Detail závodu

Snorock PROLOG

Sjusjoen

Skijoring

Datum a prezentace

DATUM ZÁVODU

28.04.2018

DATUM A ČAS PREZENTACE

Detaily závodu

DÉLKA ZÁVODU / TRATĚ

SPRINT

Pořadatel a kontakt

Non-stop dogwear


Tel.:
info@non-stopdogwear.no

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH

Jméno Pes Trať Kategorie Startovní číslo Platba
SPRINT Turklassen 194
SPRINT Junior/Senior 249
SPRINT Kjendiser 258
SPRINT 13-16 år 167
SPRINT Turklassen 199
SPRINT 13-16 år 172
SPRINT Turklassen 195
SPRINT Kjendiser 259
SPRINT 13-16 år 168
SPRINT 13-16 år 1173
SPRINT Turklassen 196
SPRINT 13-16 år 169
SPRINT Turklassen 192
SPRINT 13-16 år 174
SPRINT Kjendiser 256
SPRINT Turklassen 197
SPRINT 13-16 år 170
SPRINT Turklassen 193
SPRINT Junior/Senior 248
SPRINT Kjendiser 257
SPRINT Turklassen 198
SPRINT 13-16 år 171
Aaseby Iver SPRINT Junior/Senior 208
Aaseby Solveig SPRINT Junior/Senior 233
Alstad Lochert Casper SPRINT 13-16 år 165
Åsen Gjerald Monica SPRINT Turklassen 181
Aske Martin SPRINT Junior/Senior 207
B Hillestad Lena SPRINT Kjendiser 255
Berg Krista SPRINT Junior/Senior 231
Birkeland Sondre SPRINT 13-16 år 173
Bjerke Martin SPRINT 13-16 år 154
Bjørn Plassen Ole SPRINT Junior/Senior 239
Boysen Arne SPRINT Turklassen 187
Boysen Hillestad André SPRINT 13-16 år 166
Boysen Hillestad Julie SPRINT Junior/Senior 220
Bøe-Valø Morten SPRINT Turklassen 186
Brandstad Haug Marte SPRINT 13-16 år 159
Brennodden Ola SPRINT Junior/Senior 238
Bruun Simen SPRINT Turklassen 182
Corell Martin SPRINT Junior/Senior 210
Deutschmann Elisa SPRINT Turklassen 175
Dybendahl Hartz Brage SPRINT 13-16 år 155
Eckhoff Tiril SPRINT Kjendiser 251
Einar Bjørndalen Ole SPRINT Kjendiser 250
Emilie Leegaard Maren SPRINT 13-16 år 163
Erik Tronrud John SPRINT Junior/Senior 221
Foss Almqvist Jesper SPRINT Junior/Senior 211
Foss Almqvist Oda SPRINT Junior/Senior 214
Funnemark Johanne SPRINT Junior/Senior 201
Furuvald Bakken Selma SPRINT Junior/Senior 228
Granseth Morten SPRINT Turklassen 178
Greis Michael SPRINT Kjendiser 253
Grøndalen Stein SPRINT Junior/Senior 204
Hammer Flathagen Hedda SPRINT Junior/Senior 216
Hammer Flathagen Mina SPRINT 13-16 år 156
Harborg Magne SPRINT Turklassen 183
Harby Johanne SPRINT 13-16 år 152
Håvardsrud Aslaug SPRINT Junior/Senior 217
Heliseva Markken SPRINT Junior/Senior 246
Henavold Halvor SPRINT Kjendiser 254
Hoel Yngve SPRINT Junior/Senior 226
Hvidegård Hartz Ebbe SPRINT Junior/Senior 212
Jemer Mjelde Johannes SPRINT 13-16 år 164
Jervidalo Kristina SPRINT Junior/Senior 243
Johansen Truls SPRINT Junior/Senior 209
Jurvelin Vesa-Pekka SPRINT Junior/Senior 245
Karenstien Bjon SPRINT Turklassen 190
Karenstuen Bjørn SPRINT Junior/Senior 205
Keistiansen Petter SPRINT Junior/Senior 247
Kelly Susannah SPRINT Junior/Senior 235
Kerst Maurin SPRINT Junior/Senior 240
Klevsgård Øystein SPRINT Turklassen 177
Larsen Ida SPRINT 13-16 år 160
Larsen Niklas SPRINT Turklassen 185
Leegaard Ylva SPRINT Junior/Senior 206
Lillestu Mikal SPRINT Junior/Senior 219
Løvstuen Reidun SPRINT Turklassen 176
Lutnæs Halvor SPRINT Junior/Senior 225
Lutnæs Mathilde SPRINT Junior/Senior 223
Marte Løvstuen Anne SPRINT Junior/Senior 229
Mathiesen Henrik SPRINT Junior/Senior 230
Mathiesen Ida SPRINT 13-16 år 161
Matias Movik Håkon SPRINT Junior/Senior 242
Meissner Adrian SPRINT Junior/Senior 227
Midtlien Langlie Helene SPRINT Junior/Senior 222
Modell Kristoffer SPRINT Turklassen 184
Morisbak Skjønsberg Ane SPRINT Junior/Senior 203
Nomel Roy SPRINT Turklassen 179
Nordby Vidar SPRINT Turklassen 180
Olav Jensen Baard SPRINT Turklassen 191
Olden Emma SPRINT 13-16 år 162
Østerhagen Engen Sigurd SPRINT 13-16 år 158
Paulsen Sletvold Sofie SPRINT Junior/Senior 218
Plur Nilsen Sebastin SPRINT Turklassen 188
Pulliam Jessica SPRINT Junior/Senior 234
Rapp Henrik SPRINT Junior/Senior 213
Sætre August SPRINT 13-16 år 157
Schoildt Fiedrik SPRINT Turklassen 189
Slåtto Mari SPRINT Junior/Senior 215
Sørby Jarle SPRINT Junior/Senior 200
Stølan-Thoresen Jørgen SPRINT Junior/Senior 232
Sugaren Oliver SPRINT Junior/Senior 224
Susannah Kelly SPRINT Junior/Senior 236
Sveen Simen SPRINT Kjendiser 252
Thorslund Aadland Petter SPRINT Junior/Senior 237
Ulekleiv Rune SPRINT Junior/Senior 202
Wahl Evensen Oda SPRINT Junior/Senior 244
Weilenmann Lars SPRINT Junior/Senior 241

STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH

Trať Kategorie Počet závodníků
SPRINT Junior/Senior 50
SPRINT Turklassen 25
SPRINT 13-16 år 23
SPRINT Kjendiser 10
Celkem 108