Detail závodu

Běh Nepomukem - 8.ročník

Nepomuk

Běh

Datum a prezentace

DATUM ZÁVODU

15.09.2018

DATUM A ČAS PREZENTACE

13:00 - 15:00

Detaily závodu

DÉLKA ZÁVODU / TRATĚ

1000m

1550m

5000m

Pořadatel a kontakt

UNIBRICK


Tel.: 778 712 189
stanislava.havlova@klaustimber.cz

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH

Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Platba
Anna Eicherová Natalie 1550m Dívky 11-14 let (2007-2004) 36
Antonín Honsa Fisher ski klub Šumava 5000m Muži 15-18 let (2003-2000) 49
Badala Martin 5000m Muži 15-18 let (2003-2000) 4
Badalová Miloslava Rozběháme Česko 5000m Ženy 45 a více (1973 a více) 6
Balík Radek 5000m Muži 36-44 let (1982-1974) 93
Bláha Tomáš 1550m Chlapci 11-14 let (2007-2004) 91
Bláhová Petra 5000m Ženy 36-44 let (1982-1974) 92
Blank Danny 1000m Chlapci 8-10 let (2010-2008) 58
Blank Sasha 1550m Chlapci 11-14 let (2007-2004) 53
Bouše Karel 1000m Chlapci 5-7 let (2013-2011) 88
Boušová Julie 1000m Dívky 8-10 let (2010-2008) 86
Braun Daniel 5000m Muži 36-44 let (1982-1974) 44
Burián Ondřej 5000m Muži 36-44 let (1982-1974) 28
Černá Barbora 1000m Dívky 0-4 let (do 2014) 46
Drahoš Jan 1550m Chlapci 11-14 let (2007-2004) 100
Drahoš Jan 5000m Muži 15-18 let (2003-2000) 99
Eichler Marek 1000m Chlapci 8-10 let (2010-2008) 37
Fajta Viktor 5000m Muži 19-35 let (1999-1983) 77
Franěk Daniel 5000m Muži 36-44 let (1982-1974) 60
Franěk Ondřej 1000m Chlapci 8-10 let (2010-2008) 54
Franěk Daniel Monastery Runners 5000m Muži 36-44 let (1982-1974)
Franěk Ondřej Monastery Runners 1000m Chlapci 8-10 let (2010-2008)
Gejpová Julie 1000m Dívky 8-10 let (2010-2008) 85
Greguš Matěj 1000m Chlapci 8-10 let (2010-2008) 42
Greguš Miroslav 5000m Muži 36-44 let (1982-1974) 40
Greguš Pavol 5000m Muži 45 a více (1973 a více) 90
Gregušová Mariana 1550m Dívky 11-14 let (2007-2004) 41
Gregušová Marika 5000m Ženy 19-35 let (1999-1983) 89
Hanzlík Pavel Cyklan Kakov 5000m Muži 19-35 let (1999-1983) 79
Honsa Pavel Namošín 5000m Muži 45 a více (1973 a více) 51
Honsová Olga Fisher ski klub Šumava 5000m Ženy 45 a více (1973 a více) 50
Horová Klára 1000m Dívky 8-10 let (2010-2008) 80
Hošek Roman 5000m Muži 45 a více (1973 a více) 81
Houfková Kateřina Forrest Gump Team 5000m Ženy 19-35 let (1999-1983) 29
Hrubý Pavel Sokol Blovice 1000m Chlapci 8-10 let (2010-2008) 57
Hrubý Radek TJ Sokol Plzeň 1550m Chlapci 11-14 let (2007-2004) 56
Jílková Leontýna 1000m Dívky 8-10 let (2010-2008) 104
Jiřinec Dominik 1550m Chlapci 11-14 let (2007-2004) 39
Klášterka Michal 1000m Chlapci 8-10 let (2010-2008) 12
Klášterková Laura 1000m Dívky 0-4 let (do 2014) 69
Klášterková Viktorie 1000m Dívky 8-10 let (2010-2008) 68
Klášterková Jana 1000m Dívky 8-10 let (2010-2008) 11
Klůs Jan 5000m Muži 45 a více (1973 a více) 18
Klůs Jan 1550m Chlapci 11-14 let (2007-2004) 17
Klůsová Monika 5000m Ženy 36-44 let (1982-1974)
Kohoutová Emma Hoštice 9 1000m Dívky 0-4 let (do 2014) 9
Kotiš Oskar 1000m Chlapci 8-10 let (2010-2008) 52
Kovarýk Vlasta 5000m Muži 19-35 let (1999-1983) 115
Kovář Dominik 1000m Chlapci 8-10 let (2010-2008) 64
Kovář Jonáš 1000m Chlapci 5-7 let (2013-2011) 63
Kovář Šimon 1000m Chlapci 5-7 let (2013-2011) 59
Kovářová Barbora 1000m Dívky 5-7 let (2013-2011) 5
Krumpholcová Marie 1550m Dívky 11-14 let (2007-2004) 10
Krušina Václav 5000m Muži 19-35 let (1999-1983) 113
Kubíková Liliana 1000m Dívky 5-7 let (2013-2011) 75
Kubíková Natálie 1000m Dívky 5-7 let (2013-2011) 76
Kubová Barbora 5000m Ženy 36-44 let (1982-1974) 110
Kulová Daniela 5000m Ženy 15-18 let (2003-2000) 1
Lepší Lukáš Slavoj Dvorec 1550m Chlapci 11-14 let (2007-2004) 72
Lepší Michalka 1000m Dívky 5-7 let (2013-2011) 70
Machová Alexandra Namošín 5000m Ženy 36-44 let (1982-1974) 48
Machová Ivana Klatovy 5000m Ženy 45 a více (1973 a více) 8
Machová Marie Namošín 1550m Dívky 11-14 let (2007-2004) 47
Malík Michael 1000m Chlapci 0-4 let (do 2014) 24
Marková Andrea 1000m Dívky 5-7 let (2013-2011) 62
Mašková Markéta 1000m Dívky 5-7 let (2013-2011) 65
Matiáš Burián 1000m Chlapci 0-4 let (do 2014) 33
Mazel Roman 5000m Muži 19-35 let (1999-1983) 31
Mencl Karel 5000m Muži 45 a více (1973 a více) 84
Michálková Nikola 5000m Ženy 15-18 let (2003-2000) 96
Míková Adéla 5000m Ženy 15-18 let (2003-2000) 3
Mráz Petr 5000m Muži 19-35 let (1999-1983) 22
Mráz Roman 5000m Muži 19-35 let (1999-1983) 21
Muller Zdeněk Slavoj Dvorec 1550m Chlapci 11-14 let (2007-2004) 73
Muller Matěj Slavoj 1000m Chlapci 5-7 let (2013-2011) 71
Němec Jindřich Příchovice 5000m Muži 19-35 let (1999-1983) 30
Němečková Martina Ak škoda Plzeň 1000m Dívky 8-10 let (2010-2008) 78
Němečková Martina AK Škoda Plzeň 1000m Dívky 8-10 let (2010-2008)
Nocar Mikuláš 1000m Chlapci 0-4 let (do 2014) 102
Nosilová Anna BKV Holýšov 5000m Ženy 19-35 let (1999-1983) 23
Novák Patrik 1000m Chlapci 8-10 let (2010-2008) 38
Palacká Monika 5000m Ženy 36-44 let (1982-1974) 109
Palacká Vanda 1000m Dívky 5-7 let (2013-2011) 61
Rada Stanislav 5000m Muži 19-35 let (1999-1983) 25
Recmanová Viky 1000m Dívky 0-4 let (do 2014) 103
Růžičková Vladislava 5000m Ženy 36-44 let (1982-1974) 55
Skalová Kristýna 1000m Dívky 8-10 let (2010-2008) 20
Skalová Rozálie 1000m Dívky 8-10 let (2010-2008) 74
Strejc Václav 5000m Muži 45 a více (1973 a více) 15
Strnad Jaroslav 5000m Muži 45 a více (1973 a více) 43
Svejkovská Marie Babety 5000m Ženy 36-44 let (1982-1974) 34
Svejkovský Pavel 5000m Muži 45 a více (1973 a více) 35
Šašek Petr 1550m Chlapci 11-14 let (2007-2004) 26
Šelmát Zdeněk 5000m Muži 36-44 let (1982-1974) 116
Škardová Aneta 1550m Dívky 11-14 let (2007-2004) 67
škardová aneta 1550m Dívky 11-14 let (2007-2004)
Škardová Veronika 1000m Dívky 8-10 let (2010-2008)
Škardová Veronika 1000m Dívky 8-10 let (2010-2008) 66
Šmerák Tadeáš 1000m Chlapci 8-10 let (2010-2008) 95
Šmeráková Věra 5000m Ženy 36-44 let (1982-1974) 94
Štěpáník Pavel 5000m Muži 19-35 let (1999-1983) 82
Šulcová Alžběta 1000m Dívky 5-7 let (2013-2011) 83
Tiner Petr 5000m Muži 19-35 let (1999-1983) 112
Touš Martin 1000m Chlapci 0-4 let (do 2014) 19
Toušová Pavlína 1000m Dívky 0-4 let (do 2014) 16
Trenčanská Miroslava 5000m Ženy 19-35 let (1999-1983)
Troch Ondřej 1000m Chlapci 0-4 let (do 2014) 101
Tyrpekl Miroslav 5000m Muži 45 a více (1973 a více) 98
Tyrpeklová Andrea 1550m Dívky 11-14 let (2007-2004) 97
Václavková Nikol 1000m Dívky 5-7 let (2013-2011) 2
Valentová Anna 1550m Dívky 11-14 let (2007-2004) 45
Vaněček Patrik 5000m Muži 19-35 let (1999-1983) 107
Vaněček Pavel 1550m Chlapci 11-14 let (2007-2004) 108
Veselá Andea 1000m Dívky 0-4 let (do 2014)
Veselovský Miroslav Rebel Team Blovice 5000m Muži 19-35 let (1999-1983) 32
Veselý Petr Squashclub Plzeň 5000m Muži 45 a více (1973 a více) 7
Veselý Monika 1000m Dívky 5-7 let (2013-2011)
Větrovec Jakub 5000m Muži 19-35 let (1999-1983) 106
Větrovec Jiří 5000m Muži 19-35 let (1999-1983) 105
Vokurka Jakub 5000m Muži 19-35 let (1999-1983) 111
Voříšek Štěpán 1550m Chlapci 11-14 let (2007-2004) 13
Voříšková Johana 1000m Dívky 8-10 let (2010-2008) 14
Žáčková Jasmína 1000m Dívky 8-10 let (2010-2008) 27

STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH

Trať Kategorie Počet závodníků
5000m Muži 19-35 let (1999-1983) 16
1000m Dívky 8-10 let (2010-2008) 14
1000m Chlapci 8-10 let (2010-2008) 11
1550m Chlapci 11-14 let (2007-2004) 11
1000m Dívky 5-7 let (2013-2011) 10
5000m Muži 45 a více (1973 a více) 10
5000m Ženy 36-44 let (1982-1974) 8
1550m Dívky 11-14 let (2007-2004) 8
5000m Muži 36-44 let (1982-1974) 7
1000m Dívky 0-4 let (do 2014) 6
1000m Chlapci 0-4 let (do 2014) 5
5000m Ženy 19-35 let (1999-1983) 4
1000m Chlapci 5-7 let (2013-2011) 4
5000m Ženy 45 a více (1973 a více) 3
5000m Ženy 15-18 let (2003-2000) 3
5000m Muži 15-18 let (2003-2000) 3
Celkem 123