Detail závodu

Spořická šestka 2018

Spořice

Běh

Datum a prezentace

DATUM ZÁVODU

06.10.2018

DATUM A ČAS PREZENTACE

Detaily závodu

DÉLKA ZÁVODU / TRATĚ

50 m

100 m

700 m

2100 m

6 km

21 km

Dálkový pochod

Pořadatel a kontakt

Stanislav Mrkáček


Tel.: 777 507 073
standamrkacek@gmail.com

WEB

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH

Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Platba
Adam Milan 6 km Muži 1999-1979 36
Adamcová Šárka 700 m Dívky 2009-2008
Adamová Klára 6 km Ženy 1999-1979 59
Anna Utěkalová Lucie 50 m Dívky 2015 a mladší
Babka Pavel 6 km Muži 1999-1979 61
Baja Lukáš 700 m Hoši 2009-2008
Baja Michal 100 m Hoši 2011-2010
Bajer Josef Chomutov 21 km Muži 1999-1979 1
Bajerová Marie Chomutov 6 km Ženy „A“ 1978-1969 62
Bakalář Vladimír 6 km Muž „A“ 1978-1969 63
Bakalářová Ema 700 m Dívky 2009-2008
Bardovcy Jakub 50 m Hoši 2015 a mladší
Bardovcy Kristýna 100 m Dívky 2013-2012
Bárta Jaroslav 6 km Veteráni 1958 a starší 423
Barta Jaroslav 6 km Muž „A“ 1978-1969 64
Bárta Martin Kladno 50 m Hoši 2015 a mladší
Bärtl Dominik Náměstí 1. máje 100 m Hoši 2011-2010
Bartl Milan Krušnohory 6 km Veteráni 1958 a starší 441
Bartos Jan 6 km Muži 1999-1979 65
Bartoš Jonáš 50 m Hoši 2014
Bártů Alena 6 km Ženy „A“ 1978-1969 66
Baumrt Tomáš TJ Slávie Chomutov 21 km Muži „B“ 1968-1959 2
Baxa Martin TJ VTŽ Chomutov 700 m Hoši 2007-2006
Becková Martina Krušnohorský výšvih 6 km Ženy „A“ 1978-1969 68
Bělohlávek Pavel 6 km Junioři 2001-2000 69
Beneš Václav Kladno 700 m Hoši 2007-2006
Bergmanová Zlatka 6 km Ženy „A“ 1978-1969 70
Bittalová Barbora B&M RUN 2100 m Dívky 2005-2004
Bláhová Monika 6 km Ženy „A“ 1978-1969 71
Blail Ondřej KK Chomutov 21 km Muž „A“ 1978-1969 3
Blailová Barunka KK Chomutov 100 m Dívky 2011-2010
Blailová Editka KK Chomutov 700 m Dívky 2009-2008
Blailová Jana KK Chomutov 21 km Ženy 1999-1979 4
Blazkova Lenka 6 km Ženy 1999-1979 72
Blažek Miroslav Bohemia sport Žatec 6 km Muž „A“ 1978-1969 73
Blažek Štěpán Bohemia sport Žatec 100 m Hoši 2011-2010
Blažková Iva Bohemia sport Žatec 700 m Dívky 2009-2008
Blažková Linda Bohemia sport Žatec 50 m Dívky 2015 a mladší
Blažková Žaneta Bohemia sport Žatec 6 km Ženy 1999-1979 74
Blumová Petra Spořice 6 km Ženy „B“ 1968-1959 75
Boček Jiří ASICSFrontRunnerCZE 6 km Muži 1999-1979 76
Bočková Barbora ASICSFrontRunnerCZE 50 m Dívky 2015 a mladší
Bodlák Jan 21 km Muži 1999-1979 5
Boriková Renata 6 km Ženy 1999-1979 78
Borovský Martin Cobram Team PPC 6 km Muž „A“ 1978-1969 79
Brand Roman Sokol Spořice 6 km Muži „B“ 1968-1959 80
Březinová Julie 100 m Dívky 2013-2012
Bubáková Kristýna 100 m Dívky 2013-2012
Bureš Jaroslav Údlice 6 km Muž „A“ 1978-1969 81
Bureš Daniel 6 km Muži 1999-1979 82
Burešová Jana Údlice 6 km Ženy „A“ 1978-1969 83
Burešová Dominika 6 km Ženy 1999-1979 84
Burkhardtová Marie Rozběháme Teplice 21 km Ženy 1999-1979 85
Bydžovská Magdaléna 50 m Dívky 2015 a mladší
Cermanová Michaela DKH o.s., atletika Jirkov 700 m Dívky 2007-2006
Cermanová Tereza DKH o.s., atletika Jirkov 700 m Dívky 2007-2006
Čanecká Jana Kadaň 6 km Ženy 1999-1979 37
Čaprnda Daniel Házenkář ve výslužbě 6 km Muži 1999-1979 86
Čečrlová Lucie Cobram Team PPC 6 km Ženy 1999-1979 87
Čech Martin 6 km Muž „A“ 1978-1969 88
Čechová Markéta 6 km Ženy 1999-1979 89
Čepeláková Markéta Run For Fun 6 km Ženy 1999-1979 90
Čermák Slavomír 6 km Muž „A“ 1978-1969 91
Černá Petra Běžci Chomutov 6 km Ženy 1999-1979 92
Černá Růžena Rozběháme Most 6 km Ženy „A“ 1978-1969 93
Černý Tomáš 6 km Muži 1999-1979 431
Červená Alena 100 m Dívky 2011-2010
Červená Helena 700 m Dívky 2009-2008
Červený Daniel 700 m Hoši 2007-2006
Červený Ladislav 21 km Muž „A“ 1978-1969 6
Češková Lenka 6 km Ženy 1999-1979 95
Čížková Natálka Jirkov 50 m Dívky 2015 a mladší
Čoudková Klára 6 km Ženy 1999-1979 96
Denková Kristýna Běhy 6 km Dorostenky 2003-2002 97
Denková Mirka Běhny 6 km Ženy „A“ 1978-1969 98
Dix Alex 6 km Muži 1999-1979 430
Dolejš Vilém 6 km Muži 1999-1979 99
Doležel Patrik 700 m Hoši 2007-2006
Doležel Richard 6 km Muž „A“ 1978-1969 100
Dolnakova Denisa Běžci Chomutov 6 km Ženy 1999-1979 110
Donner Jakub 6 km Muži 1999-1979 101
Douda Jan Dálkový pochod Muži
Dráb Filip Nevix 6 km Junioři 2001-2000 102
Dráb Jiří Nevix 6 km Muž „A“ 1978-1969 103
Drahotská Sabina 6 km Ženy 1999-1979 104
Drahý Petr 6 km Muži „B“ 1968-1959 452
Drozdková Nikol 50 m Dívky 2014
Drozdková Viktorie 700 m Dívky 2007-2006
Dudek Vojtěch 100 m Hoši 2011-2010
Dudková Vladislava 6 km Ženy 1999-1979 107
Dufková Daniela SRTG Strupčice 6 km Ženy 1999-1979 108
Dvořák David 6 km Dorostenci 2003-2002 447
Dvořák Denis 100 m Hoši 2013-2012
Dvořák Ivan 6 km Muž „A“ 1978-1969 446
Dvořák Marek Chomutov 21 km Muž „A“ 1978-1969 445
Dvořáková Jana TJ Klášterec nad Ohří 21 km Ženy „A“ 1978-1969 7
Dvořáková Anna 100 m Dívky 2011-2010
Dvořáková Ema 700 m Dívky 2007-2006
Dvořáková Rosemarie 2100 m Dívky 2005-2004
Džambasov Filip 100 m Hoši 2013-2012
Džambasov Jakub 50 m Hoši 2015 a mladší
Elicar Vladimír 6 km Muž „A“ 1978-1969 109
Exnerová Naďa Dálkový pochod Ženy
Faigl Jaroslav 700 m Hoši 2009-2008
Faiglová Aneta PROFFA team 50 m Dívky 2015 a mladší
Faiglová Lenka 6 km Ženy „A“ 1978-1969 112
Faiglová Nikol PROFFA team 100 m Dívky 2013-2012
Fanta Lukáš Cobram 6 km Muži 1999-1979 113
Fauová Michaela Běžci Chomutov 6 km Ženy 1999-1979 114
Fialka František Běžci Chomutov 6 km Muž „A“ 1978-1969 421
Filipová Vladimíra 6 km Ženy „A“ 1978-1969 115
Firák Dominik Chomutov 6 km Muž „A“ 1978-1969 116
Firáková Daniel Náměstí 1. máje 700 m Dívky 2009-2008
Firáková Petra Chomutov 6 km Ženy 1999-1979 117
Fisková Kristýna 50 m Dívky 2014
Fišer Samuel 100 m Hoši 2013-2012
Flašková Jana Dálkový pochod Ženy
Fojtíková Nela 2100 m Dívky 2005-2004
Forejtová Irena 6 km Ženy „A“ 1978-1969 118
Formanová Nikola AK K&P 21 km Ženy 1999-1979 8
Franc Jaroslav Jirkov 6 km Muži 1999-1979 189
Francová Veronika Chomutov 6 km Ženy „A“ 1978-1969 94
Frýdlová Monika 6 km Ženy 1999-1979 119
Frydrychová Martina Strupčice 6 km Ženy „A“ 1978-1969 442
Fučík Michal 6 km Muži 1999-1979 120
Gaierová Michaela 6 km Ženy 1999-1979 121
Gál Pavel KK Chomutov 6 km Muž „A“ 1978-1969 440
Gaschlerová Kateřina Dubí 6 km Ženy 1999-1979 122
Giptner Jiri Bezecky krouzek Lucni 6 km Muž „A“ 1978-1969 123
Gonzorczyková Naďa Hopman Team Žatec 6 km Ženy „A“ 1978-1969 124
Hájková Jana Rozběháme Teplice 6 km Ženy „A“ 1978-1969 125
Halbgebauerová Jana 6 km Ženy 1999-1979 126
Hauer David Intersport Chomutov 6 km Muži 1999-1979 127
Hauer Petr 100 m Hoši 2011-2010
Havlíček Zdeněk 21 km Muži „B“ 1968-1959 449
Havlíčková Michaela trtiatlet karlovy vary 21 km Ženy „A“ 1978-1969 9
Havlín Petr Dálkový pochod Muži
Havlůjová Marcela 21 km Ženy „A“ 1978-1969 10
Havránková Barbora Běžci Chomutov 6 km Juniorky 2001-2000 128
Helesicová Petra SRTG Most 6 km Ženy „A“ 1978-1969 129
Hendrych Jiří 6 km Muž „A“ 1978-1969 130
Hendrychová Jiřina 6 km Ženy 1999-1979 131
Hendrychová Jitka 6 km Ženy „A“ 1978-1969 132
Hendrychová Jitka 6 km Ženy 1999-1979 133
Herman Kamil 6 km Muži 1999-1979 134
Heřmanová Nikol 100 m Dívky 2011-2010
Hipská Marie Dálkový pochod Ženy
Hladík Milan 6 km Muž „A“ 1978-1969 135
Hladíková Alena Otvice 6 km Ženy „A“ 1978-1969 136
Hlava Dominik Spořice 50 m Hoši 2015 a mladší
Hlava Martin Spořice 6 km Muži 1999-1979 137
Hlaváček Jirka Rozběháme Teplice 21 km Muž „A“ 1978-1969 138
Hlavánová Zdeňka Rozběháme Podbořany 6 km Ženy „A“ 1978-1969 139
Hlavová Lenka Spořice 6 km Ženy 1999-1979 140
Hlavová Simona 6 km Ženy 1999-1979 438
Hodic Ludek Klášterec nad Ohří 6 km Muž „A“ 1978-1969 141
Hodicová Radka Klášterec nad Ohří 6 km Ženy „A“ 1978-1969 142
Hojdarová Hana 21 km Ženy „A“ 1978-1969 11
Hokešová Adála 700 m Dívky 2009-2008
Holečková Natálie 50 m Dívky 2014
Holopírek Tomáš 6 km Muži 1999-1979 432
Holubová Eliška 100 m Dívky 2013-2012
Holubová Štěpánka 100 m Dívky 2013-2012
Horáková Šárka 6 km Ženy 1999-1979 143
Horníček Jiří Atletika Jirkov 700 m Hoši 2007-2006
Horníčková Zdeňka Atletika Jirkov 700 m Dívky 2007-2006
Horová Lada 6 km Ženy „A“ 1978-1969 144
Hošková Andrea 6 km Ženy 1999-1979 443
Hošková Kateřina Atletika Jirkov 700 m Dívky 2009-2008
Hovorka Jakub Běžecký kroužek Luční 6 km Dorostenci 2003-2002 145
Hovorka Miroslav běžeký kroužek Luční 6 km Muži „B“ 1968-1959 146
Hovorková Elen běžěcký kroužek Luční 100 m Dívky 2011-2010
Hovorková Michaela běžecký kroužek Luční 6 km Ženy „A“ 1978-1969 147
Hráská Kristýna 2100 m Dívky 2005-2004
Hrbek Matěj B&M RUN 6 km Dorostenci 2003-2002 148
Hrstka Jan Magna 6 km Muži 1999-1979 149
Hrstková Eliška 700 m Dívky 2009-2008
Hubený Jan SRTG Most 6 km Muž „A“ 1978-1969 457
Hublová Ivana 6 km Ženy 1999-1979 150
Hublová Ella 50 m Dívky 2015 a mladší
Hublová Valerie 100 m Dívky 2011-2010
Hublová Viktorie 700 m Dívky 2007-2006
Hudáková Helena BK Žatec 6 km Ženy „B“ 1968-1959 151
Huňady Jaroslav Droužkovice 6 km Muž „A“ 1978-1969 152
Huňadyová Renata 6 km Ženy „A“ 1978-1969 153
Hvozda Martin SRTG Chomutov 6 km Muži 1999-1979 448
Hvozdová Barbora 6 km Ženy 1999-1979 154
Hykl David Spořice 50 m Hoši 2014
Hyksová Aneta Sokol Spořice 6 km Juniorky 2001-2000 156
Hyksová Veronika Sokol Spořice 700 m Dívky 2009-2008
Hyksová Natálie Sokol 700 m Dívky 2009-2008
Chabrová Martina 6 km Ženy 1999-1979 157
Chloupek Martin Dálkový pochod Muži
Chlumecká Jana SRTG Most 6 km Ženy 1999-1979 158
Chrpová Michaela 21 km Ženy „B“ 1968-1959 12
Imr Martin 6 km Muži 1999-1979 159
Išler Lukáš 6 km Muži 1999-1979 160
Jabůrková Věra 6 km Ženy 1999-1979 161
Jágerská Kateřina 6 km Ženy 1999-1979 162
Jakubec Dušan SRTG Most 6 km Muži 1999-1979 163
Jandová Lenka AVANTI Most 6 km Ženy „B“ 1968-1959 165
Jandová Natalie 700 m Dívky 2007-2006
Janeček Petr MOST 6 km Muži 1999-1979 166
Janošťák Josef Běžci Chomutov 6 km Dorostenci 2003-2002 167
Janoušek Ondřej Florbal Žatec 700 m Hoši 2007-2006
Janoušek Petr 21 km Muž „A“ 1978-1969 13
Janoušek Radek COBRAM TEAM 6 km Muž „A“ 1978-1969 168
Janoušková Markéta 6 km Ženy 1999-1979 169
Janoušková Veronika VK SEVER ŽATEC 6 km Dorostenky 2003-2002 170
Jánský Lukáš 6 km Muži 1999-1979 171
Jantač David Jirkov 6 km Muž „A“ 1978-1969 172
Javornický Tomáš DBK Kadaň 21 km Muž „A“ 1978-1969 217
Jeřábek Jaroslav VT Chomutov 6 km Muž „A“ 1978-1969 174
Jeřábek Matěj VT Chomutov 6 km Dorostenci 2003-2002 175
Ježková Karolína 6 km Ženy 1999-1979 176
Jíchová Kateřina 6 km Ženy 1999-1979 177
Jílek Tomáš Havraň 6 km Muži 1999-1979 178
Jílek Tomáš Havraň 6 km Dorostenci 2003-2002 179
Jindriskova Klara 100 m Dívky 2013-2012
Jiráček Petr MP Chomutov 21 km Veteráni 1958 a starší 15
Jirásek Jakub 6 km Muži 1999-1979 182
Jirásková Veronika 6 km Ženy 1999-1979 183
Jirout Petr 6 km Muži 1999-1979 184
Jonáš Karel BK Spořice 50 m Hoši 2014
Jonášová Josefína BK Spořice 50 m Dívky 2015 a mladší
Jonášová Matylda BK Spořice 50 m Dívky 2015 a mladší
Jurenkova Jitka 6 km Ženy 1999-1979 185
Jurenková Kristýna 6 km Dorostenky 2003-2002 186
Kabelák Josef Rozběháme Most 100 m Hoši 2011-2010
Kabeláková Lucie Rozběháme Most 700 m Dívky 2009-2008
Kadeřabková Inka SRTG Strupčice 50 m Dívky 2015 a mladší
Kadeřábková Iva 6 km Ženy 1999-1979 435
Kadeřabková Petra SRTG Strupčice 6 km Ženy 1999-1979 187
Kalužný Michal Kosnárci 21 km Muži 1999-1979 22
Kaplan Vladimír Cobram team 6 km Muž „A“ 1978-1969 259
Karda Martin Dálkový pochod Muži
Kardová Jiřina Dálkový pochod Ženy
Karešová Zdeňka Běžci Chomutov 6 km Ženy „B“ 1968-1959 284
Karhan Josef 21 km Muži 1999-1979 17
Kelbichová Vendula KL Sport Most 21 km Ženy 1999-1979 26
Keplová Karolína Rozběhej Litvínov 100 m Dívky 2013-2012
Khůn Daniel 6 km Muž „A“ 1978-1969 180
Khun Jakub 6 km Muži 1999-1979 427
Kindl Karel 21 km Muž „A“ 1978-1969 18
Kinter Tomáš 6 km Muži 1999-1979 190
Klečková Libuše SRTG Strupčice 6 km Ženy „A“ 1978-1969 191
Kment Ondřej 50 m Hoši 2014
Kment Pavel Náhodné setkání 6 km Muži 1999-1979 192
Kňáva Tomáš Běžci Chomutov 6 km Muži 1999-1979 425
Kňavová Daniela Spořice 6 km Juniorky 2001-2000 155
Kniha Tomáš 6 km Dorostenci 2003-2002 193
Kobík Martin Cobram Team PPC 21 km Muži 1999-1979 19
Kocúmová Jitka 6 km Ženy „A“ 1978-1969 437
Kočí Marcel 6 km Muž „A“ 1978-1969 434
Kočová Monika 6 km Ženy 1999-1979 194
Kohler Roland 6 km Muži „B“ 1968-1959 195
Kohoutek Tomáš Emty Legs CC 21 km Muži 1999-1979 20
Kolčavová Miloslava Dálkový pochod Ženy
Koleszár Jan 21 km Muži 1999-1979 21
Koleszárová Nikola 6 km Ženy 1999-1979 196
Kollárová Markéta 6 km Ženy „A“ 1978-1969 408
Konečná Anita 6 km Ženy „A“ 1978-1969 197
Konečná Lucie Dálkový pochod Ženy
Königová Natálie 2100 m Dívky 2005-2004
Kopecký Aleš 6 km Muži 1999-1979 199
Koranda Petr 6 km Muži 1999-1979 200
Korandová Lenka 6 km Ženy 1999-1979 201
Kořánová Kristýna 6 km Ženy 1999-1979 202
Kořinek Tomislav 6 km Muži 1999-1979 450
Kosek Jaroslav Dálkový pochod Muži
Koskova Katerina Dálkový pochod Ženy
Koskubová Klára Rozběháme Most 6 km Ženy 1999-1979 203
Kosnar Stanislav Kosnárci 6 km Muž „A“ 1978-1969 205
Kosnarová Kamila Kosnárci 700 m Dívky 2009-2008
Kostková Jana 6 km Ženy „A“ 1978-1969 206
Kostková Jitka Běžci Chomutov 6 km Ženy „A“ 1978-1969 207
Kostková Michaela Solargie 6 km Ženy 1999-1979 283
Kotrbatý Vladimír 6 km Muž „A“ 1978-1969 208
Koutný Martin Marťas RUN 6 km Muži 1999-1979 209
Kováč Eduard TJ Klášterec nad Ohří 50 m Hoši 2015 a mladší
Kováč Tobiáš TJ Klášterec nad Ohří 100 m Hoši 2011-2010
Kovalová Sandra 6 km Ženy 1999-1979 210
Kovářová Zuzana 21 km Ženy 1999-1979 426
Kráková Johanka 700 m Dívky 2009-2008
Král Jan 700 m Hoši 2007-2006
Král Petr Magna 6 km Muži 1999-1979 212
Králíčková Petra Běžci Chomutov-SRTG Strupčice 6 km Ženy „A“ 1978-1969 213
Králová Kateřina 100 m Dívky 2011-2010
Krampera Lukáš 6 km Muži 1999-1979 214
Krátilová Hana 21 km Ženy 1999-1979 23
Krátilová Agáta 100 m Dívky 2013-2012
Krátká Marina 6 km Ženy 1999-1979 215
Kratochviílová Milena Dálkový pochod Ženy
Krejčová Mirka Rozběháme Teplice 6 km Ženy „A“ 1978-1969 216
Krejzová Ivana Spořice 6 km Ženy „A“ 1978-1969 428
Kroužek Jan Jirkov 6 km Muž „A“ 1978-1969 219
Kroužek Ondřej Jirkov 6 km Dorostenci 2003-2002 220
Kršová Michaela 21 km Ženy 1999-1979 211
Křivdová Lucie Dálkový pochod Ženy
Kubáč Miroslav FIRO-tour 6 km Muži 1999-1979 222
Kubelka Luboš Magna 6 km Muž „A“ 1978-1969 224
Kubeš Marek 6 km Muži 1999-1979 225
Kubeš Dominik 50 m Hoši 2014
Kubeš Matěj 700 m Hoši 2009-2008
Kubeš Miloslav 6 km Muž „A“ 1978-1969 226
Kubicová Jana 6 km Ženy „A“ 1978-1969 444
Kubíková Knihová Jana 6 km Ženy 1999-1979 227
Kubovič Daniel Dukla Spořice 6 km Muži 1999-1979 228
Kubovič Daniel Dukla Spořice 700 m Hoši 2007-2006
Kubricht Jonáš 700 m Hoši 2009-2008
Kubrichtová Dita 6 km Ženy „A“ 1978-1969 229
Kubrt Václav 6 km Muži „B“ 1968-1959 230
Kubrtová Vendulka Tj Klášterec nad Ohří 700 m Dívky 2007-2006
Kučera Ondrášek 50 m Hoši 2015 a mladší
Kučera Ladislav 6 km Muži 1999-1979 231
Kučerová Ivana 100 m Dívky 2013-2012
Kučerová Lucie Chomutov 6 km Ženy 1999-1979 232
Kučerová Romana 6 km Ženy „A“ 1978-1969 233
Kuchařík Pavel AČR 6 km Muž „A“ 1978-1969 234
Kujíček Michal BK Spořice 21 km Muži 1999-1979 24
Kujíčková Kateřina BK Spořice Dálkový pochod Ženy
Kujíčková Kateřina BK Spořice 100 m Dívky 2011-2010
Kujíčková Tereza BK Spořice 700 m Dívky 2007-2006
Kukuča Milan SRTG Strupčice 6 km Muži 1999-1979 235
Kukučová Anna SRTG Strupčice 6 km Ženy 1999-1979 236
Kukučová Viktorie SRTG Strupčice 100 m Dívky 2013-2012
Kulhánková Lucie 6 km Juniorky 2001-2000 237
Kundratová Laura 50 m Dívky 2015 a mladší
Kutílková Adéla SRTG Most 700 m Dívky 2009-2008
Kutílková Kateřina SRTG Most 6 km Ženy 1999-1979 238
Kužel Milan 6 km Muži 1999-1979 239
Kuželová Michaela 6 km Ženy 1999-1979 240
Kuželová Tereza 6 km Dorostenky 2003-2002 241
Laube Ema 100 m Dívky 2013-2012
Laube Pavlína Rozběháme Teplice 6 km Ženy 1999-1979 243
Laube Viktorie 50 m Dívky 2014
Laufková Katerina 6 km Ženy 1999-1979 244
Lencová Lenka Rozběháme Most 6 km Ženy „A“ 1978-1969 245
Lhotský Ludvík 6 km Muž „A“ 1978-1969 246
Liebig Vilém Chomutov 21 km Muži „B“ 1968-1959 25
Lišková Jana 50 m Dívky 2015 a mladší
Loukota Richard 700 m Hoši 2007-2006
Luč Jaroslav AK Bílina 6 km Muži 1999-1979 218
Luxa Michal Běžci Chomutov 6 km Muži 1999-1979 248
Luxová Eliška Běžci Chomutov 50 m Dívky 2015 a mladší
Luxová Emma Běžci Chomutov 50 m Dívky 2015 a mladší
Lysoňková Věra Dálkový pochod Ženy
Maděrová Bára Běžci Most 700 m Dívky 2007-2006
Maděrová Mirka Běžci Most 6 km Ženy „A“ 1978-1969 249
Mach Martin 50 m Hoši 2015 a mladší
Mach Roman Dálkový pochod Muži
Mácha Lukáš 100 m Hoši 2011-2010
Machacek Jan 100 m Hoši 2013-2012
Machova Andrea Dálkový pochod Ženy
Machová Viktorie 100 m Dívky 2013-2012
Majerová Hana Chomutov 6 km Dorostenky 2003-2002 250
Majerová Petra Chomutov 6 km Ženy 1999-1979 251
Maňasová Eliška 700 m Dívky 2009-2008
Manertová Radka Rozběhej Litvínov 6 km Ženy „A“ 1978-1969 252
Marek Jakub 6 km Muži 1999-1979 253
Mareš Pavel 100 m Hoši 2011-2010
Mareš Tomáš 50 m Hoši 2015 a mladší
Marhoulová Ivana Šneci v běhu. 6 km Ženy „A“ 1978-1969 254
Marková Emma 700 m Dívky 2007-2006
Marková Kateřina 6 km Ženy 1999-1979 255
Marková Nella 50 m Dívky 2014
Marková Veronika 6 km Ženy 1999-1979 256
Martínek Karel TRANSFORMERS42 6 km Muži 1999-1979 257
Martínková Kateřina TRANSFORMERS42 6 km Ženy 1999-1979 258
Martínková Kira TRANSFORMERS42 50 m Dívky 2015 a mladší
Martínková Pavlínka 700 m Dívky 2009-2008
Martínková Viktorie TRANSFORMERS42 100 m Dívky 2013-2012
Martinová Karolínka 100 m Dívky 2011-2010
Martinovcová Bohdana 6 km Ženy 1999-1979 67
Mašek Martin Krasobruslařský klub Chomutov 21 km Muži „B“ 1968-1959 27
Mašková Markéta Krasobruslařský klub Chomutov 700 m Dívky 2009-2008
Mašková Martina Krasobruslařský klub Chomutov 6 km Ženy „A“ 1978-1969 260
Mašlová Anna BK Spořice 50 m Dívky 2014
Mašlová Barbora BK Spořice 100 m Dívky 2011-2010
Maťáková Petra Cobram Team 6 km Ženy 1999-1979 261
Matějovic Petr Čertík 6 km Muži 1999-1979 262
Matošková Simona 6 km Ženy „A“ 1978-1969 263
Matošková Veronika 6 km Ženy 1999-1979 264
Matula David Chomutov 6 km Muži 1999-1979 265
Matulová Iveta 6 km Ženy 1999-1979 266
Matuška Matěj 700 m Hoši 2007-2006
Matušková Hana 6 km Ženy „A“ 1978-1969 267
Matzková Jitka 6 km Ženy „A“ 1978-1969 268
Mayerová Eva 6 km Ženy 1999-1979 339
Mayerová Eva ČEZ 6 km Ženy 1999-1979 30
Menhardová Kateřina 2100 m Dívky 2005-2004
Menhardová Lucie TJ Veros Chomutov 700 m Dívky 2009-2008
Mertl Denis 6 km Junioři 2001-2000 429
Michalec Vladimír 700 m Hoši 2009-2008
Michalová Jana 6 km Ženy „A“ 1978-1969 269
Mikulková Natálie AK Most 700 m Dívky 2007-2006
Milotová Andrea 6 km Ženy 1999-1979 270
Minaříková Michaela LoTe 6 km Ženy „A“ 1978-1969 271
Minaříková Šárka Dálkový pochod Ženy
Mládek Josef Dálkový pochod Muži
Molnárová Petra Rozběháme Podbořany 6 km Ženy „A“ 1978-1969 273
Motvičková Kristýna 6 km Ženy 1999-1979 274
Moutelík Tomáš 700 m Hoši 2009-2008
Mrkáčková Jana BK Spořice 6 km Ženy 1999-1979 275
Mrkáčková Terezka BK Spořice 100 m Dívky 2013-2012
Mucha Martin Dálkový pochod Muži
Müller Jakub 100 m Hoši 2011-2010
Müller Jan 50 m Hoši 2014
Müller Tomáš Dálkový pochod Muži
Müllerová Magda Dálkový pochod Ženy
Musil Aleš 21 km Muž „A“ 1978-1969 28
Musil Petr 21 km Muž „A“ 1978-1969 29
Mutlová Eva 6 km Ženy 1999-1979 276
Nádaská Renata 6 km Ženy 1999-1979 277
Nádaský Matyáš TJ VTŽ Chomutov 700 m Hoši 2009-2008
Nádaský Patrik 6 km Muž „A“ 1978-1969 278
Nádaský Tobiáš TJ VTŽ Chomutov 100 m Hoši 2011-2010
Nagyová Věra Klášterec nad Ohří 6 km Ženy „A“ 1978-1969 279
Němcová Iveta Intersport Chomutov 6 km Ženy „A“ 1978-1969 280
Němeček Jakub 100 m Hoši 2013-2012
Němečková Verony 100 m Dívky 2011-2010
Neradová Bohuslava 6 km Ženy „A“ 1978-1969 281
Nestler Miroslav Běžci Chomutov 6 km Muži 1999-1979 282
Nestlerová Andrea 50 m Dívky 2014
Nina Utěkalová Eliška 100 m Dívky 2013-2012
Nobst Pavel 6 km Muži „B“ 1968-1959 287
Nobstová Dita 6 km Ženy „A“ 1978-1969 460
Novák Jakub 21 km Muži 1999-1979 31
Novák Pavel Běžecký kroužek Luční 6 km Muži „B“ 1968-1959 285
Novakovská Nikola SRTG Strupčice 700 m Dívky 2009-2008
Novotný Adam 6 km Junioři 2001-2000 242
Novotný Michal Orasín 6 km Muži 1999-1979 288
Novotný Radek 6 km Muž „A“ 1978-1969 451
Nuc Jan 50 m Hoši 2015 a mladší
Nucová Magdalena 6 km Ženy 1999-1979 289
Nucová Pavla 6 km Ženy „B“ 1968-1959 290
Onuščák Petr 100 m Hoši 2011-2010
Oravcová Miluše Běhny Chomutov 6 km Ženy „B“ 1968-1959 291
Oravcová Štěpánka 6 km Ženy 1999-1979 292
Oravec Vít 6 km Muži 1999-1979 293
Ostopenkova Petra 21 km Ženy 1999-1979 32
Ouzká Eliška Jirkov 100 m Dívky 2011-2010
Ouzká Petra Jirkov 6 km Ženy 1999-1979 294
Ouzká Štěpánka Atletika Jirkov 700 m Dívky 2007-2006
Ouzký Stanislav Jirkov 21 km Muž „A“ 1978-1969 33
Ouzký Tomáš Otvice 21 km Muž „A“ 1978-1969 34
Ouzký Vítek TJ VTŽ Chomutov 2100 m Hoši 2005-2004
Panitz Erich SRTG Most 6 km Muži 1999-1979 295
Pánková Jana Běžci Chomutov 6 km Ženy 1999-1979 296
Panoška Štěpán 700 m Hoši 2007-2006
Panošková Lenka 6 km Ženy „A“ 1978-1969 297
Pásztor Jan Magna Spořice 6 km Muži 1999-1979 298
Patík Jiří TJ VTŽ Chomutov 6 km Muž „A“ 1978-1969 299
Paučula Roman 6 km Muž „A“ 1978-1969 300
Paučulová Veronika 6 km Ženy 1999-1979 301
Pelc Jaroslav Běžci Chomutov 21 km Muž „A“ 1978-1969 35
Pelly Ctibor 6 km Muž „A“ 1978-1969 302
Pelly Ctibor 100 m Hoši 2011-2010
Pelly Zuzana Dálkový pochod Ženy
Perglova Alena Chomutov 6 km Ženy „B“ 1968-1959 303
Pešek Martin Empty Legs 6 km Muž „A“ 1978-1969 304
Pešková Adéla empty legs 6 km Ženy 1999-1979 305
Pešková Tereza empty legs 700 m Dívky 2009-2008
Petlan Zdeněk Spořice 700 m Hoši 2009-2008
Petra Králíčková Běžci Chomutov 6 km Ženy 1999-1979 306
Petrásková Lenka soukromé 6 km Ženy „A“ 1978-1969 307
Petrovič Daniel Magna 6 km Muži 1999-1979 309
Pichlík Lukáš 6 km Muži 1999-1979 310
Pilek Jakub SRTG STRUPČICE 6 km Muži 1999-1979 311
Pileková Andrea SRTG Strupčice 6 km Ženy 1999-1979 312
Plačková Michaela 6 km Ženy 1999-1979 313
Počta Martin Forrest Gump team 6 km Muži 1999-1979 314
Počta Vladimír Forrest Gump team 6 km Muži 1999-1979 315
Podběhlá Věra 6 km Ženy „B“ 1968-1959 316
Podrázký Jiří Dálkový pochod Muži
Podzimková Jaroslava Rozběhej Litvínov 6 km Ženy „A“ 1978-1969 317
Pöplová Romana 21 km Ženy „B“ 1968-1959 38
Pospíšil František Běžci CV 21 km Muži 1999-1979 16
Potrebuješ Jan Běžci Chomutov 6 km Muži „B“ 1968-1959 204
Prager Michal 6 km Dorostenci 2003-2002 318
Pravcová Alexandra Sasa & Jane RUN 6 km Ženy 1999-1979 319
Princová Veronika Rozběháme Teplice 6 km Ženy 1999-1979 320
Procházka Luděk 700 m Hoši 2007-2006
Prochazkova Adéla TJ Klášterec nad Ohří 700 m Dívky 2007-2006
Prochazkova Simonka Klášterec nad Ohří 50 m Dívky 2014
Procházková Eva 6 km Ženy „B“ 1968-1959 433
Procházková Nela 700 m Dívky 2009-2008
Prokeš Dušan TJ DNT Kadaň 6 km Muž „A“ 1978-1969 321
Prokeš Karel Obec Spořice 6 km Muži „B“ 1968-1959 322
Prokešová Renata Běžci Chomutov 6 km Ženy „A“ 1978-1969 323
Prošková Anežka VTŽ Chomutov 6 km Dorostenky 2003-2002 324
Průcha Oldřich 21 km Muži „B“ 1968-1959 39
Průchová Jana 6 km Ženy „A“ 1978-1969 325
Průša Lukáš 6 km Muži 1999-1979 326
Přibylová Klaudie 700 m Dívky 2009-2008
Přibylová Michaela Šlápoty Dálkový pochod Ženy
Přinda Marek Klášterecké běhny 21 km Muži 1999-1979 40
Puršová Simona FIRO-tour 6 km Ženy „A“ 1978-1969 327
Radová Zuzana 700 m Dívky 2007-2006
Raisr Jaromír Klub Krušnohorců Jirkov 6 km Veteráni 1958 a starší 328
Rajkovová Marta Rozběháme Podbořany 6 km Ženy „A“ 1978-1969 329
Rebej Lukáš SRTG Strupčice 6 km Muži 1999-1979 331
Rebl Jakub Žatec 6 km Muži 1999-1979 60
Reblová Klára 6 km Ženy 1999-1979 332
Repáčová Marcela 6 km Ženy „A“ 1978-1969 333
Réz Ludvík TJ DNT Cykloteam Chomutov 21 km Muž „A“ 1978-1969 41
Ringlerová Anna Chomutov 100 m Dívky 2011-2010
Robelová Lucie 6 km Ženy 1999-1979 342
Rohlenoup Kamil 6 km Muži 1999-1979 439
Romanová Tereza AK Most 700 m Dívky 2009-2008
Rottová Jana 6 km Ženy 1999-1979 335
Růžičková Zuzana Rozběháme Most a okolí 6 km Ženy 1999-1979 336
Růžková Michaela 6 km Ženy 1999-1979 337
Rybáčková Soňa MK Kladno 21 km Ženy 1999-1979 42
Rýdl Petr Cobram Team PPC 6 km Muži 1999-1979 338
Řeháková Klára 700 m Dívky 2007-2006
Sagi Jan 6 km Muži 1999-1979 340
Sagi Katarina Dálkový pochod Ženy
Sagi Laura 100 m Dívky 2013-2012
Sapouček Miroslav 21 km Muž „A“ 1978-1969 454
Seifert Filip 100 m Hoši 2011-2010
Schmieder Oto SRTG Strupčice 21 km Muži 1999-1979 43
Skalická Lucie Dálkový pochod Ženy
Sklenka Milan Cobram team ppc 6 km Muži „B“ 1968-1959 341
Slabyhoudová Lucie Dálkový pochod Ženy
Sládek Vladimír Srtg Strupčice 6 km Muži 1999-1979 343
Smažík Jakub 100 m Hoši 2011-2010
Smažíková Nela 100 m Dívky 2013-2012
Smidová Petra Unicorn Power 6 km Ženy 1999-1979 344
Smrž Ladislav Běžci Chomutov 21 km Muži 1999-1979 286
Sofie Březinová Anna 50 m Dívky 2015 a mladší
Sochor Josef Běžci Chomutov 6 km Muži 1999-1979 345
Sochor Marek 100 m Hoši 2013-2012
Sochorová Klára Běžci Chomutov 6 km Ženy 1999-1979 346
Solinova Karolinka 100 m Dívky 2011-2010
Sombota Jiří 100 m Hoši 2013-2012
Sombota Martin 50 m Hoši 2014
Sombota Petr 6 km Muži 1999-1979 347
Sombotová Kateřina 21 km Ženy 1999-1979 44
Sombotová Nikol 50 m Dívky 2015 a mladší
Stanečka Jan Chomutov 50 m Hoši 2014
Stanečka Ondřej Chomutov 50 m Hoši 2014
Stanečková Michaela Chomutov 21 km Ženy 1999-1979 45
Stará Tereza Rozběhej Litvínov 6 km Ženy 1999-1979 348
Stareček Dušan 6 km Muž „A“ 1978-1969 349
Stárková Tereza Běžci Chomutov 6 km Ženy 1999-1979 350
Stecker Luděk Sweep Ultimate Gym Chomutov 6 km Muž „A“ 1978-1969 351
Steckerová Barbora 100 m Dívky 2013-2012
Steckerová Iva 6 km Ženy 1999-1979 352
Steckerová Klárka 100 m Dívky 2013-2012
Stehlikova Radka Běžci Chomutov 21 km Ženy „A“ 1978-1969 14
Steiner Josef Čerti ze severu 6 km Muž „A“ 1978-1969 353
Steinerovi Běžci Chomutov 6 km Muž „A“ 1978-1969 77
Stejskal Petr Magna 6 km Muž „A“ 1978-1969 354
Stetinova Jana 2100 m Dívky 2005-2004
Stiftelová Martina 6 km Ženy „A“ 1978-1969 422
Stodůlka Petr Rugby club Liberec 21 km Muži 1999-1979 46
Straka František Pirati Chomutov 700 m Hoši 2007-2006
Straková Iva Beavers Chomutov 700 m Dívky 2007-2006
Studničková Lucie 6 km Ženy 1999-1979 272
Stumpf Michal Most 21 km Muži 1999-1979 47
Suchánková Tereza Dálkový pochod Ženy
Suchopárková Tereza TJ Veros Chomutov 700 m Dívky 2009-2008
Sušický Ondřej 6 km Dorostenci 2003-2002 173
Svatoš Jiří Dálkový pochod Muži
Svoboda Roman Unicorn Power 6 km Muži 1999-1979 356
Sýkora Jakub Upíři Zadní Vinohrady 100 m Hoši 2011-2010
Sýkora Lukáš SRTG Litvínov 6 km Muži 1999-1979 357
Sýkora Pavel 6 km Muži 1999-1979 358
Sýkorová Adela 100 m Dívky 2013-2012
Sýkorová Jitka Mně se nechce 6 km Ženy 1999-1979 359
sýkorová zuzana Upíři Zadní Vinohrady 100 m Dívky 2013-2012
Šebesta Jakub 6 km Muži 1999-1979 360
Šebestová Zdenka 6 km Ženy „A“ 1978-1969 361
Šilhová Eva 6 km Ženy 1999-1979 362
Šimoňák Milan 6 km Muži 1999-1979 247
Šindelář Libor 6 km Muž „A“ 1978-1969 363
Široká Natálie 6 km Dorostenky 2003-2002 364
Škaloudová Petra Běžci Chomutov 6 km Ženy „A“ 1978-1969 365
Škota Jan BK Spořice 6 km Muži 1999-1979 424
Škota Jan BK Spořice 50 m Hoši 2015 a mladší
Šlapák Zdeněk Sweep ultimate gym 21 km Muž „A“ 1978-1969 48
Šmejkal Vladislav Vysoká Pec 6 km Muži 1999-1979 366
Šmídová Barbora 6 km Ženy 1999-1979 367
Šmídová Petra Unicorn Power 6 km Ženy 1999-1979 330
Šobáň Martin Unicorn Power 6 km Muži 1999-1979 368
Šofrová Natálie 6 km Ženy 1999-1979 369
Šolta Marcel SRTG Strupčice 6 km Muž „A“ 1978-1969 370
Španěl Martin 6 km Muži 1999-1979 371
Šrámková Monika 6 km Ženy „A“ 1978-1969 181
Šroufková Lenka 6 km Ženy „B“ 1968-1959 456
Štefanov Milan 6 km Muži „B“ 1968-1959 459
Štěch Martin AK Bílina 21 km Muž „A“ 1978-1969 49
Štěchová Jana Rozbehame Teplice a okoli 6 km Ženy „A“ 1978-1969 372
Štembergová Zuzana Rozběháme Teplice 6 km Ženy „A“ 1978-1969 373
Štětinová Květa 6 km Dorostenky 2003-2002 374
Štětinová Kveta 6 km Ženy „A“ 1978-1969 355
Štětinová Květuše 6 km Ženy „A“ 1978-1969 105
Štolfa Ladislav 6 km Dorostenci 2003-2002 453
Štolfová Jana 6 km Ženy „A“ 1978-1969 458
Šulc Jiří 21 km Muži 1999-1979 50
Šultová Lucie SRTG Strupčice 6 km Ženy 1999-1979 375
Šustrová Pavlína Dálkový pochod Ženy
Tichý Václav Cobran Team PPC 6 km Muži 1999-1979 106
Titlová Karolína 6 km Ženy 1999-1979 376
Trčálek Jan 100 m Hoši 2013-2012
Trnková Štěpánka 6 km Ženy „A“ 1978-1969 377
Trunecek Miroslav Spořice 21 km Muž „A“ 1978-1969 51
Trunečková Agáta Spořice 50 m Dívky 2015 a mladší
Tržická Tereza Běžci Chomutov 700 m Dívky 2009-2008
Tržický Lukáš Běžci Chomutom 6 km Muži 1999-1979 378
Tržický Tomáš Běžci Chomutov 100 m Hoši 2013-2012
Ťupa Jiří 100 m Hoši 2013-2012
Uldrichová Zdeňka 6 km Ženy 1999-1979 379
Ulrich Martin Chomutov 100 m Hoši 2013-2012
Ulrich Václav Chomutov 700 m Hoši 2009-2008
Ulrichová Zuzana Běžci Chomutov 6 km Ženy 1999-1979 380
Ulrych David SRTG MOST 6 km Muž „A“ 1978-1969 188
Unger Miroslav Most 21 km Muž „A“ 1978-1969 52
Utěkal Libor Běžím,tedy jedu 6 km Muži 1999-1979 381
Utěkalová Soňa Báječné ženy v běhu 6 km Ženy 1999-1979 382
Vadlejch Jakub Vadlejši 50 m Hoši 2015 a mladší
Vadlejch Jiri Vadlejši 6 km Muž „A“ 1978-1969 383
Vadlejchová Michaela Vadlejši 6 km Ženy „A“ 1978-1969 384
Vágner Dušan Magna 6 km Muži 1999-1979 385
Vágnerová Veronika VitaSport.cz 6 km Ženy „A“ 1978-1969 386
Valentová Miroslava 6 km Ženy 1999-1979 387
Valtlová Dominika 6 km Ženy 1999-1979 388
Vaníček Jiří Chomutov 21 km Veteráni 1958 a starší 53
Vaško Lukáš Louže Spořice 100 m Hoši 2011-2010
Vaško Martin Louže Spořice 6 km Muž „A“ 1978-1969 389
Vaško Vojta Louže Spořice 50 m Hoši 2014
Vávra Matyáš Okounov 6 km Dorostenci 2003-2002 390
Vávrová Lucie 6 km Ženy „A“ 1978-1969 391
Vávrů Augustýn TJ VTŽ Chomutov 50 m Hoši 2015 a mladší
Vávrů Ivana TJ VTŽ Chomutov 6 km Ženy 1999-1979 392
Večera František VTŽ Chomutov 6 km Veteráni 1958 a starší 221
Vepřeková Hana 6 km Ženy 1999-1979 223
Veselá Eva 2100 m Dívky 2005-2004
Veselá Iveta 2100 m Dívky 2005-2004
Veselý Martin 6 km Muž „A“ 1978-1969 393
Vincze Adam 100 m Hoši 2013-2012
Vincze Kryštof 100 m Hoši 2011-2010
Vítková Zuzana Most 21 km Ženy „B“ 1968-1959 54
Vitovský Petr Cukrar Most 6 km Muži „B“ 1968-1959 394
Vlachová Anna SRTG Strupčice 6 km Ženy 1999-1979 395
Vluštěk Jan 6 km Muži 1999-1979 436
Vodička Pavel 21 km Muži „B“ 1968-1959 455
Vohnout Martin SRTG Strupčice 6 km Muži 1999-1979 396
Vohnout Matěj SRTG Strupčice 100 m Hoši 2011-2010
Vondráček Daniel 6 km Dorostenci 2003-2002 397
Vondráček Matěj Dálkový pochod Muži
Vozdecká Natálie 50 m Dívky 2014
Vozdecký Lukáš 100 m Hoši 2011-2010
Vožehová Eliška 700 m Dívky 2009-2008
Vrána Jan Šlápoty Dálkový pochod Muži
Vránová Lenka Šlápoty Dálkový pochod Ženy
Vrbenská Dana Šlápoty Dálkový pochod Ženy
Vrbová Andrea 6 km Ženy „A“ 1978-1969 111
Vrbová Ema 50 m Dívky 2014
Vrbová Petra Běžci Chomutov 21 km Ženy 1999-1979 55
Vršanská Kateřina Run fór fun 6 km Ženy 1999-1979 398
Vršitá Magdalénka KK Chomutov 700 m Dívky 2009-2008
Vršitá Monika KK Chomutov 6 km Ženy „A“ 1978-1969 399
Vršitý Vojtěch 6 km Junioři 2001-2000 400
Vrzáková Veronika Rozběháme Teplice 6 km Ženy 1999-1979 401
Vyhlasová Martina 6 km Ženy 1999-1979 308
Wágner Mathias TJ Klášterec nad Ohří 50 m Hoši 2015 a mladší
Wagnerová Jitka 6 km Ženy „B“ 1968-1959 334
Wachtfeidl Denis Hasiči Spořice 700 m Hoši 2007-2006
WACHTFEIL Vojtěch Hasiči Spořice 100 m Hoši 2013-2012
Waiglová Martina 6 km Ženy 1999-1979 402
Waltera Michaela Team Bike Perštejn 6 km Ženy „A“ 1978-1969 403
Waltera Vladimír Team Bike Perštejn 6 km Muž „A“ 1978-1969 404
Weberová Romana 6 km Ženy „A“ 1978-1969 405
Werschallová Veronika 21 km Ženy 1999-1979 56
Zádrapová Iveta Dálkový pochod Ženy
Zahálková Alžběta 700 m Dívky 2007-2006
Zahálková Ilona Šlápoty Dálkový pochod Ženy
Záhorčíková Michaela 6 km Ženy 1999-1979 406
Zahrádka Václav 6 km Junioři 2001-2000 407
Zachová Kateřina 6 km Ženy 1999-1979 409
Záleská Ivana 6 km Ženy 1999-1979 410
Záleský Adam 100 m Hoši 2013-2012
Záleský Tadeáš 100 m Hoši 2011-2010
Zattovič Agáta SRTG Strupčice 100 m Dívky 2013-2012
Zavřel Jiří Run For Fun 6 km Muži 1999-1979 411
Zavřel Tomáš Run For Fun 6 km Muži 1999-1979 412
Zbuzek Jaroslav 21 km Muži „B“ 1968-1959 57
Zbuzková Blanka 21 km Ženy 1999-1979 58
Zedková Romana 6 km Ženy „A“ 1978-1969 198
Zelenka Marcel Florbal Chomutov 6 km Dorostenci 2003-2002 413
Zezula Vit 700 m Hoši 2009-2008
Zezulova Alena 6 km Ženy „A“ 1978-1969 414
Zezulová Elena 100 m Dívky 2011-2010
Zich Roman 21 km Muži „B“ 1968-1959 415
Zich Rostislav 6 km Muži 1999-1979 416
Zlata Jakub Zlaťáci 700 m Hoši 2009-2008
Zlata Jan Zlaťáci 100 m Hoši 2011-2010
Zlatová Adéla Zlaťáci 6 km Ženy 1999-1979 417
Zollpriesterová Barbora Hrušovany 6 km Ženy 1999-1979 418
Zubková Eliška 100 m Dívky 2011-2010
Žák Michal RUN FOR FUN 6 km Dorostenci 2003-2002 419
Žáková Karla 100 m Dívky 2011-2010
Žáková Hana RUN FOR FUN 700 m Dívky 2009-2008
Žáková Jitka RUN FOR FUN 6 km Ženy 1999-1979 420
Žaloudek Jiří 6 km Muži 1999-1979 164
Žemba Jaroslav Dálkový pochod Muži
Žembová Kateřína Dálkový pochod Ženy
Žohová Zuzana 100 m Dívky 2013-2012

STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH

Trať Kategorie Počet závodníků
6 km Ženy 1999-1979 118
6 km Muži 1999-1979 87
6 km Ženy „A“ 1978-1969 77
6 km Muž „A“ 1978-1969 52
700 m Dívky 2009-2008 29
Dálkový pochod Ženy 26
100 m Dívky 2013-2012 24
100 m Hoši 2011-2010 22
700 m Dívky 2007-2006 18
21 km Muž „A“ 1978-1969 18
50 m Dívky 2015 a mladší 18
100 m Dívky 2011-2010 17
21 km Muži 1999-1979 16
6 km Dorostenci 2003-2002 15
100 m Hoši 2013-2012 14
21 km Ženy 1999-1979 14
Dálkový pochod Muži 14
700 m Hoši 2007-2006 14
50 m Hoši 2015 a mladší 13
6 km Muži „B“ 1968-1959 12
700 m Hoši 2009-2008 11
6 km Ženy „B“ 1968-1959 11
50 m Hoši 2014 10
50 m Dívky 2014 10
2100 m Dívky 2005-2004 9
21 km Muži „B“ 1968-1959 8
6 km Dorostenky 2003-2002 8
6 km Junioři 2001-2000 6
21 km Ženy „A“ 1978-1969 5
6 km Veteráni 1958 a starší 4
6 km Juniorky 2001-2000 4
21 km Ženy „B“ 1968-1959 3
21 km Veteráni 1958 a starší 2
2100 m Hoši 2005-2004 1
Celkem 710