Detail závodu

Poslední šlápnutí

Nové Strašecí

Kolo

Datum a prezentace

DATUM ZÁVODU

30.09.2018

DATUM A ČAS PREZENTACE

Detaily závodu

DÉLKA ZÁVODU / TRATĚ

4 kola

8 kol

12 kol

Pořadatel a kontakt

Sport pomáhá org


Tel.:
david@sportpomaha.org

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH

Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Platba
Drábek Zdeněk CYCLING BRNO 8 kol B-M40 9 414 000
Kubeš Karel Kovo Praha 4 kola E-M75 846 000
Aisbrych Jiří Podbořany 8 kol C-M55 9 608 000
Baasanbayar Tserendor 8 kol P2 #VALUE!
Baier Jiří Velosport Domažlice 12 kol A-M30 9 151 090
Bartolomějev Pavel Kerteam 8 kol P2
Beránek Milan TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA 12 kol B #VALUE!
Boháčová Zuzana Stark Cycling Team 8 kol Z #VALUE!
Borkovec Matyáš Borkovec Cycling 8 kol J #VALUE!
Brambora Karel CS Stodůlky 8 kol C #VALUE!
Cafourek Václav Dexter Cycling 8 kol C #VALUE!
Cupl Tomáš Tím MAX HEURZELER 12 kol P1
Čapek Petr SWEEP Ultimate Sport 8 kol C 368 364
Čech Antonín Stark Cycling Team 8 kol C #VALUE!
Čekal Josef CK FUNNY GASTRO 12 kol PJ1
Černý Jan Stark Cycling Team 12 kol B #VALUE!
Čika Mikuláš Kladno 8 kol P2
Dobšovič Vojtěch Kellys Bike Ranch Team 12 kol P1
Doležal Jiří SportRaces-Isaac Team 12 kol A #VALUE!
Endler Filip LAWI STARS - GIANT 12 kol B #VALUE!
Franc Lubomír CK Petřvald 8 kol P2
Greguš Michal SKP Most 12 kol P1
Gut Marek KC SLAVIA Praha 8 kol P2
Habětín Tomáš CSK Markus 8 kol C #VALUE!
Hájek Jan sk cyklosport kern 4 kola E-M75 843 000
Hanuš Petr Hanušovi Pankáči 8 kol P2
Hauser Dušan Stark Cycling Team 8 kol P2 #VALUE!
Hledik Jiri KC SLAVIA Praha 8 kol C-M55 9 605 000
Holovlaský Ladislav TOI TOI cykloklub Slaný 8 kol E #VALUE!
Houška Jan Humusoft 8 kol D #VALUE!
Hradecký Jaroslav SportRaces-Isaac Team 12 kol A 9 024
Introvič Petar CSK Markus 8 kol E #VALUE!
Janoušek Libor LAWI STARS - GIANT 8 kol C 421 301
Jelínek Zbyněk Stark Cycling Team 8 kol D #VALUE!
Jílek Zdeněk ERSTE Premier 12 kol P1
Kala Jiří CK Příbram 12 kol P1
Kasal Jiří KCL Kooperativa - Svijany 4 kola E-M70 842 000
Killinger Ludvík CYKLO TEAM KILLI 8 kol B-M40 9 401 000
Klejna Petr KCL Kooperativa - Svijany 12 kol A-M35 9 173 000
Kohout Martin TJ Kovo Praha 12 kol P1
Kopelent David CK FUNNY GASTRO 12 kol PJ1
Kopr Karel 8 kol B-M45 9 383 000
Koula Martin Slaný 8 kol P2
Kozel František DISTAV 8 kol C 357 335
Král Josef Kbely cycling team 4 kola D-M60 770 469
Král Josef Kbely cycling team 8 kol E 770 469
Krejčí Karel Sweep Ultimate Sport 8 kol P2 #VALUE!
Krob Pavel Dexter Cycling 8 kol C #VALUE!
Kryka Pavel Eleven Cube Riders 8 kol E 752 396
Kryška Pavel Stark Cycling Team 8 kol C #VALUE!
Kubín Igor CSK MARKUS 4 kola D-M65 703 474
Landa František KCL Kooperativa - Svijany 8 kol B-M40 9 425 000
Litera Martin Vinohradský šlapky 8 kol P2 #VALUE!
Marek Jan KC SLAVIA Praha 12 kol P1
Masař Jan Stark Cycling Team 12 kol B #VALUE!
Mazůrek Lukáš Stark Cycling Team 12 kol B #VALUE!
Miklovič Jakub 8 kol PJ
Mirovský Petr LAWI STARS - GIANT 12 kol A #VALUE!
Mlátek Antonín Kovo Praha 4 kola D-M65 714 000
Mojžíš Jaromír SportRaces-Isaac Team 4 kola D-M60 701 000
Mojžíšová Jaroslava SportRaces-Isaac Team 4 kola E-Ž60 801 000
Nežerka Václav LAWI STARS - GIANT 12 kol B #VALUE!
Novák Vít CFC Kladno 12 kol A #VALUE!
Ota Josef CK FUNNY GASTRO 12 kol PJ1
Pacovský Tomáš Dexter Cycling 8 kol C #VALUE!
Pavelka Milan Žádný tým 8 kol C #VALUE!
Procházka Milan Dexter Cycling 8 kol C 426 449
Procházka Radek Eleven Cube Riders 12 kol B #VALUE!
Prokeš Petr Sweep Ultimate Sport 8 kol P2 #VALUE!
Ptáčník Filip CK BICISPORT 12 kol P1
Rendl Jaroslav Dexter Cycling 8 kol C 438 307
Sedláčik Ľubomír AC Sparta Praha cycling akademie 12 kol B #VALUE!
Skopeček Michal 8 kol P2
Smaržík Petr RC PFEIL Hof 12 kol A-M35 9 180 000
Smejkal Martin Stark Cycling Team 12 kol A #VALUE!
Sobek Ondřej Stark Cycling Team 12 kol B #VALUE!
Somr Michael LAWI STARS - GIANT 12 kol B #VALUE!
Staněk Paverl Apex bike Tábor 12 kol P1
Stránský Vojtěch Dexter Cycling 12 kol A
Strnad Ivo SKIBIKECENTRUM.CZ 8 kol D 551 365
Ševčíková Petra 8 kol PZ
Šindelár Ladislav Stark Cycling Team 8 kol C #VALUE!
Šorm Petr Kovo Praha 4 kola D-M65 713 000
Štenberk Jáchym CK FUNNY GASTRO 12 kol PJ1
Šulc David Dexter Cycling 8 kol C #VALUE!
Šupol Michal Sweep Ultimate Sport 8 kol P2 #VALUE!
Šuranyi Martin CFC Kladno 12 kol B #VALUE!
Šváb Miroslav CYCLING BRNO 8 kol B-M40 9 362 000
Šváb Přemysl CSK MARKUS 8 kol C-M50 9 583 341
Treml Daniel LAWI STARS - GIANT 8 kol C #VALUE!
Truhlář Václav Sweep Ultimate Sport 8 kol P2 #VALUE!
Valeš Jan CYKLO TEAM KILLI 8 kol B-M45 9 403 493
Vejvoda Josef AC Sparta Praha cycling akademie 8 kol D 600 369
Vitouch Lubomír CYKLO TEAM KILLI 8 kol C-M55 9 594 000
Vlasák Richard TOI TOI cykloklub Slaný 8 kol D #VALUE!
Vodička Václav CYCLING BRNO 8 kol B-M45 9 359 000
Vojtěch Jonáš LAWI STARS - GIANT 12 kol A 30 103
Vondráček Jan CK FUNNY GASTRO 12 kol PJ1
Vrbka Tomáš CYKLO ATOM 8 kol C-M50 9 591 000
Wohl Pavel ELAB team 12 kol P1
Wood Ian AC Sparta Praha cycling akademie 8 kol C 410 326
Zelenka Václav sk cyklosport kern 4 kola D-M65 725000

STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH

Trať Kategorie Počet závodníků
8 kol C 17
8 kol P2 14
12 kol B 11
12 kol P1 10
12 kol A 7
12 kol PJ1 5
8 kol D 5
8 kol B-M40 4
8 kol E 4
4 kola D-M65 4
8 kol B-M45 3
8 kol C-M55 3
12 kol A-M35 2
4 kola E-M75 2
8 kol C-M50 2
4 kola D-M60 2
8 kol PJ 1
12 kol A-M30 1
4 kola E-M70 1
8 kol Z 1
4 kola E-Ž60 1
8 kol J 1
8 kol PZ 1
Celkem 102