Detail závodu

Ž3 Sport sprint triatlon

Vodní nádrž Rozkoš

Triatlon

Datum a prezentace

DATUM ZÁVODU

28.07.2018

DATUM A ČAS PREZENTACE

Detaily závodu

DÉLKA ZÁVODU / TRATĚ

Triatlon

Pořadatel a kontakt

Ž3 Sport


Tel.:
info@z3sport.cz

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH

Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Platba
Adámek Daniel Triatlon Muži 5
Andílci Triatlon Štafety 119
Bohunek Tomas Triatlon Muži 69
Bražecký Triatlon Štafety 116
Cože, to je na čas? Triatlon Štafety 105
Cvrkal Martin Triatlon Muži 13
Čabajka Team Triatlon Štafety 110
Čech Daniel Triatlon Muži 32
David Václav Triatlon Muži 21
Decathlon team I Triatlon Štafety 101
Decathlon team II Triatlon Štafety 102
Decathlon team III Triatlon Štafety 103
Domáň Ladislav Triatlon Muži 38
Dostál Jan Triatlon Muži 22
Dostál Tomáš Triatlon Muži 67
Ďoubal Jan Triatlon Muži 53
Drhlík Petr Triatlon Muži 16
Dyntar Radek Triatlon Muži 58
Excalibur Tým Triatlon Štafety 113
Gajdoš Dušan Triatlon Muži 52
Gregor Lukáš Triatlon Muži 57
Herzig Radek Triatlon Muži 55
Hlavně přežít Triatlon Štafety 112
Hrubá Barbora Triatlon Ženy 41
Chmelik Tomas Triatlon Muži 25
Jančovič Roman Triatlon Muži 27
Jedlička Ondřej Triatlon Muži 60
Jirásek Jakub Triatlon Muži 45
Jüptner Petr Triatlon Muži 1
kliky M&T Triatlon Štafety 111
Kolisko Vladimír Triatlon Muži 39
Kostyšynová Eva Triatlon Ženy 49
Košťál Petr Triatlon Muži 15
Kratochvil Marek Triatlon Muži 2
L.I.L.I. Triatlon Štafety 115
Langenberger Adam Triatlon Muži 9
Langenberger Lukáš Triatlon Muži 10
Lášek Tomáš Triatlon Muži 11
Lhotsk´ý Luděk Triatlon Muži 59
Lipánci Triatlon Štafety 104
Lištičky Triatlon Štafety 107
Ludwig Marcel Triatlon Muži 26
Macháň Šimon Triatlon Muži 48
Martin Jiří Triatlon Muži 18
Morkusová Lucie Triatlon Ženy 37
Nosalova Veronika Triatlon Ženy 36
Novotný Marek Triatlon Muži 64
Nývlt David Triatlon Muži 51
Perničci Triatlon Štafety 106
Peterová Alena Triatlon Ženy 12
Peterová Jana Triatlon Ženy 17
Petr Martin Triatlon Muži 29
Polej Jiři Triatlon Muži 66
Ptáček David Triatlon Muži 8
Renská Lenka Triatlon Ženy 7
Renský Michal Triatlon Muži 6
Richtrová Eva Triatlon Ženy 63
Schow-Stay Triatlon Štafety 117
Silvan Tomáš Triatlon Muži 14
Skácelová Petra Triatlon Ženy 47
Šedivá Eva Triatlon Ženy 31
Šedivý Petr Triatlon Muži 30
Škoda Milan Triatlon Muži 4
Škodová Radka Triatlon Ženy 46
Šolcová Romana Triatlon Ženy 33
Šťastný Micgal Triatlon Muži 62
Štěpán Václav Triatlon Muži 28
Šubrtová Zuzana Triatlon Ženy 34
Teuberová Kateřina Triatlon Ženy 19
Tichý Petr Triatlon Muži 44
Trempíci Triatlon Štafety 108
Tylš Marek Triatlon Muži 54
Tylš Tomáš Triatlon Muži 65
Ullwerová Jitka Triatlon Ženy 35
Vlček Michal Triatlon Muži 40
Vojťechová Veronika Triatlon Ženy 68
Vondřejc Vlastislav Triatlon Muži 23
VV tým Triatlon Štafety 109
Výborný Václav Triatlon Muži 43
Wikov Triatlon Štafety 118
Zamecnik Lukas Triatlon Muži 24
Zeisková Markéta Triatlon Ženy 20
Zeman Daniel Triatlon Muži 50
Zika Adam Triatlon Muži 61
Zima Zdeněk Triatlon Muži 42
Zítková Radka Triatlon Ženy 3
Ztuhlý nožky Triatlon Štafety 114

STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH

Trať Kategorie Počet závodníků
Triatlon Muži 50
Triatlon Štafety 19
Triatlon Ženy 18
Celkem 87