Detail závodu

BARTH Run Velká pardubická

Dostihové závodiště Pardubice

Běh, běh se psem, horská kola

Datum a prezentace

DATUM ZÁVODU

23.04.2016

DATUM A ČAS PREZENTACE

23.04.2016 9:30 – 10:45

Detaily závodu

DÉLKA ZÁVODU / TRATĚ

6,9 km - základní okruh

13,8 km - dva okruhy

1 km

Pořadatel a kontakt

ŠTEFAN PETRÁČEK – organizace sportovních aktivit

Labská louka 650
500 11 Hradec Králové

Tel.: +420 777 076 055
stefan@rungorun.cz
www.rungorun.cz

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH

Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Platba
Anna Horejsková René 1 km Rodinný běh pro děti 18
Bagariova Lucie 6,9 km - základní okruh Běh ženy 19
Balcarová Romana Stafbull Team 6,9 km - základní okruh Běh se psem ženy 20
Balla Marek 13,8 km - dva okruhy Běh muži 22
Bárta Tomáš Srch 6,9 km - základní okruh Běh muži 23
Bárta Tomáš Dynamo 13,8 km - dva okruhy Běh muži 10
Bartůňková Andrea 13,8 km - dva okruhy Běh ženy 24
Benedová Lenka SK Srch 13,8 km - dva okruhy Běh ženy 335
Beránek Michal 6,9 km - základní okruh Běh muži 493
Binder Tomáš 6,9 km - základní okruh Běh muži 25
Bláha Jiří Houmr COOWA team 6,9 km - základní okruh Běh muži 27
Bláhová Lucie 6,9 km - základní okruh Běh ženy 451
Bláhovec Jiří 6,9 km - základní okruh Běh se psem muži 104
Bojčuk Michal 6,9 km - základní okruh Běh se psem muži 218
Boleslavová Karolína Womanpower 6,9 km - základní okruh Běh ženy 333
Burkoň Michal BARTH Run 6,9 km - základní okruh Běh muži 7
Burkoňová Anička 1 km Rodinný běh pro děti 422
Burkoňová Eliška 1 km Rodinný běh pro děti 421
Burkoňová Petra 1 km Rodinný běh pro děti 417
Ceral Radovan 1 km Rodinný běh pro děti 294
Cinkan Zdenek OK Lokomotiva Pardubice (LPU) 6,9 km - základní okruh Běh muži 204
Cipryán Karel BŽB Seč 1 km Rodinný běh pro děti 319
Cipryán Tobiáš BŽB Seč 1 km Rodinný běh pro děti 318
Cipryánová Alena BŽB Seč 6,9 km - základní okruh Běh ženy 317
Cipryánová Viktorie BŽB Seč 1 km Rodinný běh pro děti 316
Císařová Monika 6,9 km - základní okruh Běh ženy 150
Czagan Jan SDH Dědek 6,9 km - základní okruh Běh muži 15
Čapková Adéla 6,9 km - základní okruh Běh ženy 279
Čáslavková Julie 1 km Rodinný běh pro děti 485
Čechovičová Jana 6,9 km - základní okruh Běh ženy 332
Čejka Bořivoj KRB Chrudim 6,9 km - základní okruh Běh muži 167
Čermáková Kamila PROfair 6,9 km - základní okruh Běh ženy 222
Čermáková Žaneta PROfair 6,9 km - základní okruh Běh ženy 221
Černá Eliška 6,9 km - základní okruh Běh ženy 378
Černá Stella 1 km Rodinný běh pro děti 366
Černý Jan 1 km Rodinný běh pro děti 362
Černý Jan 13,8 km - dva okruhy Běh muži 363
Červinková Aneta Běhá celá rodina 1 km Rodinný běh pro děti 410
Čeřovská Edita 1 km Rodinný běh pro děti 361
Čeřovská Helena 1 km Rodinný běh pro děti 360
Čeřovský Jan 13,8 km - dva okruhy Běh muži 359
Čeřovský Jan 1 km Rodinný běh pro děti 365
Čivrný Jiří 13,8 km - dva okruhy Běh muži 489
Čížek Jakub 6,9 km - základní okruh Běh muži 500
Čížek Pavel Bzb 13,8 km - dva okruhy Běh muži 111
Dlouhá Tereza Dlouháni 6,9 km - základní okruh Běh se psem ženy 78
Dlouhá Zuzana Dlouháni 6,9 km - základní okruh Běh ženy 88
DLOUHÝ Vladimír DLOUHÁNI ROUDNICE 6,9 km - základní okruh Běh muži 87
Dobrová Natálie 1 km Rodinný běh pro děti 501
Doležal Jiří 13,8 km - dva okruhy Horská kola 213
Doležal Ondřej FATAL ERROR 6,9 km - základní okruh Běh muži 56
Donátová Petra 1 km Rodinný běh pro děti 53
Donbak Petr Barča 1 km Rodinný běh pro děti 475
Dostálková Kateřina 6,9 km - základní okruh Běh ženy 120
Dostálová Kateřina 6,9 km - základní okruh Běh ženy 94
Douda Michal 6,9 km - základní okruh Běh se psem muži 478
Drabina Pavel 6,9 km - základní okruh Běh muži 133
Drabinová Eliška 1 km Rodinný běh pro děti 135
Drabinová Lenka 1 km Rodinný běh pro děti 134
Drahý Zdenek Kooperativa 13,8 km - dva okruhy Běh muži 93
Dubská Kateřina 6,9 km - základní okruh Běh ženy 401
Dunda Milan Kupkolo Pardubice 13,8 km - dva okruhy Horská kola 122
Dušek Jan 6,9 km - základní okruh Běh muži 188
Dušková Jana 6,9 km - základní okruh Horská kola 450
Dvořáková Jana 1 km Rodinný běh pro děti 81
Dyrynková Barbora Úžasňákovi 6,9 km - základní okruh Běh ženy 198
Dzurindák Jáchym 1 km Rodinný běh pro děti 449
Dzurindáková Michaela 13,8 km - dva okruhy Běh ženy 400
Eric Chrisstoffels 13,8 km - dva okruhy Běh muži 101
Fabián Michael Dangerous strawberries 1 km Rodinný běh pro děti 380
Filip Lukošik 1 km Rodinný běh pro děti 124
Fišerová Hana 6,9 km - základní okruh Běh ženy 144
Flekač Radim 1 km Rodinný běh pro děti 471
Flekáčová Monika 6,9 km - základní okruh Běh ženy 474
Flekáčová Nela 1 km Rodinný běh pro děti 472
Flekačová Sára 1 km Rodinný běh pro děti 473
Floortje Chrisstoffels 1 km Rodinný běh pro děti 436
Fojtíková Monika Monika Fojtíková 1 km Rodinný běh pro děti 31
Frömmel Tomáš 6,9 km - základní okruh Běh muži 207
Frýdová Gabriela 6,9 km - základní okruh Běh ženy 261
Gabriela Poskočilová, Poskočil Lukáš, Svatopluk Šídlo, Vojtěch Forrest Jump 13,8 km - dva okruhy Čtyřčlenná štafeta 34
Gieselová Pavlína KOOPERATIVA 13,8 km - dva okruhy Horská kola 96
Ginzlová Zora Zik 6,9 km - základní okruh Běh ženy 244
Grof Tomáš KPB 1 km Rodinný běh pro děti 498
Grof Tomáš klub podvrcholových běžců 13,8 km - dva okruhy Běh muži 162
Grofová Gabriela KPB 1 km Rodinný běh pro děti 499
Gvizd David 1 km Rodinný běh pro děti 356
Habr Jan 6,9 km - základní okruh Běh muži 39
Habrová Alžběta 1 km Rodinný běh pro děti 129
Halamková Tereza FATAL ERROR 6,9 km - základní okruh Běh ženy 210
Halbrštát Tomáš Mozaika Run 6,9 km - základní okruh Běh muži 236
Hamerníková Lucie 13,8 km - dva okruhy Běh ženy 64
Handlíř David 6,9 km - základní okruh Běh muži 338
Harant Daniel 6,9 km - základní okruh Běh muži 1
Hatlapatka Michal 13,8 km - dva okruhy Běh muži 439
Havel Jakub 6,9 km - základní okruh Běh muži 364
Havlík Ladislav 6,9 km - základní okruh Běh muži 429
Herzánová Noemi 1 km Rodinný běh pro děti 460
Herzánová Valentýna 1 km Rodinný běh pro děti 459
Hodoval Jakub 13,8 km - dva okruhy Horská kola 355
Hodoval Jakub 6,9 km - základní okruh Běh muži 354
Hodovalová Nella 6,9 km - základní okruh Běh ženy 353
Hofman Adam 1 km Rodinný běh pro děti 293
Hofmanová Jitka 1 km Rodinný běh pro děti 292
Holušová Karolína 13,8 km - dva okruhy Běh ženy 190
Horák Adam 1 km Rodinný běh pro děti 443
Horák Martin silná trojka 6,9 km - základní okruh Běh muži 71
Horejsek René 1 km Rodinný běh pro děti 2
Horejsek René G.H LTM 6,9 km - základní okruh Běh muži 52
Hovorka Jan Fanaticus 13,8 km - dva okruhy Běh muži 63
Hoza Adam 1 km Rodinný běh pro děti 486
Hrabinová Marcela 6,9 km - základní okruh Běh ženy 310
Hrabinová Nikola 6,9 km - základní okruh Běh ženy 358
Hráská Jolana Kooperativa 13,8 km - dva okruhy Horská kola 95
Hráská Natálie Kooperativa 13,8 km - dva okruhy Horská kola 350
Hráský Kristián Kooperativa 13,8 km - dva okruhy Horská kola 4
Hráský Vladimír Kooperativa 13,8 km - dva okruhy Horská kola 17
Hrdá Eliška 1 km Rodinný běh pro děti 160
Hrdá Kateřina KaBa 6,9 km - základní okruh Běh se psem ženy 161
Hrdlicka Ales 13,8 km - dva okruhy Běh muži 108
Hromjak Milan 6,9 km - základní okruh Běh muži 48
Hurtová Veronika 6,9 km - základní okruh Běh ženy 336
Hyklová Romana 6,9 km - základní okruh Běh ženy 201
Chaloupecká Dita VCES 13,8 km - dva okruhy Horská kola 107
Chaloupecký Milan VCES 13,8 km - dva okruhy Horská kola 106
Chaloupka Lukáš 6,9 km - základní okruh Běh muži 187
Chládková Eva 6,9 km - základní okruh Běh ženy 151
Chládková Simona 13,8 km - dva okruhy Běh ženy 153
Chrisstoffels Rob 1 km Rodinný běh pro děti 434
Chýle Jonáš 1 km Rodinný běh pro děti 315
Chýlová Eliška 1 km Rodinný běh pro děti 314
Jakeschová Jana 13,8 km - dva okruhy Běh ženy 65
Jan Procházka Staročernsko 13,8 km - dva okruhy Běh muži 386
Jan Zdráhal 6,9 km - základní okruh Běh muži 428
Janbeček Petr 6,9 km - základní okruh Běh muži 482
Janeba Filip ŠEDESÁTKA 6,9 km - základní okruh Běh muži 103
Janeba František ŠEDESÁTKA 6,9 km - základní okruh Běh muži 102
Janeš Šimon 1 km Rodinný běh pro děti 484
janousek Petr 6,9 km - základní okruh Běh muži 110
Janů Jan Hvězda Pardubice Salomon 13,8 km - dva okruhy Běh muži 469
Jaromišová Petra 6,9 km - základní okruh Běh ženy 189
Jelen Jindra SKI Skuhrov 13,8 km - dva okruhy Běh muži 296
Jelen Jindřich JELENOVI 1 1 km Rodinný běh pro děti 352
Jelenová Monika JELENOVI 2 1 km Rodinný běh pro děti 351
Ježek Radim 6,9 km - základní okruh Běh muži 273
Jičínský David 6,9 km - základní okruh Běh muži 260
Jirásek Tomáš 6,9 km - základní okruh Běh muži 300
Jiroušek Lukáš 1 km Rodinný běh pro děti 385
Jiroušková Nikola 1 km Rodinný běh pro děti 384
Junghans Jan 6,9 km - základní okruh Běh se psem muži 388
Kadavá Eva 6,9 km - základní okruh Běh ženy 416
Kamenický Tomáš 6,9 km - základní okruh Běh muži 297
Kašpar Lukáš 1 km Rodinný běh pro děti 504
Kašpar Matěj 1 km Rodinný běh pro děti 505
Kašpar Michal 1 km Rodinný běh pro děti 502
Kašpárková Lenka 13,8 km - dva okruhy Běh ženy 344
Kašparová Klára 1 km Rodinný běh pro děti 503
Kičinová Erika 6,9 km - základní okruh Běh ženy 337
Klapka Miroslav SK Lvíček Pardubice 13,8 km - dva okruhy Běh muži 84
Klepetko Martin Klepetkovi 1 km Rodinný běh pro děti 438
Klepetkova Jana Klepetkovi 1 km Rodinný běh pro děti 169
Klepetková Sára Klepetkovi 1 km Rodinný běh pro děti 437
Kligar Jiří 1 km Rodinný běh pro děti 456
Klusoň Oldřich Dannyho smečka 6,9 km - základní okruh Běh se psem muži 170
Kmoníček Jakub 6,9 km - základní okruh Běh muži 38
Kmoníčková Pavlína 6,9 km - základní okruh Běh ženy 299
Kmošková Tereza BARTH run 6,9 km - základní okruh Běh ženy 28
Knapovska Ivana Knapovska 6,9 km - základní okruh Běh ženy 406
Kněžourová Michala Kooperativa 13,8 km - dva okruhy Horská kola 92
Kohoutek Michal 6,9 km - základní okruh Běh se psem muži 458
Kohoutová Michaela 6,9 km - základní okruh Běh ženy 377
Kolisko Vladimír TJ Horní Kostelec 13,8 km - dva okruhy Běh muži 114
Konečná Ladislava Seč 6,9 km - základní okruh Běh ženy 265
Konečná Ladislava Seč 13,8 km - dva okruhy Horská kola 441
Konečný Jaroslav Seč 1 km Rodinný běh pro děti 266
Konečný Matouš 1 km Rodinný běh pro děti 268
konečný šimon 1 km Rodinný běh pro děti 267
Konečný Jaroslav 13,8 km - dva okruhy Horská kola 440
Konečný Tomáš silná trojka 6,9 km - základní okruh Běh muži 72
Konvalinová Aneta 6,9 km - základní okruh Běh se psem ženy 41
Kopecká Monika PROfair 1 km Rodinný běh pro děti 269
Kopecká Rozálie PROfair 1 km Rodinný běh pro děti 272
Kopecky Matyas PROfair 1 km Rodinný běh pro děti 271
Kopecký Mikuláš PROfair 1 km Rodinný běh pro děti 270
Kopečný Michal PROfair 6,9 km - základní okruh Běh muži 229
Koreček Jakub Nepasický cyklotým 1 km Rodinný běh pro děti 466
Koreček Richard Nepasický cyklo tým 13,8 km - dva okruhy Horská kola 470
Koreček Richard Nepasický cyklotým 1 km Rodinný běh pro děti 465
Korečková Aneta Nepasický cyklotým 1 km Rodinný běh pro děti 467
Korečková Markéta 1 km Rodinný běh pro děti 468
Kosík Daniel 1 km Rodinný běh pro děti 79
Kouba Jan FATAL ERROR 6,9 km - základní okruh Běh muži 212
Kouba Pavel 6,9 km - základní okruh Běh muži 349
Koubová Michaela 6,9 km - základní okruh Běh ženy 348
Kováč Radek 1 km Rodinný běh pro děti 507
Kovačičová Bára červíci 1 km Rodinný běh pro děti 118
Kovárník Jaroslav 13,8 km - dva okruhy Běh muži 334
Kovář Jaroslav 6,9 km - základní okruh Běh muži 75
Kovářová Monika 6,9 km - základní okruh Běh ženy 76
Kozáková Denisa Hvězda Pardubice 13,8 km - dva okruhy Běh ženy 158
Krátká Michaela 1 km Rodinný běh pro děti 492
Krčmářová Michaela 1 km Rodinný běh pro děti 415
Kreiselová Slávka Rockyho tým 6,9 km - základní okruh Běh se psem ženy 164
Krejčí Pavel Valentina 1 km Rodinný běh pro děti 253
Krejčík Pavel Hobíci 1 km Rodinný běh pro děti 331
Krejčík Daniel Hobíci 1 km Rodinný běh pro děti 330
Krejčík Pavlík Hobíci 1 km Rodinný běh pro děti 329
Krejčíková Kateřina Hobíci 1 km Rodinný běh pro děti 328
Kristýna Vlasáková, Tondova máma, Kamarád bez výhod!, Hele veve Kamarádi s výhodama (běhu). 13,8 km - dva okruhy Čtyřčlenná štafeta 224
Krtičková Jana 1 km Rodinný běh pro děti 172
Krtičková Jana 1 km Rodinný běh pro děti 178
Krtičková Lucie 1 km Rodinný běh pro děti 175
Krytinářová Eva 6,9 km - základní okruh Běh ženy 283
Kubát Martin SKP Pardubice 6,9 km - základní okruh Běh muži 77
Kubelka Martin 6,9 km - základní okruh Běh muži 168
Kubias Ondřej 6,9 km - základní okruh Běh muži 113
Kubínková Tereza 6,9 km - základní okruh Běh ženy 208
Kučera Zdeněk Alza 13,8 km - dva okruhy Běh muži 51
Kučerová Marcela 1 km Rodinný běh pro děti 494
Kudrna Tomáš Nutrilite team 6,9 km - základní okruh Běh muži 128
Kuchařová Iva Plašan Team 6,9 km - základní okruh Běh ženy 29
Kulíšek Čestmír 1 km Rodinný běh pro děti 235
Kulíšek Čestmír 13,8 km - dva okruhy Běh muži 231
Kulíšek Jan 1 km Rodinný běh pro děti 234
Kulíšková Kateřina 1 km Rodinný běh pro děti 233
Kulíšková Lenka 1 km Rodinný běh pro děti 232
kupa david 6,9 km - základní okruh Běh muži 375
Kurka David 6,9 km - základní okruh Běh muži 152
Lašek Martin Údolí žízně 13,8 km - dva okruhy Běh muži 379
Leuchter Daniel Leuchter gang :-) 1 km Rodinný běh pro děti 343
Leuchter Pavel Leuchter gang :-) 1 km Rodinný běh pro děti 327
Levinský Václav 6,9 km - základní okruh Běh muži 140
Levinský Václav 13,8 km - dva okruhy Horská kola 141
Lingr Pavel 13,8 km - dva okruhy Běh muži 399
Lingrová Kateřina 1 km Rodinný běh pro děti 448
Ločárek Daniel Běhá celá rodina 1 km Rodinný běh pro děti 409
Ločárek Pavel Běhá celá rodina 1 km Rodinný běh pro děti 408
Lopatář Míra 6,9 km - základní okruh Běh muži 131
Loucký Jiří Šebkovice 6,9 km - základní okruh Běh muži 238
Ludvíček Jakub Ludvíčkovi 1 km Rodinný běh pro děti 374
Ludvíček Jaroslav Ludvíčkovi 1 km Rodinný běh pro děti 291
Ludvíčková Anna Ludvíčkovi 1 km Rodinný běh pro děti 373
Ludvíčková Martina Ludvíčkovi 1 km Rodinný běh pro děti 295
Lukosik Robin 1 km Rodinný běh pro děti 127
Lukošiková Lenka 6,9 km - základní okruh Běh ženy 123
Lukošiková Lenka 1 km Rodinný běh pro děti 125
Macák Ondřej 6,9 km - základní okruh Běh muži 59
Macáková Veronika 6,9 km - základní okruh Běh ženy 60
macek Jan 6,9 km - základní okruh Běh muži 298
Macháč Martin 13,8 km - dva okruhy Běh muži 137
Macháček David Machusové 13,8 km - dva okruhy Běh muži 100
Macháčková Simona 6,9 km - základní okruh Běh ženy 206
Maier Jan MI Chrudim 13,8 km - dva okruhy Běh muži 228
Maierová Alžběta MMI Chrudim 1 km Rodinný běh pro děti 445
Maierová Anežka 1 km Rodinný běh pro děti 446
Maixner Radoslav PRofair 1 km Rodinný běh pro děti 254
Maixnerová Alena PRofair 1 km Rodinný běh pro děti 255
Maixnerová Eliška PRofair 1 km Rodinný běh pro děti 256
Maixnerová Jolana PROfair 1 km Rodinný běh pro děti 257
Maixnerová Sofie PROfair 1 km Rodinný běh pro děti 258
Majorová Kateřina 6,9 km - základní okruh Běh ženy 74
Malachta Norbert 13,8 km - dva okruhy Běh muži 112
Malenovská Bára 1 km Rodinný běh pro děti 414
Malenovská Klára 1 km Rodinný běh pro děti 413
Malenovská Tereza 1 km Rodinný běh pro děti 412
Malenovská Tereza 1 km Rodinný běh pro děti 195
Malenovský Aleš 1 km Rodinný běh pro děti 411
Malenovský Aleš 6,9 km - základní okruh Horská kola 194
Málková Adélka Čarodějky z Pardubic 1 km Rodinný běh pro děti 497
Marek 1 km Rodinný běh pro děti 405
Marešová Eliška PROfair 1 km Rodinný běh pro děti 240
Marešová Eliška PROfair 6,9 km - základní okruh Běh se psem ženy 223
Martincová Zuzana 6,9 km - základní okruh Běh ženy 146
Martincová Zuzana 1 km Rodinný běh pro děti 147
Maruna Róbert VCES 6,9 km - základní okruh Běh muži 247
Mašková Lucie 6,9 km - základní okruh Běh ženy 26
Matějka Libor Bubla tým 13,8 km - dva okruhy Běh se psem muži 246
Matějková Sára Sarr&Nerro 6,9 km - základní okruh Běh se psem ženy 259
Matěnová Tereza 6,9 km - základní okruh Běh ženy 85
Mates Petr 13,8 km - dva okruhy Běh muži 115
Matthey Eva 1 km Rodinný běh pro děti 508
Mazurkiewicz Lukáš 6,9 km - základní okruh Běh se psem muži 156
Mergancová Jana 1 km Rodinný běh pro děti 304
Miroslav Hrdý, Martin Tesař, Petra Bubnová, Josef Buben Pálava 13,8 km - dva okruhy Čtyřčlenná štafeta 3
Mlýnek Jonáš 1 km Rodinný běh pro děti 419
Mlýnková Lucie 1 km Rodinný běh pro děti 418
Mocek Tomáš 6,9 km - základní okruh Běh muži 495
Mokrý Maxim 1 km Rodinný běh pro děti 462
Mokrý Mikuláš 1 km Rodinný běh pro děti 461
Morávek Jaromír Moris 1 km Rodinný běh pro děti 454
Morávková Kateřina Moris 1 km Rodinný běh pro děti 453
Morávková Petra 6,9 km - základní okruh Běh ženy 214
Morkes Lukáš Morkesáci 1 km Rodinný běh pro děti 463
Morkes Tomáš Morkesáci 1 km Rodinný běh pro děti 464
Mudroch Laura Mudroši 1 km Rodinný běh pro děti 479
Mudroch Samír 1 km Rodinný běh pro děti 481
Musil Matouš 6,9 km - základní okruh Běh muži 347
Musílková Kateřina 6,9 km - základní okruh Běh se psem ženy 387
Návesník Jakub 13,8 km - dva okruhy Horská kola 11
Nedbal Karel 6,9 km - základní okruh Běh muži 430
Němcová Eliška 6,9 km - základní okruh Běh ženy 398
Nemeitová Martina 6,9 km - základní okruh Běh ženy 86
Nemešová Jana 6,9 km - základní okruh Běh ženy 305
Nikl Petr 6,9 km - základní okruh Běh muži 8
Nikola Korejtková, Dominika Korejtková, Michal Douda, Ondřej Je Dopijem a pudem 13,8 km - dva okruhy Čtyřčlenná štafeta 99
Nosek David 1 km Rodinný běh pro děti 281
Nosek David 6,9 km - základní okruh Běh muži 263
Nosková Adélka 1 km Rodinný běh pro děti 276
Nosková Lucie 1 km Rodinný běh pro děti 277
Novák Petr Chrudim 13,8 km - dva okruhy Běh muži 220
Nováková Alena 6,9 km - základní okruh Běh muži 68
Nováková Iva 6,9 km - základní okruh Běh ženy 69
Nováková Petra 1 km Rodinný běh pro děti 435
Oravec Michal 13,8 km - dva okruhy Běh muži 282
Otradovská Martina 6,9 km - základní okruh Běh se psem ženy 157
Ovísková Veronika Gudrun 13,8 km - dva okruhy Běh ženy 196
Pabiška Martin MAPIM 13,8 km - dva okruhy Běh muži 301
Páleník Martin 1 km Rodinný běh pro děti 342
Páleník Tomáš 1 km Rodinný běh pro děti 341
Páleníková Lucie 1 km Rodinný běh pro děti 340
Páleníková Zuzana 1 km Rodinný běh pro děti 339
Patolan Michael Popovice 1 km Rodinný běh pro děti 181
Patolan Jan Popovice 1 km Rodinný běh pro děti 182
Patolanova Michaela Báječne ženy v běhu 6,9 km - základní okruh Běh ženy 180
Paul Pavel 6,9 km - základní okruh Běh muži 116
Pavel Krejčí, Jan Hurák, Bohuslav Vítek, Karel Novák IVECO 13,8 km - dva okruhy Čtyřčlenná štafeta 242
Pavelka Jindřich 6,9 km - základní okruh Běh muži 47
Pavlík Tadeáš Pavlíkovci 1 km Rodinný běh pro děti 309
Pavlík Vladimír Pavlíkovci 1 km Rodinný běh pro děti 109
Pavlíková Natálie Pavlíkovci 1 km Rodinný běh pro děti 308
Pavlů Kateřina 1 km Rodinný běh pro děti 432
Peml Martin 6,9 km - základní okruh Běh muži 245
Pemlová Petra 6,9 km - základní okruh Běh ženy 262
Peška Robert Hlavňov 13,8 km - dva okruhy Běh muži 80
Petermann Tomáš 13,8 km - dva okruhy Běh muži 66
Petermannová Leila 1 km Rodinný běh pro děti 67
Pětíková Diana 13,8 km - dva okruhy Běh ženy 13
Pětník Vojtěch Úžasňákovi 6,9 km - základní okruh Běh muži 197
Petr 6,9 km - základní okruh Běh muži 154
Petr Janeček Filip, 1 km Rodinný běh pro děti 483
Petr2 6,9 km - základní okruh Horská kola 155
Petříček Luboš Crossfit Pardubice 13,8 km - dva okruhy Běh muži 383
Pidanič Michal HC Jestřábi Přelouč 13,8 km - dva okruhy Běh muži 126
Pilařová Marcela 6,9 km - základní okruh Běh ženy 227
Pisková Martina 6,9 km - základní okruh Běh ženy 179
Píša Milan TJ Sokol Chvojenec 6,9 km - základní okruh Běh muži 216
Podmelle Libor VC Pivík 6,9 km - základní okruh Běh muži 121
Podnecká Zuzana Los Břežanos 6,9 km - základní okruh Běh ženy 50
Podnecký Jan Los Břežanos 6,9 km - základní okruh Běh muži 49
Pokorná Kateřina 13,8 km - dva okruhy Běh ženy 199
Pokorná Radka 1 km Rodinný běh pro děti 444
Pokorná Vendula 6,9 km - základní okruh Běh ženy 211
Pokorný Petr medvedi.eu 6,9 km - základní okruh Běh muži 226
Potůček David 13,8 km - dva okruhy Běh muži 119
Pour Lukáš 13,8 km - dva okruhy Horská kola 91
Pour Sebastian 1 km Rodinný běh pro děti 90
Pozdník Tomáš 13,8 km - dva okruhy Horská kola 193
Prchal Martin Veterina Aesculap Pardubice 6,9 km - základní okruh Běh muži 306
Procházková Aneta 1 km Rodinný běh pro děti 491
Procházková Elen 1 km Rodinný běh pro děti 490
Procházková Kateřina 1 km Rodinný běh pro děti 177
Procházková Tereza 1 km Rodinný běh pro děti 176
Průšková Adéla Dogísci 6,9 km - základní okruh Běh se psem ženy 149
Ptáček Jan 6,9 km - základní okruh Běh muži 420
Ptáček Michal 13,8 km - dva okruhy Běh muži 132
Půhoný Jiří 6,9 km - základní okruh Běh muži 506
Půlpánová Barbora 6,9 km - základní okruh Běh se psem ženy 62
Raim Ladislav nový hradec králové 1 km Rodinný běh pro děti 159
Remounek Jan 1 km Rodinný běh pro děti 487
Riha Tomas Dotykačka 13,8 km - dva okruhy Horská kola 382
Richter Tomáš TJ Sokol Chvojenec 6,9 km - základní okruh Běh muži 205
Romana Víšková 6,9 km - základní okruh Běh ženy 191
Růzha Filip Vces 13,8 km - dva okruhy Horská kola 117
Rykrová Lucie 6,9 km - základní okruh Běh ženy 452
Řehounek Jakub 1 km Rodinný běh pro děti 488
Řehounek Jan 6,9 km - základní okruh Běh muži 9
Říha Jakub ŠAK 13,8 km - dva okruhy Běh muži 381
Říhová Markéta 6,9 km - základní okruh Běh ženy 143
Ságl Jan 6,9 km - základní okruh Běh muži 372
Samek Ondřej 13,8 km - dva okruhy Běh muži 367
Samek Ondřej 1 km Rodinný běh pro děti 326
Samková Karolína 1 km Rodinný běh pro děti 325
Samková Kristýna 1 km Rodinný běh pro děti 324
Samková Lenka 1 km Rodinný běh pro děti 323
Sekyra Michal Běžíme.cz 13,8 km - dva okruhy Běh muži 42
Seligr Lukáš 1 km Rodinný běh pro děti 368
Seligrová Pavlína 1 km Rodinný běh pro děti 369
Schejbal Vladimír silná trojka 6,9 km - základní okruh Běh muži 73
Schimolerová Aneta 1 km Rodinný běh pro děti 480
Skalický Michael 13,8 km - dva okruhy Horská kola 1111
Sládková Nikola Womanpower 6,9 km - základní okruh Běh ženy 313
Sláma Martin ACL 130 autocentrum Luňák 13,8 km - dva okruhy Běh muži 130
Smolík Tomáš 1 km Rodinný běh pro děti 142
Sofie Horejsková Eliška 1 km Rodinný běh pro děti 54
Sorokáč Tonda 6,9 km - základní okruh Běh muži 33
Sorokáčová Veronika 13,8 km - dva okruhy Běh ženy 16
Staněk Vratislav Sentinel 6,9 km - základní okruh Běh se psem muži 509
Straka Vojta 6,9 km - základní okruh Běh muži 163
Strnad Vítek AC Pardubice 1 km Rodinný běh pro děti 44
Strnadová Elena AC Pardubice 1 km Rodinný běh pro děti 45
Strnadová Jitka AC Pardubice 1 km Rodinný běh pro děti 46
Strůnovå Šárka Muma 1 km Rodinný běh pro děti 280
Stříbrná Lenka 6,9 km - základní okruh Běh ženy 186
Střídová Lucie KOOPERATIVA 13,8 km - dva okruhy Horská kola 97
Suchá Natali 1 km Rodinný běh pro děti 370
Suchý Michal 6,9 km - základní okruh Běh muži 230
Svoboda Jakub BARTH 13,8 km - dva okruhy Běh muži 12
Svoboda Mojmír Hvězda Pardubice 13,8 km - dva okruhy Běh muži 138
Svoboda Tomáš 13,8 km - dva okruhy Běh muži 371
Synkule Martin 13,8 km - dva okruhy Běh muži 105
Šafařík Martin 13,8 km - dva okruhy Horská kola 37
Šafařík Michal MJDV 1 km Rodinný běh pro děti 35
Šafařík Michal 13,8 km - dva okruhy Horská kola 36
Šafařík Vojtěch 1 km Rodinný běh pro děti 289
Šafaříková Denisa 1 km Rodinný běh pro děti 288
Ščotka Jan 6,9 km - základní okruh Běh muži 431
Šejvlová Markéta 1 km Rodinný běh pro děti 476
Šíblová Adéla 1 km Rodinný běh pro děti 357
Šíblová Adéla 6,9 km - základní okruh Běh ženy 209
Škaloud Jakub VCES 13,8 km - dva okruhy Horská kola 241
Škorpilová Králová Lenka BŽB 13,8 km - dva okruhy Běh se psem ženy 136
Škrabal Filip 6,9 km - základní okruh Běh muži 290
Škrda Ladislav 1 km Rodinný běh pro děti 477
Škrdlová Jitka Nela, David 1 km Rodinný běh pro děti 264
Škvrňák Jan 6,9 km - základní okruh Běh muži 322
Šlechtová Hana PROfair 1 km Rodinný běh pro děti 346
Šlechtová Martina PROfair 6,9 km - základní okruh Běh se psem ženy 225
Šlechtová Martina PROfair 1 km Rodinný běh pro děti 345
Šlor Robert 6,9 km - základní okruh Běh muži 397
Šolc Jarda 1 km Rodinný běh pro děti 165
šolc tomáš 1 km Rodinný běh pro děti 166
Špičan Petr PROfair 6,9 km - základní okruh Běh se psem muži 396
Špičan Petr PROfair 1 km Rodinný běh pro děti 302
Špičanová Nella PROfair 1 km Rodinný běh pro děti 303
Štěpánek Radim 6,9 km - základní okruh Běh muži 202
Štěpánková Petra 6,9 km - základní okruh Běh ženy 203
Štěrba Ondřej 6,9 km - základní okruh Běh muži 215
Štěrbová Natálie 1 km Rodinný běh pro děti 447
Šturma Robert 6,9 km - základní okruh Běh muži 311
Talík Petr 13,8 km - dva okruhy Horská kola 139
Tichá Aneta 6,9 km - základní okruh Běh ženy 32
Tomčovå Michaela 6,9 km - základní okruh Běh ženy 200
Trávníček Marek 6,9 km - základní okruh Běh muži 30
Trník Marek 1 km Rodinný běh pro děti 404
Trník Michal 1 km Rodinný běh pro děti 403
Trník Tomáš 1 km Rodinný běh pro děti 402
Trník Vojtěch 1 km Rodinný běh pro děti 433
Turčín Štěpán 6,9 km - základní okruh Běh muži 184
Turčínová Adéla Báječné ženy v běhu 6,9 km - základní okruh Běh ženy 185
Turčínová Jitka Báječné ženy v běhu 6,9 km - základní okruh Běh ženy 183
Ujec Vladimír VCES 13,8 km - dva okruhy Horská kola 217
Ujec Vojtěch VCES 13,8 km - dva okruhy Horská kola 321
Valdmanová Aneta 1 km Rodinný běh pro děti 219
Valenta Jiří 13,8 km - dva okruhy Běh muži 171
Valenta Martin 1 km Rodinný běh pro děti 173
Valentová Zuzana 1 km Rodinný běh pro děti 174
Vávra Filip 1 km Rodinný běh pro děti 457
Vávra Jakub 1 km Rodinný běh pro děti 455
Vavrda Kristián 1 km Rodinný běh pro děti 442
Vavrda Luboš 6,9 km - základní okruh Běh muži 274
Vavrda Luboš 1 km Rodinný běh pro děti 275
Vedralová Petra 6,9 km - základní okruh Běh se psem ženy 43
Verster Rigardt 13,8 km - dva okruhy Běh muži 252
Vitkova Karina 6,9 km - základní okruh Běh ženy 58
Vlasáková Renata 6,9 km - základní okruh Běh ženy 192
Vodička Pavel SK Lvíček Pardubice 13,8 km - dva okruhy Běh muži 148
Vodvářková Aneta 1 km Rodinný běh pro děti 239
Vojtěchová Petra Pavlíkovci 1 km Rodinný běh pro děti 307
Vokolek Michal 1 km Rodinný běh pro děti 394
Vokolek Michal 13,8 km - dva okruhy Běh muži 395
Vokolek Tomáš 1 km Rodinný běh pro děti 393
Vokolková Gábina 1 km Rodinný běh pro děti 392
Vokolková Lucie 1 km Rodinný běh pro děti 391
Voltová Ivana 13,8 km - dva okruhy Běh ženy 251
Voráček Milan 6,9 km - základní okruh Běh muži 40
Vortel Alexandr 1 km Rodinný běh pro děti 249
Vortel Martin 1 km Rodinný běh pro děti 243
Vortelová Eva 1 km Rodinný běh pro děti 248
Vortelová Viktorie 1 km Rodinný běh pro děti 250
Vošvrdová Vanda Neváhej a běž 6,9 km - základní okruh Běh ženy 496
Voženílek Daniel 6,9 km - základní okruh Běh muži 427
Voženílek Michal Elita 1 km Rodinný běh pro děti 390
Voženílek Miroslav Dračí lodě Ponorka Pardubice 13,8 km - dva okruhy Běh muži 237
Vránková Pavla 6,9 km - základní okruh Běh ženy 70
Vránová Kateřina 1 km Rodinný běh pro děti 312
Vraný Miroslav BARTH Run 13,8 km - dva okruhy Běh muži 21
Vrátilová Martina 6,9 km - základní okruh Běh ženy 57
Wimmerová Sofie 1 km Rodinný běh pro děti 89
Zadrobílek Martin Kapříci 6,9 km - základní okruh Běh muži 145
Zachariášová Leona - 6,9 km - základní okruh Běh ženy 320
Zajícová Jitka 6,9 km - základní okruh Běh ženy 98
Zárubová Zuzana 1 km Rodinný běh pro děti 376
Zavadil Adam 1 km Rodinný běh pro děti 285
Zavadil Jan 1 km Rodinný běh pro děti 286
Zavadil Radek 6,9 km - základní okruh Běh muži 284
Zavadil Radek 1 km Rodinný běh pro děti 287
Zavřelová Barbora Zavři Němčice 13,8 km - dva okruhy Běh ženy 5
Zavřelová Jana Zavři Němčice 13,8 km - dva okruhy Běh ženy 6
Zdeněk Lukáš 6,9 km - základní okruh Běh muži 61
Zdvořáčková Iveta 1 km Rodinný běh pro děti 82
Zeman Marek 6,9 km - základní okruh Běh muži 83
Zeman Vladimír Los Břežanos 13,8 km - dva okruhy Běh muži 55
Zieglerová Adéla 1 km Rodinný běh pro děti 389
Žabčík Marek 13,8 km - dva okruhy Běh muži 14
Žák Marian 6,9 km - základní okruh Běh muži 278
Žítek Tomáš 6,9 km - základní okruh Běh muži 407

STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH

Trať Kategorie Počet závodníků
1 km Rodinný běh pro děti 208
6,9 km - základní okruh Běh muži 95
6,9 km - základní okruh Běh ženy 75
13,8 km - dva okruhy Běh muži 52
13,8 km - dva okruhy Horská kola 28
13,8 km - dva okruhy Běh ženy 16
6,9 km - základní okruh Běh se psem ženy 13
6,9 km - základní okruh Běh se psem muži 9
13,8 km - dva okruhy Čtyřčlenná štafeta 5
6,9 km - základní okruh Horská kola 3
13,8 km - dva okruhy Běh se psem muži 1
13,8 km - dva okruhy Běh se psem ženy 1
Celkem 506