Detail závodu

Patnáctka v Bezručáku a Sweep Ultimate Cross

Chomutov

Běh

Datum a prezentace

DATUM ZÁVODU

28.04.2019

DATUM A ČAS PREZENTACE

Detaily závodu

DÉLKA ZÁVODU / TRATĚ

15 km silnice

10 km terén

Pořadatel a kontakt

Stanislav Mrkáček


Tel.: 777 507 073
standamrkacek@gmail.com

WEB
2019
STARTOVNÉ OD
PŘIHLÁŠENO ZÁVODNÍKŮ

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH

Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Platba
Barbora Prchlíková Benešovský běžecký klub 15 km silnice Ženy do 49
Bašus Lubomír Kolová 15 km silnice Muži do 39
Bennová Petra FASTON Bílina 15 km silnice Ženy do 49
Boček Jiří Běžci Chomutov, Šneci v běhu 10 km terén Muži do 39
Červenka Karel Hora Svaté Kateřiny 15 km silnice Muži 70+
Dřevikovský Jaroslav STG Strupčice 15 km silnice Muži do 49 let
Formánek Michal 10 km terén Muži do 39
havlíčková Michaela Triatlet karlovy vary 15 km silnice Ženy do 49
Hendrych Jiří 15 km silnice Muži do 49 let
Holeček Jiří Běžci Chomutov 15 km silnice Muži do 39
Jelínek Tomáš 15 km silnice Muži do 39
Kacíř Zdeněk LOUČNÁ 956 10 km terén Muži 60+
Kaderabkova Iva STG Sporice 15 km silnice Ženy do 39
Karhan Josef 15 km silnice Muži do 39
Kobík Martin Běžci Chomutov 15 km silnice Muži do 39
Kobrle Daniel Mělník 10 km terén Muži do 39
Kristenová Nela Triatlet KV 15 km silnice Ženy do 39
Kroupová Karolína 10 km terén Ženy do 39
Lehrl Josef Běžci Chomutov 15 km silnice Muži do 49 let
Liebig Vilém Chomutov 15 km silnice Muži do 59 let
Lukeš Michal 10 km terén Muži do 39
Maděrová Mirka Rozběháme Most 15 km silnice Ženy do 49
Matoušek Luboš Mattoni Free Run 15 km silnice Muži do 39
Matula David Chomutov 15 km silnice Muži do 39
Nesvadbová Eliška Žatec 15 km silnice Ženy do 39
Novák Jakub 15 km silnice Muži do 39
Patroch Pavel SWEEP ULTIMATE GYM 10 km terén Muži do 49
Prokeš Petr Sweep Ultimate Gym 10 km terén Muži do 59
Sochor Josef SWEEP ULTIMATE GYM 10 km terén Muži do 39
Stanečková Michaela Chomutov 15 km silnice Ženy do 39
Stumpf Michal Most 10 km terén Muži do 39
Stumpf Michal Most 10 km terén Muži do 39
Šinágl Antonín SRTG LITVÍNOV 10 km terén Muži do 39
Šulc Jiří 15 km silnice Muži do 39
Trnková Štěpánka STG Spořice/běžci Chomutov 15 km silnice Ženy do 49
Trunecek Miroslav Spořice 15 km silnice Muži do 49 let
Valentova Miroslava Sweep ultimate gym 10 km terén Ženy do 39
Vávrů Ivana TJ VTŽ Chomutov 10 km terén Ženy do 39
Veruněk Patrik 10 km terén Muži do 39
Vítková Zuzana Rozběháme Most 10 km terén Ženy 50+
Volf Miroslav Běžci Chomutov 15 km silnice Muži do 49 let
Zbuzek Jaroslav Spona Teplice 15 km silnice Muži do 59 let
Zbuzkova Blanka Unipetrol Litvínov 15 km silnice Ženy do 39
Zollpriesterová Barbora Hrušovany 15 km silnice Ženy do 39

STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH

Trať Kategorie Počet závodníků
15 km silnice Muži do 39 9
10 km terén Muži do 39 9
15 km silnice Ženy do 39 6
15 km silnice Muži do 49 let 5
15 km silnice Ženy do 49 5
10 km terén Ženy do 39 3
15 km silnice Muži do 59 let 2
10 km terén Muži do 49 1
15 km silnice Muži 70+ 1
10 km terén Muži do 59 1
10 km terén Muži 60+ 1
10 km terén Ženy 50+ 1
Celkem 44