Pražská sedmička
STRUČNÉ INFO O ZÁVODU: Pražská sedmička je nejfotogeničtější pražský běh na 7 km. Je to běh zážitkový, rodinný a pro každého. Letošní ročník startujeme 10.6. 2018 od 12 hod. z příjemného atria Classic 7 (Jankovcova 49, Praha 7) a cíl a příjemné spočinutí po běhu bude letos připraven v nedaleké Prazelenině u řeky. Tam proběhne také vyhlášení, budou k dispozici buřty na oheň a gril, v maringotce točí domácí limonádu a Únětické pivo, dá se tu hrát badminton, petanque jezdit na loďkách nebo paddleboardu, poté zde proběhne veřejný bigbítový koncert.
Trasa vede z 80% krásnou a klidnou cyklostezkou podél řeky a díky domluvenému kyvadlovému přívozu a partnerskému bikesharingu reKOLA, můžete letos trasu vyjímečně pojmout jako volný triatlon :-) Na trase plánujeme několik překvapení a fotopointů, kde si můžete od našich fotografů z Fotosféry pořídit na památku fotografie z běhu s panoramatem Holešovic. Paralelně bude probíhat fotografická soutěž z běhu na instagramu, nejkreativnější oceníme :-)
A naše heslo zní: Sedmičku dá každý!
Trasa vede z 80% krásnou a klidnou cyklostezkou podél řeky a díky domluvenému kyvadlovému přívozu a partnerskému bikesharingu reKOLA, můžete letos trasu vyjímečně pojmout jako volný triatlon :-) Na trase plánujeme několik překvapení a fotopointů, kde si můžete od našich fotografů z Fotosféry pořídit na památku fotografie z běhu s panoramatem Holešovic. Paralelně bude probíhat fotografická soutěž z běhu na instagramu, nejkreativnější oceníme :-)
A naše heslo zní: Sedmičku dá každý!
MÍSTO ZÁVODU
Praha - Holešovice
TYP ZÁVODU
Triatlon - běh, přívoz, reKola
DATUM ZÁVODU
10.06.2018
ČAS REGISTRACE
10.6.2018 OD 10 DO 11:45
SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH
Jméno | Klub | Trať | Kategorie | Číslo | Čip | Platba |
---|---|---|---|---|---|---|
Bajer Ondřej | 6 km běh, 70m plavba, 3 km kola | Muži | ||||
Bajerová Oldřiška | 6 km běh, 70m plavba, 3 km kola | Ženy | ||||
Bergerová Eva | 6 km běh, 70m plavba, 3 km kola | Ženy | ||||
Bohacek Michal | 6 km běh, 70m plavba, 3 km kola | Muži | ||||
Brixí Martina | 6 km běh, 70m plavba, 3 km kola | Ženy | ||||
Brixí Roman | ČZU Kozatar Team | 6 km běh, 70m plavba, 3 km kola | Muži | |||
Burianová Barbora | 6 km běh, 70m plavba, 3 km kola | Ženy | ||||
Carr Miroslava | Colorado coyotes | 6 km běh, 70m plavba, 3 km kola | Ženy | |||
Cerna Jana | Colorado coyotes | 6 km běh, 70m plavba, 3 km kola | Ženy | |||
Čamek Kuba | Banani Kladno | 6 km běh, 70m plavba, 3 km kola | Muži | |||
Černá Simona | BlackS"Gang | 6 km běh, 70m plavba, 3 km kola | Ženy | |||
Čihařová Jana | 6 km běh, 70m plavba, 3 km kola | Ženy | ||||
Divišová Lenka | 6 km běh, 70m plavba, 3 km kola | Ženy | ||||
Długozima Radosław | SUBWAY | 6 km běh, 70m plavba, 3 km kola | Muži | |||
Drtinová Víťa | Šneci v běhu | 6 km běh, 70m plavba, 3 km kola | Ženy | |||
Fabčinová Katarína | 6 km běh, 70m plavba, 3 km kola | Ženy | ||||
FARKAŠOVÁ Tereza | 6 km běh, 70m plavba, 3 km kola | Ženy | ||||
Ficker Alexandr | 6 km běh, 70m plavba, 3 km kola | Muži | ||||
Fišer Jan | Piráti | 6 km běh, 70m plavba, 3 km kola | Muži | |||
Flídr Jindřich | 6 km běh, 70m plavba, 3 km kola | Muži | ||||
Flídrová Kateřina | 6 km běh, 70m plavba, 3 km kola | Ženy | ||||
Franke Jakub | Café Lounge | 6 km běh, 70m plavba, 3 km kola | Muži | |||
Fridrichová Bronislava | 6 km běh, 70m plavba, 3 km kola | Ženy | ||||
Greifoner David | 6 km běh, 70m plavba, 3 km kola | Muži | ||||
Gross Jan | 6 km běh, 70m plavba, 3 km kola | Muži | ||||
Gross Josef | 6 km běh, 70m plavba, 3 km kola | Muži | ||||
Gross Matěj | 6 km běh, 70m plavba, 3 km kola | Muži | ||||
Habrman Tomáš | 6 km běh, 70m plavba, 3 km kola | Muži | ||||
Hadbávná Ina | 6 km běh, 70m plavba, 3 km kola | Ženy | ||||
Halušková Gabriela | 6 km běh, 70m plavba, 3 km kola | Ženy | ||||
Haman Filip | Šneci v běhu | 6 km běh, 70m plavba, 3 km kola | Muži | |||
Hoblová Martina | 6 km běh, 70m plavba, 3 km kola | Ženy | ||||
Hodač Jan | Pražská Sedmička | 6 km běh, 70m plavba, 3 km kola | Muži | |||
Hrdlička Pavel | 6 km běh, 70m plavba, 3 km kola | Muži | ||||
Hudák Martin | 6 km běh, 70m plavba, 3 km kola | Muži | ||||
Chalupa Jan | 6 km běh, 70m plavba, 3 km kola | Muži | ||||
Chudomel Petr | Fresh-Bones | 6 km běh, 70m plavba, 3 km kola | Muži | |||
Jarošová Zuzana | Rungo pro ženy | 6 km běh, 70m plavba, 3 km kola | Ženy | |||
Jeník Miroslav | 6 km běh, 70m plavba, 3 km kola | Muži | ||||
Kadlec Tomáš | 6 km běh, 70m plavba, 3 km kola | Muži | ||||
Kadlecová Jana | Šneci v běhu | 6 km běh, 70m plavba, 3 km kola | Ženy | |||
Karásková Veronika | 6 km běh, 70m plavba, 3 km kola | Ženy | ||||
Kečkešová Dominika | 6 km běh, 70m plavba, 3 km kola | Ženy | ||||
Kocourková Martina | Bublinkové královny | 6 km běh, 70m plavba, 3 km kola | Ženy | |||
Kovárnová Eva | Mama Shelter | 6 km běh, 70m plavba, 3 km kola | Ženy | |||
Kratochvílová Markéta | 6 km běh, 70m plavba, 3 km kola | Ženy | ||||
krupickova josefina | 6 km běh, 70m plavba, 3 km kola | Ženy | ||||
Kubrichtová Michaela | 6 km běh, 70m plavba, 3 km kola | Ženy | ||||
Kučerová Ludmila | 6 km běh, 70m plavba, 3 km kola | Ženy | ||||
Kudlikova Petra | Rungo pro zeny | 6 km běh, 70m plavba, 3 km kola | Ženy | |||
Lejčková Tereza | 6 km běh, 70m plavba, 3 km kola | Ženy | ||||
Margetová Svetlana | 6 km běh, 70m plavba, 3 km kola | Ženy | ||||
Márová Klára | adidas runners Prague | 6 km běh, 70m plavba, 3 km kola | Ženy | |||
Mirovský Ondřej | Praha 7 | 6 km běh, 70m plavba, 3 km kola | Muži | |||
Nálepová Marie | Pražská sedmička | 6 km běh, 70m plavba, 3 km kola | Ženy | |||
Novák Přemysl | FITINN | 6 km běh, 70m plavba, 3 km kola | Muži | |||
Palan František | BeeDol | 6 km běh, 70m plavba, 3 km kola | Muži | |||
Petříček Tomáš | 6 km běh, 70m plavba, 3 km kola | Muži | ||||
Podaný Jakub | Herbalife 24 | 6 km běh, 70m plavba, 3 km kola | Muži | |||
Polohová Renáta | Rungo pro ženy | 6 km běh, 70m plavba, 3 km kola | Ženy | |||
Pörschmann Dirk | 6 km běh, 70m plavba, 3 km kola | Muži | ||||
Poříz Vít | 6 km běh, 70m plavba, 3 km kola | Muži | ||||
Poříz Vojtěch | 6 km běh, 70m plavba, 3 km kola | Muži | ||||
Rajchlová Denisa | BK Louny | 6 km běh, 70m plavba, 3 km kola | Ženy | |||
Rajšpís Jan | 6 km běh, 70m plavba, 3 km kola | Muži | ||||
Sandecki Mark | Mika Training | 6 km běh, 70m plavba, 3 km kola | Muži | |||
Schneider Zbyněk | 6 km běh, 70m plavba, 3 km kola | Muži | ||||
Slabá Klára | 6 km běh, 70m plavba, 3 km kola | Ženy | ||||
Slomková Kristýna | 6 km běh, 70m plavba, 3 km kola | Ženy | ||||
Stejskal Jan | SVVAT | 6 km běh, 70m plavba, 3 km kola | Muži | |||
Straková Maja | 6 km běh, 70m plavba, 3 km kola | Ženy | ||||
Šámalová Aneta | Planetka B612 | 6 km běh, 70m plavba, 3 km kola | Ženy | |||
Šilhartová Šárka | 6 km běh, 70m plavba, 3 km kola | Ženy | ||||
Špaček Jan | Mama Shelter | 6 km běh, 70m plavba, 3 km kola | Muži | |||
Štěpánová Petra | 6 km běh, 70m plavba, 3 km kola | Ženy | ||||
Štrobach Ondřej | 6 km běh, 70m plavba, 3 km kola | Muži | ||||
Švočíková Marianna | 6 km běh, 70m plavba, 3 km kola | Ženy | ||||
Tremmel Jakub | 6 km běh, 70m plavba, 3 km kola | Muži | ||||
Třešňák Petr | SlanyKobylky | 6 km běh, 70m plavba, 3 km kola | Muži | |||
Valíčková Barbora | 6 km běh, 70m plavba, 3 km kola | Ženy | ||||
Váňová Andrea | 6 km běh, 70m plavba, 3 km kola | Ženy | ||||
Váňová Jana | BŽB | 6 km běh, 70m plavba, 3 km kola | Ženy | |||
Viktora Adam | 6 km běh, 70m plavba, 3 km kola | Muži | ||||
Vilímec Petr | Šavlozubý chameleon | 6 km běh, 70m plavba, 3 km kola | Muži | |||
Volencová Hana | Herbalife 24 | 6 km běh, 70m plavba, 3 km kola | Ženy | |||
Vomastková Zuzana | Šneci v běhu | 6 km běh, 70m plavba, 3 km kola | Ženy | |||
Vrbová Kateřina | Bublinkové královny | 6 km běh, 70m plavba, 3 km kola | Ženy | |||
Zedníková Daniela | Fresh-Bones | 6 km běh, 70m plavba, 3 km kola | Ženy | |||
Zubrova Marketa | 6 km běh, 70m plavba, 3 km kola | Ženy | ||||
Župčanová Jana | 6 km běh, 70m plavba, 3 km kola | Ženy |
STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH
Trať | Kategorie | Počet závodníků |
---|---|---|
6 km běh, 70m plavba, 3 km kola | Ženy | 50 |
6 km běh, 70m plavba, 3 km kola | Muži | 40 |
Celkem | 90 |