m Žáci 7-10 let 301
Tobrmanová Barbora AE klub LADY Plzeň 800m Žačky 7-10 let 300
Tvrdík Jirka 48km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 5
Udvardy Reka 21km Ženy 15-39 let 103
Václavík Jan KOS Plzeň 48km Muži 15-39 let 11
Vachrlon Václav ŠAK Chodov 21km Muži 15-39 let 163
Vála Vojtěch Běhat umí každý 48km Muži 15-39 let 15
Valeš Milan 48km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 13
Vančáková Magdaléna 21km Veteránky (40+ let = ročník 1979 a starší)
Vernerová Darina Vegan sport club, Strakonice 7,5km Ženy 15-39 let 218
Větrovec Jiří 21km Muži 15-39 let 144
Visinger Miroslav Hursch 21km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 147
Vohradský Lukáš Plzeň 21km Muži 15-39 let 146
Voláková Lucie 7,5km Ženy 15-39 let 222
Votavová Eva Rock Point 7,5km Veteránky (40+ let = ročník 1979 a starší) 215
Vrána Pavel HOSaSM 48km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 9
Wagner Veronika 7,5km Veteránky (40+ let = ročník 1979 a starší) 204
Wendler Jan UWG Plzeň 800m Žáci 7-10 let 305
Wendlerová Adélka UWG Plzeň 350m Žačky do 6 let 311
Wiesner Konstantin Rumningklap 48km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 28
Yudha Septian Sutanto Leonardus 7,5km Muži 15-39 let 216
Záhorová Věra 48km Ženy 15-39 let 26
Zahout Vladimír RK EVROPA Plzeň 7,5km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 209
Zdvořan Daniel 21km Muži 15-39 let 130
Zedníček Jan RK Evropa Plzeň 7,5km Muži 15-39 let 210

STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH

Trať Kategorie Počet závodníků
21km Muži 15-39 let 27
21km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 23
48km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 18
21km Veteránky (40+ let = ročník 1979 a starší) 13
7,5km Ženy 15-39 let 11
21km Ženy 15-39 let 9
48km Muži 15-39 let 8
7,5km Veteránky (40+ let = ročník 1979 a starší) 8
800m Žáci 7-10 let 7
7,5km Muži 15-39 let 7
800m Žačky 7-10 let 7
7,5km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 5
350m Žačky do 6 let 5
48km Veteránky (40+ let = ročník 1979 a starší) 4
350m Žáci do 6 let 4
1600m Žačky 11-14 let 3
1600m Žáci 11-14 let 3
48km Ženy 15-39 let 1
Celkem 163