Detail závodu

Hopman triatlon

Nechranice

Datum a prezentace

DATUM ZÁVODU

06.07.2019

DATUM A ČAS PREZENTACE

Detaily závodu

DÉLKA ZÁVODU / TRATĚ

Sprint triatlon

Olympijský triatlon

Pořadatel a kontakt

Hopman team Žatec, z.ú.


Tel.:
hopmantriatlon@gmail.com

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH

Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Platba
Antalová Ladislava Koloshop Team Olympijský triatlon Ženy do 40 let 141
Hyšperský Jindřich EGERFISH Olympijský triatlon Muži nad 40 let 203
Kindlová Magdaléna VKBeroun Olympijský triatlon Ženy do 40 let 118
Krátký Luboš Sweepsport Sprint triatlon Muži nad 40 let 106
Nesvadbová Eliška Žatec Sprint triatlon Ženy do 40 let 123
Nosek Lukáš Swim Academy Bora/Velká Dobrá Olympijský triatlon Muži do 40 let 159
Pilnáček Martin Olympijský triatlon Muži nad 40 let 19
Příhoda Štěpán Hovaďáci Sprint triatlon Dorostenci 172
Řezníčková Marcela Sprint triatlon Ženy nad 40 let 147
Řimnáč Jakub Hopman Team Žatec Sprint triatlon Dorostenci 43
Strnad Rostislav SK U ČERTA Olympijský triatlon Muži nad 40 let 70
Šíma Zdeněk Slivenec Olympijský triatlon Muži nad 40 let 9
Trávníčková Bára Louny Sprint triatlon Ženy do 40 let 27
Urbanová Šárka Hopman Team Žatec Olympijský triatlon Ženy nad 40 let 2
Volf Miroslav Běžci Chomutov Olympijský triatlon Muži nad 40 let 33
Žatecký Václav Hopman Team Žatec Sprint triatlon Muži do 40 let 112
Adam Zdeněk Ústecký Olympijský triatlon Muži do 40 let 57
Adamec Radek Triexpert Milt racing team Olympijský triatlon Muži do 40 let 136
Aschenbrenner František Kryrský maratónec Olympijský triatlon Muži do 40 let 208
Banka Tomáš Hovaďáci Olympijský triatlon Muži do 40 let 165
Beck Pavel Krušnohorský výšvih Olympijský triatlon Muži nad 40 let 38
Beer Werdan Pavel Olympijský triatlon Muži nad 40 let 72
Benková Veronika VŠSK Pedf Sprint triatlon Ženy do 40 let 66
Beránková Libuše Glassman TT Teplice Sprint triatlon Ženy nad 40 let 110
Binovsky Patrik Olympijský triatlon Muži do 40 let 63
Bláha Petr Veslaři Bohemians Olympijský triatlon Muži do 40 let 101
Blechová Lucie LBS Sport Team Sprint triatlon Dorostenky 139
Boček Lukáš Údlice Olympijský triatlon Muži do 40 let 168
Bondar Grigorij Miltracing Team Sprint triatlon Muži do 40 let 90
Borovský Martin Cobram Team PPC Sprint triatlon Muži nad 40 let 140
Brynda Štěpán ÚVN STŘEŠOVICE Olympijský triatlon Muži do 40 let 114
Bureš Jaroslav Údlice Olympijský triatlon Muži nad 40 let 180
Cígler Jaromír Žatec Sprint triatlon Muži nad 40 let 87
Čamek Quba Forrest team Olympijský triatlon Muži nad 40 let 59
Čermák Dominik Duchcov Olympijský triatlon Muži do 40 let 94
Černá Tereza Šneci v běhu Sprint triatlon Ženy do 40 let 89
Černík Vítězslav Olympijský triatlon Muži nad 40 let 121
Červenka Ctibor Hopman Team Žatec Olympijský triatlon Muži nad 40 let 8
Dolanský Pavel Hobýci Most Olympijský triatlon Muži nad 40 let 201
Dráb Jiří NEVIX Olympijský triatlon Muži nad 40 let 99
Duchatelet Arnaud Prague Olympijský triatlon Muži nad 40 let 100
Dvořák Jakub Hopman Team Žatec Olympijský triatlon Muži do 40 let 22
Dvořák Martin Hopman Team Žatec Olympijský triatlon Muži nad 40 let 41
Fanta Lukáš Cobram Team PPC Sprint triatlon Muži do 40 let 143
Fifková Hana Praha Olympijský triatlon Ženy nad 40 let 86
Filippov David Olympijský triatlon Muži do 40 let 171
Flak David CSG TRI TEAM Olympijský triatlon Muži nad 40 let 190
Forejtova Dagmar Olympijský triatlon Ženy do 40 let 150
Ginzel Petr Praha 9 - Letňany Olympijský triatlon Muži nad 40 let 97
Glaubauf Aleš -/Kladno Olympijský triatlon Muži do 40 let 93
Goikoetxea Mintegi Lucie Praha 4 - Háje Olympijský triatlon Ženy nad 40 let 88
Guillaud Romain Praha Olympijský triatlon Muži do 40 let 25
Hamata Lukáš TRIATLET KARLOVY VARY Sprint triatlon Dorostenci 78
Hanžl Michal Mika training Olympijský triatlon Muži nad 40 let 134
Hauf Patrik Moderní Pětiboj Kralupy Sprint triatlon Muži nad 40 let 56
Havlíček Michal ACES Team K.Vary Olympijský triatlon Muži nad 40 let 119
Hodina Petr 1.CTK Netolice Sprint triatlon Muži nad 40 let 102
Hofreiter Bohdan ACES Team Karlovy Vary Olympijský triatlon Muži nad 40 let 206
Holec Petr Prag Bears Reasing Team Sprint triatlon Muži nad 40 let 158
Holý Jakub TRI-SKI Horní Počernice Olympijský triatlon Muži nad 40 let 92
Hornova Katerina Hopman Team Žatec Sprint triatlon Ženy do 40 let 4
Hovorková Barbora USK Akademik Cheb z.s. Olympijský triatlon Ženy do 40 let 34
Hrachovec Jan Jesenice u Prahy Olympijský triatlon Muži do 40 let 36
Hrdinka Čestmír TTC Český Brod Olympijský triatlon Muži nad 40 let 184
Hrůza Michal Teplice Olympijský triatlon Muži nad 40 let 98
Chvátal Vladimír Úvaly Sprint triatlon Muži nad 40 let 95
Chybová Vladimíra Čeradické bjěhny Olympijský triatlon Ženy nad 40 let 138
Ihnačinec Jakub Krušnoman TT Litvínov Olympijský triatlon Muži do 40 let 32
Immer Tomaš Krušnoman Triathlon Team Litvínov, z.ú. Olympijský triatlon Muži do 40 let 52
Jančovič Tomáš Sprint triatlon Muži do 40 let 47
Jandová Barbora Veslařský klub Ohře Louny Sprint triatlon Ženy do 40 let 21
Jasek Filip Česká republika Sprint triatlon Muži do 40 let 129
Javornický Tomáš DBK Kadaň Olympijský triatlon Muži nad 40 let 46
Jedlička Petr Olympijský triatlon Muži nad 40 let 67
Jenč Pavel Sprint triatlon Muži nad 40 let 68
Jenček Radek Sprint triatlon Dorostenci 109
Jirkovský Libor WITTE Bike Team Olympijský triatlon Muži nad 40 let 55
Kadleček Daniel WeTriDa Olympijský triatlon Muži nad 40 let 128
Kamarádová Daniela TRI COLORS Olympijský triatlon Ženy nad 40 let 174
Kaplan Vladimír Cobram Team PPC Sprint triatlon Muži nad 40 let 193
Kapoun Tibor Most Sprint triatlon Muži do 40 let 204
Kerner Jan TJ Lokomotiva Louny Olympijský triatlon Muži nad 40 let 175
Kindl Marek KindlBorci Olympijský triatlon Muži nad 40 let 116
Kindl Marek KindlBorci Sprint triatlon Dorostenci 117
Klemsa Jan DBK Kadaň Olympijský triatlon Muži nad 40 let 39
Klíč Dalibor Praha Sprint triatlon Muži do 40 let 115
Knyttl Vojtěch GoOut.cz Sprint triatlon Muži do 40 let 126
Kobík Martin Běžci Chomutov / Cobram Team PPC Olympijský triatlon Muži do 40 let 58
Koblížková Gabriela Etriatlon Team Sprint triatlon Ženy nad 40 let 185
Komrska Pavel Draci Horní Jiřetín Olympijský triatlon Muži nad 40 let 113
Kondračin Josef ČT sport Sprint triatlon Muži do 40 let 167
Konrad Jakub Olympijský triatlon Muži do 40 let 96
Korcová Pavla Praha Olympijský triatlon Ženy nad 40 let 71
Koubek Petr Hopman Team Žatec Olympijský triatlon Muži nad 40 let 220
Králová Barbora BTT Libochovice Sprint triatlon Ženy do 40 let 84
Krátký Luboš Ak Žatec Sprint triatlon Muži do 40 let 105
Krátký Vojtěch ZKO Louny Sprint triatlon Dorostenci 107
Kratochvil Marek STG Kadaň Olympijský triatlon Muži do 40 let 153
Krobová Eliška BTT Libochovice Sprint triatlon Dorostenky 91
Kroupa Štěpán Café racers Sprint triatlon Muži nad 40 let 186
Kříž Miloš Fujikoki Vlčí Olympijský triatlon Muži nad 40 let 125
Kučera Jan VKO Louny/SDH Touchovice Sprint triatlon Muži do 40 let 26
Küfnerová Eva 321start Olympijský triatlon Ženy do 40 let 132
Kukla Josef Praha Olympijský triatlon Muži do 40 let 103
Kuklová Květa Báječné ženy v běhu Sprint triatlon Ženy do 40 let 104
Kvasničková Radka Karlovy Vary Olympijský triatlon Ženy nad 40 let 24
Kysela Daniel Praha Olympijský triatlon Muži do 40 let 137
Lacina Martin Louny Olympijský triatlon Muži do 40 let 85
Lácha Martin Olympijský triatlon Muži do 40 let 50
Langhammer Tomáš Krušnoman Triathlon Team Litvínov, z.ú. Olympijský triatlon Muži nad 40 let 161
Laur Zbyněk Sprint triatlon Muži nad 40 let 181
Lázňovská Markéta Kutná Hora Sprint triatlon Ženy do 40 let 48
Loulová Markéta Veslařský klub Ohře Louny Sprint triatlon Ženy do 40 let 53
Lovětínská Silva Rakovník Olympijský triatlon Ženy nad 40 let 83
Macháček Marek Triatlet Karlovy Vary Olympijský triatlon Muži nad 40 let 61
Marková Miroslava Olympijský triatlon Ženy nad 40 let 173
Máša Jaroslav Sprint triatlon Muži do 40 let 76
Matějovský Jan Usk Akademik Cheb Olympijský triatlon Muži nad 40 let 177
Michalk Michael MOG Dresden Olympijský triatlon Muži nad 40 let 166
Mildorf Jiří BK Louny Olympijský triatlon Muži nad 40 let 155
Minařík Petr EGERFISH Sprint triatlon Muži nad 40 let 111
Mrkvička Robert Highland Olympijský triatlon Muži nad 40 let 6
Ňachaj Pavol Maracaná de Teraque Olympijský triatlon Muži nad 40 let 62
Nebřenský Aleš Sprint triatlon Muži do 40 let 108
Nikolič Marta KOA Sprint triatlon Ženy nad 40 let 37
Odl Jakub KOME klub Kraslice Olympijský triatlon Muži do 40 let 162
Odlová Hana KOME klub Kraslice Olympijský triatlon Ženy do 40 let 163
Okluský Miroslav TRI COLORS Olympijský triatlon Muži do 40 let 179
Opolecká Pavla Praha Olympijský triatlon Ženy do 40 let 196
Opolecký Martin Olympijský triatlon Muži do 40 let 194
Oppelt Michal Krušnoman TT Olympijský triatlon Muži do 40 let 178
Ottenschläger Oto Krušnoman Triathlon Team Litvínov, z.ú. Olympijský triatlon Muži do 40 let 28
Paar Zdeněk K.N.O Sprint triatlon Muži nad 40 let 176
Pánková Jana Sweep Ultimate Gym Sprint triatlon Ženy do 40 let 60
Pelán Stanislav HRNAP Olympijský triatlon Muži nad 40 let 145
Pelc Jaroslav Krušnohorský výšvih Olympijský triatlon Muži nad 40 let 142
Peníška Rostislav Adrop.cz Sprint triatlon Muži do 40 let 30
Peníšková Eliška Sprint triatlon Ženy do 40 let 151
Peterka Marek Triade Decin Olympijský triatlon Muži nad 40 let 192
Pilc Daniel Tri-Ski Sokol Horní Počernice Sprint triatlon Muži do 40 let 75
Pluháček Aleš Hovaďáci Olympijský triatlon Muži do 40 let 169
Podběhlý Ondřej Kadaň Olympijský triatlon Muži do 40 let 195
Podlašecký David Sprint triatlon Muži nad 40 let 160
Praská Vendulka WeTriDa Olympijský triatlon Ženy nad 40 let 31
Pražák Martin Sprint triatlon Muži do 40 let 148
Preisler Michal Jablonecké Mattonky Olympijský triatlon Muži nad 40 let 45
Provaznikova Radka Praha Sprint triatlon Ženy nad 40 let 65
Příhodová Barbora Hovaďáci Sprint triatlon Ženy do 40 let 170
Raba Kristian Hopman Team Žatec Olympijský triatlon Muži nad 40 let 164
Reindl Michal Krušnoman Triathlon Team Litvínov, z.ú. Sprint triatlon Muži nad 40 let 16
Richterová Nikol DB Tragédky Sprint triatlon Ženy do 40 let 14
Rožánková Tereza TRICOLORS Olympijský triatlon Ženy nad 40 let 157
Řezanková Alena TRI COLORS Olympijský triatlon Ženy do 40 let 156
Samek Kamil Kostelní Hlavno Sprint triatlon Muži nad 40 let 189
Santrucek Jaromir Olympijský triatlon Muži do 40 let 77
Sedlár Daniel Krušnoman TT Litvínov Sprint triatlon Dorostenci 12
Sekanina Aleš Sprint triatlon Muži do 40 let 69
Senkova Katarina jELITA Sprint triatlon Ženy do 40 let 130
Schlibener Zdeněk Kladno Sprint triatlon Muži do 40 let 73
Sirůček David Multisport team Olympijský triatlon Muži do 40 let 122
Skalková Karolína Uherské Hradiště Sprint triatlon Ženy do 40 let 199
Skořepa Adam Trutnov Triatlon Team Sprint triatlon Dorostenci 11
Sládková Jana KOA squad Olympijský triatlon Ženy nad 40 let 17
Slavíková Kamila Měcholupy Sprint triatlon Ženy do 40 let 3
Sojka Pavel Údlice Olympijský triatlon Muži do 40 let 188
Steiner Josef Krampus-čerti ze severu Sprint triatlon Muži nad 40 let 124
Strnad Pavel TRISK České Budějovice Olympijský triatlon Muži nad 40 let 7
Strnadová Monika TriSK ČB Sprint triatlon Ženy do 40 let 13
Stuchl Jindřich Cykloteam Ostrov Olympijský triatlon Muži nad 40 let 5
Sultan Jérémie 69 France Sprint triatlon Muži do 40 let 183
Susserová Lucie TT Krušnoman Litvínov Olympijský triatlon Ženy nad 40 let 127
Svoboda Martin Praha Olympijský triatlon Muži nad 40 let 191
Šimkovičová Lucia Hopman Team Žatec Sprint triatlon Ženy do 40 let 182
Šimůnková Eliška Kadaň Sprint triatlon Dorostenky 10
Šimůnková Ema TJ Klášterec nad Ohří Sprint triatlon Dorostenky 20
Šlapák Petr Krušnohorský výšvih Sprint triatlon Muži nad 40 let 131
Šmeráková Petra Hopman Team Žatec/BK Žatec Sprint triatlon Ženy nad 40 let 18
Štanda Kamil Praha Sprint triatlon Muži nad 40 let 154
Šťastný Ondřej Louny Sprint triatlon Muži do 40 let 81
Talacková Petra Boleboř Sprint triatlon Ženy do 40 let 135
Temer Jörgen Johanngeorgenstadt Olympijský triatlon Muži nad 40 let 202
Tkadlec Štěpán Unětice Olympijský triatlon Muži nad 40 let 15
Trč Stanislav Roudnice nad Labem Olympijský triatlon Muži do 40 let 133
Tumová Monika Plzeň Olympijský triatlon Ženy nad 40 let 35
Typltová Anna Rozběháme Teplice Sprint triatlon Ženy do 40 let 74
Udvardy Reka Prague Olympijský triatlon Ženy do 40 let 44
Urban Filip Hopman Team Žatec Olympijský triatlon Muži do 40 let 23
Urban Tomáš Hopman Team Žatec Olympijský triatlon Muži do 40 let 29
Vágnerová Viktorie Lokomotiva Teplice Sprint triatlon Dorostenky 64
Vaja Jan TJ Baník Krásno Sprint triatlon Muži do 40 let 205
Vaníček Adam Prague Bears Racing Team Olympijský triatlon Muži do 40 let 51
Vardan Martin Uherské Hradiště Sprint triatlon Muži do 40 let 197
Vavák Libor BK Sadská Olympijský triatlon Muži nad 40 let 120
Vavruška Petr Witte bike team Sprint triatlon Muži nad 40 let 152
Vitvar Pavel Běžci Chomutov Olympijský triatlon Muži nad 40 let 207
Vizinger Karel Chomutov Olympijský triatlon Muži nad 40 let 49
Vojtěchovský Tomáš Krušnoman TT Litvínov Olympijský triatlon Muži nad 40 let 200
Vopat Milan Milan z hor Olympijský triatlon Muži nad 40 let 40
Vostřel Radek AK Žatec Sprint triatlon Dorostenci 198
Vydra Karel TJ Sokol Žebrák Olympijský triatlon Muži nad 40 let 80
Vystrčil Pavel Tri NH Nanovice Olympijský triatlon Muži do 40 let 79
Wainer Jan Team Louny Olympijský triatlon Muži nad 40 let 144
Wainerová Jitka Team Louny Sprint triatlon Ženy nad 40 let 146
Zlatohlávek Filip Praha 10 Sprint triatlon Dorostenci 149
Zloská Eva Klub plavců mělnických Sprint triatlon Ženy nad 40 let 82
Zušťák Vladislav Triatlon Praha Háje Sprint triatlon Muži do 40 let 187
Živnůstka Martin Witte bike team Olympijský triatlon Muži do 40 let 54

STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH

Trať Kategorie Počet závodníků
Olympijský triatlon Muži nad 40 let 57
Olympijský triatlon Muži do 40 let 40
Sprint triatlon Muži do 40 let 23
Sprint triatlon Ženy do 40 let 21
Sprint triatlon Muži nad 40 let 20
Olympijský triatlon Ženy nad 40 let 14
Sprint triatlon Dorostenci 10
Olympijský triatlon Ženy do 40 let 9
Sprint triatlon Ženy nad 40 let 8
Sprint triatlon Dorostenky 5
Celkem 207