Detail závodu

Aprílová půlka 2019

Starý Bydžov

Běh

Datum a prezentace

DATUM ZÁVODU

13.04.2019

DATUM A ČAS PREZENTACE

Detaily závodu

DÉLKA ZÁVODU / TRATĚ

21 km

10 km

1000 m

750 m

500 m

250 m

100 m

50 m

Pořadatel a kontakt

Obec Starý Bydžov, KČT Jiskra Nový Bydžov


Tel.:
aprilovapulka@seznam.cz

WEB

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH

Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Platba
Adam Vilagi 100 m Děti 2013-2014 D59
Adéla Klapště 100 m Děti 2013-2014 D62
Aleš Junek 10 km Muži nad 40 let - ročník 1979 a starší 141
Amálka Tomášková 250 m Děti 2011-2012 D94
Baláž Ján Nepolisy 10 km Muži nad 40 let - ročník 1979 a starší 116
Balušík Michal KČT Nový Bydžov 21 km Dvoučlenná štafeta 200
Balušík Mikuláš 500 m Děti 2009-2010 D76
Barbora Kašparová 50 m Děti 2015-2017 D64
Blaha Rostislav BK Vísky 21 km Muži do 39 let - ročník 1980 a mladší 3
Boldrini Anna Colas 100 m Děti 2013-2014 D5
Brzáková Karolina 250 m Děti 2011-2012 D23
Brzáková Petra 21 km Čtyřčlenná štafeta 402
Bunzáková Karolína 10 km Ženy do 39 let - ročník 1980 a mladší 122
Bunzakova Kristyna 10 km Ženy do 39 let - ročník 1980 a mladší 121
Buršík Michal 21 km Muži do 39 let - ročník 1980 a mladší 1
Cagwe John BezvaBěh 10 km Muži nad 40 let - ročník 1979 a starší 119
Čeněk Jan KASPER-SWIX TEAM 21 km Muži do 39 let - ročník 1980 a mladší 17
Daiel Hampl 1000 m Děti 2004-2006 D91
David Pavel Nymburk 21 km Muži nad 40 let - ročník 1979 a starší 23
Drábek Lukáš 250 m Děti 2011-2012 D20
Drábek Matěj 100 m Děti 2013-2014 D6
Drábková Nikola 500 m Děti 2009-2010 D37
Drábková Tereza 50 m Děti 2015-2017 D31
Drbohlav Jan TJ Sokol Valdice 21 km Muži do 39 let - ročník 1980 a mladší 21
Drobek Kuba Run for life, Zábědov 750 m Děti 2007-2008 D51
Drobková Amálka Run for life, Zábědov 500 m Děti 2009-2010 D49
Ducháčková Alena Run for Life, Zábědov 21 km Čtyřčlenná štafeta 401
Dušek Jan 21 km Dvoučlenná štafeta 204
Dzurindák Jáchym Run for live, Zábědov 500 m Děti 2009-2010 D35
Dzurindáková Josefína Run for live, Zábědov 100 m Děti 2013-2014 D2
Dzurindáková Michaela Run for live, Zábědov 21 km Čtyřčlenná štafeta 400
Fejfar Matěj Poděbrady 500 m Děti 2009-2010 D50
Filip Sajkršmíd 500 m Děti 2009-2010 D78
František Čihák 250 m Děti 2011-2012 D90
Grygera Tomáš SHINDA RUNNING 10 km Muži do 39 let - ročník 1980 a mladší 118
Hamplová Šárka Chlumec nad Cidlinou 21 km Ženy do 39 let - ročník 1980 a mladší 15
Hamral Lukáš ATLETICKÁ ŠKOLA HK 21 km Muži do 39 let - ročník 1980 a mladší 19
Havránek Jan Měník 50 m Děti 2015-2017 D28
Havránková Karolína Měník 250 m Děti 2011-2012 D12
Herčikova Anna Fajn Tym 50 m Děti 2015-2017 D56
Hermanová Anežka COLAS Team 100 m Děti 2013-2014 D8
Hermanová Eliška COLAS Team 250 m Děti 2011-2012 D18
Hladíková Eva Kubča a Sabča Lískovice 10 km Ženy nad 40 let - ročník 1979 a starší 126
Hlaváček Jan 21 km Muži do 39 let - ročník 1980 a mladší 7
Hloucal Martin Smidary 10 km Muži nad 40 let - ročník 1979 a starší 112
Christián Forbes 50 m Děti 2015-2017 D65
Jakub Drobek 10 km Muži do 39 let - ročník 1980 a mladší 133
Jan Havlín 10 km Muži nad 40 let - ročník 1979 a starší 134
Jana Janečková 10 km Ženy nad 40 let - ročník 1979 a starší 135
Janeček Lukáš TJ Řehoty 10 km Muži do 39 let - ročník 1980 a mladší 103
Jiránková Mariana 50 m Děti 2015-2017 D96
Jiránková Rozálie 250 m Děti 2011-2012 D95
Karel Huml 1000 m Děti 2004-2006 D72
Kmínková Barbora 10 km Ženy do 39 let - ročník 1980 a mladší 127
Komárek Ondřej Run for Life, Zábědov 250 m Děti 2011-2012 D16
Komárková Kateřina Run for Life, Zábědov 500 m Děti 2009-2010 D36
Komárková Petra Run for Life, Zábědov 10 km Ženy do 39 let - ročník 1980 a mladší 111
KOPÁNEK Vojtěch SHARON 250 m Děti 2011-2012 D24
KOPÁNKOVÁ Lucie SHARON 500 m Děti 2009-2010 D39
Kořínek Roman 100 m Děti 2013-2014 D4
Kořínková Nela 50 m Děti 2015-2017 D29
Kotásek Jakub 10 km Muži do 39 let - ročník 1980 a mladší 128
Krejčí Václav HOKL Club 250 m Děti 2011-2012 D46
Krejčová Lucie L+L team / ČBK 10 km Ženy do 39 let - ročník 1980 a mladší 129
Kvaček Roman ALBA Plus 10 km Muži nad 40 let - ročník 1979 a starší 125
Kvačková Petra ALBA Plus 21 km Čtyřčlenná štafeta 403
Lacek Matěj 750 m Děti 2007-2008 D42
Lacková Pavlína 100 m Děti 2013-2014 D3
Lacková Valentýna 250 m Děti 2011-2012 D19
Lamich Bořivoj Run for live, Zábědov 21 km Muži nad 40 let - ročník 1979 a starší 11
Lamich Štěpánek Run for live 250 m Děti 2011-2012 D15
Lenka Macková 10 km Ženy nad 40 let - ročník 1979 a starší 132
Letko Zbyněk 21 km Muži do 39 let - ročník 1980 a mladší 2
Letková Beata 50 m Děti 2015-2017 D25
Lukáč Petr CYKLOMAX - Rock Machine 21 km Muži nad 40 let - ročník 1979 a starší 22
Macák Miroslav SALAVITA 10 km Muži do 39 let - ročník 1980 a mladší 115
Macáková Pavla SALAVITA 10 km Ženy do 39 let - ročník 1980 a mladší 114
Marcel Jordánov 10 km Muži nad 40 let - ročník 1979 a starší 140
Markéta Herčíková Fajn Tým 21 km Dvoučlenná štafeta 201
MATOUŠ Antonín 500 m Děti 2009-2010 D48
MATOUŠOVÁ Viktorie 1000 m Děti 2004-2006 D44
Midloch Vojtěch 250 m Děti 2011-2012 D92
Michal Jakub Fajn Tym 250 m Děti 2011-2012 D55
Michal Sajkršmíd 21 km Čtyřčlenná štafeta 404
Milada Janatová 21 km Ženy do 39 let - ročník 1980 a mladší 25
Miroslav Behan 10 km Muži nad 40 let - ročník 1979 a starší 138
Mrázek Jiří Chlumec nad Cidlinou 21 km Muži do 39 let - ročník 1980 a mladší 5
Nina Mikasová 50 m Děti 2015-2017 D61
Novotný Jakub Atletická škola HK 21 km Muži do 39 let - ročník 1980 a mladší 18
Ondřej Kašpárek 50 m Děti 2015-2017 D63
Ondřej Samek 10 km Muži do 39 let - ročník 1980 a mladší 142
ORT Tadeaš AP team 500 m Děti 2009-2010 D38
Ortová Nikola AP team 1000 m Děti 2004-2006 D9
Pavelka Michal KČT Jiskra Nový Bydžov 250 m Děti 2011-2012 D52
Pavelka Michal KČT Jiskra Nový Bydžov 21 km Muži do 39 let - ročník 1980 a mladší 6
Pavelková Zuzana KČT Jiskra Nový Bydžov 100 m Děti 2013-2014 D53
Pavlína Šebetková 50 m Děti 2015-2017 D60
Pernetová Jitka Run for Life 10 km Ženy nad 40 let - ročník 1979 a starší 117
Petr Franc 10 km Muži nad 40 let - ročník 1979 a starší 139
Petr Samek 10 km Muži nad 40 let - ročník 1979 a starší 143
Petrová Kateřina Hořice 10 km Ženy nad 40 let - ročník 1979 a starší 104
Petržílek Zdeněk KRB Chrudim 21 km Muži nad 40 let - ročník 1979 a starší 14
Pirkl Miroslav CzechTRI K. Team 21 km Muži nad 40 let - ročník 1979 a starší 9
Pirklová Amálka Písek 50 m Děti 2015-2017 D47
Popková Andrea 10 km Ženy do 39 let - ročník 1980 a mladší 100
Pospíšil Jaroslav Nový Bydžov 10 km Muži nad 40 let - ročník 1979 a starší 101
Pospíšil Melichar Nový Bydžov 500 m Děti 2009-2010 D58
Pradáč Jan Run magazine team 21 km Muži do 39 let - ročník 1980 a mladší 4
Randa Drahomir sokol stěžery 21 km Muži nad 40 let - ročník 1979 a starší 12
Rund Michael RumTeam 21 km Dvoučlenná štafeta 203
Rundová Renata Zdravka team 10 km Ženy nad 40 let - ročník 1979 a starší 109
Sára Kmínková 750 m Děti 2007-2008 D93
Stoklasová Tereza 100 m Děti 2013-2014 D43
Šanda Miloslav SDH Sloupno 21 km Muži do 39 let - ročník 1980 a mladší 8
ŠEBETKA Jakub 250 m Děti 2011-2012 D17
ŠEBETKA Vladimír SK Městec Králové 10 km Muži nad 40 let - ročník 1979 a starší 113
Šimonek Petr 21 km Muži do 39 let - ročník 1980 a mladší 16
Špičák Jaroslav Chlumec nad Cidlinou 21 km Dvoučlenná štafeta 202
Štayrova Vendula Run for life, Zábědov 10 km Ženy nad 40 let - ročník 1979 a starší 110
Štveráková Amálka L+L team 100 m Děti 2013-2014 D54
Tereza Komárková 10 km Ženy do 39 let - ročník 1980 a mladší 144
Tomáš Olívka 10 km Muži do 39 let - ročník 1980 a mladší 136
Tomášek Dan SKP JUDO NB 250 m Děti 2011-2012 D10
Tomášek Filip 21 km Muži nad 40 let - ročník 1979 a starší 10
Tomášek Ota SKP Judo NB 500 m Děti 2009-2010 D34
Tomeš Patrik SK Starý Bydžov 500 m Děti 2009-2010 D33
Tomeš Pavel SK Starý Bydžov 10 km Muži nad 40 let - ročník 1979 a starší 102
Tomeš Vojtěch SK Starý Bydžov 50 m Děti 2015-2017 D26
Trutnovská Nelly COLAS TEAM 250 m Děti 2011-2012 D21
Tvarůžek Vítězslav 50 m Děti 2015-2017 D27
Tvarůžková Lenka 250 m Děti 2011-2012 D11
Vamberský Jan 10 km Muži do 39 let - ročník 1980 a mladší 120
Vantura Tobiáš Colas 50 m Děti 2015-2017 D30
Vanturová Anežka Colas 250 m Děti 2011-2012 D22
Viktorie Világeová 500 m Děti 2009-2010 D77
Vinopalova Klaudie Run for life, Zábědov 750 m Děti 2007-2008 D41
Vinopalova Livie Run for life, Zábědov 100 m Děti 2013-2014 D1
Vladimir Matys 10 km Muži do 39 let - ročník 1980 a mladší 137
Vladislav Žalud 10 km Muži nad 40 let - ročník 1979 a starší 145
Vlčková Marie 250 m Děti 2011-2012 D14
Vojtěch Bolina 10 km Muži nad 40 let - ročník 1979 a starší 131
Vokál Jáchym Chronicare 250 m Děti 2011-2012 D57
Vorlíček Petr Fedors All Stars Team 10 km Muži do 39 let - ročník 1980 a mladší 105
Vorlíčková Alena Fedors All Stars Team 10 km Ženy do 39 let - ročník 1980 a mladší 107
Vykusová Renata Aussig - Praha 10 km Ženy do 39 let - ročník 1980 a mladší 124
Vykydal Vojtěch Chronicare 250 m Děti 2011-2012 D45
Zábranská Antonie Aussig - Praha 100 m Děti 2013-2014 D7
Zábranský Adrian Aussig - Praha 50 m Děti 2015-2017 D32
Zábranský Vilém Aussig - Praha 10 km Muži nad 40 let - ročník 1979 a starší 123
Zůra Adrian Run for live 750 m Děti 2007-2008 D40
Zůra Denis Run for live 250 m Děti 2011-2012 D13
Zůrová Monika Run for live 10 km Ženy nad 40 let - ročník 1979 a starší 106
Zych Jaroslav HOKL-Club Lužec nad Cidlinou 21 km Muži nad 40 let - ročník 1979 a starší 13
Žalud Ladislav Triatlon Mladá Boleslav 10 km Muži nad 40 let - ročník 1979 a starší 24
Žďárský Ondřej Fedors All Stars Team 10 km Muži do 39 let - ročník 1980 a mladší 108
Žilka David COLAS Team 10 km Muži do 39 let - ročník 1980 a mladší 130

STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH

Trať Kategorie Počet závodníků
250 m Děti 2011-2012 24
10 km Muži nad 40 let - ročník 1979 a starší 17
50 m Děti 2015-2017 16
500 m Děti 2009-2010 14
100 m Děti 2013-2014 13
21 km Muži do 39 let - ročník 1980 a mladší 13
10 km Muži do 39 let - ročník 1980 a mladší 12
10 km Ženy do 39 let - ročník 1980 a mladší 10
10 km Ženy nad 40 let - ročník 1979 a starší 8
21 km Muži nad 40 let - ročník 1979 a starší 8
750 m Děti 2007-2008 5
21 km Dvoučlenná štafeta 5
21 km Čtyřčlenná štafeta 5
1000 m Děti 2004-2006 4
21 km Ženy do 39 let - ročník 1980 a mladší 2
Celkem 156