Detail závodu

Běh Dobrý Anděl

Praha - Hvězda

Běh

Datum a prezentace

DATUM ZÁVODU

19.09.2018

DATUM A ČAS PREZENTACE

Detaily závodu

DÉLKA ZÁVODU / TRATĚ

5km

Děti

Pořadatel a kontakt

Alena Pavlatová


Tel.:
alena.pavlatova@homolka.cz

STRUČNÉ INFO O ZÁVODU: Závod je určen pro zaměstnance Nemocnice Na Homolce.

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH

Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Platba
Albrecht Matěj Děti Děti 1
Albrechtová Kristýna ČURDY 5km Ženy 2
Antošová Ellen EVA TEAM 5km Ženy 3
Antošová Kateřina EVA TEAM 5km Ženy 4
Bajová Silvia Quentin na Okoř 5km Ženy 5
Bartoszuk Ondřej 5km Muži 6
Bednářová Diana Děti Děti 7
Böhmová Alena 5km Ženy 8
Brabcová Radmila 5km Ženy 9
Cejnarová Jindřiška ČURDY 5km Ženy 10
Čaloun Jakub Pětka za Pět 5km Muži 11
Dostálová Martina Šanoni 5km Ženy 12
Dyntrová Markéta ČURDY 5km Ženy 13
Gregorová Daniela 5km Ženy 14
Halm Filip Radiodiagnostické oddělení 5km Muži 15
Hasalová Hana Šanoni 5km Ženy 16
Horák Dominik 5km Muži 17
Horáková Alice 5km Ženy 18
Hreško Ján 5km Muži 19
Hrešková Lucia 5km Ženy 20
Chárová Leona ČURDY 5km Ženy 21
Jančálková Renáta 5km Ženy 22
Janováčová Lenka 5km Ženy 23
Jirásek Vít 5km Muži 24
Kačuriková Jana ČEZ 5km Ženy 25
Klán Michal Brzdné záření 5km Muži 26
Klváček Aleš Supermuži 5km Muži 27
Kočandrle Alex Děti Děti 28
Kočandrle Tobiáš Děti Děti 29
Kočandrlová Eva EVA TEAM 5km Ženy 30
Krasiun Dmitrij Supermuži 5km Muži 31
Křivánek Pavel Neurochirurgie Homolka 5km Muži 32
Květoňová Barbora ČEZ 5km Ženy 33
Lisnerová Lenka 5km Ženy 34
Marešová Naďa ČURDY 5km Ženy 35
Martinča Citron Tomáš Supermuži 5km Muži 36
Mayerová Eva ČEZ 5km Ženy 37
Mestka Josef Tym.Amigo 5km Muži 38
Mestka Votech Tym.Amigo 5km Muži 39
Mestkova Jana Tym.Amigo 5km Ženy 40
Paluba Štefan Šanoni 5km Muži 41
Parýzek Dominik Děti Děti 42
Pfafová Lenka EVA TEAM 5km Ženy 43
Potůček Jakub ČEZ 5km Muži 44
Románková Věra FN Motol 5km Ženy 45
Samek Josef 5km Muži 46
Sedláčková Eva EVA TEAM 5km Ženy 47
Seflova Kristyna 5km Ženy 48
Sixta David 5km Muži 49
Slimák Jakub Děti Děti 50
Slimák Martin 5km Muži 51
Slimáková Kateřina 5km Ženy 52
Smékal Petr Pětka za Pět 5km Muži 53
Šedivý Tomáš Pětka za Pět 5km Muži 54
Šnajdr Adam SUCHDOL 5km Muži 61
Šnajdr David SUCHDOL Děti Děti 80
Šnajdr Pavel SUCHDOL 5km Muži 62
Šnajdrová Alena SUCHDOL 5km Ženy 63
Šoula Jakub bike/skiteam Borová Lada Děti Děti 55
Šoula Oldřich triklub Homolka 5km Muži 56
Šoulová Ema bike/skiteam Borová Lada Děti Děti 57
Šoulová Mia bike/skiteam Borová Lada Děti Děti 58
Šoulová Veronika 5km Ženy 59
Štorek Matěj Děti Děti 79
Valdman Petr 5km Muži 64
Veselá Alena 5km Ženy 60

STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH

Trať Kategorie Počet závodníků
5km Ženy 31
5km Muži 24
Děti Děti 11
Celkem 66