Detail závodu

Amazon race

Hradec Králové

Běh s překážkami

Datum a prezentace

DATUM ZÁVODU

02.06.2018

DATUM A ČAS PREZENTACE

Detaily závodu

DÉLKA ZÁVODU / TRATĚ

3km, 33 překážek

Pořadatel a kontakt

Amazon race


Tel.:
info@amazonrace.cz

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH

Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Platba
Alinčová Eva Nutrend 3km, 33 překážek 5. vlna 422
Andrlová Lenka 3km, 33 překážek 4. vlna 386
Ardelánová Lucie CMI 3km, 33 překážek 6. vlna 447
Bartošová Kateřina BULL TEAM 3km, 33 překážek 2. vlna 349
Beňová Vanesa 3km, 33 překážek 2. vlna 327
Berger Jan 3km, 33 překážek 1. vlna (VIP) 324
Bílek Jiří 3km, 33 překážek 4. vlna 394
blazkova radka 3km, 33 překážek 7. vlna 474
Blehová Michaela Východočeská směska 3km, 33 překážek 3. vlna 367
Brabcová Štěpánka Brutální princezny 3km, 33 překážek 5. vlna 410
Bubelínková Lucie Nutrend 3km, 33 překážek 5. vlna 516
Burdych Radek 3km, 33 překážek 4. vlna 390
Burešová Tereza RSaci 3km, 33 překážek 6. vlna 454
Cibulková Monika BULL TEAM 3km, 33 překážek 2. vlna 352
Coggan Lucie CMI 3km, 33 překážek 6. vlna 445
čálek ondřej 3km, 33 překážek 8. vlna 493
čálek ondřej 3km, 33 překážek 5. vlna 411
Červenka Martin 3km, 33 překážek 8. vlna 484
Čerychová Andrea Nutrend 3km, 33 překážek 5. vlna 518
Čerychová Denisa Nutrend 3km, 33 překážek 5. vlna 517
Čížek Dominik Třebešáci 3km, 33 překážek 3. vlna 376
Čížková Dagmar Komáři 3km, 33 překážek 4. vlna 407
Čtvrtečka Jan 3km, 33 překážek 6. vlna 434
Čtvrtečková Renáta 3km, 33 překážek 6. vlna 435
Darebná Petra 3km, 33 překážek 8. vlna 490
Darebný Filip 3km, 33 překážek 8. vlna 489
Dlapalová Kristýna 3km, 33 překážek 4. vlna 391
Dlouhý Lukáš 3km, 33 překážek 8. vlna 482
Doležal Lukáš 3km, 33 překážek 6. vlna 456
Doležalová Zuzana RSáci 3km, 33 překážek 6. vlna 451
Drbohlavová Lucie 3km, 33 překážek 1. vlna (VIP) 308
Durna Filip 3km, 33 překážek 2. vlna 328
Duškova Justýna 3km, 33 překážek 2. vlna 340
Fassati Gabriela EQUICENTRUM Jaroměř 3km, 33 překážek 7. vlna 478
Fassati Kristýna EQUICENTRUM Jaroměř 3km, 33 překážek 7. vlna 479
Fassati Marek Poaka Crew 3km, 33 překážek 7. vlna 460
Fassati Miroslav EQUICENTRUM Jaroměř 3km, 33 překážek 7. vlna 480
Fendrychová Anna 3km, 33 překážek 8. vlna 486
Filipová Lenka Nadšenci 3km, 33 překážek 2. vlna 338
Fogel Igor CMI 3km, 33 překážek 6. vlna 450
Fojt Michal ŠPK TEAM 3km, 33 překážek 4. vlna 404
Folvarská Lucie Východočeská směska 3km, 33 překážek 3. vlna 369
Fousek Ondřej 3km, 33 překážek 7. vlna 475
Friml Jiří 3km, 33 překážek 4. vlna 467
Frolíková Hana B&B 3km, 33 překážek 1. vlna (VIP) 310
Halabrín Radovan 3km, 33 překážek 6. vlna 438
Helis Vladimír BULL TEAM 3km, 33 překážek 2. vlna 346
Hermanova Petra 3km, 33 překážek 7. vlna 470
Hernych Milan 3km, 33 překážek 2. vlna 333
Hlava Roman Východočeská směska 3km, 33 překážek 3. vlna 364
Hlínová Žaneta Nutrend 3km, 33 překážek 5. vlna 515
Hložková Nikola 3km, 33 překážek 5. vlna 426
Holatová Denisa POAKA CREW 3km, 33 překážek 7. vlna 461
Hornová Vanesa CMI 3km, 33 překážek 6. vlna 449
Hošek Martin 3km, 33 překážek 8. vlna 501
Hrouzek Jaroslav Východočeská směska 3km, 33 překážek 3. vlna 363
Hrůzová Blanka 3km, 33 překážek 2. vlna 336
Hubálek Lukáš Východočeská směska 3km, 33 překážek 3. vlna 366
Chyba Martin 3km, 33 překážek 8. vlna 481
Janáčová Veronika 3km, 33 překážek 4. vlna 389
Jandová Monika Nutrend 3km, 33 překážek 5. vlna 519
Janota Jiří 3km, 33 překážek 6. vlna 437
Janotová Gabriela 3km, 33 překážek 6. vlna 436
Jasonská Viola Méďa a Kosťa 3km, 33 překážek 5. vlna 418
Jelínek Oldřich Nutrend 3km, 33 překážek 5. vlna 514
Jenneová Verča Východočeská směska 3km, 33 překážek 3. vlna 379
Jerlingová Lucka Marná snaha 3km, 33 překážek 5. vlna 425
Jeřábek Jan 3km, 33 překážek 5. vlna 429
Jirásková Šárka 3km, 33 překážek 1. vlna (VIP) 314
Jirčík Bohumír Platinum 3km, 33 překážek 5. vlna 413
Jiruška Petr 3km, 33 překážek 4. vlna 385
Jungwirth Jan 3km, 33 překážek 1. vlna (VIP) 325
Kašpar Michal 3km, 33 překážek 7. vlna 465
Kašpar Pepa Východočeská směska 3km, 33 překážek 3. vlna 378
Keller Michal Poaka Crew 3km, 33 překážek 7. vlna 459
Klíma Václav CMI 3km, 33 překážek 6. vlna 444
Kmínková Barbora 3km, 33 překážek 4. vlna 388
Kocián Michal Džana team 3km, 33 překážek 3. vlna 361
Kočí Petra BULL TEAM 3km, 33 překážek 2. vlna 347
Kodydek Tomáš 3km, 33 překážek 2. vlna 339
Konopeusová Michaela 3km, 33 překážek 3. vlna 505
Kopecká Veronika 3km, 33 překážek 5. vlna 423
Košík Miloš ŠPK TEAM 3km, 33 překážek 4. vlna 402
Kovák Martin 3km, 33 překážek 5. vlna 421
Kozáková Barbora PLL 3km, 33 překážek 4. vlna 396
Králíček Tomáš 3km, 33 překážek 4. vlna 393
Králíčková Radka Platinum 3km, 33 překážek 5. vlna 412
Kratochvilova Lenka DL PONORKA Pardubice 3km, 33 překážek 2. vlna 343
Kratochvílová Lucie BULL TEAM 3km, 33 překážek 2. vlna 355
Kristýna Halířová Východočeská směska 3km, 33 překážek 3. vlna 372
krivianszki michal 3km, 33 překážek 7. vlna 468
Kroulík Radim 3km, 33 překážek 5. vlna 420
Kroulíková Pavla 3km, 33 překážek 5. vlna 419
Kroupová Petra 3km, 33 překážek 3. vlna 510
Křepela Pavel Východočeská směska 3km, 33 překážek 3. vlna 365
Kubalova Gabriela 3km, 33 překážek 7. vlna 471
Kubias Ondřej 3km, 33 překážek 2. vlna 502
Kubíčková Veronika ŠPK TEAM 3km, 33 překážek 4. vlna 403
Kučerová Tereza BULL TEAM 3km, 33 překážek 2. vlna 353
Kuchta Tomáš Marná snaha 3km, 33 překážek 5. vlna 433
Kupčík Radovan 3km, 33 překážek 4. vlna 511
Kysilka Lukáš 3km, 33 překážek 1. vlna (VIP) 304
Landovský Jakub 3km, 33 překážek 8. vlna 485
Laštovička Martin 3km, 33 překážek 2. vlna 350
Laštovička Petr 3km, 33 překážek 4. vlna 387
Lešenarová Nikola ŠPK TEAM 3km, 33 překážek 4. vlna 400
Lettl Libor 3km, 33 překážek 1. vlna (VIP) 321
Lipovská Markéta BULL TEAM 3km, 33 překážek 2. vlna 354
Löffler Erik 3km, 33 překážek 8. vlna 491
Lopata Daniel 3km, 33 překážek 1. vlna (VIP) 316
Lucie Krausova 3km, 33 překážek 1. vlna (VIP) 323
Maixnerová Lucie 3km, 33 překážek 5. vlna 424
Malý David SRTG Česká 3km, 33 překážek 5. vlna 414
Mareš Oldřich 3km, 33 překážek 5. vlna 432
Marková Jana 3km, 33 překážek 5. vlna 431
Matějček Jakub ŠPK TEAM 3km, 33 překážek 4. vlna 406
Matějčková Gabriela ŠPK TEAM 3km, 33 překážek 4. vlna 399
Mičech Rudolf 3km, 33 překážek 1. vlna (VIP)
Mička Antonín Dl Ponorka Pardubice 3km, 33 překážek 2. vlna 344
Mitrášová Tereza Poaka Crew 3km, 33 překážek 7. vlna 457
Mlčoch Roman Komáři 3km, 33 překážek 4. vlna 409
Mlejnek Tomáš Východočeská smečka 3km, 33 překážek 3. vlna 377
Mojžiš Ján Džana team 3km, 33 překážek 3. vlna 362
Mojžišová Jana Džana team 3km, 33 překážek 3. vlna 360
Moudr Adam Východočeská směska 3km, 33 překážek 3. vlna 383
Müller Marcel 3km, 33 překážek 2. vlna 329
Müller Michal Nadšenci 3km, 33 překážek 2. vlna 331
Němeček Bohuslav 3km, 33 překážek 1. vlna (VIP) 326
Nešporová Erika SRTG Česká Třebová 3km, 33 překážek 4. vlna 408
Novák Martin CMI 3km, 33 překážek 6. vlna 441
Novakova Romana RSáci 3km, 33 překážek 6. vlna 452
Novotná Veronika Třebešáci 3km, 33 překážek 3. vlna 373
Obrdlík Štěpán CMI 3km, 33 překážek 6. vlna 448
Obrovská Markéta Východočeská směska 3km, 33 překážek 3. vlna 368
Obrovský David Východočeská směska 3km, 33 překážek 3. vlna 381
Paldusová Veronika 3km, 33 překážek 7. vlna 473
Palečný Martin RSaci 3km, 33 překážek 6. vlna 455
Parnican Marek 3km, 33 překážek 7. vlna 472
Pátek Jan 3km, 33 překážek 8. vlna 483
Pavel Aleš NC Svitkovice 3km, 33 překážek 8. vlna 492
Pavel Metlický 3km, 33 překážek 1. vlna (VIP) 318
Pečinková Šárka Východočeská směska 3km, 33 překážek 3. vlna 382
Pechánková Radka CMI 3km, 33 překážek 6. vlna 442
Post Tomáš Méďa a Kosťa 3km, 33 překážek 5. vlna 417
Postová Iva Méďa a Kosťa 3km, 33 překážek 5. vlna 416
Prusák Radek DL Ponorka Pardubice 3km, 33 překážek 2. vlna 342
Prusáková Petra DL Ponorka Pardubice 3km, 33 překážek 2. vlna 341
Přecechtěl Břetislav 3km, 33 překážek 7. vlna 464
Příhodová Pavlína Východočeská směska 3km, 33 překážek 3. vlna 371
Pšeničková Iva BULL TEAM 3km, 33 překážek 2. vlna 358
Ptáček Ondřej BULL TEAM 3km, 33 překážek 2. vlna 351
Ptáčník Jiří 3km, 33 překážek 6. vlna 453
Ragula Petr 3km, 33 překážek 7. vlna 477
Remenár Lukáš Třebešáci 3km, 33 překážek 3. vlna 374
Remenárová Adéla Třebešáci 3km, 33 překážek 3. vlna 375
Reslová Miloslava 3km, 33 překážek 2. vlna 330
Roučová Ludmila Nadšenci 3km, 33 překážek 2. vlna 335
Ryšavý Tomáš Nadšenci 3km, 33 překážek 2. vlna 334
Říhová Monika B&B 3km, 33 překážek 1. vlna (VIP) 309
Salášek Stanislav Toastíci 3km, 33 překážek 1. vlna (VIP) 302
Schucková Veronika BULL TEAM 3km, 33 překážek 2. vlna 348
Slavík Tomáš 3km, 33 překážek 1. vlna (VIP) 311
Smotlacha Pavel BULL TEAM 3km, 33 překážek 2. vlna 345
Sobolíková Aneta Poaka Crew 3km, 33 překážek 7. vlna 458
Sokelova Kristyna 3km, 33 překážek 3. vlna 370
Sovová Lucie 3km, 33 překážek 1. vlna (VIP) 307
Springle Marek 3km, 33 překážek 1. vlna (VIP) 305
Stehlík Michal 3km, 33 překážek 8. vlna 487
Straka František ŠPK TEAM 3km, 33 překážek 4. vlna 405
Straka Jan Nutrend 3km, 33 překážek 5. vlna 520
Sůra Milan Třebešáci 3km, 33 překážek 3. vlna 359
Svědiroh Vít 3km, 33 překážek 7. vlna 466
Svibova Monika 3km, 33 překážek 1. vlna (VIP) 312
Svoboda Ludvík 3km, 33 překážek 4. vlna 384
Svobodová Dagmar Toastíci 3km, 33 překážek 1. vlna (VIP) 303
Svobodová Gabriela Nutrend 3km, 33 překážek 5. vlna 512
Šabata Miloslav Nadšenci 3km, 33 překážek 2. vlna 337
Šáfr Jaroslav 3km, 33 překážek 1. vlna (VIP) 301
Šerý Ondřej ŠPK TEAM 3km, 33 překážek 4. vlna 398
Šipka Lukáš Východočeská směska 3km, 33 překážek 3. vlna 380
Štěpán Martin 3km, 33 překážek 4. vlna 395
Štolc Lukáš ŠPK TEAM 3km, 33 překážek 4. vlna 401
Študent Petr 3km, 33 překážek 1. vlna (VIP) 320
Šulcová Jana 3km, 33 překážek 8. vlna 488
Švarcová Alena BULL TEAM 3km, 33 překážek 2. vlna 356
Švestková Aneta 3km, 33 překážek 4. vlna 415
Teplý David CMI 3km, 33 překážek 6. vlna 443
Tilgner Jakub 3km, 33 překážek 2. vlna 332
Tomanová Veronika 3km, 33 překážek 1. vlna (VIP) 322
Tylšarová Aneta 3km, 33 překážek 6. vlna 439
Vagenknechtova Radka 3km, 33 překážek 5. vlna 427
Válek Tomáš 3km, 33 překážek 7. vlna 463
Valentová Kateřina 3km, 33 překážek 1. vlna (VIP) 315
Vaníčková Martina SRTG Praha 3km, 33 překážek 1. vlna (VIP) 313
Vanišová Lenka Vanišáci 3km, 33 překážek 5. vlna 428
Vařeková Kateřina BULL TEAM 3km, 33 překážek 2. vlna 357
Velínský Tomáš Nutrend 3km, 33 překážek 5. vlna 513
Veverková Michaela 3km, 33 překážek 4. vlna 392
Víšek Pavel 3km, 33 překážek 5. vlna 430
Vízek Martin Mistr Yoda 3km, 33 překážek 6. vlna 440
Vocásková Petra CMI 3km, 33 překážek 6. vlna 446
Vojtěch Petr 3km, 33 překážek 7. vlna 469
Vrba Tomáš 3km, 33 překážek 1. vlna (VIP) 319
Weishupt Martin 3km, 33 překážek 8. vlna 500
Welsch Michal 3km, 33 překážek 8. vlna 503
Zadák Tomáš 3km, 33 překážek 3. vlna 504
Záhorová Petra 3km, 33 překážek 1. vlna (VIP) 317
zelený Lukáš 3km, 33 překážek 7. vlna 462
Zlatovská Erika 3km, 33 překážek 7. vlna 476
Žáková Veronika PLL 3km, 33 překážek 4. vlna 397

STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH

Trať Kategorie Počet závodníků
3km, 33 překážek 2. vlna 33
3km, 33 překážek 5. vlna 32
3km, 33 překážek 4. vlna 29
3km, 33 překážek 3. vlna 28
3km, 33 překážek 1. vlna (VIP) 26
3km, 33 překážek 6. vlna 23
3km, 33 překážek 7. vlna 23
3km, 33 překážek 8. vlna 16
Celkem 210