Detail závodu

StoneMAN

Kamenný rybník, Plzeň

Triatlon

Datum a prezentace

DATUM ZÁVODU

24.08.2019

DATUM A ČAS PREZENTACE

8:30-10:30

Detaily závodu

DÉLKA ZÁVODU / TRATĚ

Muži 0,7km-21km-6km

Ženy 0,35km-14km-4,5km

Pořadatel a kontakt

sk321start


Tel.: 777612577
klajnak21@gmail.com

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH

Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Platba
Barášková Lucie   Ženy 0,35km-14km-4,5km Ženy 41
Bek Jindrich   Muži 0,7km-21km-6km Muži 54
Bergerova Katerina CK Carla Kupkolo Ženy 0,35km-14km-4,5km Ženy 71
Bernas Tomas   Muži 0,7km-21km-6km Muži 28
Bielková Věra   Ženy 0,35km-14km-4,5km Ženy 4
Burdová Marika   Ženy 0,35km-14km-4,5km Ženy 46
Burkon Tomas Faurecia Plzen Muži 0,7km-21km-6km Muži 53
Čabrádek Víťa   Muži 0,7km-21km-6km Muži 5
Dienstbier Oldřich Triatlon Plzeň Muži 0,7km-21km-6km Muži 34
Dvořák Vítězslav Plzeňští NEZMAŘI Muži 0,7km-21km-6km Muži 19
Fiala Michal AC-Heating Muži 0,7km-21km-6km Muži 38
Friedl Tomáš 321start Muži 0,7km-21km-6km Muži 16
Havlíček Kamil Beachklub Doudlevce Muži 0,7km-21km-6km Muži 37
Hirman Lukáš Dva a půl osla Muži 0,7km-21km-6km Muži 66
Hlinovský Tomáš Rozběháme Česko Muži 0,7km-21km-6km Muži 13
Hlinovský Václav Krkavec Muži 0,7km-21km-6km Muži 10
Hocká Jana Plzeňští NEZMAŘI Ženy 0,35km-14km-4,5km Ženy 8
Hodr Filip   Muži 0,7km-21km-6km Muži 14
Holub Michal   Muži 0,7km-21km-6km Muži 64
Homolová Gabriela Žabouš Ženy 0,35km-14km-4,5km Ženy 67
Chudáček Zdeněk 321start Muži 0,7km-21km-6km Muži 15
Janoušek Petr LK Škoda Plzeň Muži 0,7km-21km-6km Muži 75
Janoušková Vendula LK Škoda Plzeň Ženy 0,35km-14km-4,5km Ženy 35
Jelínek Petr TTK Slavia VŠ Plzeň Muži 0,7km-21km-6km Muži 1
Jogl Lukáš   Muži 0,7km-21km-6km Muži 18
Jonášová Natalie   Ženy 0,35km-14km-4,5km Ženy 57
Kofroň Radek 456CÍL Muži 0,7km-21km-6km Muži 12
Kofroňová Kateřina   Ženy 0,35km-14km-4,5km Ženy 3
Korbel Martin Baby Shark Muži 0,7km-21km-6km Muži 45
Korotvička Ondřej Spořilov Muži 0,7km-21km-6km Muži 69
Kosina Přemysl Užasňáci Muži 0,7km-21km-6km Muži 62
Kosinová Michaela Úžasňáci Ženy 0,35km-14km-4,5km Ženy 63
Kovářová Jitka KOS Slavia Plzeň Ženy 0,35km-14km-4,5km Ženy 59
Kraus Jan 321start Muži 0,7km-21km-6km Muži 48
Krs Honza 321start Muži 0,7km-21km-6km Muži 7
Křivohlavá Helena   Ženy 0,35km-14km-4,5km Ženy 44
Kubec Václav PolarShop.cz Muži 0,7km-21km-6km Muži 40
Küfnerová Eva 321start Ženy 0,35km-14km-4,5km Ženy 55
LISNER Jakub Rokycany Muži 0,7km-21km-6km Muži 24
Mlčochová Kateřina   Ženy 0,35km-14km-4,5km Ženy 36
Moudrý Ondra 321start Muži 0,7km-21km-6km Muži 43
Neprášek Martin AC-Heating Muži 0,7km-21km-6km Muži 39
Neužil Vaclav   Muži 0,7km-21km-6km Muži 29
Nosek Ondřej 321start Muži 0,7km-21km-6km Muži 61
Novák Petr Tachov Muži 0,7km-21km-6km Muži 76
Pavlicek Martin   Muži 0,7km-21km-6km Muži 27
Pejchar Tomáš   Muži 0,7km-21km-6km Muži 49
Pospíšil Jan UTAH Team Pytlov Muži 0,7km-21km-6km Muži 51
Prikryl Tomas SK Svarov Muži 0,7km-21km-6km Muži 32
Pupík Jiří PupenDoIt Muži 0,7km-21km-6km Muži 6
Rusnáková Kristýna   Ženy 0,35km-14km-4,5km Ženy 70
Santrain Gauthier Faurecia Plzen Muži 0,7km-21km-6km Muži 74
Souček Filip Triklub Příbram Muži 0,7km-21km-6km Muži 30
Spálenka Petr 456CÍL Muži 0,7km-21km-6km Muži 11
Staněk Jiří Roudná Muži 0,7km-21km-6km Muži 56
Stehlik Petr RAJEC 100% TREK Muži 0,7km-21km-6km Muži 65
Strejc Adam   Muži 0,7km-21km-6km Muži 77
Svarc Pavel Dva a půl osla Muži 0,7km-21km-6km Muži 68
Svoboda Pavel SK Vlaška Muži 0,7km-21km-6km Muži 58
Szabo Norbert TTK Slavia VŠ Plzeň Muži 0,7km-21km-6km Muži 2
Šimůnková Eliška Kadaň Ženy 0,35km-14km-4,5km Ženy 72
Šimůnková Ema TJ Klášterec nad Ohří Ženy 0,35km-14km-4,5km Ženy 73
Štekl Adam HOKN Muži 0,7km-21km-6km Muži 23
Šturmová Barbora Forrest Gump team Ženy 0,35km-14km-4,5km Ženy 17
Šůcha Jan 321start Muži 0,7km-21km-6km Muži 9
Tajč Jan HH Smíchov Muži 0,7km-21km-6km Muži 26
Vadlejch Miroslav Faurecia Plzen Muži 0,7km-21km-6km Muži 52
Valachovičová Miroslava   Ženy 0,35km-14km-4,5km Ženy 47
Vančurová Šárka BKV Holýšov Ženy 0,35km-14km-4,5km Ženy 31
Vávra Lukáš MS BIKE ACADEMY racing Muži 0,7km-21km-6km Muži 22
Větrovec Jan Asi chcípnu Muži 0,7km-21km-6km Muži 42
Vice Kateřina   Ženy 0,35km-14km-4,5km Ženy 50
Vostřel Michal   Muži 0,7km-21km-6km Muži 25
Vrchota Michal   Muži 0,7km-21km-6km Muži 60
Zdvihal Lukáš Lipnoman Muži 0,7km-21km-6km Muži 33
zeman jaroslav TAP Muži 0,7km-21km-6km Muži 20
Zemanová Jindřiška TAP Ženy 0,35km-14km-4,5km Ženy 21

STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH

Trať Kategorie Počet závodníků
Muži 0,7km-21km-6km Muži 55
Ženy 0,35km-14km-4,5km Ženy 22
Celkem 77