Detail závodu

ČEZ Handy kvadriatlon

Bedřichov

Běh na lyžích, střelba na elektronické střelnici, sprint, skicross

Datum a prezentace

DATUM ZÁVODU

12.03.2016

DATUM A ČAS PREZENTACE

12.03.2016 9:30 - 10:30

Detaily závodu

DÉLKA ZÁVODU / TRATĚ

Kvadriatlon

Pořadatel a kontakt

Cesta za snem, z.s.

José Martího 31
162 52 Praha 6 - Veleslavín

Tel.: +420 739 220 922
volf@cestazasnem.cz

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH

Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Platba
Anna Krátká + Barbora Boubelíková Sekáčský sluníčka Kvadriatlon handi & nehandi 10
Babeta Nebusová + Štefan Nebus LOS-OS Kvadriatlon muž & žena 30
Barbora Becková + Roman Stejskal Skibeck C Kvadriatlon handi & nehandi 19
Daniel Honzig + Michaela Honzigová Danmoguls Kvadriatlon muž & žena 28
Daniel Novák + Michaela Sův ová EPP-Pomáhej Pohybem Kvadriatlon muž & žena 34
Filip Štupl + Romana Danilevičová Skládačky A Kvadriatlon muž & žena 29
Heřman Volf + Michal Volf HEŘ-MAN TÝM Kvadriatlon handi & nehandi 45
Ivo Beck + Petra Žáková Skibeck A Kvadriatlon muž & žena 17
Jakub Čejka + Šárka Jahodová 8kráska & Bronec Kvadriatlon muž & žena 39
Jana Hralová + Martin Kupka MBtech Bohemia I. Kvadriatlon muž & žena 35
Jaroslav Klap + Jana Dupalová ERILENS Kvadriatlon muž & žena 41
Jaroslav Riedl + Hana Salajková Nadace ČEZ Kvadriatlon muž & žena 6
Jiří Hrouda + Tereza Hroudová Skládačky B Kvadriatlon muž & žena 7
Jiří Wohl + Jana Wohlová PiKapka Kvadriatlon muž & žena 2
Karel Matějka + Lenka Honzátková Svěží vzduch Kvadriatlon handi & nehandi 46
Ladislav Náhlovský + Michaela Dubská Preciosa Kvadriatlon muž & žena 22
Lenka Michálková + Vít Balej Lokálblok Kvadriatlon muž & žena 49
Malvik + Šimon Cipro Běhejsepsem.cz Kvadriatlon člověk & pes 38
Markéta Kašičková + Přemysl Samšiňák Tuříni Kvadriatlon muž & žena 12
Martin Herget + Lucie Hergetová Skládačky E Kvadriatlon muž & žena 32
Martin Chvátal MUDr. + Irena Seidenglanzová Skibeck E Kvadriatlon handi & nehandi 21
Martin Jedlička + Alena Jančíková Metrostav A Kvadriatlon handi & nehandi 44
Martin Patřičný + Anežka Sikorová Metrostav E Kvadriatlon muž & žena 37
Martina Dvořáková + Miroslav Dvořák Dravci Kvadriatlon handi & nehandi 14
Michaela Pušová + Václav Puš O´style footbike team Kvadriatlon muž & žena 31
Michal Bína + Alena Čejková Skrytá identita l Kvadriatlon muž & žena 16
Michal Brtoš + Veronika Šťastná Sportability 1 Kvadriatlon muž & žena 47
Michal Hořejší + Veronika Hořejší Hořáci Kvadriatlon muž & žena 4
Milan Kulman + Zuzana Kulmanová Skládačky D Kvadriatlon muž & žena 13
Miloš Bauer + Vítězslav Stix AZ - Pokorny Kvadriatlon handi & nehandi 1
Mojmír Stuchlík + Pavel Polák Metrostav C Kvadriatlon junior & senior 24
Pavel Tyl + Věra Bělohlávková Záchvat kašle Kvadriatlon muž & žena 33
Petr Pokorný + Michaela Pokorná AZ POKORNY Kvadriatlon muž & žena 40
Petr Řezáč + Petra Brodíková Metrostav B Kvadriatlon muž & žena 23
Petr Tuček + Martin Valenta Skibeck D Kvadriatlon handi & nehandi 20
Petra Boušková + Filip Žižka MBtech Engineers Kvadriatlon muž & žena 36
Petra Petruželová + Stanislav Petružela Petružílci Kvadriatlon muž & žena 11
Radoslav Kvaček + Hana Hájková K4 AEGON Kvadriatlon muž & žena 8
Robert Žáček + Kateřina Štoková Raketa Kvadriatlon muž & žena 26
Rudolf Brojír + Tomáš Miko SKV Praha Kvadriatlon handi & nehandi 5
Sváťa Štěpánová + Tomáš Štěpán Metrostav D Kvadriatlon muž & žena 25
Štěpán Chroustovský + Jan Strcula Skládačky C Kvadriatlon handi & nehandi 3
Tomáš Lisý + Sportability 2 Kvadriatlon muž & žena 43
Václav Sůva + Pavla vankova Benjamínci Kvadriatlon muž & žena 15
Václav Sychrovský + Eliška Tučková Skibeck B Kvadriatlon junior & senior 18
Vít Borovička + Kamila Dlouhá Bohémové Kvadriatlon muž & žena 27
Vít Mairich + Veronika Daňková Skládačky F Kvadriatlon muž & žena 9
Zuzana Kocumová + Libor Jäger Topdance Kvadriatlon muž & žena 50

STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH

Trať Kategorie Počet závodníků
Kvadriatlon muž & žena 34
Kvadriatlon handi & nehandi 11
Kvadriatlon junior & senior 2
Kvadriatlon člověk & pes 1
Celkem 48