Detail závodu

32. ročník Běhu Safari

Dvůr Králové nad Labem

Běh

Datum a prezentace

DATUM ZÁVODU

02.04.2016

DATUM A ČAS PREZENTACE

02.04.2016 08:00 - 11:00

Detaily závodu

DÉLKA ZÁVODU / TRATĚ

10,9 km

1815 m

Pořadatel a kontakt

Tělovýchovná jednota Dvůr Králové nad Labem, z.s.

Nábřeží Jiřího Wolkera 137
544 01 Dvůr Králové nad Labem

Tel.:
tj.dk@tiscali.cz

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH

Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Platba
Adam Petr 10,9 km Muži do 50 let 62
Adam Petr 10,9 km Muži do 40 let
Bašková Zuzka Atletika TJ Sokol Jaroměř 1815 m Doprovodný závod pro žáky a rodiče s dětmi - platba na místě
Beneš Martin 10,9 km Muži do 50 let 82
Beranová Marta 10,9 km Ženy do 35 let 119
Bodlák Jiří 10,9 km Muži do 40 let 113
Brádle Petr Dobrá voda 10,9 km Muži do 50 let 71
Branský Antonín - 10,9 km Muži do 40 let 70
Brikerová Illona Přelouč 10,9 km Ženy nad 35 let 86
Brokeš Josef 10,9 km Muži do 40 let 208
Brumeisen Petr 10,9 km Muži do 40 let 134
Brýdl Pavel 10,9 km Muži do 40 let 125
Bubeníček Jiří 10,9 km Muži nad 60 let 144
Buřil František 10,9 km Muži do 60 let 216
Culka Lukáš 10,9 km Muži do 40 let 150
Czaja Maciej Miniclassic.pl 10,9 km Muži do 50 let 67
Czaja Malgorzata Miniclassic.pl 10,9 km Ženy nad 35 let 66
Česánková Marcela 10,9 km Ženy nad 35 let 126
Čivrný Jiří 10,9 km Muži do 40 let 118
Darvašová Monika 10,9 km Ženy do 35 let 2
Dohnalová Monika Pecka 10,9 km Ženy nad 35 let 72
Dorazil Petr 10,9 km Muži do 40 let 3
Drbohlav Zdeněk Veltrusy 10,9 km Muži do 50 let 68
Drbohlavová Vladimíra Veltrusy 10,9 km Ženy nad 35 let 69
Fiala Vojťěch 10,9 km Muži do 40 let 219
Fišerová Hana 10,9 km Ženy nad 35 let 142
Friebelová Eva 10,9 km Ženy nad 35 let 138
Galadičová Adéla 10,9 km Ženy do 35 let 131
Gavlas Jan 10,9 km Muži do 40 let 106
Goldbach Václav SK Týnyště nad Orlicí 10,9 km Muži nad 60 let 145
Groh Stanislav 10,9 km Muži nad 60 let 78
Günther Jan Lokomotiva Trutnov 1815 m Doprovodný závod pro žáky a rodiče s dětmi - platba na místě
Güntherová Šárka 10,9 km Ženy nad 35 let
Hajnyš Ondřej TJ Dvůr Králové nad Labem 10,9 km Muži do 40 let 5
Hajnyš Tomáš ZOO Dvůr Králové 10,9 km Muži do 50 let 4
Hák Jaroslav Sokol Studenec 10,9 km Muži nad 60 let 217
Hak Tomáš Vítězná 10,9 km Muži do 40 let 6
Havel Radek 10,9 km Muži do 40 let 204
Havel Radek LABE TRI CLUB 10,9 km Muži do 40 let
Havel Tomáš DKNL 10,9 km Muži do 40 let 7
Havlíková Iveta 10,9 km Ženy nad 35 let 58
Heller Tomáš Hradec Králové 10,9 km Muži do 40 let 8
Hellerová Hana Hradec Králové 10,9 km Ženy nad 35 let 9
Hlaváčková Šárka 10,9 km Ženy do 35 let 215
Hloušek Jan 10,9 km Muži do 50 let 214
Holíková Pavla 10,9 km Ženy do 35 let 207
Honců Miloslav SK Nové Město nad Metují 10,9 km Muži do 40 let 111
Horáček Martin 10,9 km Muži do 50 let 80
Horák Jiří Bike Team Kč Jaroměř 10,9 km Muži do 50 let 11
Horáková Monika 10,9 km Ženy do 35 let 12
Horníková Šárka 10,9 km Ženy do 35 let 202
Hrdínka Jirka Run 4 fun 10,9 km Muži do 40 let 77
Hrníčková Kamila Klub milující zvířátka 10,9 km Ženy do 35 let 13
Hurdálek Robert TJ Lokomotiva Trutnov 10,9 km Muži do 40 let 64
Hyjánek Jaroslav ZOO 10,9 km Muži do 40 let 84
Chrisstoffels Eric 10,9 km Muži do 50 let 59
Christoph David LBC Nové Město nad Metuji 10,9 km Muži do 50 let 109
Jančík Bořek Svartes Hořice 10,9 km Muži do 60 let 14
Jirák Vladan Klub milující zvířátka 10,9 km Muži do 40 let 15
Jirásková Jana 10,9 km Ženy do 35 let 124
Jiroušová Andrea ZOO 10,9 km Ženy do 35 let 10
Joukalová Sysa ZOO 10,9 km Ženy nad 35 let 102
Kábrt Ivo 10,9 km Muži do 40 let 114
Kábrt Michal Atletika Rtyně v Podkrkonoší 10,9 km Muži do 50 let 16
Kárová Saša Shoggothovo doupě 10,9 km Ženy do 35 let 17
Khýrová Aneta 10,9 km Ženy do 35 let 146
Kilevníková Eva 10,9 km Ženy do 35 let 148
Kirsch Radomír Loko Trutnov 10,9 km Muži do 40 let 89
Kirsch Radomír TT Trutnov 10,9 km Muži do 50 let 18
Kirschová Eva DEMYŠ 10,9 km Ženy nad 35 let 20
Kirschová Nicol Loko Trutnov 1815 m Doprovodný závod pro žáky a rodiče s dětmi - platba na místě
Kocourková Eva 10,9 km Ženy nad 35 let 99
Kohut Jan Elite sport Team 10,9 km Muži do 40 let 223
Kohutová Andrea 10,9 km Ženy do 35 let 224
Kovařík Radovan 10,9 km Muži do 40 let 140
Kozáková Denisa Hvězda Pardubice 10,9 km Ženy nad 35 let 96
Krajč Zdeněk 10,9 km Muži nad 60 let 218
Krejcar Petr Maratonstav Upice 10,9 km Muži nad 60 let 108
Krejčí Klára 10,9 km Ženy nad 35 let 127
Krunčik Pavel 10,9 km Muži do 40 let 143
Krunka Kamil SK Nové Město nad Metují 10,9 km Muži do 40 let 21
Krupičková Klára Geum 10,9 km Ženy do 35 let 22
Kučeravý Martin HoKu Team 10,9 km Muži do 40 let
Kuhrová Miluše Krb Chrudim 10,9 km Ženy nad 35 let 103
Kulhánek Jan GHT 10,9 km Muži do 40 let 128
Kulhánek Michal Ludus Magnus 10,9 km Muži do 40 let 23
Kulich JIří 10,9 km Muži do 40 let
Lahtinen Michal Golden Gate DKNL 10,9 km Muži do 40 let 24
Lebedínský Petr 10,9 km Muži do 40 let 63
Luboš Sádovský 10,9 km Muži do 60 let 90
Lukáš Fejk Carla Kupkolo 10,9 km Muži do 40 let 1
Lukáš Kábrt Loko Trutnov 10,9 km Muži do 40 let 116
Machút Michal 10,9 km Muži do 50 let 25
Matějíček Luboš HOVRCH 10,9 km Muži do 60 let 213
Melichar Oldřich STC Trutnov 10,9 km Muži do 40 let 26
Menšik Jan 10,9 km Muži nad 60 let 222
Mesnerová Lucie 10,9 km Ženy do 35 let 28
Metelková Táňa TJ Sokol HK 10,9 km Ženy nad 35 let 94
Michera Luděk Shoggothovo doupě 10,9 km Muži do 40 let 29
Motal Jan 10,9 km Muži do 50 let 81
Mráček Zdeněk 10,9 km Muži do 50 let 100
Mrštinová Pavla 10,9 km Ženy do 35 let 149
Munzar Jan Dvůr Králové 10,9 km Muži do 40 let 30
Nádhera Jiří 10,9 km Muži do 40 let 225
Nádhera Petr Hradec Králové 10,9 km Muži do 50 let 238
Nádherová Hana Hradec Králové 10,9 km Ženy nad 35 let 226
Navrátil Vlastimil HK 10,9 km Muži nad 60 let 205
Nogolova Kateřina Bang&Olufsen 10,9 km Ženy do 35 let
Novotná Hana 10,9 km Ženy do 35 let
Novotná Kateřina 10,9 km Ženy nad 35 let 55
Novotný Luděk Carla.kupkolo.cz 10,9 km Muži do 50 let 31
Nývltová Alena 10,9 km Ženy do 35 let 122
Ondráčková Anna 1815 m Doprovodný závod pro žáky a rodiče s dětmi - platba na místě
Ondráčková Barbora Lokomotiva Trutnov 1815 m Doprovodný závod pro žáky a rodiče s dětmi - platba na místě
Otradovský Tomáš Krkonošský denník 10,9 km Muži do 40 let 65
Paulů Blanka Maratonstav Upice 10,9 km Ženy nad 35 let 104
Páv Michal 10,9 km Muži do 40 let 56
Pelikán Martin 10,9 km Muži do 40 let 129
Petera Daniel SDH Choustníkovo Hradiště 10,9 km Muži do 40 let 32
Petráčková Adéla SWAT 10,9 km Ženy do 35 let 33
Petrová Martina 1815 m Doprovodný závod pro žáky a rodiče s dětmi - platba na místě
Picek Michal 10,9 km Muži do 40 let 203
Píchová Martina 10,9 km Ženy nad 35 let 57
Plívová Lenka 10,9 km Ženy nad 35 let 34
Podracká Petra Trutnov 10,9 km Ženy do 35 let 35
Podracký Karel Trutnov 10,9 km Muži do 40 let 36
Ponikelský Filip 10,9 km Muži do 40 let 130
Pospíšil Jaroslav Bike&Run Team Stará Paka 10,9 km Muži do 40 let 37
Purmová Jana 10,9 km Ženy nad 35 let 38
Rabas Přemysl blatno 10,9 km Muži do 60 let 39
Rabasová Iveta 10,9 km Ženy nad 35 let 137
Růžička Jan 10,9 km Muži do 40 let 107
Říhová Markéta 10,9 km Ženy nad 35 let 141
Salačová Katerřina 10,9 km Ženy nad 35 let 92
Samek Ondřej Měú DK 10,9 km Muži do 40 let 115
Samek Petr 10,9 km Muži do 60 let 117
Sedláček Jan Strongman Batnovice 10,9 km Muži do 40 let 132
Seidenglancová Michala 10,9 km Ženy do 35 let 120
Seidenglancová Nikola 10,9 km Ženy do 35 let 121
Seneta Jakub Young And Slow 10,9 km Muži do 40 let 40
Sláma Martin 10,9 km Muži do 50 let 98
Sláma Martin ACL 130 autocentrum Luňák 10,9 km Muži do 50 let
Slavík Dominik LTC Mladá Boleslav 10,9 km Muži do 40 let 41
Smrček Martin 10,9 km Muži do 50 let 206
Snapek Lukáš 10,9 km Muži do 40 let 220
Souček Michal Sokol HK 10,9 km Muži do 40 let 88
Staffa Pavel 10,9 km Muži do 50 let 93
Stejskal Jan 10,9 km Muži do 40 let 112
Stejskal Richard 10,9 km Muži do 50 let 95
Suchý Jan Plzeň 10,9 km Muži do 40 let 135
Súkupová Kateřina 1815 m Doprovodný závod pro žáky a rodiče s dětmi - platba na místě
Svobodová Eliška 10,9 km Ženy do 35 let 85
Svotoň Jiří 10,9 km Muži nad 60 let 221
Svotoň Jiří 10,9 km Muži do 40 let 210
Šabata Martin USAgymer team 10,9 km Muži do 40 let
Šárka Wunšová 1815 m Doprovodný závod pro žáky a rodiče s dětmi - platba na místě
Šedivá Radka 10,9 km Ženy do 35 let 51
Šelepinová Daniela 10,9 km Ženy nad 35 let 79
Šimek Martin 10,9 km Muži do 40 let 60
Šimek Milan MěÚ Dvůr Králové nad Labem 10,9 km Muži do 40 let 42
Šimonek Petr stopnito 10,9 km Muži do 40 let 0
Šinták Petr Ludus Magnus 10,9 km Muži do 40 let 43
Šolc Vítězslav Redpoint - Eleven Team 10,9 km Muži do 40 let 45
Šolc Vítězslav BKL Machov 10,9 km Muži do 60 let 44
Špačková Gabriela 10,9 km Ženy do 35 let 123
Štaingler David 10,9 km Muži do 50 let 221
Šteintz Ludvík AC Vrchlabí 10,9 km Muži nad 60 let 97
Šternerová Hana Hradec Králové 10,9 km Ženy nad 35 let 46
Švarcová Barbora 10,9 km Ženy do 35 let 91
Tobišková Karolína Atletika TJ Sokol Jaroměř 1815 m Doprovodný závod pro žáky a rodiče s dětmi - platba na místě
Tomášek Josef 10,9 km Muži do 40 let 209
Tomášková Pavla Ski klub Pastviny 10,9 km Ženy nad 35 let 74
Tomeš Miroslav Úpice 10,9 km Muži do 40 let 47
Třešňáková Zdenka Veltrusy 10,9 km Ženy nad 35 let 48
Uherková Lucie 10,9 km Ženy do 35 let 49
Uherková Jaroslava Báječné ženy v běhu 10,9 km Ženy do 35 let 50
Ulich Petr 10,9 km Muži do 50 let 212
Vacková Hana Sokolos Stakoč 10,9 km Ženy nad 35 let 87
Valenta Michal Tužin 10,9 km Muži do 60 let 105
Valeš Pavel 10,9 km Muži do 40 let 61
Vaňková Edita 10,9 km Ženy do 35 let 147
Vašíček Martin TJ Maratonstav Úpice 10,9 km Muži do 50 let 52
Vávra Aleš Wamaš 10,9 km Muži do 40 let 53
Vít Patrik 10,9 km Muži nad 60 let 76
Vítová Lenka 10,9 km Ženy do 35 let 75
Vízner Karel Geum 10,9 km Muži do 50 let 54
Vokatý Ondřej 10,9 km Muži do 40 let 110
Volfová Gabriela Plzeň 10,9 km Ženy nad 35 let 136
Volšík Zbyněk 1815 m Doprovodný závod pro žáky a rodiče s dětmi - platba na místě
Volšíková Anna 1815 m Doprovodný závod pro žáky a rodiče s dětmi - platba na místě
Vondroušová Petra 10,9 km Ženy nad 35 let 83
Vorel Milan Slatinany 10,9 km Muži nad 60 let 101
Zajíček Martin 10,9 km Muži do 40 let 73
Záruba Martin MÚDK 10,9 km Muži do 40 let 27

STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH

Trať Kategorie Počet závodníků
10,9 km Muži do 40 let 71
10,9 km Ženy nad 35 let 33
10,9 km Ženy do 35 let 32
10,9 km Muži do 50 let 27
10,9 km Muži nad 60 let 12
1815 m Doprovodný závod pro žáky a rodiče s dětmi - platba na místě 11
10,9 km Muži do 60 let 8
Celkem 194