Detail závodu

Hradecký terénní triatlon - děti

Hradec Králové

Datum a prezentace

DATUM ZÁVODU

29.07.2018

DATUM A ČAS PREZENTACE

Detaily závodu

DÉLKA ZÁVODU / TRATĚ

Děti 1

Děti 2

Děti 3

Děti 4

Pořadatel a kontakt

SK RN Hradec Králové


Tel.:
skrn@skrn.cz

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH

Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Platba
Beranová Anna Kupkolo.cz Děti 2 Holky 5-7 79
Čečka Vojtěch Děti 3 Kluci 8-11 90
Čechová Martina Hradec Králové Děti 3 Holky 8-11 99
Čechová Monika Hradec Králové Děti 3 Holky 8-11 100
Dejmek Miloš Děti 1 Kluci 0-4 130
Dusová Veronika Děti 2 Holky 5-7 78
Famfulíková Barbora Bakako Nová Paka Děti 3 Holky 8-11 54
Famfulíková Elena Bakako Nová Paka Děti 1 Holky 0-4 55
Gardea Martin Děti 4 Kluci 12-15 134
Helger Sofhie Děti 2 Holky 5-7 59
Holan Matej CARLA.KUPKOLO.CZ Děti 3 Kluci 8-11 123
Holanová Anežka CARLA.KUPKOLO.CZ Děti 3 Holky 8-11 122
Hudcová Šaša Děti 3 Holky 8-11 107
Hudec Matej Děti 4 Kluci 12-15 108
Jahn Bohumil Bogas TEAM Děti 2 Kluci 5-7 96
Jahn Michael Bogas TEAM Děti 2 Kluci 5-7 118
Jahn Michael Bogas TEAM Děti 1 Kluci 0-4 95
Janovský Petr Srnojedy Děti 3 Kluci 8-11 93
Koptíková Kristýna Trisk České Buďejovice Děti 3 Holky 8-11 71
Krátká Zuzka V6 Bike Freaks Holice Děti 3 Holky 8-11 86
Krátký Vojta Děti 2 Kluci 5-7 87
Kropáček Štěpán Wolfnet Děti 2 Kluci 5-7 77
Kropáčková Eliška Wolfnet Děti 3 Holky 8-11 74
Kuk Milan Kupkolo.cy Děti 2 Kluci 5-7 106
Kuk Tomáš Kupkola.cy Děti 1 Kluci 0-4 116
Lodr Oliver Bitter Superior Cyklotit Děti 2 Kluci 5-7 52
Lodrová Amelie Bitter Superior Cyklotit Děti 1 Holky 0-4 53
Mader Jan Ski Jilemnice Děti 3 Kluci 8-11 110
Maderová Pavla Ski Jilemnice Děti 3 Holky 8-11 111
Melzerová Andrea Děti 2 Holky 5-7 109
Mlejnek Alex Sokol HK Děti 4 Kluci 12-15 115
Nedvídek David Medvíďata Děti 2 Kluci 5-7 104
Nedvídek Filip Medvíďata Děti 2 Kluci 5-7 103
Pacheco Sebastian Děti 2 Kluci 5-7 113
Pacheco Žofie Děti 3 Holky 8-11 114
Papoušek Adam Unikovo MTB Děti 3 Kluci 8-11 64
Pilc Daniel Děti 2 Kluci 5-7 127
Pucherna Vítek Děti 1 Kluci 0-4 102
Raim Ladislav NHK Děti 3 Kluci 8-11 76
Steklá Barbora TJ Svitavy Děti 3 Holky 8-11 92
Svítil Martin SK Praga Děti 3 Kluci 8-11 61
Škoda Štěpán Hasiči Ohnišov Děti 3 Kluci 8-11 80
Špirba Michal Děti 4 Kluci 12-15 81
Třasák Mikuláš Děti 2 Kluci 5-7 132
Třasák Sebastian Děti 1 Kluci 0-4 133
Váňa Jan Děti 2 Kluci 5-7 120
Vaněk Filip Děti 2 Kluci 5-7 89
Váňová Marie Děti 1 Holky 0-4 124
Vorlíčková Tereza Kraso HK Děti 2 Holky 5-7 67
Vorlíčková Veronika A-team Děti 3 Holky 8-11 68
Zimová Adéla SC HK Děti 2 Holky 5-7 65
Zimová Kateřina SC HK Děti 3 Holky 8-11 66
Žák Petr FC Hradec Králové Děti 2 Kluci 5-7 119

STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH

Trať Kategorie Počet závodníků
Děti 2 Kluci 5-7 14
Děti 3 Holky 8-11 13
Děti 3 Kluci 8-11 8
Děti 2 Holky 5-7 6
Děti 1 Kluci 0-4 5
Děti 4 Kluci 12-15 4
Děti 1 Holky 0-4 3
Celkem 53