Detail závodu

Snorock SEMIFINAL

Sjusjoen

Skijoring

Datum a prezentace

DATUM ZÁVODU

28.04.2018

DATUM A ČAS PREZENTACE

Detaily závodu

DÉLKA ZÁVODU / TRATĚ

SPRINT

Pořadatel a kontakt

Non-stop dogwear


Tel.:
info@non-stopdogwear.no

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH

Jméno Pes Trať Kategorie Startovní číslo Platba
Alstad Lochert Casper SPRINT 13-16 år heat1 165
Åsen Gjerald Monica SPRINT Turklassen heat 2 181
Birkeland Sondre SPRINT 13-16 år heat1 173
Bjerke Martin SPRINT 13-16 år heat1 154
Bjørn Plassen Ole SPRINT Junior/Senior heat 1 239
Boysen Arne SPRINT Turklassen heat 2 187
Boysen Hillestad André SPRINT 13-16 år heat2 166
Boysen Hillestad Julie SPRINT Junior/Senior heat 2 220
Bøe-Valø Morten SPRINT Turklassen heat 1 186
Brandstad Haug Marte SPRINT 13-16 år heat2 159
Bruun Simen SPRINT Turklassen heat 1 182
Corell Martin SPRINT Junior/Senior heat 1 210
Deutschmann Elisa SPRINT Turklassen heat 1 175
Dybendahl Hartz Brage SPRINT 13-16 år heat1 155
Emilie Leegaard Maren SPRINT 13-16 år heat2 163
Erik Tronrud John SPRINT Junior/Senior heat 2 221
Foss Almqvist Jesper SPRINT Junior/Senior heat 2 211
Granseth Morten SPRINT Turklassen heat 2 178
Grøndalen Stein SPRINT Junior/Senior heat 2 204
Hammer Flathagen Mina SPRINT 13-16 år heat2 156
Harborg Magne SPRINT Turklassen heat 1 183
Harby Johanne SPRINT 13-16 år heat1 152
Hoel Yngve SPRINT Junior/Senior heat 1 226
Jemer Mjelde Johannes SPRINT 13-16 år heat1 164
Karenstien Bjon SPRINT Turklassen heat 2 190
Keistiansen Petter SPRINT Junior/Senior heat 1 247
Klevsgård Øystein SPRINT Turklassen heat 1 177
Larsen Ida SPRINT 13-16 år heat1 160
Lillestu Mikal SPRINT Junior/Senior heat 2 219
Løvstuen Reidun SPRINT Turklassen heat 1 176
Lutnæs Mathilde SPRINT Junior/Senior heat 2 223
Mathiesen Henrik SPRINT Junior/Senior heat 1 230
Mathiesen Ida SPRINT 13-16 år heat2 161
Meissner Adrian SPRINT Junior/Senior heat 2 227
Modell Kristoffer SPRINT Turklassen heat 2 184
Nomel Roy SPRINT Turklassen heat 2 179
Olav Jensen Baard SPRINT Turklassen heat 2 191
Olden Emma SPRINT 13-16 år heat2 162
Østerhagen Engen Sigurd SPRINT 13-16 år heat1 158
Plur Nilsen Sebastin SPRINT Turklassen heat 1 188
Sætre August SPRINT 13-16 år heat2 157
Schoildt Fiedrik SPRINT Turklassen heat 1 189
Stølan-Thoresen Jørgen SPRINT Junior/Senior heat 1 232
Sugaren Oliver SPRINT Junior/Senior heat 2 224
Susannah Kelly SPRINT Junior/Senior heat 1 236
Thorslund Aadland Petter SPRINT Junior/Senior heat 1 237

STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH

Trať Kategorie Počet závodníků
SPRINT Junior/Senior heat 1 8
SPRINT Junior/Senior heat 2 8
SPRINT Turklassen heat 1 8
SPRINT 13-16 år heat1 8
SPRINT 13-16 år heat2 7
SPRINT Turklassen heat 2 7
Celkem 46