Detail závodu

Hopman triatlon

Nechranice

Triatlon

Datum a prezentace

DATUM ZÁVODU

07.07.2018

DATUM A ČAS PREZENTACE

Detaily závodu

DÉLKA ZÁVODU / TRATĚ

1/2 ŽELEZŇÁK

KRÁTKÝ TRIATLON

Pořadatel a kontakt

Hopman team Žatec, z.ú.


Tel.:
hopmantriatlon@gmail.com

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH

Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Platba
Bláhová Jana Radonice KRÁTKÝ TRIATLON Ženy nad 40 let 106
Bubla Lukáš KRÁTKÝ TRIATLON Muži do 40 let 214
Bureš Jaroslav Údlice KRÁTKÝ TRIATLON Muži nad 40 le 198
Dráb Jiří Nevix Kadań KRÁTKÝ TRIATLON Muži nad 40 le 244
Dvořák Martin Hopman Team 1/2 ŽELEZŇÁK Muži nad 40 let 142
Hornová Kateřina Žatec KRÁTKÝ TRIATLON Ženy do 40 let 170
Hudek Milan Výškov 1/2 ŽELEZŇÁK Muži nad 40 let 197
Kubová Michaela IRONMAN SuDOMĚŘ TEAM 1/2 ŽELEZŇÁK Ženy nad 40 let 204
Kvasničková Radka KV Arena Team Karlovy Vary KRÁTKÝ TRIATLON Ženy nad 40 let 183
Lacina Jaroslav Dobroměřice KRÁTKÝ TRIATLON Muži nad 40 le 162
Polan Luboš CKKV Praha KRÁTKÝ TRIATLON Muži nad 40 le 150
Prokopová Petra Šneci v běhu KRÁTKÝ TRIATLON Ženy nad 40 let 167
Rieger Jan Progress cycle 1/2 ŽELEZŇÁK Muži nad 40 let 48
Sojka Pavel TJ Sokol Údlice 1/2 ŽELEZŇÁK Muži do 40 let 39
Alferi Jiří Kadaň 1/2 ŽELEZŇÁK Muži do 40 let 182
Arazimová Markéta KRÁTKÝ TRIATLON Ženy nad 40 let 223
Aschenbrenner František Kryrský maratonec 1/2 ŽELEZŇÁK Muži do 40 let 122
Babák Josef Tantrum Monstra KRÁTKÝ TRIATLON Muži do 40 let 246
Bajbora Jan AK Bílina 1/2 ŽELEZŇÁK Muži do 40 let 112
Balson James Beroun Runkeepers KRÁTKÝ TRIATLON Muži nad 40 le 206
Banka Tomáš Hovaďáci 1/2 ŽELEZŇÁK Muži do 40 let 200
Beck Pavel Krušnohorský výšvih 1/2 ŽELEZŇÁK Muži nad 40 let 187
Bečvář Jan Biatlon Beroun 1/2 ŽELEZŇÁK Muži nad 40 let 154
Bečvářová Lenka Biatlon Beroun KRÁTKÝ TRIATLON Ženy nad 40 let 153
Bednář Tomáš Tritraining team Jihlava KRÁTKÝ TRIATLON Muži do 40 let 168
Beránková Libuše Glassman TT KRÁTKÝ TRIATLON Ženy nad 40 let 195
Bláha Petr Veslařský klub Ohře Louny KRÁTKÝ TRIATLON Muži do 40 let 159
Borovský Martin Cobram Team PPC KRÁTKÝ TRIATLON Muži nad 40 le 229
Brožek Vítek Witte bike team KRÁTKÝ TRIATLON Muži do 40 let 217
Bulwik Sarah KRÁTKÝ TRIATLON Ženy do 40 let 179
Bureš František Žatec KRÁTKÝ TRIATLON Muži do 40 let 174
Cabal Stanislav TRI Cheb 1/2 ŽELEZŇÁK Muži nad 40 let 120
Carrette Romain KRÁTKÝ TRIATLON Muži do 40 let 177
Cerha Zdeněk 1/2 ŽELEZŇÁK Muži nad 40 let 203
Cipra Jiří Forrest Gump team 1/2 ŽELEZŇÁK Muži do 40 let 239
Ciprová Oldřiška Forrest Gump team KRÁTKÝ TRIATLON Ženy do 40 let 238
Čamek Jakub Banani Kladno KRÁTKÝ TRIATLON Muži nad 40 le 242
Černík Vítězslav 1/2 ŽELEZŇÁK Muži nad 40 let 221
Červenka Ctibor Hopman Team KRÁTKÝ TRIATLON Muži nad 40 le 137
Dědina Ondřej MIBCON 1/2 ŽELEZŇÁK Muži do 40 let 228
Děkanovská Markéta VK Bohemians, Kladno KRÁTKÝ TRIATLON Ženy nad 40 let 166
Dolanský Pavel Hobýci KRÁTKÝ TRIATLON Muži nad 40 le 101
Dvořák Jakub Hopman Team KRÁTKÝ TRIATLON Muži do 40 let 127
Ekl Tomáš 1/2 ŽELEZŇÁK Muži do 40 let 128
Falge Radka Koa Squad KRÁTKÝ TRIATLON Ženy nad 40 let 243
Fanta Lukáš Cobram Team PPC KRÁTKÝ TRIATLON Muži do 40 let 237
Fifková Hana KRÁTKÝ TRIATLON Ženy nad 40 let 234
Fifková Kateřina Praha KRÁTKÝ TRIATLON Ženy do 40 let 236
Folvarčík Jiří SAK CHODOV 1/2 ŽELEZŇÁK Muži do 40 let 210
Forejtova Dagmar Žatec KRÁTKÝ TRIATLON Ženy do 40 let 185
Fuchs Jan Ondřejov 1/2 ŽELEZŇÁK Muži do 40 let 135
Glaubauf Ales Kladno 1/2 ŽELEZŇÁK Muži do 40 let 193
Goikoetxea Mintegi Lucie Koa Squad KRÁTKÝ TRIATLON Ženy nad 40 let 146
Grepl Pavel TK Olymp Olomouc 1/2 ŽELEZŇÁK Muži do 40 let 147
Grüner Pavel 1/2 ŽELEZŇÁK Muži do 40 let 129
Hájek Jan auto I.S.R. 1/2 ŽELEZŇÁK Muži do 40 let 188
Hallmann Christian 1/2 ŽELEZŇÁK Muži nad 40 let 201
Hanuš Petr Hanušovi Pankáči 1/2 ŽELEZŇÁK Muži nad 40 let 192
Havlíček Michal ACES Team K.Vary 1/2 ŽELEZŇÁK Muži nad 40 let 149
Hejna Marek TRIATLON PRAHA-HÁJE 1/2 ŽELEZŇÁK Muži do 40 let 180
Heran Robert Pstruží 1/2 ŽELEZŇÁK Muži nad 40 let 114
Hofreiter Bohdan ACES Team Karlovy Vary 1/2 ŽELEZŇÁK Muži nad 40 let 115
Holý Jakub TRI-SKI Horní Počernice KRÁTKÝ TRIATLON Muži nad 40 le 190
Hornák Martin ACES Team K. Vary 1/2 ŽELEZŇÁK Muži nad 40 let 140
Hosnedlová Markéta ELEVEN MERCEDES MITAS KRÁTKÝ TRIATLON Ženy do 40 let 172
Hrabě Pavel Etriatlon Team 1/2 ŽELEZŇÁK Muži do 40 let 138
Hrdina Jakub TJ Baník Krásno 1/2 ŽELEZŇÁK Muži nad 40 let 226
Hrůza Michal Česká republika KRÁTKÝ TRIATLON Muži nad 40 le 208
Chalabala Pavel Mratín 1/2 ŽELEZŇÁK Muži do 40 let 131
Chvátal Vladimír Úvaly 1/2 ŽELEZŇÁK Muži nad 40 let 232
Chybová Kateřina Čeradické b(j)ehny KRÁTKÝ TRIATLON Ženy do 40 let 117
Chybová Vladimíra Čeradické b(j)ehny KRÁTKÝ TRIATLON Ženy nad 40 let 118
Ihnačinec Jakub Krušnoman TT Litvínov KRÁTKÝ TRIATLON Muži do 40 let 175
Jandová Barbora VKO Louny KRÁTKÝ TRIATLON Dorostenky 227
Javornický Tomáš DBK Kadaň 1/2 ŽELEZŇÁK Muži nad 40 let 184
Jungmann Petr TJ Slavia Karlovy Vary 1/2 ŽELEZŇÁK Muži nad 40 let 231
Kadleček Daniel Atletika Litvínov KRÁTKÝ TRIATLON Muži nad 40 le 143
Kaplan Vladimír Cobram Team PPC KRÁTKÝ TRIATLON Muži nad 40 le 230
Kapoun Tibor Jazykové centrum LITERA KRÁTKÝ TRIATLON Muži do 40 let 181
Kapounová Veronika Jazykové centrum LITERA KRÁTKÝ TRIATLON Ženy do 40 let 165
Kažmír Roman IRONMAN SUDOMĚŘ TEAM 1/2 ŽELEZŇÁK Muži nad 40 let 205
Kerner Jan Hala Teplice KRÁTKÝ TRIATLON Muži nad 40 le 250
Kindl Marek Loko Beroun 1/2 ŽELEZŇÁK Muži nad 40 let 215
Kobík Martin Cobram Team PPC KRÁTKÝ TRIATLON Muži do 40 let 233
Komínek Jiří Etriatlon team 1/2 ŽELEZŇÁK Muži nad 40 let 157
Komrska Pavel Horní Jiřetín KRÁTKÝ TRIATLON Muži nad 40 le 169
Koňáková Kateřina KRÁTKÝ TRIATLON Ženy do 40 let 145
Kondračin Josef ČT sport KRÁTKÝ TRIATLON Muži do 40 let 148
Korbášová Eliška Čeradice KRÁTKÝ TRIATLON Ženy do 40 let 173
Korcová Pavla KRÁTKÝ TRIATLON Ženy nad 40 let 152
Korecký Štěpán KRÁTKÝ TRIATLON Muži do 40 let 130
Kouba Daniel SRTG Praha 1/2 ŽELEZŇÁK Muži do 40 let 144
Koubek Petr Czech Republic 1/2 ŽELEZŇÁK Muži nad 40 let 14
Kounovská Veronika Cykloteam Ostrov KRÁTKÝ TRIATLON Ženy do 40 let 151
Koutník Marek Žatec KRÁTKÝ TRIATLON Dorostenci 108
Kovář Jakub Doubí orchestra KRÁTKÝ TRIATLON Muži do 40 let 209
Krátký Luboš Ak Žatec KRÁTKÝ TRIATLON Dorostenci 102
Krátký Luboš Sweepsport Chomutov KRÁTKÝ TRIATLON Muži nad 40 le 103
Kratochvíl Jiří Strancice 1/2 ŽELEZŇÁK Muži do 40 let 219
Kratochvil Marek TeamKadaň KRÁTKÝ TRIATLON Muži do 40 let 207
Kritzbach Jan AK Most KRÁTKÝ TRIATLON Muži do 40 let 216
Krotil Jiří KRÁTKÝ TRIATLON Muži do 40 let 199
Kroupa Štěpán HiSport Team KRÁTKÝ TRIATLON Muži nad 40 le 178
Křivancová Soňa KRÁTKÝ TRIATLON Ženy do 40 let 225
Kříž Miloš Fujikoki KRÁTKÝ TRIATLON Muži nad 40 le 163
Kukla Josef KRÁTKÝ TRIATLON Muži do 40 let 248
Kuklová Květa Báječné ženy v běhu KRÁTKÝ TRIATLON Ženy do 40 let 249
Lacina Jan AVZO Raná 1/2 ŽELEZŇÁK Muži do 40 let 160
Lacina Martin 1/2 ŽELEZŇÁK Muži do 40 let 158
Lacinová Jana Dobroměřice KRÁTKÝ TRIATLON Ženy nad 40 let 161
Lácha Martin 1/2 ŽELEZŇÁK Muži do 40 let 171
Lang Tomáš ŠAK Chodov KRÁTKÝ TRIATLON Muži nad 40 le 240
Laudová Lenka Plzeň 1/2 ŽELEZŇÁK Ženy nad 40 let 104
Laur Zbyněk KRÁTKÝ TRIATLON Muži nad 40 le 218
Malina Jiří Běžci Chomutov KRÁTKÝ TRIATLON Muži nad 40 le 194
Mašát David Lysá nad Labem 1/2 ŽELEZŇÁK Muži do 40 let 247
Matějovský Jan TJ Slavia Karlovy Vary 1/2 ŽELEZŇÁK Muži nad 40 let 224
Mátl Radek ŘÍČANY 1/2 ŽELEZŇÁK Muži do 40 let 110
Meszaros Dan seznam 1/2 ŽELEZŇÁK Muži nad 40 let 176
Michalk Michael MOG Dresden 1/2 ŽELEZŇÁK Muži nad 40 let 119
Mikulová Renata IRON STARS BEROUN KRÁTKÝ TRIATLON Ženy nad 40 let 126
Mildorf Jiří BK Louny 1/2 ŽELEZŇÁK Muži do 40 let 245
Minařík Petr EGERFISH KRÁTKÝ TRIATLON Muži nad 40 le 186
Mištera Josef HDK Hradčany 1/2 ŽELEZŇÁK Muži do 40 let 134
Nemecek Michal Cairns Crocs Triathlon Club 1/2 ŽELEZŇÁK Muži nad 40 let 136
Nerad Svata Česká republika KRÁTKÝ TRIATLON Muži nad 40 le 116
Nosek Filip Kvasiny KRÁTKÝ TRIATLON Muži do 40 let 109
Novák Boleslav KRÁTKÝ TRIATLON Muži nad 40 le 222
Novák Michal 1/2 ŽELEZŇÁK Muži do 40 let 235
Nový Pavel KRÁTKÝ TRIATLON Muži nad 40 le 202
Odl Jakub Witte Bike Team 1/2 ŽELEZŇÁK Muži do 40 let 212
Opolecká Pavla Roztoky u Prahy 1/2 ŽELEZŇÁK Ženy do 40 let 107
Oslík Milan Kanoistika Chomutov KRÁTKÝ TRIATLON Muži nad 40 le 113
Ottenschläger Oto Krušnoman Triathlon Team Litvínov, z.ú. KRÁTKÝ TRIATLON Muži do 40 let 164
Paar Zdeněk Klášterec nad Ohří KRÁTKÝ TRIATLON Muži nad 40 le 213
Pelc Jaroslav Krušnohorský výšvih 1/2 ŽELEZŇÁK Muži nad 40 let 211
Peřinka Filip TTT KRÁTKÝ TRIATLON Muži do 40 let 241
Petrželová Monika TriSK České Budějovice KRÁTKÝ TRIATLON Ženy do 40 let 133
Pilc Daniel Tri-Ski Sokol Horní Počernice KRÁTKÝ TRIATLON Muži do 40 let 132
Pluháček Aleš Hovaďáci 1/2 ŽELEZŇÁK Muži do 40 let 196
Podběhlý Ondřej Kadaň KRÁTKÝ TRIATLON Muži do 40 let 189
Polák Filip KV Arena Team KRÁTKÝ TRIATLON Dorostenci 111
Pomahač Tomáš KRÁTKÝ TRIATLON Muži do 40 let 220
Pračka Tomáš KašPrak XCR 1/2 ŽELEZŇÁK Muži nad 40 let 191
Praská Vendulka Atletika Litvínov KRÁTKÝ TRIATLON Ženy nad 40 let 141
Preisler Michal Jablonecké Mattonky KRÁTKÝ TRIATLON Muži nad 40 le 105
Provazník Martin SK Nechranice KRÁTKÝ TRIATLON Muži nad 40 le 155
Provazník Matěj SK Nechranice KRÁTKÝ TRIATLON Dorostenci 156
Rába Kristian Hopman Team 1/2 ŽELEZŇÁK Muži nad 40 let 35
Racek Luboš ACES Team Karlovy Vary 1/2 ŽELEZŇÁK Muži nad 40 let 61
Reindl Michal Krušnoman TT Litvínov KRÁTKÝ TRIATLON Muži nad 40 le 12
Riedl Lukáš Louny KRÁTKÝ TRIATLON Muži do 40 let 38
Rovenský Jan 1/2 ŽELEZŇÁK Muži do 40 let 43
Rožánková Tereza Ústí nad Labem KRÁTKÝ TRIATLON Ženy nad 40 let 63
Runt Jiří Sweepsport Chomutov 1/2 ŽELEZŇÁK Muži nad 40 let 22
Rybáček Miroslav Plošiny Rybáček Team 1/2 ŽELEZŇÁK Muži do 40 let 44
Rýpar Miloslav BKČS Jihlava 1/2 ŽELEZŇÁK Muži nad 40 let 8
Řimnáč Jakub SKJ Žatec KRÁTKÝ TRIATLON Dorostenci 28
Sandecki Mark Mika Training KRÁTKÝ TRIATLON Muži do 40 let 65
Schmidt Michal Hopman Team 1/2 ŽELEZŇÁK Muži nad 40 let 2
Sirůček David Multisport team KRÁTKÝ TRIATLON Muži do 40 let 26
Skála Radek JOSKATEL 1/2 ŽELEZŇÁK Muži nad 40 let 13
Sládková Jana Koa Squad KRÁTKÝ TRIATLON Ženy nad 40 let 11
Spurny Karel Kryry KRÁTKÝ TRIATLON Muži nad 40 le 21
Stádník Daniel Triatlon Liberec KRÁTKÝ TRIATLON Muži nad 40 le 32
Stádník Jakub Triatlon Liberec KRÁTKÝ TRIATLON Dorostenci 33
Stahl Jaroslav SV Stříbro KRÁTKÝ TRIATLON Muži do 40 let 18
Stehlíková Radka Sweep Ultimate gym KRÁTKÝ TRIATLON Ženy nad 40 let 9
Strnad David TriSK České Budějovice 1/2 ŽELEZŇÁK Muži do 40 let 4
Strnad Pavel TRisk České Budějovice KRÁTKÝ TRIATLON Muži nad 40 le 5
Strnad Rostislav TJ NECHRANICE KRÁTKÝ TRIATLON Muži nad 40 le 6
Stuchl Jindřich KV Arena Team Karlovy Vary 1/2 ŽELEZŇÁK Muži nad 40 let 17
Stupková Barbora TJ Slavia Karlovy Vary KRÁTKÝ TRIATLON Dorostenky 53
Svoboda Martin Praha 1/2 ŽELEZŇÁK Muži nad 40 let 62
Svobodová Dominika USK Akademik z.s. KRÁTKÝ TRIATLON Ženy do 40 let 57
Sýkora Michal KRÁTKÝ TRIATLON Muži do 40 let 47
Šetek Štěpán Litoměřice KRÁTKÝ TRIATLON Muži do 40 let 46
Ševčíková Jiřina Kadaň KRÁTKÝ TRIATLON Ženy nad 40 let 51
Šimůnková Eliška Kadaň KRÁTKÝ TRIATLON Dorostenky 60
Šlapák Petr Krušnohorský výšvih KRÁTKÝ TRIATLON Muži nad 40 le 34
Šlapová Hana Tisová 1/2 ŽELEZŇÁK Ženy do 40 let 41
Šmeráková Petra Hopman Team KRÁTKÝ TRIATLON Ženy do 40 let 10
Šťastný Ondřej KRÁTKÝ TRIATLON Muži do 40 let 25
Šutera Josef Atletika Polička KRÁTKÝ TRIATLON Muži do 40 let 45
Talacková Petra KRÁTKÝ TRIATLON Ženy do 40 let 139
Taraba Jaroslav 1/2 ŽELEZŇÁK Muži do 40 let 58
Tarkulič Branko Kanoistika Chomutov KRÁTKÝ TRIATLON Muži nad 40 le 7
Tejkal Šimon Triatlon Netolická 1/2 ŽELEZŇÁK Muži do 40 let 30
Tkadlec Štěpán Koa Squad KRÁTKÝ TRIATLON Muži nad 40 le 16
Trč Stanislav Plavecký klub Roudnice nad Labem 1/2 ŽELEZŇÁK Muži do 40 let 54
Turek Michal Perth KRÁTKÝ TRIATLON Muži nad 40 le 40
Uhliarová Petra Kryry KRÁTKÝ TRIATLON Ženy do 40 let 23
Urban Filip Hopman Team 1/2 ŽELEZŇÁK Muži do 40 let 3
Urbanová Šárka Hopman Team KRÁTKÝ TRIATLON Ženy nad 40 let 1
Uxa Tomáš Triatlon Loko Beroun KRÁTKÝ TRIATLON Muži nad 40 le 36
Uxová Anett Triatlon Loko Beroun KRÁTKÝ TRIATLON Dorostenky 37
Vaja Jan KV Arena Team Karlovy Vary KRÁTKÝ TRIATLON Muži do 40 let 42
Vaníček Adam Prague Bears Racing Team 1/2 ŽELEZŇÁK Muži do 40 let 20
Venca Francke Jan Haven team 1/2 ŽELEZŇÁK Muži do 40 let 121
Veselý Petr Glassman TT Teplice 1/2 ŽELEZŇÁK Muži do 40 let 19
Vizinger Karel Praha KRÁTKÝ TRIATLON Muži do 40 let 49
Vojtěchovský Tomáš Krušnoman TT Litvínov KRÁTKÝ TRIATLON Muži nad 40 le 59
Volf Miroslav Běžci Chomutov KRÁTKÝ TRIATLON Muži nad 40 le 27
Vopat Milan Pro-Corde 1/2 ŽELEZŇÁK Muži nad 40 let 50
Vorlíček Jiří Bonbon Kladno KRÁTKÝ TRIATLON Muži nad 40 le 31
Vykydalová Jana SK UP Olomouc 1/2 ŽELEZŇÁK Ženy do 40 let 15
Wainer Jan Team Louny 1/2 ŽELEZŇÁK Muži nad 40 let 52
Zaťko Milan Žatec 1/2 ŽELEZŇÁK Muži nad 40 let 24
Zeman David Beko Bike & Ski Racing Team KRÁTKÝ TRIATLON Muži do 40 let 64
Zemanova Andrea Praha KRÁTKÝ TRIATLON Ženy do 40 let 55
Žatecký Václav Hopman Team KRÁTKÝ TRIATLON Muži do 40 let 56
Žižka David ELEVEN MERCEDES MITAS 1/2 ŽELEZŇÁK Muži do 40 let 29

STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH

Trať Kategorie Počet závodníků
KRÁTKÝ TRIATLON Muži nad 40 le 42
1/2 ŽELEZŇÁK Muži do 40 let 40
1/2 ŽELEZŇÁK Muži nad 40 let 39
KRÁTKÝ TRIATLON Muži do 40 let 37
KRÁTKÝ TRIATLON Ženy nad 40 let 20
KRÁTKÝ TRIATLON Ženy do 40 let 19
KRÁTKÝ TRIATLON Dorostenci 6
KRÁTKÝ TRIATLON Dorostenky 4
1/2 ŽELEZŇÁK Ženy do 40 let 3
1/2 ŽELEZŇÁK Ženy nad 40 let 2
Celkem 212