Beskydský šerpa
MÍSTO ZÁVODU
Frýdlant nad Ostravicí
TYP ZÁVODU
Závod 4-členných týmů
DATUM ZÁVODU
16.06.2018
ČAS REGISTRACE
SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH
Jméno | Klub | Trať | Kategorie | Číslo | Čip | Platba |
---|---|---|---|---|---|---|
Adam Karol + Petr Chamrád + Martin Dohnal + Matěj Pikna | Policie v akci | 10 km | 4 členný tým | 1 | 1 | |
Adam Martinák + Jakub Čepica + Michal Bukowski + Lukáš Svoboda | Starý dobrý Emkaři | 10 km | 4 členný tým | 2 | 2 | |
Alan Franek + Martin Svoboda + Josef Kočvara + Petr Vítovský | Chachari | 10 km | 4 členný tým | 3 | 3 | |
Bohdan Sousedík + Jakub Smékal + Aleš Vítek + Petr Smékal | Metráček | 10 km | 4 členný tým | 4 | 4 | |
David Herber + Martin Mrůzek + Zbyněk Mrůzek + Adam Wollný | Žízeň bude velká | 10 km | 4 členný tým | 5 | 5 | |
Ivan Šén + Roman Mello + Stanislav Džubas + Pavel Bereta | Ekova | 10 km | 4 členný tým | 6 | 6 | |
Jakub Vacovský + Tomáš Gawlas + Richard Byrtus + Jakub Zogata | Lauba | 10 km | 4 členný tým | 7 | 7 | |
Jan Šváček + Roman Klvana + Jan Rolinc + Radim Foltýnek | MH 3 | 10 km | 4 členný tým | 8 | 8 | |
Jan Valach + jakub kruba + lukaš topiarz + martin czakan | bestkids | 10 km | 4 členný tým | 9 | 9 | |
Jiří Varga + Lukáš Witosz + Martin Neškera + Kamil Stergiadis | Saláti | 10 km | 4 členný tým | 10 | 10 | |
Marian Fiam + Branislav Jaduš + Martin Trizna + Lukáš Švolík | VelikeLoko | 10 km | 4 členný tým | 11 | 11 | |
Ondřej Hašek + Jakub Lupoměský + Lukáš Malenovský + Jan Průcha | For Joy | 10 km | 4 členný tým | 12 | 12 | |
Pavel Marsalek + Petr Řehák + Jan Planka + Jan Heindl | Kruhaři | 10 km | 4 členný tým | 13 | 13 | |
Přemysl Paskuda + Filip Talácek + Patrik Musiol + Petr Horák | Špekáčci | 10 km | 4 členný tým | 14 | 14 | |
Roman Kolek + Lukáš Kasinec + Martin Paszko + Lukáš Vozihnoj | Džagazangy Team | 10 km | 4 členný tým | 15 | 15 | |
Silvestr Varga + Roman Kocúr + Jiří Blahuta + Petr Dulava | Kulihrášci | 10 km | 4 členný tým | 16 | 16 | |
Šterc + Jan Čermák + Robin Odehnal + Tereza Cejpová Jiří | Mám holku | 10 km | 4 členný tým | 22 | 22 | |
Tomáš Drozd + František Bínek + Michal Bínek + David Bínek | BÍDRO | 10 km | 4 členný tým | 17 | 17 | |
Tomáš Musil + Ondřej Soukup + Dušan Olajoš + Jiří Kvita | KPNP Rybí | 10 km | 4 členný tým | 18 | 18 | |
Trusina Tomas + Jakub Brych + Michal Krul + Jakub Riha | Severni vitr | 10 km | 4 členný tým | 19 | 19 | |
Václav Tyleček + David Belej + Libor Uher + Radomír Viej | Neškodní jedinci | 10 km | 4 členný tým | 20 | 20 | |
Vojtěch Krampota + Martin Horák + Martin Gottvald + Jaroslav Fa | Vzhůru k výškám SRTG Havířov | 10 km | 4 členný tým | 21 | 21 |
STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH
Trať | Kategorie | Počet závodníků |
---|---|---|
10 km | 4 členný tým | 22 |
Celkem | 22 |