Detail závodu

Hopman půlmaraton

Datum a prezentace

DATUM ZÁVODU

14.04.2019

DATUM A ČAS PREZENTACE

Detaily závodu

DÉLKA ZÁVODU / TRATĚ

21km

10km

Pořadatel a kontakt

Hopman team Žatec, z.ú.


Tel.:
hopmantriatlon@gmail.com

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH

Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Platba
Armstark Kvido krušnohorci 10km Muži nad 40 let
Bláhová Jana Radonice 21km Ženy do 50 let 90
Černohorský Dominik Litvínov 10km Dorostenci 303
Dolenský Zdeněk 10km Muži do 40 let 244
Hartlová Iveta Březno 21km Ženy do 40 let 101
Chavík Martin Kl-Kamnářství Most 10km Muži nad 40 let 284
Jandová Lenka Rozběháme Most 10km Ženy nad 40 let 235
Jandová Lenka Most 10km Ženy nad 40 let
Krátký Luboš Ak Žatec 10km Dorostenci 208
Kujicek Tomas Bk sporice 21km Muži do 50 let 64
Loulová Markéta Veslařský klub Ohře Louny 21km Ženy do 40 let 24
Mareš Martin Zruč-Senec 21km Muži do 60 let
Milichovský Filip Ústí nad Labem 21km Muži do 50 let 52
Molnárová Petra Rozběháme Podbořany 10km Ženy nad 40 let 361
Pabišta Petr BKJ Most 10km Muži nad 40 let 272
Panuška David STG Strupčice 10km Muži do 40 let
Pavlinský Vladimír New Roll Runners 21km Muži do 60 let 91
Pexa Jaroslav 10km Muži nad 40 let
Porubčanová Anna Louny 10km Ženy do 40 let 211
Provazník Jaroslav Louny 21km Muži do 40 let 48
Provazník Martin Hopman team Žatec 21km Muži do 50 let
Straussová Jaroslava Most 10km Ženy nad 40 let
Štáb Petr Žatec 21km Muži do 40 let 29
Štefl Vladimír Braňany 10km Muži do 40 let 246
Vítková Zuzana Rozběháme Most 21km Ženy nad 50 let 38
Volf Miroslav Běžci Chomutov 21km Muži do 50 let 49
Vostřel Radek AK Žatec 10km Dorostenci 344
Wainer Jan Team Louny 10km Muži nad 40 let
Zaťko Milan Žatec 21km Muži do 60 let 7
Adamec Libor 21km Muži do 50 let 73
Antoni Petr Žatec 10km Muži nad 40 let 315
Aschenbrenner František Kryrský maratónec 21km Muži do 40 let 129
Bajbora Jan AK Bílina 21km Muži do 40 let 92
Bambas Jan Pivošlap Litvínov 10km Muži nad 40 let 298
Bárta Martin Žatec 10km Dorostenci
Bartoň Vojtěch Veslaři Bohemians 21km Muži do 40 let 77
Baše Slavomír Podbořany 10km Muži do 40 let 259
Bauchner Roman Sokol Holedeč 10km Muži nad 40 let 337
Baxová Irena Beroun 21km Ženy do 50 let 63
Beckertová Blanka 21km Ženy do 50 let 40
Bendová Veronika 10km Ženy do 40 let 226
Benešová Kristýna Krakovské běhny 21km Ženy do 40 let 81
Beránek Josef Maraton klub Kladno 21km Muži nad 60 let 96
Biskup Michal Stankovice 10km Muži do 40 let
Bláha Petr Veslaři Bohemians 21km Muži do 40 let 28
Blail Ondřej KK Chomutov 10km Muži nad 40 let
Blailová Jana KK Chomutov 10km Ženy do 40 let
Blažek Miroslav Bohemia sport Žatec 21km Muži do 50 let 50
Böhm Petr Sokolov 21km Muži do 60 let 119
Böhmová Agata Sokolov 21km Ženy do 40 let 120
Borovský Martin Cobram Team PPC 21km Muži do 50 let 44
Brabec Petr Chomutov 21km Muži do 50 let 78
Brožek Jiří Afro33 10km Muži nad 40 let 227
Brynda Josef GEOSAN GROUP RUN Kadaň 21km Muži do 50 let 30
Bureš Jaroslav Údlice 21km Muži do 50 let 107
Canini Jiří Postoloprty 10km Muži nad 40 let 334
Canini Marek Postoloprty 10km Muži do 40 let 324
Cígl Jaroslav Král 10km Muži nad 40 let 346
Coprivová Eva Žatec 10km Ženy do 40 let 352
Czervohak Josef AVZO Ranná 10km Muži nad 40 let 282
Čádová Michala Pivošlap Litvínov 10km Ženy do 40 let 300
Čachotska Lada Běžci Radonice 10km Ženy do 40 let
Čečrlová Lucie Cobram Team PPC 21km Ženy do 50 let 122
Čejková Miluše Žatec 21km Ženy do 40 let 8
Černická Barbora Beroun 21km Ženy do 40 let 62
Černý Michal Měcholupy 10km Muži do 40 let 278
Červenka Ctibor Hopman team Žatec 21km Muži do 50 let 18
Čížková Martina Žatec 10km Ženy do 40 let 276
Čučvara Pavol Podbořany 10km Muži do 40 let 267
Čučvarová Iveta Podbořany 10km Ženy do 40 let 271
Damašková Jana Kadaň 10km Ženy do 40 let 254
Damašková Jana Kadaň 10km Ženy do 40 let
Dellner Petr krušnohorci 10km Muži nad 40 let
Dolejš Jan TJ Sokol Unhošť 21km Muži nad 60 let 75
Domorád Miroslav UCB -ČS RUNNING TEAM 10km Muži nad 40 let 221
Drda Vojta Žatec 10km Muži do 40 let
Ďurčo Filip Kadaň 10km Muži nad 40 let 289
Dvořák Martin Hopman Team Žatec 21km Muži do 50 let 20
Dvořáková Martina Avanti tým 10km Ženy nad 40 let 307
Erben Václav Karlovy Vary 21km Muži do 60 let 51
Ernestová Miroslava Spona Teplice 10km Ženy do 40 let 218
Fanta Lukáš Cobram Team PPC 10km Muži do 40 let 237
Feix Ivo Teplice 21km Muži do 50 let 68
Fejfarová Kateřina Žatec 10km Ženy do 40 let 266
Fencl Jakub Fenny team Most :) 10km Muži do 40 let 322
Fialka František Běžci Chomutov 10km Muži nad 40 let 326
Fiklíková Petra USK Provod Ústí nad Labem 10km Ženy nad 40 let 336
Fílová Jana BK Běkodo Teplice 10km Ženy nad 40 let 345
Forejtova Dagmar 21km Ženy do 40 let 74
Fousová Eva Aces team Karlovy Vary 10km Ženy do 40 let 234
Galajda Jan LK Jirkov - Pyšná 21km Muži do 50 let 57
Galló Jan Žatec 10km Muži do 40 let
Galló Kateřina Žatec 10km Ženy do 40 let
Gonzorczyková Naďa Hopman team Žatec 10km Ženy nad 40 let 357
Grasl Karel Postoloprty 21km Muži do 50 let 45
Graslová Hana Postoloprty 10km Ženy nad 40 let 249
Graslová Kateřina Postoloprty 10km Ženy do 40 let 231
Graslová Kristýna Postoloprty 10km Ženy do 40 let 250
Hájek Daniel Žatec 10km Muži nad 40 let 999
Hájková Kateřina Žatec 10km Ženy nad 40 let
Hajný Kamil žatec 10km Muži nad 40 let 314
Hanuška Zbyněk Hopman Team Žatec 21km Muži do 50 let 9
Havel Filip BK Louny 10km Muži do 40 let 330
Havelka Jakub Louny 21km Muži do 40 let 99
Havlíček Michal ACES Karlovy Vary 21km Muži do 50 let 88;
Havlíčková Michaela Hvězda severu 21km Ženy do 50 let
Heligr Martin SKP Kadaň 21km Muži do 50 let 71
Hlavánová Zdenka Rozběháme Podbořany 10km Ženy nad 40 let
Hofmannová Kamila Žatec 10km Ženy do 40 let 205
Hofreiter Bohdan ACES Team Karlovy Vary 21km Muži do 60 let 130
Holák Luděk Žatec 10km Muži nad 40 let 222
Holáková Miroslava Žatec 10km Ženy nad 40 let
Holas Martin Horská služba Špindlerův Mlýn 10km Muži do 40 let 313
Holasová Lenka Lyndeat TEAM Vrchlabí 10km Ženy do 40 let 329
Holub Miroslav Chomutov 10km Muži do 40 let 265
Holub Petr SSBSZMŽP 21km Muži do 50 let
Holý Václav DBK Kadaň 21km Muži do 50 let 111
Horáková Renata 21km Ženy do 50 let 72
Horová Lada Teplice 10km Ženy nad 40 let
Hrabák Petr Slowrunners Skvrnany 21km Muži do 40 let 6
Hrbek Martin Teplice 10km Muži nad 40 let 255
Hrdina Tomáš Žatec 10km Dorostenci 325
Hrib Jakub Lochkov 21km Muži do 40 let 46
Hrnčíř Vít AVZO Ranná 10km Muži nad 40 let 274
Hrůza Michal Teplice 21km Muži do 60 let 47
Hudek Milan Výškov 21km Muži do 50 let 65
Hyža Miroslav Odolena Voda 21km Muži do 50 let 67
Charvát Petr 10km Muži do 40 let 210
Charvát Roman Klůček 10km Muži nad 40 let 241
Charvatova Kateřina Klůček 10km Ženy do 40 let 243
Chavík Martin Veterina Boskovice 10km Dorostenci 292
Chybová Vladimíra Čeradice 10km Ženy nad 40 let
Ihnačinec Jakub Krušnoman TT Litvínov 10km Muži do 40 let
Jakl Jaroslav Sk Slatiny 21km Muži do 60 let 21
Jakl Jaroslav Sk Slatiny 21km Muži do 60 let
Jakub Mitura Vladimír 10km Muži do 40 let
Jandová Barbora Veslařský klub Ohře Louny 21km Ženy do 40 let 27
Janeček Pavel Spiklenci Chlastu 10km Muži nad 40 let 225
Janoušek Radek Cobram Team EPC 10km Muži nad 40 let 258
Janoušková Veronika VK Sever Žatec 10km Dorostenky
Javornický Tomáš DBK Kadaň 21km Muži do 50 let 61
Jechová Markéta Nová Role 10km Ženy nad 40 let 238
Jelínek Tomáš Florbal Jirkov 10km Muži do 40 let 331
Jeníkovský Lukáš STG Strupčice 10km Muži do 40 let 311
Jiřičná Dana Bonbon Praha 10km Ženy nad 40 let 365
Jones Nathan 21km Muži do 40 let
Juhás Marek Krakovské běhny 21km Muži do 40 let 80
Kadeřábková Tereza Nečemice 10km Ženy do 40 let
Kalík Jan Radonice 21km Muži do 50 let 43
Kaplan Vladimír Cobram Team PPC 10km Muži nad 40 let 359
Karban Vít 21km Muži do 40 let 116
Kareš Ladislav Běžci Chomutov 21km Muži do 60 let 42
Karešová Zdeňka Běžci Chomutov 10km Ženy nad 40 let 247
Kašková Ivana Louny 10km Ženy do 40 let 215
Kindl Libor Jägerteam 21km Muži do 50 let 83
Kindl Václav Jägerteam 21km Muži do 40 let 87
Kindlová Anna Jägerteam 21km Ženy do 40 let 85
Klail Vojtěch Most 21km Muži do 40 let 33
Klán Lukáš Žatec 10km Muži do 40 let 213
Klaus Pavel Vysoká Pec 21km Muži do 40 let 117
Klemsa Jan Kadaň 21km Muži do 50 let 41
Klouček Martin Šneci v běhu 10km Muži nad 40 let 348
Kment Radek 21km Muži do 50 let 32
Kňava Tomáš Běžci Chomutov 10km Muži do 40 let 257
Knyttl Vojtěch GoOut.cz 10km Muži do 40 let 204
Kobrle Daniel Mělník 10km Muži do 40 let 233
Kočí Marcel VTŽ Vzpírání Chomutov 10km Muži nad 40 let 339
Kočíb Pavel Krušnoman TT Litvinov 21km Muži do 50 let 106
Komoráš Daniel Louny 10km Muži do 40 let 316
Komorášová Petra Louny 10km Ženy nad 40 let 319
Komrska Pavel Horní Jiřetín 21km Muži do 50 let 770
Konečná Anita Chomutov 10km Ženy nad 40 let 263
Konopásek Jaroslav 10km Dorostenci 349
Kopecká Alena SC Marathon Plzeň 21km Ženy do 50 let
Kopecký Aleš 21km Muži do 40 let 115
Kopecký Jiří Hopman team Žatec 10km Muži nad 40 let 262
Kopica Jiří Kadaň 21km Muži do 50 let 110
Korbášová Gabriela BK Žatec 21km Ženy do 50 let 10
Kouba Radek Hopman team Žatec 21km Muži do 50 let 123
Koubek Petr Hopman Team Žatec 21km Muži do 50 let 16
Kounovská Veronika Šneci v běhu 21km Ženy do 40 let 35
Koutecký Lukáš Hopman team Žatec 10km Muži do 40 let 206
Králová Dagmar Osek 21km Ženy nad 50 let 22
Kratický Vojtěch ZKO LOUNY 10km Dorostenci 209
Krátká Marina Žatec 10km Ženy do 40 let 354
Kratochvíl Marek STG Kadan 10km Muži do 40 let 297
Kroc Miloslav Brandýsek 21km Muži do 60 let 121
Krupka Martin Žatec 10km Muži nad 40 let 214
Kubicová Jana Žatec 10km Ženy nad 40 let 317
Kudrna Pavel Hopman team Žatec 10km Muži nad 40 let 296
Kucharczyk Lukáš Gestamp 10km Muži do 40 let 358
Kukučová Anna STG Strupčice 10km Ženy do 40 let
Kůsová Martina STG Strupčice 10km Ženy do 40 let 310
Kutilová Petra Žatec 10km Ženy nad 40 let
Kutiš Jiří KLADNO 21km Muži nad 60 let 36
Kvochová Kateřina Žatec 10km Ženy do 40 let
Lacina Martin Louny 21km Muži do 40 let 79
Lacinová Jana Dobroměřice 21km Ženy do 50 let ¨84
Lácha Martin 21km Muži do 40 let 82
Laibl Jan Sokol Holedeč 10km Muži nad 40 let 338
Landovský Lukáš Jablonec nad Nisou 10km Muži do 40 let 248
Lenkvik Petr Louny 21km Muži do 40 let 105
Liebig Vilém Chomutov 21km Muži do 60 let 100
Linhart Karel BK ReKa 21km Muži nad 60 let 53
Linhartová Renata BK ReKa 21km Ženy nad 50 let 54
Litvín Radek České Budějovice 21km Muži do 50 let 15
Lorinc Ján Ústí nad Labem 10km Muži nad 40 let 288
Luis Garcia Jose Gestamp 10km Muži nad 40 let 350
Luska Marek Most 10km Dorostenci
Luxa Michal Běžci Chomutov 10km Muži do 40 let 320
Maděrová Mirka Rozběháme Most 10km Ženy nad 40 let 312
Malá Irena Žatec 10km Ženy nad 40 let
Maleček Petr Sací Komando Most 10km Muži nad 40 let 230
Matěcha Miroslav TJ Hvězda Trnovany 10km Muži do 40 let
Mešo Jana USK Přívod Ústí nad.L. 21km Ženy do 50 let 109
Minaříková Michaela LoTe 10km Ženy nad 40 let
Mityska Ondřej Liběšice 10km Muži nad 40 let 299
Molcar Miroslav BK Běkodo Teplice 10km Muži nad 40 let 220
Motl Martin Drusklodol Teplice 21km Muži do 60 let 125
Mrnková Věra BK Louny 21km Ženy do 50 let 124
Myslivec Jan Unipetrol RPA 10km Muži nad 40 let 295
Nagyová Věra Klášterec 10km Ženy nad 40 let 256
Nedvěd Pavel MK Kladno 21km Muži nad 60 let 37
Němec Marek Jirkov 21km Muži do 50 let 56
Nesvadbová Eliška Žatec 10km Ženy do 40 let 228
Neuman Martin Veslaři Bohemians 21km Muži do 40 let
Novák Jakub Veslaři Bohemians Praha 21km Muži do 40 let 76
Novák Vladimír Forrest gump Žatec 10km Muži nad 40 let
Novák Vladimír ŽATEC 21km Muži do 50 let 103
Nováková Jana Forrest gump Žatec 21km Ženy do 50 let 102
Nuslauerová Marcela Vytrisk 10km Dorostenky 335
Ouzká Petra Jirkov 10km Ženy do 40 let 245
Ouzký Stanislav Jirkov 21km Muži do 50 let 55
Ovčačík Tomáš Březno 10km Muži nad 40 let 287
Parpel Martin Hlubany hills 21km Muži do 40 let 97
Patroch Pavel SWEEP ULTIMATE GYM 10km Muži nad 40 let 240
Pavlinská Jana New Roll Runners 21km Ženy do 40 let 89
Pechová Marcela Žatec 10km Ženy nad 40 let 304
Plečindová Petra Žatec 10km Ženy nad 40 let 286
Plevková Šárka Hopman 10km Ženy do 40 let 281
Poštová Barbora Most 10km Ženy do 40 let 232
Pravcová Věra Šneci v běhu 10km Ženy nad 40 let 229
Procházka Martin Žatec 10km Muži do 40 let 280
Prokeš Dušan Chomutov 21km Muži do 50 let 128
Prokešová Renata Běžci Chomutov 10km Ženy nad 40 let 363
Provazník Martin Hopman Team Žatec 10km Muži nad 40 let 333
Provazník Petr Hopman team Žatec 10km Muži nad 40 let 202
Příhoda Radek Louny 21km Muži do 50 let 112
Radilová Veronika Hopman team Žatec 10km Ženy nad 40 let 360
Radilová Veronika Hopman team Žatec 10km Dorostenky 355
Rajkovová Marta Rozběháme Podbořany 10km Ženy nad 40 let 362
Rajtmajer Vaclav 21km Muži do 40 let 39
Rajtmajerova Petra 10km Ženy do 40 let 239
Rejzková Hana Chomutov 10km Ženy do 40 let
Rybár Martin 10km Muži do 40 let 342
Rýdl Petr Cobram Team PPC 10km Muži do 40 let
Rytichová Marcela šneci v běhu 10km Ženy nad 40 let
Řimnáč Jakub Hopman team Žatec 10km Dorostenci 223
Sandecki Mark Praha 21km Muži do 40 let 118
Seidl Jan SIKO KOUPELNY 21km Muži do 40 let 23
Schmidt Michal Hopman team Žatec 21km Muži do 50 let 14
Sládek Jiří Hopman team Žatec 21km Muži do 60 let 19
Sláma Petr 10km Muži nad 40 let 224
Slavíková Kamila Měcholupy 21km Ženy do 40 let
Slavíková Kamila Měcholupy 10km Ženy do 40 let 212
Slavíková Nataša BK Žatec 10km Ženy nad 40 let 277
Směšný Lukáš Borci Z Klášterce 10km Muži nad 40 let 321
Smeták Václav MOVE 10km Muži nad 40 let 356
Smištík Marek ŽATEC 21km Muži do 40 let
Sobotková Světluše Ústí nad Labem 10km Ženy nad 40 let 261
Soukup Jan Brandýs nad Labem 10km Muži do 40 let 270
Soukup Lukáš Chomutov 10km Muži do 40 let 290
Soukupová Oldřiška Brandýs nad Labem 10km Ženy do 40 let 275
Spurný Karel KRYRY 21km Muži do 60 let 94
Steiner Josef Krampus-čerti ze severu 10km Muži nad 40 let 327
Stejskal Jakub Kadaň 10km Muži do 40 let 283
Stejskal Jan Stejsky Team 10km Muži do 40 let
Stejskalová Kateřina Stejsky Team 10km Ženy do 40 let 301
Stejskalová Novotná Marika Kadaň 10km Ženy do 40 let 285
Strádalová Lenka Liberec 10km Ženy do 40 let
Strádalová Lenka Liberec 10km Ženy nad 40 let 353
Straussová Jaroslava Avanti tým Most 10km Ženy nad 40 let 302
Straussová Jaroslava Most 10km Ženy nad 40 let
Strnad Pavel 10km Muži do 40 let 318
Stuchlý Pavel 10km Muži do 40 let 252
Stumpf Michal Most 21km Muži do 40 let 69
Stumpf Michal Most 21km Muži do 40 let
Svašek Petr TJ SOKOL Obrnice 10km Muži nad 40 let 347
Svoboda Josef 10km Muži nad 40 let 207
Svoboda Ondřej vyTRIsk / Annaberg 21km Muži do 40 let 108
Svobodová Markéta Vytrisk 10km Ženy do 40 let 332
Sýkora Tomáš Hopman team Žatec 21km Muži do 40 let 114
Synek Jiří Uranové doly Hamr 1972 10km Muži nad 40 let 219
Szalva Jiří Enem pro nás 10km Muži nad 40 let 217
Šefčíková Viera Hopman Team Žatec 21km Ženy nad 50 let 1
Ševčík Martin Hopman team Žatec 21km Muži do 60 let 5
Šilhan Radek Droužkovice City 21km Muži do 50 let 4
Šimkovičová Lucia Hopman team Žatec 21km Ženy do 40 let 93
Šimo Richard 10km Muži do 40 let 216
Šimůnková Eliška Kadaň 10km Dorostenky 251
Šimůnková Ema TJ Klášterec nad Ohří 10km Dorostenky 253
Šindelář Martin Hníydil TEAM 21km Muži do 50 let 127
Šípka Roman Žatec 21km Muži do 40 let 13
Šípková Michaela Žatec 10km Ženy do 40 let
Škaloudová Veronika AK Most 10km Dorostenky 305
Šlapák Zdeněk Sweep ultimate gym 10km Muži nad 40 let 351
Šmejc ml. Jan Žatec 21km Muži do 40 let 113
Šmeráková Petra Hopman team/BK ŽATEC 21km Ženy do 50 let 12
Špinerová Iveta Žatec 10km Ženy nad 40 let 242
Štěpnička Kamil 10km Muži do 40 let
Štolfa Ladislav Rozběháme Most / Šneci v běhu 21km Muži do 40 let 34
Štork Vladimír Chomutov 10km Muži nad 40 let
Šupol Michal SWEEP Ultimate Sport 21km Muži do 50 let 104
Švarc Jiří Krakov 10km Muži nad 40 let 264
Švec Jiří Bílina 10km Muži nad 40 let
Švejdar Slávek Triatlet Karlovy Vary 21km Muži do 50 let 86
Tall Pavel Pivovar Moucha 10km Muži nad 40 let 366
Tichý Václav Cobram Team PPC 21km Muži do 40 let
Trávničková Barbora Louny 10km Ženy do 40 let 291
Troller Radek Jägerteam 10km Muži nad 40 let
Trollerová Eva jägerteam 10km Ženy nad 40 let 293
Tručková Lenka Drusklodol Teplice 21km Ženy do 40 let 126
Ullmann Michal Cobram Team PPC 10km Muži do 40 let 306
Unger Josef Litvínov 21km Muži do 50 let 31
Urban Jaroslav Hopman team Žatec 21km Muži do 50 let 11
Urban Tomáš Hopman team Žatec 10km Muži do 40 let 201
Urbanová Iva Hopman team Žatec 21km Ženy nad 50 let 3
Urbanová Jana Hopman team Žatec 10km Ženy nad 40 let 203
Urbanová Jaroslava MOST 21km Ženy nad 50 let 98
Urbanová Šárka Hopman team Žatec 21km Ženy do 50 let 2
Užák Peter ŠK SOKOL Jasová 10km Muži do 40 let 328
Vadlejch Martin 21km Muži do 40 let
Válečková Renata BKJ Most 10km Ženy nad 40 let 273
Vaněčková Jitka Běžecký klub Unipetrol 10km Ženy do 40 let 309
Vejmělek Jan 10km Muži do 40 let 236
Veselá Šárka Chomutov 10km Ženy do 40 let
Vitovsky Petr Cukrar-Most 10km Muži nad 40 let 308
Vodicka Pavel Most 21km Muži do 60 let 66
Vojar Jiří Postoloprty 21km Muži do 50 let
Vokrouhlík Tomáš Senkov 21km Muži do 50 let 58
Vomastek Lukáš Šamšulové z Nesuchyně 10km Muži do 40 let 268
Vomastek Tomáš Šamšulové z Nesuchyně 10km Muži do 40 let 260
Vomastková Lenka Šamšulové z Nesuchyně 10km Ženy do 40 let 269
Vopat Milan Milan z hor 21km Muži do 60 let 60
Vostřel Jan ZOS Liběšovice 10km Muži do 40 let 343
Vostřel Martin Žatec 10km Muži do 40 let 341
Vostřel Radek ZOS Liběšovice 10km Muži nad 40 let 340
Vošahlík Martin Czech Tri Works Team 21km Muži do 40 let 59
Zach Tomáš Žatec 21km Muži do 40 let 17
Zelenka Jiří TJ Sokol Domoušice 10km Dorostenci 279
Zelenka Stanislav Kadaň 10km Dorostenci 323
Zemanová Andrea 21km Ženy do 40 let
Žatecká Marcela Hopman team Žatec 21km Ženy do 50 let 95

STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH

Trať Kategorie Počet závodníků
10km Muži nad 40 let 59
10km Muži do 40 let 50
21km Muži do 50 let 47
10km Ženy do 40 let 42
10km Ženy nad 40 let 41
21km Muži do 40 let 37
21km Muži do 60 let 18
21km Ženy do 50 let 15
21km Ženy do 40 let 15
10km Dorostenci 12
10km Dorostenky 6
21km Ženy nad 50 let 6
21km Muži nad 60 let 5
Celkem 353