Detail závodu

Frýdlantský ČEZ duatlon

Frýdlant nad Ostravicí

Duatlon

Datum a prezentace

DATUM ZÁVODU

16.06.2018

DATUM A ČAS PREZENTACE

Detaily závodu

DÉLKA ZÁVODU / TRATĚ

Duatlon (běh-kolo-běh)

Juniorský běh

Juniorský běh - 2 kola

Duatlon štafeta

Rodinný běh

Pořadatel a kontakt

Seven Days Agency, s.r.o.


Tel.:
l.ptakova@sevendays.cz

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH

Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Platba
Adéla Šianská + Roman Nagy Duatlon štafeta Štafety smíšené 16
Aleš Polák + Aleš Matejzík Aleš team Duatlon štafeta Štafeta muži 1
Alice Hájková + Juraj Riško Duatlon štafeta Štafety smíšené 17
Bártek Michael Duatlon (běh-kolo-běh) Muži 2: 36 – 45 (1973-1982) 18
Bělunková Tatiana Juniorský běh Děti: 10 - 12 (2008 - 2006) – 2,5km (1 okruh) 20
Bílková Zuzana SDH Metylovice Duatlon (běh-kolo-běh) Ženy 1: 20 – 35 (1983-1998) 39
Brabec Michal Duatlon (běh-kolo-běh) Muži 1: 20 – 35 (1983-1998) 99
Brabec Ondřej Duatlon (běh-kolo-běh) Junioři 15-19 (1999-2003) 2
Bradlec Dalibor Duatlon (běh-kolo-běh) Muži 3. 46+ (1972 a starší) 48
Buršík Adam Juniorský běh - 2 kola Děti: 13 - 15 (2005 - 2003) – 5km (2 okruhy) 7
Czylok Pavel Běžecká skupina v Českém Těšíně Duatlon (běh-kolo-běh) Muži 2: 36 – 45 (1973-1982) 19
David Šigut + Patrik Hudeček Kohouti SK Pržno Duatlon štafeta Štafeta muži 13
David Takáč + Martina Paulicová Head Bike TJ Opava Duatlon štafeta Štafety smíšené 27
Dominik Molek + Markéta Grimmová Duatlon štafeta Štafety smíšené 83
Dušan Neckař + Kristýna Neckařová Duatlon štafeta Štafety smíšené 18
Dvorský Jan Podlahy Dvorský Duatlon (běh-kolo-běh) Muži 2: 36 – 45 (1973-1982) 20
Filip Kraus + Matiáš Malík LSK FM Duatlon štafeta Štafeta muži 3
Gladiš Daniel Vltava Fund Craft Team Duatlon (běh-kolo-běh) Muži 3. 46+ (1972 a starší) 31
Grimm Martin Duatlon (běh-kolo-běh) Muži 1: 20 – 35 (1983-1998) 80
Hanáčková Mirka HANY team Duatlon (běh-kolo-běh) Ženy 2: 36+ (1982 a starší) 41
Havel Vladimír PHM Havířov Duatlon (běh-kolo-běh) Muži 3. 46+ (1972 a starší) 32
HOLLÁ KATEŘINA DK Bikeshop racing team Duatlon (běh-kolo-běh) Ženy 2: 36+ (1982 a starší) 42
Hrček Richard Čeledná Duatlon (běh-kolo-běh) Muži 3. 46+ (1972 a starší) 49
Jakub Vašut + Rostislav Ondruch Duatlon štafeta Štafeta muži 56
Jan Buštík + Zdeněk Hlaváček Duatlon štafeta Štafeta muži 2
Jan Schovánek + Nela Krzoková Duatlon štafeta Štafety smíšené 19
Jan Vavřina Ing. Loudavý dědek Duatlon (běh-kolo-běh) Muži 3. 46+ (1972 a starší) 33
Janáková Eliška Rodinný běh Děti 0-9 (2008 – 2009) let v doprovodu 1
Jančura Evžen Duatlon (běh-kolo-běh) Muži 3. 46+ (1972 a starší) 46
Janeček Tomáš Duatlon (běh-kolo-běh) Muži 1: 20 – 35 (1983-1998) 4
Jaroš Štépán Juniorský běh Děti: 10 - 12 (2008 - 2006) – 2,5km (1 okruh) 10
Jarošová Eliška Juniorský běh Děti: 10 - 12 (2008 - 2006) – 2,5km (1 okruh) 12
Jauernik Marián Duatlon (běh-kolo-běh) Muži 2: 36 – 45 (1973-1982) 21
jiri kracalik + TOMAS GRASSER outdoorfilms Duatlon štafeta Štafeta muži 90
Jirik Pavel Rodinný běh Děti 0-9 (2008 – 2009) let v doprovodu 2
Jiří Potůček + Dagmar Koudelková Fast and light Blansko Duatlon štafeta Štafety smíšené 20
Josef Pergler + Zuzana Bílková ZUPE TEAM Duatlon štafeta Štafety smíšené 21
Josef Šenkeřík + Jiří Jablonský Duatlon štafeta Štafeta muži 4
Jurošová Lucie Slezan F-M Juniorský běh Děti: 10 - 12 (2008 - 2006) – 2,5km (1 okruh) 22
Kaifáš Denis Deny team Juniorský běh Děti: 10 - 12 (2008 - 2006) – 2,5km (1 okruh) 1
Kalina Marek Marathon team Klimkovice Duatlon (běh-kolo-běh) Muži 1: 20 – 35 (1983-1998) 5
Kaniok Jaromír Duatlon (běh-kolo-běh) Muži 1: 20 – 35 (1983-1998) 77
Karásek Tomáš Czech Ultram team Duatlon (běh-kolo-běh) Muži 3. 46+ (1972 a starší) 34
Karbanová Ema Rodinný běh Děti 0-9 (2008 – 2009) let v doprovodu 3
Kateřina Slícová + Josef Skalický Duatlon štafeta Štafety smíšené 54
Kateřina Vajdová + Jiří Vavrečka V-team Duatlon štafeta Štafety smíšené 22
Kernbach Tomáš KERNBACH s.r.o. Duatlon (běh-kolo-běh) Muži 1: 20 – 35 (1983-1998) 7
Kleis David Lisenshire Rodinný běh Děti 0-9 (2008 – 2009) let v doprovodu 4
Kleis Radim Lisenshire Duatlon (běh-kolo-běh) Muži 2: 36 – 45 (1973-1982) 22
Kleisova Kamila Lisenshire Duatlon (běh-kolo-běh) Ženy 2: 36+ (1982 a starší) 43
Kleisová Sofie Lisenshire Juniorský běh Děti: 10 - 12 (2008 - 2006) – 2,5km (1 okruh) 2
Klíma Martin SKP Nový Jičín Duatlon (běh-kolo-běh) Muži 1: 20 – 35 (1983-1998) 8
Kociánová Petra Duatlon (běh-kolo-běh) Ženy 1: 20 – 35 (1983-1998) 187
Kokešová Barbora SK Pržno Kohouti Juniorský běh Děti: 10 - 12 (2008 - 2006) – 2,5km (1 okruh) 13
Kořenek Martin Duatlon (běh-kolo-běh) Muži 1: 20 – 35 (1983-1998) 61
Kracalikova Barunka prtavec Rodinný běh Děti 0-9 (2008 – 2009) let v doprovodu 5
Krausová Karla SRTG Havířov Duatlon (běh-kolo-běh) Ženy 2: 36+ (1982 a starší) 44
Kriška Pavol Duatlon (běh-kolo-běh) Muži 2: 36 – 45 (1973-1982) 23
Krystian Zahraj + Marian Sikora Duatlon štafeta Štafeta muži 5
Kubáň Ondřej Duatlon (běh-kolo-běh) Muži 1: 20 – 35 (1983-1998) 9
Kubina Roman Dokončím kámo Duatlon (běh-kolo-běh) Muži 1: 20 – 35 (1983-1998) 10
kubínová Klára Novatop Ghost Duatlon (běh-kolo-běh) Ženy 1: 20 – 35 (1983-1998) 96
Kubisz Roman KPM Třinec Duatlon (běh-kolo-běh) Muži 2: 36 – 45 (1973-1982) 87
Kursová Veronika Rodinný běh Děti 0-9 (2008 – 2009) let v doprovodu 6
Kvášová Barbora BH Ski team Juniorský běh Děti: 10 - 12 (2008 - 2006) – 2,5km (1 okruh) 3
Lipowski Kamil KPM Hrádek Duatlon (běh-kolo-běh) Muži 3. 46+ (1972 a starší) 89
Luboš Krupa + Lubomír Krupa Duatlon štafeta Štafeta muži 79
Lukáš Baran + Tomáš Krupa Duatlon štafeta Štafeta muži 6
Lukáš Bartík + Jiří Strnadel Duatlon štafeta Štafeta muži 7
Lukáš Konečný + Petr Choleva Konečny sport s.r.o. Duatlon štafeta Štafeta muži 30
Lukeš Jakub Duatlon (běh-kolo-běh) Muži 2: 36 – 45 (1973-1982) 24
Lukeš Matěj Rodinný běh Děti 0-9 (2008 – 2009) let v doprovodu 7
Lukeš Ondřej Rodinný běh Děti 0-9 (2008 – 2009) let v doprovodu 8
Lunkmoss Jakub Duatlon (běh-kolo-běh) Muži 1: 20 – 35 (1983-1998) 11
Markéta Kráčalíková + Daniel Nytra Každý den jinak Duatlon štafeta Štafety smíšené 23
Martin Mališ + Martin Turek Frenstat Runners Duatlon štafeta Štafeta muži 8
Martinák Zdeněk TJ Slezan F-M Duatlon (běh-kolo-běh) Muži 1: 20 – 35 (1983-1998) 85
Matouš Ondrusz + Alena Kollegová CK Konečný Duatlon štafeta Štafety smíšené 24
Matoušek Martin GIANTPitrsbikes Duatlon (běh-kolo-běh) Muži 2: 36 – 45 (1973-1982) 25
Měrka David Cykloart Kopřivnicr Duatlon (běh-kolo-běh) Muži 2: 36 – 45 (1973-1982) 84
Michal Poledník + Dominik Lupík Duatlon štafeta Štafeta muži 9
Michna Milan Čistý sport Duatlon (běh-kolo-běh) Muži 3. 46+ (1972 a starší) 35
Mika Tomáš Duatlon (běh-kolo-běh) Muži 2: 36 – 45 (1973-1982) 82
Miroslav Macíček + Tomáš Macíček DODO team Kopřivnice Duatlon štafeta Štafeta muži 10
Mordáč David TJ TŽ Třinec Juniorský běh Děti: 10 - 12 (2008 - 2006) – 2,5km (1 okruh) 4
Mordáč Stanislav Duatlon (běh-kolo-běh) Muži 2: 36 – 45 (1973-1982) 26
Návrat Jan Duatlon (běh-kolo-běh) Muži 2: 36 – 45 (1973-1982) 27
Novotný Petr Gemini Duatlon (běh-kolo-běh) Muži 2: 36 – 45 (1973-1982) 51
Nytra Metoděj Každý den jinak Juniorský běh - 2 kola Děti: 13 - 15 (2005 - 2003) – 5km (2 okruhy) 8
Ondřej Kantor + David Procházka O-run running team Duatlon štafeta Štafeta muži 11
Otevřelová Adéla Duatlon (běh-kolo-běh) Ženy 1: 20 – 35 (1983-1998) 40
Pavel Kokeš + Pavla Skotnicová SK Pržno Kohouti Duatlon štafeta Štafety smíšené 29
Pavliska David Duatlon (běh-kolo-běh) Muži 2: 36 – 45 (1973-1982) 78
Pavlovský Dominik Juniorský běh - 2 kola Děti: 13 - 15 (2005 - 2003) – 5km (2 okruhy) 21
Petr Kulštejn + Tereza Kulštejnová Duatlon štafeta Štafety smíšené 25
Petr Wagner + Marek Koníček ED6U Elemic racing Duatlon štafeta Štafeta muži 12
Petra Čejková + Iveta Janiková KMB Duatlon štafeta Štafety ženy 100
Petroš Martin Rodinný běh Děti 0-9 (2008 – 2009) let v doprovodu 9
Petroš Maxim Rodinný běh Děti 0-9 (2008 – 2009) let v doprovodu 10
Plevová Lucie BH Ski Team Juniorský běh Děti: 10 - 12 (2008 - 2006) – 2,5km (1 okruh) 5
Plevová Martina BH Ski Team Juniorský běh - 2 kola Děti: 13 - 15 (2005 - 2003) – 5km (2 okruhy) 6
Polášek Přemysl Vojtík VR46 Duatlon (běh-kolo-běh) Muži 2: 36 – 45 (1973-1982) 28
Postěpovský Albert Duatlon (běh-kolo-běh) Muži 1: 20 – 35 (1983-1998) 81
Ptašek Jan Duatlon (běh-kolo-běh) Muži 1: 20 – 35 (1983-1998) 12
Radim Fojkes + Alfons Ciestoy KPM Duatlon štafeta Štafeta muži 88
Radomír Kubáň + Vlaďka Dorňáková pohodáři Duatlon štafeta Štafety smíšené 26
Radomír Michna + Roman Pohnudka FBC Pražmo Duatlon štafeta Štafeta muži 92
Renáta Brableczová + Kateřina Štáková Anvil Duatlon štafeta Štafety ženy 28
Roman Kučera Team LightBIKE Duatlon (běh-kolo-běh) Muži 2: 36 – 45 (1973-1982) 29
Roman Molek + Jaromír Marák Duatlon štafeta Štafeta muži 52
Rýdel Jiří ranovačka Duatlon (běh-kolo-běh) Muži 1: 20 – 35 (1983-1998) 13
Řezáč Martin Mushing Team Ostrava Duatlon (běh-kolo-běh) Muži 2: 36 – 45 (1973-1982) 30
Říhová Blanka Duatlon (běh-kolo-běh) Ženy 2: 36+ (1982 a starší) 45
Říhová Eliška TJ Slezan F-M Juniorský běh Děti: 10 - 12 (2008 - 2006) – 2,5km (1 okruh) 14
Skalická Kristýna Fenix Multisport Duatlon (běh-kolo-běh) Ženy 1: 20 – 35 (1983-1998) 98
Skalický Pavel Rocktechnik Triatlon Duatlon (běh-kolo-běh) Muži 3. 46+ (1972 a starší) 36
Skarka Martin Duatlon (běh-kolo-běh) Junioři 15-19 (1999-2003) 47
Sláma Jan Duatlon (běh-kolo-běh) Muži 1: 20 – 35 (1983-1998) 186
Studýnka David SK Skivelo neslyšících Olomouc Duatlon (běh-kolo-běh) Muži 2: 36 – 45 (1973-1982) 97
Svoboda Hynek Atletika Poruba Juniorský běh Děti: 10 - 12 (2008 - 2006) – 2,5km (1 okruh) 9
Šárka Juráková + Jakub Pohnudks Duatlon štafeta Štafety smíšené 91
Šindelek Vladan Przno Duatlon (běh-kolo-běh) Muži 3. 46+ (1972 a starší) 50
Tkáč Richard Duatlon (běh-kolo-běh) Muži 3. 46+ (1972 a starší) 37
Togni Paolo Lowellpro Racing Team Duatlon (běh-kolo-běh) Muži 2: 36 – 45 (1973-1982) 57
Tomalík Pavel Duatlon (běh-kolo-běh) Muži 1: 20 – 35 (1983-1998) 14
Tomáš Klímek + Jiří Gerža Duatlon štafeta Štafeta muži 14
Tomáš Wachtarczyk + Michal Vlček Los Amateros MTB Bílovec Duatlon štafeta Štafeta muži 15
Trčková Žaneta Symbio + CE Energy Duatlon (běh-kolo-běh) Ženy 1: 20 – 35 (1983-1998) 1
Třupek Pavel Duatlon (běh-kolo-běh) Muži 1: 20 – 35 (1983-1998) 15
Tuharský Erik Salomin-run.cz Duatlon (běh-kolo-běh) Junioři 15-19 (1999-2003) 95
Uhřík Luděk EjKejEj Duatlon (běh-kolo-běh) Muži 1: 20 – 35 (1983-1998) 16
Václavík Michal Slezan F-M Duatlon (běh-kolo-běh) Muži 2: 36 – 45 (1973-1982) 53
Václavíková Anna Slezan F-M Juniorský běh Děti: 10 - 12 (2008 - 2006) – 2,5km (1 okruh) 19
Vilášková Monika Juniorský běh Děti: 10 - 12 (2008 - 2006) – 2,5km (1 okruh) 11
Volešek Jan Duatlon (běh-kolo-běh) Muži 1: 20 – 35 (1983-1998) 86
Vondráček Dominik X-TRAIL ORLOVÁ Rodinný běh Děti 0-9 (2008 – 2009) let v doprovodu 11
Vondráček Tomáš X-TRAIL ORLOVÁ Duatlon (běh-kolo-běh) Muži 1: 20 – 35 (1983-1998) 17
Vondráčková Nikola X-TRAIL ORLOVÁ Rodinný běh Děti 0-9 (2008 – 2009) let v doprovodu 12
Zika Tomaš bežecka skupina česky tešin Duatlon (běh-kolo-běh) Muži 3. 46+ (1972 a starší) 38
Živníčková Martina Duatlon (běh-kolo-běh) Ženy 2: 36+ (1982 a starší) 60

STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH

Trať Kategorie Počet závodníků
Duatlon štafeta Štafeta muži 22
Duatlon (běh-kolo-běh) Muži 2: 36 – 45 (1973-1982) 21
Duatlon (běh-kolo-běh) Muži 1: 20 – 35 (1983-1998) 21
Duatlon štafeta Štafety smíšené 16
Juniorský běh Děti: 10 - 12 (2008 - 2006) – 2,5km (1 okruh) 14
Duatlon (běh-kolo-běh) Muži 3. 46+ (1972 a starší) 13
Rodinný běh Děti 0-9 (2008 – 2009) let v doprovodu 12
Duatlon (běh-kolo-běh) Ženy 2: 36+ (1982 a starší) 6
Duatlon (běh-kolo-běh) Ženy 1: 20 – 35 (1983-1998) 6
Juniorský běh - 2 kola Děti: 13 - 15 (2005 - 2003) – 5km (2 okruhy) 4
Duatlon (běh-kolo-běh) Junioři 15-19 (1999-2003) 3
Duatlon štafeta Štafety ženy 2
Celkem 140