Detail závodu

Glassman Triathlon 2018

jezero Barbora, Oldřichov u Duchcova

Triatlon

Datum a prezentace

DATUM ZÁVODU

01.09.2018

DATUM A ČAS PREZENTACE

09:30-10:30

Detaily závodu

DÉLKA ZÁVODU / TRATĚ

Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km

Pořadatel a kontakt

Glassman triatlon team Teplice


Tel.: +420 774 434 926
jlukes@edgewell.com

2018
STARTOVNÉ OD
PŘIHLÁŠENO ZÁVODNÍKŮ

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH

Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Platba
Adam Zdeněk Fitness Factory Duchcov Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 1(do 44let) 21
Beck Pavel Krušnohorský výšvih Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 1(do 44let) 34
Bláha Petr Veslařský Klub Ohře Louny Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 1(do 44let) 17
Botha Jan Siemens Chemnitz Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 1(do 44let) 38
Bouřa Marek TTF Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 2 (45-59let)
Bouřa Marek TTF Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 2 (45-59let)
Bouřa Marek TTF Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 2 (45-59let)
Bouřa Marek TTF Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 2 (45-59let)
Bublová Naďa Koloshop team Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Ženy 1 (do 44let) 31
Büttner Roman Monica's B&G Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Štafeta 3 členná 97
Čečrle Stanislav SK.Štěpánov Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 2 (45-59let) 24
Dolanský Pavel Hobýci Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 2 (45-59let) 20
Fajner Anton Praha 8 Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 2 (45-59let)
Farda Petr Krušnoman TT Litvínov Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 2 (45-59let) 6
frič maroš One Cycling Team Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 1(do 44let)
fričová petra One Cycling Team Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Ženy 1 (do 44let)
Hantych Petr Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 2 (45-59let) 7
Havel Jiří Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 1(do 44let) 15
Hnilica Zbyněk Schrag Bike Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 2 (45-59let) 27
Hofreiter Bohdan ACES Team Karlovy Vary Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 2 (45-59let) 36
Holka-Kabát Matěj Na Pohodu Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Štafeta 3 členná
Honzajk Petr Sella Bike Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 1(do 44let)
Houda Pavel STS Chvojkovice-Brod Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 2 (45-59let) 30
Hrůza Michal Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 2 (45-59let) 8
Jakl Miroslav Glassman TT Teplice Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 2 (45-59let) 25
Jandová Barbora VKO Louny Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Ženy 1 (do 44let) 40
Karvay Drahomír Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Štafeta 3 členná 99
Kerner Jan Lokomotiva Louny Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 2 (45-59let) 13
Kernerová Soňa Mrkev Louny Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Ženy 1 (do 44let) 12
Kříž Miloš Fujikoki Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 2 (45-59let) 11
Křížová Ivana Sokol Lounky Vlčí Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Štafeta 3 členná 100
Kučera Jan Veslařský Klub Ohře Louny Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 1(do 44let) 32
Kyral Václav easy go run Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 1(do 44let) 42
Lacina Jan Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 1(do 44let) 41
Lacina Martin Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Štafeta 3 členná 96
Marek Jiří SPONA Teplice Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 1(do 44let) 10
Minařík Petr EGERFISH Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 2 (45-59let) 1
Musil Aleš Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 1(do 44let) 16
Musil Petr Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 2 (45-59let) 19
Nápravník Martin Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 1(do 44let) 43
Olah Dušan Glassman TT Teplice Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 3 (nad 60let) 18
Oppelt Michal Krušnoman TT Litvínov Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 1(do 44let) 2
Pejšek David Clairssy Racing Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 1(do 44let)
Pelc Jaroslav Krušnohorský výšvih Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 1(do 44let) 35
Procházka Zdeněk ACES Team K. Vary Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 2 (45-59let) 33
Rabone Neil Worthing Striders Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 2 (45-59let) 14
REŽ Zdeněk SPONA Teplice Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 2 (45-59let)
REŽ Zdeněk SPONA Teplice Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 2 (45-59let)
REŽ Zdeněk SPONA Teplice Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 2 (45-59let)
Rychnovský Tomáš SKP SEVER TEPLICE Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 1(do 44let) 28
Rýsl Jan Krupka Killers Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Štafeta 3 členná 98
Susserová Lucie TT Krušnoman Litvínov Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Ženy 1 (do 44let) 29
Šlapák Petr Krušnohorský výšvih Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 1(do 44let) 37
Ulip Jan Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 1(do 44let)
Ulip Jan Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 1(do 44let)
Ulip Jan Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 1(do 44let)
Urbanová Radka Glasmann TT Teplice Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Ženy 1 (do 44let) 4
Vaněk Pravoslav Dubí Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 3 (nad 60let) 9
Veselý Petr Glassman TT Teplice Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 1(do 44let) 3
Veselý Vítězslav Děčín Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 2 (45-59let) 39
Vlček Jiří Vitasport.cz Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 2 (45-59let) 26
Vopat Milan Pro - Corde Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 2 (45-59let) 23
Vrátná Alena Krušnoman TT Litvínov Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Ženy 2 (45-59let) 22
Zelenák Dušan Glassman TT Teplice Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 3 (nad 60let) 5

STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH

Trať Kategorie Počet závodníků
Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 2 (45-59let) 26
Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 1(do 44let) 22
Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Štafeta 3 členná 6
Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Ženy 1 (do 44let) 6
Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 3 (nad 60let) 3
Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Ženy 2 (45-59let) 1
Celkem 64