Detail závodu

PO STOPÁCH PRAOTCE ČECHA 2018

Hostěraz

Kolo

Datum a prezentace

DATUM ZÁVODU

07.04.2018

DATUM A ČAS PREZENTACE

Detaily závodu

DÉLKA ZÁVODU / TRATĚ

28 km

Pořadatel a kontakt

BIKE CLUB ROUDNICE N.L. z.s.


Tel.: 724 486 266
bobpechar@seznam.cz

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH

Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Platba
Alma Muso Volomarket 28 km B muži 30 - 39 let 110
Antalová Vladislava Koloshop team 28 km F ženy 18 a více 99
Augusta Filip MMB Třebenice 28 km A muži 18 - 29 let 1
Bartsch Tomáš Jičín 28 km B muži 30 - 39 let 2
Baudiš Jiří cyklo City - Lovosice 28 km A muži 18 - 29 let 3
Bláha Petr Libochovice 28 km C muži 40 - 49 let 4
Bříza Jiří Žatec 28 km D muži 50 - 59 let 5
Bureš Jan Ck slavoj terezín cyklo city 28 km B muži 30 - 39 let 6
Bušek Marek BTT Libochovice 28 km C muži 40 - 49 let 7
Cmunt Ondřej Haven team 28 km G junioři 17 a méně 97
Cmunt Petr Superior CYKLOFIT CYCLING TEAM 28 km A muži 18 - 29 let 8
Cvejn Jan HZS UL-DC 28 km C muži 40 - 49 let 9
Čapek Lubomír KÚC Bikesport Ústí n/L 28 km C muži 40 - 49 let 10
Čapková Monika Elite women team 28 km F ženy 18 a více 63
Čuchal Petr MMB Třebenice 28 km B muži 30 - 39 let 11
Doucha Aleš CNG expert 28 km B muži 30 - 39 let 101
Drengubák Josef SKP Most 28 km D muži 50 - 59 let 88
Dvořák Otakar Transbrody 28 km D muži 50 - 59 let 84
Grbavčic David Roudnice nad labem 28 km B muži 30 - 39 let 12
Hájek Saša Roudnice 28 km B muži 30 - 39 let 96
Hájková Alena ASK Lovosice 28 km F ženy 18 a více 13
Haraskova Simona MK Cyklo Decin 28 km F ženy 18 a více 14
Hasnedková Iva Děčín 28 km F ženy 18 a více 82
Hašlar Oldřich KL sport Most 28 km C muži 40 - 49 let 94
Havlíček Jan BIKEMARAST team 28 km C muži 40 - 49 let 15
Hejna Petr Pur Izolce Litoměřice 28 km D muži 50 - 59 let 16
Henzl Pavel cyklo City - Lovosice 28 km D muži 50 - 59 let 17
Holom Tomáš CK Přestávky 28 km C muži 40 - 49 let 74
Honzátko Jiří Bike Vysoká 28 km C muži 40 - 49 let 18
Hora Zdeněk Cyklokemp Pod lipou Roudnice nad Labem 28 km D muži 50 - 59 let 19
Hrebinka Marek BTT Libochovice 28 km C muži 40 - 49 let 20
Hrouda Aleš Kozomín 28 km B muži 30 - 39 let 21
Hrubý Jaroslav 28 km D muži 50 - 59 let 90
Hubáček Libor Praha 5 28 km D muži 50 - 59 let 71
Chrudimský Radek 28 km B muži 30 - 39 let 85
Jahn Bohumil BogasTeam 2011 28 km B muži 30 - 39 let 22
Jambor Luděk Alltraining.cz 28 km D muži 50 - 59 let 23
Janáček Petr Něcosnohama 28 km B muži 30 - 39 let 81
Janáček Jan #necosnohama 28 km A muži 18 - 29 let 60
Janda David SK Kola Víšek 28 km B muži 30 - 39 let 24
Janda Petr Roudnice n.L. 28 km B muži 30 - 39 let 25
Jeřábek Oldřich 28 km G junioři 17 a méně 68
Karkoška Milan bajker.eu 28 km D muži 50 - 59 let 26
Kasal Vlastimil Velomarket 28 km C muži 40 - 49 let 108
Kašpar Zdeněk RevitBuild MTB team 28 km C muži 40 - 49 let 65
Kindl Lukas Kellys BikeRanch Team 28 km A muži 18 - 29 let 27
Kloubek Vladimír ŠHIHÁCI 28 km C muži 40 - 49 let 28
Knicky Milan MK Cyklo Decin 28 km B muži 30 - 39 let 29
Kocian Václav Author masters 28 km D muži 50 - 59 let 30
Komárková Jitka bajker.eu 28 km F ženy 18 a více 31
Konvalinka Martin Kravaře v Čechách 28 km D muži 50 - 59 let 32
Kouba Stanislav Sokol Hřivčice 28 km D muži 50 - 59 let 33
Krátký Jan MMB Třebenice 28 km C muži 40 - 49 let 34
Krob Zdeněk Bike point 28 km D muži 50 - 59 let 73
Ledvěna Tomáš Hasiči Polepy 28 km C muži 40 - 49 let 105
Macek Petr Roudnice 28 km D muži 50 - 59 let 61
Marešová Martina Bicykl Kříž Team Ústí nad Labem 28 km F ženy 18 a více 62
Marvan Vojta Hnízdil Team 28 km B muži 30 - 39 let 35
Mařík Jan Bicykl Kříž Team Ústí nad Labem 28 km B muži 30 - 39 let 36
Maříková Barbora Bicykl Kříž Team Ústí nad Labem 28 km F ženy 18 a více 37
Mojžíš Jaroslav 28 km B muži 30 - 39 let 89
Němec Zdeněk Bike point 28 km C muži 40 - 49 let 80
Nestler Josef KL Sport Most 28 km D muži 50 - 59 let 38
Nestlerová Klára Koloshop team 28 km F ženy 18 a více 77
Nosek Daniel Mk - Cyklo Děčín 28 km C muži 40 - 49 let 39
Papež Tomáš Messenger Praha 28 km C muži 40 - 49 let 87
Pavel Miroslav Litvínov 28 km D muži 50 - 59 let 40
Pechar Bob Bike point 28 km D muži 50 - 59 let 107
Podrábký Petr Bike point 28 km C muži 40 - 49 let 106
Pospíšil Luboš CK Slavoj Terezín 28 km B muži 30 - 39 let 41
Pospíšil Luboš Velomarket 28 km C muži 40 - 49 let 109
Pressl Dušan Symbio +CE Energy 28 km C muži 40 - 49 let 42
Prchlík Josef CK Slavoj Terezín 28 km C muži 40 - 49 let 43
Racek Tomáš 28 km C muži 40 - 49 let 76
Rauchfuss Jonatan Revit Build MTB Team 28 km G junioři 17 a méně 44
Rauchfuss Marek 28 km C muži 40 - 49 let 64
Rosypal Ladislav MMB Třebenice 28 km C muži 40 - 49 let 86
Rous Přemysl KRK Litoměřice 28 km D muži 50 - 59 let 45
Růžička Pavel Ústí Nad labem 28 km D muži 50 - 59 let 47
Růžička Zbyněk Ski Paudera Staré Splavy 28 km A muži 18 - 29 let 46
Říha Pavel BTT Libochovice 28 km C muži 40 - 49 let 111
Říha Zbyněk BTT Libochovice 28 km B muži 30 - 39 let 48
Salač Miroslav CK Přestávlky 28 km B muži 30 - 39 let 75
Samseli Veronika Lovosice 28 km F ženy 18 a více 49
Sauer Jan SPONA Teplice 28 km C muži 40 - 49 let 50
Schaferová Pavlína Regal bike 28 km F ženy 18 a více 72
Schovanec Jan 28 km A muži 18 - 29 let 78
Slavík Jiří Velaři Děčín 28 km D muži 50 - 59 let 51
Sulek Karel KL sport Most 28 km C muži 40 - 49 let 93
Sulek Dominik 28 km G junioři 17 a méně 92
Svoboda Aleš CK Přestavlky 28 km B muži 30 - 39 let 52
Šašek Otakar BTT Libochovice 28 km B muži 30 - 39 let 112
Šatra Zdeněk Sorex Roudnice n. L. Team 28 km B muži 30 - 39 let 53
Šimna Vlastimil Litvínov 28 km D muži 50 - 59 let 91
Šinfelt Jaromír 28 km B muži 30 - 39 let 104
Šlajchrt Filip Koloshop team 28 km B muži 30 - 39 let 69
Šlajchrt Filip Koloshop Team 28 km B muži 30 - 39 let 54
Šťastný Radek MTB klub kupkolo Pardubice 28 km C muži 40 - 49 let 66
Štědrý Daniel Transbrody 28 km C muži 40 - 49 let 98
Šulek Josef Hříškov 28 km B muži 30 - 39 let 102
Teichert Rudolf 28 km B muži 30 - 39 let 67
Tlustý Pavel Bike point 28 km B muži 30 - 39 let 103
Trux Miloš Bike Point Roudnice n/L 28 km C muži 40 - 49 let 55
Vobořil Luboš Koloshop team 28 km B muži 30 - 39 let 83
Volf Jan Regal bike 28 km A muži 18 - 29 let 70
Vopat Milan Pro-corde 28 km D muži 50 - 59 let 95
Vopat Milan Pro-corde 28 km D muži 50 - 59 let 56
Vrátný Miroslav Koloshop team 28 km A muži 18 - 29 let 100
Waldhauser Rafael 28 km A muži 18 - 29 let 113
Zelenák Dušan Glassman TT Teplice 28 km D muži 50 - 59 let 57
Zika Lukáš Bike point 28 km A muži 18 - 29 let 79
Zinga Kamil BTT Libochovice 28 km C muži 40 - 49 let 58
Zvolský Roman KELLYS BIKERANCH TEAM 28 km D muži 50 - 59 let 59

STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH

Trať Kategorie Počet závodníků
28 km C muži 40 - 49 let 31
28 km B muži 30 - 39 let 30
28 km D muži 50 - 59 let 26
28 km F ženy 18 a více 11
28 km A muži 18 - 29 let 11
28 km G junioři 17 a méně 4
Celkem 113