Detail závodu

Hostivice - Zdejcina - Král Středočeských vrchařů

Nové Strašecí

Kolo

Datum a prezentace

DATUM ZÁVODU

16.09.2018

DATUM A ČAS PREZENTACE

Detaily závodu

DÉLKA ZÁVODU / TRATĚ

4 úseky

3 úseky

Pořadatel a kontakt

Sport pomáhá org


Tel.:
david@sportpomaha.org

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH

Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Platba
Behúň Tomáš Titan Trilife 4 úseky A 119
Doležal Michal CKKV Praha 3 úseky D 389
Pěkný Jaromír Žádný tým 4 úseky A 84
A-M30 Baier Jiří Velosport Domažlice 4 úseky B 90
A-M30 Švanda Ondřej SportRaces-Isaac Team 4 úseky B 95
Alfery Václav CK Vinohradské šlapky 3 úseky D 420
Ali Elbadri Abdalla Alltraining.cz 3 úseky D 408
Andrejs Marek CFC Kladno 4 úseky A 109
Andrle Radek COPR TJ Přeštice 4 úseky B 120
Andrle Tomáš Dexter Cycling 4 úseky C 392
B-M40 Drábek Zdeněk 3 úseky P2
B-M40 Pícha Jan 3 úseky P2
B-M45 Bitman Marek 3 úseky P2
B-M45 Kopr Karel 3 úseky P2
B-M45 Landa David 3 úseky P2
B-M45 Rendl Jaroslav Dexter Cycling 4 úseky C 307
B-M45 Vodička Václav 3 úseky P2
Baloun Tomáš Žádný tým 4 úseky B 64
Bartoníček Stanislav CK LOKO Rakovník 3 úseky E 418
Bartoš Tomáš H.I.C. 3 úseky D 345
Bartošová Lenka H.I.C. 3 úseky Z 355
Běhounek Michal Veloservis Team 3 úseky D 455
Beneš Martin CT WEBER 4 úseky C 343
Beránek Jan Ela Litvínov 4 úseky P1
Beránek Milan TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA 4 úseky B 8
Beránek Miroslav ELA LITVINOV 3 úseky D 511
Bílek Miroslav CSK Markus 3 úseky D 487
Bloch Filip 3 úseky P2 28
Boháčová Zuzana Stark Cycling Team 3 úseky Z 411
Borkovec Matyáš Borkovec Cycling 3 úseky J 475
Brabec Jan ONE CYCLING TEAM 4 úseky B 78
Brambora Karel CS Stodůlky 4 úseky C 362
Bryxi Jan AC Sparta Praha cycling akademie 4 úseky C 359
C-M50 Vrbka Tomáš 3 úseky P2
C-M55 Hájek Stanislav 3 úseky P2
C-M55 Hledík Jiří 3 úseky P2
C-M55 Skřeček Robert 3 úseky P2
C-M55 Vejvoda Josef AC Sparta Praha cycling akademie 3 úseky D 369
C-Ž30 Muchová Veronika Žádný tým 3 úseky Z 446
Cafourek Václav Dexter Cycling 4 úseky C 319
Candrová Hedvika AC Sparta Praha cycling akademie 3 úseky Z 434
Cimrák Zdeněk Žádný tým 3 úseky E 477
Curzi Alfredo ASD TEAM PRO BYKE TERAMO 3 úseky E 438
Čapek Lubomír Žádný tým 4 úseky C 479
Čapek Petr SWEEP Ultimate Sport 4 úseky C 364
Čech Antonín Stark Cycling Team 4 úseky C 405
Černý Jan Stark Cycling Team 4 úseky B 6
Černý Jiří AC Sparta Praha cycling akademie 4 úseky B 9
Černý Luboš CFC Kladno 3 úseky D 329
čížek petr CSK Markus 4 úseky B 141
Čurda Martin Kbely cycling team 3 úseky D 515
D-M60 Holas Jiří Cyklo Point Jičín 3 úseky E 460
D-M60 Král Josef Kbely cycling team 3 úseky E 469
D-M60 Krummer Radoslav 3 úseky P2
D-M65 Burgr Josef CSK Markus 3 úseky E 466
D-M65 Kubín Igor CSK Markus 3 úseky E 474
D-M65 Šomr Petr 3 úseky P2
D-M65 Tuček Miroslav 3 úseky P2
D-M65 Zelenka Václav 3 úseky P2
D-Ž40 Hodáňová Jitka 3 úseky PZ
Davies Joshua CC London 4 úseky A 83
Dener Daniel Žádný tým 4 úseky C 426
Dimmer Jan ŠILHAVÝ-RAMALA 3 úseky E 430
Dix Petr LAWI STARS - GIANT 3 úseky D 348
Dohnálek Roman Dexter Cycling 4 úseky C 331
Dolan Jiří Žádný tým 4 úseky B 123
Doležal Jiří SportRaces-Isaac Team 4 úseky A 22
Doubner Jan PIJAS 3 úseky D 380
Dubec Jan CK Vinohradské šlapky 4 úseky B 58
Dubitzký Pavel PCK Louda 3 úseky D 357
Dvořáček Michal KPO 4 úseky C 516
Dvořák Jan SportRaces-Isaac Team 4 úseky B 99
Dvořák Josef Žádný tým 4 úseky B 53
Dvořák Tomáš Žádný tým 4 úseky B 93
Dýrová Macháčková Šárka SportRaces Isaar Team 3 úseky PZ 95
E-M70 Balásek Petr 3 úseky P2
E-M70 Kasal Jiří 3 úseky P2
E-M70 Machulka Jiří 3 úseky P2
E-M75 Horáček Karel 3 úseky P2
E-M75 Michel Herbert 3 úseky P2
E-M75 Trsek Václav 3 úseky P2
E-Ž50 Mikšovská Alena 3 úseky PZ
Eger Emil Dexter Cycling 4 úseky C 440
Endler Filip LAWI STARS - GIANT 4 úseky B 101
Fucik Josef CK Vinohradské šlapky 3 úseky E 318
Gášek Ladislav Rafkarna IDEA Cycling Team 4 úseky B 76
Girstl Aleš 3 úseky P2
Groeneveld Swen BSK racing 4 úseky B 60
Habětín Tomáš CSK Markus 4 úseky C 330
Hajný Martin MTBS.cz 4 úseky B 43
Halík Jaroslav Veloservis Team 4 úseky C 338
Hamerník Pavel Žádný tým 3 úseky E 480
Hampl Pavel CK Vinohradské šlapky 4 úseky B 17
Hauser Dušan Stark Cycling Team 4 úseky B 33
Heller Vlastimil Koloshop Team 3 úseky D 432
Hellerová Lenka Koloshop Team 3 úseky Z 435
Hladík Ondřej Bikerespect 4 úseky C 512
Hlaváček Jiří KPC Praha 3 úseky D 448
Hloušek Jan Žádný tým 4 úseky C 481
Hnát Miroslav Žádný tým 4 úseky C 482
Holík Jaroslav Veloservis Team 4 úseky A 36
Holovlaský Ladislav TOI TOI cykloklub Slaný 3 úseky E 375
Horváth Miroslav Ml. Boleslav 3 úseky P2
Houška Jan Humusoft 3 úseky D 354
Hradecký Jaroslav SportRaces-Isaac Team 4 úseky A 24
Hruška Petr SKIBIKECENTRUM.CZ 4 úseky B 115
Hübl Pavel Žádný tým 4 úseky C 483
Charvát Martin AC Sparta Praha cycling akademie 4 úseky C 409
Chmelík Martin 4 úseky P1
Introvič Petar CSK Markus 3 úseky E 371
Jabůrek Jan Stark Cycling Team 4 úseky A 130
Janoušek Libor LAWI STARS - GIANT 4 úseky C 301
Jelínek Zbyněk Stark Cycling Team 3 úseky D 337
Jermolajev Igor CK Vinohradské šlapky 3 úseky D 320
Ježek Antonín AFFAIRE Proboštov 3 úseky E 316
Jirásek Jaroslav DNT Chomutov 3 úseky E 340
Jirkovský Jaroslav Humusoft 4 úseky B 52
Jiřička Miroslav Cyklo Jiřička České Budějovice 4 úseky C 445
Jurečka Jiří Polabští cyklisté o.s. 3 úseky D 358
Kadleček František bajker.eu 4 úseky C 390
Kalita Radek Žádný tým 4 úseky C 484
Katona Jiří Cyklosport Katona 4 úseky C 451
Klimt Šimon DEFEKT 4 úseky A 96
Kluch Luboš Kellys Bike Ranch Team 3 úseky J 377
Kobík Petr Eleven Cube Riders 3 úseky D 344
Kohout Roman TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA 4 úseky C 384
Kokoška Pavel AC Sparta Praha cycling akademie 4 úseky C 431
Kollert Michal Žádný tým 4 úseky B 88
Komárek Josef Cyklovrakoviště 4 úseky B 26
Kopelentová Kateřina Alltraining.cz 4 úseky A 458
Kopta Václav DNT Chomutov 3 úseky E 468
Koš Michal AC Sparta Praha cycling akademie 4 úseky C 322
Kotrlík Tomáš LAWI STARS - GIANT 4 úseky B 13
Koukal Pavel 3 úseky P2
Kouřil Daniel Žádný tým 4 úseky C 485
Koutný Jan DEFEKT 4 úseky A 86
Kovář Marek Stark Cycling Team 4 úseky C 457
Kozel František DISTAV 4 úseky C 335
Krajčík Josef Dexter Cycling 3 úseky E 325
Kramář Michal Žádný tým 4 úseky A 100
Krob Pavel Dexter Cycling 4 úseky C 406
Krtičková Petra HSK Cycling team Hradec Králové 3 úseky Z 464
Krummer Radoslav TJ Slavia Karlovy Vary 3 úseky E 476
Kryka Pavel Eleven Cube Riders 3 úseky E 396
Kryška Pavel Stark Cycling Team 4 úseky C 382
Kubát Jan Dexter Cycling 4 úseky C 459
Kubíček Michal AC Sparta Praha cycling akademie 4 úseky B 11
Kubíček Zdeněk OK Mnichovo Hradiště 4 úseky C 346
Kučera Jan KC Slavia Praha 4 úseky C 462
Kuchař Martin Kbely cycling team 4 úseky C 404
Kuchař Přemysl AC Sparta Praha cycling akademie 4 úseky C 302
Lebeda Vladimír SWEEP Cycling 3 úseky E 437
Leden Jan Žádný tým 4 úseky A 104
Lekeš Marek AC Sparta Praha cycling akademie 4 úseky B 85
Liška Pavel CKKV Praha 3 úseky D 333
Lukášek Jiří Žádný tým 3 úseky E 486
M Dudek Tomáš CK Kolo-park.cz 4 úseky B 140
M Svoboda Jan 4 úseky P1
M Thuma Miroslav SportRaces-Isaac Team 4 úseky A 21
Maceška David Žádný tým 4 úseky A 121
Mäčko Anton Žádný tým 4 úseky B 45
Malík Tomáš SSC Železný Brod 4 úseky B 122
Marek Josef Žádný tým 4 úseky A 124
Maroušek František AC Sparta Praha cycling akademie 4 úseky A 132
Masař Jan Stark Cycling Team 4 úseky B 23
Mašek Petr TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA 4 úseky B 14
Matějka Jindřich Dexter Cycling 3 úseky D 497
Mates Jan Rafkarna IDEA Cycling Team 4 úseky C 419
Matula Michal Trispeed 3 úseky J 383
Mazůrek Lukáš Stark Cycling Team 4 úseky B 61
Mencl Pavel PCK Louda 3 úseky D 450
Mestek Miroslav SP KOLO - Specialized 3 úseky D 465
Michal Petr CSK Markus 3 úseky D 308
Miller Milan Tama Královice 4 úseky B 5
Mirovský Petr LAWI STARS - GIANT 4 úseky A 4
Mokrý Jakub SKIBIKECENTRUM.CZ 4 úseky A 114
Mullen Michael Žádný tým 3 úseky D 394
Mužík Vít LAWI STARS - GIANT 4 úseky C 304
Nádvorník Jan Žádný tým 4 úseky B 125
Navrátil Tomáš KPC Praha 4 úseky C 453
Nedvěd Tomáš AC Sparta Praha cycling akademie 4 úseky B 67
Nejl Martin Hradecký Spinning klub 3 úseky D 514
Němec Richard CYKLOKROS MILOVICE 4 úseky C 347
Nevečeřal Lukáš Žádný tým 4 úseky B 126
Nežerka Václav LAWI STARS - GIANT 4 úseky B 98
Nosek Pavel Rohozec Amulet team 4 úseky B 72
Novák Filip Žádný tým 4 úseky A 73
Novák Michal CFC Kladno 3 úseky D 373
Novák Petr KPC Praha 4 úseky C 422
Novák Rudolf CK Vinohradské šlapky 4 úseky B 116
Novák Vít CFC Kladno 4 úseky A 3
Novák Vladimír 3 úseky P2
Novotný Ladislav Kbely cycling team 3 úseky D 400
Novotný Oldřich CT WEBER 4 úseky A 19
Okruhlica Petr CKKV Praha 4 úseky C 315
Onderka Miroslav Kola Smíchov 4 úseky B 97
Oupic Zdeněk SportRaces-Isaac Team 4 úseky A 70
Pacovský Tomáš Dexter Cycling 4 úseky C 311
Pacovský Tomáš PIJAS 3 úseky E 470
Palacký Petr SportRaces-Isaac Team 4 úseky B 74
Palivec Petr DHL 3 úseky D 510
Pataki Tomáš Žádný tým 4 úseky C 488
Pavelka Milan Žádný tým 4 úseky C 376
Pažout Milan Tama Královice 3 úseky E 391
Pivrnec Miroslav Stark Cycling Team 3 úseky D 370
Plch David Žádný tým 4 úseky C 489
Plchová Pavlína Žádný tým 3 úseky H 496
Pliml Martin TJ Lokomotiva Beroun 4 úseky A 79
Pojkarová Jitka Dexter Cycling 3 úseky Z 454
Polan Luboš CKKV Praha 3 úseky D 444
Postler Jiří Dexter Cycling 3 úseky D 310
Prager Karel CK Vinohradské šlapky 3 úseky D 356
Procházka Aleš CKKV Praha 4 úseky C 424
Procházka Martin Etriatlon Team 3 úseky D 456
Procházka Milan Dexter Cycling 4 úseky C 449
Procházka Radek Eleven Cube Riders 4 úseky B 108
Ptáček Josef Stark Cycling Team 4 úseky C 395
Rajmont Adam Žádný tým 4 úseky A 77
Ramba Martin Žádný tým 3 úseky D 473
Rašev Eugen CK Vinohradské šlapky 3 úseky D 353
Raufstein Lukáš SportRaces-Isaac Team 4 úseky B 38
Reiler Tomáš CS Stodůlky 3 úseky P2
Robek Robert Vokolek Cycling Team 4 úseky C 402
Rous Tomáš ROTORBIKE PLZEŇ 3 úseky D 513
Rubeš Jaroslav CYKLOKROS MILOVICE 4 úseky C 441
Rupl Tomáš Max Hyrzeler Swir 4 úseky P1
Rydval Michal AC Sparta Praha cycling akademie 4 úseky C 303
Sedláčik Ľubomír AC Sparta Praha cycling akademie 4 úseky B 1
Seidl Ondřej Žádný tým 4 úseky C 423
Schunágel Karel TOI TOI cykloklub Slaný 4 úseky C 312
Sirový Miloslav Žádný tým 4 úseky B 81
Skála Radim Sokol Veltěž 4 úseky C 349
Slaboch David Stark Cycling Team 4 úseky B 7
Smejkal Martin Stark Cycling Team 4 úseky A 71
Sobek Ondřej Stark Cycling Team 4 úseky B 18
Sobotka David Žádný tým 4 úseky C 425
Somr Michael LAWI STARS - GIANT 4 úseky B 2
Sotorník Jan Stark Cycling Team 4 úseky B 28
Souček Petr BIKEMARAST team 4 úseky A 94
Součková Anna TJ Kovo Praha 3 úseky H 478
Soušek Karel CK Vinohradské šlapky 4 úseky C 428
Stark Michal Stark Cycling Team 3 úseky D 317
Stodůlka Karel 4 úseky P1 3
Stráněl Jiří Kasper-SWIX Team 4 úseky A 107
Stráněl Jiří NOVIS TK PRAHA 4 úseky C 436
Stránský Vojtěch Dexter Cycling 4 úseky A 118
Strnad Ivo SKIBIKECENTRUM.CZ 3 úseky D 365
Stříteský Jan Vysočina Cycling 4 úseky A 92
Svoboda Jan Žádný tým 4 úseky B 127
Sýkora Robert CK Vinohradské šlapky 4 úseky C 327
Šatný Radek Žádný tým 4 úseky C 490
Šedivý Pavel AC Sparta Praha cycling akademie 4 úseky A 102
Šejna Karel CKKV Praha 3 úseky E 401
Ševčíková Petra Dukla Praha 3 úseky PZ
Šindelár Ladislav Stark Cycling Team 4 úseky C 306
Šiška Jakub Žádný tým 4 úseky B 110
Šklíba Martin CYKLOKROS MILOVICE 4 úseky C 339
Škrabal Petr Dexter Cycling 3 úseky D 385
Škrabánek Jaroslav Žádný tým 4 úseky B 128
Šlajchrt Filip Koloshop Team 4 úseky B 56
Šlosar Václav Dexter Cycling 3 úseky J 498
Šmehlík Ondřej Žádný tým 4 úseky C 491
Šmíd Jiří Kbely cycling team 4 úseky B 32
Šmíd Luděk Cyklovrakoviště 3 úseky D 350
Šolc Radek Cyklotrenink.com 4 úseky B 112
Šrain Jiří Dexter Cycling 4 úseky B 25
Šrejma Jiří Cyklo Malát 3 úseky E 472
Šrejma Marek Cyklo Malát 4 úseky C 471
Šťastný Petr Dexter Cycling 4 úseky B 31
Štefan Jan Žádný tým 4 úseky C 397
Šubrt Pavel Cyklovrakoviště 4 úseky B 34
Šulc David Dexter Cycling 4 úseky C 378
Šuranyi Martin CFC Kladno 4 úseky B 12
Šuster Josef Žádný tým 3 úseky E 492
Šuvada Radek Team Viessmann 4 úseky B 117
Šváb Přemysl Echokardio.cz 3 úseky D 341
Švestka Vladislav CYKLOKROS MILOVICE 3 úseky D 416
Švihálek Tomáš Cyklotrenink.com 3 úseky D 386
Tácha Petr Dexter Cycling 3 úseky D 313
Tajč Jan Tama Královice 3 úseky D 379
Tajtl Tomáš CSK Markus 4 úseky C 463
Tamchyna Jakub Stark Cycling Team 4 úseky B 105
Tarasyuk Igor Cyklotrenink.com 3 úseky D 442
Thumová Kamila SportRaces-Isaac Team 3 úseky Z 443
Tomek Jaromír REVTBUILD Team 3 úseky E 467
Toráň Petr CK Kolokrám-Rudá Hvězda 4 úseky B 131
Tóth Matěj Skicross Team Chomutov 4 úseky A 111
Trachta Pavel CKKV Praha 4 úseky C 429
Treml Daniel LAWI STARS - GIANT 4 úseky C 447
Tůma Jiří TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA 4 úseky C 433
Tůma Roman AC Sparta Praha cycling akademie 3 úseky D 351
Tutsch Jiří CKKV Praha 3 úseky D 410
Tvrz Lukáš AC Sparta Praha cycling akademie 4 úseky A 29
Tvrz Matěj Team Dukla Praha 4 úseky A 106
Ukraintsev Egor Dojedu ne poslední 4 úseky B 89
Urban Dan Stark Cycling Team 4 úseky B 20
Vacek Petr CYKLOKROS MILOVICE 4 úseky B 87
Valeš Jan Žádný tým 4 úseky C 493
Válková Kateřina Stark Cycling Team 3 úseky Z 323
Vančura Jiří Žádný tým 3 úseky D 494
Vaněček Karel CK Vinohradské šlapky 4 úseky B 27
Veith Lukáš 4 úseky P1 432
Vejvar Lukáš Stark Cycling Team 4 úseky B 113
Verner Luboš Žádný tým 4 úseky B 129
Vild Michal SAC Bělá pod Bezdězem 4 úseky A 15
Vild Václav SAC Bělá pod Bezdězem 3 úseky D 328
Vlasák Richard TOI TOI cykloklub Slaný 3 úseky D 314
Vlček Jiří CK Vinohradské šlapky 4 úseky C 439
Vlček Petr CK Vinohradské šlapky 4 úseky C 309
Vlk Ladislav KPC Praha 3 úseky D 336
Vohnik Stanislav AC Sparta Praha cycling akademie 3 úseky D 305
Vojtěch Jonáš LAWI STARS - GIANT 4 úseky A 103
Voráček Štěpán Žádný tým 4 úseky A 82
Voráček Vladimír Žádný tým 3 úseky D 427
Vycudilík Petr Žádný tým 4 úseky A 75
Walsh James AC Sparta Praha cycling akademie 4 úseky C 381
Wohl Pavel ELAB TEAM 4 úseky P1
Wood Ian AC Sparta Praha cycling akademie 4 úseky C 326
Zadáková Klára SportRaces-Isaac Team 3 úseky Z 321
Zahradník Tomáš Žádný tým 4 úseky A 80
Zatloukal Petr Žádný tým 4 úseky C 452
Zháňal Pavel TJ Spartak Třebíč 4 úseky B 37
Zimmel Václav Dexter Cycling 4 úseky C 461
Zíta Leoš Žádný tým 4 úseky C 495
Zlámal Tomáš Žádný tým 4 úseky C 499
Zunt Ondřej Žádný tým 4 úseky B 142
Živný Miroslav KCL Kooperativa-Svijany 4 úseky B 91

STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH

Trať Kategorie Počet závodníků
4 úseky C 81
4 úseky B 72
3 úseky D 56
4 úseky A 39
3 úseky E 26
3 úseky P2 26
3 úseky Z 10
4 úseky P1 7
3 úseky PZ 4
3 úseky J 4
3 úseky H 2
Celkem 327