Detail závodu

Běh na Mědník

Prezentace v obci Měděnec

Běh

Datum a prezentace

DATUM ZÁVODU

20.04.2019

DATUM A ČAS PREZENTACE

Detaily závodu

DÉLKA ZÁVODU / TRATĚ

8,5  km / 600 m převýšení

Pořadatel a kontakt

Sportovní klub Městské Policie Kadaň


Tel.:
vlasak.jirka@centrum.cz

WEB

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH

Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Platba
Andres Broňa Spořice- HardCrocc 8,5  km / 600 m převýšení Muži 50 – 59 let 1
Apolen Jan Atletika Kadan 8,5  km / 600 m převýšení Muži 15 – 19 let 2
Bambas Jan Pivošlap Litvínov 8,5  km / 600 m převýšení Muži 40 – 49 let 3
Bašus Lubomír Kolová 8,5  km / 600 m převýšení Muži 20 – 39 let 126
Bečka Miloslav Ústí n.L. 8,5  km / 600 m převýšení Muži 60 – 69 let 127
Bechiňský Václav New Roll Runners 8,5  km / 600 m převýšení Muži 20 – 39 let 4
Bergmanová Markéta 8,5  km / 600 m převýšení Ženy 20 – 39 let 5
Bláhová Jana Radonice 8,5  km / 600 m převýšení Ženy 40 – 49 let 128
Brožek Vítek Witte bike team 8,5  km / 600 m převýšení Muži 20 – 39 let 282
Brožková Štěpánka Witte Bike Team 8,5  km / 600 m převýšení Ženy 20 – 39 let 6
Bruna Tomáš 8,5  km / 600 m převýšení Muži 20 – 39 let 7
Coufal Jakub Witte Bike Team 8,5  km / 600 m převýšení Muži 20 – 39 let 8
Čádová Michala Litvínov 8,5  km / 600 m převýšení Ženy 20 – 39 let 9
Čachotska Lada 8,5  km / 600 m převýšení Ženy 20 – 39 let 10
Čekan Miroslav Ostrov 8,5  km / 600 m převýšení Muži 60 – 69 let
Černohorský Dominik Litvínov 8,5  km / 600 m převýšení Muži 15 – 19 let 11
Čočková Jana Bike a Běh Ostrov 8,5  km / 600 m převýšení Ženy 40 – 49 let 12
Daďourkova Helena Runbo 8,5  km / 600 m převýšení Ženy 40 – 49 let 162
Damašková Jana Kadan 8,5  km / 600 m převýšení Ženy 20 – 39 let 138
David Seidel, WILIER/FORCE Germany 8,5  km / 600 m převýšení Muži 20 – 39 let 283
Dicá Vladimír TJ Slavoj Bečov nad Teplou 8,5  km / 600 m převýšení Muži 50 – 59 let 13
Dolenský Zdeněk 8,5  km / 600 m převýšení Muži 20 – 39 let 14
Drábek Ondřej Bílina 8,5  km / 600 m převýšení Muži 20 – 39 let 129
Drvota Zdeněk MaLé-R 8,5  km / 600 m převýšení Muži 50 – 59 let 15
Drvotová Richterová Martina MaLé-R 8,5  km / 600 m převýšení Ženy 40 – 49 let 16
Dušek Vladimír Klášterec nad Ohří 8,5  km / 600 m převýšení Muži 60 – 69 let 130
Dvořáková Jana TJ Klášterec nad Ohří 8,5  km / 600 m převýšení Ženy 50 – 59 let 17
Elizabeth Künzlová Lucie New Roll Runners 8,5  km / 600 m převýšení Ženy 20 – 39 let 18
Fauová Michaela STG Spořice 8,5  km / 600 m převýšení Ženy 20 – 39 let 131
Fialka František Běžci Chomutov 8,5  km / 600 m převýšení Muži 40 – 49 let 281
Fučík Michal Kadaň 8,5  km / 600 m převýšení Muži 20 – 39 let 19
Galajda Jan LK Jirkov 8,5  km / 600 m převýšení Muži 40 – 49 let 20
Hahn Hana Sweep Ultimate Gym 8,5  km / 600 m převýšení Ženy 20 – 39 let 21
Hájek Jan 8,5  km / 600 m převýšení Muži 20 – 39 let 22
Hartlová Iveta Březno 8,5  km / 600 m převýšení Ženy 20 – 39 let 23
Havlíček Michal ACES Team K.Vary 8,5  km / 600 m převýšení Muži 40 – 49 let 24
Havlíčková Michaela Qap.cz 8,5  km / 600 m převýšení Ženy 40 – 49 let 25
Heligr Martin SKP Kadaň 8,5  km / 600 m převýšení Muži 40 – 49 let 26
Holub Stanislav Sobědruhy 8,5  km / 600 m převýšení Muži 40 – 49 let 132
Hovorková Barbora USK Akademik Cheb 8,5  km / 600 m převýšení Ženy 20 – 39 let 160
Hrdličková Jana Hladová kola Litvínov 8,5  km / 600 m převýšení Ženy 20 – 39 let 133
Hůrka Otakar Bike a Běh Ostrov 8,5  km / 600 m převýšení Muži 40 – 49 let 134
Choděrová Zuzana Klacíkov 8,5  km / 600 m převýšení Ženy 20 – 39 let 27
Chytrá Martina New Roll Runners 8,5  km / 600 m převýšení Ženy 20 – 39 let 135
Janda Jiří MP Praha 8,5  km / 600 m převýšení Muži 40 – 49 let 169
Jánský Petr Masajové z Ostrova 8,5  km / 600 m převýšení Muži 40 – 49 let 139
Javornický Tomáš DBK Kadaň 8,5  km / 600 m převýšení Muži 40 – 49 let 140
Kabilová Martina ACES Team Karlovy Vary 8,5  km / 600 m převýšení Ženy 50 – 59 let 28
Kacíř Zdeněk LOUČNÁ956 8,5  km / 600 m převýšení Muži 60 – 69 let 29
kadeřábková Petra STG Spořice 8,5  km / 600 m převýšení Ženy 20 – 39 let 30
Kalčík Michal 8,5  km / 600 m převýšení Muži 20 – 39 let 136
Karešová Zdeňka Běžci Chomutov 8,5  km / 600 m převýšení Ženy 50 – 59 let 137
Kaška Karel Chomutov 8,5  km / 600 m převýšení Muži 15 – 19 let 31
Kavka Martin Most 8,5  km / 600 m převýšení Muži 20 – 39 let 32
Klemsa Jan 8,5  km / 600 m převýšení Muži 40 – 49 let 33
Klima Pavel Sokol Vilemov 8,5  km / 600 m převýšení Muži 50 – 59 let
Kňava Martin Bike a Běh Ostrov 8,5  km / 600 m převýšení Muži 20 – 39 let 34
Kollár Filip SRTQ Strupčice 8,5  km / 600 m převýšení Muži 40 – 49 let 170
Kondrková Monika 8,5  km / 600 m převýšení Ženy 40 – 49 let 35
Kopecký Jiří Hopman team Žatec 8,5  km / 600 m převýšení Muži 40 – 49 let 36
Kopecký Miloš Sweep Ultimate Gym 8,5  km / 600 m převýšení Muži 20 – 39 let 141
Kopica Jiří Kadaň 8,5  km / 600 m převýšení Muži 40 – 49 let 37
Kostka Josef VT Chomutov 8,5  km / 600 m převýšení Muži 70 – 99 let 38
Kouba Radek Hopman team Žatec 8,5  km / 600 m převýšení Muži 40 – 49 let 39
Kováčová Eliška ŠAK Chodov 8,5  km / 600 m převýšení Ženy 20 – 39 let 142
Kožák Milan SC Start Karlovy Vary 8,5  km / 600 m převýšení Muži 50 – 59 let 40
Kožák Tomáš SC Start Karlovy Vary 8,5  km / 600 m převýšení Muži 15 – 19 let 41
Kratochvil Marek TeamKadaň 8,5  km / 600 m převýšení Muži 20 – 39 let 42
Kristenová Nela Triatlet KV 8,5  km / 600 m převýšení Ženy 20 – 39 let 143
Krůdl Jirka WITTE Bike Team 8,5  km / 600 m převýšení Muži 40 – 49 let 43
Krummer Radek Triatlet KV 8,5  km / 600 m převýšení Muži 20 – 39 let 144
Křížová Anežka Stráž nad Ohří 8,5  km / 600 m převýšení Ženy 20 – 39 let 106
Kujicek Tomas Bk sporice 8,5  km / 600 m převýšení Muži 40 – 49 let 44
Kule Martin Pupkani KV 8,5  km / 600 m převýšení Muži 40 – 49 let 145
Kuneš Adam Korejský sršni 8,5  km / 600 m převýšení Muži 20 – 39 let 45
Kýnová Karolína Hasiči Kadaň 8,5  km / 600 m převýšení Ženy 15 – 19 let 46
Lang Tomas ŠAK Chodov 8,5  km / 600 m převýšení Muži 40 – 49 let 47
Lánský Jaroslav chomutov 8,5  km / 600 m převýšení Muži 50 – 59 let 48
Liebig Ladislav Bettelgrüne-Leutensdorf 8,5  km / 600 m převýšení Muži 40 – 49 let 49
Lubinová Romana SC Start Karlovy Vary 8,5  km / 600 m převýšení Ženy 50 – 59 let 50
Malická Hana Erfurter Tennisclub Rot-Weiß e.V. 8,5  km / 600 m převýšení Ženy 15 – 19 let 51
Malý Vojtěch PANB/Sweep Ultimate Gym 8,5  km / 600 m převýšení Muži 40 – 49 let 146
Marková Gabriela Masajové z Ostrova 8,5  km / 600 m převýšení Ženy 40 – 49 let 147
Martykán Jiří CT DNT 8,5  km / 600 m převýšení Muži 70 – 99 let 148
Matyuš Daniel SKMP 8,5  km / 600 m převýšení Muži 20 – 39 let 165
Mikeš Jindřich Triatlet Karlovy Vary 8,5  km / 600 m převýšení Muži 50 – 59 let 149
Mikeš Václav Sport Josefov 8,5  km / 600 m převýšení Muži 60 – 69 let 150
Miroslava Sweep ultimate gym 8,5  km / 600 m převýšení Ženy 20 – 39 let 52
Molcar Jan BK Běkodo Teplice 8,5  km / 600 m převýšení Muži 15 – 19 let 53
Molcar Miroslav BK Běkodo Teplice 8,5  km / 600 m převýšení Muži 50 – 59 let 54
Molcarová Jana BK Běkodo Teplice 8,5  km / 600 m převýšení Ženy 40 – 49 let 55
Molnár Jan Kadaň 8,5  km / 600 m převýšení Muži 40 – 49 let 56
Molnárová Kateřina bdkkadan 8,5  km / 600 m převýšení Ženy 40 – 49 let 57
Mrkáček Standa STG Spořice/Sweep Ultimate Gym 8,5  km / 600 m převýšení Muži 20 – 39 let 58
Mrkáčková Jana STG Spořice, Sweep Ultimate Gym 8,5  km / 600 m převýšení Ženy 20 – 39 let 59
Mutlová Evka FRKDN 8,5  km / 600 m převýšení Ženy 20 – 39 let 168
Nádaská Renata Droužkovice 8,5  km / 600 m převýšení Ženy 40 – 49 let 60
Nový Martin Kadaň 8,5  km / 600 m převýšení Muži 20 – 39 let 61
Oplt Michal New Roll Runners 8,5  km / 600 m převýšení Muži 20 – 39 let 151
Ouzký Stanislav Jirkov 8,5  km / 600 m převýšení Muži 40 – 49 let 62
Pánková Jana Běžci Chomutov 8,5  km / 600 m převýšení Ženy 20 – 39 let 63
Parihuzič Dušan AK Sokolov 8,5  km / 600 m převýšení Muži 40 – 49 let 284
Patroch Pavel SWEEP ULTIMATE GYM 8,5  km / 600 m převýšení Muži 40 – 49 let 64
Petr Ungermann 8,5  km / 600 m převýšení Muži 20 – 39 let 65
Pilný Martin 8,5  km / 600 m převýšení Muži 20 – 39 let 66
Pinl Libor Plzeň 8,5  km / 600 m převýšení Muži 40 – 49 let 67
Plechač Miloslav Klášterec nad Ohří 8,5  km / 600 m převýšení Muži 40 – 49 let 152
Podběhlý Ondřej Kadaň 8,5  km / 600 m převýšení Muži 20 – 39 let 68
Pribičin Ludvík Triatlet Karlovy Vary 8,5  km / 600 m převýšení Muži 40 – 49 let 69
Pribičinová Simona Triatlet Karlovy Vary 8,5  km / 600 m převýšení Ženy 40 – 49 let 70
Prinda Marek Klasterecke behny 8,5  km / 600 m převýšení Muži 20 – 39 let 71
Prokeš Petr Sweep Ultimate Gym 8,5  km / 600 m převýšení Muži 50 – 59 let 161
Pulda Štěpán Liberec 8,5  km / 600 m převýšení Muži 40 – 49 let 163
Razakowská Jana Kadaň 8,5  km / 600 m převýšení Ženy 40 – 49 let 72
Razakowski Martin Dobrovolný běžecký kroužek Kadaň 8,5  km / 600 m převýšení Muži 40 – 49 let 73
Repáčová Marcela 8,5  km / 600 m převýšení Ženy 40 – 49 let 74
Richter Tomáš TepliSPONA Teplicece 8,5  km / 600 m převýšení Muži 15 – 19 let 75
Rottová Jana Kadaň 8,5  km / 600 m převýšení Ženy 20 – 39 let 76
Rusňák Jan 8,5  km / 600 m převýšení Muži 50 – 59 let 77
Rusňáková Ludmila 8,5  km / 600 m převýšení Ženy 50 – 59 let 78
Rutzenstorferová Jana MaLé-R 8,5  km / 600 m převýšení Ženy 50 – 59 let 79
Růžička Martin Most 8,5  km / 600 m převýšení Muži 20 – 39 let 80
Růžičková Zuzana Most 8,5  km / 600 m převýšení Ženy 20 – 39 let 81
Řehoř Zdeněk STG Strupčice 8,5  km / 600 m převýšení Muži 40 – 49 let 167
Seman Václav Klášterec nad Ohří 8,5  km / 600 m převýšení Muži 20 – 39 let 82
Schütze Ondřej WITTE Bike Team 8,5  km / 600 m převýšení Muži 20 – 39 let 83
Simon Christin SV Neudorf (GER) 8,5  km / 600 m převýšení Ženy 20 – 39 let
Sklenička Tomáš 8,5  km / 600 m převýšení Muži 20 – 39 let 84
Sládek Jiří BK Žatec 8,5  km / 600 m převýšení Muži 50 – 59 let 85
Směšný Lukáš Klášterec 8,5  km / 600 m převýšení Muži 40 – 49 let 86
Sobota Martin Pupkani KV 8,5  km / 600 m převýšení Muži 20 – 39 let 87
Sojka Jiří Kadaň 8,5  km / 600 m převýšení Muži 40 – 49 let 88
Soudek Petr 8,5  km / 600 m převýšení Muži 20 – 39 let 89
Stecker Luděk STG Spořice 8,5  km / 600 m převýšení Muži 40 – 49 let 153
Stříbrný Vítr Kadaň 8,5  km / 600 m převýšení Muži 40 – 49 let 90
Stumpf Michal Most v pohybu 8,5  km / 600 m převýšení Muži 20 – 39 let 91
Stűtz Jan HS Měděnec 8,5  km / 600 m převýšení Muži 20 – 39 let 92
Svoboda Jan PomaloBěžci 8,5  km / 600 m převýšení Muži 20 – 39 let
Svoboda Josef CT DNT 8,5  km / 600 m převýšení Muži 70 – 99 let 154
Sýkora Tomáš Hopman Team Žatec 8,5  km / 600 m převýšení Muži 20 – 39 let 93
Šebesta Kuba FRKDN 8,5  km / 600 m převýšení Muži 20 – 39 let 94
Ševčík Martin Hopman Team Žatec 8,5  km / 600 m převýšení Muži 50 – 59 let 95
Ševčíková Anežka 8,5  km / 600 m převýšení Ženy 15 – 19 let 122
Ševčíková Dita Perštejn 8,5  km / 600 m převýšení Ženy 40 – 49 let 96
Ševčíková Viktorie Perštejn 8,5  km / 600 m převýšení Ženy 15 – 19 let 97
Šilhan Jiří WITTE Bike Team 8,5  km / 600 m převýšení Muži 40 – 49 let 98
Šimána Filip Karate klub Kadaň 8,5  km / 600 m převýšení Muži 20 – 39 let 99
Šimána Kryštof Vodní sporty Kadaň 8,5  km / 600 m převýšení Muži 20 – 39 let 100
Šimána Miroslav SKMP Kadaň 8,5  km / 600 m převýšení Muži 50 – 59 let 101
Šimoňák Milan Běžci Chomutov 8,5  km / 600 m převýšení Muži 20 – 39 let 155
Šimonek Petr 8,5  km / 600 m převýšení Muži 20 – 39 let 626
Šimůnková Eliška Kadaň 8,5  km / 600 m převýšení Ženy 15 – 19 let 102
Šimůnková Ema TJ Klášterec nad Ohří 8,5  km / 600 m převýšení Ženy 15 – 19 let 103
Šimůnková Štěpánka Kadaň 8,5  km / 600 m převýšení Ženy 20 – 39 let 104
Šindelář Martin HnízdilTeam 8,5  km / 600 m převýšení Muži 40 – 49 let 159
Šípová Irena AcesKV 8,5  km / 600 m převýšení Ženy 50 – 59 let 105
Škaloudová Veronika 8,5  km / 600 m převýšení Ženy 15 – 19 let 107
Škrába Petr CYROTO Team 8,5  km / 600 m převýšení Muži 20 – 39 let 108
Šlapák Zdeněk Sweep ultimate gym 8,5  km / 600 m převýšení Muži 40 – 49 let 109
šmejkalová Hana ACES Team K.Vary 8,5  km / 600 m převýšení Ženy 40 – 49 let 110
Šmíd Petr BANÍK OSEK 8,5  km / 600 m převýšení Muži 40 – 49 let 111
Šolta Marcel STG Strupčice 8,5  km / 600 m převýšení Muži 50 – 59 let
Špírková Lenka MaLé-R 8,5  km / 600 m převýšení Ženy 50 – 59 let 112
Šroufek Jaroslav STG Spořiče 8,5  km / 600 m převýšení Muži 20 – 39 let 113
Tudorová Markéta 8,5  km / 600 m převýšení Ženy 15 – 19 let 114
Vadlejch Jiří Kadaň 8,5  km / 600 m převýšení Muži 40 – 49 let 115
Valtr Vladimír MP PRAHA 8,5  km / 600 m převýšení Muži 50 – 59 let 116
Vančurová Šárka BKV Holýšov 8,5  km / 600 m převýšení Ženy 40 – 49 let 156
Vávrů Ivana TJ VTŽ Chomutov 8,5  km / 600 m převýšení Ženy 20 – 39 let
Večeřa František VTŽ Chomutov 8,5  km / 600 m převýšení Muži 70 – 99 let 117
Veverkova Daniela Krušné hory na kole 8,5  km / 600 m převýšení Ženy 40 – 49 let
Vítková Zuzana Rozběháme Most 8,5  km / 600 m převýšení Ženy 50 – 59 let 118
Vltavský Marcel ACES 8,5  km / 600 m převýšení Muži 50 – 59 let 158
Vodicka Pavel Most 8,5  km / 600 m převýšení Muži 50 – 59 let 119
Vodochodsky Vladimir MTB Hellfish 8,5  km / 600 m převýšení Muži 40 – 49 let 120
Vojtěchovský Tomáš Běžci Chomutov 8,5  km / 600 m převýšení Muži 40 – 49 let 157
Volf Miroslav Běžci Chomutov 8,5  km / 600 m převýšení Muži 40 – 49 let 121
Waltera Michaela TBP Perštejn 8,5  km / 600 m převýšení Ženy 40 – 49 let 123
Zahálka František Chomutov 8,5  km / 600 m převýšení Muži 20 – 39 let 124
Zavřel Jiří Kadaň 8,5  km / 600 m převýšení Muži 20 – 39 let 125

STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH

Trať Kategorie Počet závodníků
8,5  km / 600 m převýšení Muži 20 – 39 let 44
8,5  km / 600 m převýšení Muži 40 – 49 let 43
8,5  km / 600 m převýšení Ženy 20 – 39 let 26
8,5  km / 600 m převýšení Ženy 40 – 49 let 18
8,5  km / 600 m převýšení Muži 50 – 59 let 17
8,5  km / 600 m převýšení Ženy 50 – 59 let 9
8,5  km / 600 m převýšení Ženy 15 – 19 let 8
8,5  km / 600 m převýšení Muži 15 – 19 let 6
8,5  km / 600 m převýšení Muži 60 – 69 let 5
8,5  km / 600 m převýšení Muži 70 – 99 let 4
Celkem 180