Detail závodu

SEAL´S RUN - Kasiopea II

Stod Nový Mlýn

Běh s překážkami

Datum a prezentace

DATUM ZÁVODU

24.05.2019

DATUM A ČAS PREZENTACE

19:00-21:00

Detaily závodu

DÉLKA ZÁVODU / TRATĚ

4km+, 8+ překážek

Pořadatel a kontakt

Seal's RUN, z. s.


Tel.:
info@seals-run.cz

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH

Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Platba
Šlesinger Pavel 4km+, 8+ překážek Muži 91
Baxa Marek 4km+, 8+ překážek Muži 73
Bečvář Radek 4km+, 8+ překážek Muži 46
Bečvář Rudolf Ampéři 4km+, 8+ překážek Muži 47
Bernklauová Aneta 4km+, 8+ překážek Ženy 89
Bozděch Marek SRTG Plzeň 4km+, 8+ překážek Muži 63
Čermák Roman 4km+, 8+ překážek Muži 60
Erhardová Eliška 4km+, 8+ překážek Ženy 70
Farkašová Lucie 4km+, 8+ překážek Ženy 83
Hanzlíková Hana Eaglovice Team 4km+, 8+ překážek Ženy 87
Havlová Lucie 4km+, 8+ překážek Ženy 71
Heinová Kristýna 4km+, 8+ překážek Ženy 93
Hulešová Martina Merklín 4km+, 8+ překážek Ženy 50
Chlebouš Jan 4km+, 8+ překážek Muži 95
Jásek Vladislav 4km+, 8+ překážek Muži 94
KELLNER David Patriot OCR 4km+, 8+ překážek Muži 85
KELLNEROVÁ Kateřina Patriot OCR 4km+, 8+ překážek Ženy 86
Kolářová Lenka SRTG Holýšov 4km+, 8+ překážek Ženy 41
Košinár Daniel 4km+, 8+ překážek Muži 42
Kotasová Kateřina 4km+, 8+ překážek Ženy 69
Krajícová Monika 4km+, 8+ překážek Ženy 81
Kraus Matěj #pridej 4km+, 8+ překážek Muži 79
Kunciter Lukáš Rumová Víla 4km+, 8+ překážek Muži 51
Kušičková Eva 4km+, 8+ překážek Ženy 96
Louda Karel 4km+, 8+ překážek Muži 90
Martínková Štěpánka 4km+, 8+ překážek Ženy 97
Nováková Michaela 4km+, 8+ překážek Ženy 78
Novodomec Martin Juvenovo 4km+, 8+ překážek Muži 62
Opplová Veronika 4km+, 8+ překážek Ženy 68
Petr Farkaš 4km+, 8+ překážek Muži 82
Plná Eliška 4km+, 8+ překážek Ženy 54
Plocar Ondřej 4km+, 8+ překážek Muži 76
Plocarova Denisa 4km+, 8+ překážek Ženy 75
Poslední Jan Posledňákovi 4km+, 8+ překážek Muži 57
Poslední Jaroslava Posledňákovi 4km+, 8+ překážek Ženy 55
Poslední Josef Posledňákovi 4km+, 8+ překážek Muži 58
Poslední Zdeňka Posledňákovi 4km+, 8+ překážek Ženy 56
Rapčan Ladislav Pajp team 4km+, 8+ překážek Muži 52
Rohlena Vojtíěch 4km+, 8+ překážek Muži 80
Sedlák Jan 4km+, 8+ překážek Muži 66
Schiman Ondra 4km+, 8+ překážek Muži 92
Sobotková Lucie 4km+, 8+ překážek Ženy 74
Svoboda Roman Unicorn Power 4km+, 8+ překážek Muži 77
Svobodová Klára Pajp team 4km+, 8+ překážek Ženy 53
Sýkora Jakub 4km+, 8+ překážek Muži 45
Šašek Matěj #gladiatorraceteam 4km+, 8+ překážek Muži 49
Šašková Zuzana #gladiatorraceteam 4km+, 8+ překážek Ženy 48
Škarda Petr 4km+, 8+ překážek Muži 44
Šteinerová Barbora 4km+, 8+ překážek Ženy 72
Štruncová Pavla 4km+, 8+ překážek Ženy 67
Valachovičová Miroslava 4km+, 8+ překážek Ženy 84
Volenec Antonín Wild Team 4km+, 8+ překážek Muži 59
Wabneggerová Michaela 4km+, 8+ překážek Ženy 43
Záhrobská Stanislava Hrobak team Křimice 4km+, 8+ překážek Ženy 64
Záhrobský Roman Hrobak team Křimice 4km+, 8+ překážek Muži 65
Záhrobský Tomáš Hrobak Team Křimice 4km+, 8+ překážek Muži 61
Žohová Hana Eaglovice Team 4km+, 8+ překážek Ženy 88

STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH

Trať Kategorie Počet závodníků
4km+, 8+ překážek Muži 29
4km+, 8+ překážek Ženy 28
Celkem 57