Detail závodu

SEAL´S RUN - Nový Mlýn III

Stod Nový Mlýn

Běh s překážkami

Datum a prezentace

DATUM ZÁVODU

25.05.2019

DATUM A ČAS PREZENTACE

7:30-10:00

Detaily závodu

DÉLKA ZÁVODU / TRATĚ

8km+, 15+ překážek

Pořadatel a kontakt

Seal's RUN, z. s.


Tel.:
info@seals-run.cz

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH

Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Platba
8km+, 15+ překážek Muži do 39 let 224
Audy Adam 8km+, 15+ překážek Muži do 39 let 222
Babušková Stanislava 8km+, 15+ překážek Ženy 40 a více let 223
Balačín Lukáš Černý koně 8km+, 15+ překážek Muži do 39 let 155
Balážová Monika 8km+, 15+ překážek Ženy 40 a více let 136
Baránková Šárka SRTG Holýšov 8km+, 15+ překážek Ženy 40 a více let 176
Bauer Stanislav 8km+, 15+ překážek Muži do 39 let 201
Baxa Marek 8km+, 15+ překážek Muži do 39 let 189
Bečvář Radek 8km+, 15+ překážek Muži do 39 let 120
Bečvář Rudolf Ampéři 8km+, 15+ překážek Muži do 39 let 126
Beringerova Nikol Bohemian Spartans 8km+, 15+ překážek Ženy do 39 let 109
Berka Roman 8km+, 15+ překážek Muži do 39 let 197
Bitter Pavel #GLADIATORRACETEAM 8km+, 15+ překážek Muži do 39 let 170
Borbášková Laura 8km+, 15+ překážek Ženy do 39 let 230
Bozděch Marek SRTG Plzeň 8km+, 15+ překážek Muži do 39 let 115
Burdová Marika 8km+, 15+ překážek Ženy do 39 let 217
Carvanova Petra 8km+, 15+ překážek Ženy do 39 let 221
Čaba Ladislav 8km+, 15+ překážek Muži do 39 let 177
Čejka Martin 8km+, 15+ překážek Muži do 39 let 134
Černý Stanislav Černý koně 8km+, 15+ překážek Muži 40 let a více 156
Divišová Kamila Unicorn Power 8km+, 15+ překážek Ženy do 39 let 191
Dolejšová Michaela Tukabel tým 8km+, 15+ překážek Ženy do 39 let 144
Drahozal Michal 8km+, 15+ překážek Muži do 39 let 168
Dvořák Jan 8km+, 15+ překážek Muži do 39 let 183
Dvořák Antonín SRTG Praha 8km+, 15+ překážek Muži do 39 let 188
Erhart Pavel 8km+, 15+ překážek Muži do 39 let 193
Fasoulas Konstantinos Bohemian Spartans 8km+, 15+ překážek Muži do 39 let 110
Fišerová Petra Spartan gym Praha 8km+, 15+ překážek Ženy do 39 let 167
Frýba David 8km+, 15+ překážek Muži 40 let a více 139
Galdun Jakub Čelákovský Galduňáci 8km+, 15+ překážek Muži do 39 let 150
Galdun Matěj Čelákovský Galduňáci 8km+, 15+ překážek Muži do 39 let 149
Hájek Jiří 8km+, 15+ překážek Muži do 39 let 121
Hladil Tomáš 8km+, 15+ překážek Muži do 39 let 204
Hrdlička Martin 8km+, 15+ překážek Muži do 39 let 107
Hulešová Martina Merklín 8km+, 15+ překážek Ženy 40 a více let 127
Hyndrák Honza 8km+, 15+ překážek Muži do 39 let 113
Ibr Tobias 8km+, 15+ překážek Muži do 39 let 196
Inderholcová Nikola 8km+, 15+ překážek Ženy do 39 let 198
Jančaříková Markéta Černý koně 8km+, 15+ překážek Ženy 40 a více let 157
Kadlec Dan Černý Uhlí 04 8km+, 15+ překážek Muži do 39 let 152
Kadrle Petr Antibiotik power team 8km+, 15+ překážek Muži do 39 let 162
Kašpar Milan SRTG Lázně Kynžvart 8km+, 15+ překážek Muži do 39 let 124
Kašparová Viktorie Černý koně 8km+, 15+ překážek Ženy do 39 let 185
Kedršt Daniel SRTG Kolín 8km+, 15+ překážek Muži do 39 let 106
KELLNER David Patriot OCR 8km+, 15+ překážek Muži 40 let a více 118
KELLNEROVÁ Kateřina Patriot OCR 8km+, 15+ překážek Ženy do 39 let 119
Klásková Zuzana Forrest gump team 8km+, 15+ překážek Ženy do 39 let 135
Kocourková Radka 8km+, 15+ překážek Ženy do 39 let 194
Kochma Jan 8km+, 15+ překážek Muži do 39 let 200
Kolářová Lenka SRTG Holýšov 8km+, 15+ překážek Ženy do 39 let 101
Košinár Daniel 8km+, 15+ překážek Muži do 39 let 103
Kouřil Roman Run4Fun Křimice 8km+, 15+ překážek Muži do 39 let 140
Kouřil Tomáš RunBrothers-Lhota 8km+, 15+ překážek Muži do 39 let 214
Krauskopf Tomáš Černý koně 8km+, 15+ překážek Muži 40 let a více 153
Krauskopfová Pavlína Černý koně 8km+, 15+ překážek Ženy 40 a více let 154
Křivanec Zdeněk P.R.D.I. Plzeň 8km+, 15+ překážek Muži 40 let a více 166
Kubeš Radek Klokani z Ugandy 8km+, 15+ překážek Muži do 39 let 175
Kunciter Lukáš Rumová Víla 8km+, 15+ překážek Muži do 39 let 128
Kysilkova Markéta 8km+, 15+ překážek Ženy do 39 let 219
Lacinová Ludmila SRTG Lázně Kynžvart 8km+, 15+ překážek Ženy 40 a více let 125
Laža Lukáš Čalákovský 8km+, 15+ překážek Muži 40 let a více 164
Lego Petr 8km+, 15+ překážek Muži do 39 let 218
Leváková Lucie 8km+, 15+ překážek Ženy do 39 let 184
Levora Tomas Antibiotik power team 8km+, 15+ překážek Muži do 39 let 141
Macháček Tomáš Olympia Spartan Training KH 8km+, 15+ překážek Muži do 39 let 105
Marek Luboš 8km+, 15+ překážek Muži do 39 let 163
Mašková Lucie 8km+, 15+ překážek Ženy do 39 let 228
Mlynářík Martin Pionýr 8km+, 15+ překážek Muži do 39 let 173
Nalborzcyk Adrian ZAHRADKA TEAM 8km+, 15+ překážek Muži do 39 let 203
Netrvalová Michaela Tukabel Tým 8km+, 15+ překážek Ženy do 39 let 145
Novák Tomáš Trejsíč TEAM 8km+, 15+ překážek Muži 40 let a více 172
Nováková Michaela 8km+, 15+ překážek Ženy do 39 let 192
Nykodým Tomáš Tukabel tým 8km+, 15+ překážek Muži do 39 let 147
Onderková Monika SRTG Plzeň 8km+, 15+ překážek Ženy do 39 let 142
Opplová Veronika 8km+, 15+ překážek Ženy do 39 let 211
Pavlík Václav 8km+, 15+ překážek Muži do 39 let 212
Pecharová Aneta SRTG Kolín 8km+, 15+ překážek Ženy do 39 let 104
Pinkava Roman Predator workout Kladno 8km+, 15+ překážek Muži 40 let a více 210
Pleticha Jaroslav 8km+, 15+ překážek Muži do 39 let 159
Pleticha Martin 8km+, 15+ překážek Muži do 39 let 158
Plocar Ondřej ZAHRADKA TEAM 8km+, 15+ překážek Muži do 39 let 213
Plocar Jan ZAHRADKA TEAM 8km+, 15+ překážek Muži do 39 let 181
Poslední Josef SRTG Holýšov 8km+, 15+ překážek Muži 40 let a více 138
Praizlerová Markéta 8km+, 15+ překážek Ženy do 39 let 131
Pražák Aleš 8km+, 15+ překážek Muži do 39 let 206
Preslova Lenka 8km+, 15+ překážek Ženy do 39 let 111
Přibyl Marek 8km+, 15+ překážek Muži do 39 let 133
Přibyl Miloš 8km+, 15+ překážek Muži 40 let a více 227
Přibyl Tomáš 8km+, 15+ překážek Muži do 39 let 132
Přibyl Vojtěch 8km+, 15+ překážek Muži do 39 let 226
Rapčan Ladislav Pajp team 8km+, 15+ překážek Muži do 39 let 116
Raunerová Veronika Ty to dáš 8km+, 15+ překážek Ženy do 39 let 129
Rellner Jiří 8km+, 15+ překážek Muži 40 let a více 500
Ringelhán Karel 8km+, 15+ překážek Muži 40 let a více 179
Ringelhánová Libuše 8km+, 15+ překážek Ženy do 39 let 178
Ronovská Pavla 8km+, 15+ překážek Ženy do 39 let 130
Samrichová Renata 8km+, 15+ překážek Ženy 40 a více let 234
Sedlák Jan 8km+, 15+ překážek Muži do 39 let 171
Sechrovský David 8km+, 15+ překážek Muži do 39 let 229
Schejbal Jaroslav ZAHRADKA TEAM 8km+, 15+ překážek Muži do 39 let 182
Smerd Julian 8km+, 15+ překážek Muži do 39 let 151
Staňkovský Milan 8km+, 15+ překážek Muži do 39 let 199
Stoklasa Jakub 8km+, 15+ překážek Muži do 39 let 220
Stonavoská Adéla 8km+, 15+ překážek Ženy do 39 let 231
Strnadová Tereza 8km+, 15+ překážek Ženy do 39 let 112
Suchopárková Simona Predator Workout Kladno 8km+, 15+ překážek Ženy 40 a více let 207
Summerfield Slávka 8km+, 15+ překážek Ženy 40 a více let 180
Svoboda Roman Unicorn Power 8km+, 15+ překážek Muži do 39 let 190
Svobodová Klára Pajp team 8km+, 15+ překážek Ženy do 39 let 117
Sýkora Jakub 8km+, 15+ překážek Muži do 39 let 114
Šašková Zuzana #gladiatorraceteam 8km+, 15+ překážek Ženy do 39 let 122
Šímová Andrea #GLADIATORRACETEAM 8km+, 15+ překážek Ženy do 39 let 169
Šindler Jakub RunBrothers-Lhota 8km+, 15+ překážek Muži do 39 let 215
Šlehofer Jakub Tukabel tým 8km+, 15+ překážek Muži do 39 let 146
Šlejmar Petr 8km+, 15+ překážek Muži do 39 let 216
Štádler Jan Klokani z Ugandy 8km+, 15+ překážek Muži do 39 let 123
Štádler Pavel Klokani z Ugandy 8km+, 15+ překážek Muži do 39 let 174
Štohanzl Michal 8km+, 15+ překážek Muži do 39 let 187
Štohanzlová Jana Adidas Runners Prague 8km+, 15+ překážek Ženy do 39 let 209
Tančouz Lukáš 8km+, 15+ překážek Muži do 39 let 202
Tauer Tomáš Ásgardians 8km+, 15+ překážek Muži 40 let a více 161
Thiele Aleš 8km+, 15+ překážek Muži do 39 let 225
Tíkal Petr 8km+, 15+ překážek Muži do 39 let 137
Topič Karel Ásgardians 8km+, 15+ překážek Muži 40 let a více 160
Třěštíková Michaela Fénix Plzeň 8km+, 15+ překážek Ženy do 39 let 102
Vaňková Silvie VanRun 8km+, 15+ překážek Ženy 40 a více let 205
Veisová Michaela Tukabel tým 8km+, 15+ překážek Ženy do 39 let 148
Vlková Marie 8km+, 15+ překážek Ženy do 39 let 232
Weber Miroslav 8km+, 15+ překážek Muži 40 let a více 108
Wilfer Martin Predator Workout Kladno 8km+, 15+ překážek Muži 40 let a více 208
Wilhelm Lukáš STG Holýšov 8km+, 15+ překážek Muži do 39 let 195
Wolfová Michaela 8km+, 15+ překážek Ženy 40 a více let 233
Woolley Miluse Übermom Runners 8km+, 15+ překážek Ženy do 39 let 186
Záhrobský Roman Hrobak team Křimice 8km+, 15+ překážek Muži 40 let a více 165
Záhrobský Tomáš Hrobak Team Křimice 8km+, 15+ překážek Muži do 39 let 143

STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH

Trať Kategorie Počet závodníků
8km+, 15+ překážek Muži do 39 let 70
8km+, 15+ překážek Ženy do 39 let 36
8km+, 15+ překážek Muži 40 let a více 17
8km+, 15+ překážek Ženy 40 a více let 12
Celkem 135