Frýdlantský ČEZ duatlon
MÍSTO ZÁVODU
Frýdlant nad Ostravicí
TYP ZÁVODU
Duatlon
DATUM ZÁVODU
16.06.2018
ČAS REGISTRACE
SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH
Jméno | Klub | Trať | Kategorie | Číslo | Čip | Platba |
---|---|---|---|---|---|---|
Adéla Šianská + Roman Nagy | Duatlon štafeta | Štafety smíšené | 16 | 116 | ||
Aleš Polák + Aleš Matejzík | Aleš team | Duatlon štafeta | Štafeta muži | 1 | 101 | |
Alice Hájková + Juraj Riško | Duatlon štafeta | Štafety smíšené | 17 | 117 | ||
Bártek Michael | Duatlon (běh-kolo-běh) | Muži 2: 36 – 45 (1973-1982) | 18 | 18 | ||
Bělunková Tatiana | Juniorský běh | Děti: 10 - 12 (2008 - 2006) – 2,5km (1 okruh) | 20 | 20 | ||
Bílková Zuzana | SDH Metylovice | Duatlon (běh-kolo-běh) | Ženy 1: 20 – 35 (1983-1998) | 39 | 39 | |
Brabec Michal | Duatlon (běh-kolo-běh) | Muži 1: 20 – 35 (1983-1998) | 99 | 181 | ||
Brabec Ondřej | Duatlon (běh-kolo-běh) | Junioři 15-19 (1999-2003) | 2 | 2 | ||
Bradlec Dalibor | Duatlon (běh-kolo-běh) | Muži 3. 46+ (1972 a starší) | 48 | 161 | ||
Buršík Adam | Juniorský běh - 2 kola | Děti: 13 - 15 (2005 - 2003) – 5km (2 okruhy) | 7 | 157 | ||
Czylok Pavel | Běžecká skupina v Českém Těšíně | Duatlon (běh-kolo-běh) | Muži 2: 36 – 45 (1973-1982) | 19 | 19 | |
David Šigut + Patrik Hudeček | Kohouti SK Pržno | Duatlon štafeta | Štafeta muži | 13 | 113 | |
David Takáč + Martina Paulicová | Head Bike TJ Opava | Duatlon štafeta | Štafety smíšené | 27 | 151 | |
Dominik Molek + Markéta Grimmová | Duatlon štafeta | Štafety smíšené | 83 | 195 | ||
Dušan Neckař + Kristýna Neckařová | Duatlon štafeta | Štafety smíšené | 18 | 118 | ||
Dvorský Jan | Podlahy Dvorský | Duatlon (běh-kolo-běh) | Muži 2: 36 – 45 (1973-1982) | 20 | 176 | |
Filip Kraus + Matiáš Malík | LSK FM | Duatlon štafeta | Štafeta muži | 3 | 3 | |
Gladiš Daniel | Vltava Fund Craft Team | Duatlon (běh-kolo-běh) | Muži 3. 46+ (1972 a starší) | 31 | 31 | |
Grimm Martin | Duatlon (běh-kolo-běh) | Muži 1: 20 – 35 (1983-1998) | 80 | 148 | ||
Hanáčková Mirka | HANY team | Duatlon (běh-kolo-běh) | Ženy 2: 36+ (1982 a starší) | 41 | 41 | |
Havel Vladimír | PHM Havířov | Duatlon (běh-kolo-běh) | Muži 3. 46+ (1972 a starší) | 32 | 32 | |
HOLLÁ KATEŘINA | DK Bikeshop racing team | Duatlon (běh-kolo-běh) | Ženy 2: 36+ (1982 a starší) | 42 | 42 | |
Hrček Richard | Čeledná | Duatlon (běh-kolo-běh) | Muži 3. 46+ (1972 a starší) | 49 | 49 | |
Jakub Vašut + Rostislav Ondruch | Duatlon štafeta | Štafeta muži | 56 | 177 | ||
Jan Buštík + Zdeněk Hlaváček | Duatlon štafeta | Štafeta muži | 2 | 102 | ||
Jan Schovánek + Nela Krzoková | Duatlon štafeta | Štafety smíšené | 19 | 119 | ||
Jan Vavřina Ing. | Loudavý dědek | Duatlon (běh-kolo-běh) | Muži 3. 46+ (1972 a starší) | 33 | 33 | |
Janáková Eliška | Rodinný běh | Děti 0-9 (2008 – 2009) let v doprovodu | 1 | |||
Jančura Evžen | Duatlon (běh-kolo-běh) | Muži 3. 46+ (1972 a starší) | 46 | 175 | ||
Janeček Tomáš | Duatlon (běh-kolo-běh) | Muži 1: 20 – 35 (1983-1998) | 4 | 185 | ||
Jaroš Štépán | Juniorský běh | Děti: 10 - 12 (2008 - 2006) – 2,5km (1 okruh) | 10 | 162 | ||
Jarošová Eliška | Juniorský běh | Děti: 10 - 12 (2008 - 2006) – 2,5km (1 okruh) | 12 | 164 | ||
Jauernik Marián | Duatlon (běh-kolo-běh) | Muži 2: 36 – 45 (1973-1982) | 21 | 21 | ||
jiri kracalik + TOMAS GRASSER | outdoorfilms | Duatlon štafeta | Štafeta muži | 90 | 103 | |
Jirik Pavel | Rodinný běh | Děti 0-9 (2008 – 2009) let v doprovodu | 2 | |||
Jiří Potůček + Dagmar Koudelková | Fast and light Blansko | Duatlon štafeta | Štafety smíšené | 20 | 120 | |
Josef Pergler + Zuzana Bílková | ZUPE TEAM | Duatlon štafeta | Štafety smíšené | 21 | 121 | |
Josef Šenkeřík + Jiří Jablonský | Duatlon štafeta | Štafeta muži | 4 | 4 | ||
Jurošová Lucie | Slezan F-M | Juniorský běh | Děti: 10 - 12 (2008 - 2006) – 2,5km (1 okruh) | 22 | 171 | |
Kaifáš Denis | Deny team | Juniorský běh | Děti: 10 - 12 (2008 - 2006) – 2,5km (1 okruh) | 1 | ||
Kalina Marek | Marathon team Klimkovice | Duatlon (běh-kolo-běh) | Muži 1: 20 – 35 (1983-1998) | 5 | 5 | |
Kaniok Jaromír | Duatlon (běh-kolo-běh) | Muži 1: 20 – 35 (1983-1998) | 77 | 6 | ||
Karásek Tomáš | Czech Ultram team | Duatlon (běh-kolo-běh) | Muži 3. 46+ (1972 a starší) | 34 | 34 | |
Karbanová Ema | Rodinný běh | Děti 0-9 (2008 – 2009) let v doprovodu | 3 | |||
Kateřina Slícová + Josef Skalický | Duatlon štafeta | Štafety smíšené | 54 | 172 | ||
Kateřina Vajdová + Jiří Vavrečka | V-team | Duatlon štafeta | Štafety smíšené | 22 | 122 | |
Kernbach Tomáš | KERNBACH s.r.o. | Duatlon (běh-kolo-běh) | Muži 1: 20 – 35 (1983-1998) | 7 | 7 | |
Kleis David | Lisenshire | Rodinný běh | Děti 0-9 (2008 – 2009) let v doprovodu | 4 | ||
Kleis Radim | Lisenshire | Duatlon (běh-kolo-běh) | Muži 2: 36 – 45 (1973-1982) | 22 | 22 | |
Kleisova Kamila | Lisenshire | Duatlon (běh-kolo-běh) | Ženy 2: 36+ (1982 a starší) | 43 | 43 | |
Kleisová Sofie | Lisenshire | Juniorský běh | Děti: 10 - 12 (2008 - 2006) – 2,5km (1 okruh) | 2 | 152 | |
Klíma Martin | SKP Nový Jičín | Duatlon (běh-kolo-běh) | Muži 1: 20 – 35 (1983-1998) | 8 | 8 | |
Kociánová Petra | Duatlon (běh-kolo-běh) | Ženy 1: 20 – 35 (1983-1998) | 187 | 187 | ||
Kokešová Barbora | SK Pržno Kohouti | Juniorský běh | Děti: 10 - 12 (2008 - 2006) – 2,5km (1 okruh) | 13 | 174 | |
Kořenek Martin | Duatlon (běh-kolo-běh) | Muži 1: 20 – 35 (1983-1998) | 61 | 179 | ||
Kracalikova Barunka | prtavec | Rodinný běh | Děti 0-9 (2008 – 2009) let v doprovodu | 5 | ||
Krausová Karla | SRTG Havířov | Duatlon (běh-kolo-běh) | Ženy 2: 36+ (1982 a starší) | 44 | 44 | |
Kriška Pavol | Duatlon (běh-kolo-běh) | Muži 2: 36 – 45 (1973-1982) | 23 | 23 | ||
Krystian Zahraj + Marian Sikora | Duatlon štafeta | Štafeta muži | 5 | 105 | ||
Kubáň Ondřej | Duatlon (běh-kolo-běh) | Muži 1: 20 – 35 (1983-1998) | 9 | 9 | ||
Kubina Roman | Dokončím kámo | Duatlon (běh-kolo-běh) | Muži 1: 20 – 35 (1983-1998) | 10 | 10 | |
kubínová Klára | Novatop Ghost | Duatlon (běh-kolo-běh) | Ženy 1: 20 – 35 (1983-1998) | 96 | 184 | |
Kubisz Roman | KPM Třinec | Duatlon (běh-kolo-běh) | Muži 2: 36 – 45 (1973-1982) | 87 | 192 | |
Kursová Veronika | Rodinný běh | Děti 0-9 (2008 – 2009) let v doprovodu | 6 | |||
Kvášová Barbora | BH Ski team | Juniorský běh | Děti: 10 - 12 (2008 - 2006) – 2,5km (1 okruh) | 3 | 153 | |
Lipowski Kamil | KPM Hrádek | Duatlon (běh-kolo-běh) | Muži 3. 46+ (1972 a starší) | 89 | 191 | |
Luboš Krupa + Lubomír Krupa | Duatlon štafeta | Štafeta muži | 79 | 147 | ||
Lukáš Baran + Tomáš Krupa | Duatlon štafeta | Štafeta muži | 6 | 106 | ||
Lukáš Bartík + Jiří Strnadel | Duatlon štafeta | Štafeta muži | 7 | 107 | ||
Lukáš Konečný + Petr Choleva | Konečny sport s.r.o. | Duatlon štafeta | Štafeta muži | 30 | 166 | |
Lukeš Jakub | Duatlon (běh-kolo-běh) | Muži 2: 36 – 45 (1973-1982) | 24 | 24 | ||
Lukeš Matěj | Rodinný běh | Děti 0-9 (2008 – 2009) let v doprovodu | 7 | |||
Lukeš Ondřej | Rodinný běh | Děti 0-9 (2008 – 2009) let v doprovodu | 8 | |||
Lunkmoss Jakub | Duatlon (běh-kolo-běh) | Muži 1: 20 – 35 (1983-1998) | 11 | 11 | ||
Markéta Kráčalíková + Daniel Nytra | Každý den jinak | Duatlon štafeta | Štafety smíšené | 23 | 123 | |
Martin Mališ + Martin Turek | Frenstat Runners | Duatlon štafeta | Štafeta muži | 8 | 108 | |
Martinák Zdeněk | TJ Slezan F-M | Duatlon (běh-kolo-běh) | Muži 1: 20 – 35 (1983-1998) | 85 | 194 | |
Matouš Ondrusz + Alena Kollegová | CK Konečný | Duatlon štafeta | Štafety smíšené | 24 | 124 | |
Matoušek Martin | GIANTPitrsbikes | Duatlon (běh-kolo-běh) | Muži 2: 36 – 45 (1973-1982) | 25 | 25 | |
Měrka David | Cykloart Kopřivnicr | Duatlon (běh-kolo-běh) | Muži 2: 36 – 45 (1973-1982) | 84 | 196 | |
Michal Poledník + Dominik Lupík | Duatlon štafeta | Štafeta muži | 9 | 109 | ||
Michna Milan | Čistý sport | Duatlon (běh-kolo-běh) | Muži 3. 46+ (1972 a starší) | 35 | 35 | |
Mika Tomáš | Duatlon (běh-kolo-běh) | Muži 2: 36 – 45 (1973-1982) | 82 | 150 | ||
Miroslav Macíček + Tomáš Macíček | DODO team Kopřivnice | Duatlon štafeta | Štafeta muži | 10 | 110 | |
Mordáč David | TJ TŽ Třinec | Juniorský běh | Děti: 10 - 12 (2008 - 2006) – 2,5km (1 okruh) | 4 | 154 | |
Mordáč Stanislav | Duatlon (běh-kolo-běh) | Muži 2: 36 – 45 (1973-1982) | 26 | 26 | ||
Návrat Jan | Duatlon (běh-kolo-běh) | Muži 2: 36 – 45 (1973-1982) | 27 | 27 | ||
Novotný Petr | Gemini | Duatlon (běh-kolo-běh) | Muži 2: 36 – 45 (1973-1982) | 51 | 169 | |
Nytra Metoděj | Každý den jinak | Juniorský běh - 2 kola | Děti: 13 - 15 (2005 - 2003) – 5km (2 okruhy) | 8 | 158 | |
Ondřej Kantor + David Procházka | O-run running team | Duatlon štafeta | Štafeta muži | 11 | 111 | |
Otevřelová Adéla | Duatlon (běh-kolo-běh) | Ženy 1: 20 – 35 (1983-1998) | 40 | 40 | ||
Pavel Kokeš + Pavla Skotnicová | SK Pržno Kohouti | Duatlon štafeta | Štafety smíšené | 29 | 159 | |
Pavliska David | Duatlon (běh-kolo-běh) | Muži 2: 36 – 45 (1973-1982) | 78 | 146 | ||
Pavlovský Dominik | Juniorský běh - 2 kola | Děti: 13 - 15 (2005 - 2003) – 5km (2 okruhy) | 21 | 170 | ||
Petr Kulštejn + Tereza Kulštejnová | Duatlon štafeta | Štafety smíšené | 25 | 125 | ||
Petr Wagner + Marek Koníček | ED6U Elemic racing | Duatlon štafeta | Štafeta muži | 12 | 112 | |
Petra Čejková + Iveta Janiková | KMB | Duatlon štafeta | Štafety ženy | 100 | 127 | |
Petroš Martin | Rodinný běh | Děti 0-9 (2008 – 2009) let v doprovodu | 9 | |||
Petroš Maxim | Rodinný běh | Děti 0-9 (2008 – 2009) let v doprovodu | 10 | |||
Plevová Lucie | BH Ski Team | Juniorský běh | Děti: 10 - 12 (2008 - 2006) – 2,5km (1 okruh) | 5 | 155 | |
Plevová Martina | BH Ski Team | Juniorský běh - 2 kola | Děti: 13 - 15 (2005 - 2003) – 5km (2 okruhy) | 6 | 156 | |
Polášek Přemysl | Vojtík VR46 | Duatlon (běh-kolo-běh) | Muži 2: 36 – 45 (1973-1982) | 28 | 28 | |
Postěpovský Albert | Duatlon (běh-kolo-běh) | Muži 1: 20 – 35 (1983-1998) | 81 | 149 | ||
Ptašek Jan | Duatlon (běh-kolo-běh) | Muži 1: 20 – 35 (1983-1998) | 12 | 200 | ||
Radim Fojkes + Alfons Ciestoy | KPM | Duatlon štafeta | Štafeta muži | 88 | 190 | |
Radomír Kubáň + Vlaďka Dorňáková | pohodáři | Duatlon štafeta | Štafety smíšené | 26 | 126 | |
Radomír Michna + Roman Pohnudka | FBC Pražmo | Duatlon štafeta | Štafeta muži | 92 | 188 | |
Renáta Brableczová + Kateřina Štáková | Anvil | Duatlon štafeta | Štafety ženy | 28 | 128 | |
Roman Kučera | Team LightBIKE | Duatlon (běh-kolo-běh) | Muži 2: 36 – 45 (1973-1982) | 29 | 29 | |
Roman Molek + Jaromír Marák | Duatlon štafeta | Štafeta muži | 52 | 167 | ||
Rýdel Jiří | ranovačka | Duatlon (běh-kolo-běh) | Muži 1: 20 – 35 (1983-1998) | 13 | 13 | |
Řezáč Martin | Mushing Team Ostrava | Duatlon (běh-kolo-běh) | Muži 2: 36 – 45 (1973-1982) | 30 | 30 | |
Říhová Blanka | Duatlon (běh-kolo-běh) | Ženy 2: 36+ (1982 a starší) | 45 | 45 | ||
Říhová Eliška | TJ Slezan F-M | Juniorský běh | Děti: 10 - 12 (2008 - 2006) – 2,5km (1 okruh) | 14 | 168 | |
Skalická Kristýna | Fenix Multisport | Duatlon (běh-kolo-běh) | Ženy 1: 20 – 35 (1983-1998) | 98 | 182 | |
Skalický Pavel | Rocktechnik Triatlon | Duatlon (běh-kolo-běh) | Muži 3. 46+ (1972 a starší) | 36 | 36 | |
Skarka Martin | Duatlon (běh-kolo-běh) | Junioři 15-19 (1999-2003) | 47 | 160 | ||
Sláma Jan | Duatlon (běh-kolo-běh) | Muži 1: 20 – 35 (1983-1998) | 186 | 186 | ||
Studýnka David | SK Skivelo neslyšících Olomouc | Duatlon (běh-kolo-běh) | Muži 2: 36 – 45 (1973-1982) | 97 | 183 | |
Svoboda Hynek | Atletika Poruba | Juniorský běh | Děti: 10 - 12 (2008 - 2006) – 2,5km (1 okruh) | 9 | 165 | |
Šárka Juráková + Jakub Pohnudks | Duatlon štafeta | Štafety smíšené | 91 | 189 | ||
Šindelek Vladan | Przno | Duatlon (běh-kolo-běh) | Muži 3. 46+ (1972 a starší) | 50 | 50 | |
Tkáč Richard | Duatlon (běh-kolo-běh) | Muži 3. 46+ (1972 a starší) | 37 | 37 | ||
Togni Paolo | Lowellpro Racing Team | Duatlon (běh-kolo-běh) | Muži 2: 36 – 45 (1973-1982) | 57 | 197 | |
Tomalík Pavel | Duatlon (běh-kolo-běh) | Muži 1: 20 – 35 (1983-1998) | 14 | 14 | ||
Tomáš Klímek + Jiří Gerža | Duatlon štafeta | Štafeta muži | 14 | 114 | ||
Tomáš Wachtarczyk + Michal Vlček | Los Amateros MTB Bílovec | Duatlon štafeta | Štafeta muži | 15 | 115 | |
Trčková Žaneta | Symbio + CE Energy | Duatlon (běh-kolo-běh) | Ženy 1: 20 – 35 (1983-1998) | 1 | 1 | |
Třupek Pavel | Duatlon (běh-kolo-běh) | Muži 1: 20 – 35 (1983-1998) | 15 | 15 | ||
Tuharský Erik | Salomin-run.cz | Duatlon (běh-kolo-běh) | Junioři 15-19 (1999-2003) | 95 | 180 | |
Uhřík Luděk | EjKejEj | Duatlon (běh-kolo-běh) | Muži 1: 20 – 35 (1983-1998) | 16 | 16 | |
Václavík Michal | Slezan F-M | Duatlon (běh-kolo-běh) | Muži 2: 36 – 45 (1973-1982) | 53 | 178 | |
Václavíková Anna | Slezan F-M | Juniorský běh | Děti: 10 - 12 (2008 - 2006) – 2,5km (1 okruh) | 19 | 173 | |
Vilášková Monika | Juniorský běh | Děti: 10 - 12 (2008 - 2006) – 2,5km (1 okruh) | 11 | 163 | ||
Volešek Jan | Duatlon (běh-kolo-běh) | Muži 1: 20 – 35 (1983-1998) | 86 | 193 | ||
Vondráček Dominik | X-TRAIL ORLOVÁ | Rodinný běh | Děti 0-9 (2008 – 2009) let v doprovodu | 11 | ||
Vondráček Tomáš | X-TRAIL ORLOVÁ | Duatlon (běh-kolo-běh) | Muži 1: 20 – 35 (1983-1998) | 17 | 17 | |
Vondráčková Nikola | X-TRAIL ORLOVÁ | Rodinný běh | Děti 0-9 (2008 – 2009) let v doprovodu | 12 | ||
Zika Tomaš | bežecka skupina česky tešin | Duatlon (běh-kolo-běh) | Muži 3. 46+ (1972 a starší) | 38 | 38 | |
Živníčková Martina | Duatlon (běh-kolo-běh) | Ženy 2: 36+ (1982 a starší) | 60 | 46 |
STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH
Trať | Kategorie | Počet závodníků |
---|---|---|
Duatlon štafeta | Štafeta muži | 22 |
Duatlon (běh-kolo-běh) | Muži 1: 20 – 35 (1983-1998) | 21 |
Duatlon (běh-kolo-běh) | Muži 2: 36 – 45 (1973-1982) | 21 |
Duatlon štafeta | Štafety smíšené | 16 |
Juniorský běh | Děti: 10 - 12 (2008 - 2006) – 2,5km (1 okruh) | 14 |
Duatlon (běh-kolo-běh) | Muži 3. 46+ (1972 a starší) | 13 |
Rodinný běh | Děti 0-9 (2008 – 2009) let v doprovodu | 12 |
Duatlon (běh-kolo-běh) | Ženy 2: 36+ (1982 a starší) | 6 |
Duatlon (běh-kolo-běh) | Ženy 1: 20 – 35 (1983-1998) | 6 |
Juniorský běh - 2 kola | Děti: 13 - 15 (2005 - 2003) – 5km (2 okruhy) | 4 |
Duatlon (běh-kolo-běh) | Junioři 15-19 (1999-2003) | 3 |
Duatlon štafeta | Štafety ženy | 2 |
Celkem | 140 |