Detail závodu

ME FISTC off snow Abertamy 3.day

Abertamy

Datum a prezentace

DATUM ZÁVODU

11.11.2018

DATUM A ČAS PREZENTACE

Detaily závodu

DÉLKA ZÁVODU / TRATĚ

MID

SPRINT

Pořadatel a kontakt

Roman Habásko


Tel.:
asamara@seznam.cz

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH

Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Platba
Adámková Bára czech SPRINT Scooter1-1 dog Woman 146
Astelbauer Florian austria SPRINT Canicross 2 dogs MEN 155
Astelbauer Sebastian austria SPRINT Scooter1-2 dogs MEN 116
Balla Peter Hungary SPRINT C2-class 68
Barchánková Adda czech SPRINT Canicross 1 dog woman 182
Bäumel Klaus Austria SPRINT Scooter2-1 dog MEN 149
Bebr Anita czech SPRINT Scooter1-2 dogs Woman 129
Bebr Patrik czech SPRINT Scooter1-2 dogs MEN 122
Becke Julia germany SPRINT Bike1-1 dog women 145
Berende Bogdan Romania SPRINT C-class 52
Berende Damaschin romania SPRINT D-class 73
Berta Meszarosne Erika Hungary SPRINT Bike1-1 dog women 107
Bespalova Anna russia SPRINT Scooter1-1 dog Woman 143
Bickosova Lenka slovakia SPRINT Bike1-1 dog women 103
Both Sebestyen Hungary SPRINT Bike1-2 dogs MEN 86
Bramowski Götz germany SPRINT C-class 53
Brendel Dominik germany SPRINT C2-class 63
Brugger Sepp Austria SPRINT Scooter2-1 dog MEN 148
Brzek Martin czech MID MID B-class 11
Bugge Mikkel Denmark SPRINT Scooter1-2 dogs MEN 114
Burkhadtová Sofia czech SPRINT Canicross 1 dog woman 179
Buuge Mikkel denmark SPRINT Bike1-2 dogs MEN 87
Carlod Emmanuel France SPRINT Bike2-1 dogs MEN 111
Catel Patrick france SPRINT B-class 39
Cesbron Elina France SPRINT Scooter1-1 dog Woman 142
Cesbron Fabien-Pierre France SPRINT Scooter1-1 dog MEN 134
Del Fabbro Alessio Italy SPRINT Bike1-2 dogs MEN 88
Del Fabbro Alessio italy SPRINT Scooter1-1 dog MEN 118
Devos Cedric france SPRINT Canicross 2 dogs MEN 154
Devos Victoria France SPRINT Canicross 1 dog woman 172
Driussi Claudio Italy SPRINT Bike1-1 dog MEN 97
Driussi Claudio italy SPRINT Canicross 2 dogs MEN 121
Duskova zdenka czech SPRINT Canicross 2 dog women 157
Faivre Dany france MID MID Bike1-1 dog 21
Faivre Dany France SPRINT Bike1-2 dogs MEN 80
Falecka Anna austria SPRINT Canicross 1 dog woman 171
Festa Daniela italy SPRINT Canicross 1 dog woman 165
Fialová Eva czech SPRINT Scooter1-2 dogs Woman 130
Finzel Stefan Germany SPRINT Scooter1-1 dog MEN 140
Finzel Stefan germany SPRINT Bike1-2 dogs MEN 84
Flecks Mette denmark SPRINT Scooter2-1 dog WOMEN 153
Fleury Didier France MID MID C-class 12
Gramberger-Kral Dieter austria MID MID A-class 5
Grenzner Branislav Slovakia SPRINT C-class 55
Guadagnini Filippo italy SPRINT Scooter1-2 dogs MEN 123
Guadagnini Filippo Italy SPRINT Bike1-2 dogs MEN 91
Gueguin Edwyn France SPRINT Canicross 1 dog MEN 162
Gueguin Stephane France SPRINT Canicross Veteran 190
Gueguin Stephane France MID MID C-class 15
Guregová Romana czech MID MID B-class 10
Habásko Roman czech MID MID A-class 6
Havlicková Adéla czech SPRINT Scooter1-1 dog Woman 144
Heczko Zbigniew czech SPRINT B2-class 46
Hladovec Pavel czech SPRINT B-class 43
Hoog Emma France SPRINT Canicross 1 dog woman 170
Hoog Jean-Michel france SPRINT D2-class 76
Hoog Jean-Michel France SPRINT Bike2-1 dogs MEN 110
Humplik Michael austria MID MID Bike1-1 dog 27
Chadimová Karolina czech SPRINT Canicross 1 dog woman 184
Chanas Peter slovakia SPRINT Scooter1-2 dogs MEN 119
Chappe Pierre France SPRINT Scooter1-2 dogs MEN 113
Chappe Pierre france SPRINT B-class 41
Iserhardt Barbara Swiss SPRINT Scooter2-1 dog WOMEN 152
Iserhardt Barbara Swiss SPRINT Canicross Veteran 187
Ivanco Michal Slovakia SPRINT Canicross 1 dog MEN 160
Ivancová Michaela slovakia SPRINT Canicross 1 dog woman 167
ivancová Tamara slovakia SPRINT Canicross 1 dog woman 166
Kaletová Magdalena czech SPRINT Canicross 1 dog woman 180
Kirstein Bernd germany SPRINT D2-class 78
Kiss Attila Romania SPRINT B-class 38
Kiss Toth Anna hungary SPRINT Canicross 2 dog women 159
Kiss Toth Balazs Hungary SPRINT Canicross 1 dog MEN 161
Kiss Toth Virag Hungary SPRINT Canicross 1 dog woman 169
Kiss Toth Zoltan hungary SPRINT Canicross Veteran 189
Klatt Mathias germany MID MID Bike1-2 dogs MEN 32
Klaushofer Lisa austria MID MID O-class 2
Klima Lukás czech MID MID C-class 14
Klimová Veronika czech SPRINT Scooter1-2 dogs Woman 126
Klotsch Kilyan germany SPRINT B2-class 44
Koffer Kitti Hungary SPRINT Scooter1-2 dogs Woman 125
Köffer Lajos Hungary SPRINT C-class 48
Kopecky Jan czech SPRINT Scooter1-2 dogs MEN 124
Kriegel Alex France SPRINT Scooter1-1 dog MEN 133
Kriegel Christophe France SPRINT Scooter1-1 dog MEN 137
Kubes Radek czech SPRINT Scooter1-1 dog MEN 136
Kulanov Anton russia SPRINT Bike1-1 dog MEN 102
Kulhankova Katerina czech SPRINT A- class 35
Lehká Zorka czech SPRINT Canicross 1 dog woman 175
Lovas Matej czech SPRINT Scooter1-2 dogs MEN 120
Lucansky Patrik slovakia SPRINT Bike1-1 dog MEN 94
Luptovská Viktorie czech SPRINT Canicross 1 dog woman 176
Macounová Veronika czech SPRINT Scooter1-2 dogs Woman 132
Maertens Frederique france SPRINT Scooter1-2 dogs Woman 127
Masková Vera czech SPRINT C-class 57
Matzohl Julia italy SPRINT Bike1-1 dog women 109
Mayerhofer Christian austria SPRINT Canicross Veteran 191
Miclo Anne france SPRINT Canicross Veteran 188
Mojzisková Klára czech SPRINT Canicross 1 dog woman 183
Müllerová Lucie czech MID MID A-class 8
Nadolny Steffen germany SPRINT C2-class 70
Nemec Vojta czech MID MID C2-class 19
Neureiter Prisila portugal SPRINT Scooter2-1 dog WOMEN 151
Niedermair Christian Italy SPRINT Bike1-2 dogs MEN 85
Ovsenek Matjaz Slovenia SPRINT Bike1-2 dogs MEN 81
Paclt Zdenek czech MID MID O-class 3
Pechánková Dita czech SPRINT Scooter1-2 dogs Woman 131
Perrin Raphael France SPRINT Bike2-1 dogs MEN 112
Perrin Raphaël france SPRINT C2-class 60
Plsek Milan czech MID MID B-class 9
Potmesil Matyás czech SPRINT Canicross 1 dog MEN 164
Priebe Nicole germany SPRINT Bike1-2 dogs MEN 92
Rachbauer Karl Austria SPRINT B-class 40
Ramin Enzo France SPRINT Scooter1-1 dog MEN 135
Ramin Ludovic France SPRINT C-class 50
Reistetter Roman slovakia SPRINT Bike1-1 dog MEN 93
Reistetterová Carla Slovakia SPRINT Canicross 1 dog woman 168
Roland Nathalie France SPRINT Bike1-2 dogs MEN 89
Rosner Gabor Hungary SPRINT Scooter2-1 dog MEN 150
Santens Jean-Michel france SPRINT C-class 56
Santens Matthis France SPRINT Scooter1-2 dogs MEN 115
sauerhöfer Bernd germany SPRINT B2-class 45
Sauerhöfer Christa germany SPRINT B2-class 47
Schinzel Gerald austria MID MID O-class 1
Schmølz Knud Denmark SPRINT A- class 33
Schmølz Knud denmark SPRINT Canicross 2 dogs MEN 156
Schölles Frank germany SPRINT C2-class 66
Sindelár Milan czech MID MID A-class 7
Smejkal Wolfgang austria MID MID Bike1-1 dog 22
Smejkal-Hayn Elizabeth austria MID MID Bike1-1 dog 30
Snajdar Franci Slovenia SPRINT Bike1-1 dog MEN 100
Sordje Rebecca serbian SPRINT Canicross 2 dog women 158
Soukup Alena czech SPRINT Canicross 1 dog woman 174
Soukup Petr czech MID MID Bike1-1 dog 29
Splichalová Karolina czech SPRINT Canicross 1 dog woman 181
Stejskal Jiri czech SPRINT C-class 59
Stejskal Ondrej czech SPRINT B-class 42
Svoboda Jan czech SPRINT Scooter1-2 dogs MEN 117
Svoboda Petr czech SPRINT C2-class 67
Takacs Günter austria MID MID O-class 4
Tarazanov Oleg Russia SPRINT Bike1-2 dogs MEN 79
Thill Emmanuel Luxemburg SPRINT C-class 58
Tomásková Markéta czech SPRINT C-class 54
Urban Jakub czech MID MID Bike1-2 dogs MEN 31
Uvarova Nadezhda Russia SPRINT Canicross 1 dog woman 173
Varga Alma hungary SPRINT D-class 74
Varga Zoltanne Hungary SPRINT D-class 72
Vodopivec Branka slovenia SPRINT Bike1-1 dog women 105
Volnyi Andrei russia SPRINT Canicross 1 dog MEN 163
Vrastil Vladimir czech MID MID C2-class 18
Vrastil Vladimir czech SPRINT C2-class 62
Vyacheslav Stepanov Russia SPRINT Bike1-1 dog MEN 95
Wiatowski Andreas Germany SPRINT B-class 37
Wiatowski Angela germany SPRINT A- class 34
Wunsch Stefanie germany SPRINT Scooter1-1 dog Woman 141
Zasadil Roman czech SPRINT C-class 49
Zdenek Pisakc czech SPRINT C2-class 64

STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH

Trať Kategorie Počet závodníků
SPRINT Canicross 1 dog woman 18
SPRINT Bike1-2 dogs MEN 11
SPRINT C-class 11
SPRINT Scooter1-2 dogs MEN 10
SPRINT C2-class 8
SPRINT B-class 7
SPRINT Scooter1-2 dogs Woman 7
SPRINT Scooter1-1 dog MEN 7
SPRINT Bike1-1 dog MEN 6
SPRINT Canicross 1 dog MEN 5
MID MID Bike1-1 dog 5
SPRINT Bike1-1 dog women 5
SPRINT Canicross Veteran 5
SPRINT Scooter1-1 dog Woman 5
MID MID A-class 4
SPRINT B2-class 4
MID MID O-class 4
SPRINT Canicross 2 dogs MEN 4
SPRINT Bike2-1 dogs MEN 3
SPRINT Canicross 2 dog women 3
MID MID B-class 3
SPRINT D-class 3
SPRINT Scooter2-1 dog MEN 3
MID MID C-class 3
SPRINT A- class 3
SPRINT Scooter2-1 dog WOMEN 3
MID MID C2-class 2
MID MID Bike1-2 dogs MEN 2
SPRINT D2-class 2
Celkem 156