Detail závodu

Spořická šestka

Spořice

Běh

Datum a prezentace

DATUM ZÁVODU

05.10.2019

DATUM A ČAS PREZENTACE

Detaily závodu

DÉLKA ZÁVODU / TRATĚ

Šestka

Půlmaraton

Dálkový pochod

Děti 50 m

Děti 100 m

Děti 700 m

Dívky, hoši 2100 m

Pořadatel a kontakt

Stanislav Mrkáček


Tel.: 777 507 073
standamrkacek@gmail.com

WEB
2019
STARTOVNÉ OD
PŘIHLÁŠENO ZÁVODNÍKŮ

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH

Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Platba
Dubská Andrea Kadaň Šestka Ženy "A" 1979-1970
Fialová Kája Jirkov Děti 700 m Dívky 2010-2009
Adam Oliver Děti 100 m Hoši 2014-2013
Adamová Ella Děti 50 m Dívky 2016 a mladší
Anděl Filip Dívky, hoši 2100 m Hoši 2006-2005
Anděl Lukáš Děti 100 m Hoši 2014-2013
Andresová Lenka Spořice Půlmaraton Ženy
Andršová Judita SRTG Most Šestka Ženy 2000-1980
Anna Sofie Březinová KK Chomutov Děti 50 m Dívky 2015
armstark Kvido Krusnohorci Šestka Muži "B" 1969-1960
Ašenbrener Jan Šestka Muži 2000-1980
Bachová Monika Spořice Šestka Ženy 2000-1980
Bakalář Vladimír Šestka Muži "A" 1979-1970
Bakalářová Ema TJ Klášterec nad Ohří Děti 700 m Dívky 2010-2009
Bardovcy Jakub Děti 50 m Hoši 2015
Bardovcy Kristýnka VTŽ Chomutov Děti 100 m Dívky 2012-2011
Bárta Martin Kladno Děti 50 m Hoši 2015
Bärtl Dominik Děti 700 m Hoši 2010-2009
Bartošová Lucie SRTG Most Šestka Ženy 2000-1980
Bartošová Michaela Šestka Ženy 2000-1980
Bartovský Tomáš Krušnoman TT Litvínov Šestka Dorostenci 2004-2003
Batkova Monika VTŽ Chomutov Děti 100 m Dívky 2012-2011
Batkova Lucie Děti 50 m Dívky 2016 a mladší
Bayerlová Veronika Šestka Ženy 2000-1980
Beck Pavel Běžci Chomutov Šestka Muži "A" 1979-1970
Becková Martina Krušnohorský výšvih Šestka Ženy "A" 1979-1970
Bělohlávek Pavel Šestka Muži 2000-1980
Beneš Václav Kladno Děti 700 m Hoši 2008-2007
Benešová Jana Sweep Ultimate Gym Hahn Team Šestka Ženy "A" 1979-1970
Benešová Anna Sweep Ultimate Gym Hahn Team Šestka Juniorky 2002-2001
Bergmanová Zlatka Šestka Ženy "A" 1979-1970
Bílková Alžběta Šestka Ženy "A" 1979-1970
Blail Ondřej KK Chomutov Šestka Muži "A" 1979-1970
Blailová Barunka KK Chomutov Děti 100 m Dívky 2012-2011
Blailová Editka KK Chomutov Děti 700 m Dívky 2010-2009
Blailová Jana KK Chomutov Půlmaraton Ženy
Blašková JANA Šestka Ženy "A" 1979-1970
Blatská Darina Spořice Šestka Ženy 2000-1980
Blatská Radana Šestka Ženy 2000-1980
Blažková Lenka Šestka Ženy 2000-1980
Blumová Petra Spořice Šestka Ženy "B" 1969-1960
Bolomská Dita Dálkový pochod Ženy
Borovičková Zuzana Puls Chomutov Dálkový pochod Ženy
Brand David Sokol Spořice Děti 700 m Hoši 2010-2009
Brand Roman Sokol Spořice Šestka Muži "B" 1969-1960
Březinová Julie KK Chomutov Děti 100 m Dívky 2012-2011
Březinová Petra Šestka Ženy 2000-1980
Budský Petr Šestka Muži "A" 1979-1970
Bujdakova Miluše Chomutov Šestka Ženy 2000-1980
Bulantová Tereza Šestka Ženy 2000-1980
Buňatová Kateřina Šestka Ženy "A" 1979-1970
Bureš Jaroslav Údlice Šestka Muži "A" 1979-1970
Burešová Dominika Údlice Šestka Ženy 2000-1980
Burešová Jana Údlice Šestka Ženy "A" 1979-1970
Burešová Metznerová Helena - Šestka Ženy "A" 1979-1970
Bystřická Kamila Šestka Ženy 2000-1980
Camprová Eva Droužkovice City Šestka Ženy "A" 1979-1970
Cejthamr Lukáš La Vita Šestka Muži 2000-1980
Cejthamrová Aneta La Vita Dívky, hoši 2100 m Dívky 2006-2005
Cejthamrová Martina La Vita Šestka Ženy "A" 1979-1970
Cejthamrová Mia La Vita Děti 100 m Dívky 2014-2013
Cermanova Michaela Dívky, hoši 2100 m Dívky 2006-2005
Cermanova Tereza Dívky, hoši 2100 m Dívky 2006-2005
Cigl Radek Šestka Muži "A" 1979-1970
Citráková Eva Šestka Ženy "A" 1979-1970
Cnotová Kateřina Půlmaraton Ženy
Čápová Linda Šestka Dorostenky 2004-2003
Čápová Lucie Dálkový pochod Ženy
Čaprnda Daniel Házenkáři v záloze Šestka Muži 2000-1980
Čaprndová Ella Usain Bolt mimiteam Děti 50 m Dívky 2016 a mladší
Čečrlová Lucie Cobram Team Šestka Ženy "A" 1979-1970
Čejková anna Jirkov 1 Šestka Ženy 2000-1980
Čermák Slavomír Šestka Muži "A" 1979-1970
Čermák Zdeněk Šestka Muži "A" 1979-1970
Černá Petra Unicorn on the run Šestka Ženy 2000-1980
Černá Růžena Rozběháme Most Šestka Ženy "A" 1979-1970
Černer Ondřej Šestka Muži 2000-1980
Červená Alena Děti 100 m Dívky 2012-2011
Červená Helenka Děti 700 m Dívky 2010-2009
Červená Valešová Petra Šestka Ženy 2000-1980
Červenková Kateřina Krasobruslařský klub Chomutov Děti 700 m Dívky 2010-2009
Červený Daniel Dívky, hoši 2100 m Hoši 2006-2005
Červený Ladislav Půlmaraton Muži "A" 1979-1970
Červený Ladislav Šestka Muži "A" 1979-1970
Čičkanová Petra Šestka Ženy "A" 1979-1970
Čihák Jakub Děti 100 m Hoši 2014-2013
Čihák Vojtěch Děti 50 m Hoši 2016 a mladší
Čmejrek Mikuláš Atletika Jirkov Děti 700 m Hoši 2010-2009
Čmil' Jan MOST Děti 50 m Hoši 2016 a mladší
Demeová Sandra Šestka Ženy 2000-1980
Denková Kristýna Běhny Šestka Juniorky 2002-2001
Denková Mirka Běhny Šestka Ženy "A" 1979-1970
Dický Ondřej Šestka Muži 2000-1980
Dobiaš Vladimír La Vita Šestka Muži "A" 1979-1970
Dobiašova Natálie La Vita Děti 700 m Dívky 2010-2009
Dohanyosová Jana Šestka Ženy 2000-1980
Dolejš Denis Děti 700 m Hoši 2008-2007
Dolejš Maxim Děti 100 m Hoši 2012-2011
Dolejš Petr Šestka Muži 2000-1980
Dolejšová Natalie Šestka Ženy 2000-1980
Doležel Patrik Děti 700 m Hoši 2008-2007
Doležel Richard Šestka Muži "A" 1979-1970
Drahá Miriam Děti 100 m Dívky 2012-2011
Drahotská Sabina Šestka Ženy 2000-1980
Drdová Lucie Šestka Ženy "A" 1979-1970
Drexlerová Hana Šestka Ženy 2000-1980
Drobílek Tomáš Šestka Muži "A" 1979-1970
Drobílková Adéla Děti 100 m Dívky 2014-2013
Drobílková Lenka Šestka Ženy 2000-1980
Drozdek Pavel Děti 700 m Hoši 2010-2009
Drozdková Nikol Děti 100 m Dívky 2014-2013
Dufková Veronika Šestka Ženy 2000-1980
Dvořák Daniel Jirkov Děti 100 m Hoši 2014-2013
Dvořáková Jana TJ Klášterec nad Ohří Půlmaraton Ženy "B" 1969-1960
Dvořáková Anna Děti 700 m Dívky 2008-2007
Dvořáková Dana Šneci v běhu Šestka Ženy 2000-1980
Dvořáková Gabriela Šestka Ženy "A" 1979-1970
Dvořáková Lucie Jirkov Děti 700 m Dívky 2010-2009
Dvořáková Rosemarie Šestka Dorostenky 2004-2003
Džambasov Filip Děti 100 m Hoši 2014-2013
Džambasov Jakub Děti 50 m Hoši 2016 a mladší
Egerová Taťána Dálkový pochod Ženy
Eigl Košatová Naděžda Šestka Ženy "A" 1979-1970
Eiglová Klára Děti 700 m Dívky 2010-2009
Ema Čmejrková Anežka Atletika Jirkov Dívky, hoši 2100 m Dívky 2006-2005
Engelová Lucie Šestka Ženy 2000-1980
Ertl Patrik Šestka Muži 2000-1980
Faiferová Martina Šestka Ženy "A" 1979-1970
Faigl Jaroslav Chomutov Děti 700 m Hoši 2010-2009
Faigl Pavel PROFFA team Šestka Muži "A" 1979-1970
Faiglova Aneta PROFFA team Děti 50 m Dívky 2015
Faiglova Nikol PROFFA team Děti 100 m Dívky 2014-2013
Faiglová Lenka Chomutov Šestka Ženy "A" 1979-1970
Fajčíková Alice Chomutov Šestka Ženy 2000-1980
Fara Petr Šestka Muži 2000-1980
Fara Petr Chomutov Šestka Muži "B" 1969-1960
Fencl Jindřich Puls Chomutov Šestka Muži 2000-1980
Fiala Martin Fialky Šestka Muži "A" 1979-1970
Fialková Eva Šestka Ženy 2000-1980
Fialová Tereza Děti 700 m Dívky 2010-2009
Fialová Michaela Fialky Šestka Ženy 2000-1980
Fialová Tereza Fialky Děti 700 m Dívky 2010-2009
Fidlerová Vendula Šestka Ženy 2000-1980
Filipová Vladimíra Šestka Ženy "A" 1979-1970
Firák Bärtlová Petra Šestka Ženy 2000-1980
Firák Dominik Šestka Muži "A" 1979-1970
Firáková Adéla Dívky, hoši 2100 m Dívky 2006-2005
Firáková Daniela Děti 700 m Dívky 2010-2009
Fisek Roman Šestka Muži "B" 1969-1960
Fisková Nikola Šestka Ženy 2000-1980
Forejtová Irena Šestka Ženy "B" 1969-1960
Forman Jiří Šestka Muži "A" 1979-1970
Forman Jiří Děti 700 m Hoši 2008-2007
Formanová Hana Děti 700 m Dívky 2008-2007
Formanová Miroslava Děti 100 m Dívky 2014-2013
Formanová Nikola AK Kindl & partneři Půlmaraton Ženy
Formanová Stanislava Šestka Ženy "A" 1979-1970
František Fialka Běžci Chomutov Šestka Muži "A" 1979-1970
Frantová Kateřina Šestka Ženy 2000-1980
Fritsch Lukáš Puls Chomutov Dálkový pochod Muži
Fučíková Adéla TJ VTŽ Chomutov Šestka Dorostenky 2004-2003
Fučíková Amálie TJ VTŽ Chomutov Dívky, hoši 2100 m Dívky 2006-2005
Fuková Iveta Puls Chomutov Dálkový pochod Ženy
Gálová Linda KK Chomutov Děti 100 m Dívky 2012-2011
Gálová Pavlína KK Chomutov Děti 700 m Dívky 2010-2009
Gaudlová Katarína Šestka Ženy "A" 1979-1970
Giptner Jiří Šestka Muži "A" 1979-1970
Gužiaková Hanna Šestka Ženy 2000-1980
Hájková Jana Duchcov Šestka Ženy "A" 1979-1970
hajný Tomáš Dead team Šestka Muži 2000-1980
Halbgebauerová Jana Šestka Ženy 2000-1980
Hamalčík Jan Děti 100 m Hoši 2014-2013
Hamalčíková Anežka Děti 50 m Dívky 2016 a mladší
Hanzlík Pavel Puls Chomutov Šestka Muži "A" 1979-1970
Hašková Petra Šestka Ženy 2000-1980
Havlena Jiri Šestka Muži "A" 1979-1970
Havlenová Božena Rozběháme Most Šestka Veteránky 1959 a starší
Havlíček Vladimír Šestka Muži 2000-1980
Havlíčková Michaela trtiatlet karlovy vary Půlmaraton Ženy
Havlín Václav Dívky, hoši 2100 m Hoši 2006-2005
Havlínová Marie Děti 700 m Dívky 2008-2007
Hendrichová Zdeňka Šestka Ženy "A" 1979-1970
Hendrych Jiří HAMRani Šestka Muži "A" 1979-1970
Hendrychová Jiřina Šestka Ženy 2000-1980
Hlava Dominik Sporice Děti 50 m Hoši 2015
Hlava Martin Sporice Šestka Muži 2000-1980
Hlaváč Michal Děti 100 m Hoši 2012-2011
Hlaváčová Nina Děti 100 m Dívky 2014-2013
Hlavánová Zdenka Rozběhame Podbořany Šestka Ženy "A" 1979-1970
Hlavova Lenka Sporice Šestka Ženy 2000-1980
Hlavova Nikol Sporice Děti 50 m Dívky 2016 a mladší
Hodic Dominik Kombinátoři Kombinují Děti 700 m Hoši 2008-2007
Hodic Luděk Puls Chomutov Šestka Muži "A" 1979-1970
Hodicová Radka Klášterec nad Ohří Šestka Ženy "A" 1979-1970
Holeček Jiří (Tempo)Běžci Chomutov Půlmaraton Muži
Holubá Štěpánka Děti 100 m Dívky 2012-2011
Holubová Eliška Děti 100 m Dívky 2014-2013
Horová Lada Teplice Šestka Ženy "A" 1979-1970
Horská Ivana Šestka Ženy "A" 1979-1970
Hošková Kateřina Atletika Jirkov Děti 700 m Dívky 2008-2007
Hourová Eliška Chomutov Děti 100 m Dívky 2014-2013
Hourová Petra Šestka Ženy "A" 1979-1970
Housková Jitka Šestka Ženy 2000-1980
Hradilová Alexandra JJS Manufacturing SRO Šestka Ženy "A" 1979-1970
Hrebeniaková Anita JJS Manufacturing SRO Šestka Ženy 2000-1980
Hrušecká Nikol Děti 700 m Dívky 2010-2009
Hüblová Ella Děti 50 m Dívky 2015
Hüblová Valerie Děti 700 m Dívky 2010-2009
Hudák Matěj Sokol Spořiče Děti 100 m Hoši 2014-2013
Hudáková Jindřiška Chomutov Děti 50 m Dívky 2016 a mladší
Hudáková Helena Hopman team Půlmaraton Ženy "B" 1969-1960
Huhn Bernhard Puls Chomutov Šestka Muži 2000-1980
Humpolíčková Ema Děti 100 m Dívky 2012-2011
Husák Alexandr Dívky, hoši 2100 m Hoši 2006-2005
Husák Roman Šestka Muži "A" 1979-1970
Husáková Petra Šestka Ženy "A" 1979-1970
Hvozda Jakub Děti 50 m Hoši 2016 a mladší
Hvozda Marek Děti 100 m Hoši 2014-2013
Hvozda Martin STG Chomutov Šestka Muži 2000-1980
Hvozdová Barbora STG Sporice Šestka Ženy 2000-1980
Hykl David Spořice Děti 100 m Hoši 2014-2013
Hyksa Václav Sokol Spořice Šestka Muži "A" 1979-1970
Hyksová Aneta Sokol Spořice Šestka Juniorky 2002-2001
Hyksová Veronika Sokol Spořice Děti 700 m Dívky 2008-2007
Chabada Jan Turbo Děti 700 m Hoši 2008-2007
Charvát Jiří SRTG Most Půlmaraton Muži
Chlouba Jaroslav Šestka Muži "A" 1979-1970
choděrová veronika klackov Dálkový pochod Ženy
choděrová zuzana klackov Dálkový pochod Ženy
Chrenová Pavlína Puls Chomutov Dálkový pochod Ženy
Chytra Petr Půlmaraton Muži "B" 1969-1960
Chytrová Magdalena Chomutov Děti 100 m Dívky 2012-2011
Chytrová Radka Půlmaraton Ženy "A" 1979-1970
Imr Martin Šestka Muži 2000-1980
Imr Matyáš Děti 100 m Hoši 2012-2011
Imrová Mia Děti 100 m Dívky 2012-2011
Jahoda Zdeněk BK BĚKODO TEPLICE Šestka Muži "A" 1979-1970
Jakub Kovář Děti 50 m Hoši 2015
Jan Bešík Šestka Dorostenci 2004-2003
Jan Hejduk Děti 100 m Hoši 2014-2013
Ján Kamenský Adam Most Děti 700 m Hoši 2010-2009
Jan Špaček Kryštof Děti 700 m Hoši 2010-2009
Janatová Kristýna Puls Chomutov Šestka Ženy 2000-1980
Jančáková Klára Děti 50 m Dívky 2015
Jandová Lenka Rozběháme Most Šestka Ženy "B" 1969-1960
Jandová Natali Rozběháme Most Šestka Dorostenky 2004-2003
Janeček David MOST Děti 50 m Hoši 2016 a mladší
Janošíková Marta Puls Chomutov Dálkový pochod Ženy
Janoušek Ondřej COBRAM TEAM Dívky, hoši 2100 m Hoši 2006-2005
Janoušek Petr Beethoven DC Dívky, hoši 2100 m Hoši 2006-2005
Janoušek Radek COBRAM TEAM Šestka Muži "A" 1979-1970
Janoušková Jitka Šestka Ženy "A" 1979-1970
Janoušková Jana COBRAM TEAM Dívky, hoši 2100 m Dívky 2006-2005
Janoušková Veronika COBRAM TEAM Šestka Dorostenky 2004-2003
Jánský Přemysl AIKIDO Chomutov Šestka Muži "A" 1979-1970
Jarischová Klára Puls Chomutov Dálkový pochod Ženy
Javornický Tomáš DBK Kadaň Půlmaraton Muži "A" 1979-1970
Ječmenová Veronika Dálkový pochod Ženy
Jelínek Jan Puls Chomutov Šestka Muži 2000-1980
Jenč Pavel Šestka Muži "A" 1979-1970
Jílek Tomáš Havraň Šestka Muži "A" 1979-1970
Jílek Tomáš Havraň Šestka Dorostenci 2004-2003
Jindrová Lenka Šestka Ženy 2000-1980
Jiráček Petr MP Chomutov Půlmaraton Veteráni 1959 a starší
Jirout Petr Šestka Muži 2000-1980
Jonáš Jan BK Spořice Šestka Muži 2000-1980
Jonáš Karel Děti 100 m Hoši 2014-2013
Jonášová Josefína Děti 50 m Dívky 2016 a mladší
Jonášová Matylda Děti 50 m Dívky 2016 a mladší
Josefusová Jitka Šestka Ženy "A" 1979-1970
Jungmann David Chomutov Šestka Muži 2000-1980
Jungmann Michal Chomutov Šestka Muži "B" 1969-1960
Jurasova Michaela Šestka Ženy 2000-1980
Jurecová Lenka Dálkový pochod Ženy
Justrová Soňa Puls Chomutov Dálkový pochod Ženy
Kaderabkova Iva STG Sporice Šestka Ženy 2000-1980
Kaiser Ota Šestka Muži "B" 1969-1960
Kaiserová Tereza Rainbow team Šestka Ženy 2000-1980
Kalášek Zdeněk Puls Chomutov Dálkový pochod Muži
Kalčeva Renata Šestka Ženy "A" 1979-1970
Kamenská Karolína Most Děti 100 m Dívky 2012-2011
Kamenský Peter Most Půlmaraton Muži "B" 1969-1960
Kämpf Tomáš SWEEP ULTIMATE GYM Šestka Muži 2000-1980
Káňová Michaela Šestka Dorostenky 2004-2003
Karásek Pavel Málkov Šestka Muži 2000-1980
Karásková Evelína Málkov Děti 50 m Dívky 2016 a mladší
Karásková Kateřina Málkov Děti 700 m Dívky 2008-2007
Kardová Jiřina Dálkový pochod Ženy
Karhan Kristián Děti 100 m Hoši 2014-2013
Karhanová Klaudie Děti 50 m Dívky 2015
Kejřová Lucie Baník Osek Děti 100 m Dívky 2012-2011
Kejřová Markéta Baník Osek Děti 100 m Dívky 2012-2011
Keplová Karolína Rozběhej Litvínov Děti 100 m Dívky 2012-2011
Kindlová Eva Chomutov Šestka Ženy "A" 1979-1970
Kinter Tomáš Panorama Runners Šestka Muži 2000-1980
Klementová Denisa Šestka Ženy 2000-1980
Klimentová Kateřina Šestka Ženy 2000-1980
Klimešová Eliška Šestka Ženy 2000-1980
Klímová Petra Šestka Ženy 2000-1980
Klumbies Michael Puls Chomutov Šestka Muži 2000-1980
Kment Ondřej Děti 100 m Hoši 2014-2013
Kment Pavel Puls Chomutov Šestka Muži 2000-1980
Kňáva Tomáš Běžci Chomutov Šestka Muži 2000-1980
Kňavová Daniela Šestka Juniorky 2002-2001
Kniha Tomáš Šestka Dorostenci 2004-2003
Knihova Adela Šestka Dorostenky 2004-2003
Kobrle Daniel Mělník Půlmaraton Muži
Kocková Kateřina SWEEP ULTIMATE GYM Šestka Ženy 2000-1980
Kocúmová Jitka Šestka Ženy "A" 1979-1970
Koleszár Jan Šestka Muži 2000-1980
Koleszárová Monika Dálkový pochod Ženy
Kollerová Petra Šestka Ženy 2000-1980
Kolomazník Martin Šestka Muži "A" 1979-1970
Kondráková Lenka Puls Chomutov Šestka Ženy 2000-1980
Konečná Lucie Dálkový pochod Ženy
Konopásek Tomáš Šestka Muži 2000-1980
Kopecka Marketa Šestka Ženy "A" 1979-1970
Kořánová Kristýna Běhám pro hospic v Mostě Šestka Ženy 2000-1980
Kosek Jaroslav Dálkový pochod Muži
Koskova Katerina Dálkový pochod Ženy
Koskova Katerina Slavie chomutov Šestka Dorostenky 2004-2003
Kosová Anežka Děti 50 m Dívky 2015
Kosová Kristýna Děti 50 m Dívky 2016 a mladší
Kostelejová Michaela Šestka Ženy 2000-1980
Kostková Jitka STG CHOMUTOV Šestka Ženy "A" 1979-1970
Kostková Michaela Šestka Ženy 2000-1980
Kovácsová Věra Šestka Ženy 2000-1980
Kovalev Lenka Puls Chomutov Dálkový pochod Ženy
Kozlová Martina Prostě běž, Šneci v běhu Šestka Ženy "B" 1969-1960
Kráková Johanka Děti 700 m Dívky 2008-2007
Králíčková Petra Běžci Chomutov+STG Strupčice Šestka Ženy "A" 1979-1970
Králová Iveta Půlmaraton Ženy "A" 1979-1970
Králová Kateřina Děti 100 m Dívky 2012-2011
Krampera Lukáš Šestka Muži 2000-1980
KRASENSKA ILONA Šestka Ženy "A" 1979-1970
Krejčová Viktorie Děti 100 m Dívky 2014-2013
Kristýna Fisková Děti 100 m Dívky 2014-2013
Krousová Vlasta Šestka Ženy "B" 1969-1960
Křivdová Lucie Dálkový pochod Ženy
Kříž Petr Chomutov Dívky, hoši 2100 m Hoši 2006-2005
Křížková Monika Šestka Ženy 2000-1980
Kubáč Miroslav Šestka Muži 2000-1980
Kubániková Kateřina VTŽ Chomutov Děti 100 m Dívky 2012-2011
Kubica Pavel Půlmaraton Muži
Kubíková Jana Šestka Ženy "A" 1979-1970
Kubíková Lucie Puls Chomutov Dálkový pochod Ženy
Kubisková Jitka Dálkový pochod Ženy
Kubista Martin Šestka Muži 2000-1980
Kubová Adéla Šestka Ženy 2000-1980
Kubricht Jonáš Děti 700 m Hoši 2010-2009
Kubrichtová Dita Šestka Ženy "A" 1979-1970
Kučera Láďa Šestka Muži 2000-1980
Kučerová Ivanka Děti 100 m Dívky 2012-2011
Kučerová Lucie Chomutov Půlmaraton Ženy
Kudrna Pavel Hopman Team Žatec Šestka Muži "A" 1979-1970
Kuchařík Pavel AČR Šestka Muži "A" 1979-1970
Kuchtová Jana Puls Chomutov Šestka Ženy 2000-1980
Kujíčková Kateřina BK Spořice Dálkový pochod Ženy
Kuna Franišek Dálkový pochod Muži
Kundratová Laura Děti 50 m Dívky 2015
Kurstein Tomáš Děti 700 m Hoši 2008-2007
Kvasnička Tomáš Šestka Muži 2000-1980
Lacinová Jana Dálkový pochod Ženy
Laube Pavlína Rozběháme Teplice Šestka Ženy 2000-1980
Lavičková Sára Šestka Juniorky 2002-2001
Lavičková Kristýna Šestka Dorostenky 2004-2003
Lavičková Kristýna Šestka Dorostenky 2004-2003
Lavičková Sára Šestka Juniorky 2002-2001
LenkaPergerová Šestka Ženy 2000-1980
Lesáková Iveta Dálkový pochod Ženy
Lhotský Ludvík Sweep utimate gym Šestka Muži "A" 1979-1970
Liebig Vilém Půlmaraton Muži
Liebig Vojtěch Děti 100 m Hoši 2014-2013
Liebigová Radka Šestka Ženy "A" 1979-1970
Liedl Miroslav Puls Chomutov Šestka Muži 2000-1980
Liedlová Martina Puls Chomutov Šestka Ženy 2000-1980
Liedlová Radka Puls Chomutov Šestka Ženy "A" 1979-1970
Lilly Mrázová Valentynka Děti 50 m Dívky 2015
Lišková Jana Děti 50 m Dívky 2015
Loukota Richard Děti 700 m Hoši 2008-2007
Loukotová Jaroslava Dálkový pochod Ženy
Lukes Michal Šestka Muži "A" 1979-1970
Lukesova Adela VTZ Chomutov Dívky, hoši 2100 m Dívky 2006-2005
Macáková Miroslava Šestka Ženy 2000-1980
Maděrová Bára Rozběháme Most Šestka Dorostenky 2004-2003
Maděrová Mirka Rozběháme Most Šestka Ženy "A" 1979-1970
Machatý Zdeněk Puls Chomutov Šestka Muži "A" 1979-1970
Makrai Tomáš Jirkov Děti 700 m Hoši 2010-2009
Makraiová Martina Jirkov Šestka Ženy 2000-1980
Malý Vojtěch PANB/Sweep Ultimate Gym Šestka Muži "A" 1979-1970
Manertová Radka Rozběhej Litvínov Šestka Ženy "A" 1979-1970
Marek Jakub Puls Chomutov Šestka Muži 2000-1980
Marhoulová Ivana Šneci v běhu. Šestka Ženy "A" 1979-1970
Mária Kamenská Eva Most Děti 700 m Dívky 2010-2009
Marková Emma Děti 700 m Dívky 2008-2007
Marková Nella Děti 100 m Dívky 2014-2013
Marková Veronika Šestka Ženy 2000-1980
Maršíková Gabriela Šestka Ženy "B" 1969-1960
Marta Rozběháme Podbořany Šestka Ženy "A" 1979-1970
Martin Čech Šestka Muži "A" 1979-1970
Martiník Petr Půlmaraton Muži "A" 1979-1970
Martinková Lenka Běžící surikaty Šestka Ženy "A" 1979-1970
Mašatova Věra Dálkový pochod Ženy
Mašlová Anna BK Spořice Děti 100 m Dívky 2014-2013
Mašlová Barbora BK Spořice Děti 100 m Dívky 2012-2011
Mašlová Katka Šestka Ženy 2000-1980
Matoušek Milan Šestka Muži "A" 1979-1970
Matuščínová Barbora Běžči Most Šestka Ženy 2000-1980
Matuška Matěj Děti 700 m Hoši 2008-2007
Matušková Hana Šestka Ženy "A" 1979-1970
Matyáš Petr Děti 100 m Hoši 2014-2013
Matzek Martin Šestka Muži "A" 1979-1970
Matzková Jitka Šestka Ženy "A" 1979-1970
Mejtzká Veronika KK Chomutov Šestka Ženy 2000-1980
Melčová Jana Puls Chomutov Dálkový pochod Ženy
Melich Amir Kadaň Šestka Junioři 2002-2001
Melicharová Máša Šneci v běhu Šestka Ženy "A" 1979-1970
Menhardová Lucie TJ VEROS Chomutov Děti 700 m Dívky 2010-2009
Metz Susanne Puls Chomutov Šestka Ženy 2000-1980
Michalec Vladimír Děti 700 m Hoši 2010-2009
Michanková Kateřina Děti 100 m Dívky 2012-2011
Miklovičová Blanka J&B Šestka Ženy 2000-1980
Miklovičová Jana J&B Šestka Ženy 2000-1980
Mikulenčák Pavel Vojkovice FC Šestka Muži "A" 1979-1970
Milotová Andrea / Šestka Ženy 2000-1980
Minaříková Michaela LoTe Šestka Ženy "A" 1979-1970
Minaříková Michaela LoTe Půlmaraton Ženy "A" 1979-1970
Mládková Ivana Šestka Ženy 2000-1980
Mojžíš Zdenek Šestka Muži 2000-1980
Molnarova Kateřina Kadan Šestka Ženy "A" 1979-1970
Molnárová Markéta Šestka Ženy 2000-1980
Molnárová Petra Rozběháme Podbořany Šestka Ženy "A" 1979-1970
Moravcova Alena Dálkový pochod Ženy
Moravcová Jana STG Strupčice Půlmaraton Ženy
Moravec Radek Dálkový pochod Muži
Moulisova Jitka Šestka Ženy "A" 1979-1970
Moutelík Tomáš Děti 700 m Hoši 2008-2007
Mrázová Barbora Šestka Ženy 2000-1980
Müller Honzík Děti 100 m Hoši 2014-2013
Müller Kuba Děti 700 m Hoši 2010-2009
Mullerová Jana Dálkový pochod Ženy
Mullerová Markéta Dálkový pochod Ženy
Nagyová Věra Klášterec nad Ohří Šestka Ženy "A" 1979-1970
Národová Jaroslava Šestka Ženy "A" 1979-1970
Natálka Děti 50 m Dívky 2016 a mladší
Němcová Kristýna Rozběháme Most Šestka Dorostenky 2004-2003
Němec Marek Půlmaraton Muži "A" 1979-1970
Němeček Jakub Děti 100 m Hoši 2012-2011
Němečková Vivi Děti 700 m Dívky 2010-2009
Neradová Věra Puls Chomutov Šestka Ženy "A" 1979-1970
Neruda Jiří Lužný Dálkový pochod Muži
Nestler Miroslav Běžci Chomutov Šestka Muži 2000-1980
Nestlerová Andrea Děti 100 m Dívky 2014-2013
Nesvadbová Eliška Žatec Půlmaraton Ženy
Netolická Štěpánka Jirkov Děti 100 m Dívky 2014-2013
Neubauer Karel Šestka Muži "A" 1979-1970
Nobst Pavel Chomutov Šestka Muži "A" 1979-1970
Nobstová Dita Chomutov Šestka Ženy "A" 1979-1970
Nobstová Nikol Chomutov Děti 700 m Dívky 2010-2009
Novák Josef Krušnoman TT Litvínov Šestka Dorostenci 2004-2003
Nováková Nella Děti 50 m Dívky 2015
Nováková Jana Šestka Ženy "B" 1969-1960
Nováková Nella Děti 50 m Dívky 2015
Nucová Pavla Chomutov Šestka Ženy "B" 1969-1960
Oravcová Miluše Běhny Šestka Ženy "B" 1969-1960
Ouředníčková Iveta Šestka Ženy "A" 1979-1970
Ouředníčková Natálie Děti 700 m Dívky 2008-2007
Ouzký Vítek TJ VTŽ Chomutov Šestka Dorostenci 2004-2003
Palková Kateřina Běžící surikaty Šestka Ženy 2000-1980
Pánková Jana Běžci Chomutov Půlmaraton Ženy
Panoška Štěpán Děti 700 m Hoši 2008-2007
Panošková Lenka Šestka Ženy "A" 1979-1970
Pašková Veronika Šestka Ženy 2000-1980
Pátek Tomáš JIP Most Šestka Muži "A" 1979-1970
Patera Karel Spartan Training Group Chomutov Šestka Muži 2000-1980
Paterová Miroslava Spartan Training Group Chomutov Šestka Ženy 2000-1980
Patík Jiří TJ VTŽ Chomutov Šestka Muži "A" 1979-1970
Patroch Pavel SWEEP ULTIMATE GYM Šestka Muži "A" 1979-1970
Patúc Jakub TJ VTŽ CHOMUTOV Půlmaraton Muži
Paučulová Veronika Šestka Ženy 2000-1980
Paulusová Anna Děti 700 m Dívky 2008-2007
Paulusová Vladislava Šestka Ženy "A" 1979-1970
Paur Dominik COBRAM TEAM Šestka Dorostenci 2004-2003
Paur Patrik Šestka Dorostenci 2004-2003
Pavlína Tichá Šestka Ženy "A" 1979-1970
Pejlová Miluše Šestka Ženy 2000-1980
Pelc Jaroslav Běžci Chomutov Šestka Muži "A" 1979-1970
Pelcová Denisa GEODÉZIE CHOMUTOV Půlmaraton Ženy
Penk Ondřej Dívky, hoši 2100 m Hoši 2006-2005
Penková Klára Šestka Ženy "A" 1979-1970
Perglova Aalena Chomutov Šestka Ženy "B" 1969-1960
Perůtka Marcel Šestka Muži "A" 1979-1970
Perůtková Alena Šestka Ženy "A" 1979-1970
Petlan Zdenek Děti 700 m Hoši 2010-2009
Petrásková Lenka Šestka Ženy "A" 1979-1970
Petriková Marie Šestka Dorostenky 2004-2003
Petrová Ivana Šestka Ženy "A" 1979-1970
Petržílka Jan Šestka Muži 2000-1980
Píchal Radek Šestka Muži 2000-1980
Pikalová Kristýna STG Strupčice Půlmaraton Ženy
Pileková Andrea STG Stupčice Šestka Ženy 2000-1980
Podběhlá Věra Šestka Ženy "B" 1969-1960
Podzimkova Jaroslava Šestka Ženy "A" 1979-1970
Podzimková Kamila Rozběhej Litvínov Půlmaraton Ženy
Pöplová Romana Půlmaraton Ženy "B" 1969-1960
Poprovský Jiří Šestka Muži "A" 1979-1970
Poprovský Petr Dívky, hoši 2100 m Hoši 2006-2005
Porubčanová Anna Louny Šestka Ženy 2000-1980
Pospíšilová JIřina Šestka Ženy "A" 1979-1970
Prager Michal Šestka Junioři 2002-2001
Praská Adéla Atletika Litvínov Děti 100 m Dívky 2012-2011
Praská Vendulka WeTriDa Půlmaraton Ženy "A" 1979-1970
Prochazkova Adelka Atletický oddíl tj Klášterec nad Ohří Děti 700 m Dívky 2008-2007
Prochazkova Simonka Děti 100 m Dívky 2014-2013
Prokeš Karel Šestka Muži "B" 1969-1960
Prokeš Petr Sweep Ultimate Gym Šestka Muži "B" 1969-1960
Proskova Jana Dálkový pochod Ženy
Průša Lukáš STG Chomutov Šestka Muži 2000-1980
Ptáček Miroslav Puls Chomutov Dálkový pochod Muži
Purkrábková Nina Děti 50 m Dívky 2016 a mladší
Puršová Simona Šestka Ženy "A" 1979-1970
Raisr Jaromír Klub Krušnohorců Šestka Veteráni 1959 a starší
Raisrová Marcela Klub Krušnohorců Šestka Veteránky 1959 a starší
Razakowská Jana Kadaň Půlmaraton Ženy "A" 1979-1970
Razakowski Martin Kadaň Půlmaraton Muži "A" 1979-1970
Rebejová Lenka Šestka Ženy "A" 1979-1970
Rejzková Hana Půlmaraton Ženy
Rezková Viktorie Děti 100 m Dívky 2014-2013
Rezková Viktorie Děti 100 m Dívky 2014-2013
Richter Dana Puls Chomutov Dálkový pochod Ženy
Robelová Lucie Šestka Ženy 2000-1980
Rodina Vojtěch Děti 50 m Hoši 2016 a mladší
Roman Paučula Šestka Muži "A" 1979-1970
Rosecký Jan Junior Chomutov Děti 100 m Hoši 2012-2011
Rosecký Jan Junior Chomutov Děti 100 m Hoši 2012-2011
Roudová Dana Cyklistický klub Litvínov, z. s. Šestka Ženy "A" 1979-1970
Rusičová Andrea Rozběháme Most Šestka Ženy 2000-1980
Růžička Pavel Puls Chomutov Šestka Muži 2000-1980
Růžková Alena Děti 700 m Dívky 2010-2009
Růžková Ella Děti 100 m Dívky 2014-2013
Rybáčková Soňa MK Kladno Půlmaraton Ženy
Ryšánek Jiří klub českých turistů, odbor Chomutov Dálkový pochod Muži
Řeháková Jitka Dálkový pochod Ženy
Řehoř Zdeněk STG Strupčice Půlmaraton Muži
Řehořová Klára Puls Chomutov Šestka Ženy 2000-1980
Řezníček Jiří Šestka Muži 2000-1980
Řezníčková Eliška Děti 100 m Dívky 2014-2013
Sádovská Michaela Šestka Ženy 2000-1980
Sagi Laura Děti 100 m Dívky 2012-2011
Sedláček Michal Šestka Muži 2000-1980
Seifert Filip STG Spořice Děti 700 m Hoši 2010-2009
Scherbaumová Stanislava Rozběhej Litvínov Šestka Ženy "A" 1979-1970
Schnitterová Adéla Děti 50 m Dívky 2015
Schubertová Lucie Šestka Ženy 2000-1980
Schuran Pavel Puls Chomutov Šestka Muži 2000-1980
Sirůčková Lucie Šestka Ženy 2000-1980
Sklenka Milan Cobram team PPC Šestka Muži "B" 1969-1960
Skopová Nikola Šestka Ženy 2000-1980
Skoumalová Lucie - Šestka Ženy 2000-1980
Slabyhoudová Lucie Šestka Ženy 2000-1980
Sládek Vladimír STG STRUPČICE Šestka Muži 2000-1980
Sladká Petra Litvínov Šestka Ženy "A" 1979-1970
Slavíková Nataša Hopman Team Žatec Šestka Veteránky 1959 a starší
Sobotková Marie Šestka Ženy "A" 1979-1970
Sochor Josef Sweep ultimate gym Šestka Muži 2000-1980
Sochor Marek SWEEP ULTIMATE GYM Děti 100 m Hoši 2014-2013
Sokol Martin Šestka Muži "A" 1979-1970
Sokol Martin Šestka Muži 2000-1980
Sombota Jiří Děti 100 m Hoši 2014-2013
Sombota Martin Děti 100 m Hoši 2014-2013
Sombota Petr Šestka Muži 2000-1980
Sombotová Kateřina Badmintonová liga Chomutov Šestka Ženy 2000-1980
Sombotová Nikol Děti 50 m Dívky 2016 a mladší
Stanečková Michaela Puls Chomutov Šestka Ženy 2000-1980
Stará Tereza Šestka Ženy 2000-1980
Stareček Dušan Šestka Muži "A" 1979-1970
Steckerová Barbora Děti 100 m Dívky 2012-2011
Steckerová Iva Šestka Ženy 2000-1980
Steckerová Klára Děti 100 m Dívky 2012-2011
Steinerova Gabriela Běžci Chomutov Šestka Ženy "A" 1979-1970
Stoklasek Tobias Club malkov Děti 100 m Hoši 2012-2011
Stoklásek Jan Málkov Šestka Muži 2000-1980
Strmiska Jaroslav Rainbow team Šestka Muži 2000-1980
Stříbrský Jiří Puls Chomutov Šestka Muži "A" 1979-1970
Studničková Sylva Šestka Ženy "B" 1969-1960
Suchomelová Šárka Šestka Ženy "A" 1979-1970
Suchopárková Tereza TJ Veros Chomutov Děti 700 m Dívky 2008-2007
Sušická Julie Maximal Animal Šestka Dorostenky 2004-2003
Sušičký Ondřej Maximalanimal Šestka Junioři 2002-2001
Svěcená Sabina Děti 700 m Dívky 2008-2007
sýkora jakub Muay thai Chomutov Děti 700 m Hoši 2010-2009
Sýkora Libor Florbal Chomutov Šestka Dorostenci 2004-2003
Sýkora Lukáš Šestka Muži 2000-1980
sýkorová zuzana Princezny Děti 100 m Dívky 2014-2013
Šilhová Eva Šestka Ženy 2000-1980
Šimčíková Sára Děti 100 m Dívky 2014-2013
Šimík Pavel Běžci Chomutov Šestka Muži "A" 1979-1970
Šimková Viktorka Děti 700 m Dívky 2008-2007
Šimkovičová Lucia Hopman Team Žatec Šestka Ženy 2000-1980
Šimr Marek Puls Chomutov Šestka Muži 2000-1980
Šinágl Antonín SRT Litvínov Šestka Muži 2000-1980
Šindelář Jiří Děti 100 m Hoši 2014-2013
Šindelář Jiří Šestka Muži 2000-1980
Škaloudová Petra Stg Chomutov Šestka Ženy "A" 1979-1970
Škota Jan Za sebe Děti 50 m Hoši 2016 a mladší
Šlampa Kryštof Děti 700 m Hoši 2010-2009
Šlapák Zdeněk Sweep ultimate gym Šestka Muži "A" 1979-1970
Šolarová Anna Šestka Ženy "A" 1979-1970
Šolarová Anna Šestka Ženy "A" 1979-1970
Špaček Jan JJS Manufacturing SRO Šestka Muži 2000-1980
Špačková Petra Šestka Ženy 2000-1980
Šťastná Zuzana Šestka Ženy 2000-1980
Štěnička Ondřej Kosmonosy Půlmaraton Muži
Štětinová Jana Dívky, hoši 2100 m Dívky 2006-2005
Štětinová Květa Šestka Ženy "A" 1979-1970
Štrbová Gábule Šestka Ženy "A" 1979-1970
Šulc Miroslav JJS Manufacturing SRO Šestka Muži 2000-1980
Švácha Ladislav Dálkový pochod Muži
Švimberská Jaroslava Šestka Juniorky 2002-2001
Teodor Mráz Matyáš Děti 700 m Hoši 2010-2009
Tereza Tržická Běžci Chomutov Děti 700 m Dívky 2008-2007
Tichá Leontýna Děti 100 m Dívky 2012-2011
Tláskalová Johana Děti 700 m Dívky 2010-2009
Ton Mateo Chomutov Děti 50 m Hoši 2016 a mladší
Tonová Tea Chomutov Děti 50 m Dívky 2015
Tóthová Kamila Skialpcentrum Chomutov Šestka Ženy "A" 1979-1970
Trčálek Jan Děti 100 m Hoši 2012-2011
Trinerová Monika Puls Chomutov Dálkový pochod Ženy
Trnková Štěpánka Šestka Ženy "A" 1979-1970
Truneckova Agata Děti 50 m Dívky 2015
Truneček Miroslav Půlmaraton Muži "A" 1979-1970
Tržický Tomáš Běžci Chomutov Děti 100 m Hoši 2012-2011
Tržický Tomáš Běžci Chomutov Děti 100 m Hoši 2012-2011
Tržický Lukáš Běžci Chomutov Šestka Muži 2000-1980
Tschochnerova Petra Chomutov Šestka Ženy 2000-1980
Tučková Jana Šestka Ženy 2000-1980
Tůma Martin Šestka Muži 2000-1980
Tumova Klara Šestka Ženy 2000-1980
Turková Lucie Šestka Ženy 2000-1980
Týr Tadeáš Děti 50 m Hoši 2016 a mladší
Týr Tobiáš Děti 50 m Hoši 2015
Uhlík Daniel Spořice Šestka Muži "A" 1979-1970
Uhlíková Monika Puls Chomutov Šestka Ženy "A" 1979-1970
Uldrichová Zdeňka Šestka Ženy 2000-1980
Umlauf Jan Puls Chomutov Šestka Muži 2000-1980
Umlaufová Jana Puls Chomutov Dálkový pochod Ženy
Unger Miroslav Most Půlmaraton Muži "A" 1979-1970
Vačlenová Nikol KK Chomutov Děti 50 m Dívky 2015
Vágnerová Veronika VitaSport.cz Šestka Ženy "A" 1979-1970
Vaicová Kamila SRTG Most Šestka Ženy 2000-1980
Valešová Valentina Praha Děti 50 m Dívky 2015
Vaníček Jiří Chomutov Půlmaraton Veteráni 1959 a starší
Vaňková Natálie Dívky, hoši 2100 m Dívky 2006-2005
Váňová Karolína Děti 700 m Dívky 2008-2007
Vašíčková Kamila Děti 700 m Dívky 2010-2009
Vaško Lukáš V Loužích Spořice Děti 100 m Hoši 2012-2011
Vaško Martin V Loužích Spořice Šestka Muži "A" 1979-1970
Vaško Vojtěch V Loužích Spořice Děti 100 m Hoši 2014-2013
Vávra Matyáš Okounov Šestka Dorostenci 2004-2003
Vávrová Lucie Okounov Šestka Ženy "A" 1979-1970
Vávrů Augustýn TJ VTŽ Chomutov Děti 50 m Hoši 2015
Vávrů Ivana TJ VTŽ Chomutov Šestka Ženy 2000-1980
Vavřena Petr Kadaň Šestka Muži "A" 1979-1970
Večeřa František VTŽ Chomutov Šestka Veteráni 1959 a starší
Vejrová Naděžda Děti 100 m Dívky 2014-2013
Veselý Martin Půlmaraton Muži "A" 1979-1970
Vild Vítězslav Šestka Muži 2000-1980
Vincze Adam Děti 100 m Hoši 2014-2013
Vincze Kryštof Děti 700 m Hoši 2010-2009
Vindušková Denisa Šestka Juniorky 2002-2001
Vítková Štěpánka Atletika Litvínov, z.s. Šestka Dorostenky 2004-2003
Vlasáková Adéla Puls Chomutov Dálkový pochod Ženy
Vlček Michal Slávie Chomutov Šestka Dorostenci 2004-2003
Vlčková Jitka Šestka Ženy "A" 1979-1970
Vondrášková Jaroslava Šestka Ženy "A" 1979-1970
Vorel Daniel SRTG Most Šestka Muži 2000-1980
Vostrá Vladimíra JJS Manufacturing SRO Šestka Ženy "A" 1979-1970
Votava Jan Šestka Muži 2000-1980
Vozdecká Natálie Děti 100 m Dívky 2014-2013
Vozdecký Lukáš Děti 700 m Hoši 2010-2009
Vožehová Eliška Děti 700 m Dívky 2008-2007
Vožehová Gabriela Dálkový pochod Ženy
Vrbova Andrea STG CHOMUTOV Šestka Ženy "A" 1979-1970
Vrbová Ema Děti 100 m Dívky 2014-2013
Vrbová Karolína STG CHOMUTOV Děti 100 m Dívky 2014-2013
Vrbová Petra Šestka Ženy 2000-1980
Vršitá Monika KK Chomutov Šestka Ženy "A" 1979-1970
Vršitá Magdaléna KK Chomutov Děti 700 m Dívky 2010-2009
Wagnerová Jitka Holedeček Šestka Ženy "B" 1969-1960
Wagnerová Jitka Holedeček Šestka Ženy "B" 1969-1960
Wachtfeidl Vojtík Hasiči Spořice Děti 100 m Hoši 2014-2013
Weberová Romana Šestka Ženy "A" 1979-1970
Werner Tomáš Šestka Muži 2000-1980
Záhorčíková Michaela Šestka Ženy 2000-1980
Zahrádka Václav Běhny Šestka Muži 2000-1980
Zach Slavomir Zach team Šestka Muži "B" 1969-1960
Zachardová Marie Šestka Ženy "A" 1979-1970
Zachardová Marie Šestka Ženy "A" 1979-1970
Zachová Kateřina Zach team Šestka Ženy 2000-1980
Zajíčková Lenka Šestka Ženy 2000-1980
Záleská Ivana Šestka Ženy 2000-1980
Zálešáková Aneta Šestka Ženy 2000-1980
Zdvíhal Jiří Puls Chomutov Šestka Muži "A" 1979-1970
Zelená Kateřina Šestka Dorostenky 2004-2003
Zelenková Lucie Rozběhej Litvínov Šestka Ženy 2000-1980
Zelenkova Veronika TJ Slávie Chomutov Šestka Dorostenky 2004-2003
Zemánková Klára Jirkov Děti 100 m Dívky 2014-2013
Zemanová Kristýna Šestka Ženy 2000-1980
Zemanova Lenka Pardubice Šestka Ženy 2000-1980
Zollpriesterová Barbora Hrušovany Šestka Ženy 2000-1980
Zosiková Marcela Šestka Ženy 2000-1980
Zubková Eliška Děti 100 m Dívky 2012-2011
Zuzánková Lucie Dálkový pochod Ženy
Žampachová Zdeňka Šestka Ženy 2000-1980
Žihlová Ellen Děti 700 m Dívky 2010-2009
Žihlová Nelly Děti 50 m Dívky 2016 a mladší
Žohová Zuzanka KK Chomutov Děti 100 m Dívky 2012-2011

STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH

Trať Kategorie Počet závodníků
Šestka Ženy 2000-1980 118
Šestka Ženy "A" 1979-1970 98
Šestka Muži 2000-1980 65
Šestka Muži "A" 1979-1970 59
Dálkový pochod Ženy 38
Děti 100 m Dívky 2012-2011 27
Děti 100 m Dívky 2014-2013 26
Děti 700 m Dívky 2010-2009 23
Děti 100 m Hoši 2014-2013 23
Děti 700 m Hoši 2010-2009 18
Děti 700 m Dívky 2008-2007 17
Šestka Dorostenky 2004-2003 17
Děti 50 m Dívky 2015 16
Šestka Ženy "B" 1969-1960 14
Půlmaraton Ženy 14
Děti 50 m Dívky 2016 a mladší 14
Šestka Dorostenci 2004-2003 11
Děti 100 m Hoši 2012-2011 11
Děti 700 m Hoši 2008-2007 11
Šestka Muži "B" 1969-1960 10
Dívky, hoši 2100 m Dívky 2006-2005 10
Dálkový pochod Muži 9
Děti 50 m Hoši 2016 a mladší 9
Dívky, hoši 2100 m Hoši 2006-2005 9
Půlmaraton Muži "A" 1979-1970 8
Šestka Juniorky 2002-2001 8
Půlmaraton Muži 8
Děti 50 m Hoši 2015 6
Půlmaraton Ženy "A" 1979-1970 5
Šestka Junioři 2002-2001 3
Šestka Veteránky 1959 a starší 3
Půlmaraton Ženy "B" 1969-1960 3
Půlmaraton Muži "B" 1969-1960 2
Šestka Veteráni 1959 a starší 2
Půlmaraton Veteráni 1959 a starší 2
Celkem 717