Detail závodu

RUN PRAHA - PLZEŇ

Praha-Plzeň

Běh

Datum a prezentace

DATUM ZÁVODU

14.09.2019

DATUM A ČAS PREZENTACE

Detaily závodu

DÉLKA ZÁVODU / TRATĚ

100km

Pořadatel a kontakt

TOS Production


Tel.:
info@tosproduction.cz

2019
STARTOVNÉ OD
PŘIHLÁŠENO ZÁVODNÍKŮ

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH

Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Platba
Babková Ivana Nekupuj adoptuj 100km ELITE mix 3-4 závodníci
Bezdička Josef Wing Runners - Sigma 100km COUPLE muži 2 závodníci
Bezpalcova Alena Wild Team 100km ELITE mix 3-4 závodníci
Bláha Jaroslav Blahy 100km EXTREME muži 1 závodník
Böhm Radek dobřany 100km EXTREME muži 1 závodník
Burda Milan Splašení blázni 100km RELAX mix 9-10 závodníků
Cepák David #DCKM 100km ULTRA mix 5-6 závodníků
Cepková Markéta BK Chýně Dream Team 100km ULTRA mix 5-6 závodníků
Černá Pavlína Atrofovaná kružnice je svatá 100km RELAX mix 9-10 závodníků
Čudáková Anna ČTYŘTET 100km ELITE ženy 3-4 závodnice
de Kroon Adriaan Chapman Taylor 100km ULTRA mix 5-6 závodníků
Demangeon Xavier Písek Team 100km ULTRA mix 5-6 závodníků
DOSTÁL JAROMÍR RAC ACADEMY CERHOVICE 3 100km ULTRA mix 5-6 závodníků
Durďák Ondřej Karlín 100km EXTREME muži 1 závodník
Fejt Jiří VLTAVA LABE MEDIA 100km RELAX muži 9-10 závodníků
Filip Luboš Vltava Rum 100km ULTRA mix 5-6 závodníků
Galanská Radka Ladies Prague & Pilsen 100km ULTRA ženy 5-6 závodnic
Genčurová Jana Bernohy/Trnava 100km ELITE mix 3-4 závodníci
Gombík Ivo CORTEX 100km RELAX mix 9-10 závodníků
Grošek Jan Čochtan Horní Slavkov A 100km ULTRA mix 5-6 závodníků
Guniš Ondřej Just Run 100km ULTRA mix 5-6 závodníků
Hanak Michal Run Academy Cerhovice 1 100km ULTRA mix 5-6 závodníků
Hanzlík Jan Achilles Runners 100km ELITE muži 3-4 závodníci
Hanzlík Martin Schneider Electric Running Team 100km ULTRA muži 5-6 závodníků
Herbst Luboš DoHáje Run Dos 100km CLOUPLE mix 2 závodníci
Hodr Filip VoKoHo 100km ELITE muži 3-4 závodníci
Hubáček Pavel huby 100km EXTREME muži 1 závodník
Jelinková Dagmar Běžím za LItice 100km RELAX mix 9-10 závodníků
Kapr Tomáš Kapr je kámoš, ne žrádlo 100km ELITE muži 3-4 závodníci
Kaprálek Martin BK Chýně All Stars 100km ULTRA mix 5-6 závodníků
Kára Milan RAC 2 100km ULTRA mix 5-6 závodníků
Kárová Iveta RAC 4 100km ULTRA mix 5-6 závodníků
Kočí David Jeden měsíc běžce 100km CLOUPLE mix 2 závodníci
Koštál David behání mám v srdci 100km FUN mix 7-8 závodníků
krobova andrea Jeden měsíc běžce II. 100km ULTRA mix 5-6 závodníků
Krsek Jiří Inaircom RELAX 100km RELAX mix 9-10 závodníků
Kubin Marek PMDP Plzeň 100km RELAX mix 9-10 závodníků
Kučera Michal 100km EXTREME muži 1 závodník
Latislavova Eva Jsme to my 100km ULTRA ženy 5-6 závodnic
Le Viet Tomáš TJ Sušice 100km EXTREME muži 1 závodník
Liška Michal Bratři v triku 100km ELITE muži 3-4 závodníci
Lukešová Terezie Intenzivní běhny 100km RELAX mix 9-10 závodníků
Lukovský Roman Srtg Podluží 100km EXTREME muži 1 závodník
Malínský Bronislav Rozběháme Česko 100km EXTREME muži 1 závodník
Mareš Pavel BCS BOUDY + 100km ULTRA muži 5-6 závodníků
Markes Frantisek Řečici squadra 100km ELITE muži 3-4 závodníci
Martínek Evžen Wing Runners Kudos 100km COUPLE muži 2 závodníci
Matějková Olga SMURFIT KAPPA TORPÉDA 100km RELAX mix 9-10 závodníků
Matoušek Jirka 100km EXTREME muži 1 závodník
Michl Jakub Pinkrules 100km ULTRA mix 5-6 závodníků
Miškovič Dušan Plzeňští běžci KLUB 100km EXTREME muži 1 závodník
Mrázek Lukáš Černošický démon 100km EXTREME muži 1 závodník
Nosek Michal Český běžecký klub 100km EXTREME muži 1 závodník
Oliberius Ladislav Inaircom ULTRA 100km ULTRA muži 5-6 závodníků
Páníková Kamila Pink couple 100km CLOUPLE mix 2 závodníci
Patera Martin Zahustelova Koťátka 100km ELITE muži 3-4 závodníci
Pekařová Lucie Kamarádi 100km FUN mix 7-8 závodníků
Petr Pavel Jeden měsíc běžce 100km ULTRA mix 5-6 závodníků
Provinská Bára Šnek tým 100km RELAX mix 9-10 závodníků
Schmidová Vendula šest-tet 100km ULTRA ženy 5-6 závodnic
Šašková Soňa Rychlé Volty_Intersoft Automation 100km RELAX mix 9-10 závodníků
Šimková Andrea Kašparovy rychlé tlapky 100km ULTRA ženy 5-6 závodnic
Šindelářová Blanka Rebel Team Blovice 100km CLOUPLE mix 2 závodníci
Škarda Zdeněk Haka Racing Team 100km ULTRA muži 5-6 závodníků
Špachman Pavel Linde Pohony s.r.o. 100km RELAX mix 9-10 závodníků
Štefek Josef Nedělní běžci Domažlice 100km ELITE muži 3-4 závodníci
Štěpánek Martin 100km ULTRA mix 5-6 závodníků
Švíglerová Lenka SHK Ladies 100km ULTRA ženy 5-6 závodnic
Švíglerová Lenka SKH gemtleman 100km ULTRA muži 5-6 závodníků
Valentová Tereza Wing Runners - Makalu 100km ELITE ženy 3-4 závodnice
Vaňková Radka DoHaje run team 100km ULTRA ženy 5-6 závodnic
Vápeník Petr Taste Run 100km RELAX mix 9-10 závodníků
VESELÁ LENKA Pohodáři s.r.o. 100km RELAX mix 9-10 závodníků
Vítková Zuzana Šmoulové 100km ULTRA mix 5-6 závodníků
Vondrák Martin 100km EXTREME muži 1 závodník
Vrzala Tomáš 100km EXTREME muži 1 závodník
Zámečník Zbyšek Rokytka 100km ULTRA mix 5-6 závodníků
ZdeněkBeneš RuMning klap 100km EXTREME muži 1 závodník

STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH

Trať Kategorie Počet závodníků
100km ULTRA mix 5-6 závodníků 18
100km EXTREME muži 1 závodník 15
100km RELAX mix 9-10 závodníků 13
100km ELITE muži 3-4 závodníci 7
100km ULTRA ženy 5-6 závodnic 6
100km ULTRA muži 5-6 závodníků 5
100km CLOUPLE mix 2 závodníci 4
100km ELITE mix 3-4 závodníci 3
100km ELITE ženy 3-4 závodnice 2
100km COUPLE muži 2 závodníci 2
100km FUN mix 7-8 závodníků 2
100km RELAX muži 9-10 závodníků 1
Celkem 78