Detail závodu

Desítka v Bezručáku

Chomutov

Běh

Datum a prezentace

DATUM ZÁVODU

05.01.2019

DATUM A ČAS PREZENTACE

Detaily závodu

DÉLKA ZÁVODU / TRATĚ

10km

Pořadatel a kontakt

Stanislav Mrkáček


Tel.: 777 507 073
standamrkacek@gmail.com

WEB

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH

Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Platba
Bambas Jan Pivošlap Litvínov 10km Muži do 49 let 254
Babák Josef Žatec 10km Muži do 39 let 1
Balášová Kateřina Atletika Litvínov, z.s. 10km Dorostenky do 19 let 2
Bartl Milan Krušnohorci 10km Muži do 69 let 272
Bartoš Miroslav BK Louny 10km Muži do 69 let 3
Bašus Lubomír Kolová 10km Muži do 39 let 4
Bayerová Lenka TJ Sokol Unhošť 10km Ženy 50 a výše 5
Bechiňský Václav New Roll Runners 10km Muži do 39 let 6
Belej Tomáš STG Chomutov 10km Muži do 39 let 7
Bennová Petra FASTON Bílina 10km Ženy do 49 let 8
Berust Karel Sweep Ultimate GYM 10km Muži do 49 let 271
Bílý Martin 10km Muži do 39 let 238
Blail Ondřej KK Chomutov 10km Muži do 49 let 9
Blailová Jana KK Chomutov 10km Ženy do 49 let 10
Bohátka Vojtěch 10km Muži do 49 let 265
Brožová Kateřina PROFFA team 10km Ženy do 49 let 11
Brynda Josef Geosan Group Run 10km Muži do 49 let 270
Bureš Radek New Roll Runners 10km Dorostenci do 19 let 12
Civín Jiří Most 10km Muži do 59 let 13
Civínová Adéla AK Bílina 10km Ženy do 34 let 14
Čádová Michala Bambáskovi 10km Ženy do 49 let 253
Čech Martin 10km Muži do 49 let 15
Čekan Miroslav Ostrov 10km Muži do 69 let 16
Červenka Ctibor Hopman Team Žatec 10km Muži do 49 let 17
Červenka Karel Hora Svaté Kateřiny 10km Muži 70 a výše 18
Červený Ladislav KK Chomutov 10km Muži do 49 let 240
Čočková Jana Bike a beh Ostrov 10km Ženy do 49 let 295
Čučvara Pavol AntiSýkorka 10km Muži do 39 let 19
Dicá Vladimír TJ Slavoj Bečov nad Teplou 10km Muži do 59 let 20
Dogaru Vasil Česká Lípa 10km Muži do 39 let 21
Doležal Ladislav Hnizdil Team 10km Muži do 49 let 267
Dostál Miroslav Hošnice 25 10km Muži do 49 let 246
Drdel Milan Sweep Ultimate Gym 10km Muži do 49 let 22
Dřevikovský Jaroslav Běžci Chomutov 10km Muži do 49 let 23
Dřevikovský Lukáš 10km Muži do 39 let 24
Dvořák Oldřich TRIKV 10km Muži do 69 let 25
Dvořáková Jana TJ Klášterec nad Ohří 10km Ženy 50 a výše 26
Dvořáková Martina Avanti tým Most 10km Ženy do 49 let 27
Dycka Petr Podrážek 10km Muži do 39 let 28
Ekrtová Jarka Running Lizard 10km Ženy do 49 let 29
Eliáš Lukáš BK Běkodo Teplice 10km Muži do 39 let 30
Farda Petr Spona Teplice 10km Muži do 49 let 31
Fauová Michaela Běžci Chomutov 10km Ženy do 34 let 32
Feix Ivo Teplice 10km Muži do 49 let 33
Fialka František Běžci Chomutov 10km Muži do 49 let 34
Fiklíková Petra USK PROVOD Ústí nad Labem 10km Ženy do 49 let 35
Filingr Aleš AK Most 10km Muži do 39 let 36
Filipová Vladimíra 10km Ženy do 49 let 37
Fílová Jana BK Běkodo Teplice 10km Ženy do 49 let 38
Folvarčík Jiří ŠAK Chodov 10km Muži do 39 let 260
Formanová Nikola AK Kindl & partneri 10km Ženy do 34 let 39
Fousová Eva Aces Team K. Vary 10km Ženy do 49 let 277
Franc Jaroslav 10km Muži do 39 let 40
Galajda Jan Pyšná 10km Muži do 49 let 41
Grasl Karel Postoloprty 10km Muži do 49 let 42
Grosser Tomáš Karlovarský vegetarián 10km Muži do 49 let 43
Haasová Monika Running Lizard 10km Ženy do 49 let 44
Hanák Radek Jirkov 10km Muži do 39 let 45
Handl Ivo Bílina 10km Muži do 49 let 46
Hartlová Iveta 10km Ženy do 34 let 47
Havlíček Michal ACES Team K.Vary 10km Muži do 49 let 48
Havlíček Zdeněk Jirkov 10km Muži do 59 let 243
Havlíčková Klára Jirkov 10km Ženy 50 a výše 242
Havlíčková Michaela Hvězda severu 10km Ženy do 49 let 49
Havlůjová Marcela Rozběhneme Most 10km Ženy do 49 let 50
Hejnicová Eva Aces team KV 10km Ženy do 49 let 51
Heligr Martin SKP Kadaň 10km Muži do 49 let 287
Heřman Lukáš SPONA Teplice 10km Muži do 39 let 52
Hlatká Kateřina 10km Ženy do 49 let 53
Holeček František Triatlet K. Vary 10km Muži do 69 let 280
Holeček Jiří Běžci Chomutov 10km Muži do 39 let 54
Horák Radek RUN magazine team 10km Muži do 49 let 55
Horkulič Martin POVRLY 10km Muži do 39 let 56
Horváth Martin ŠAK Chodov 10km Muži do 39 let 261
Hovorková Barbora USK Akademik z.s. 10km Ženy do 34 let 57
Hron Petr New Roll Runners 10km Muži do 39 let 58
Hruška Miloš VĚTRUŠE UL 10km Muži do 49 let 59
Hrůza Michal Teplice 10km Muži do 59 let 60
Hřibovská Michaela 10km Ženy do 49 let 61
Hudáková Helena BK Žatec 10km Ženy 50 a výše 62
Hulha Karel Lokomotiva Teplice - O.B. 10km Muži do 59 let 63
Hulha Lukáš Lokomotiva Teplice - O.B. 10km Muži do 39 let 64
Hurdich Petr 10km Muži do 39 let 274
Hůrka Otakar Bike a Běh Ostrov 10km Muži do 49 let 65
Hutira Miloš Louka u Marianských Lázní 10km Muži do 39 let 66
Hvozda Martin STG Chomutov 10km Muži do 39 let 67
Hvozdová Barbora 10km Ženy do 34 let 68
Chalupa Jan 10km Muži do 39 let 241
Chochola Jitka 10km Ženy do 34 let 69
Chytrá Martina New Roll Runners 10km Ženy do 34 let 70
Imr Martin 10km Muži do 39 let 71
Išler Lukáš 10km Muži do 39 let 72
Jahoda Zdeněk BK BĚKODO TEPLICE 10km Muži do 49 let 73
jaroslav Segl KL SPORT MOST 10km Muži do 59 let 74
Jati Kristýna MDDM Ostrov 10km Dorostenky do 19 let 259
Jeníkovský Lukáš STG Strupčice 10km Muži do 39 let 75
Jiráček Petr MP. Chomutov 10km Muži do 69 let 76
Jirkal Tomáš 10km Muži do 39 let 77
Kabilová Martina ACES Team Karlovy Vary 10km Ženy do 49 let 78
Kacíř Zdeněk LOUČNÁ 956 10km Muži do 69 let 79
Kaderabkova Iva MJ! 10km Ženy do 34 let 80
Kadleček Daniel WeTriDa 10km Muži do 49 let 81
Kalužný Matyáš 10km Muži do 39 let 82
Kanta Tomáš Horní Krupka 10km Muži do 49 let 83
Kantová Olga SPONA Teplice 10km Ženy do 49 let 84
Kareš Ladislav Běžci Chomutov 10km Muži do 59 let 85
Karešová Zdeňka Běžci Chomutov 10km Ženy 50 a výše 86
Kelbichová Vendula KL Sport Most 10km Ženy do 34 let 286
Khassa Mahfred SAK Chodov 10km Muži 70 a výše 279
Kincl Tomáš STG Chomutov 10km Muži do 39 let 87
Kňáva Tomáš Běžci Chomutov 10km Muži do 39 let 245
Kňava Martin Bike a běh Ostrov 10km Muži do 39 let 294
Kobík Martin Cobram Team PPC 10km Muži do 39 let 88
Kočka Martin Chomutov 10km Muži do 49 let 89
Kopecký Miloš Sweep Ultimate Gym 10km Muži do 49 let 290
Korbášová Gabriela BK Žatec 10km Ženy do 49 let 90
Korellus Petr Triatlet Karlovy Vary 10km Muži do 49 let 292
Kořínková Marta Dubí 10km Ženy 50 a výše 91
Kosnarová Petra 10km Ženy do 49 let 92
Kostková Jitka STG CHOMUTOV 10km Ženy do 49 let 93
Koubel Petr Hopman Team Žatec 10km Muži do 49 let 257
Koutný Antonín Chomutov 10km Muži do 69 let 94
Kováčová Eliška ŠAK Chodov 10km Ženy do 34 let 95
Kozová Vendula Sršni 10km Ženy do 34 let 289
Kožák Jan SC Start Karlovy Vary 10km Muži do 39 let 96
Kožák Milan SC Start Karlovy Vary 10km Muži do 59 let 97
Kožák Tomáš SC Start Karlovy Vary 10km Dorostenci do 19 let 98
Kraus Karel AntiSýkorka 10km Muži do 39 let 99
Krčmář Maxmilián AK Bílina 10km Muži do 39 let 100
Kreuzer Jan Chomutov 10km Muži do 39 let 101
Kristenová Nela Triatlet KV 10km Ženy do 34 let 102
Kruschina Jan Lokomotiva Teplice OB 10km Muži do 49 let 103
Křapek Milan Běžci Chomutov 10km Muži do 39 let 104
Křížová Libuše VTŽ Chomutov 10km Dorostenky do 19 let 105
Kubálek Petr Sršni 10km Muži do 49 let 288
Kubíková Jana 10km Ženy do 49 let 106
Kučera Ladislav Chomutov 10km Muži do 39 let 107
Kudrna Pavel Libořice 10km Muži do 49 let 108
Kupidlovský Daniel Stodůlky 10km Muži do 49 let 109
Kvasnička Dominik 10km Dorostenci do 19 let 110
Kvasničková Radka 10km Ženy do 49 let 111
Lang Tomas ŠAK Chodov 10km Muži do 49 let 112
Lapáčkova Nina 10km Ženy do 34 let 113
Laube Pavlína Rozběháme Teplice 10km Ženy do 49 let 114
Ledvinková Monika Běžci CV 10km Ženy do 49 let 256
Lehrl Josef Běžci Chomutov 10km Muži do 49 let 115
Liebig Vilém Chomutov 10km Muži do 59 let 116
Lubinová Romana SC Start Karlovy Vary 10km Ženy 50 a výše 117
Luč Jaroslav AK Bílina 10km Muži do 39 let 118
Luxa Michal Běžci Chomutov 10km Muži do 39 let 119
Maděrová Mirka Běžci Most 10km Ženy do 49 let 120
Macháček Marek Triatlet Karlovy Vary 10km Muži do 49 let 121
Malisova Karla Sabzo 10km Ženy 50 a výše 122
Malý Vojtěch PANB - Sweep Ultimate Gym 10km Dorostenci do 19 let 249
Malý Vojtěch PANB - Sweep Ultimate Gym 10km Muži do 49 let 250
Mandzáková Stanislava 10km Ženy do 34 let 273
Marek Jiří SPONA Teplice 10km Muži do 39 let 123
Masleková Daniela Běžci Chomutov 10km Ženy do 49 let 247
Maslekovová Daniela PTJ Stadion Louny 10km Dorostenky do 19 let 248
Matys Bohuslav Bobo běh Děčín 10km Muži do 39 let 262
Max Podrabský Miroslav 10km Muži do 59 let 124
Mikeš Jindřich Triatlet Karlovy Vary 10km Muži do 59 let 125
Mikeš Václav Sport Josefov 10km Muži do 69 let 126
Mokrusch Rudolf Hájek 10km Muži do 59 let 282
molnarova katerina BDKKADAN 10km Ženy do 49 let 127
Motlíková Pavlína TJ MDDM Ostrov 10km Dorostenky do 19 let 264
Motvičková Kristýna 10km Ženy do 49 let 128
Mrnková Věra BK Louny 10km Ženy do 49 let 129
Musilová Dagmar Jílové 10km Ženy do 49 let 130
Myslivec Jan Most 10km Muži do 59 let 131
Nagzová Věra 10km Ženy do 49 let 269
Nekolová Simona Lovosice 10km Ženy do 34 let 132
Nestler Miroslav Běžci Chomutov 10km Muži do 39 let 133
Omrai Jan Tj slavoj Becov nad Teplou 10km Muži do 49 let 134
Ondrejka Peter sk Seslečko 10km Muži do 69 let 135
Oplt Michal New Roll Runners 10km Muži do 39 let 136
Opplet Michal Krusnoman TT 10km Muži do 39 let 137
Ottenschläger Oto Atletika litvínov 10km Muži do 39 let 138
Ouzká Petra Jirkov 10km Ženy do 49 let 139
Ouzký Stanislav Jirkov 10km Muži do 49 let 140
Ouzký Tomáš Otvice 10km Muži do 49 let 141
Ouzký Vítek TJ VTŽ Chomutov 10km Dorostenci do 19 let 142
Ovčačík Tomáš Březno 10km Muži do 49 let 143
Pabišta Petr BKJ Most 10km Muži do 59 let 144
Pajer Luboš 10km Muži do 59 let 145
Pajer Vojtěch TJ Drmaly 10km Muži do 39 let 146
Pallová Jana 10km Ženy do 34 let 284
Pánková Jana Běžci Chomutov 10km Ženy do 49 let 147
Parihuzič Dušan AK Sokolov 10km Muži do 49 let 148
Patera Miroslav BK Louny 10km Muži do 59 let 149
Patroch Pavel SWEEP ULTIMATE GYM 10km Muži do 49 let 150
Patúc Jakub TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. (TJCHO) 10km Muži do 39 let 151
Pavlinská Jana New Roll Runners 10km Dorostenky do 19 let 152
Pavlinský Vladimír New Roll Runners 10km Muži do 59 let 153
Pejpal Jiří TJ Liga 100 Praha 10km Muži 70 a výše 154
Pelc Jaroslav Běžci Chomutov 10km Muži do 49 let 155
Pikalová Kristýna STG Strupčice 10km Dorostenky do 19 let 215
Pileková Andrea STG STRUPČICE 10km Ženy do 34 let 156
Pivonka Lukas Drmonok 10km Muži do 39 let 157
Pleticha Richard RP SPORT 10km Muži do 49 let 268
Pohůnek Petr USK Provod Ústí nad Labem 10km Muži do 49 let 158
Potrebuješ Zborovská Jan 10km Muži do 59 let 159
Požár Borek BR FC Kadaň 10km Dorostenci do 19 let 283
Prchlíková Barbora Benešovský bežecký klub 10km Ženy do 49 let 160
Pribičin Ludvík Triatlet Karlovy Vary 10km Muži do 49 let 161
Pribičinová Simona Triatlet Karlovy Vary 10km Ženy do 49 let 162
Procházka Josef Děčín 10km Muži do 49 let 163
Prokeš Petr Sweep Ultimate Gym 10km Muži do 59 let 164
Prošková Anežka TJ VTŽ Chomutov 10km Dorostenky do 19 let 165
Repáčová Marcela 10km Ženy do 49 let 291
Rež Zdeněk STG Chomutov 10km Muži do 49 let 166
Rigl Lukáš forfun 10km Muži do 39 let 167
Růžička Martin Little Rose Team 10km Muži do 39 let 168
Růžičková Zuzana Rozběháme Most 10km Ženy do 34 let 169
Ryska Pavel loučná 956 10km Muži 70 a výše 170
Řápek Václav AVC Praha 10km Muži 70 a výše 171
Řezáč Ivo AK Chemopetrol Litvínov 10km Muži 70 a výše 172
Řezníček Filip Running Lizard 10km Muži do 49 let 173
Sapoušek Miroslav Most 10km Muži do 49 let 174
Sedněv Radek TRIKV 10km Muži do 39 let 175
Schmidt Michal Hopman Team Žatec 10km Muži do 49 let 176
Slabová Milena 10km Ženy do 49 let 177
Sládek Vladimír Stg Strupčice 10km Muži do 39 let 178
Slezák Vladimír Povrly 10km Muži do 49 let 179
Směšný Lukáš Klášterec nad Ohří 10km Muži do 49 let 180
Smeták Václav AK Most 10km Muži do 69 let 281
Smrž Ladislav Chomutov 10km Muži do 39 let 252
Souchová Helena SPONA Teplice 10km Ženy do 49 let 181
Stanečková Michaela Chomutov 10km Ženy do 49 let 182
Stárková Tereza Běžci Chomutov 10km Ženy do 34 let 183
Stecker Luděk 10km Muži do 49 let 184
Stehlíková Radka Běžci Chomutov 10km Ženy do 49 let 185
Stejskal Jan Stejsky Team 10km Muži do 39 let 186
Stejskalová Kateřina Stejsky Team 10km Ženy do 49 let 187
Straussová Jaroslava Avanti tým Most 10km Ženy do 49 let 188
Stuchl Jindřich 10km Muži do 49 let 258
Stumpf Michal Most 10km Muži do 39 let 189
Susserová Lucie TT Krušnoman Litvínov 10km Ženy do 49 let 190
Svoboda Josef Cyklo Chomutov 10km Muži 70 a výše 251
Šimkovičová Lucia Jirkov 10km Ženy do 34 let 191
Šimoňák Milan Běžci Chomutov 10km Muži do 39 let 192
Šindelář Martin Hnízdil Team 10km Muži do 49 let 266
Škaloudová Petra STG Chomutov 10km Ženy do 49 let 193
Škaloudová Veronika AK Most 10km Dorostenky do 19 let 255
Šlais Jakub Běžci Chomutov 10km Muži do 39 let 194
Šmeráková Petra BK Žatec/Hopman Team Žatec 10km Ženy do 49 let 195
Šplinarová Jana SC Start K.Vary 10km Ženy 50 a výše 196
Štenbergová Zuzana 10km Ženy do 49 let 197
Šůcha Václav SV Stříbro 10km Muži 70 a výše 198
Šultová Lucie SRTG Strupčice 10km Ženy do 34 let 199
Thumová Kamila SportRaces-Isaac Team 10km Ženy do 34 let 200
Tóth Matěj SportRaces-Isaac Team 10km Dorostenci do 19 let 201
Tóthová Kamila Skicross team Chomutov 10km Ženy do 49 let 202
Trousilová Nikola 10km Ženy do 34 let 244
Tříska Jan EC Lokomotiva Mumie 10km Muži do 39 let 263
Třísková Kateřina Praha 6 10km Ženy do 49 let 285
Turková Kamila Ústí nad Labem 10km Ženy do 34 let 203
Turková Lucie 10km Ženy do 34 let 204
Tykva Lukáš trenovanibehu.cz 10km Muži do 49 let 205
Tykvová Markéta trenovanibehu.cz 10km Ženy do 49 let 206
Ulrichová Zuzana Chomutov 10km Ženy do 49 let 207
Urban Miroslav Hopman team Žatec 10km Muži do 59 let 208
Urbanová Iva Hopman team Žatec 10km Ženy 50 a výše 209
Utěkalová Soňa Báječné ženy v běhu 10km Ženy do 34 let 210
Vacarda Vladimír AC Slovan Liberec 10km Muži do 69 let 211
Vacek Pavel Spona Teplice 10km Muži do 39 let 275
Valentová Miroslava 10km Ženy do 34 let 212
Vališ Karel 10km Muži do 49 let 213
Valková Andrea 10km Ženy do 49 let 214
Vaníček Jiří Chomutov 10km Muži 70 a výše 293
Vávra Matyáš Okounov 10km Dorostenci do 19 let 216
Vávrová Lucie Okounov 10km Ženy do 49 let 217
Vávrů Ivana TJ VTŽ Chomutov 10km Ženy do 34 let 218
Vernerová Aneta Plzeň 10km Ženy do 34 let 219
Vítková Zuzana Rozběháme Most 10km Ženy 50 a výše 220
Vlasák Tomáš DRMONOK 10km Muži do 39 let 221
Vlček Jiří VitaSport.cz 10km Muži do 49 let 222
Vlčková Tereza Povrlské Běhny 10km Ženy do 34 let 223
Vodička Pavel 10km Muži do 59 let 276
Vojtěchovský Ladislav VitaSport.cz 10km Muži do 39 let 224
Volf Miroslav Běžci Chomutov 10km Muži do 49 let 225
Vorlíček Rudolf BK Běkodo Teplice 10km Muži 70 a výše 226
Vorlik Pavel Trénování běhu 10km Muži do 59 let 227
Vrbova Andrea STG Chomutov 10km Ženy do 49 let 228
Vyšín Jiří Karlovy Vary 10km Muži do 69 let 229
Vyšínová Iveta Karlovy Vary 10km Ženy 50 a výše 230
Watzke Petr VitaSport.cz / Teplice 10km Muži do 59 let 231
Westrmaier Jiří 10km Muži do 69 let 278
Zach Slavomir 10km Muži do 59 let 232
Zachová Kateřina 10km Ženy do 34 let 233
Zaloudek Jan ELEVEN RUN TEAM 10km Muži do 39 let 234
Zaremba Jan Reebok Run Crew Praha 10km Muži do 39 let 235
Zítka Miloslav ŠAK Chodov 10km Muži do 59 let 236

STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH

Trať Kategorie Počet závodníků
10km Muži do 39 let 65
10km Muži do 49 let 63
10km Ženy do 49 let 55
10km Ženy do 34 let 32
10km Muži do 59 let 25
10km Muži do 69 let 14
10km Ženy 50 a výše 12
10km Muži 70 a výše 10
10km Dorostenky do 19 let 9
10km Dorostenci do 19 let 8
Celkem 293