Detail závodu

Krušnoman Cross Triathlon

Most

Triatlon

Datum a prezentace

DATUM ZÁVODU

22.07.2018

DATUM A ČAS PREZENTACE

Detaily závodu

DÉLKA ZÁVODU / TRATĚ

DĚTI 0-6

DĚTI 7-11

DĚTI 12-15

SPRINT

CLASSIC

Pořadatel a kontakt

KRUSNOMAN TRIATHLON TEAM LITVINOV, z. u.


Tel.:
tomas.langhammer@krusnoman.com

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH

Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Platba
Feix Ivo Neplavci TP CLASSIC Muži 40-49 let 31
Chren Pavel phkovo CLASSIC Muži 40-49 let 47
Kuklová Květa CLASSIC Ženy 30-39 let
Měřička Jiří TJ Astra Praha SPRINT Muži 20-29 let 318
Paul Zdeněk Armáda České republiky SPRINT Muži 20-29 let 350
Peřinová Zuzana X-team BaNo DĚTI 12-15 Holky (12-13) 542
Polák Filip Kv arena team SPRINT Junioři 18-19 let 341
Rathouský Tomáš SPRINT Muži 20-29 let 347
Šiška Matěj E.ON Triathlon Team DĚTI 7-11 Kluci (10-11) 517
Vacek Vojtěch --- SPRINT Muži 20-29 let
Vávra Tomáš Individuální CLASSIC Muži 30-39 let 43
Vorel Jaroslav CLASSIC Muži 20-29 let
Agáta Čadková Loko Teplice DĚTI 12-15 Holky (12-13) 526
Alice Radvanovská SPRINT Ženy 20-29 let 362
Augusta Filip MMB Třebenice CLASSIC Muži 20-29 let 54
Baroch Lukáš + Lobl Jakub + Hampejs Jiří SRTG Most 4 SPRINT Sprint štafety 360
Bednarský Václav TJ Šumperk SPRINT Dorostenci 16-17 let 334
Bednarský Vojtěch Individuální CLASSIC Muži 20-29 let 67
Bednářová Kristýna CLASSIC Ženy 20-29 let
Berka Jan Active Tour Mandavan CLASSIC Muži 20-29 let 63
Bernášek Tomáš Sport Races Isaac team SPRINT Junioři 18-19 let 344
Bernášek Tomáš Sport&Races-Isaac team SPRINT Dorostenci 16-17 let
Blanka Grulichová + Radka Brabcová + Lucie Norková Tvrdší základ SPRINT Sprint štafety 356
Brantlová Jana Individuální CLASSIC Ženy 20-29 let 38
Bubeník Jiří SRTG Most DĚTI 12-15 Kluci (14-15) 522
Bublová Naďa Koloshop team SPRINT Ženy 40-49 let 343
Bulava František TT LOKO Beroun CLASSIC Muži 50-59 let 26
Camek Jakub Banáni Kladno SPRINT Muži 40-49 let
Cibulková Lenka Lawi Sport Team CLASSIC Ženy 30-39 let 51
Cílek Jiří TRIKV CLASSIC Muži 40-49 let 22
Cmunt Petr SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM CLASSIC Muži 20-29 let
Csápai Šimon TRIKV DĚTI 0-6 Kluci (5-6)
Čamek Kuba Kladno CLASSIC Muži 40-49 let 23
Červenka Ctibor Hopman Team SPRINT Muži 40-49 let 335
Čuchal Petr MMB Třebenice CLASSIC Muži 30-39 let 37
Daniel Uskokovič + Martin Kostlán + Veronika Slavíková SRTG Most 1 SPRINT Sprint štafety 373
Děrgel Václav Krušnoman TT DĚTI 0-6 Kluci (0-4) 550
Děrgel Antonín Krušnoman TT DĚTI 0-6 Kluci (0-4) 551
Děrglová Čerňanská Eliška K3-atlon Team Litvínov CLASSIC Ženy 20-29 let 19
Dobiáš Šimon CS6 TRI Team DĚTI 12-15 Kluci (12-13) 507
Dobiášová Rebeka CS6 TRI Team DĚTI 7-11 Holky (10-11) 508
Dohnal Jan SPRINT Muži 40-49 let 345
Dohnalová Lenka SPRINT Muži 40-49 let 346
Dolanský Pavel CLASSIC Muži 50-59 let 56
Duchková Tereza TCV Jindřichův Hradec DĚTI 12-15 Holky (14-15)
Dvorská Kristýna Triatlet Karlovy Vary DĚTI 7-11 Holky (9) 532
Dvořák Jakub Hopman Triatlon Team SPRINT Junioři 18-19 let 320
Dvořák Martin Hopman Triatlon Team CLASSIC Muži 40-49 let 30
Eberl Tomáš X-team BaNo CLASSIC Muži 30-39 let
Enrico Mombasa #peacerunner CLASSIC Muži 30-39 let
Fadljevičová Kateřina triexpert CLASSIC Ženy 30-39 let
Farda Petr Krušnoman TT Litvínov SPRINT Muži 40-49 let 368
Farkaš Pavel SPRINT Muži 30-39 let
Fichtner Adam Redpoint Eleven Team CLASSIC Muži 30-39 let
Flak David CLASSIC Muži 30-39 let
Forejt Marcel Brdonoš CLASSIC Muži 40-49 let 11
Fulka Jiří REDPOINT ELEVEN TEAM CLASSIC Muži 50-59 let 40
Ginzel Petr CykloVAPE CLASSIC Muži 40-49 let
Ginzel Petr Cyklo Vape SPRINT Muži 40-49 let 326
Glinz Jakub TTT SPRINT Muži 30-39 let 310
Graman Michal Individuální CLASSIC Muži 40-49 let 24
Grbavčic David Roudnice nad Labem CLASSIC Muži 30-39 let 21
Gruber Radek Nerez Trubka Jirkov SPRINT Muži 30-39 let 370
Haišman Radek Hopman team SPRINT Junioři 18-19 let 354
Hajdur Václav NORTH CZECH RUNNERS CLASSIC Muži 30-39 let
Hájek Jan auto I.S.R. CLASSIC Muži 30-39 let
Hamata Lukáš TRIKV DĚTI 12-15 Kluci (12-13) 504
Hana Hahn + Vladimír Waltera + Radka Stehlíková Sweep Ultimate Gym SPRINT Sprint štafety 352
Hanáková Natálie DĚTI 0-6 Holky (0-4) 559
Hanek Adam Triatlet Karlovy Vary DĚTI 7-11 Kluci (10-11) 534
HANKOVÁ Eliška Triatlet Karlovy Vary DĚTI 0-6 Holky (5-6) 533
Hašlar Oldřich KL Sport Most SPRINT Muži 40-49 let 366
Havránková Nikola SPRINT Ženy 20-29 let 82
Hodná Evelína TTT Hradec DĚTI 7-11 Holky (10-11) 513
Hodný Tomáš SPRINT Muži 40-49 let 301
Hodný Vilém TTT Hradec DĚTI 12-15 Kluci (12-13) 512
Holátko Karel Triatlon Mladá Boleslav CLASSIC Muži 40-49 let
Holeček Filip AF Team Plzeň SPRINT Muži 30-39 let 349
Holub Václav VELOSPORT VALENTA SCOTT TEAM CLASSIC Muži 30-39 let 41
Holubová Šárka Dva a půl chlapa SPRINT Ženy 20-29 let 330
Homola Jakub E.ON Triathlon Team DĚTI 12-15 Kluci (12-13) 516
Horecký Michal SPRINT Muži 20-29 let 333
Hoskovský Petr Lentilky SPRINT Muži 40-49 let 363
Hrabák Josef SPRINT Muži 40-49 let
Hrouda Milan LABE TRI CLUB CLASSIC Muži 40-49 let 9
Hudek Milan SPRINT Muži 40-49 let
Chvatalová Adéla BBS Sport Team DĚTI 12-15 Holky (14-15) 528
Jahoda Zdeněk BK BĚKODO TEPLICE SPRINT Muži 40-49 let 377
Jan Paparega + Tomáš Trunschka + Jakub Ihnačinec Krušnoman TT Litvínov CLASSIC Classic štafety 58
Jana Pánková + Lukáš Tržický + Michal Luxa Běžci Chomutov SPRINT Sprint štafety 379
Janda David SK Kola Víšek CLASSIC Muži 30-39 let
Jaroslav Vágner + Zuzana Lamačová + Jana Štolbobá CLASSIC Classic štafety 8
Jindra Pavel Multisport Team CLASSIC Muži 40-49 let 10
Jiránek Tom Lawi Sport Team CLASSIC Muži 40-49 let 52
Jiří Janovský + Jiří Šlégl + Michal Suchý Jemný posyp SPRINT Sprint štafety 357
Jungmannová Kateřina Triatlet Karlovy Vary DĚTI 7-11 Holky (10-11) 505
Kabeláková Lucie DĚTI 7-11 Holky (10-11) 511
Kadeček Daniel Atletika Litvínov SPRINT Muži 40-49 let 323
Kadlečík Pavel ElabTeam CLASSIC Muži 30-39 let
Kapoun Tibor Jazykové centrum LITERA SPRINT Muži 30-39 let
Kapounová Veronika Jazykové centrum LITERA SPRINT Ženy 20-29 let 372
Karásková Monika SPRINT Juniorky 18-19 let 329
Karel David SPRINT Muži 40-49 let
Karel Kaška + Martin Kříž + Zdeněk Šlapák Sweep ultimate gym Chomutov CLASSIC Classic štafety 64
Kašpar Jakub DĚTI 0-6 Kluci (5-6)
Kejřová Lucie DĚTI 0-6 Holky (5-6) 509
Kejřová Markéta DĚTI 0-6 Holky (5-6) 510
Kesl Jiří USK Akademik Cheb CLASSIC Muži 20-29 let 13
Kolář Lukáš CLASSIC Muži 30-39 let 66
Kostlán Robert E.ON Triathlon Team DĚTI 12-15 Kluci (14-15) 519
Kotlín Matěj Individuální CLASSIC Muži 30-39 let 55
Kouba Daniel CLASSIC Muži 20-29 let
Koukl Lukáš SK Hemžýs SPRINT Muži 20-29 let 317
Kovář Jakub SPRINT Muži 30-39 let 376
Kozlová Radka Surrealisti v tílku CLASSIC Ženy 40-49 let
Krištof Štěpán CLASSIC Muži 20-29 let
Kritzbach Jan AK Most SPRINT Muži 30-39 let 302
Kritzbach Matěj DĚTI 0-6 Kluci (5-6) 530
Kroc Miloslav Brandýsek SPRINT Muži 50-59 let 88
Krsek Jan SPRINT Muži 20-29 let 81
Krsek Jan CZEllenges CLASSIC Muži 20-29 let
Krůta Martin SPRINT Muži 40-49 let 319
Kříž Petr RT CLASSIC Muži 30-39 let 15
Kubíčková Blanka Fanklub Jana Kubíčka CLASSIC Ženy 40-49 let
Kučera Robert TRIKV DĚTI 12-15 Kluci (12-13)
Kučerová Eliška TRIKV DĚTI 12-15 Holky (12-13) 535
Kukla Josef CLASSIC Muži 30-39 let 65
Kuklová Květa Báječné ženy v triatlonu SPRINT Ženy 30-39 let 332
Kutílková Adéla DĚTI 7-11 Holky (10-11) 555
Kutílková Kateřina SPRINT Ženy 20-29 let 308
Kvasničková Radka KV Arena Team SPRINT Ženy 40-49 let 336
Lacina Jiri SPRINT Muži 40-49 let 353
LANGHAMMEROVÁ Ella MS Paraplicko DĚTI 0-6 Holky (5-6) 503
Leč Dušan Triatlon Mladá Boleslav CLASSIC Muži 30-39 let 60
Leitermann David Lote CLASSIC Muži 40-49 let 25
Leitermanová Ellen Loko Teplice DĚTI 12-15 Holky (12-13) 527
Lím Vojtěch Sherpas Ride CLASSIC Muži 30-39 let 53
Liška Martin TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice DĚTI 7-11 Kluci (8) 545
Liška Petr TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice DĚTI 7-11 Kluci (10-11) 546
Liška Petr TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice CLASSIC Muži 30-39 let 6
Louda Zdeněk Surflife team CLASSIC Muži 30-39 let 45
Lovaš Petr SRTG Most SPRINT Muži 30-39 let 364
Lovětínská Silva Rakovník CLASSIC Ženy 50-59 let 14
Lucie Čečrlová + Martin Borovský + Martin Kobík Cobram Team PPC SPRINT Sprint štafety 378
Lukešová Michala TTK Slavia VŠ Plzeň SPRINT Ženy 30-39 let 365
Macháček Tomáš E.ON Triathlon Team CLASSIC Junioři 18-19 let 2
Maleček Václav koasquad SPRINT Muži 30-39 let 311
Marcela Rulfová + Dan Vorel + Luboš Matoušek Mattoni free run SPRINT Sprint štafety 337
Marcela Rulfová + David Stahl + Luboš Matoušek Mattoni Free Run CLASSIC Classic štafety
Marek Jiří Spona Teplice SPRINT Muži 30-39 let 369
Martínek Tomáš EasyGoRun CLASSIC Muži 30-39 let 36
Matěj Holka Loko Teplice DĚTI 12-15 Kluci (12-13) 525
Merle Jakub Kome Klub Kraslice SPRINT Muži 30-39 let 327
Mertenová Kateřina Individuální CLASSIC Ženy 20-29 let
Michalský Ondřej DĚTI 7-11 Kluci (8) 554
Mrkva Jakub Triatlet Karlovy Vary DĚTI 0-6 Kluci (5-6) 553
Němcová Kristýna DĚTI 7-11 Holky (10-11) 501
Němec Matyáš DĚTI 7-11 Kluci (8) 502
Nerad Svatopluk SPRINT Muži 40-49 let 85
Netík Lukáš SK RN HK CLASSIC Muži 30-39 let
Netík Lukáš SK RN Hradec Králové CLASSIC Muži 30-39 let 34
Nohejl Bohumil Baos Osek SPRINT Muži 40-49 let 351
Novotný Rostislav SPRINT Muži 40-49 let 358
Ondrášková Valerie SPRINT Ženy 20-29 let 367
Pabišta Petr BKJ Most SPRINT Muži 50-59 let 314
Pacina Jan TRIade SPRINT Muži 50-59 let 328
Pavel Krajíček + Jiří Voldhons + Dušan Jakubec Kolíci CLASSIC Classic štafety 33
Peřinová Anna X-team BaNo DĚTI 12-15 Holky (12-13) 540
Peřinová Eliška X-team BaNo DĚTI 7-11 Holky (10-11) 541
Pešek Martin Empty Legs SPRINT Muži 40-49 let 83
Peterka Marek Individuální CLASSIC Muži 40-49 let 57
Petr Ondřej ACTIVE TOUR Mandavan CLASSIC Muži 20-29 let 17
Petra Helešicová + Petr Labaj + Amélie Novotná SRTG Most 3 SPRINT Sprint štafety 374
Pikešová Ivona SPRINT Ženy 40-49 let 359
Plhoň Patrik Elite Sport Boskovice CLASSIC Muži 30-39 let
Poláková Klára KV arena Team SPRINT Dorostenky 16-17 let 342
Prantová Laupa PK Litvínov DĚTI 7-11 Holky (10-11) 529
Praská Vendulka Atletika Litvínov SPRINT Ženy 40-49 let 322
Pros Vladimír SPRINT Muži 30-39 let 371
Průša Aleš USK Akademik o. s. SPRINT Muži 40-49 let 361
Rádl Jakub Velosport Domažlice SPRINT Muži 20-29 let 321
Renč Daniel Ski team Renč SPRINT Muži 40-49 let
Rous Přemysl KRK Litoměřice SPRINT Muži 50-59 let 305
Rousová Emma KRK Litoměřice DĚTI 12-15 Holky (12-13) 549
Rudková Kristýna SRTG Kladno SPRINT Ženy 20-29 let 340
Santo Pavel X-team BaNo CLASSIC Muži 50-59 let 49
Sedlár Daniel Krušnoman TT Litvínov SPRINT Dorostenci 16-17 let 325
Serbus Ivan SPRINT Muži 50-59 let
Schmidt Michal Hopman Team Žatec CLASSIC Muži 40-49 let 7
Sinkule Krzštof x DĚTI 0-6 Kluci (5-6) 556
Sklenář Vladimír XCT Karolína CLASSIC Muži 50-59 let 7
Slaninová Radka Usk Akademik Cheb CLASSIC Ženy 40-49 let 48
Slavata Tomáš Author CLASSIC Muži 30-39 let 1
Soldátek Jaroslav Krušnoman TT Litvínov CLASSIC Muži 20-29 let 5
Soldátková Kateřina SPRINT Ženy 40-49 let 309
Soloátková Tereza DĚTI 12-15 Holky (12-13) 548
Sopoušková Mariana Team skiandbike centrum Radotín CLASSIC Ženy 30-39 let 69
Souček Filip CLASSIC Muži 30-39 let
Soukup Radek Surflife team CLASSIC Muži 30-39 let 44
Steiner Josef čerti ze severu SPRINT Muži 40-49 let
Stočes Ondřej CLASSIC Muži 30-39 let 50
Strnadová Kateřina Eleven Mercedes-Benz Mitas Team CLASSIC Ženy 20-29 let
Student Tobias Krušnoman TT Litvínov DĚTI 7-11 Kluci (8) 506
Süsserová Lucie Krušnoman TT Litvínov SPRINT Ženy 40-49 let 355
Svoboda Josef Iron Stars Berroun CLASSIC Muži 40-49 let 29
Sýkora Jakub Párek v rohlíku DĚTI 7-11 Kluci (8) 536
Sýkora Michal SPRINT Muži 30-39 let
Sýkora Pavel SPRINT Muži 30-39 let 304
Sýkorová Zuzana Párek v rohlíku DĚTI 0-6 Holky (5-6) 537
Šamberger Adam AK Most DĚTI 0-6 Kluci (5-6) 531
Ševčíková Martina SPRINT Ženy 20-29 let 380
Šilhan Jiří WITTE bike team CLASSIC Muži 40-49 let 68
Šimek Petr SPRINT Muži 20-29 let 338
Šimonek Petr stopnito.cz SPRINT Muži 30-39 let 84
Šinfeld Miloslav Surflife team CLASSIC Muži 40-49 let 46
Šiška Adam E.ON Triathlon Team DĚTI 7-11 Kluci (7) 518
Špalek Jan Lote Teplice DĚTI 7-11 Kluci (10-11) 544
Špína Martin SPRINT Muži 40-49 let 312
Štípl Petr SPRINT Muži 30-39 let 339
Štobla Šimon Potápěči Ulhomost DĚTI 0-6 Kluci (5-6) 543
Šůcha Jan Individuální CLASSIC Muži 30-39 let 28
Šuráňová Emma SPRINT Ženy 20-29 let
Švajcr Radek Forrest Gump team CLASSIC Muži 40-49 let
Švec Michal SPRINT Muži 30-39 let 331
Tabulka Štěpán TJ Sokol Senohraby DĚTI 7-11 Kluci (10-11) 539
Tabulková Barbora TJ Sokol Senohraby DĚTI 7-11 Holky (9) 538
Teplík Petr CLASSIC Muži 40-49 let 61
Tolarová Janice SPRINT Ženy 30-39 let 315
Tomas Cristian Triatlet k. Vary DĚTI 7-11 Kluci (8) 520
Tomáš Martin Triatlet k. Vary DĚTI 7-11 Kluci (10-11) 521
Tržický Tomáš Běžci Chomutov DĚTI 0-6 Kluci (5-6) 547
Turačová Adéla CLASSIC Ženy 20-29 let 59
Turčanová Julie DĚTI 0-6 Holky (5-6) 552
Uhlík Jan SPRINT Muži 20-29 let 348
Úlovec Stanislav SPRINT Muži 20-29 let 89
Úlovec Stanislav SPRINT Muži 40-49 let 90
Ulrich Martin DĚTI 0-6 Kluci (5-6) 523
Urban Michal Triathlon Team Chrudim CLASSIC Muži 30-39 let 4
Urban Vítězslav SPRINT Muži 20-29 let
Vacek Vojtěch E.ON Triathlon Team CLASSIC Muži 20-29 let 3
Vágner Jan Fitness Zimák Most SPRINT Muži 30-39 let 307
Vágnerová Monika Krušnoman TT Litvínov SPRINT Ženy 40-49 let 303
Vaja Jan KV arena Team SPRINT Muži 30-39 let 316
Vaňková Agáta Krušnoman TT Litvínov CLASSIC Ženy 50-59 let 20
Vargová Pavlína Triatlon Plzeň CLASSIC Juniorky 18-19 let 39
Vávrů Ivana TJ VTŽ Chomutov SPRINT Ženy 30-39 let
Vcrich Václav DĚTI 7-11 Kluci (9) 524
Veber Zdeněk CLASSIC Muži 30-39 let 16
Vejvančická Eliška Triatlet KV DĚTI 0-6 Holky (5-6) 501
Vejvančický Matěj Triatlet DĚTI 0-6 Kluci (0-4) 558
Velíšek Petr LAP CLASSIC Junioři 18-19 let 32
Veselý Jan TJ Lokomotiva Beroun CLASSIC Muži 30-39 let 27
Visentin Mikołaj TMT DĚTI 7-11 Kluci (10-11)
Vobr Martin SPRINT Muži 30-39 let 313
Vobr Tomáš DĚTI 0-6 Kluci (5-6) 514
Vobrová Nikol DĚTI 0-6 Holky (0-4) 515
Vodrážka Borek Krušnoman CLASSIC Junioři 18-19 let 12
Vodražková Hedvika Krušnoman DĚTI 7-11 Holky (8) 557
Volf Miroslav Individuální CLASSIC Muži 40-49 let 42
Vondra Vítězslav Sporticus CLASSIC Muži 30-39 let 62
Vorel Jaroslav SPRINT Muži 20-29 let 86
Vorlíček Jan SRTG Most SPRINT Muži 20-29 let 324
Vorlíček Jiří Bonbon SPRINT Muži 40-49 let
Voska Jiří CLASSIC Muži 50-59 let 18
Zdeněk Urban + Jan Hubený + Dominik Brandl SRTG Most 2 SPRINT Sprint štafety 375
Zdražilová Zoe Triatlon klub Ostrava SPRINT Dorostenky 16-17 let 306
Zeman David BEKO Bike & Ski Racing Team CLASSIC Muži 20-29 let
Zemler Václav Individuální SPRINT Muži 50-59 let 87
Žítek Michal PKH 1039 CLASSIC Muži 50-59 let 35

STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH

Trať Kategorie Počet závodníků
CLASSIC Muži 30-39 let 33
SPRINT Muži 40-49 let 26
CLASSIC Muži 40-49 let 21
SPRINT Muži 30-39 let 20
SPRINT Muži 20-29 let 14
CLASSIC Muži 20-29 let 13
SPRINT Sprint štafety 10
DĚTI 0-6 Kluci (5-6) 10
SPRINT Ženy 20-29 let 9
DĚTI 7-11 Holky (10-11) 8
SPRINT Ženy 40-49 let 7
DĚTI 0-6 Holky (5-6) 7
DĚTI 12-15 Holky (12-13) 7
CLASSIC Muži 50-59 let 7
DĚTI 7-11 Kluci (10-11) 7
DĚTI 7-11 Kluci (8) 6
SPRINT Muži 50-59 let 6
DĚTI 12-15 Kluci (12-13) 6
CLASSIC Ženy 20-29 let 6
CLASSIC Classic štafety 5
CLASSIC Ženy 30-39 let 4
SPRINT Junioři 18-19 let 4
SPRINT Ženy 30-39 let 4
DĚTI 0-6 Kluci (0-4) 3
CLASSIC Ženy 40-49 let 3
SPRINT Dorostenci 16-17 let 3
CLASSIC Junioři 18-19 let 3
DĚTI 7-11 Holky (9) 2
DĚTI 12-15 Holky (14-15) 2
DĚTI 0-6 Holky (0-4) 2
DĚTI 12-15 Kluci (14-15) 2
CLASSIC Ženy 50-59 let 2
SPRINT Dorostenky 16-17 let 2
CLASSIC Juniorky 18-19 let 1
DĚTI 7-11 Kluci (7) 1
DĚTI 7-11 Kluci (9) 1
DĚTI 7-11 Holky (8) 1
SPRINT Juniorky 18-19 let 1
Celkem 269