Detail závodu

Dobroběh

Soběslav

Běh

Datum a prezentace

DATUM ZÁVODU

22.09.2018

DATUM A ČAS PREZENTACE

Detaily závodu

DÉLKA ZÁVODU / TRATĚ

Klasika 6,7 km

Klasika T4 6,7 km

Army 6,5 km

Army T4 6,5 km

Děti klasika 500 m

Děti army 400 m

Pořadatel a kontakt

Diakonie Rolnička


Tel.: 733 127 041
dobrobeh@rolnicka.cz

WEB
STRUČNÉ INFO O ZÁVODU: Diakonie Rolnička ve spolupráci se 42. mechanizovaným praporem a Rozběháme Česko pořádají druhý ročník dobročinného běžeckého závodu na podporu dobrovolnického centra Rolničky. Vybrat si můžete ze dvou tras - klasického běhu o délce 6,7 km a běhu s army překážkami o délce 6,5 km. Děti si mohou zaběhnnut 500 metrů klasický běh nebo 530 metrů army běh s překážkami. Všichni sice nemohou doběhnout první, pro nás však budou vítězi všichni, kdo poběží pro dobrou věc. Více informací najdete na http://dobrobeh.rolnicka.cz/.

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH

Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Platba
#3 #SILON el clasico numero 5 Klasika 6,7 km Tým ženy 1502
#4 #SILON el clasico numero 5 Klasika 6,7 km Tým ženy 1502
Adam Ivan #EDEŇÁCI 2 /ŠLECHTA 2 Army 6,5 km Army tým muži 2512
Adamová Aneta #EDEŇÁCI 2 /ŠLECHTA 2 Army 6,5 km Army tým ženy 2512
Adamová Aneta EDEŇÁCI 2 /ŠLECHTA 2 Army T4 6,5 km Čtyřčlenný tým A2512
Ambróšová Pavla Klasika 6,7 km Ženy 26 - 35 let 1062
Andrle Jaromír #ŠLECHŤÁCI 2 Army 6,5 km Army tým muži 2515
Arnošt Michal Arnoštovi.cz Army 6,5 km Muži 36 - 45 let 2106
Augustin Miloš #FARMTEC OZE Klasika 6,7 km Tým muži 1509
Bártů Jan Děti army 400 m 13 - 15 let 144
Bártů Jana #EDEŇÁCI 2 /ŠLECHTA 2 Army 6,5 km Army tým ženy 2512
Basík Šimon #Skauti Modříni Army 6,5 km Army tým muži 2516
Bauer Tomáš Army 6,5 km Muži 16 - 25 let 2010
Bendová Denisa Děti army 400 m 10 - 12 let 131
Bendová Denisa Děti klasika 500 m 10 - 12 let 43
Bendová Lenka Klasika 6,7 km Ženy 36 - 45 let 1054
Beňová Sofie Děti klasika 500 m 0 - 6 let 1
Bílá Kristýna Army 6,5 km Ženy 16 - 25 let 2037
Bílek Tibor Klasika 6,7 km Muži 16 - 25 let 1061
Bílek Tibor TJ Pilich Horní Skrýchov Děti army 400 m 7 - 9 let 117
Bílková Blanka TJ Pilich Horní Skrýchov Klasika 6,7 km Ženy 46+ let 1035
Bílý Filip Army 6,5 km Muži 16 - 25 let 2031
Bláha Tomáš #Rozběháme Soběslav Klasika 6,7 km Muži 36 - 45 let 1048
Bláha Jindřich Klasika 6,7 km Muži 46+ let 1029
Bláhová Ema Děti klasika 500 m 10 - 12 let 42
Bláhová Ema Děti army 400 m 10 - 12 let 130
Bočková Lucie Klasika 6,7 km Ženy 36 - 45 let 1007
Bodláková Kamila Army 6,5 km Ženy 26 - 35 let 2016
Boháč Pavel #SILON el clasico numero 2 Klasika 6,7 km Tým muži 1505
Bosik Matouš Děti army 400 m 7 - 9 let 148
Brada Hugo Děti army 400 m 7 - 9 let 141
Bradová Jurica Děti army 400 m 7 - 9 let 140
Bradová Petra Klasika 6,7 km Ženy 26 - 35 let 1047
Brom František Kundibádi Army 6,5 km Muži 26 - 35 let 2004
Bříza Dušan Army 6,5 km Muži 16 - 25 let 2104
Břízová Alena Klasika 6,7 km Ženy 16 - 25 let 1012
Bumbalkova Michaela Army 6,5 km Ženy 16 - 25 let 2077
Capouchová Nina Klasika 6,7 km Ženy 26 - 35 let 1005
Cícha Antonín Děti klasika 500 m 7 - 9 let 19
Čáp Luboš Klasika 6,7 km Muži 46+ let 1058
Čejková Rozarie Děti klasika 500 m 0 - 6 let 34
Čejkovská Eva Děti klasika 500 m 0 - 6 let 33
Černohorská Veronika Kundibádi Army 6,5 km Ženy 16 - 25 let 2007
Černý Jan Děti army 400 m 10 - 12 let 24
Čikešová Stanislava #Rolnička Klasika 6,7 km Tým ženy 1508
Čížek Josef #SILON 1 Army run for fun Army 6,5 km Army tým muži 2508
Čížková Lenka Kundibádi Army 6,5 km Ženy 16 - 25 let 2008
Čížková Šárka SILON 4 Army run for fun Army T4 6,5 km Čtyřčlenný tým A2506
Čížková Šárka #SILON 4 Army run for fun Army 6,5 km Army tým ženy 2506
Diviš Václav Army 6,5 km Muži 26 - 35 let 2019
Dolejší Jaroslav #SILON 1 Army run for fun Army 6,5 km Army tým muži 2508
Doležalová Lenka #SILON el clasico numero 4 Klasika 6,7 km Tým ženy 1504
Dolný Jan Army 6,5 km Muži 26 - 35 let 2088
Dostál Zdeněk Army 6,5 km Muži 26 - 35 let 2046
Doubek Martin #Šneci Army 6,5 km Army tým muži 2505
Doucha Marek Army 6,5 km Muži 16 - 25 let 2090
Dračka Jáchym #FS ČCE VS Klasika 6,7 km Tým muži 1511
Dračka Jáchym Army 6,5 km Muži 16 - 25 let 2049
Dračka Juda Děti klasika 500 m 7 - 9 let 48
Dračka Richard #FS ČCE VS Klasika 6,7 km Tým muži 1511
Dračka Richard FS ČCE VS Klasika T4 6,7 km Čtyřčlenný tým T1511
Dračka Richard Army 6,5 km Muži 36 - 45 let 2050
Dračková Lajla #FS ČCE VS Klasika 6,7 km Tým ženy 1511
Durdiak Daniel Děti army 400 m 7 - 9 let 110
Dušák Matej Děti army 400 m 10 - 12 let 155
Dušáková Denisa Děti army 400 m 7 - 9 let 154
Dušek Jaroslav Army 6,5 km Muži 36 - 45 let 2058
Dušková Ella Děti army 400 m 7 - 9 let 156
Dušková Lenka Army 6,5 km Ženy 36 - 45 let 2035
Dvořáková Anežka Diakonická akademie Army 6,5 km Ženy 26 - 35 let 2017
Dvořáková Sabina Army 6,5 km Ženy 16 - 25 let 2013
Dvořáková Zdeňka #FARMTEC Klasika 6,7 km Tým ženy 1506
Egidová Nikola Army T4 6,5 km Čtyřčlenný tým A2501
Egidová Nikola #bez názvu Army 6,5 km Army tým ženy 2501
Faltusová Monika Klasika 6,7 km Ženy 26 - 35 let 1041
Faustová Valerie Klasika 6,7 km Ženy 36 - 45 let 1030
Filipi Petra #EDEŇÁCI 1/ŠLECHTA 1 Army 6,5 km Army tým ženy 2513
Flajšmanová Lucie #TUDYTAM z.s. Klasika 6,7 km Tým ženy 1510
Floriánová Lenka Army 6,5 km Ženy 36 - 45 let 2034
Floriánová Veronika Děti army 400 m 13 - 15 let 116
Floriánová Zuzana Děti klasika 500 m 0 - 6 let 2
Foitová Klára Klasika 6,7 km Ženy 36 - 45 let 1001
Frejlach Tomáš Kundibádi Army 6,5 km Muži 26 - 35 let 2005
Fricová Jitka Klasika 6,7 km Ženy 46+ let 62
Fulín Štěpán Koutečtí Gladiátoři Army 6,5 km Muži 16 - 25 let 2071
Greksa Martin Diakonická akademie Army 6,5 km Muži 26 - 35 let 2105
Grošek Filip #ŠLECHŤÁCI 2 Army 6,5 km Army tým muži 2515
Gruber Matyáš Děti army 400 m 7 - 9 let 142
Gruberová Jana Army 6,5 km Ženy 26 - 35 let 2092
Gubáš Karel SILON 3 Army run for fun Army T4 6,5 km Čtyřčlenný tým A2507
Gubáš Karel #SILON 3 Army run for fun Army 6,5 km Army tým muži 2507
Hacker František Děti army 400 m 7 - 9 let 120
Hackerová Terezka Děti klasika 500 m 0 - 6 let 28
Haselbauerová Anna Klasika 6,7 km Ženy 36 - 45 let 1025
Havlín Adam Děti army 400 m 7 - 9 let 139
Hejl Jaroslav Army 6,5 km Muži 26 - 35 let 2047
Hejnová Kateřina #FARMTEC Klasika 6,7 km Tým ženy 1506
Herynková Anita KK Soběslav Děti klasika 500 m 0 - 6 let 3
Herynková Kateřina KK Soběslav Klasika 6,7 km Ženy 36 - 45 let 1011
Herynková Nela KK Soběslav Děti army 400 m 7 - 9 let 107
Herynková Nela KK Soběslav Děti klasika 500 m 7 - 9 let 18
Hlas Matěj Army 6,5 km Muži 16 - 25 let 2021
Hlas Milan Army 6,5 km Muži 36 - 45 let 2023
Hlasová Barbora Army 6,5 km Ženy 16 - 25 let 2022
Hlavničková Lucie #Ružový jednorožci Army 6,5 km Army tým ženy 2504
Hliňáková Martina #bez názvu Army 6,5 km Army tým ženy 2501
Holejšovský Jiří Klasika 6,7 km Muži 26 - 35 let 1042
Holejšovský Jiří Army 6,5 km Muži 26 - 35 let 2060
Holienka Miroslav Army 6,5 km Muži 46+ let 2095
Honsa Ladislav Klasika 6,7 km Muži 26 - 35 let 1043
Honsová Romana Bechyně Klasika 6,7 km Ženy 26 - 35 let 1006
Hrdlička Martin Army 6,5 km Muži 16 - 25 let 2011
Hrdlička Pavel #SILON 3 Army run for fun Army 6,5 km Army tým muži 2507
Hrdlička Pavel #SILON el clasico numero 1 Klasika 6,7 km Tým muži 1501
Hrdlička Pavel SILON el clasico numero 1 Klasika T4 6,7 km Čtyřčlenný tým T1501
Hroníček Bohdan #ŠLECHŤÁCI 2 Army 6,5 km Army tým muži 2515
Hroníček Bohdan ŠLECHŤÁCI 2 Army T4 6,5 km Čtyřčlenný tým A2515
Hrubá Eliška Army 6,5 km Ženy 26 - 35 let 2018
Hrubý Jaroslav Army 6,5 km Muži 36 - 45 let 2059
Chalašová Olga Klasika 6,7 km Ženy 26 - 35 let 1051
Chalašová Vendula Kundibádi Army 6,5 km Ženy 16 - 25 let 2009
Charvát Petr Klasika 6,7 km Muži 16 - 25 let 1017
Chlumák Václav #SILON 2 Army run for fun Army 6,5 km Army tým muži 2509
Chlumák Václav #SILON el clasico numero 4 Klasika 6,7 km Tým muži 1504
Chyba Adam Děti army 400 m 10 - 12 let 138
Jandáček Pavel #FARMTEC OZE Klasika 6,7 km Tým muži 1509
Janovský Jirka Klasika 6,7 km Muži 26 - 35 let 1036
Jech Matěj Kundibádi Army 6,5 km Muži 16 - 25 let 2001
Jindra Jan Děti klasika 500 m 0 - 6 let 4
Jindrová Nikola Děti klasika 500 m 7 - 9 let 17
Jindrová Nikola Děti army 400 m 7 - 9 let 108
Jouza Jáchym Děti klasika 500 m 10 - 12 let 32
Jouza Jáchym Děti army 400 m 10 - 12 let 122
Kaisler Lukáš Army 6,5 km Muži 16 - 25 let 2097
Kaislerová Jaroslava Army 6,5 km Ženy 46+ let 2030
Kališ Josef Army 6,5 km Muži 46+ let 2094
Karasek Vaclav Kundibadi Army 6,5 km Muži 16 - 25 let 2002
Kasanda Jan Klasika 6,7 km Muži 16 - 25 let 1045
Kašpar Jan #Trio reklama Klasika 6,7 km Tým muži 1512
Kaválek Pavel Army 6,5 km Muži 26 - 35 let 2020
Klečacká Marie #Rozběháme Soběslav Klasika 6,7 km Ženy 36 - 45 let 1021
Klečacká Tereza Rozběháme Soběslav Děti klasika 500 m 7 - 9 let 16
Klečacký Jan Rozběháme Soběslav Děti army 400 m 13 - 15 let 123
Klečacký Vojtěch Děti klasika 500 m 7 - 9 let 45
Klešacký Dušan #Rozběháme Soběslav Klasika 6,7 km Muži 36 - 45 let 1057
Kliment Lukáš Army 6,5 km Muži 36 - 45 let 2040
Klimentova Emma Děti klasika 500 m 0 - 6 let 31
Kmochová Michaela Army 6,5 km Ženy 16 - 25 let 2065
Kočová Klára #SILON el clasico numero 1 Klasika 6,7 km Tým ženy 1501
Kodadová Laura Děti army 400 m 10 - 12 let 127
Kolátorová Alena MTB MEL Klasika 6,7 km Ženy 16 - 25 let 1037
Kolátorová Pavlína MTB MEL Klasika 6,7 km Ženy 46+ let 1038
Korábik Michal Tábor/BRATŘI V TRIKU Army T4 6,5 km Čtyřčlenný tým A2502
Korábik Michal Tábor Děti army 400 m 7 - 9 let 109
Korábik Michal #Tábor/BRATŘI V TRIKU Army 6,5 km Army tým muži 2502
Korábik Michal Tábor Děti klasika 500 m 7 - 9 let 15
Koranda František #Skauti Modříni Army 6,5 km Army tým muži 2516
Korčák Ivo Army 6,5 km Muži 36 - 45 let 2096
Kořánek Jiří Army 6,5 km Muži 26 - 35 let 2048
Koťara Lukáš Klasika 6,7 km Muži 26 - 35 let 1032
Koťara Matyáš Děti klasika 500 m 0 - 6 let 5
Koťara Mikoláš Děti klasika 500 m 0 - 6 let 6
Koudelka Jan Army 6,5 km Muži 16 - 25 let 2107
Kovář Jan #SILON el clasico numero 2 Klasika 6,7 km Tým muži 1505
Kovář Jan #Skauti Modříni Army 6,5 km Army tým muži 2516
Kovaříková Iveta Army 6,5 km Ženy 16 - 25 let 2102
Kovářová Eva #SILON el clasico numero 3 Klasika 6,7 km Tým ženy 1503
Kovářová Lucie Army 6,5 km Ženy 26 - 35 let 2083
Koza Zdeněk 42.mpr Tábor Klasika 6,7 km Muži 46+ let 1019
Kozáková Kamila #FARMTEC Klasika 6,7 km Tým ženy 1506
Koželuh Jaromír #Rӧchling Klasika 6,7 km Tým muži 1507
Kracík Adam #SILON 3 Army run for fun Army 6,5 km Army tým muži 2507
Král Jonáš Děti army 400 m 13 - 15 let 152
Kramperová Mirka Army 6,5 km Ženy 46+ let 2029
Kratochvílová Holíčková Jana Army 6,5 km Ženy 26 - 35 let 2053
Kratochvílová Irena #SILON 4 Army run for fun Army 6,5 km Army tým ženy 2506
Kratochvílová Martina #SILON el clasico numero 1 Klasika 6,7 km Tým ženy 1501
Krejčí Jiří Triangl Team Jistebnice Army T4 6,5 km Čtyřčlenný tým A2503
Krejčí Jiří #Triangl Team Jistebnice Army 6,5 km Army tým muži 2503
Krchová Pavla #SILON el clasico numero 5 Klasika 6,7 km Tým ženy 1502
Krchová Pavla SILON el clasico numero 5 Klasika T4 6,7 km Čtyřčlenný tým T1502
Křen Jan #Tým Jistebnice Army 6,5 km Army tým muži 2511
Křížovská Lucie Army 6,5 km Ženy 26 - 35 let 2052
Kubec Pavel #Triangl Team Jistebnice Army 6,5 km Army tým muži 2503
Kučera David Ružový jednorožci Army T4 6,5 km Čtyřčlenný tým A2504
Kučera David #Ružový jednorožci Army 6,5 km Army tým muži 2504
Kukla Josef Děti army 400 m 10 - 12 let 136
Kůla Pavel #bez názvu Army 6,5 km Army tým muži 2501
Kulhavý Libor Army 6,5 km Muži 26 - 35 let 2054
Kulvajtová Olga FARMTEC Klasika T4 6,7 km Čtyřčlenný tým T1506
Kulvajtová Olga #FARMTEC Klasika 6,7 km Tým ženy 1506
Kuráň Martin #SILON el clasico numero 1 Klasika 6,7 km Tým muži 1501
Lašťovka Lukáš #ŠLECHŤÁCI 1 Army 6,5 km Army tým muži 2514
Lašťovková Eliška #ŠLECHŤÁCI 1 Army 6,5 km Army tým ženy 2514
Lašťovková Eliška ŠLECHŤÁCI 1 Army T4 6,5 km Čtyřčlenný tým A2514
Lenz Petr Klasika 6,7 km Muži 16 - 25 let 1008
Lepšík Milan #Rolnička Klasika 6,7 km Tým muži 1508
Lexa Stepan Děti army 400 m 7 - 9 let 106
Lexová Iveta #EDEŇÁCI 1/ŠLECHTA 1 Army 6,5 km Army tým ženy 2513
Ličko Petr #SILON el clasico numero 3 Klasika 6,7 km Tým muži 1503
Ličko Petr #SILON el clasico numero 3 Army 6,5 km Army tým muži 1503
Ličko Petr SILON el clasico numero 3 Klasika T4 6,7 km Čtyřčlenný tým T1503
Linhart Hynek Klasika 6,7 km Muži 36 - 45 let 1024
Linhartová Emička Děti klasika 500 m 10 - 12 let 23
Lisová Gábina #SILON 3 Army run for fun Army 6,5 km Army tým ženy 2507
Liška Jiří Koutečtí Gladiátoři Army 6,5 km Muži 26 - 35 let 2072
Lukáčová Lenka #SILON 6 Army run for fun Army 6,5 km Army tým ženy 2510
Macková Mirka #SILON 4 Army run for fun Army 6,5 km Army tým ženy 2506
Mádrová Tamara Děti army 400 m 7 - 9 let 153
Macháčková Jana Šneci Army T4 6,5 km Čtyřčlenný tým A2505
Macháčková Jana #Šneci Army 6,5 km Army tým ženy 2505
Málek Jiří #Rӧchling Klasika 6,7 km Tým muži 1507
Malínský Bronislav Rozběháme Česko Klasika 6,7 km Muži 36 - 45 let 1002
Málková Klára Army 6,5 km Ženy 16 - 25 let 2074
Maňáková Veronika #Tým Jistebnice Army 6,5 km Army tým ženy 2511
Marhounová Eva #ŠLECHŤÁCI 1 Army 6,5 km Army tým ženy 2514
Markvart Jan ZEWL Army 6,5 km Muži 36 - 45 let 2039
Martínek Tomáš #Ružový jednorožci Army 6,5 km Army tým muži 2504
Masopust Tomáš #TUDYTAM z.s. Klasika 6,7 km Tým muži 1510
Maša Pavel Army 6,5 km Muži 26 - 35 let 2070
Matoskova Marie Army 6,5 km Ženy 26 - 35 let 2051
Melena Jaroslav #SILON el clasico numero 4 Klasika 6,7 km Tým muži 1504
Melenová Kateřina Rugby club Liberec Army 6,5 km Ženy 26 - 35 let 2045
Mikolášková Jana #EDEŇÁCI 1/ŠLECHTA 1 Army 6,5 km Army tým ženy 2513
Mikšátkova Michaela Army 6,5 km Ženy 26 - 35 let 2081
Mikulčík Igor #Rӧchling Klasika 6,7 km Tým muži 1507
Mikulčík Igor Rӧchling Klasika T4 6,7 km Čtyřčlenný tým T1507
Mišun Miroslav Klasika 6,7 km Muži 36 - 45 let 1033
Mlčkovský Antonín Klasika 6,7 km Muži 16 - 25 let 1056
Morkesová Vlasta 42.mpr Tábor Klasika 6,7 km Ženy 36 - 45 let 1020
Moskovcová Hana Army 6,5 km Ženy 16 - 25 let 2082
Mrvová Pavla Tým Jistebnice Army T4 6,5 km Čtyřčlenný tým A2511
Mrvová Pavla #Tým Jistebnice Army 6,5 km Army tým ženy 2511
Mullender Jessica Děti klasika 500 m 0 - 6 let 38
Mullender Sofia KK Soběslav Děti klasika 500 m 7 - 9 let 37
Mullender Sofia Děti army 400 m 7 - 9 let 129
Nehonská Jana Klasika 6,7 km Ženy 36 - 45 let 1049
Nehonský Zdeněk Klasika 6,7 km Muži 36 - 45 let 1050
Němečková Viktorie Děti army 400 m 7 - 9 let 121
Neuschlová Lenka #SILON el clasico numero 4 Klasika 6,7 km Tým ženy 1504
Neuschlová Lenka SILON el clasico numero 4 Klasika T4 6,7 km Čtyřčlenný tým T1504
Novák Jakub Army 6,5 km Muži 26 - 35 let 2055
Novák Karel #Rolnička Klasika 6,7 km Tým muži 1508
Novák Karel Rolnička Klasika T4 6,7 km Čtyřčlenný tým T1508
Novobílská Karolina Army 6,5 km Ženy 26 - 35 let 2078
Novotná Eliška Army 6,5 km Ženy 16 - 25 let 2073
Novotný Josef Bohutín Děti klasika 500 m 0 - 6 let 7
Novotný Martin Běhám sám Klasika 6,7 km Muži 36 - 45 let 1027
Nový Lukáš Klasika 6,7 km Muži 36 - 45 let 15031065
Nývltová Barbora KK Soběslav Army 6,5 km Ženy 26 - 35 let 2044
Nývltová Tereza KK Soběslav Děti klasika 500 m 7 - 9 let 14
Nývltová Tereza KK Soběslav Děti army 400 m 7 - 9 let 105
Nývltová Veronika KK Soběslav Děti klasika 500 m 10 - 12 let 22
Nývltová Veronika KK Soběslav Děti army 400 m 10 - 12 let 115
Ondrášková Hanka Army 6,5 km Ženy 16 - 25 let 2093
Oppolzer Aleš #Tábor/BRATŘI V TRIKU Army 6,5 km Army tým muži 2502
Oupicová Eva Army 6,5 km Ženy 26 - 35 let 2043
Pajerová Denisa Army 6,5 km Ženy 26 - 35 let 2087
Paleček Jan #TUDYTAM z.s. Klasika 6,7 km Tým muži 1510
Panec Roman #FARMTEC OZE Klasika 6,7 km Tým muži 1509
Pánek Adam Děti klasika 500 m 7 - 9 let 13
Pánek Adam Děti army 400 m 7 - 9 let 104
Pánková Anna KK Soběslav Děti klasika 500 m 10 - 12 let 21
Pánková Anna KK Soběslav Děti army 400 m 10 - 12 let 114
Pánková Jana KK Soběslav Army 6,5 km Ženy 36 - 45 let 2033
Pastyříková Jaroslava #SILON 4 Army run for fun Army 6,5 km Army tým ženy 2506
Pechová Jindřiška KK Soběslav Děti klasika 500 m 7 - 9 let 26
Pechová Marie KK Soběslav Děti klasika 500 m 0 - 6 let 27
Petráková Klára Klasika 6,7 km Ženy 26 - 35 let 1039
Petrů Michael Děti army 400 m 7 - 9 let 125
Petrů Michael Děti klasika 500 m 7 - 9 let 36
Petrů Natalie Děti klasika 500 m 7 - 9 let 35
Petrů Natálie Děti army 400 m 7 - 9 let 124
Pícha Libor Kundibádi Army 6,5 km Muži 26 - 35 let 2006
Pícha Rostislav Kundibádi Army 6,5 km Muži 16 - 25 let 2003
Podlaha Jaroslav Army 6,5 km Muži 46+ let 2089
Podlaha Petr Army 6,5 km Muži 46+ let 2061
Podlahová Marie KK Soběslav Děti army 400 m 10 - 12 let 118
Podlahová Marie KK Soběslav Děti klasika 500 m 10 - 12 let 25
Podlahová Věra KK Soběslav Klasika 6,7 km Ženy 36 - 45 let 1040
Podojilová Lenka #SILON 1 Army run for fun Army 6,5 km Army tým ženy 2508
Podzimek Michal Hzs Tábor Army 6,5 km Muži 36 - 45 let 2038
Pokorná Bára Děti klasika 500 m 10 - 12 let 29
Pokorný Vítek Děti klasika 500 m 7 - 9 let 30
Polišenská Sofie Děti klasika 500 m 0 - 6 let 44
Polišenský Karel #SILON 1 Army run for fun Army 6,5 km Army tým muži 2508
Polišenský Karel SILON 1 Army run for fun Army T4 6,5 km Čtyřčlenný tým A2508
Polišenský Tomáš Děti army 400 m 7 - 9 let 132
Polišenský Tomáš Klasika 6,7 km Muži 26 - 35 let 1023
Pospíšilová Anna #SILON el clasico numero 5 Klasika 6,7 km Tým ženy 1502
Prchlík Michal Děti klasika 500 m 0 - 6 let 39
Prchlíková Eva Klasika 6,7 km Ženy 26 - 35 let 1052
Prokopova Tereza Army 6,5 km Ženy 16 - 25 let 2066
Prüher Jáchym Děti army 400 m 10 - 12 let 113
Prüher Jan Děti army 400 m 7 - 9 let 103
Prüher Michal Army 6,5 km Muži 46+ let 2024
Prüher Viktor Děti klasika 500 m 0 - 6 let 8
Prüherová Lenka Army 6,5 km Ženy 36 - 45 let 2025
Prümer Jáchym Děti klasika 500 m 10 - 12 let 41
Prümer Jan Děti klasika 500 m 7 - 9 let 40
Přibyl Ivan Army 6,5 km Muži 36 - 45 let 2057
Přibylová Eliška Army 6,5 km Ženy 26 - 35 let 2085
Přívozníková Jana SILON 2 Army run for fun Army T4 6,5 km Čtyřčlenný tým A2509
Přívozníková Jana #SILON 2 Army run for fun Army 6,5 km Army tým ženy 2509
Pytelka Jan Army 6,5 km Muži 36 - 45 let 2026
Pytelková Danuše Army 6,5 km Ženy 36 - 45 let 2027
Rolníková Štěpánka Moravský Žižkov Army 6,5 km Ženy 36 - 45 let 2028
Roškotová Adéla #Trio reklama Klasika 6,7 km Tým ženy 1512
Růzhová Věra Army 6,5 km Ženy 36 - 45 let 2032
Růžička Jan #FS ČCE VS Klasika 6,7 km Tým muži 1511
Říhová Eliška Army 6,5 km Ženy 16 - 25 let 2068
Saidov Shukhrat SILON 6 Army run for fun Army T4 6,5 km Čtyřčlenný tým A2510
Saidov Shukhrat #SILON 6 Army run for fun Army 6,5 km Army tým muži 2510
Samcová Adéla Army 6,5 km Ženy 16 - 25 let 2014
Sedláček Jindřich Army 6,5 km Muži 46+ let 2067
Sedláček Marek Army 6,5 km Muži 36 - 45 let 2036
Sedláčková Lenka Army 6,5 km Ženy 36 - 45 let 2086
Sedláčková Radka Děti army 400 m 10 - 12 let 119
Severová Šárka Army 6,5 km Ženy 26 - 35 let 2042
Skalová Martina #Tábor/BRATŘI V TRIKU Army 6,5 km Army tým ženy 2502
Slabá Petra Army 6,5 km Ženy 26 - 35 let 2084
Sláma František Děti klasika 500 m 0 - 6 let 9
Slámová Marcela Klasika 6,7 km Ženy 26 - 35 let 2041
Sloboda Tereza Klasika 6,7 km Ženy 36 - 45 let 1018
Smetanová Gabriela #FARMTEC OZE Klasika 6,7 km Tým ženy 1509
Smetanová Gabriela FARMTEC OZE Klasika T4 6,7 km Čtyřčlenný tým T1509
Smísitel Zdeněk #Tým Jistebnice Army 6,5 km Army tým muži 2511
Somrová Martina #SILON el clasico numero 3 Klasika 6,7 km Tým ženy 1503
Staněk Matyáš Army 6,5 km Muži 16 - 25 let 2098
Staněk Milan Cykloklub Chýnov Army 6,5 km Muži 46+ let 2012
Stibor Antonín Děti army 400 m 7 - 9 let 135
Stibor Antonín Děti klasika 500 m 7 - 9 let 49
Stibor Jiří Army 6,5 km Muži 36 - 45 let 2076
Stodůlka Petr Rugby club Liberec Army 6,5 km Muži 26 - 35 let 2056
Straka Matyáš Děti army 400 m 7 - 9 let 102
Straková Jirků Lucie Army 6,5 km Ženy 36 - 45 let 2064
Strejčková Lucie Army 6,5 km Ženy 26 - 35 let 2069
Strnadová Tereza Army 6,5 km Ženy 16 - 25 let 2015
Strouhalová Dáša #EDEŇÁCI 1/ŠLECHTA 1 Army 6,5 km Army tým ženy 2513
Strouhalová Dáša EDEŇÁCI 1/ŠLECHTA 1 Army T4 6,5 km Čtyřčlenný tým A2513
Suchý David #Ružový jednorožci Army 6,5 km Army tým muži 2504
Svoboda Damian Děti army 400 m 10 - 12 let 151
Svobodová Jana Army 6,5 km Ženy 16 - 25 let 2101
Sycha Šimon Děti army 400 m 10 - 12 let 149
Sychra Milan Klasika 6,7 km Muži 46+ let 1022
Šatný Petr Pražský kurvy Army 6,5 km Muži 26 - 35 let 2063
Šebestová Michaela #EDEŇÁCI 2 /ŠLECHTA 2 Army 6,5 km Army tým ženy 2512
Šimáková Alexandra #bez názvu Army 6,5 km Army tým ženy 2501
Šimonová Anežka #ŠLECHŤÁCI 1 Army 6,5 km Army tým ženy 2514
Šiška David Army 6,5 km Muži 26 - 35 let 2091
Škoda Jan Klasika 6,7 km Muži 16 - 25 let 1026
Šobra Jakub #Triangl Team Jistebnice Army 6,5 km Army tým muži 2503
Šonková Barbora Děti klasika 500 m 0 - 6 let 10
Šonková Romana Klasika 6,7 km Ženy 36 - 45 let 1010
Šrubařová Lucie Klasika 6,7 km Ženy 16 - 25 let 1013
Šuléř Matěj Děti army 400 m 7 - 9 let 145
Šuléřová Adéla Děti army 400 m 7 - 9 let 146
Šustrová Jitka #Trio reklama Klasika 6,7 km Tým ženy 1512
Švecová Denisa Klasika 6,7 km Ženy 16 - 25 let 1063
Švecová Diana Děti army 400 m 7 - 9 let 128
Švecová Leona Děti army 400 m 13 - 15 let 126
Švejda Jaroslav #Rӧchling Klasika 6,7 km Tým muži 1507
Tábora Rudolf Army 6,5 km Muži 16 - 25 let 2080
Táborová Karolína Army 6,5 km Ženy 16 - 25 let 2103
Talíř Jaroslav Army 6,5 km Muži 26 - 35 let 2100
Tomeček Marek Pražský kurvy Army 6,5 km Muži 26 - 35 let 2062
Toufarová Ivana Klasika 6,7 km Ženy 36 - 45 let 1009
Toušek Viktor Moravský Žižkov Děti army 400 m 10 - 12 let 112
Toušek Vilém Moravský Žižkov Děti army 400 m 7 - 9 let 101
Trpková Dagmar #Triangl Team Jistebnice Army 6,5 km Army tým ženy 2503
Tučková Dana Klasika 6,7 km Ženy 46+ let 1053
Tůmová Kristýna Děti army 400 m 10 - 12 let 137
Váňa Ondřej Klasika 6,7 km Muži 36 - 45 let 1004
Vančura Jiří #SILON 6 Army run for fun Army 6,5 km Army tým muži 2510
Vaněk Robert Army 6,5 km Muži 16 - 25 let 2075
Vangelo Tadeáš #Skauti Modříni Army 6,5 km Army tým muži 2516
Vangelo Tadeáš Skauti Modříni Army T4 6,5 km Čtyřčlenný tým A2516
Vaňha Jan Děti klasika 500 m 10 - 12 let 20
Vaňha Jan Děti army 400 m 10 - 12 let 111
Vašíček Michal #SILON el clasico numero 3 Klasika 6,7 km Tým muži 1503
Vašíček Patrik Army 6,5 km Muži 16 - 25 let 2108
Vašků Markéta Klasika 6,7 km Ženy 36 - 45 let 1060
Velenovský Vojta Děti army 400 m 10 - 12 let 147
Vitha Jan #SILON 2 Army run for fun Army 6,5 km Army tým muži 2509
Vithová Eva SILON el clasico numero 2 Klasika T4 6,7 km Čtyřčlenný tým T1505
Vithová Eva #SILON el clasico numero 2 Klasika 6,7 km Tým ženy 1505
Vithová Martina #SILON el clasico numero 2 Klasika 6,7 km Tým ženy 1505
Vítů Michal #ŠLECHŤÁCI 2 Army 6,5 km Army tým muži 2515
Vochozková Markéta Klasika 6,7 km Ženy 26 - 35 let 1003
Voigt Daniel #SILON 6 Army run for fun Army 6,5 km Army tým muži 2510
Vojířová Dita #TUDYTAM z.s. Klasika 6,7 km Tým ženy 1510
Vojířová Dita TUDYTAM z.s. Klasika T4 6,7 km Čtyřčlenný tým T1510
Vojta Adam Děti army 400 m 10 - 12 let 143
Vojtěch Václav Army 6,5 km Muži 16 - 25 let 2099
Vojtovič Adam #SILON 2 Army run for fun Army 6,5 km Army tým muži 2509
Vondrů Jaroslav Klasika 6,7 km Muži 16 - 25 let 1014
Vorobok Tomáš #Tábor/BRATŘI V TRIKU Army 6,5 km Army tým muži 2502
Vrba Vít Klasika 6,7 km Muži 36 - 45 let 1015
Vrbová Anežka Děti klasika 500 m 0 - 6 let 11
Vrbová Martina Klasika 6,7 km Ženy 26 - 35 let 1016
Vrbová Tereza Děti klasika 500 m 0 - 6 let 12
Vrkoč Matyáš Děti army 400 m 10 - 12 let 150
Walla Ladislav Klasika 6,7 km Muži 36 - 45 let 1064
Zděnek David Klasika 6,7 km Muži 36 - 45 let 1046
Zděnek David Klasika 6,7 km Muži 36 - 45 let 1044
Zelenka Petr #Trio reklama Klasika 6,7 km Tým muži 1512
Zelenka Petr Trio reklama Klasika T4 6,7 km Čtyřčlenný tým T1512
Zenkl Zbyněk #Rolnička Klasika 6,7 km Tým muži 1508
Zíková Barbora #Šneci Army 6,5 km Army tým ženy 2505
Zíková Jana Klasika 6,7 km Ženy 36 - 45 let 1059
Zima Alexandr Děti army 400 m 10 - 12 let 133
Zima Alexandr Děti klasika 500 m 10 - 12 let 47
Zimová Izabela Děti army 400 m 7 - 9 let 134
Zimová Izabela Děti klasika 500 m 7 - 9 let 46
Zlesák Lukáš Army 6,5 km Muži 26 - 35 let 2079
Zoulová Radka #Rozbehame Soběslav Klasika 6,7 km Ženy 36 - 45 let 1034
Žáček Jan #Šneci Army 6,5 km Army tým muži 2505

STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH

Trať Kategorie Počet závodníků
Army 6,5 km Army tým muži 37
Děti army 400 m 7 - 9 let 30
Army 6,5 km Army tým ženy 28
Klasika 6,7 km Tým muži 25
Klasika 6,7 km Tým ženy 23
Děti army 400 m 10 - 12 let 22
Army 6,5 km Muži 26 - 35 let 21
Děti klasika 500 m 0 - 6 let 20
Army 6,5 km Ženy 16 - 25 let 19
Army 6,5 km Ženy 26 - 35 let 18
Army 6,5 km Muži 16 - 25 let 18
Děti klasika 500 m 7 - 9 let 17
Army T4 6,5 km Čtyřčlenný tým 16
Klasika 6,7 km Ženy 36 - 45 let 16
Army 6,5 km Muži 36 - 45 let 13
Klasika 6,7 km Muži 36 - 45 let 13
Klasika T4 6,7 km Čtyřčlenný tým 12
Klasika 6,7 km Ženy 26 - 35 let 11
Děti klasika 500 m 10 - 12 let 11
Army 6,5 km Ženy 36 - 45 let 9
Army 6,5 km Muži 46+ let 7
Klasika 6,7 km Muži 16 - 25 let 7
Děti army 400 m 13 - 15 let 5
Klasika 6,7 km Muži 26 - 35 let 5
Klasika 6,7 km Muži 46+ let 4
Klasika 6,7 km Ženy 16 - 25 let 4
Klasika 6,7 km Ženy 46+ let 4
Army 6,5 km Ženy 46+ let 2
Celkem 417