Detail závodu

Patnáctka v Bezručáku a Sweep Ultimate Cross

Chomutov

Běh

Datum a prezentace

DATUM ZÁVODU

28.04.2019

DATUM A ČAS PREZENTACE

Detaily závodu

DÉLKA ZÁVODU / TRATĚ

15 km silnice

10 km terén

Pořadatel a kontakt

Stanislav Mrkáček


Tel.: 777 507 073
standamrkacek@gmail.com

WEB

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH

Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Platba
Andres Bronislav Spořice 10 km terén Muži do 59 134
Baierlová Aneta Žatec 15 km silnice Ženy do 39 1
Barbora Prchlíková Benešovský běžecký klub 15 km silnice Ženy do 49 2
Bašus Lubomír Kolová 15 km silnice Muži do 39 3
Baumrt Tomáš TJ Slávie Chomutov 15 km silnice Muži do 59 let 4
Beck Pavel Běžci Chomutov 15 km silnice Muži do 49 let 5
Bečka Miloslav Ústí n.L. 10 km terén Muži 60+ 6
Bělohlávek Pavel Jirkov 10 km terén Muži do 49 7
Blail Ondřej KK Chomutov 10 km terén Muži do 49 8
Blailová Jana KK Chomutov 10 km terén Ženy do 39 9
Boček Jiří Běžci Chomutov, Šneci v běhu 10 km terén Muži do 39 10
Borovský Martin Cobram Team PPC 15 km silnice Muži do 49 let 111
Brabec Petr Chomutov 10 km terén Muži do 49 133
Brynda Josef GEOSAN GROUP RUN Kadaň 15 km silnice Muži do 49 let 11
Bureš Petr Rozěháme Karlovy Vary 15 km silnice Muži do 49 let 49
Bureš Radek New Roll Runners 10 km terén Muži do 39 12
Čečrlová Lucie Cobram Team PPC 15 km silnice Ženy do 49 112
Černoch Michal Bílina 15 km silnice Muži do 39 113
Červenka Karel Hora Svaté Kateřiny 15 km silnice Muži 70+ 13
Drexlerová Šárová Markéta 10 km terén Ženy do 49 14
Dřevikovský Jaroslav Běžci Chomutov 15 km silnice Muži do 49 let 148
Dvořák Jan Sport Races 10 km terén Muži do 39 154
Fialka František Běžci Chomutov 15 km silnice Muži do 49 let 150
Folvarčík Jiří ŠAK Chodov 15 km silnice Muži do 39 152
Formánek Michal Cobran Team 10 km terén Muži do 39 155
Formanová Nikola AK K&P 15 km silnice Ženy do 39 15
Gerd Weissgerber Leubnitz 15 km silnice Muži do 59 let 114
Glier Miroslav Ústí nad Labem 15 km silnice Muži 70+ 16
Gruber Radek Cobran Team 10 km terén Muži do 39 156
Hagara Michal 15 km silnice Muži do 39 159
Hahn Hana Sweep Ultimate Gym 10 km terén Ženy do 39 17
Hartlová Iveta Březno 10 km terén Ženy do 39 18
Havlíček Michal ACES Team Karlovy Vary 15 km silnice Muži do 49 let 142
havlíčková Michaela Triatlet karlovy vary 15 km silnice Ženy do 49 19
Heligr Martin SKP Kadaň 15 km silnice Muži do 49 let 20
Hendrych Jiří 15 km silnice Muži do 49 let 21
Hojdar Josef Rozbehame Most 15 km silnice Muži do 49 let 22
Holeček Jiří Běžci Chomutov 15 km silnice Muži do 39 23
Holý Václav DBK Kadaň 15 km silnice Muži do 49 let 24
Hrbáček Jan Ústí nad Labem 15 km silnice Muži do 49 let 25
Hrbek Luděk Kanoistika Chomutov 15 km silnice Muži do 59 let 115
Jandová Lenka Rozběháme Most 15 km silnice Ženy do 59 26
Janový Petr AC-Trial Plzeň 15 km silnice Muži 70+ 27
Jelínek Tomáš 15 km silnice Muži do 39 28
Jindřich Jaroslav 15 km silnice Muži do 39 116
Jiráček Petr MP Chomutov 15 km silnice Muži do 69 let 29
Jonáková Alena 15 km silnice Ženy do 39 30
Kacíř Zdeněk LOUČNÁ 956 10 km terén Muži 60+ 31
Kaderabkova Iva STG Sporice 10 km terén Ženy do 39 32
kadeřabková petra STG Spořice 15 km silnice Ženy do 39 33
Kalužný Matyáš 15 km silnice Muži do 39 34
Kalužný Michal 10 km terén Muži do 39 35
Karbanova Michaela Šneci v běhu 15 km silnice Ženy do 49 117
Karhan Josef 15 km silnice Muži do 39 36
Klouček Martin 15 km silnice Muži do 49 let 37
Kment Radek 15 km silnice Muži do 49 let 38
Kobík Martin Běžci Chomutov 15 km silnice Muži do 39 39
Kobrle Daniel Mělník 10 km terén Muži do 39 40
Kočka Martin Chomutov 15 km silnice Muži do 49 let 164
Konopásek Jaroslav 10 km terén Muži do 39 118
Kopecký Miloš Sweep Ultimate Gym 10 km terén Muži do 39 119
Kopecký Miloš Sweep Ultimate Gym 10 km terén Muži do 39 41
Kostka Josef VTŽ Chomutov 10 km terén Muži 60+ 163
Koutný Antonín Chomutov 10 km terén Muži 60+ 42
Královec Jiří AK Sokolov 15 km silnice Muži do 69 let 43
Krátká Marina Žatec 10 km terén Ženy do 39 120
Kreuzer Jan Chomutov 15 km silnice Muži do 39 44
Krieger Pavel AK Sokolov 15 km silnice Muži do 59 let 121
Kristenová Nela Triatlet KV 15 km silnice Ženy do 39 45
Krocová Valerie FN Motol 15 km silnice Ženy do 39 46
Kroupová Karolína 10 km terén Ženy do 39 47
Kroužek Jan Jirkov 10 km terén Muži do 49 48
Kucnálová Jaroslava 15 km silnice Muži do 49 let 161
Kyenge Dan Rozběháme Most 15 km silnice Muži do 39 50
Lang Tomáš ŠAK Chodov 15 km silnice Muži do 49 let 122
Lehrl Josef Běžci Chomutov 15 km silnice Muži do 49 let 51
Liebig Ladislav Bettelgrüne-Leutensdorf 10 km terén Muži do 49 52
Liebig Vilém Chomutov 15 km silnice Muži do 59 let 53
Liebigová Klírová Radka 15 km silnice Ženy do 49 54
Linke Jiří 15 km silnice Muži do 69 let 55
Lukeš Michal 10 km terén Muži do 39 56
Luxa Michal Běžci Chomutov 15 km silnice Muži do 39 57
Maděrová Mirka Rozběháme Most 15 km silnice Ženy do 49 58
Majer Milan 15 km silnice Muži do 39 160
Majer Pavel RMT 15 km silnice Muži do 49 let 59
Malý Vojtěch PANB/Sweep Ultimate Gym 10 km terén Muži do 49 60
Malypetrová Kristína 15 km silnice Ženy do 39 61
Martykán Jiří CT DNT Chomutov 10 km terén Muži 60+ 139
Matoušek Luboš Mattoni Free Run 15 km silnice Muži do 39 62
Měšťanová Jana 15 km silnice Ženy do 39 123
Mirvaldová Klára SportRaces 10 km terén Ženy do 39 63
Mirvaldová Klára Sport Races 10 km terén Ženy do 39 153
Nádaská Renata Dronžkovice 10 km terén Ženy do 49 136
Nestler Miroslav Běžci Chomutov 15 km silnice Muži do 39 64
Nesvadba Vladimír Chmel Žatec 15 km silnice Muži do 69 let 137
Nesvadbová Eliška Žatec 15 km silnice Ženy do 39 65
Ondrášek Tomáš Most 15 km silnice Muži do 69 let 66
Oslík Milan Kanoistika Chomutov 15 km silnice Ženy do 49 157
Ouzká Petra Jirkov 15 km silnice Ženy do 39 67
Ouzký Stanislav Jirkov 15 km silnice Muži do 49 let 68
Pánková Jana Běžci Chomutov 10 km terén Ženy do 39 69
Panuška Daniel STG Strupčice 15 km silnice Muži do 39 146
Patík Jiří TJ VTŽ Chomutov 10 km terén Muži do 49 70
Patroch Pavel SWEEP ULTIMATE GYM 10 km terén Muži do 49 71
Patúc Jakub TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. (TJCHO) 15 km silnice Muži do 39 72
Pelc Jaroslav Běžci Chomutov 15 km silnice Muži do 49 let 73
Plevová Žaneta Osek 15 km silnice Ženy do 49 74
Polanský Petr Most 15 km silnice Muži do 49 let 75
Prchlíková Barbora Benešovský běžecký klub 15 km silnice Ženy do 49 138
Pribičin Ludvík Triatlet Karlovy Vary 15 km silnice Muži do 49 let 76
Pribičinová Simona Triatlet Karlovy Vary 15 km silnice Ženy do 49 77
Prokeš Petr Sweep Ultimate Gym 10 km terén Muži do 59 78
Ptáčková Jana Už tam budeeem?! 10 km terén Ženy do 39 79
Ryska Pavel Loučná 15 km silnice Muži 70+ 149
Řeháčková Věra Rozbehame Most 15 km silnice Ženy do 49 80
Řehoř Zdeněk STG Strupčice 10 km terén Muži do 49 145
Sedněv Radek Triatlet K. Vary 15 km silnice Muži do 39 162
Slabová Milena 15 km silnice Ženy do 49 143
Smeták Václav Most 15 km silnice Muži do 69 let 151
Sochor Josef SWEEP ULTIMATE GYM 10 km terén Muži do 39 81
Stanečková Michaela Chomutov 15 km silnice Ženy do 39 82
Stránský Martin Už tam budeeem?! 10 km terén Muži do 59 124
Stumpf Michal Most 10 km terén Muži do 39 83
Svoboda Josef Cyklo-Chomutov 10 km terén Muži 60+ 141
Sýkora Pavel Chomutov 10 km terén Muži do 39 84
Šimík Pavel Běžci Chomutov 10 km terén Muži do 49 85
Šinágl Antonín SRTG LITVÍNOV 15 km silnice Muži do 39 86
Šípka Roman Žatec 10 km terén Muži do 39 125
Šípová Irena AcesKV 15 km silnice Ženy do 59 126
Škaloudová Petra Stg Chomutov 15 km silnice Ženy do 49 127
Škrába Petr Cyroto Team 10 km terén Muži do 49 140
Šlapák Zdeněk Sweep ultimate gym 10 km terén Muži do 49 87
Šmejc ml. Jan Hopman Žatec 15 km silnice Muži do 39 88
Šplinarová Jana Lk Slovan Karlovy Vary 15 km silnice Ženy do 59 128
Šulc Jiří 15 km silnice Muži do 39 89
Šultová Denisa 10 km terén Ženy do 39 90
Šupol Michal SWEEP Ultimate Sport 10 km terén Muži do 49 91
Trnková Štěpánka STG Spořice/běžci Chomutov 15 km silnice Ženy do 49 92
Trousilová Nikola 15 km silnice Ženy do 39 144
Trunecek Miroslav Spořice 15 km silnice Muži do 49 let 93
Ulrichová Zuzana Běžci Chomutov 10 km terén Ženy do 49 94
Unger Miroslav Most 15 km silnice Muži do 49 let 95
Vágner Jan Fitness Zimák Most 15 km silnice Muži do 39 96
Vágnerová Veronika VitaSport.cz 10 km terén Ženy do 49 97
Valentova Miroslava Sweep ultimate gym 10 km terén Ženy do 39 98
Vaníček Jiří Chomutov 15 km silnice Muži 70+ 99
Večeřa František VTŽ Chomutov 10 km terén Muži 60+ 129
Velisek Jan STG Spořice 10 km terén Muži do 39 100
Veselá Anita SDH Chloumek 15 km silnice Ženy do 59 101
Veselý Vladimír Hasiči Neratovice 15 km silnice Muži do 49 let 102
Veselź Martin 15 km silnice Muži do 39 135
Vildová Jana VTŽ Chomutov 10 km terén Ženy do 49 130
Vítková Zuzana Rozběháme Most 10 km terén Ženy 50+ 103
Vodicka Pavel Most 15 km silnice Muži do 59 let 104
Vojtěchovský Ladislav VitaSport. cz 10 km terén Muži do 39 105
Vojtěchovský Tomáš Krušnoman Litvínov 10 km terén Muži do 49 158
Volf Miroslav Běžci Chomutov 15 km silnice Muži do 49 let 106
Vopat Milan Milan z hor 15 km silnice Muži do 59 let 131
Vorlicek Rudolf BK Běkodo Teplice 15 km silnice Muži 70+ 107
Watzke Petr VitaSport.cz / Teplice 15 km silnice Muži do 59 let 108
Weißgerber Gerd Leubnitz 15 km silnice Muži do 59 let 132
Zbuzek Jaroslav Spona Teplice 10 km terén Muži do 59 109
Zbuzkova Blanka Unipetrol Litvínov 15 km silnice Ženy do 39 110

STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH

Trať Kategorie Počet závodníků
15 km silnice Muži do 49 let 27
15 km silnice Muži do 39 24
10 km terén Muži do 39 17
10 km terén Muži do 49 14
15 km silnice Ženy do 49 14
15 km silnice Ženy do 39 13
10 km terén Ženy do 39 12
15 km silnice Muži do 59 let 9
10 km terén Muži 60+ 7
15 km silnice Muži 70+ 6
15 km silnice Muži do 69 let 6
10 km terén Ženy do 49 5
15 km silnice Ženy do 59 4
10 km terén Muži do 59 4
10 km terén Ženy 50+ 1
Celkem 163