Detail závodu

Beskydský šerpa

Frýdlant nad Ostravicí

Závod 4-členných týmů

Datum a prezentace

DATUM ZÁVODU

16.06.2018

DATUM A ČAS PREZENTACE

Detaily závodu

DÉLKA ZÁVODU / TRATĚ

10 km

Pořadatel a kontakt

Seven Days Agency, s.r.o.


Tel.:
l.ptakova@sevendays.cz

WEB

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH

Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Platba
Adam Karol + Petr Chamrád + Martin Dohnal + Matěj Pikna Policie v akci 10 km 4 členný tým 1
Adam Martinák + Jakub Čepica + Michal Bukowski + Lukáš Svoboda Starý dobrý Emkaři 10 km 4 členný tým 2
Alan Franek + Martin Svoboda + Josef Kočvara + Petr Vítovský Chachari 10 km 4 členný tým 3
Bohdan Sousedík + Jakub Smékal + Aleš Vítek + Petr Smékal Metráček 10 km 4 členný tým 4
David Herber + Martin Mrůzek + Zbyněk Mrůzek + Adam Wollný Žízeň bude velká 10 km 4 členný tým 5
Ivan Šén + Roman Mello + Stanislav Džubas + Pavel Bereta Ekova 10 km 4 členný tým 6
Jakub Vacovský + Tomáš Gawlas + Richard Byrtus + Jakub Zogata Lauba 10 km 4 členný tým 7
Jan Šváček + Roman Klvana + Jan Rolinc + Radim Foltýnek MH 3 10 km 4 členný tým 8
Jan Valach + jakub kruba + lukaš topiarz + martin czakan bestkids 10 km 4 členný tým 9
Jiří Varga + Lukáš Witosz + Martin Neškera + Kamil Stergiadis Saláti 10 km 4 členný tým 10
Marian Fiam + Branislav Jaduš + Martin Trizna + Lukáš Švolík VelikeLoko 10 km 4 členný tým 11
Ondřej Hašek + Jakub Lupoměský + Lukáš Malenovský + Jan Průcha For Joy 10 km 4 členný tým 12
Pavel Marsalek + Petr Řehák + Jan Planka + Jan Heindl Kruhaři 10 km 4 členný tým 13
Přemysl Paskuda + Filip Talácek + Patrik Musiol + Petr Horák Špekáčci 10 km 4 členný tým 14
Roman Kolek + Lukáš Kasinec + Martin Paszko + Lukáš Vozihnoj Džagazangy Team 10 km 4 členný tým 15
Silvestr Varga + Roman Kocúr + Jiří Blahuta + Petr Dulava Kulihrášci 10 km 4 členný tým 16
Šterc + Jan Čermák + Robin Odehnal + Tereza Cejpová Jiří Mám holku 10 km 4 členný tým 22
Tomáš Drozd + František Bínek + Michal Bínek + David Bínek BÍDRO 10 km 4 členný tým 17
Tomáš Musil + Ondřej Soukup + Dušan Olajoš + Jiří Kvita KPNP Rybí 10 km 4 členný tým 18
Trusina Tomas + Jakub Brych + Michal Krul + Jakub Riha Severni vitr 10 km 4 členný tým 19
Václav Tyleček + David Belej + Libor Uher + Radomír Viej Neškodní jedinci 10 km 4 členný tým 20
Vojtěch Krampota + Martin Horák + Martin Gottvald + Jaroslav Fa Vzhůru k výškám SRTG Havířov 10 km 4 členný tým 21

STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH

Trať Kategorie Počet závodníků
10 km 4 členný tým 22
Celkem 22