Detail závodu

Glassman Triathlon 2019

jezero Barbora, Oldřichov u Duchcova

Triatlon

Datum a prezentace

DATUM ZÁVODU

07.09.2019

DATUM A ČAS PREZENTACE

11:00 - 12:00

Detaily závodu

DÉLKA ZÁVODU / TRATĚ

Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km

Pořadatel a kontakt

Glassman triatlon team Teplice


Tel.: +420 774 434 926
jlukes@edgewell.com

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH

Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Platba
Adam Zdeněk Factory fitcentrum Duchcov Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 1(do 44let) 24
Alferi Jiří Kadaň Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 1(do 44let) 27
Antalová Ladislava Koloshop team Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Štafeta 2 členná 96
Beck Pavel Krušnohorský výšvih Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 1(do 44let) 11
Beránková Libuše Glassman TT Teplice Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Ženy 2 (45-59let) 9
Bláha Petr Veslaři Bohemians Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 1(do 44let) 42
Bodlák Jan SLOW MOTION TEAM Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km JJS Electronics - štafeta 84
Brož Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 1(do 44let) 66
Bublová Naďa Koloshop team Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Ženy 1 (do 44let) 44
Cibulka Stanislav Iron Stars Beroun Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 1(do 44let) 40
Čečrle Stanislav SK.Štěpánov Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 2 (45-59let) 31
Čintalan Martin Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 1(do 44let) 46
Feix Ivo Neplavci TP Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 2 (45-59let) 53
Fischer Jindrich Kolastore.cz Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 1(do 44let) 30
Fišer Stanislav Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 2 (45-59let) 61
Hantych Petr Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 2 (45-59let) 7
Havel Jiří Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 1(do 44let) 8
Havlová Kateřina Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Ženy 1 (do 44let) 34
Hnátková Jindra Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Ženy 2 (45-59let) 25
Hofreiter Bohdan ACES Team Karlovy Vary Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 2 (45-59let) 19
Holub Stanislav Koloshop team Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 1(do 44let) 45
Hornová Kateřina Hopman Team Žatec Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Ženy 1 (do 44let) 13
Houda Pavel Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 2 (45-59let) 1
Hrůza Michal Teplice Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 2 (45-59let) 10
Jakl Miroslav Glassman TT Teplice Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 2 (45-59let) 17
Jandová Barbora Veslařský klub Ohře Louny/ Láca tým Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Ženy 1 (do 44let) 33
Javornický Tomáš DBK Kadaň Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 1(do 44let) 18
Kavalír Petr Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 2 (45-59let) 38
Khivrich Oleg Kladno Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 1(do 44let) 21
Knapík Jan Tep 36 Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 1(do 44let) 12
Kocík Vojtěch Idividuální Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 1(do 44let) 48
Kocsisová Monika TT3 sports Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Ženy 2 (45-59let) 39
Komrska Pavel Draci Horní Jiřetín Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 1(do 44let) 14
Kosta Viktor Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 2 (45-59let) 63
Kostovič Petr Go For Babies Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 2 (45-59let) 50
Kousek Michal HC Slovan Louny Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 1(do 44let) 37
Kříž Miloš fujikoki vlčí Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 2 (45-59let) 36
Kůrková Barbora BaZooHa Team Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km JJS Electronics - štafeta 85
Kyral Vaclav Easy Go run Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 1(do 44let) 28
Lang Jaroslav Dtrias.rajce.net Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 2 (45-59let) 15
Macholdová Tereza Koloshop team Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Štafeta 3 členná 97
Marek Jiří SPONA Teplice Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 1(do 44let) 2
Melzer Rudolf Most Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 2 (45-59let) 999
Minařík Petr Egerfish Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 2 (45-59let) 5
Ottenschläger Oto TT Krušnoman Litvínov Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 1(do 44let) 51
Pánková Jana Sweep Ultimate Gym Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Ženy 1 (do 44let) 999
Paparega Jan TT Krušnoman Litvínov Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 1(do 44let) 999
Pelc Jaroslav Krušnohorský výšvih Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 1(do 44let) 35
Racek Luboš ACES Team Karlovy Vary Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 2 (45-59let) 20
Reindl Michal TT Krušnoman Litvínov Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 3 (nad 60let) 22
Rendl Josef Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 1(do 44let) 67
Rozsypal Vladislav STS Chvojkovice Brod Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 2 (45-59let) 999
Salvet Martin TT Krušnoman Litvínov Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Štafeta 3 členná 98
Sedlár Daniel TT Krušnoman Litvínov Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 1(do 44let) 41
Srdínko David DAPEZO TEAM Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km JJS Electronics - štafeta 87
Svatoň David TT3 sports Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 1(do 44let) 43
Svoboda Jakub Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 1(do 44let) 6
Šetek Štěpán Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 1(do 44let) 65
Šlapák Petr Krušnohorský výšvih Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 1(do 44let) 29
Špaček Jan PŘEŽIVŠÍ TEAM Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km JJS Electronics - štafeta 88
Štefl Martin Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 2 (45-59let) 64
Tajč Jan HH Smíchov Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 2 (45-59let) 52
Trávníčková Barbora Louny Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Štafeta 2 členná 99
Tychler Tomáš Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 2 (45-59let) 62
Vacek Pavel SPONA Teplice Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Štafeta 3 členná 100
Vaňková Agáta TT Krušnoman Litvínov Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Ženy 2 (45-59let) 47
Veselý Miroslav Glassman TT Teplice Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 2 (45-59let) 3
Veselý Petr Glassman TT Teplice Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 1(do 44let) 16
Vojtěchovský Tomáš TT Krušnoman Litvínov Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 2 (45-59let) 32
Vopat Milan Milan z hor Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 2 (45-59let) 54
Vrátná Alena TT Krušnoman Litvínov Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Ženy 2 (45-59let) 26
Waldhauserová Jana TEAM TRAGÉDKY Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km JJS Electronics - štafeta 86
Zelenák Dušan Glassman TT Teplice Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 3 (nad 60let) 4

STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH

Trať Kategorie Počet závodníků
Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 1(do 44let) 28
Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 2 (45-59let) 23
Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km JJS Electronics - štafeta 5
Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Ženy 2 (45-59let) 5
Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Ženy 1 (do 44let) 5
Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Štafeta 3 členná 3
Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 3 (nad 60let) 2
Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Štafeta 2 členná 2
Celkem 73