Detail závodu

Bělečské okruhy

Běleč

Datum a prezentace

DATUM ZÁVODU

20.05.2018

DATUM A ČAS PREZENTACE

Detaily závodu

DÉLKA ZÁVODU / TRATĚ

5 okruhů

4 okruhy

3 okruhy

2 okruhy

Pořadatel a kontakt

Sport pomáhá org


Tel.:
david@sportpomaha.org

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH

Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Platba
Drábek Zdeněk CYCLING BRNO 3 okruhy MB m414
Galuška Tomáš 3 okruhy MB m429
Charvát František KCL Kooperativa - Svijany 2 okruhy ME m840
Jiroušek Jaroslav 3 okruhy MD m764
Kotrlík Tomáš u13 5 okruhů M m16
Kozel František u335 3 okruhy MB m357
Kuban Michal 5 okruhů MA m185
Kubeš Karel 2 okruhy ME m846
Mrkvicová Veronika CYCLING BRNO 3 okruhy MC m596
Novotný Petr 3 okruhy MB m374
Pistovčák Roman SPORTCOMPLEX BŘECLAV 3 okruhy MB m407
Pospíšil Martin 3 okruhy MB m427
Procházka Milan u449 3 okruhy MB m426
Růžička Martin 3 okruhy MC m601
Sekyrová Ivana 3 okruhy MD m756
Strnad Ivo u365 3 okruhy MC m551
Švestka Vladislav u416 3 okruhy MC m579
Urbanec David 3 okruhy MB m431
Wood Ian u326 3 okruhy MB m410
Adel Pavel 5 okruhů MA m170
Aisbrych Jiří Podbořany 3 okruhy MC m608
Alfery Václav 3 okruhy D u420
Ali Elbadri Abdalla 3 okruhy D u408
Andrejs Marek 5 okruhů A u109
Andrle Radek 5 okruhů B u120
Andrle Tomáš 3 okruhy C u392
Baier Jiří Velosport Domažlice 5 okruhů MA m151
Baier Jiří m151 5 okruhů B u90
Balásek Petr 2 okruhy ME m829
Baloun Tomáš 5 okruhů B u64
Bartoníček Stanislav 3 okruhy E u418
Bartoš Tomáš 3 okruhy D u345
Bartošová Lenka 3 okruhy Z u355
Bečka Václav 2 okruhy ME m850
Běhounek Michal m371 3 okruhy D u455
Běhounek Michal u455 3 okruhy MB m371
Behúň Tomáš 5 okruhů A u119
Bendl Jaroslav 3 okruhy MD m734
Beneš Martin 3 okruhy C u343
Beran Ondřej KC SLAVIA Praha 5 okruhů P1 603
Beránek Jan ELA Litvínov 5 okruhů P1 607
Beránek Jiří 3 okruhy MD m768
Beránek Milan TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA 5 okruhů B u8
Beránek Miroslav ELA LITVINOV 3 okruhy D u446
Beránek Petr 3 okruhy MD m749
Bien Miroslav 2 okruhy ME m838
Blažek Pavel 3 okruhy MD m733
Boháčová Zuzana Stark Cycling Team 3 okruhy Z u411
Borkovec Matyáš Borkovec Cycling 3 okruhy J u475
Borkovec Rudolf otec a syn 3 okruhy P2 714
Bosák Aleš 3 okruhy MC m606
Böse Martin 3 okruhy MB m411
Boštík Jiří 3 okruhy MC m572
Brabec Daniel Bikeinvest 5 okruhů B u191
Brabec Jan 5 okruhů B u78
Brabec Zdeněk 3 okruhy MC m592
Bradna Václav 5 okruhů MA m154
Bradna Vladimír 3 okruhy MD m717
Brambora Karel 3 okruhy C u362
Bryxi Jan u359 3 okruhy MB m355
Bryxi Jan m355 3 okruhy C u359
Burgr Josef m704 3 okruhy E u466
Burgr Josef CSK MARKUS 3 okruhy MD m704
Cafourek Václav 3 okruhy C u319
Candrová Hedvika 3 okruhy Z u434
Curzi Alfredo 3 okruhy E u438
Čapek Petr u364 3 okruhy MB m368
Čapek Petr m368 3 okruhy C u364
Čapek Roman 3 okruhy MC m552
Čegan Jakub 5 okruhů MA m189
Černý Antonín sk cyklosport kern 2 okruhy ME m815
Černý Jan Stark Cycling Team 5 okruhů B u6
Černý Jiří AC Sparta Praha cycling akademie 5 okruhů B u9
Černý Luboš 3 okruhy D u329
Čičko Jiří 3 okruhy MB m377
Čivrná Naďa CUBE Cyklo Špicar Jilemnice 3 okruhy MD m728
Čížek Jan 5 okruhů M m21
Čížek Petr 5 okruhů B u122
Čurda Martin 3 okruhy D u458
Daněček Pavel 3 okruhy MD m762
Darkin Charles 3 okruhy P2 715
Davies Joshua 5 okruhů A u83
Dener Daniel 3 okruhy C u426
Dimmer Jan 3 okruhy E u430
Dix Petr LAWI STARS - GIANT 3 okruhy D u348
Dobiášovský Pavel 5 okruhů MA m182
Dohnálek Roman 3 okruhy C u331
Doležal Jiří SportRaces-Isaac Team 5 okruhů A u22
Doležal Michal 3 okruhy D u389
Doubner Jan 3 okruhy D u380
Drahoš Petr 3 okruhy MC m554
Drtina Vojtěch 3 okruhy MB m358
Dubec Jan CK Vinohradské šlapky 5 okruhů B u58
Dubitzký Pavel PCK Louda 3 okruhy D u357
Dudek Tomáš m15 5 okruhů B u91
Dudek Tomáš CK Kolo-park.cz 5 okruhů M m15
Dus Albert 5 okruhů M m24
Dvořáček Martin 3 okruhy MB m413
Dvořáček Michal 3 okruhy C u469
Dvořák Jan 5 okruhů B u99
Dvořák Josef 5 okruhů B u53
Dvořák Tomáš 5 okruhů B u93
Dýrová Macháčková Šárka 3 okruhy MC m614
Eger Emil m422 3 okruhy C u440
Eger Emil u440 3 okruhy MB m422
Endler Filip LAWI STARS - GIANT 5 okruhů B u101
Fabišovský Ladislav Sweep 5 okruhů P1 608
Fejt Robert 3 okruhy MB m412
Ficek Patrik 5 okruhů M m28
Franc Lubomír CK Petřvald 3 okruhy P2 716
Frič Miroslav TJ Slavia Karlovy Vary 2 okruhy ME m819
Fucik Josef CK Vinohradské šlapky 3 okruhy E u318
Gášek Ladislav 5 okruhů B u76
Groeneveld Swen 5 okruhů B u60
Grossová Renata 2 okruhy ME m848
Guse Michal 3 okruhy MB m399
Gyra František MOTO+KOLO Bike Club Litvínov 2 okruhy ME m825
Habětín Tomáš CSK Markus 3 okruhy C u330
Hacaj Oldřich KL sport Most 2 okruhy ME m822
Hájek Jan sk cyklosport kern 2 okruhy ME m843
Hájek Stanislav CSK MARKUS 3 okruhy MC m556
Hajný Martin 5 okruhů B u43
Halík Jaroslav Veloservis Team 3 okruhy C u338
Halík Jaroslav u338 3 okruhy MB m369
Hampl Jaromír KCL Kooperativa - Svijany 3 okruhy MD m707
Hampl Pavel 5 okruhů B u17
Hanus Miroslav 3 okruhy MD m744
Hauser Dušan 5 okruhů B u33
Hauser Dušan Stark Cycling Team 3 okruhy P2 700
Havrda Rudolf 3 okruhy MD m723
Heller Vlastimil 3 okruhy D u432
Hellerová Lenka Koloshop Team 3 okruhy Z u435
Hladík Ondřej 3 okruhy C u448
Hledik Jiri KC SLAVIA Praha 3 okruhy MC m605
Hodáňová Jitka SK PRIMA POLIČKA 3 okruhy MD m769
Hoffmann Augustin 2 okruhy ME m834
Hofman Rostislav 3 okruhy MB m366
Holas Jiří u460 3 okruhy MD m760
Holas Jiří m760 3 okruhy E u460
Holík Jaroslav 3 okruhy MD m742
Holík Jaroslav m14 5 okruhů A u36
Holík Jaroslav u36 5 okruhů M m14
Holovej Jan All Training.cz 3 okruhy P2 702
Holovlaský Ladislav 3 okruhy E u375
Horáček Karel Cyclink team Kbely 2 okruhy ME m828
Horáček Zdeněk CK Kolokrám 5 okruhů P1 601
Horák Michal 5 okruhů MA m178
Houška Jan 3 okruhy D u354
Hradecký Jaroslav u24 5 okruhů M m9
Hradecký Jaroslav m9 5 okruhů A u24
Hrubec Milan 3 okruhy MD m706
Hrubý Jakub 5 okruhů M m3
Hruška Jan 3 okruhy MB m367
Hruška Petr m190 5 okruhů B u115
Hruška Petr u115 5 okruhů MA m190
Hula Robert TJ lokomotiva Beroun 3 okruhy P2 708
Hyblerová Blanka 2 okruhy ME m851
Charuza Jiří 3 okruhy MB m351
Charvát Martin 3 okruhy C u409
Chmelík Martin 5 okruhů P1 602
Introvič Petar 3 okruhy E u371
Janoušek Libor u301 3 okruhy MB m421
Janoušek Libor LAWI STARS - GIANT 3 okruhy C u301
Jelínek Vladimír 3 okruhy MD m721
Jelínek Zbyněk 3 okruhy D u337
Jermolajev Igor 3 okruhy D u320
Jeřábek Petr 3 okruhy MC m564
Ježek Antonín 3 okruhy E u316
Ježková Věra 2 okruhy ME m803
Jirásek Jaroslav 3 okruhy E u340
Jirkovský Jaroslav 5 okruhů B u52
Jiřička Miroslav 3 okruhy C u445
JIŘÍK ZDENĚK 3 okruhy MC m609
Joch Zdeněk 2 okruhy ME m844
Jurečka Jiří Polabští cyklisté o.s. 3 okruhy D u358
Jurečka Jiří u358 3 okruhy MC m567
Kadleček František 3 okruhy C u390
Kakač Miroslav 3 okruhy MD m702
Karásek Zdeněk 2 okruhy ME m824
Kasal Jiří KCL Kooperativa - Svijany 2 okruhy ME m842
Katona Jiří Cyklosport Katona 3 okruhy C u451
Kern Jaroslav 3 okruhy MC m615
Killinger Ludvík CYKLO TEAM KILLI 3 okruhy MB m401
Killinger Ludvík CYKLO TEAM KILLI 3 okruhy MD m746
Kleiner Robert LAWI GRANFONDO 3 okruhy MC m580
Klejna Petr KCL Kooperativa - Svijany 5 okruhů MA m173
Klimovič Jiří 3 okruhy MD m763
Klimt Šimon 5 okruhů A u96
Klinecký Lukáš 5 okruhů P1 609
Kluch Luboš 3 okruhy J u377
Kobík Petr m563 3 okruhy D u344
Kobík Petr u344 3 okruhy MC m563
Kohout Roman 3 okruhy C u384
Kohoutek Pavel 3 okruhy MD m709
Kokoška Pavel 3 okruhy C u431
Kollert Michal 5 okruhů B u88
Koloc Josef 2 okruhy ME m806
Kolumber Kristian 5 okruhů M m27
Komárek Josef Cyklovrakoviště 5 okruhů B u26
Konvalina Petr 3 okruhy MD m766
Kopal Zdeněk 2 okruhy ME m810
Kopecký Václav 2 okruhy ME m809
Kopr Karel 3 okruhy MB m383
Kopta Václav 3 okruhy E u468
Korčak David 3 okruhy MB m404
Koš Michal 3 okruhy C u322
Kotrlík Tomáš LAWI STARS - GIANT 5 okruhů B u13
Koutný Jan 5 okruhů A u86
Kovář Marek 3 okruhy C u457
Kozák Matouš 5 okruhů M m13
Kozel František DISTAV 3 okruhy C u335
Krajčík Josef Dexter Cycling 3 okruhy E u325
Král Josef Kbely cycling team 3 okruhy P2 703
Kramář Michal 5 okruhů A u100
Kraus Martin TJ Plamen Chodov 3 okruhy MB m423
Krtičková Petra 3 okruhy Z u464
Krummer Radoslav m758 3 okruhy E u476
Krummer Radoslav TJ Slavia Karlovy Vary 3 okruhy MD m758
Kryka Pavel Eleven Cube Riders 3 okruhy E u396
Kryka Pavel u396 3 okruhy MD m752
Kryška Pavel 3 okruhy C u382
Křečan Michal 3 okruhy MC m571
Kšírlová Pavlína 2 okruhy ME m849
Kubát Jan 3 okruhy C u459
Kubíček Michal m181 5 okruhů B u11
Kubíček Michal u11 5 okruhů MA m181
Kubíček Zdeněk 3 okruhy C u346
Kubín Igor m703 3 okruhy E u474
Kubín Igor CSK MARKUS 3 okruhy MD m703
Kučera Jan 3 okruhy C u462
Kudrna Zbyněk 5 okruhů MA m177
Kudrnáč Miloslav 3 okruhy MC m568
Kuchař Martin 3 okruhy C u404
Kuchař Přemysl 3 okruhy C u302
Landa David 3 okruhy MB m360
Landa František KCL Kooperativa - Svijany 3 okruhy MB m425
Lebeda Vladimír m753 3 okruhy E u437
Lebeda Vladimír u437 3 okruhy MD m753
Leden Jan 5 okruhů A u104
Lehotský Jiří CUBE Cyklo Špicar Jilemnice 2 okruhy ME m845
Lekeš Marek 5 okruhů B u85
Liška Pavel CKKV Praha 3 okruhy D u333
Loukota Richard 3 okruhy MC m612
Maceška David 5 okruhů A u121
Mäčko Anton 5 okruhů B u45
Machač Zdeněk 3 okruhy MD m708
Machačová Jarmila 3 okruhy MC m589
Machačová Jarmila 2 okruhy ME m811
Machulka Jiří 2 okruhy ME m818
Majerník Majerník Karol 3 okruhy MD m767
Majkut Majkut Petr 3 okruhy MB m434
Malík Tomáš 5 okruhů MA m171
Malinský František 3 okruhy MD m700
Marek Jiří CK Kolokrám 3 okruhy MD m745
Mařík Pavel 3 okruhy MD m735
Mašek Petr 5 okruhů B u14
Mates Jan 3 okruhy C u419
Mattuš Milan 2 okruhy ME m837
Matula Michal 3 okruhy J u383
Mazůrek Lukáš 5 okruhů B u61
Melša Radomir 3 okruhy MB m415
Mencl Pavel 3 okruhy D u439
Mestek Miroslav 3 okruhy D u465
Michal Petr CSK Markus 3 okruhy D u308
Michel Herbert Kola Brabec Rumburk 2 okruhy ME m839
Michl Josef 3 okruhy MC m587
Miklovič Jakub Sport races isaac 3 okruhy P2 706
Mikšovská Alena CSK MARKUS 2 okruhy ME m802
Miller Milan Tama Královice 5 okruhů B u5
Mirovský Petr LAWI STARS - GIANT 5 okruhů A u4
Mlátek Antonín 3 okruhy MD m714
Mojžíš Jaromír SportRaces-Isaac Team 3 okruhy MD m701
Mojžíš Miroslav 3 okruhy MB m409
Mojžíšová Jaroslava SportRaces-Isaac Team 2 okruhy ME m801
Mokrý Jakub 5 okruhů A u114
Morávek Tomáš 5 okruhů M m19
Muchová Veronika 3 okruhy MC m590
Mullen Michael 3 okruhy D u394
Mužík Vít LAWI STARS - GIANT 3 okruhy C u304
Navrátil Tomáš 3 okruhy C u453
Nedvěd Tomáš 5 okruhů B u67
Nejl Martin 3 okruhy D u456
Nekut Karel 5 okruhů MA m165
Němec Richard 3 okruhy C u347
Nesl Jaroslav 3 okruhy P2 704
Nevyhoštěný Vladimír 5 okruhů M m20
Nežerka Václav 5 okruhů B u98
Nosek Pavel 5 okruhů B u72
Nováček Petr 3 okruhy MB m385
Novák Lubomír 2 okruhy ME m835
Novák Michal 3 okruhy D u373
Novák Miroslav 2 okruhy ME m841
Novák Petr 3 okruhy MC m603
Novák Petr 3 okruhy C u422
Novák Petr 2 okruhy ME m820
Novák Rudolf CK Vinohradské šlapky 5 okruhů B u116
Novák Vít CFC Kladno 5 okruhů A u3
Novák Vladimír Sportovní klub MS AUTO 3 okruhy MC m585
Novotka Jan 3 okruhy MC m566
Novotný Ladislav 3 okruhy D u400
Novotný Oldřich 5 okruhů A u19
Okruhlica Petr CKKV Praha 3 okruhy C u315
Ondráček David SKP Most 5 okruhů P1 600
Oupic Zdeněk 5 okruhů A u70
Pacovský Tomáš Dexter Cycling 3 okruhy C u311
Pacovský Tomáš 3 okruhy E u470
Palacký Petr 5 okruhů B u74
Paleček Jan 3 okruhy MB m430
Palek Jiří 5 okruhů P1 605
Palivec Petr 3 okruhy D u452
Papež Tomáš Messenger 3 okruhy P2 710
Pavelka Milan Žádný tým 3 okruhy C u376
Pavlas Josef 3 okruhy MD m761
Pažout Milan 3 okruhy E u391
Pěkný Jaromír 5 okruhů A u84
Pelc Ladislav 3 okruhy MD m755
Peszat Luboš 3 okruhy MB m408
Petr Pavel 3 okruhy MB m381
Petrnoušek Dominik 5 okruhů M m22
Pivrnec Miroslav Stark Cycling Team 3 okruhy D u370
Pleva Jan CK Příbramy Fany Gasto 5 okruhů P1 606
Pliml Martin 5 okruhů A u79
Pojkarová Jitka 3 okruhy Z u454
Polák Kamil 3 okruhy MC m593
Polan Luboš 3 okruhy D u444
Polanský Dan 5 okruhů MA m186
Polman Daniel 5 okruhů MA m187
Popek Oliver CK Bycisport 3 okruhy P2 701
Postler Jiří Dexter Cycling 3 okruhy D u310
Pozler Tomáš CK LOKOMOTIVA Pardubice 5 okruhů P1 604
Pozler Tomáš 3 okruhy MB m419
Prager Karel u356 3 okruhy MC m557
Prager Karel CK Vinohradské šlapky 3 okruhy D u356
Prach Karel 2 okruhy ME m814
Preisler Tomas 3 okruhy MB m435
Prchal Pavel 3 okruhy MC m611
Procházka Aleš 3 okruhy C u424
Procházka Milan m426 3 okruhy C u449
Procházka Radek 5 okruhů B u108
Prokop Pavel 5 okruhů M m23
Průcha Bedřich 5 okruhů M m2
Ptáček Josef 3 okruhy C u395
Rajmont Adam 5 okruhů A u77
Ramba Martin 3 okruhy D u473
Rašev Eugen 3 okruhy D u353
Raufstein Lukáš SportRaces-Isaac Team 5 okruhů B u38
Reichelt Rudolf 3 okruhy MB m398
Rendl Jaroslav 3 okruhy C u307
Robek Robert 3 okruhy C u402
Rous Tomáš u450 3 okruhy MC m550
Rous Tomáš m550 3 okruhy D u450
Rubeš Jaroslav CYKLOKROS MILOVICE 3 okruhy C u441
Runt Lukáš TJ stadion Louny 3 okruhy P2 705
Růžička Luboš 3 okruhy MC m602
Rydval Michal m353 3 okruhy C u303
Rydval Michal AC Sparta Praha cycling akademie 3 okruhy MB m353
Rys Miloslav 3 okruhy MD m739
Říha Jiří CK Kolokrám 3 okruhy P2 711
Říha Josef 3 okruhy MC m565
Sedláčik Ľubomír AC Sparta Praha cycling akademie 5 okruhů B u1
Seidl Ondřej 3 okruhy C u423
Semerád Josef 3 okruhy MB m384
Schunágel Karel 3 okruhy C u312
Simonová Monika 3 okruhy MC m569
Sirový Miloslav 5 okruhů B u81
Skála Radim 3 okruhy C u349
Skřeček Robert CYCLING BRNO 3 okruhy MC m597
Slaboch David Stark Cycling Team 5 okruhů B u7
Slavíček Ondřej 5 okruhů M m25
Smaržík Petr 5 okruhů MA m180
Smejkal Martin Stark Cycling Team 5 okruhů A u71
Smola Lukáš Galaxy cyklo Švec 5 okruhů P1 610
Sobek Ondřej Stark Cycling Team 5 okruhů B u18
Sobotka David 3 okruhy C u425
Soják Petr 3 okruhy MD m716
Somr Michael LAWI STARS - GIANT 5 okruhů B u2
Souček Petr 5 okruhů A u94
Součková Anna Kovo Praha 3 okruhy P2 713
Soušek Karel 3 okruhy C u428
Stark Michal Stark Cycling Team 3 okruhy D u317
Stockner Radek 3 okruhy MB m417
Stráněl Jiří 3 okruhy C u436
Stráněl Jiří 5 okruhů A u107
Stránský Vojtěch 5 okruhů A u118
Strnad Ivo m551 3 okruhy D u365
Strnad Jiří KCL Kooperativa - Svijany 3 okruhy MD m750
Strnad Martin 3 okruhy P2 707
Strnad Petr 5 okruhů MA m156
Stříteský Jan 5 okruhů A u92
Suchánek Radko SK Maxbike Ostrava 3 okruhy MB m420
Sucharda Pavel 3 okruhy MB m433
Svárovský Stanislav 3 okruhy MD m730
Svoboda Jan 5 okruhů M m1
Svoboda Jaromír 5 okruhů M m17
Svoboda Pavel 3 okruhy MB m432
Swárovský Michal 5 okruhů M m18
Sýkora Robert CK Vinohradské šlapky 3 okruhy C u327
Šedivý Pavel m26 5 okruhů A u102
Šedivý Pavel u102 5 okruhů M m26
Šejna Karel CKKV Praha 3 okruhy E u401
Šenk Jaroslav 3 okruhy MD m765
Šindelár Ladislav Stark Cycling Team 3 okruhy C u306
Šiška Jakub 5 okruhů B u110
Šklíba Martin 3 okruhy C u339
Škopek Adam 5 okruhů MA m188
Škrabal Petr 3 okruhy D u385
Šlajchrt Filip Koloshop Team 5 okruhů B u56
Šmahel Michal 5 okruhů MA m179
Šmíd Jiří Kbely cycling team 5 okruhů B u32
Šmíd Luděk Cyklovrakoviště 3 okruhy D u350
Šmíd Robert 3 okruhy MB m416
Šolc Radek 5 okruhů B u112
Šorm Petr Kovo Praha 3 okruhy MD m713
Šrain Jiří 5 okruhů B u25
Šrejma Jiří 3 okruhy E u472
Šrejma Marek 3 okruhy C u471
Šťastný Petr u31 5 okruhů MA m184
Šťastný Petr m184 5 okruhů B u31
Štefan Jan m380 3 okruhy C u397
Štefan Jan u397 3 okruhy MB m380
Štěpánek Daniel 3 okruhy MB m424
Šturc Miloslav 2 okruhy ME m832
Šubrt Pavel 5 okruhů B u34
Šulc David 3 okruhy C u378
Šuranyi Martin 5 okruhů B u12
Šustr Miloslav RICOHIMPROMAT TÁBOR Z. S. 2 okruhy ME m800
Šuvada Radek u117 5 okruhů MA m176
Šuvada Radek Team Viessmann 5 okruhů B u117
Šváb Miroslav 3 okruhy MB m362
Šváb Přemysl u341 3 okruhy MC m583
Šváb Přemysl m583 3 okruhy D u341
Švanda Ondřej u95 5 okruhů MA m152
Švanda Ondřej SportRaces-Isaac Team 5 okruhů B u95
Švarc Radek 3 okruhy MB m400
Švejstil Ján 2 okruhy ME m821
Švestka Vladislav m579 3 okruhy D u416
Švihálek Tomáš 3 okruhy D u386
Tácha Petr 3 okruhy D u313
Tajč Jan m613 3 okruhy D u379
Tajč Jan u379 3 okruhy MC m613
Tajtl Tomáš u463 3 okruhy MB m361
Tajtl Tomáš m361 3 okruhy C u463
Tamchyna Jakub 5 okruhů B u105
Tarasyuk Igor 3 okruhy D u442
Thuma Miroslav m5 5 okruhů A u21
Thuma Miroslav u21 5 okruhů M m5
Thumová Kamila SportRaces-Isaac Team 3 okruhy Z u443
Tomek Jaromír m743 3 okruhy E u467
Tomek Jaromír REVITBUILD Team 3 okruhy MD m743
Tóth Matěj 5 okruhů A u111
Trachta Pavel 3 okruhy C u429
Treml Daniel LAWI STARS - GIANT 3 okruhy C u447
Trsek Václav Cyclink team Kbely 2 okruhy ME m827
Tuček Miroslav 3 okruhy MD m759
Tůma Jiří TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA 3 okruhy C u433
Tůma Roman 3 okruhy D u351
Tutsch Jiří 3 okruhy D u410
Tvrz Lukáš 5 okruhů A u29
Tvrz Matěj 5 okruhů A u106
Ukraintsev Egor 5 okruhů B u89
Urban Dan 5 okruhů B u20
Urych Pavel 3 okruhy MD m754
Vacek Petr 5 okruhů B u87
Vach Matouš 5 okruhů M m29
Vajbar Daniel 5 okruhů MA m183
Valeš Jan CYKLO TEAM KILLI 3 okruhy MB m403
Válková Kateřina 3 okruhy Z u323
Vaněček Karel 5 okruhů B u27
Vatlach Petr 2 okruhy ME m805
Vávra Jaroslav 3 okruhy MB m373
Vávrová Lenka 3 okruhy MD m737
Vejvar Lukáš 5 okruhů B u113
Vejvoda Josef AC Sparta Praha cycling akademie 3 okruhy D u369
Vejvoda Josef u369 3 okruhy MC m600
Veselý Miloš 3 okruhy MB m418
Veselý Pavel 5 okruhů MA m174
Viktorin Tomáš 3 okruhy MC m607
Vild Michal 5 okruhů A u15
Vild Václav SAC Bělá pod Bezdězem 3 okruhy D u328
Vitouch Lubomír 3 okruhy MC m594
Vlasák Richard TOI TOI cykloklub Slaný 3 okruhy D u314
Vlček Ladislav Cyklo Bendl z.s. 3 okruhy MC m570
Vlček Petr CK Vinohradské šlapky 3 okruhy C u309
Vlček Petr u309 3 okruhy MB m365
Vlk Ladislav 3 okruhy D u336
Vobecký Tomáš CK Vinohradské šlapky 3 okruhy MB m428
Vodička Lukáš 3 okruhy MC m595
Vodička Václav CYCLING BRNO 3 okruhy MB m359
Vohnik Stanislav u305 3 okruhy MC m604
Vohnik Stanislav m604 3 okruhy D u305
Vojtěch Jonáš 5 okruhů A u103
Vokatý Vladimír 2 okruhy ME m847
Voráček Štěpán 5 okruhů A u82
Voráček Vladimír 3 okruhy D u427
Vosáhlo Ladislav 3 okruhy MD m757
Vrbka Tomáš CYKLO ATOM 3 okruhy MC m591
Vycudilík Petr Žádný tým 5 okruhů A u75
Walsh James AC Sparta Praha cycling akademie 3 okruhy C u381
Wood Ian AC Sparta Praha cycling akademie 3 okruhy C u326
Wűrz Martin 3 okruhy MC m610
Zadáková Klára SportRaces-Isaac Team 3 okruhy Z u321
Zadáková Klára u321 3 okruhy MC m576
Zahradník Tomáš 5 okruhů A u80
Zajíc Petr 3 okruhy MC m599
Zelenka Václav sk cyklosport kern 3 okruhy MD m725
Zháňal Pavel 5 okruhů B u37
Zimmel Václav Dexter Cycling 3 okruhy C u461
Zítko David 3 okruhy MC m598
Zunt Ondřej 5 okruhů B u97
Živný Miroslav 5 okruhů MA m155

STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH

Trať Kategorie Počet závodníků
3 okruhy C 64
5 okruhů B 61
3 okruhy MB 58
3 okruhy D 51
3 okruhy MC 49
3 okruhy MD 48
2 okruhy ME 39
5 okruhů A 34
5 okruhů MA 25
5 okruhů M 22
3 okruhy E 21
3 okruhy P2 15
5 okruhů P1 11
3 okruhy Z 9
3 okruhy J 3
Celkem 510