Detail závodu

Glassman Triathlon 2019

jezero Barbora, Oldřichov u Duchcova

Triatlon

Datum a prezentace

DATUM ZÁVODU

07.09.2019

DATUM A ČAS PREZENTACE

11:00 - 12:00

Detaily závodu

DÉLKA ZÁVODU / TRATĚ

Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km

Pořadatel a kontakt

Glassman triatlon team Teplice


Tel.: +420 774 434 926
jlukes@edgewell.com

2019
STARTOVNÉ OD
PŘIHLÁŠENO ZÁVODNÍKŮ

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH

Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Platba
Reindl Michal TT Krušnoman Litvínov Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 3 (nad 60let)
Adam Zdeněk Factory fitcentrum Duchcov Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 1(do 44let) 24
Alferi Jiří Kadaň Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 1(do 44let) 27
Beck Pavel Krušnohorský výšvih Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 1(do 44let) 11
Beránková Libuše Glassman TT Teplice Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Ženy 2 (45-59let) 9
Bodlák Jan SLOW MOTION TEAM Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km JJS Electronics - štafeta 84
Čečrle Stanislav SK.Štěpánov Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 2 (45-59let)
Fischer Jindrich Kolastore.cz Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 1(do 44let)
Greaves Eleanor JJS Electronics s.r.o. Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km JJS Electronics - jednotlivci 83
Greaves Stephen JJS Electronics s.r.o. Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km JJS Electronics - jednotlivci 82
Hantych Petr Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 2 (45-59let) 7
Havel Jiří Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 1(do 44let) 8
Havlová Kateřina Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Ženy 1 (do 44let)
Heiland Jindřich JJS Electronics s.r.o. Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km JJS Electronics - jednotlivci 81
Hnátková Jindra Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Ženy 2 (45-59let) 25
Hofreiter Bohdan ACES Team Karlovy Vary Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 2 (45-59let) 19
Holub Stanislav Koloshop Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 1(do 44let)
Hornová Kateřina Hopman Team Žatec Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Ženy 1 (do 44let) 13
Houda Pavel Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 2 (45-59let) 1
Hrůza Michal Teplice Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 2 (45-59let) 10
Ihnačinec Jakub Krušnoman TT Litvínov Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 1(do 44let)
Jakl Miroslav Glassman Teplice Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 2 (45-59let) 17
Javornický Tomáš DBK Kadaň Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 1(do 44let) 18
Kerner Jan TJ Lokomotiva Louny Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 2 (45-59let) 6
Khivrich Oleg Kladno Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 1(do 44let) 21
Knapík Jan Tep 36 Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 1(do 44let) 12
Komrska Pavel Draci Horní Jiřetín Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 1(do 44let) 14
Kůrková Barbora BaZooHa Team Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km JJS Electronics - štafeta 85
Kyral Vaclav Easy Go run Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 1(do 44let) 28
Lang Jaroslav Dtrias.rajce.net Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 2 (45-59let) 15
Marek Jiří SPONA Teplice Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 1(do 44let) 2
Minařík Petr Egerfish Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 2 (45-59let) 5
Pelc Jaroslav Krušnohorský výšvih Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 1(do 44let)
Racek Luboš ACES Team Karlovy Vary Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 2 (45-59let) 20
Rozsypal Vladislav STS Chvojkovice Brod Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 2 (45-59let) 23
Srdínko David DAPEZO TEAM Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km JJS Electronics - štafeta 87
Susserová Lucie TT Krušnoman Litvínov Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Ženy 1 (do 44let) 22
Šlapák Petr Krušnohorský výšvih Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 1(do 44let) 29
Špaček Jan PŘEŽIVŠÍ TEAM Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km JJS Electronics - štafeta 88
Ulip Jan Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 1(do 44let)
Vacek Pavel SPONA Teplice Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Štafeta 3 členná 100
Veselý Miroslav Glassman TT Teplice Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 2 (45-59let) 3
Veselý Petr Glassman TT Teplice Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 1(do 44let) 16
Vojtěchovský Tomáš Krušnoman TT Litvínov Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 2 (45-59let)
Waldhauserová Jana TEAM TRAGÉDKY Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km JJS Electronics - štafeta 86
Zelenák Dušan Glassman TT Teplice Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 3 (nad 60let) 4
Zeman Zbyněk Krušnoman TT Team Litvínov Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 3 (nad 60let) 26

STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH

Trať Kategorie Počet závodníků
Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 1(do 44let) 17
Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 2 (45-59let) 13
Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km JJS Electronics - štafeta 5
Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km JJS Electronics - jednotlivci 3
Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Ženy 1 (do 44let) 3
Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 3 (nad 60let) 3
Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Ženy 2 (45-59let) 2
Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Štafeta 3 členná 1
Celkem 47